Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 14:29   #3601
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nałożone na odrosty teraz tylko czekam efekt końcowy , wrażenie jakby lekko te żółtko schodziło , ale zobaczymy . . .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:39   #3602
Evcia1306
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Rozjaśnianie włosów karmelowo-brązowych

Witam, dziewczyny mam pytanie co mniej wiecej może mi wyjść po nałożeniu kremu rozjaśniającego na włosy które mają dwa kolorki jasny miód i brązik nie jest aż taki ciemny. Chce nałożyć rozjaśniacz na całe włoski. czekam na odp
Evcia1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:39   #3603
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
nałożone na odrosty teraz tylko czekam efekt końcowy , wrażenie jakby lekko te żółtko schodziło , ale zobaczymy . . .
czekam z niecierpliwościa bo też myśle o tej farbie do zniwelowania nie ciekwych odrostów....(żółtych)
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:48   #3604
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja wlasnie zamowilabym clipy ale po 1 one sa za rzadkie i trzeba zamawiac tasme i zszywac a po 2 wlasnie chyba widac ze nosi sie clipy i wyglada to nienaturalnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 14:49   #3605
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie zamowilabym clipy ale po 1 one sa za rzadkie i trzeba zamawiac tasme i zszywac a po 2 wlasnie chyba widac ze nosi sie clipy i wyglada to nienaturalnie
a pokaż jakie zamówiłaś?
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:08   #3606
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny robiłam 2 olejowania i myłam toto, ale du..pa. nie chce jasniec. jestem załamana. i tak. moze to histeria. ale jestem przerazona tym kolorem. potwornie sie czuje. jestem gotowa zniszcyzc te włosy, ale musza byc jasne.

co robic?

co nałozyc?

jak zrobic tą kąpiel rozjasniajacą? nie wyjda nierówne?
moze nałozyc rozjasniającego garniera a potem stonowac to farbą? moga byc nawte rudawe, ale chce blond. a one połyskuja na jasny kolor, ale sa ciemne. jasny brąz jak nic.

przerycząłam cały wieczór wczoraj. ale Wy mnie rozumiecie.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

czemu to cholerstwo nie chce jasniec? przeciez to było 10minut na 3% wodzie..

normalnie nie moge patrzec na siebie.

cały rok dochodizłam do blondu.. a teraz znowu mam brąz.. ale to chyba zejdzie prawda? musi zejsc!!!!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:40   #3607
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ah dobrze nie jest , ale ciut jaśniej . . . nadal widzę kurczaka ;/ jakieś propozycje jak go zniszczyć ? szamponetka tu coś pomoże ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 15:44   #3608
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny kochane odpowiecie mi??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:51   #3609
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Mysia moze zamow sobie sciagacz Chantal czy Rene Blanche. Albo, w oczekiwaniu na sciagacz, sprobuj zmieszac szampon rumiankowy (ja polecam ten Klorane bo naprawde dzila) z odrobina cytryny, miodem i potrzymaj pod czepkiem 1/2 godziny. Nawet sam szampon powinien wiele zdzialac. Ewentualnie John Frieda Go Blonder szampon. Nie plakusiaj za pare dni bedzie duzo lepiej a i ten ciemny blond, ktory pokazalas przeciez jest ladny.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:54   #3610
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

właśnie mysia m masz ładny kolor włosów to samo miałam napisac taki naturalny ciemny blond mnie równiez sie podoba a przypomnij jaka farbe nakładałas i na jakie włosy?nie załamuj sie posłuchaj rad kolezanek i bedzie dobrze...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 15:55   #3611
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny robiłam 2 olejowania i myłam toto, ale du..pa. nie chce jasniec. jestem załamana. i tak. moze to histeria. ale jestem przerazona tym kolorem. potwornie sie czuje. jestem gotowa zniszcyzc te włosy, ale musza byc jasne.

co robic?

co nałozyc?

jak zrobic tą kąpiel rozjasniajacą? nie wyjda nierówne?
moze nałozyc rozjasniającego garniera a potem stonowac to farbą? moga byc nawte rudawe, ale chce blond. a one połyskuja na jasny kolor, ale sa ciemne. jasny brąz jak nic.

przerycząłam cały wieczór wczoraj. ale Wy mnie rozumiecie.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

czemu to cholerstwo nie chce jasniec? przeciez to było 10minut na 3% wodzie..

normalnie nie moge patrzec na siebie.

cały rok dochodizłam do blondu.. a teraz znowu mam brąz.. ale to chyba zejdzie prawda? musi zejsc!!!!
spokojnie kochana, na pewno zejdzie ten kolor głowa do góry
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 16:04   #3612
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej, dziewczyny. Mam pytanie trochę od czapy, ale widzę, że w tym wątku często się Wizażanki udzielają, a bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi.

Chcę dzisiaj zafarbować włosy, ale nie jestem pewna, czy kolor będzie mi pasował - chciałam najpierw zrobić jedno grubsze pasemko, co by ocenić rezultat.. Mam farbę L'oreal Feria. I tu pytanie - trzeba wymieszać krem utleniający z żelem koloryzującym, ok, zrobię to pasemko i co dalej z resztą gotowej farby? Czy taka przygotowana już mieszanka może "poczekać" z 2-3h, czy też trzeba wszystko na raz nałożyć..? Nie chcę ryzykować od razu całej czupryny.. Z góry dziękuję za pomoc
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:20   #3613
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

bosze dziewczynki jestescie takie kochane!

co ja do lustra spojrze to chce mi się wyc.

dzis trzymałam cała godzinę z miodem i oliwą z oliwek i ledwo drgnęło.

kolor nie jest taki zły, ale ja w nim- fatal error.

w poniedziałek zrobie nutrisse 89- bardzo jasny bezowy blond- ona jest do jasnego brązu a potem nałoze garnier 9.1 i moze troche zjasnieje..?

a moze poczytam o ściagaczu faktycznie..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:24   #3614
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mieszanka chwilę moze poczekac, ale nie caly dzien, mysle ze godzinę powinna byc dobra, inaczej moze sie utlenic

mysia m gdzies był podawany przepis na kapiel rozjasniajaca. Ja bym dekoloru nie robila w Twoim przypadku, tylko wlasnie kapiel. Niestety przepisu nie znam, musisz poszukac w necie. Rozumiem Twoj bol i tak jak wcześniej pisałam (nie wiem czy doczytalas) ja też bym sie wkurzyła na Twoim miejscu i wracała szybko do blondu. Kapiel podejrzewam ze wyjdzie rowno bo nie mialas pasemek ani balejazu i raczej zdrowe wlosy bo niedawno obciete. Po kapieli ew. naloz mało niszczaca farbe - np Stockholm Loreala (uzylam raz i naprawde efekt był dobry) albo chociazby Castinga z nowej serii Glossy Blonds. Ew. N&E, ale po kapieli ocen stopien rozkasnienia i wtedy dobierzemy farbe tak aby nie wyszło Ci zoltko. Trzymaj sie i działaj!

Farby na farbe nie polecam, po co 2 farby? Ja bym nie ryzykowala bo tu rzeczywiscie moze wyjsc nawet zielono.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-08-28 o 16:25
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 16:40   #3615
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
mieszanka chwilę moze poczekac, ale nie caly dzien, mysle ze godzinę powinna byc dobra, inaczej moze sie utlenic

mysia m gdzies był podawany przepis na kapiel rozjasniajaca. Ja bym dekoloru nie robila w Twoim przypadku, tylko wlasnie kapiel. Niestety przepisu nie znam, musisz poszukac w necie. Rozumiem Twoj bol i tak jak wcześniej pisałam (nie wiem czy doczytalas) ja też bym sie wkurzyła na Twoim miejscu i wracała szybko do blondu. Kapiel podejrzewam ze wyjdzie rowno bo nie mialas pasemek ani balejazu i raczej zdrowe wlosy bo niedawno obciete. Po kapieli ew. naloz mało niszczaca farbe - np Stockholm Loreala (uzylam raz i naprawde efekt był dobry) albo chociazby Castinga z nowej serii Glossy Blonds. Ew. N&E, ale po kapieli ocen stopien rozkasnienia i wtedy dobierzemy farbe tak aby nie wyszło Ci zoltko. Trzymaj sie i działaj!

Farby na farbe nie polecam, po co 2 farby? Ja bym nie ryzykowala bo tu rzeczywiscie moze wyjsc nawet zielono.
dziekuje, to dobrze brzmi.

tylko boje sie tej kapieli o tyle, ze trzeba po nałozeniu tej mieszanki tzrec włosy przez 15 minut. a to musi strasznie niszczyc..

chciałam farby, bo wydawały mi sie mniej niszczace niz uzycie rozjaśniacza, a kąpiel na rozjaśniaczu się opiera.

podoba mi sie ten ściagacz koloru renee blanche. on ściąga tylko sztuczny pigment. to byłoby idealne. zjdąc ten sztuczny brąz a potem nałozyc moj ukochany jasny blondzik. moze byłby u mnie w miescie w hurtowni fryzjerskiej. a jak nie zmaówiłabym go.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

tym bardziej, ze to było jednokrotne zafarobowanie i to nietrwała farbą.. choc wiadomo jaka jest palette..

no nic, w poniedziałek zacznę walkę o jasne włosy, bo teraz mąz patrzy na mnie jak na dziwaczkę.. uwaza ze histeryzuje, bo włosy mi przeciez odrosną.. no pewnie pewnie, ale chodizc rok z kupskiem na głowie to dla mnie niezbyt fajna opcja.

przespaceruje sie do hurtowni i zapytam o ten ściągacz kolorku. moze cos beda miec ciekawego. w miedzyczasie zrobie na pasemku jakas farbe rozjasniająca.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-08-28 o 16:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 17:21   #3616
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Miśki kochane mówię do tych co tu piszą o przedłużaniu, my się tu farbujemy i to wątek o farbach chyba?....trochę mnie tu nie było. Do tych co martwi zbyt ciemny i chcą jasny bez jaja na głowie to jak wertuje foty to super wyszedł mi jednak pleet delux białe złoto i pamiętam że nawet końców mi nie posrebrzył i był super. Tym castingiem się zawiodłam chyba że zejdzie ten brud...mogłam jednak tym perłowym ...szkoda.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:01   #3617
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
Miśki kochane mówię do tych co tu piszą o przedłużaniu, my się tu farbujemy i to wątek o farbach chyba?....trochę mnie tu nie było. Do tych co martwi zbyt ciemny i chcą jasny bez jaja na głowie to jak wertuje foty to super wyszedł mi jednak pleet delux białe złoto i pamiętam że nawet końców mi nie posrebrzył i był super. Tym castingiem się zawiodłam chyba że zejdzie ten brud...mogłam jednak tym perłowym ...szkoda.
Tak ale watek nazywa sie offtopowo-my tu gadamy o makijazu, facetach, paznokciach Ja robilam perłowym 1021 - wyszedl ladnie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:03   #3618
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
Miśki kochane mówię do tych co tu piszą o przedłużaniu, my się tu farbujemy i to wątek o farbach chyba?....trochę mnie tu nie było. Do tych co martwi zbyt ciemny i chcą jasny bez jaja na głowie to jak wertuje foty to super wyszedł mi jednak pleet delux białe złoto i pamiętam że nawet końców mi nie posrebrzył i był super. Tym castingiem się zawiodłam chyba że zejdzie ten brud...mogłam jednak tym perłowym ...szkoda.
No to taki offtopikowy wątek to tak piszemy po trochu o tym i o tamtym Ale głównie o farbowaniu oczywiście
Ja już się nie mogę doczekać moich odrościaków i farbowania metodą podkładową. Troche mnie martwi, że nie moge tego skandynawskiego znaleźć ale mam jeszcze troszkę czasu na to a właśnie buszuje po allegro i oglądam doczepiane włosy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:06   #3619
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No to taki offtopikowy wątek to tak piszemy po trochu o tym i o tamtym Ale głównie o farbowaniu oczywiście
Ja już się nie mogę doczekać moich odrościaków i farbowania metodą podkładową. Troche mnie martwi, że nie moge tego skandynawskiego znaleźć ale mam jeszcze troszkę czasu na to a właśnie buszuje po allegro i oglądam doczepiane włosy
O tym offtopowym to napisałysmy naraz w tym samym czasie
U mnie w miescie jest skandynawski - i nawet dzis widzialam, i Palette zmienila opakowanie na takie Castingowe-skośne u gory
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 18:36   #3620
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O tym offtopowym to napisałysmy naraz w tym samym czasie
U mnie w miescie jest skandynawski - i nawet dzis widzialam, i Palette zmienila opakowanie na takie Castingowe-skośne u gory
a widzisz, wyprzedają "stare" opakowania i pewnie dlatego na razie ciężko znaleźć. Tak upodabniają te pudełka - coby się może jeszcze ktoś pomylił

Jak pisałam muszę poszukać, ale na razie mnie to nie rusza bo mam jeszcze sporo czasu

I obejrzałam włoski na allegro i tutorial jak się to to zakłada Super są
I nawet może bym się skusiła ale też bałabym się, że koloru nie dobiorę szczególnie, że mam w perspektywie zmianę odcienia na n&e
No i w dodatku jeden taki zestaw kosztuje koło 150 zł i zawiera 6 taśm.. to by mi raczej nie starczyło na całą głowę.. To by trzeba było co najmniej dwa takie zestawy kupić.. to razem 300 zł

Mąż jakby się dowiedział, że wydaje tyle na takie głupotki to by mnie chyba z domu wymeldował
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:42   #3621
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Yatamanka wogole najlepiej kupic tasme, spinki, pociac tasme, pozszywac i dzieki temu doczepiasz 2 tasmy a nie np 6 bo one sa geste.
Ja kiedys zamowilam z dobrewlosy tasme i zrobilam z niej clipy. Musze przyznac ze włoski były super. A zaplacilam za wszystko chyba 219zł

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
a widzisz, wyprzedają "stare" opakowania i pewnie dlatego na razie ciężko znaleźć. Tak upodabniają te pudełka - coby się może jeszcze ktoś pomylił
na pewno ktos sie pomyli, ale sie usmialam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:55   #3622
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

dziewczyny,a któraś z was farbowała może tym? http://www.palette.pl/nasze-produkty...0-jasny-blond/
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:57   #3623
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kochane nie martwcie się, damy radę Każda w końcu wygra w walce o piękne zdrowe włoski z wymarzonym kolorkiem

Superedziu jak i moje poprzedniczki potwierdzam, offtopować możemy do woli byleby zbytnio nie odbiec od tematu

Kurcze, poszczułyście tymi clipami teraz i ja niczego innego nie robię tylko buszuję po necie i przebieram w sklepach w poszukiwaniu włosków

Dziś miałam farbować na mój ciemny blond popielaty, ale poczekam do jutra, dziś już ciemno i mogę efektu się przestraszyć w świetle łazienkowej żarówki. Nigdy jeszcze tak drastycznie nie zmieniałam kolorku (z białego na ciemny blond).
Ale jestem zdecydowana na farbowanie. Dziś była w odwiedziny ciotka z wujkiem i oczywiście gdy poszłam się przywitać to było "o Jowiś jak się wybieliłaś, ale jednak w tych ciemnych lepiej Ci było" no załamać się można...
Tyle walczyłam o biały blond (pół roku mi to zajęło) by w końcu przekonać się, że mi nie pasuje. Muszę więc go odżałować, w końcu jak człowiek trzeba wyglądać


__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 18:59   #3624
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny wróciłam.
Niestety moje urodziny to klapa, plany się zmieniły i spędzam wieczór z ukochanym.
Nie będę się wdawać w szczegóły- ostatnie jak myślałam zaufane osoby mnie zawiodły i pokazały że są interesownymi skur.....
Mam zły dzień choć już lepiej jest, bo ryczałam wcześniej.
W ramach terapii przyszłam was poczytać i miłe zaskoczenie...

Dzięki dziewczyny za życzenia! Jesteście cudowne!

Aleście się rozpisały...

mysia masz tu przepis na tą kąpiel rozjaśniającą, myślę że będzie to najlepsza i najszybsza opcja, po niej możesz już nakładać tą farbę co zawsze używałaś.
1 miarka rozjaśniacza+30ml 6% oksy+30ml wody z kranu+porcja szamponu+15ml odżywki. Trzymać 30 minut, jeśli nie odbarwi do żółto-pomarańczowego to trzeba powtórzyć.
Nie jest to tragicznie niszcząca metoda. Ratuj swoje blond włoski.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:03   #3625
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No dziewczyny ja też poszukuje tych włosków
ale zanim się zdecyduję czekam na odpowiedzi na moje wcześniejsze pytania w postach
jakbyście były tak miłe i odpowiedziały to byłoby super

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dziewczyny wróciłam.
Niestety moje urodziny to klapa, plany się zmieniły i spędzam wieczór z ukochanym.
Nie będę się wdawać w szczegóły- ostatnie jak myślałam zaufane osoby mnie zawiodły i pokazały że są interesownymi skur.....
Mam zły dzień choć już lepiej jest, bo ryczałam wcześniej.
W ramach terapii przyszłam was poczytać i miłe zaskoczenie...

Dzięki dziewczyny za życzenia! Jesteście cudowne!

Aleście się rozpisały...
oj kochana nasza nie martw się na nas zawsze możesz liczyc chociaż to Ty jesteś tu ekspertem więc...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:10   #3626
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jowitka061987 jaką farba bedziesz przyciemniała????
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:24   #3627
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka wogole najlepiej kupic tasme, spinki, pociac tasme, pozszywac i dzieki temu doczepiasz 2 tasmy a nie np 6 bo one sa geste.
Ja kiedys zamowilam z dobrewlosy tasme i zrobilam z niej clipy. Musze przyznac ze włoski były super. A zaplacilam za wszystko chyba 219zł

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------



na pewno ktos sie pomyli, ale sie usmialam
Ja to zawsze żartem sypnę

A co do włosków to fakt tak by pewnie było lepiej, ale ja się totalnie na tym nie znam jeszcze bym zrobiła cos nie tak.. nie mniej kusi

Bunny mimo tego iż sprawy nie potoczyły się po Twojej myśli a dzień dobiega końca to i tak życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek No coż takie życie, ale jesteśmy młode jeszcze przed nami wiele urodzin i na pewno będą weselsze
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:39   #3628
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Bunny nie martw sie, wszystkiego najmłoda jestes jak mowi Yatamanka wiele urodzin przed nami

Yatamanka nie jest ciezko to pozszywac, jak chcesz to opisze Ci jak to sie robi pozniej, za jakies 2 godziny bo teraz idę sprzatac

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Kochane nie martwcie się, damy radę Każda w końcu wygra w walce o piękne zdrowe włoski z wymarzonym kolorkiem

Superedziu jak i moje poprzedniczki potwierdzam, offtopować możemy do woli byleby zbytnio nie odbiec od tematu

Kurcze, poszczułyście tymi clipami teraz i ja niczego innego nie robię tylko buszuję po necie i przebieram w sklepach w poszukiwaniu włosków

Dziś miałam farbować na mój ciemny blond popielaty, ale poczekam do jutra, dziś już ciemno i mogę efektu się przestraszyć w świetle łazienkowej żarówki. Nigdy jeszcze tak drastycznie nie zmieniałam kolorku (z białego na ciemny blond).
Ale jestem zdecydowana na farbowanie. Dziś była w odwiedziny ciotka z wujkiem i oczywiście gdy poszłam się przywitać to było "o Jowiś jak się wybieliłaś, ale jednak w tych ciemnych lepiej Ci było" no załamać się można...
Tyle walczyłam o biały blond (pół roku mi to zajęło) by w końcu przekonać się, że mi nie pasuje. Muszę więc go odżałować, w końcu jak człowiek trzeba wyglądać


Jowitka ale zeby Ci zielen nie wyszla po tym ciemnym blondzie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:45   #3629
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
jowitka061987 jaką farba bedziesz przyciemniała????
Kochana przyciemniam Londą color blend 25 czyli ciemny popielaty blond. Wychodzi podobno nawet czarno, ale o to mi chodzi, bo z bieli obecnej powinna ładnie się wymywać. Co najważniejsze jest chłodna. Zależy mi żeby obyło się bez miodowej, czerwonej czy innej bliżej nieokreślonej ciepłej poświaty. Nawet jak wyjdzie zielonkawo (oby nie o zgrozo) to podciągnę szamponem niebieskim lub płukanką.


Blond Bunny Kochana nie przejmuj się masz nas, my Cię nigdy nie zawiedziemy głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jowitka ale zeby Ci zielen nie wyszla po tym ciemnym blondzie
mam nadzieję, że nie wyjdzie jeśli tak to trudno. kiedyś po średnim blondzie zielono mi wyszło, myślę, że ten będzie zbyt ciemny, żeby mi zrobić sraczkę... ale jest ryzyko jest zabawa, jeśli wyjdzie coś niepożądanego to wtedy będę się martwić. Dzięki za ostrzeżenie a słyszałaś że komuś wyszło zielono?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-28 o 19:51
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:52   #3630
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

podziwiam twoją odwage jest to dośc ciemny kolor i jeszcze piszesz ze tak ciemno wychodzi mega zmiana Cię czeka,rozumiem ze sie juz zdecydowałas trzymam kciuki zeby wyszło ok.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.