Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 20:00   #3421
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

mnie też na same końcówki z reguły stosuję jakieś kosmetyki
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:02   #3422
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Też się cieszę, że pojawiają się nowe dziewczyny z pięknymi naturalnymi kolorami W grupie siła, a zwłaszcza w naszej grupie wsparcia Więc trzymajmy się dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn pijących pokrzywę: pijecie ja raz czy dwa razy dziennie. Na moim opakowaniu było napisane, że można stosować do 3 razy dziennie, ale to zalecane "dawki" dzialania leczniczego, a ja nie chce przedobrzyć
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:05   #3423
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

xyolax a próbowałaś wody brzozowej lub pokrzywowej? ja po pierwszym razie zauważyłam efekty, też mi się włosy bardzo szybko przetłuszczają, myję codziennie, ale kupiłam sobie parę dni temu wodę brzozowa w rossmannie i przed spaniem wtarłam we włosy i skalp i następnego dnia nie musiałam nawet myć włosy wytrzymały mi prawie do wieczora (czyli nie myłam ich przez 48h), co wcześniej by mi się nawet nie śniło dzisiaj też zamierzam jej użyć

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Też się cieszę, że pojawiają się nowe dziewczyny z pięknymi naturalnymi kolorami W grupie siła, a zwłaszcza w naszej grupie wsparcia Więc trzymajmy się dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn pijących pokrzywę: pijecie ja raz czy dwa razy dziennie. Na moim opakowaniu było napisane, że można stosować do 3 razy dziennie, ale to zalecane "dawki" dzialania leczniczego, a ja nie chce przedobrzyć
ja piłam przez parę dni tylko bo później zaczęłam brać tabletki ze skrzypem i m.in. pokrzywą, ale 2 szklanki to spokojnie możesz pić
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:09   #3424
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
xyolax
---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------


ja piłam przez parę dni tylko bo później zaczęłam brać tabletki ze skrzypem i m.in. pokrzywą, ale 2 szklanki to spokojnie możesz pić
Dziękuję za odpowiedź My własnie dzisiaj z siostrą wypiłyśmy po pierwszej wieczornej szklance, ale chyba będę pić ją sama, bo na moja siostrę działa okropnie moczopędnie Ale przy okazji wysmienicie musiała jej ta szklanka oczyścic nerki
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:12   #3425
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
mnie też na same końcówki z reguły stosuję jakieś kosmetyki
no ja właśnie na farbowańce + końcówki

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Też się cieszę, że pojawiają się nowe dziewczyny z pięknymi naturalnymi kolorami W grupie siła, a zwłaszcza w naszej grupie wsparcia Więc trzymajmy się dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn pijących pokrzywę: pijecie ja raz czy dwa razy dziennie. Na moim opakowaniu było napisane, że można stosować do 3 razy dziennie, ale to zalecane "dawki" dzialania leczniczego, a ja nie chce przedobrzyć
spokojnie możesz pić 2 szklanki i nie powinno Ci nic być
ja pijam zazwyczaj 1 duży (półlitrowy) kubek Choć czasem zdarzy mi się wypić 2, a czasem w ogóle, z tą moją systematycznością ostatnio jest nienajlepiej Ale szczerze mówiąc bezpieczniej się czuję pijąc 0,5l (czyli chyba 2 zwykłe szklanki)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
xyolax a próbowałaś wody brzozowej lub pokrzywowej? ja po pierwszym razie zauważyłam efekty, też mi się włosy bardzo szybko przetłuszczają, myję codziennie, ale kupiłam sobie parę dni temu wodę brzozowa w rossmannie i przed spaniem wtarłam we włosy i skalp i następnego dnia nie musiałam nawet myć włosy wytrzymały mi prawie do wieczora (czyli nie myłam ich przez 48h), co wcześniej by mi się nawet nie śniło dzisiaj też zamierzam jej użyć

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------


ja piłam przez parę dni tylko bo później zaczęłam brać tabletki ze skrzypem i m.in. pokrzywą, ale 2 szklanki to spokojnie możesz pić
Właśnie próbowałam wody brzozowej jakiś czas temu, ale nie pamiętam jakie były efekty Chyba będę musiała do niej powrócić, żeby zobaczyć czy coś da Teraz stosuję na skalp garnier neril i też zauważyłam, że włosy dłużej wyglądają na świeże, co prawda nie dużo dłużej, ale pare godzin zawsze robi różnicę

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

karolcia2106, na mnie też działa bardzo moczopędnie
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:19   #3426
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź My własnie dzisiaj z siostrą wypiłyśmy po pierwszej wieczornej szklance, ale chyba będę pić ją sama, bo na moja siostrę działa okropnie moczopędnie Ale przy okazji wysmienicie musiała jej ta szklanka oczyścic nerki
a ja właśnie jak piłam prze te kilka dni pokrzywę i poza tym też skrzyp to nastawiona byłam, że do wc będę co chwila biegać (bo oba zioła działają moczopędnie) ale się mile zaskoczyła, chodziłam do wc tak jak zwykle
Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Właśnie próbowałam wody brzozowej jakiś czas temu, ale nie pamiętam jakie były efekty Chyba będę musiała do niej powrócić, żeby zobaczyć czy coś da Teraz stosuję na skalp garnier neril i też zauważyłam, że włosy dłużej wyglądają na świeże, co prawda nie dużo dłużej, ale pare godzin zawsze robi różnicę
oo dokładnie, kilka godzin czasami są na wagę złota jak dla mnie hehe teraz będę co jakieś 2 dni wcierać tą wodę chociaż i tak codziennie będę myć włosy (ale w weekendy będę sprawdzać jej efekty jak tylko nie będę zmuszona wychodzić z domu)
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:40   #3427
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Kitty_91 Pokaż wiadomość
Arrasando dzięki za radę To mówisz, że nałożyć farbę do 24 myć? Sądząc po zdjęciach masz naturalne brązowe włosy prawda? U Ciebie wygląda to bardzo naturalnie ale obawiam się, że w przypadku mojego koloru (jak widać coś typu ciemny/średni blond) raczej nie obędzie się bez chociażby lekkiej dekoloryzacji i późniejszym nałożeniu farby zbliżonej do naturalnych.. Zresztą nie znam się na tym za bardzo, ale tak mi się przynajmniej wydaje ;P Poprostu nie chcę robić sobie większego syfu na głowie niż mam teraz heh.. ale pomyślę nad tym. Do fryzjera nie chciałabym iść bo wiadomo kasa, no ale jak już będę bardzo zdesperowana to chyba się wkońcu zdecyduję bo 2 lata chodzenia z dwukolorowymi kłakami mnie lekko przerażają
ja bym właśnie nałożyła farbę
żeby zobrazować wrzucam zdj moich rudych (w rzeczywistości był mocniejszy i troche jaśniejszy) na to nałożyłam jasny brąz garnier do 28 zmyć tak jak mówiłam wcześniej na początku miałam prawie czarne włosy, ale po ok 2 tyg już był brąz, który stopniowo wymywał się do tego co mam aktualnie.... (z tymi czarnymi to nawet jak kiedyś nakładałam ciemny blond wychodziły mi czarne ) teraz włosy farbowane mam jaśniejsze od naturalnych.
nie wiem jaki kolor mogłabyś nałożyć nie chcę źle doradzić, ale myślę, że ten jasny brąz jest w miarę neutralny albo spróbuj z ciemnym blondem tylko nie wiem czy on przykryje rudy

Co do moich naturalnych to trudno mi określić brąz, ciemny szatyn z tego co mówią inni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-4 copy.jpg (16,9 KB, 37 załadowań)
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 20:48   #3428
Arrasando
Rozeznanie
 
Avatar Arrasando
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 772
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
kupiłam sobie parę dni temu wodę brzozowa w rossmannie
czy to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...a-brzozowa.htm

też szukam czegoś skutecznego na przetłuszczanie... będę musiała wypróbować tylko czy jest bezpieczna? tzn czy nie wypadają po niej włosy? Ciągle walcze z wypadaniem i ostrożnie podchodzę do nowych produktów
__________________
`there's a big
a big hard sun beating on the big people
in the big hard world
..`
Arrasando jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 20:55   #3429
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
czy to ta?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...a-brzozowa.htm

też szukam czegoś skutecznego na przetłuszczanie... będę musiała wypróbować tylko czy jest bezpieczna? tzn czy nie wypadają po niej włosy? Ciągle walcze z wypadaniem i ostrożnie podchodzę do nowych produktów
tak tak, to ta wzięłam rossmanowską bo innej akurat znaleźć nie mogłam ale coś mi się wydaje, że się z nią zaprzyjaźnię heh nie mogę Cię zapewnić, że jest bezpieczna, bo użyłam jej pierwszy raz ale w razie jakiś negatywnych efektów napiszę, a co do wypadania, wcześniej po myciu na szczotce zostawało mi mnóstwo włosów, taka mała garść, a ostatnio zauważyłam, że prawie żadnych na szczotce nie mam! tylko nie wiem czego to jest zasługa, czy tabletek czy intensywnej pielęgnacji
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:11   #3430
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ja używałam Barwy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:31   #3431
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ja używałam Barwy
ja na nią polowałam, ale ani w aptekach jej nie mieli ani w żadnej drogerii czy sklepach
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 21:32   #3432
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja na nią polowałam, ale ani w aptekach jej nie mieli ani w żadnej drogerii czy sklepach
A ja właśnie nie zwróciłam uwagi na wodę brzozową w Rossmannie, a gdzie idę to zawsze jest Barwy, brzozowa, pokrzywowa...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:43   #3433
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie zwróciłam uwagi na wodę brzozową w Rossmannie, a gdzie idę to zawsze jest Barwy, brzozowa, pokrzywowa...
a ja na odwrót ale cóż taki mój los hehe może akurat ta rossmanowska będzie prawdziwym cudem dla mnie
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:04   #3434
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a ja na odwrót ale cóż taki mój los hehe może akurat ta rossmanowska będzie prawdziwym cudem dla mnie
tego też Ci życzę, hehe
ja pamiętam, że na mnie dobrze wpływał Seboradin lotion niger, jak psikałam nim skalp na wieczór to następny dzień spokojnie mogłam jeszcze przeżyć bez mycia ale póki co muszę powykańczać to co mam, używam garniera neril (już 2 buteleczkę), w kolejce jeszcze czeka radical zakupiony w promocji, co prawda nie widziałam kiedyś po nim efektów, ale cena była kusząca
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 22:31   #3435
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
tego też Ci życzę, hehe
ja pamiętam, że na mnie dobrze wpływał Seboradin lotion niger, jak psikałam nim skalp na wieczór to następny dzień spokojnie mogłam jeszcze przeżyć bez mycia ale póki co muszę powykańczać to co mam, używam garniera neril (już 2 buteleczkę), w kolejce jeszcze czeka radical zakupiony w promocji, co prawda nie widziałam kiedyś po nim efektów, ale cena była kusząca
też się zaczynam powoli czaić na ten Seboradin, dużo pozytywnych opinii czytałam o nim, ale tak jak Ty, najpierw muszę wykończyć to co mam i zobaczyć jak będzie działać teraźniejsza kuracja, może akurat nie będę go potrzebowała
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:17   #3436
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Też się cieszę, że pojawiają się nowe dziewczyny z pięknymi naturalnymi kolorami W grupie siła, a zwłaszcza w naszej grupie wsparcia Więc trzymajmy się dziewczyny
Mam pytanie do dziewczyn pijących pokrzywę: pijecie ja raz czy dwa razy dziennie. Na moim opakowaniu było napisane, że można stosować do 3 razy dziennie, ale to zalecane "dawki" dzialania leczniczego, a ja nie chce przedobrzyć
Ja pije pokrzywe z przerwami od ponad roku regularnie. Biore kompleks witaminowy (roznie, teraz skrzypovite, ale najlepszy jak do tej pory był vitapil) i kubas pokrzywy, czyli duzy kubek z dwóch torebek raz dziennie. 3 miesiace non stoper a potem miesiac przerwy i zmieniam tez wtedy witaminy po przerwie. Zamiast zwiekszac dawke pokrzywy, zaczełam pic drozdze, co i Tobie polecam
Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też się zaczynam powoli czaić na ten Seboradin, dużo pozytywnych opinii czytałam o nim, ale tak jak Ty, najpierw muszę wykończyć to co mam i zobaczyć jak będzie działać teraźniejsza kuracja, może akurat nie będę go potrzebowała
niestety mnie seboradin lotion niger nie zachwycił. Zwolnił mi porost do niecałego centymetra i nic poza tym nie uczynił.. Ale są głowy bardzo z niego zadowolone
Ja sie czaje na Garnier neril. Jak skoncze kuracje rozmarynowa z joanny .

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

wiecie, ja sie chyba nie nadaje do zapuszczania naturalek, juz drugi raz podchodze i przy 3 cm stwerdzam, ze to jednak nie to. Na razie nie bede sie tu udzielac, bo sieję watpliwosci. Niby chce, ale sama nie wiem. Buziaki dziewczyny
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:41   #3437
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Mam pytanko kobitki dzisiaj wybieram sie do Rossmana i mam pytanko która odżywka,szampon do włosów z Isany są najlepsze? I czy zawierają silikony??
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 10:47   #3438
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Jestem z siebie dumna dzisiaj kolejny raz podcięłam włosy , drugi raz w tym miesiącu, a pamiętam jak kiedyś mi było szkoda i nie obcinałam 2 lata, a i tak nic nie rosły, bo wszystko się kruszyło
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:19   #3439
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
też się zaczynam powoli czaić na ten Seboradin, dużo pozytywnych opinii czytałam o nim, ale tak jak Ty, najpierw muszę wykończyć to co mam i zobaczyć jak będzie działać teraźniejsza kuracja, może akurat nie będę go potrzebowała
No ja oprócz zmniejszonego przetłuszczania nie zauważyłam innych efektów, ale może nie byłam na nie nastawiona i wiecie efekt placebo ani nic nie zadziałało

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Ja pije pokrzywe z przerwami od ponad roku regularnie. Biore kompleks witaminowy (roznie, teraz skrzypovite, ale najlepszy jak do tej pory był vitapil) i kubas pokrzywy, czyli duzy kubek z dwóch torebek raz dziennie. 3 miesiace non stoper a potem miesiac przerwy i zmieniam tez wtedy witaminy po przerwie. Zamiast zwiekszac dawke pokrzywy, zaczełam pic drozdze, co i Tobie polecam


niestety mnie seboradin lotion niger nie zachwycił. Zwolnił mi porost do niecałego centymetra i nic poza tym nie uczynił.. Ale są głowy bardzo z niego zadowolone
Ja sie czaje na Garnier neril. Jak skoncze kuracje rozmarynowa z joanny .

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

wiecie, ja sie chyba nie nadaje do zapuszczania naturalek, juz drugi raz podchodze i przy 3 cm stwerdzam, ze to jednak nie to. Na razie nie bede sie tu udzielac, bo sieję watpliwosci. Niby chce, ale sama nie wiem. Buziaki dziewczyny
Nie poddawaj się! Początkowe centymetry są zawsze najgorsze, a jak już masz 10 cm na głowie to leci z górki


Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna dzisiaj kolejny raz podcięłam włosy , drugi raz w tym miesiącu, a pamiętam jak kiedyś mi było szkoda i nie obcinałam 2 lata, a i tak nic nie rosły, bo wszystko się kruszyło

Ja też się czaję na to podcięcie, ale z drugiej strony staram się je zapuścić i tak nie na rękę mi teraz podcięcie, a Ty kusisz, ehhh
Pokażesz włoski?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 11:24   #3440
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No ja oprócz zmniejszonego przetłuszczania nie zauważyłam innych efektów, ale może nie byłam na nie nastawiona i wiecie efekt placebo ani nic nie zadziałało



Nie poddawaj się! Początkowe centymetry są zawsze najgorsze, a jak już masz 10 cm na głowie to leci z górki




Ja też się czaję na to podcięcie, ale z drugiej strony staram się je zapuścić i tak nie na rękę mi teraz podcięcie, a Ty kusisz, ehhh
Pokażesz włoski?

za parę dni obiecuje, ze wstawię jakieś foto
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:25   #3441
Kitty_91
Raczkowanie
 
Avatar Kitty_91
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 291
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
ja bym właśnie nałożyła farbę
żeby zobrazować wrzucam zdj moich rudych (w rzeczywistości był mocniejszy i troche jaśniejszy) na to nałożyłam jasny brąz garnier do 28 zmyć tak jak mówiłam wcześniej na początku miałam prawie czarne włosy, ale po ok 2 tyg już był brąz, który stopniowo wymywał się do tego co mam aktualnie.... (z tymi czarnymi to nawet jak kiedyś nakładałam ciemny blond wychodziły mi czarne ) teraz włosy farbowane mam jaśniejsze od naturalnych.
nie wiem jaki kolor mogłabyś nałożyć nie chcę źle doradzić, ale myślę, że ten jasny brąz jest w miarę neutralny albo spróbuj z ciemnym blondem tylko nie wiem czy on przykryje rudy

Co do moich naturalnych to trudno mi określić brąz, ciemny szatyn z tego co mówią inni
Dzięki jeśli już to pokombinuje raczej z tym ciemnym blondem i chyba poczekam z eksperymentami tego typu do wakacji, heh Ostatnio przerzuciłam się na ziołowe szampony do jasnych włosów, zauważyłam że delikatnie "spierają" kolor to może z czasem się troszkę odbarwią i potem będzie łatwiej nałożyć tą farbkę gdy już ten rudy odcień nie będzie tak intensywny. A Twoje włosy wyglądają super te jaśniejsze końcówki są jak odbarwione przez słońce, wogóle nie pomyślałabym, że to farbowańce gdybyś nie napisała. A naturalny kolor też bardzo ładny, lubię takie ciemne włosy

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Właśnie bardzo ładnie wyglądają Twoje włoski, zarówno naturalne jak i farbowańce Nie widać, żeby były bardzo zniszczone
A dziękować Tak jakoś od roku farbowałam farbą Garniera, wcześniej Palette z serii kolor xxl... i wszystko jasne Włosy które sięgają tak do podbródka faktycznie są mało zniszczone, ale dalsza ich część oraz końcówki to elektryzujące się, matowe siano Może kiedyś wrzucę fotki to same zobaczycie Tak więc moje włosy są żywą "reklamą" różnych farb
__________________
Moje Devia(nt)cje
Kitty_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 11:31   #3442
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
za parę dni obiecuje, ze wstawię jakieś foto
Cytat:
Napisane przez Kitty_91 Pokaż wiadomość
Dzięki jeśli już to pokombinuje raczej z tym ciemnym blondem i chyba poczekam z eksperymentami tego typu do wakacji, heh Ostatnio przerzuciłam się na ziołowe szampony do jasnych włosów, zauważyłam że delikatnie "spierają" kolor to może z czasem się troszkę odbarwią i potem będzie łatwiej nałożyć tą farbkę gdy już ten rudy odcień nie będzie tak intensywny. A Twoje włosy wyglądają super te jaśniejsze końcówki są jak odbarwione przez słońce, wogóle nie pomyślałabym, że to farbowańce gdybyś nie napisała. A naturalny kolor też bardzo ładny, lubię takie ciemne włosy



A dziękować Tak jakoś od roku farbowałam farbą Garniera, wcześniej Palette z serii kolor xxl... i wszystko jasne Włosy które sięgają tak do podbródka faktycznie są mało zniszczone, ale dalsza ich część oraz końcówki to elektryzujące się, matowe siano Może kiedyś wrzucę fotki to same zobaczycie Tak więc moje włosy są żywą "reklamą" różnych farb
Dziewczyny, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:32   #3443
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Pokażcie babeczki zdjęcia A ja jak marudzilam ze chce swoje wloski to teraz jak je mam to marudze ze chce zeby byly juz dluzsze wczoraj je tak nakarmilam ze dzisiaj chodze i dotykam je ciagle bo sa takie milutkie))
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 12:55   #3444
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez AngelkaMorelka Pokaż wiadomość
Pokażcie babeczki zdjęcia A ja jak marudzilam ze chce swoje wloski to teraz jak je mam to marudze ze chce zeby byly juz dluzsze wczoraj je tak nakarmilam ze dzisiaj chodze i dotykam je ciagle bo sa takie milutkie))
No ale jak już są swoje to łatwiej o nie dbać
A ja z kolei zauważyłam, że im bardziej dbam o moje włosy tym są w gorszym stanie, jak na początku byłam zachwycona efektami olejowania to teraz mam wrażenie, że są bardziej suche, napuszone Muszę zminimalizować swoją pielęgnację... I rzadziej wszystkiego używać...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:46   #3445
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

A wiecie, przeczytałam dzisiaj gdzieś artykuł taki o oleju kokosowym, że nałożony na całe włosy w przyzwoitej ilości i bezpośrednio ogrzewany suszarką z ciepłym nawiewem przez jakieś 10 min rozjaśnia lekko kolor brązowych włosów ale chodzi tu o farbowane.
Jakoś tak... byłam zdziwiona
Na szczęście nie stosowałam go w ten sposób, zaczęłam od niedawna go używać na nocne olejowanie, szkoda że tak nieregularnie

I dziewczyny : Dzisiaj zrobiłam to! Obcięłam włosy! Bałam się jeszcze tydzień temu, a od niedzieli nie mogłam sie doczekać aż dzisiaj je obetnę. Taka fajna fryzurka, smryrają mnie po plecach lekko zdrowe włosy, równej długości
Co prawda jeszcze nie wszystkie są ze sobą idealnie równe ale na pewnoe w 80% zeszłam z cieniowania i tyle farbowańców poszłoooo! normalnie czuje to w kościach i w czym się da że teraz to dopiero będzie widać efekt zapuszczania i pielęgnacji! Nie będą się już kruszyć. Przy naturalnych włosach, nawet jeśli używałam prostownicy, lokówki czy suszarki czasami to nie miałam kruszących się końcówek. A te farbowane to masakra. Teraz wiem że może być już tylko lepiej a i odrosty co raz większe

Postaram się jak najszybciej wstawić zdjęcia
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:54   #3446
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A wiecie, przeczytałam dzisiaj gdzieś artykuł taki o oleju kokosowym, że nałożony na całe włosy w przyzwoitej ilości i bezpośrednio ogrzewany suszarką z ciepłym nawiewem przez jakieś 10 min rozjaśnia lekko kolor brązowych włosów ale chodzi tu o farbowane.
Jakoś tak... byłam zdziwiona
Na szczęście nie stosowałam go w ten sposób, zaczęłam od niedawna go używać na nocne olejowanie, szkoda że tak nieregularnie

I dziewczyny : Dzisiaj zrobiłam to! Obcięłam włosy! Bałam się jeszcze tydzień temu, a od niedzieli nie mogłam sie doczekać aż dzisiaj je obetnę. Taka fajna fryzurka, smryrają mnie po plecach lekko zdrowe włosy, równej długości
Co prawda jeszcze nie wszystkie są ze sobą idealnie równe ale na pewnoe w 80% zeszłam z cieniowania i tyle farbowańców poszłoooo! normalnie czuje to w kościach i w czym się da że teraz to dopiero będzie widać efekt zapuszczania i pielęgnacji! Nie będą się już kruszyć. Przy naturalnych włosach, nawet jeśli używałam prostownicy, lokówki czy suszarki czasami to nie miałam kruszących się końcówek. A te farbowane to masakra. Teraz wiem że może być już tylko lepiej a i odrosty co raz większe

Postaram się jak najszybciej wstawić zdjęcia
świetniejasne, ze teraz to juz bedzie tylko lepiej.... dobrze, ze sie odwazylas )
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:55   #3447
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Muszę iść do fryzjera, bo już mi się końcówki rozdwajają... Chociaż tyle, że nie wierzę w te przesądy, że po 100dniówce się nie powinno obcinać włosów aż do matury
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:57   #3448
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

najpierw ja potem Skabr90 a teraz Ty, anngeli no brawo dziewczyny teraz będą nam piękne włoski rosły
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 13:58   #3449
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A wiecie, przeczytałam dzisiaj gdzieś artykuł taki o oleju kokosowym, że nałożony na całe włosy w przyzwoitej ilości i bezpośrednio ogrzewany suszarką z ciepłym nawiewem przez jakieś 10 min rozjaśnia lekko kolor brązowych włosów ale chodzi tu o farbowane.
Jakoś tak... byłam zdziwiona
Na szczęście nie stosowałam go w ten sposób, zaczęłam od niedawna go używać na nocne olejowanie, szkoda że tak nieregularnie

I dziewczyny : Dzisiaj zrobiłam to! Obcięłam włosy! Bałam się jeszcze tydzień temu, a od niedzieli nie mogłam sie doczekać aż dzisiaj je obetnę. Taka fajna fryzurka, smryrają mnie po plecach lekko zdrowe włosy, równej długości
Co prawda jeszcze nie wszystkie są ze sobą idealnie równe ale na pewnoe w 80% zeszłam z cieniowania i tyle farbowańców poszłoooo! normalnie czuje to w kościach i w czym się da że teraz to dopiero będzie widać efekt zapuszczania i pielęgnacji! Nie będą się już kruszyć. Przy naturalnych włosach, nawet jeśli używałam prostownicy, lokówki czy suszarki czasami to nie miałam kruszących się końcówek. A te farbowane to masakra. Teraz wiem że może być już tylko lepiej a i odrosty co raz większe

Postaram się jak najszybciej wstawić zdjęcia
Pokazuj szybciutko zdjęcia To może i ja się odważę na ciachnięcie

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Muszę iść do fryzjera, bo już mi się końcówki rozdwajają... Chociaż tyle, że nie wierzę w te przesądy, że po 100dniówce się nie powinno obcinać włosów aż do matury
Ee, ja tańczyłam na studniówce na boso, pare dni po studniówce poszłam obciąć włosy, jeszcze kilka było takich przesądów, ale nie pamiętam ich teraz (pamiętam, że też się nie dostosowałam) a maturę zdałam śpiewająco Także nie ma co wierzyć
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 14:01   #3450
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Muszę iść do fryzjera, bo już mi się końcówki rozdwajają... Chociaż tyle, że nie wierzę w te przesądy, że po 100dniówce się nie powinno obcinać włosów aż do matury
jejku jak Ci fajnie, studniówkę miałaś ja bym z miłą chęcią powtórzyła swoją a co do przesądów - ja to ani nie rozjaśniałam ani nie ścinałam (nawet grzywki!) włosów aż skończyłam wszystkie egzaminy maturalne hehhe

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Ee, ja tańczyłam na studniówce na boso, pare dni po studniówce poszłam obciąć włosy, jeszcze kilka było takich przesądów, ale nie pamiętam ich teraz (pamiętam, że też się nie dostosowałam) a maturę zdałam śpiewająco Także nie ma co wierzyć
ja nie znam żadnego przesądu, że nie należy tańczyć boso na swojej studniówce ale zgadzam się, te przesądy to bzdura w ogóle cała matura to bzdura
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.