Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko... - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 21:57   #4291
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

recenzuje micelka
bardzo dobrze zmywa makijaz, lepiej od mleczek, bo nie musze potem uzywac jeszcze chusteczek do demakijazu oczy równiez zmywa lepiej od płynów do tego przeznaczonych, lepiej od dwufazówek
a porównaniu z micelkami ziaji, maybelline to niebo a ziemia co prawda po zmyciu makijazu czuje lekkie mrówienie, ale trwa to tak krótko i jest bardzo delikatne (przy innych micelkach szczypała mnie twarz)
wykonanie jest banalnie proste, tani no po prostu kupujcie składniki i próbujcie
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 06:54   #4292
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
nanobase nie pomaga
To może kombinacja olejów i żelu HA?nawilżanie to ciężki temat
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 09:01   #4293
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To może kombinacja olejów i żelu HA?nawilżanie to ciężki temat
wiem, ze ciężki, ale masakra jakas, ze nie potrafię nawilżyc po 1 cm wokół oczu
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:07   #4294
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
wiem, ze ciężki, ale masakra jakas, ze nie potrafię nawilżyc po 1 cm wokół oczu
A może mocznik tylko nie wiem czy można wokół oczualbo maseczki lub okłady,płatki nasączone różnymi dobrociami?
Ja mam kurze nie łapki tylko łapy i nie mogę sobie z nimi poradzićdo tego łzawią mi oczy i wszystko co mam pod oczami ścieram.
A nakładając Nanobase nie da się nie rozciągnąć skóry
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 15:05   #4295
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
A może mocznik tylko nie wiem czy można wokół oczualbo maseczki lub okłady,płatki nasączone różnymi dobrociami?
Ja mam kurze nie łapki tylko łapy i nie mogę sobie z nimi poradzićdo tego łzawią mi oczy i wszystko co mam pod oczami ścieram.
A nakładając Nanobase nie da się nie rozciągnąć skóry
tez własnie nie wiem czy mocznik można kłasc...
a jakimi np dobrociami?
tez mi łzawią oczy
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:24   #4296
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny a co uzywacie na noc takiego dobrze nawilzajaco-odzywczego?? Planuje kupic zel hialuronowy z BU i olejki ze ZSK arganowy, avocado i jojoba i je mieszac na dzien i noc. Do tej pory uzywalam tylko jojoba, moze polecicie mi jakis olejek ktory ktos dobrze przetestowal do skory tlustej ale przesuszonej i wrazliwej i sklonnej do tradziku oraz ostatnio peklo mi kilka naczynek na nosie normalnie wszystkie cery w jednej :/

A i jeszcze moze to glupie pytanie ale czy te maceraty roslinne tez mozna mieszac zelem hialuronowym?

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-04-14 o 09:28
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:46   #4297
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Chyba sie przeprosze z naturalna pielegacja i sama ukrece micela, bo juz mi rece opadaja

Skonczylam dopiero co Vichy oraz LRP i rozpoczelam butle Avene - to jakis koszmar jest Te dranstwa nawet zwyklej kredki i tuszu nie potrafia zmyc. Miceli uzywam od dawna ale takiego NIC jeszcze nie spotkalam, nawet na najnizszej polce.
Klelam wczoraj (Avene) na czym swiat stoi, zwykly bardzo minimalistyczny makijaz, same beze, tylko kreska przy lini rzes i nic nie chcialo zejsc. Zuzylam po kilka mocno nasaczonych platkow na kazde oko (przytrzymywalam najpierw zeby makijaz sie rozpuscil, a tu guzik), natarlam sie jak glupia (kolejne milion zmarch gwarantowane), a i tak nie domylam oczu i mnie potem piekly
Nie rozumiem tych zachwytow na KWC - co to za zmywacz, ktory nie poradzi sobie z kreska wykonana kredka za 6 zl i zwyklym tuszem? To juz zwykla Ziaja sprawowala sie lepiej, tylko, ze oczy po niej piekly. Przerobilam juz chyba wszystkie drogeryjne i apteczne micele, najlepiej wspominam Bioderme (tylko droga wybitnie), jeden ruch i makijazu nie ma, do glowy mi nie przyszlo, ze marki przedstawiane na rowni z nia okaza sie tak slabe. Ten plyn Avene to wypisz wymaluj micel AA Ultra Nawilzanie, tez pachnie i nic nie robi.

Powiedzcie, ze samorobione micele radza sobie z kredkami?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-04-14 o 09:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 10:15   #4298
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
A i jeszcze moze to glupie pytanie ale czy te maceraty roslinne tez mozna mieszac zelem hialuronowym?
Jak najbardziej, z resztą na BU jest chyba to opisane.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:29   #4299
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

vril a probowalas firmy AVA biorokitnik? za 17 zl go kupilam bo na filmikach youtube dziewczny chwalily i jest bardzo dobry ja maluje czarne krechy na okolo oczu i zawsze mocno tuszuje rzesy bo lubie mocno podkreslone oczy i zmywam wszystko razem z podkladem 3 platkami...

Dzieki coldold to teraz moze mi ktos jeszcze podpowie sprawdzony olejek do mojej cery podanej wyzej bo czaje sie na zamowienie

I tak na marginesie czy moge 2 rozne olejki myjacez BU wlac do jednego pojemnika i myc taka mieszanka twarz czy nie?

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-04-14 o 10:40
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:43   #4300
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
vril a probowalas firmy AVA biorokitnik? za 17 zl go kupilam bo na filmikach youtube dziewczny chwalily i jest bardzo dobry ja maluje czarne krechy na okolo oczu i zawsze mocno tuszuje rzesy bo lubie mocno podkreslone oczy i zmywam wszystko razem z podkladem 3 platkami...

Dzieki coldold to teraz moze mi ktos jeszcze podpowie sprawdzony olejek do mojej cery podanej wyzej bo czaje sie na zamowienie

I tak na marginesie czy moge 2 rozne olejki myjacez BU wlac do jednego pojemnika i myc taka mieszanka twarz czy nie?
Ja uwielbiam olej z nasion czerwonej maliny.
Co do olejku myjącego, nie widzę przeciwwskazań. Tylko po co? Większa ilość poddana działaniu wilgoci i ciepła w łazience... nie wolisz sobie mniejszymi porcjami zużywać?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2011-04-14 o 10:46
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:53   #4301
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam olej z nasion czerwonej maliny.
Co do olejku myjącego, nie widzę przeciwwskazań. Tylko po co? Większa ilość poddana działaniu wilgoci i ciepła w łazience... nie wolisz sobie mniejszymi porcjami zużywać?
Tzn. bede robic zamowienie i chcialam od razu 2 kupic bo robic co chwile zamowienia i placic ciagle za te przesylki to masakra i chcialam je wlac do jednej takiej wiekszej butelki z papka bo praktyczniejsza, ale w sumie moze lepiej zuzyc najpierw jedna a potem druga i nie mieszac ich...

A tej olejek z malin masz zBU czy ZSK? i czym sie rozni surowy od naturalnego
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 10:56   #4302
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Tzn. bede robic zamowienie i chcialam od razu 2 kupic bo robic co chwile zamowienia i placic ciagle za te przesylki to masakra i chcialam je wlac do jednej takiej wiekszej butelki z papka bo praktyczniejsza, ale w sumie moze lepiej zuzyc najpierw jedna a potem druga i nie mieszac ich...

A tej olejek z malin masz zBU czy ZSK? i czym sie rozni surowy od naturalnego

Mam z Mazidel, tam jest jeden rodzaj, więc się nawet nie interesowałam.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:18   #4303
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Co sadzicie o dodawaniu do kremu na noc kropelki witaminy c? Ma to sens?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:45   #4304
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Co sadzicie o dodawaniu do kremu na noc kropelki witaminy c? Ma to sens?
Dobry pomysł, ale dosłownie kropelkę, jestem zdania, że na dzień wit. C jest przydatniejsza
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:50   #4305
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Dobry pomysł, ale dosłownie kropelkę, jestem zdania, że na dzień wit. C jest przydatniejsza
Dziękuję
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 15:03   #4306
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dostałam wczoraj swoje hydrolaty z allegro, będę sprawdzać, czy sprawują się na mnie lepiej, niż woda termalna Avene.

A odnośnie hydrolatów...Na BU wiedziałam, że nie ma migdałowego, a na ZSK nigdy nie robiłam zakupów i chyba raz jedyny zaglądałam na ich stronę, szukając peelingu... Na mazidłach za to jest hydrolat migdałowy i to dużo tańszy, niż ja kupiłam (dałam 16 zł za 60 ml, a na mazidłach 100 ml za 6 zł). Nie wiem czemu sobie ubzdurałam, że na mazidłach go nie było. Na dodatek mają dużo hydrolatów, w porównaniu do BU.

Zrobiłam już 2 zamówienia z mazideł (ekstrakt z ananasa, ekstrakt z banana, cococin, olejek z orzechów laskowych i bromelaina) i póki co każdy z produktów jest ok (odpukać). Tzn nie testowałam jeszcze bromelainy, muszę dziś to zmieszać i wypróbować. Kusi mnie jeszcze olejek jojoba, olejek z róży, ekstrakt z papai lub mango i ekstrakt z truskawki. Ktoś próbował tych rzeczy?


EDIT: Przejrzałam właśnie stronę ZSK i chyba tam zrobię zakupy olejków Wybrałam kilka i chyba ograniczę się do np 3 różnych (bo to chyba nie za dobrze stosować np 6 rodzajów olejów? ).

Na pewno wezmę macerat z kasztanów (cerę mam naczynkową). Zastanawiam się jeszcze nad olejem z pestek arbuza (aby mieć jeden jakiś lekki olej), olejem z migdałów, olejem ze słonecznika, olejem z moreli, olejem z nasion malin. Tzn gdybym wzięła np arbuza to słonecznika, czy malin już nie. Obecnie posiadam tylko olejek z orzechów laskowych.

Gdyby komuś chciało się doradzić, jakie wybrać do cery: mieszanej, łatwo się przesuszającej, ale też zapychającej, naczynkowej, to z góry dziękuję


Mam jeszcze pytanie, może trochę głupie, ale nie wiem tego: który olej jest lepszy- rafinowany czy organiczny?

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-04-16 o 16:21
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:21   #4307
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

ja mam mieszaną i używam olejów z kocanki, pestek malin, arganowy, sliwkowy no i macerat z kasztanowca, nic nie zapycha jak dotąd-używam od kilku miesięcy.

arbuzowy mnie zaciekawił
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 00:20   #4308
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
ja mam mieszaną i używam olejów z kocanki, pestek malin, arganowy, sliwkowy no i macerat z kasztanowca, nic nie zapycha jak dotąd-używam od kilku miesięcy.

arbuzowy mnie zaciekawił
O, super. Dziękuję za odpowiedź Podumam jeszcze nad tym, ale fajnie, że wypowiedziałaś się pozytywnie o maceracie z kasztanowca.
Ja obstawałam za arbuzem albo słonecznikiem (+macerat z kasztan.), chociaż bardziej za arbuzem.

EDIT: teraz jeszcze myślę nad śliwkowym Poczytałam, że delikatnie pachnie.

Tak się dziś zastanawiałam, czy mogę używać takich olejków jako pielęgnację, zamiast kremu? Głównie chodzi mi o strefę T, w której albo coś mnie zapycha, albo nie nawilża dostatecznie. Próbowałam różnych kremów i wydaje mi się, że lepiej sprawdził się olejek. Oczywiście nie chcę się smarować olejkiem pod makijaż, tylko np na noc, czy "dni w domu".

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-04-17 o 01:58
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 07:18   #4309
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja uwielbiam zapach oleju śliwkowego
Przypomina mi marcepan
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 09:13   #4310
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

capuccino ja uzywalam olejku jojoba pod makijaz bo mi sie ladnie wchlanial i pod mineraly tez go czesto uzywalam oczywiscie nie od razu tylko zmatowiony dry flo albo bambusem, czyli normalnie uzywam zamiast kremu ja zamowilam olejki teraz z avocado i arganowy oraz macerat z zielonej herbaty ciekawe czy beda fajne
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:01   #4311
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

http://www.ecospa.pl/baza-kremowa-ek...zna-p-226.html

Używał ktoś z cerą mieszaną,trądzikową? Zrobiłabym sobie własny kremik, ale boję się, że mnie zapchają te cuda w składzie bazy, dużo tam różnych tłuściochów..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:06   #4312
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam zapach oleju śliwkowego
Przypomina mi marcepan
Nie ma co-biorę. Tylko, że na ZSK pisze "brak" A mają widzę pojemność 15 ml, taka by mi pasowała, żeby zdążyć go zużyć. Już napisałam @, kiedy będzie na stanie. Na mazidłach najmniejsza pojemność to 33 ml.

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
capuccino ja uzywalam olejku jojoba pod makijaz bo mi sie ladnie wchlanial i pod mineraly tez go czesto uzywalam oczywiscie nie od razu tylko zmatowiony dry flo albo bambusem, czyli normalnie uzywam zamiast kremu ja zamowilam olejki teraz z avocado i arganowy oraz macerat z zielonej herbaty ciekawe czy beda fajne
Czyli to nie jest zły pomysł. Po olejku mam nawilżoną, gładką i miękką skórę, kremy zwykle zadowalaly mnie w dużo mniejszym stopniu.. Miejmy nadzieję, że oleje nadal będą się tak sprawować, a nie najpierw zadowolenie a później bum. Nad jojoba też myślałam, ale ostatecznie wezmę chyba arbuzowy (+ śliwka + macerat kasztan). Chyba, że z tych innych, które brałam pod uwagę, znajdę pojemność 15 ml, to może na jakiś jeszcze się szarpnę.

Dzięki dziewczyny


Tak patrzę i na jednym z olei, kiedy klikam w "ilość" pisze "próbka 15 ml, -50%". O co chodzi? Te 15 ml nie są w "normalnych" buteleczkach, szklanych?

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-04-17 o 10:17
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:32   #4313
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Ja tez jeden olejek wzielam 15 ml arganowy bo on jest w stosunku do innych drogi wiec narazie wzielam mala probke, ale w czym przyjdzie to nie wie

A dziewczyny chce jeszcze zrobic zamowienie na BU i nie wiem ktory wziasc ten zel hialuronowy ... pomozcie

http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelB5.html
http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelnutr.html
http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
chce go tylko poprostu mieszac z olejkami to wystarczy ten 1 % czy brac ten odzywczy? bo juz zgupialam
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:42   #4314
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
http://www.ecospa.pl/baza-kremowa-ek...zna-p-226.html

Używał ktoś z cerą mieszaną,trądzikową? Zrobiłabym sobie własny kremik, ale boję się, że mnie zapchają te cuda w składzie bazy, dużo tam różnych tłuściochów..
Czy do tej bazy wystarczy dodać olejek czy trzeba ją jakoś podgrzać przed dodaniem innych składników?
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:55   #4315
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;26413518]O, super. Dziękuję za odpowiedź Podumam jeszcze nad tym, ale fajnie, że wypowiedziałaś się pozytywnie o maceracie z kasztanowca.
Ja obstawałam za arbuzem albo słonecznikiem (+macerat z kasztan.), chociaż bardziej za arbuzem.

EDIT: teraz jeszcze myślę nad śliwkowym Poczytałam, że delikatnie pachnie.

Tak się dziś zastanawiałam, czy mogę używać takich olejków jako pielęgnację, zamiast kremu? Głównie chodzi mi o strefę T, w której albo coś mnie zapycha, albo nie nawilża dostatecznie. Próbowałam różnych kremów i wydaje mi się, że lepiej sprawdził się olejek. Oczywiście nie chcę się smarować olejkiem pod makijaż, tylko np na noc, czy "dni w domu".[/QUOTE]
śliwkowy pachnie cudownie

ja trochę używałam zamiast, ale po jakimś czasie stwierdziłam że za mało nawilżenia było i zrezygnowałam z upartego maziania się olejem+ hialu+ hydrolat i zaczełam dodawać oleje do kremu, a teraz krem mi się kończy( z Joppy) i chyba sama ukręcę.
Ale nic mnie nie zapychało, tzn nie wiem co dokładnie znaczy "zapychanie" , w kazdym razie nic niedobrego się nie działo.

I ja używam olejów nawet pod makijaż, nie zawsze i w rozsądnych ilościach, ale używam i podkłady trzymają się ok, nic się nie warzy, nie ściera, oczywiście jak się wchłonełam to primer kładłam. NIe próbowałam tylko oleju pod Lucy i nie będę Bo obczytałam że Lucy nic nie lubi

Kup śliwkowy nie pożałujesz.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:56   #4316
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Ja tez jeden olejek wzielam 15 ml arganowy bo on jest w stosunku do innych drogi wiec narazie wzielam mala probke, ale w czym przyjdzie to nie wie

A dziewczyny chce jeszcze zrobic zamowienie na BU i nie wiem ktory wziasc ten zel hialuronowy ... pomozcie

http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelB5.html
http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgelnutr.html
http://biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
chce go tylko poprostu mieszac z olejkami to wystarczy ten 1 % czy brac ten odzywczy? bo juz zgupialam
na wątku forumowym o BU dziewczyny chyba pisały, że nie ma większej różnicy między 1% a tym odżywczym, za to chwaliły sobie jakiś tam peptydowy

a co do olejków to ja też się powoli za nie zabieram, żaden krem mi nie pasuje. Babydream jest za tłusty i czuję że moj skóra sie pod nim dusi, humektan nie nawilża i trochę mnie skóra po nim swędzi, a do garnierów i nivea nie mam zaufania od dawna także chyba jestem skazana na żel hialurynowy +oleje


a gdzie można kupić olej z rokitnika?
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770

Edytowane przez fabregasowa
Czas edycji: 2011-04-17 o 10:58
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:04   #4317
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Jakie macie doświadczenia z Telocapilem? Rzeczywiście osłabia włoski? Jak to się ma do ich wrastania?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:07   #4318
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Jakie macie doświadczenia z Telocapilem? Rzeczywiście osłabia włoski? Jak to się ma do ich wrastania?
ja nie widzę żadnych efektów..
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:09   #4319
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja nie widzę żadnych efektów..
A po czymś widzisz efekty jeśli chodzi o wrastanie?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 11:11   #4320
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
A po czymś widzisz efekty jeśli chodzi o wrastanie?
własnie po niczym...;/
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.