Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-06, 00:58   #3541
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No nie wiem, jak to działa - ja od pół roku chyba nie dostaję żadnych zaproszeń, choć zdecydowanie moje zakupy to zawsze więcej niż 3. produkty. Inna sprawa, że ja tych zaproszeń już wcale nie chcę - mam za dużo zachomikowane i czasu brak, żeby z nich korzystać.
Mam wrażenie, że zaproszenie dostanie tylko ta osoba, która się o nie przy większych zakupach zwyczajnie upomni, a sami z siebie już ich nie dają.
Nigdy nie prosiłam o zaproszenie - nawet niezręcznie by mi było sie o nie upominać - a dostaje zawsze - jeśli wezmę 3 produkty, a przy 6 nawet dwa. Ale to może specyfika krakowskiego MAC - a .
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 07:06   #3542
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Nigdy nie prosiłam o zaproszenie - nawet niezręcznie by mi było sie o nie upominać - a dostaje zawsze - jeśli wezmę 3 produkty, a przy 6 nawet dwa. Ale to może specyfika krakowskiego MAC - a .
w takim razie przypisuję brak zaproszenia lokalizacji - bo byłam znowu w tarasach, ale tym razem trafiłam na nawet spoko ekipę, która mi nawet z chęcią doradzała
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 09:21   #3543
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Następny mój zakup to chyba będzie Studio Fix, jaki wg Was jest ten podkład?
Ten w płynie strasznie śmierdzi nie wiem czy dostałam odlewkę ze starego testera czy coś, ale zapach okropny wg mnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 10:41   #3544
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Kamilu, a jaki róż poleciłbyś do szminek o fioletowych odcieniach (Violetta, Play time, Spitfire, Bust Out itp) coś chłodnego, różowego, też wpadającego w fiolet? a do jaskrawego różu/fuksji? (jak Girl about Town czy Cany yum-tym)
Kamil chyba sie urlopuje , ale też z chęcią poznałabym Jego sugestie w tym temacie, bo sama mam odwieczny problem z doborem różu do Violetty, Play time, Girl About Town czy Show Orchid.
Może jak Rodzynek wróci, to przeglądnie wątek i coś nam podpowie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 12:11   #3545
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Następny mój zakup to chyba będzie Studio Fix, jaki wg Was jest ten podkład?
Bardzo dobry, najlepszy z tych co są obecnie w ofercie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 17:48   #3546
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ten w płynie strasznie śmierdzi nie wiem czy dostałam odlewkę ze starego testera czy coś, ale zapach okropny wg mnie
nie dostałaś odlewki starego testera. Fiołkami niestety ten podkład nie pachnie (choć może i dobrze, po co dodawać sztuczne aromaty). ale ja wychodzę z założenia że żeby pachnieć kupuję perfumy a żeby wyglądać - porządny podkład ) zapaszek ulatnia się dość szybko a dla mnie krycie tego podkładu jest genialne. Zakrywa co trzeba jednocześnie nie tworząc efektu maski. dla mnie to hit, jeśli decyduję się na klasyczny podkład to tylko na fixa.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:47   #3547
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kamil chyba sie urlopuje , ale też z chęcią poznałabym Jego sugestie w tym temacie, bo sama mam odwieczny problem z doborem różu do Violetty, Play time, Girl About Town czy Show Orchid.
Może jak Rodzynek wróci, to przeglądnie wątek i coś nam podpowie .
o, to jak wróci, się przypomnimy
bez różu takie szminki - i to jeszcze przy jasnej cerze zbyt mocno wyglądają, ale jak się nieodpowiedni róż dobierze to znowu łatwo o efekt klauna
ja najczęściej na jakiś delikatny różowy Beauty Powder się decyduję, ale nie wiem czy to jest do końca dobre połączenie
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 18:51   #3548
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie dostałaś odlewki starego testera. Fiołkami niestety ten podkład nie pachnie (choć może i dobrze, po co dodawać sztuczne aromaty). ale ja wychodzę z założenia że żeby pachnieć kupuję perfumy a żeby wyglądać - porządny podkład ) zapaszek ulatnia się dość szybko a dla mnie krycie tego podkładu jest genialne. Zakrywa co trzeba jednocześnie nie tworząc efektu maski. dla mnie to hit, jeśli decyduję się na klasyczny podkład to tylko na fixa.
No dokładnie... zawsze to powtarzam... jeszcze za czasów pracy w S. dobijały mnie panie które mówiły, że krem za✂✂✂isty ale więcej nie kupią bo nie pachnie ładnie Wtedy zawsze też mówiłam, że żeby pachnieć to się perfumami psika a nie kremem smaruje, krem ma działać nie pachnieć (inna sprawa, że ja lubię zapachy tych 'śmierdzących' kremów)

Corri, Pingwinku, Who, Hola Ola, Myszołapka - listy poleciały do Was dopiero dzisiaj, ale niestety wczoraj córa się rozchorowała i nie mogłam z nią iść na spacer Dzisiaj miałam autko bo musiałam z nią do lekarza to od razu posłałam

Mnie teraz znowu mało będzie, bo w piątek zaległy egzamin z zeszłego roku... jak go nie zdam, to obrona za rok Masakła A tak w ogóle to powinnam siedzieć i magistra pisać... a ja albo na wizażu, albo na sesji i maluję albo kolczyki robię

__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 18:56   #3549
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kolcia do roboty, bo dupsko sine
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:14   #3550
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Kolcia do roboty, bo dupsko sine
Się spotkamy to mnie strzaskasz w zadek
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 19:52   #3551
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No dokładnie... zawsze to powtarzam... jeszcze za czasów pracy w S. dobijały mnie panie które mówiły, że krem za✂✂✂isty ale więcej nie kupią bo nie pachnie ładnie Wtedy zawsze też mówiłam, że żeby pachnieć to się perfumami psika a nie kremem smaruje, krem ma działać nie pachnieć (inna sprawa, że ja lubię zapachy tych 'śmierdzących' kremów)
ja to Ci powiem że ja nawet nie lubię za bardzo pachnących kremów, wolę te smrodki/neutrale )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 20:21   #3552
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie dostałaś odlewki starego testera. Fiołkami niestety ten podkład nie pachnie (choć może i dobrze, po co dodawać sztuczne aromaty). ale ja wychodzę z założenia że żeby pachnieć kupuję perfumy a żeby wyglądać - porządny podkład ) zapaszek ulatnia się dość szybko a dla mnie krycie tego podkładu jest genialne. Zakrywa co trzeba jednocześnie nie tworząc efektu maski. dla mnie to hit, jeśli decyduję się na klasyczny podkład to tylko na fixa.
Nie chodzi o to, że mam pachnieć podkładem za taką cenę mogę wymagać troszkę więcej od tego produktu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
No dokładnie... zawsze to powtarzam... jeszcze za czasów pracy w S. dobijały mnie panie które mówiły, że krem za✂✂✂isty ale więcej nie kupią bo nie pachnie ładnie Wtedy zawsze też mówiłam, że żeby pachnieć to się perfumami psika a nie kremem smaruje, krem ma działać nie pachnieć (inna sprawa, że ja lubię zapachy tych 'śmierdzących' kremów)
Wyraziłam tylko swoje zdanie [może pomocne dla osoby, która będzie chciała kupić ten produkt 'w ciemno' a może się zdziwić], nic więcej...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja to Ci powiem że ja nawet nie lubię za bardzo pachnących kremów, wolę te smrodki/neutrale )
No właśnie, mogę się z tym nie zgodzić i mieć inne odczucie...pewnie nie tylko ja Zbyt pachnące kremy również odpadają.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-09-06 o 20:30
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:25   #3553
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja wolę zdecydowanie te ładniej pachnące - dlatego nie używam podkładów Maca, tylko Parurkę z Guerlain albo różniaste Chanelki (ten nowy Perfection Lumiere będzie pachniał różami, prześlicznie, testowałam ostatnio). Frajda ze stosowania też musi być Kremy też kuszą mnie ciekawym zapachem, stąd moja słabość do Decleora czy Nuxa - choć tu wiem, że taki zapach nie ma nic wspólnego ze skutecznością działania.
A tak Macowo - mam od 2 dni fajny gadżet, żel Matte, używała któraś z Was? Bardzo mi się podoba, jak natychmiastowo matuje paszczę, nakładam go pod podkład, na filtr. Co prawda działa tylko parę godzin, ale rozważam noszenie go ze sobą i poprawki już na podkład w ciągu dnia. Macie z nim jakieś doświadczenia, podzielicie się?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:41   #3554
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że mam pachnieć podkładem za taką cenę mogę wymagać troszkę więcej od tego produktu

Wyraziłam tylko swoje zdanie [może pomocne dla osoby, która będzie chciała kupić ten produkt 'w ciemno' a może się zdziwić], nic więcej...

No właśnie, mogę się z tym nie zgodzić i mieć inne odczucie...pewnie nie tylko ja Zbyt pachnące kremy również odpadają.
Nie no, masz do tego prawo i jak najbardziej wyrażaj swoje opinie Ja mam swoje i nikogo nie zmuszam czy nie wymagam, aby uważali jak ja To oczywiście Twoja decyzja i broń boże mi to nie przeszkadza

Ja lubię jak coś ładnie pachnie (czy ma ładne opakowanie)... ale wybiorę to ładnie pachnące tylko wtedy jeżeli będę miała 2 identycznie dobre produkty a jeden z nich będzie dodatkowo ładnie pachniał Ale za nic nie wybiorę produktu za samo to, że ładnie pachnie czy odrzucę bo śmierdzi. Dla mnie ma działać, jeżeli to nie perfuma to zapach mnie nie interesuje.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:54   #3555
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie dostałaś odlewki starego testera. Fiołkami niestety ten podkład nie pachnie (choć może i dobrze, po co dodawać sztuczne aromaty). ale ja wychodzę z założenia że żeby pachnieć kupuję perfumy a żeby wyglądać - porządny podkład ) zapaszek ulatnia się dość szybko a dla mnie krycie tego podkładu jest genialne. Zakrywa co trzeba jednocześnie nie tworząc efektu maski. dla mnie to hit, jeśli decyduję się na klasyczny podkład to tylko na fixa.
do niedawna był moim ulubionych podkładem MACowym ale strasznie mnie wysuszył i musieliśmy się pożegnać

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A ja wolę zdecydowanie te ładniej pachnące - dlatego nie używam podkładów Maca, tylko Parurkę z Guerlain albo różniaste Chanelki (ten nowy Perfection Lumiere będzie pachniał różami, prześlicznie, testowałam ostatnio). Frajda ze stosowania też musi być Kremy też kuszą mnie ciekawym zapachem, stąd moja słabość do Decleora czy Nuxa - choć tu wiem, że taki zapach nie ma nic wspólnego ze skutecznością działania.
oj tak, uwielbiam i Parurka i Chanelowe Aqualumiere i Perfection Lumiere.. mam wszystkie i używam każdego z ogromną przyjemnością
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 20:56   #3556
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to, że mam pachnieć podkładem za taką cenę mogę wymagać troszkę więcej od tego produktu

No właśnie, mogę się z tym nie zgodzić i mieć inne odczucie...pewnie nie tylko ja Zbyt pachnące kremy również odpadają.
ale jego właściwości Ci nie odpowiadają? bo nic o nich nie pisałaś, a jedynie o zapachu. ja akurat jestem zadowolona z niego nawet bardzo, i fakt zapach nie zachwyca ale nie sprawi że tylko przez niego nie kupię danego produktu. Kiepsko pachną także Aqua creamy z MUFE a jednak ich właściwości na tyle mnie zachwycają, że używam mimo to. chodzi po prostu o to, że nikt tu nikogo nie chce atakować... mi nie przeszkadza delikatny zapach, to nie tak że lubię tylko smrodki hehe na szczęście na co dzień używam minerałków więc problem zapachu podkładu zupełnie odpada
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:28   #3557
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

cześć, cześć, cześć. byłaby któraś tak miła i opisała mi wykończenia szminek + które są fajne a które mniej?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:30   #3558
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
cześć, cześć, cześć. byłaby któraś tak miła i opisała mi wykończenia szminek + które są fajne a które mniej?
cześć. a może zerkniesz wpierw do pierwszego postu?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 21:49   #3559
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
cześć. a może zerkniesz wpierw do pierwszego postu?
serio jest coś na początku? łał. byłam przyzwyczajona z innych wątków że takich rzeczy się nie pisze w pierwszym! (:
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 22:00   #3560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
serio jest coś na początku? łał. byłam przyzwyczajona z innych wątków że takich rzeczy się nie pisze w pierwszym! (:
Zamiast sie do czegoś przyzwyczajać - sprawdzaj,poza tym wujek google nie gryzie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:02   #3561
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
serio jest coś na początku? łał. byłam przyzwyczajona z innych wątków że takich rzeczy się nie pisze w pierwszym! (:
ten wątek zaskakuje wiele osób swoją organizacją
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:35   #3562
warzywniak
Raczkowanie
 
Avatar warzywniak
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

przyznaję rację. (:
organizacja nieziemska.


no dobrz. a może coś od siebie polecicie?(& tak tak wiem.KWC. już przeczytałam całe)jakieś szczególne perełki czy coś? ciekawią mnie szczególnie odcienie pomarańczowe, koralowe lub coś pomiędzy? któreś są godne uwagi?
warzywniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 22:38   #3563
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A po ile są cienie z Mac me Over? I wie ktoś może czy cokolwiek zostało w ZT?
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 23:09   #3564
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja mogę polecić np. Costa Chic (wyrazisty koral, ale nie krzykliwy), Vegas Volt (koral z pomarańczą, mocniejszy), Shy Girl (brzoskwinka rozbielona) - te mam i są ze stalej kolekcji, z limitek lubię zwłaszcza łososiowe jakby Jazzed i Cut a Craper. Ciekawa jest też Ravishing (ciemniejsza brzoskwinia), Morange (zabójcza pomarańcza), Gotta Dash (subtelny koral). W obecnie dostępnej kolekcji Style Driven jest Good To Go - ponoć krzyczący oranż, jeszcze nie obadałam.

Ceny z MMO padły już wcześniej w wątku, po 69 zł są jedynki. Zadzwoń może i dopytaj, czy są, bo stan się codziennie zmienia zapewne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-06, 23:14   #3565
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ok, dzięki. Czyli w sumie normalne ceny... i fajnie! I tak jutro będę w Macu, ale bardzo się niecierpliwię i próbuję ustalić jak najwięcej wcześniej, bo w sklepie będę mieć mało czasu i zwykle odbiera mi w nim rozum. Najwyżej zrobię drugie podejście w weekend...
Nabrałam dużej ochoty na Mythical i Carbonized, niedobrze, niedobrze.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:21   #3566
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ceny z MMO padły już wcześniej w wątku, po 69 zł są jedynki. Zadzwoń może i dopytaj, czy są, bo stan się codziennie zmienia zapewne.
przydałoby się jeszcze info na pierwszej stronie z orientacyjnymi cenami rzeczy ze stałej kolekcji
swoją drogą - po ile są róże nie limitowane? one mają taką samą pojemność jak limitki?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 08:32   #3567
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
przydałoby się jeszcze info na pierwszej stronie z orientacyjnymi cenami rzeczy ze stałej kolekcji
swoją drogą - po ile są róże nie limitowane? one mają taką samą pojemność jak limitki?
Przecież jest cennik .
Tylko nie jest niestety aktualizowany :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 09:13   #3568
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Frajda ze stosowania też musi być
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Ja lubię jak coś ładnie pachnie (czy ma ładne opakowanie)... ale wybiorę to ładnie pachnące tylko wtedy jeżeli będę miała 2 identycznie dobre produkty a jeden z nich będzie dodatkowo ładnie pachniał Ale za nic nie wybiorę produktu za samo to, że ładnie pachnie czy odrzucę bo śmierdzi. Dla mnie ma działać, jeżeli to nie perfuma to zapach mnie nie interesuje.
to fakt, zgadzam się

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
do niedawna był moim ulubionych podkładem MACowym ale strasznie mnie wysuszył i musieliśmy się pożegnać
Oj...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale jego właściwości Ci nie odpowiadają? bo nic o nich nie pisałaś, a jedynie o zapachu. ja akurat jestem zadowolona z niego nawet bardzo, i fakt zapach nie zachwyca ale nie sprawi że tylko przez niego nie kupię danego produktu. Kiepsko pachną także Aqua creamy z MUFE a jednak ich właściwości na tyle mnie zachwycają, że używam mimo to. chodzi po prostu o to, że nikt tu nikogo nie chce atakować... mi nie przeszkadza delikatny zapach, to nie tak że lubię tylko smrodki hehe na szczęście na co dzień używam minerałków więc problem zapachu podkładu zupełnie odpada
Niestety nie mogę go używać na co dzień. Kolor jest zwyczajnie za ciemny trochę i się odcina [Pani dobrała mi NC15, ale jaśniejszych chyba nie ma a ja jestem strasznym bladziochem :/]...w pracy nie mogę tak wyglądać jest wydajny, fajnie się rozprowadza. Faktycznie dość dobrze kryje, ale i tak potrzebuję korektora...Póki co nie wysuszył.
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 12:14   #3569
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny właśnie dostałam paczuchę z kosmetykami z nowych październikowych kolekcji Cindy Sherman i Posh Paradise. Z tego co widzę na pierwszy rzut oka szykuje się totalny szał Przepiękny pigment Blue Storm w elektryzującym granatowym kolorze, Emerald Dusk w chłodnej szaro-zielonej tonacji ze srebrzystym połyskiem. Paleta Parlor Smoke w której zakochałam się już od zdjęć promujących kolekcję. Mam też wznowiony mineralny puder Lightscapade, to będzie świetny bladoróżowy z delikatnym złotym pobłyskiem rozświetlacz i niezwykle piękny, głęboki odcień fioletu Paint Pot o nazwie Imaginary. Wygląd kolorów w opakowaniu powala, będę testować i niebawem zdam relację Już nie mogę doczekać się października i testu pełnej gamy kosmetyków
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 16:38   #3570
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ja się skusiłam na cień Mythical. Piękny jest. A drugie podejście zrobię chyba w weekend...trochę za mną chodzi zielony fluidline, ale nie wiem czy jest sens go brać, a muszę oszczędzać w sumie, a w dodatku chcę jeszcze parę wkładów i Carbonized. Oj, ten Mac...
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.