Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-16, 10:23   #1771
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a stosowalyscie to serum Reneew czy jakos tam?
szykam czegos bez glikolu i alkoholu i widze ze ono tego nie ma?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 08:02   #1772
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

kolejny dzień po nocy z serum 3 rose . Tym razem odmierzyłam jedynie 4 kropelki, co wystarczyło na twarz i szyję - wchłonęło się bardzo szybko. Olejek waniliowy jest niesamowity. Wczoraj w TS była próbka podkładu cliniqua i nie wiem czy on jest taki cudny, czy może moja twarz tak oczyszczona, że podkład wtapia się w nią i pasuje idealnie
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 10:05   #1773
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja sie czaje na stosowanie probki Perfectionista z TS
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 12:51   #1774
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
kolejny dzień po nocy z serum 3 rose . Tym razem odmierzyłam jedynie 4 kropelki, co wystarczyło na twarz i szyję - wchłonęło się bardzo szybko. Olejek waniliowy jest niesamowity. Wczoraj w TS była próbka podkładu cliniqua i nie wiem czy on jest taki cudny, czy może moja twarz tak oczyszczona, że podkład wtapia się w nią i pasuje idealnie
4 kropelki ? ja zawsze daję 8-10 Nie żałuję sobie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 14:13   #1775
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hi hi dla mnie 4 kropelki na twarz i szyję są naprawdę wystarczające. Dziś wycisnę jeszcze troszkę na dekold i biust .
Ranka - ja zrezygnowałam z tej próbki z TS - póki co

A co do hydrolatu rumiankowego - chętnie przelałabym go do butelki z atomizerem. Nie będę się bawić przecieraniem płatkami kosmet tylko psikać tak dla odświeżenia. Rumianek sprawuje się cudnie - polecam
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 11:13   #1776
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej

własnie rozpoczynam moja przygode z BU ,napaliłam sie lekko na serum z granatu.Mam pytanie, czy bedzie ono dobre do cery trądzikowej?a moze do tego rodzaju cery polecałybyście cos innego?
Poza tym chce zamowic Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% i Tonik z kwasami AHA/BHA 10% .

z góry dziekuje za pomoc
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 14:36   #1777
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie jednak olejek do mycia mnie strasznie zapycha nie dam już więcej szansy 2 razy i wypryski będziemy musieli się rostać
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-18, 15:06   #1778
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Olejek do mycia zapycha? Chyba nie powinien. Ja na początku jak używałam to czasami zapominałam wstrząsać albo wstrząsałam za krótko i wtedy miałam problem ze zmyciem oleju z twarzy (nikomu tego nie życze )
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 20:04   #1779
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam,pisalam troszke wczesniej ze robie swoje pierwsze zamowienie na BU, zamowilam w pon wieczor a w piatek paczka juz byla
To bylo tydzien temu a ja juz chce nowe zamawiac, to juz grzech...!
serum lemon: za krotko uzywam zeby znac wszystkie efekty, ale na poczatku od razu pojawilo mi sie troszke zanieczyszczen, i miejscami zaczerwienienia, no ale to moja wina, bo nie umialam sie poslugiwac olejkiem myjacym, cwok ze mnie, ale jestem w trackie udoskanalania techniki i standaryzacji Teraz jest o niebo lepiej i jestem bardzo zadowolona. Teraz marze o serum rose do dekoltu i szyji, takze krem by sie przydal, ten z kwasem liponowym ma u was dobra opinie, wiec tez go wyprobuje.
Hydrolaty: migdal i cudownie pachnacy oczar, jak dla mnie dzialanie niewidoczne, migdal pojdzie do maseczek i peelingow, oczar do wąchania Mam probke herbaty i geranium, mysle ze kupie te herbate
Mam do was pytanie:
Na jak dlugo wam starcza takie olejkowe serum z zelem hialuronowym? Ja go nie oszczedzam, to znaczy zaciagam do jakis 3/4 te pipetke z buteleczki + zel, i nie wiem na jak dlugo mi starczy. Albo to serum z wit? Ja go uzywam na razie co 2 dni, czy tak sie robi? tu przeczytalam ze codziennie nie trzeba bo witamina zostaje w skorze? Pytam dlatego ze moje srodki sa ograniczone, i musze przewidziec z wyprzedzeniem takie wydatki
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:01   #1780
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeśli o mnie chodzi - zużywam serum w miesiąc - tak więc co miesiac robię zamówienie - i też sobie nie żałuję - 3/4 pipetki serum 3rose co wieczór wędruje na moją buzkę, a rano serum flavoC tak z 10-12 kropelek... I w miesiąc całe zapasy zużyte...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:09   #1781
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nigdy juz nie kupie toniku z BU z BHA... o matko, tak mnie po nim wysypalo, ze 4 dni juz nie stisuje toniku a to dalej jest koszmarna wysypka na nosie i przy nosie, schodzi mi juz na poliki

zreszta chyba BU nie dla mnie..to juz nawet silikony mnie nie zapychaly
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 21:17   #1782
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
nigdy juz nie kupie toniku z BU z BHA... o matko, tak mnie po nim wysypalo, ze 4 dni juz nie stisuje toniku a to dalej jest koszmarna wysypka na nosie i przy nosie, schodzi mi juz na poliki

zreszta chyba BU nie dla mnie..to juz nawet silikony mnie nie zapychaly
kurcze, obawiam sie ze mowisz o: Tonik z kwasami AHA/BHA 10% -własnie dzisiaj zamowilam

nie wiem czy to po kliniku 3 kroki(stosuje mydełko i tonik) czy przez zmiane wody(4 dni w tyg mieszkam w DE, a tam chyba jest mniej lub wiecej zawartosci kamienia w wodzie) mam okropny wysyp a twarzy, ojj juz dawno nie mialam czegos takiego,zamowilam Tonik z BU ,ma mi niby twrz wyleczyc a tutaj piszesz takie newsy

Jutro chyba umowie sie na porzadne kwasy do kosmetyczki, 3 dni posiedze w domku, zluszcze sie doszczetnie ale przynajmniej spokoj bedzie
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:21   #1783
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, ja uzywam toniku z BHA/AHA z BU od 2 miesiecy i efekty sa bardzo dobre. Predzej o wysyp podejrzewalabym ten przeklety zestaw clinique! Na poczatku wakacji kupilam sobie ich mydlo i wysypalo mnie potwornie. Zrazilam sie do clinika na wieki. W tonikach tez nic nie ma oprocz alkoholu i wody oczarowej, za grube pieniadze.
Polecam olejki hydrofilowe z ZSK
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:23   #1784
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja nie mam Clinique - a posmarowalam tylko okolice nosa i czolo - na czole nic ale kolo nosa to masakra nic doac nic ujac.. poki co sie zrazilam, ale u mnie chyba winowajca jest alkohol i glikol - bo to chyba niezle killery dla mojej cery.

malwino ja mysle ze to Clinique. ok pol roku podobnie jak pranie wywalilam zestaw Clinique praktycznie do kosza - wywalilo mnie po toniku, zel byl taki sobie ale tonik okropny..

po serum na alkoholu tez mnie wywalilo tylko troche mniej..

moge za to polecic hydrolat oczarowy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:45   #1785
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mialam maly tonik i mydełko clinique na probe i bylo to idealne zestawienie dla mnie, twarz gładziutka, zero krostek pomimo iz moja praca wymagała czasem noszenia grubej warstwy makijazu nawet po 8-10h na dobę, teraz kupiłam duzy tonik mydełko i juz nie wiem sama po czym ten wysyp. Zaczeły mnie juz nachodzic mysli ze to moze dlatego ze nie mam DDML, ponoc powinno sie uzywac 3 krokow tylko wszytkich lub zadnego. Podobno tez trzeba cierpliwosci do kllinika(jak i do produktow z kwasami), kolsuntantka w douglasie mowila ze czasem na poczatku moga wyskakiwac pryszcze, tylko ze ja juz prawie koncze 200ml tonku.

No cóż, bede testowała teraz kosmetyki z BU, zamowilam serum z granatu, tonik i zel nawilzajacy.Jutro umowie sie do kosmetyczki na zabiegi z kwasami wiec tonik pewnie bedzie musial poczekac, poniewaz watpie ze bede mogla go tak od razu uzywac po glebokim zluszczaniu.
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 22:00   #1786
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no niby trzeba ale jak sie widzi swoja gebe usiana pryszczami wszedzie to juz sie nie ma ochoty..

jak jak kupilam zestaw i wywalilo mnie po tym toniku to cierpliwie czekalam tydzien a potem dalam chyba komus bo mialam dosc..takze to chyba sprawa indywidualna.

z kwasow jestem zadowolona z Effaclaru, albo pelingow kwasowych i chyba na tym pozostane
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 22:39   #1787
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Malwiiina, ja mysle ze to odwrotnie - przez krotki czas na poczatku wszystko cacy, a potem zaczyna sie hardkor. Mialam tak ze wszystkimi magicznymi kupnymi zestawami, majacymi ponoc doprowadzic moja skore do stanu idealnego. Teraz uzywam tylko olejkow, serum, tonikow, olejow z ZSK, BU i Mazidel i moja skora wyglada o niebo lepiej.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 07:44   #1788
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Witam,pisalam troszke wczesniej ze robie swoje pierwsze zamowienie na BU, zamowilam w pon wieczor a w piatek paczka juz byla
To bylo tydzien temu a ja juz chce nowe zamawiac, to juz grzech...!
serum lemon: za krotko uzywam zeby znac wszystkie efekty, ale na poczatku od razu pojawilo mi sie troszke zanieczyszczen, i miejscami zaczerwienienia, no ale to moja wina, bo nie umialam sie poslugiwac olejkiem myjacym, cwok ze mnie, ale jestem w trackie udoskanalania techniki i standaryzacji Teraz jest o niebo lepiej i jestem bardzo zadowolona. Teraz marze o serum rose do dekoltu i szyji, takze krem by sie przydal, ten z kwasem liponowym ma u was dobra opinie, wiec tez go wyprobuje.
Hydrolaty: migdal i cudownie pachnacy oczar, jak dla mnie dzialanie niewidoczne, migdal pojdzie do maseczek i peelingow, oczar do wąchania Mam probke herbaty i geranium, mysle ze kupie te herbate
Mam do was pytanie:
Na jak dlugo wam starcza takie olejkowe serum z zelem hialuronowym? Ja go nie oszczedzam, to znaczy zaciagam do jakis 3/4 te pipetke z buteleczki + zel, i nie wiem na jak dlugo mi starczy. Albo to serum z wit? Ja go uzywam na razie co 2 dni, czy tak sie robi? tu przeczytalam ze codziennie nie trzeba bo witamina zostaje w skorze? Pytam dlatego ze moje srodki sa ograniczone, i musze przewidziec z wyprzedzeniem takie wydatki
ja stosuje serum rose i alma mam na 2 miesiące z zelem razem chociaz zżel wystarcza na 1,5 szybciuchno schodzi bo go wiecej uzywam
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja uzywam toniku z BHA/AHA z BU od 2 miesiecy i efekty sa bardzo dobre. Predzej o wysyp podejrzewalabym ten przeklety zestaw clinique! Na poczatku wakacji kupilam sobie ich mydlo i wysypalo mnie potwornie. Zrazilam sie do clinika na wieki. W tonikach tez nic nie ma oprocz alkoholu i wody oczarowej, za grube pieniadze.
Polecam olejki hydrofilowe z ZSK
kurcze już się boje olejków bo z olejkiem z BU nie lubimy się używąłm na wszelkie sposoby
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Malwiiina, ja mysle ze to odwrotnie - przez krotki czas na poczatku wszystko cacy, a potem zaczyna sie hardkor. Mialam tak ze wszystkimi magicznymi kupnymi zestawami, majacymi ponoc doprowadzic moja skore do stanu idealnego. Teraz uzywam tylko olejkow, serum, tonikow, olejow z ZSK, BU i Mazidel i moja skora wyglada o niebo lepiej.
ja tez zostaje przy tych kosmetykach żaden zestaw nie zrobił tego co teraz mam i jestem mega zadowolona
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:00   #1789
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Malwiiina, ja mysle ze to odwrotnie - przez krotki czas na poczatku wszystko cacy, a potem zaczyna sie hardkor. Mialam tak ze wszystkimi magicznymi kupnymi zestawami, majacymi ponoc doprowadzic moja skore do stanu idealnego. Teraz uzywam tylko olejkow, serum, tonikow, olejow z ZSK, BU i Mazidel i moja skora wyglada o niebo lepiej.
Ja już prawie kończę olejek myjący pomarańczowy (i zmieszam olejek waniliowy ) i codzienie stosuję serum rose i z granatu. Moja buzia również jest o niebo lepsza, a skóra pod oczami nawet o 2 nieba lepsza Pod oczy póki co jest to najlepszy zestaw, który poi na cały dzień i wygładza skórę

Możesz mi powiedzieć co to jest ZSK ? To jakaś inna strona z mieszanymi cudami ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 08:07   #1790
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja już prawie kończę olejek myjący pomarańczowy (i zmieszam olejek waniliowy ) i codzienie stosuję serum rose i z granatu. Moja buzia również jest o niebo lepsza, a skóra pod oczami nawet o 2 nieba lepsza Pod oczy póki co jest to najlepszy zestaw, który poi na cały dzień i wygładza skórę

Możesz mi powiedzieć co to jest ZSK ? To jakaś inna strona z mieszanymi cudami ?
tak tam mniej zestawów ale tez bardzo dobre no i bardzo pomocna obsługa http://www.zrobsobiekrem.pl
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:27   #1791
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Malwiiina, ja mysle ze to odwrotnie - przez krotki czas na poczatku wszystko cacy, a potem zaczyna sie hardkor. Mialam tak ze wszystkimi magicznymi kupnymi zestawami, majacymi ponoc doprowadzic moja skore do stanu idealnego. Teraz uzywam tylko olejkow, serum, tonikow, olejow z ZSK, BU i Mazidel i moja skora wyglada o niebo lepiej.
wychodzi na to ze masz rację, to by sie zgadzało poniewaz dopiero przy drugim opakowaniu toniku clinique taki wysyp, wczoraj go odstawiłam, dzisiaj na krostkch juz sie robia strupki. Mydełka narazie uzywam, podoba mi sie jego działanie, oczyszcza mocno kore-jest jakby ,,wyjałowiona", jak nadal bede miala kuku to pojdzie w kąt

ranka, polecałabym Ci wizyte u kosmetyczki i zabieg mocno złuszczajacy z kwasami, bedziesz miala spokoj
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:38   #1792
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Malwiina, uwazaj na to mydelko bo ono mocno przesusza, dlatego poczatkowo jest duza poprawa a pozniej wysuszona skora zaczyna produkowac jeszcze wiecej sebum i nastepuje pogorszenie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:56   #1793
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
tak tam mniej zestawów ale tez bardzo dobre no i bardzo pomocna obsługa http://www.zrobsobiekrem.pl

Dzięki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 09:59   #1794
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

na razie to ja odwiedze dermatologa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:33   #1795
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jezeli ktoras bylaby chetna na Serum Granat to dajcie znac mnie ono zupelnie nie sluzy
Zostalo zrobione 27/09/08 i zuzylam ok.5ml reszta stoi w lodowce.


_________________________ _________________________ ______________

Olejek Tamanu tez nie dla mnie,w sumie to nie zrobil NIC kombinowalam na rozne sposoby ale nie sprawdzil sie.
Najbardziej zadowolona jestem z oleju kokosowego i monoi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:30   #1796
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej,
oczywiscie juz zlozylam drugie zamowienie, ale i tak sie powstrzymywalam przez dwa tygodnie
Najwazniejsze to 3xrose, krem liponowy i tonik BHA 2%.
Wyjasnilo sie czemu mialam nieco zanieczyszczona cere na poczatku, myslalam ze zle zmywalam olejkiem makijaz, a to okres. Normalnie mi wyskakuje kilka bolesnych podskornych gulek i takze zwykle badziestwo, a w tym miesiacu duzo mniej no i jedna z takich gul ktora sama bez problemu znikla To chyba nie przypadek tylko Lemon. Zla wiadomosc jest taka ze okres mnie bedzie zaskakiwal Kurcze, mam nadzieje ze to ten Lemon, ale nie chce zapeszac, za krotko by to stwierdzic, jakies niecale 2 tyg.

Zamowilam tonik, czy on ma takie zluszczajace dzialanie, ze mozna sie pozbyc rozszerzonych porow i niezbyt glebokich nierownosci skory? Jak ten nie podziala zamowie AHA
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:31   #1797
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja za to mam do oddania SERUM LEMON.
Świeżutkie i pachnące ale mi nie podchodzi
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:47   #1798
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez oleniolek Pokaż wiadomość
Ja za to mam do oddania SERUM LEMON.
Świeżutkie i pachnące ale mi nie podchodzi
a ja olejek vanilowy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 15:59   #1799
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
a ja olejek vanilowy
A ja zaraz będę kręcić olejek waniliowy, bo rano skończyłam pomarańczowy A co Ci się w nim nie podoba
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 16:20   #1800
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Wink Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witaj a co szukasz w zamian???
Pozdrawiam .

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli ktoras bylaby chetna na Serum Granat to dajcie znac mnie ono zupelnie nie sluzy
Zostalo zrobione 27/09/08 i zuzylam ok.5ml reszta stoi w lodowce.


_________________________ _________________________ ______________

Olejek Tamanu tez nie dla mnie,w sumie to nie zrobil NIC kombinowalam na rozne sposoby ale nie sprawdzil sie.
Najbardziej zadowolona jestem z oleju kokosowego i monoi
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.