Filtry UV a makijaż - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-02, 14:16   #3901
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

puder jedwabny Dr Hauschka nie zawiera talku i miki.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 16:34   #3902
anitka7
Raczkowanie
 
Avatar anitka7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czesc loss_lauri
niestety ma:
Dr.Hauschka Puder do twarzy rozświetlający sypki 12 gram - o nim mowa???

Opis:
Puder do twarzy rozświetlający (sypki) / Transculent Face Powder (loose)


Transparentny Puder rozświetlający zawiera pielęgnującą kompozycję z roślin leczniczych: przelotu pospolitego, oczaru, czarnej herbaty i jedwabiu. Delikatnie matuje i wykańcza makijaż, nadając skórze aksamitny i naturalny wygląd.

Dostępne opakowania: 12 g

Skład: Manihot Esculenta, Serica, Mica, Solum Diatomeae, Silica, Anthyllis Vulneraria, Hamamelis Virginiana, Camellia Sinensis, Parfum, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Farnesol*, CI 77491, CI 77492, CI 77499. *składnik naturalnego olejku eterycznego
anitka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:08   #3903
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Filtry UV a makijaż

Z tego co się orientuję to mowa o innym pudrze dr Hauschka - jedwabnym
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:12   #3904
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny!

Od jakiegos czasu nie stosuje filtrow, tylko bazy MAC spf50, bo mam dosc tego swiecenia, tluszczenia i wszystkick konsekwencji. Tymczasem wyczytalam, ze baza MAC ma niestabilne filtry Znalazlam cos nowego: jest to baza spf 50 DIORSNOW. Czy ktoras z was orientuje sie, czy jej filtry sa stabilne?

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=67246
oto ona
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 21:10   #3905
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziewczyny!

Od jakiegos czasu nie stosuje filtrow, tylko bazy MAC spf50, bo mam dosc tego swiecenia, tluszczenia i wszystkick konsekwencji. Tymczasem wyczytalam, ze baza MAC ma niestabilne filtry Znalazlam cos nowego: jest to baza spf 50 DIORSNOW. Czy ktoras z was orientuje sie, czy jej filtry sa stabilne?

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=67246
oto ona

Pamietam,ze kiedys gdzies podawal sklad tej bazy-chyba tej ale poki co nie znam bazy ze stabilnym filtrem,tymbardziej MAC ktory w zasadzie gwarantuje,ze filtr nalozony na te baze bedzie sie lepiej "trzymac"

Niestety nie kazdej cerze jest dane dopasowanie preparatu z filtrem by byc zadowolona na 100%,cos za cos
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 21:22   #3906
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Filtry UV a makijaż

hej,

ja tez musze zapytac, bo mnie to męczy :

jesli stosuje SVR 50 tonujacy (ma filtry mineralne) - to czy moge go sobie przypudrowac pudrem mineralnym (z SpF15 bodajże) czy zwykłym SPF20 (w pudrze jest talk i mica).
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 21:28   #3907
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pamietam,ze kiedys gdzies podawal sklad tej bazy-chyba tej ale poki co nie znam bazy ze stabilnym filtrem,tymbardziej MAC ktory w zasadzie gwarantuje,ze filtr nalozony na te baze bedzie sie lepiej "trzymac"

Niestety nie kazdej cerze jest dane dopasowanie preparatu z filtrem by byc zadowolona na 100%,cos za cos
Dziekuje za odpowiedz. Coz, technika idzie do przodu. Moze w koncu stworza wygodne i stabilne cudo.

O, mam jeszcze jedno pytanie. Czy w takim razie moge pod taka baze jak ta niestabilna MAC nalozyc sobie swoj ulubiony wchlaniajacy sie, stabilny filtr z spf 60? A jesli tak, to czy taka kolderka nie sprawi, ze skora nie bedzie mogla oddychac?

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-02-02 o 21:59
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 23:55   #3908
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz. Coz, technika idzie do przodu. Moze w koncu stworza wygodne i stabilne cudo.

O, mam jeszcze jedno pytanie. Czy w takim razie moge pod taka baze jak ta niestabilna MAC nalozyc sobie swoj ulubiony wchlaniajacy sie, stabilny filtr z spf 60? A jesli tak, to czy taka kolderka nie sprawi, ze skora nie bedzie mogla oddychac?

Zasada jest taka,ze baze mozesz jedynie nalozyc pod filtr(nie odwrotnie) dzieki czemu filtr lepiej sie wchlonie,to tak jakby "zagruntowac" twarz
Nie sadze aby ta kolderka sprawila,ze twarz nie bedzie oddychac zreszta musisz sama przetestowac,nie wiem jaka masz cere i jej kondycje.A jakiego filtra uzywasz?

Efelko,nie jestem ortodoksem i sama nakladam na SVR 50 zwykly puder choc ostatnio za rada Smoka kupilam zasypke Rossmannowska i spisuje sie jeszcze lepiej niz jedwabny Hauschka a duzym plusem jest delikatne rozjasnienie SVR 50.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 00:21   #3909
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zasada jest taka,ze baze mozesz jedynie nalozyc pod filtr(nie odwrotnie) dzieki czemu filtr lepiej sie wchlonie,to tak jakby "zagruntowac" twarz
Nie sadze aby ta kolderka sprawila,ze twarz nie bedzie oddychac zreszta musisz sama przetestowac,nie wiem jaka masz cere i jej kondycje.A jakiego filtra uzywasz?

Efelko,nie jestem ortodoksem i sama nakladam na SVR 50 zwykly puder choc ostatnio za rada Smoka kupilam zasypke Rossmannowska i spisuje sie jeszcze lepiej niz jedwabny Hauschka a duzym plusem jest delikatne rozjasnienie SVR 50.
Cere mam mieszana ze sklonnoscia do zapychania i niewielkiego tradziku. Swietnie sprawowal sie na niej Lysanel Active.
Strasznie polubilam Dermedica z spf 60. Swietnie sie wchlanial, bardzo intensywnie nawilzal mi skore. Przez te 15min przed nalozeniem skrobii czy pudru, czulam jak skora go spija i uwielbialam czekac az spije go do konca. Myslalam o powrocie do niego, bo cena jest korzystna, a filtry ma stabilne...Pozniej wyprobowalam krem Avene spf 50 - odstapilam, zapchal mnie. Nastepnie zostala mi polecona emulsja Aveny spf 50. Ta nie zapychala, jednak potwornie bielila i wcale swietnie nie nawilzala, wiec zaczelam szukac dalej. Wtedy znalazlam te bazy z filtrami...No i ucieszylam sie, ze problem z glowy, a tu klops W takim razie grzecznie kupie tego swojego Dermedica za jakis czas. I...coz, przetestuje
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 09:36   #3910
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Cere mam mieszana ze sklonnoscia do zapychania i niewielkiego tradziku. Swietnie sprawowal sie na niej Lysanel Active.
Strasznie polubilam Dermedica z spf 60. Swietnie sie wchlanial, bardzo intensywnie nawilzal mi skore. Przez te 15min przed nalozeniem skrobii czy pudru, czulam jak skora go spija i uwielbialam czekac az spije go do konca. Myslalam o powrocie do niego, bo cena jest korzystna, a filtry ma stabilne...Pozniej wyprobowalam krem Avene spf 50 - odstapilam, zapchal mnie. Nastepnie zostala mi polecona emulsja Aveny spf 50. Ta nie zapychala, jednak potwornie bielila i wcale swietnie nie nawilzala, wiec zaczelam szukac dalej. Wtedy znalazlam te bazy z filtrami...No i ucieszylam sie, ze problem z glowy, a tu klops W takim razie grzecznie kupie tego swojego Dermedica za jakis czas. I...coz, przetestuje
Rozumiem,ze o tym Dermedicu piszesz
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8072

Jest tylko jedno powazne "ale" ten filtr nie jest stabilny,nie zawiera skutecznych filtrow anty-UVA,pomimo ze jest tutaj Octylmethoxycinnamate i Octocrylene to zbyt malo,a sam filtr mineralny nie da wlasciwej ochrony.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 11:29   #3911
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Rozumiem,ze o tym Dermedicu piszesz
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8072

Jest tylko jedno powazne "ale" ten filtr nie jest stabilny,nie zawiera skutecznych filtrow anty-UVA,pomimo ze jest tutaj Octylmethoxycinnamate i Octocrylene to zbyt malo,a sam filtr mineralny nie da wlasciwej ochrony.
ale jaja. Najlepsze, ze o jego stabilnosci wyczytalam na wizazu Dziekuje Ci bardzo. Chyba musze zaczac weryfikowac, na czyje porady zwracam tu uwage. Zatem rozgladam sie za czyms nowym. Jeszcze raz dzieki
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 12:31   #3912
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
ale jaja. Najlepsze, ze o jego stabilnosci wyczytalam na wizazu Dziekuje Ci bardzo. Chyba musze zaczac weryfikowac, na czyje porady zwracam tu uwage. Zatem rozgladam sie za czyms nowym. Jeszcze raz dzieki

Niestety,nie kojarze by Dermedic mial wogole stabilne filtry w swojej ofercie.
Niebawem w aptekach pojawia sie nowe dostawy filtrow wiec warto poszukac probek i potestowac
Powodzenia w oswajaniu filtrow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:26   #3913
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety,nie kojarze by Dermedic mial wogole stabilne filtry w swojej ofercie.
Niebawem w aptekach pojawia sie nowe dostawy filtrow wiec warto poszukac probek i potestowac
Powodzenia w oswajaniu filtrow
Dziekuje "Kompendium filtromaniaczki" czeka na dluzsza chwile wolnego czasu
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:56   #3914
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje "Kompendium filtromaniaczki" czeka na dluzsza chwile wolnego czasu
dużo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuugą chwilę.. no i rezerwuj czas na up-date'y
ja proponuje stworzyć kompendium takie łatwo akcesywne.. bo jak przeczesywać blisko 200-300 stron na forum, to czlowiek ma mętlik w mózgownicy
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:18   #3915
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
dużo dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuugą chwilę.. no i rezerwuj czas na up-date'y
ja proponuje stworzyć kompendium takie łatwo akcesywne.. bo jak przeczesywać blisko 200-300 stron na forum, to czlowiek ma mętlik w mózgownicy
Kochana...juz raz przez to brnelam Szczerze powiedziawszy faktycznie mozna sie zalamac...
Na razie przystapilam do proby: baza, na to mleczko Avene. Faktycznie, niezle sie wchlonelo i nie zostawilo takich bialych plam jak na skorze. Sadze, ze na razie przy tym zostane. Sloneczko wyszlo Czasu za wiele nie mam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:25   #3916
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Kochana...juz raz przez to brnelam Szczerze powiedziawszy faktycznie mozna sie zalamac...
Na razie przystapilam do proby: baza, na to mleczko Avene. Faktycznie, niezle sie wchlonelo i nie zostawilo takich bialych plam jak na skorze. Sadze, ze na razie przy tym zostane. Sloneczko wyszlo Czasu za wiele nie mam.
Spokojnie spokojnie, masz już jakąś ochronę, więc OK..
Od razu szlag nas nie trafi i naszych cer.. chyba, że pracujesz na powietrzu z buzią do słońca

ja juz nachomikowalam probek roznych, ale boje sie co niektórych ruszać.. bo jak mnie zapcha, to wrrrrrrrrr ;-/
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:44   #3917
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Sloneczko wyszlo Czasu za wiele nie mam.
Hmm... zabrzmiało to jak wyznanie wampira...ale z naszym strachem przed słońcem i białą skórą to do nich niedaleko...(czasami ja sama tak się czuję).
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:49   #3918
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Spokojnie spokojnie, masz już jakąś ochronę, więc OK..
Od razu szlag nas nie trafi i naszych cer.. chyba, że pracujesz na powietrzu z buzią do słońca

ja juz nachomikowalam probek roznych, ale boje sie co niektórych ruszać.. bo jak mnie zapcha, to wrrrrrrrrr ;-/
Raz - zapychanie, dwa - ceny...Musisz posiadac naprawde olbrzymi urok osobisty tudziez niezle koneksje w aptece, ze udalo Ci sie wysepic probeczki Ciezko jest!
Na razie jestem zadowolona ze spisywania sie Aveny na bazie, tylko suma kosztow takiej ochrony troche przytlacza...I chyba czas, zebym poszukala jakiegos przyjemnego pudru.
Rodzicow szczerze bawi moje filtrowanie, bo obydwoje maja niezle geny, zawsze lubili slonce...Oczywiscie nie w nadmiarze i nie w godzinach szczytu. I wygladaja mlodo na swoj wiek. Licze na to, ze mimo wpadek filtrowych, nie okaze sie wyjatkiem w rodzinie i geny pomoga Czekam na nowa kolekcje filtrowa

loss_lauri - ostatnio zasypiam nad ranem, a wstaje kiedy robi sie ciemno.....
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:57   #3919
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Raz - zapychanie, dwa - ceny...Musisz posiadac naprawde olbrzymi urok osobisty tudziez niezle koneksje w aptece, ze udalo Ci sie wysepic probeczki Ciezko jest!
To urok osobisty chyba poza tym, pracowałam skutecznie w 'obsłudze klienta' jak kupujesz zwykłą polopirynę, to już masz okazje by zapytać i wyprosić.. bo tak 'na gębę' - to nie zawsze wszystkim łatwo..
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 21:28   #3920
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje "Kompendium filtromaniaczki" czeka na dluzsza chwile wolnego czasu
Milej lektury
Moge Ci podpowiedziec,ze praktycznie kazdy filtr bedzie sie dobrze spisywac na silikonach,ktore sa dobrym podkladem dla nich i tutaj jest z czego wybierac.Jest tez opcja z samorobionym serum pod filtry np. z vit.C

Efelko,niestety nie ma takiej opcji by stworzyc baze,ktora bylaby wiedza w pigulce.Jest zbyt wiele wiadomosci,dochodza nowe informacje i....wszystko staje sie plynne
Sila rzeczy trzeba czytac,szukac i starac sie znalezc sposob jak najlepszy dla siebie na oswojenie ogromu informacji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 21:47   #3921
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Tak , trzeba szukać.. siedzę i ślęczę )) ale wiecie, uwielbiam wizaż, nie tylko ze względu na wizażystki czy kopalnie wiedzy.. czasem zdarzają się tak fajne odpowiedzi na posty, że potrafią mi się przed snem przypomnieć i śmieje się sama do siebie jakbym się sera najadła a oto jeden z wieeeeeeeeelu: Pisze go Patricia78 "dzieki wielike! ja zadaje tyle pytan bo wizaz to kopalnia wiedzy: wpisuje w wyszukiwarke haslo i dostaje 140 watkow!! nie dam rady ich przejrzec, zanim cos znajde bede juz tak pomarszczona jak babcine jabluszka!
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 21:49   #3922
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez efelka Pokaż wiadomość
Tak , trzeba szukać.. siedzę i ślęczę )) ale wiecie, uwielbiam wizaż, nie tylko ze względu na wizażystki czy kopalnie wiedzy.. czasem zdarzają się tak fajne odpowiedzi na posty, że potrafią mi się przed snem przypomnieć i śmieje się sama do siebie jakbym się sera najadła a oto jeden z wieeeeeeeeelu: Pisze go Patricia78 "dzieki wielike! ja zadaje tyle pytan bo wizaz to kopalnia wiedzy: wpisuje w wyszukiwarke haslo i dostaje 140 watkow!! nie dam rady ich przejrzec, zanim cos znajde bede juz tak pomarszczona jak babcine jabluszka!
Taki to juz urok
ale masz racje,mozna sie czasami niezle uśmiac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 08:31   #3923
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Efelko,nie jestem ortodoksem i sama nakladam na SVR 50 zwykly puder choc ostatnio za rada Smoka kupilam zasypke Rossmannowska i spisuje sie jeszcze lepiej niz jedwabny Hauschka a duzym plusem jest delikatne rozjasnienie SVR 50.
Hexxana Co to za zasypka? Pokaż???
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 08:37   #3924
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filtry UV a makijaż

pewnie chodzi o zasypkę Babydream, sama też zaczełam ją stosować po tym jak nie umiałam sobie poradzić z mączką ziemniaczaną, a wpadła mi w ręce i pomyślałam "a zobaczymy gorzej niż mączka wyglądać nie może , a skóry raczej nie wypali"

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20182
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 08:43   #3925
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
pewnie chodzi o zasypkę Babydream, sama też zaczełam ją stosować po tym jak nie umiałam sobie poradzić z mączką ziemniaczaną, a wpadła mi w ręce i pomyślałam "a zobaczymy gorzej niż mączka wyglądać nie może , a skóry raczej nie wypali"

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20182
Aaaaaaa.... to to Ja tego uzywam przy depilacji pyska woskiem

Mówicie, że jako puder funkcjonować też może???
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 08:51   #3926
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja uzywam avenek wiec nie przeszkadza ze jest tam talk, i mnie łądnie matowi, jest bardzo delikatny ( drobno zmielony), ładnie pachnie i przynajmniej mnie..nie zapycha i nie wysusza. no i tani...osatnio nawet tak się zaczęłam nakręcać na ten jedwabny ale w sumie stwierdziłam ze skoro nie mam do tego zastrzeżeń to po co tyle wydawać.
Sama wypróbuj to się przekonasz
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 08:55   #3927
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Tak,to ta zasypka ktora pokazala CruelOrchid na poczatku tez bylam sceptycznie nastawiona ale okazalo sie,ze wywiazuje sie dobrze ze swojego zadania jest naprawde mialka,delikatna,nie ma typowej topornosci ktora mozna spotkac w zasypkach oraz glowny atut-mega krotki i konkretny sklad
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 08:56   #3928
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
ja uzywam avenek wiec nie przeszkadza ze jest tam talk, i mnie łądnie matowi, jest bardzo delikatny ( drobno zmielony), ładnie pachnie i przynajmniej mnie..nie zapycha i nie wysusza. no i tani...osatnio nawet tak się zaczęłam nakręcać na ten jedwabny ale w sumie stwierdziłam ze skoro nie mam do tego zastrzeżeń to po co tyle wydawać.
Sama wypróbuj to się przekonasz
No ja jedwabny mam... I powiem szczerze, że do stosowania solo mi nie pasuje - mieszam obecnie z resztką Lucidity, bo taki tępy i suchy sie wydaje - piaskowy, jak ciutę za dużo nałożę, to wyglądam jakbym się mąką osypała Więc rzeczywiście spróbuję tej zasypki

edit:
Właśnie, tej jedwabny jest toporny! Dziękuję Hexx!!
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 09:03   #3929
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja się w ogolę nie umiem malować. Jak dawno temu jeszcze stosowałam jakieś pudry podkłady to zawsze wychodziło to jakoś tak grubo, grudkowato i maskowato... przy tej zasypce jeszcze mi się nie zdarzyło żeby wyszło coś nienaturalnego, nawet kiedy zaspana jeżdżę sobie tym pędzelkiem po twarzy, nadmiar ładnie się strzepuję i po chwili już nic nie widać,,,
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 09:30   #3930
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja ostatnio nakładam SVR 50 za pomocą pędzla do podkładu - tak jak się nakłada maseczkę, rozprowadzam grubą warstwę i chwilę czekam a następnie w newralgicznych miejscach delikatnie wklepuję [oczy, skrzydełka nosa...] na początku wygląda to nieciekawie, ale efekt końcowy jest całkiem, całkiem. W zasadzie nawet przypudrowywać nie trzeba, choć mi się zdarza i to "niedozwolonym". No i znakomicie rozprowadza się na ekspresowych serach
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.