Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 13:21   #2911
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4987753 5]

A dla mnie największy śmierdziuch ever to Chanel No 5. Po prostu zbutwiała szafa i futro potraktowane naftaliną - tak to dla mnie 'pachnie'.
[/QUOTE]

O tak też go nie cierpię
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:23   #2912
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię Angela, Adicta, Jungle i innych orientów
A z ostatnich śmierdziuszków jakie mi się trafiły to LILT ROUGE BUNNY ROUGE. Z opisu świetna, z zapachu - kaplica cmentarna wypełniona wieńcami pogrzebowymi
Bo Lilt jest specyficzny Z RBR przystepniejsza jest Allegria (cytrusy, ziolka, mojito) albo Vespers klimaty czarnego Narciso, ale delikatniejsze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:26   #2913
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
O jezu
Nie czułam i nie czuję ani fiołków ani igieł

Kilkanaście lat temu to był dla mnie największy śmierdziuch, a od ok 8 - uwielbiam.
Masakra

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A co lubisz w perfumach, moge cos polecic ciekawego, nietuzinkowego, jestem perfumoholikiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziękuję za chęci, ale jestem już w tym temacie nie wiem jak to ująć...tak zniechęcona, że już mi się nie chce szukać.
Dość powiedzieć, że p. Missala z Quality się poddała po zaproponowaniu mi nie wiem ilu zapachów Ja mam tak, że jak wyczuję nawet najsubtelniejszą nutkę, która mi skrzywia całą kompozycję, to zapach jest out. Zazdroszczę kobietom, które potrafią 'przetrzymać' jakiś nie do końca ulubiony akord, bo wiedzą, że potem jest już pięknie. Ja po prostu szukam ideału

Teraz to już po prostu liczę na farta, tak że wejdę do perfumerii, powącham coś, zakocham się i będzie pięknie Z tym, że rzadko cokolwiek próbuję. I tak to jest.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:31   #2914
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4987770 7]Masakra



Dziękuję za chęci, ale jestem już w tym temacie nie wiem jak to ująć...tak zniechęcona, że już mi się nie chce szukać.
Dość powiedzieć, że p. Missala z Quality się poddała po zaproponowaniu mi nie wiem ilu zapachów Ja mam tak, że jak wyczuję nawet najsubtelniejszą nutkę, która mi skrzywia całą kompozycję, to zapach jest out. Zazdroszczę kobietom, które potrafią 'przetrzymać' jakiś nie do końca ulubiony akord, bo wiedzą, że potem jest już pięknie. Ja po prostu szukam ideału

Teraz to już po prostu liczę na farta, tak że wejdę do perfumerii, powącham coś, zakocham się i będzie pięknie Z tym, że rzadko cokolwiek próbuję. I tak to jest.[/QUOTE]
Ja na tej zasadzie zrezygnowałam z Euphorii.
Początek strasznie mi się podoba, czysty pieprz (jak moje swego czasu ulubione Avonowe 60's mod, "swego czasu" bo wycofali ) jak dla mnie, ale po kilku minut mija i już mi się tak nie podoba.

Bardzo podobają mi się też pierwsze nuty Chloe, ale potem czuję juz zwykłe kwiatki, więc też odpadają.

Często żałuję, że perfumy się rozwijają. W wielu przypadkach wolałabym (m.in. tych dwóch powyższych), aby zapach był płaski
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-01-22 o 13:32
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:33   #2915
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

To tak jakby zapytać muzyka, którą nutę lubi najbardziej, albo malarza, który kolor jest najładniejszy.

Wyczuwam różne wonie w otoczeniu: zapach warzyw i owoców na targu, kwiatów, drzew w lesie, aktualnie czytanej książki, ludzi w autobusie, gotowanej zupy, przypraw, świeżo upieczonego chleba z piekarni, porannej kawy...

Mam też perfumy takie jak kawior, o którym wspominała Marilyn Monroe: "Sława jest jak kawior. Bardzo przyjemnie jeść go od czasu do czasu, ale na co dzień jest nie do zniesienia."

Próbuję redukować się zapachowo, ale każde rozstanie okupuję cierpieniem.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4987770 7]Masakra



Dziękuję za chęci, ale jestem już w tym temacie nie wiem jak to ująć...tak zniechęcona, że już mi się nie chce szukać. Dość powiedzieć, że p. Missala z Quality się poddała po zaproponowaniu mi nie wiem ilu zapachów Ja mam tak, że jak wyczuję nawet najsubtelniejszą nutkę, która mi skrzywia całą kompozycję, to zapach jest out. Zazdroszczę kobietom, które potrafią 'przetrzymać' jakiś nie do końca ulubiony akord, bo wiedzą, że potem jest już pięknie. Ja po prostu szukam ideału

Teraz to już po prostu liczę na farta, tak że wejdę do perfumerii, powącham coś, zakocham się i będzie pięknie Z tym, że rzadko cokolwiek próbuję. I tak to jest.[/QUOTE]

To jest tak, że aby utrwalić zapach używane są składniki drażniące. Delikatna kwiatowa woń szybko zniknie bez utrwalaczy. Np. piżmo (obecnie uzyskiwane tylko syntetycznie) w stężeniu ma silny zapach amoniaku, ale rozcieńczone skutecznie utrwala kompozycje zapachowe. Osobiście nie lubię alkoholu w perfumach (i jak tu coś w ogóle kupić?). Ekstrakty w olejach są o wiele ładniejsze, ale esencje naturalne to spory wydatek. W kompozycjach zawsze znajdzie się jakaś nutka, która może drażnić, ale dla mnie najważniejsza jest faza, która najdłużej trwa, czyli głowa. Tylko co tu zrobić, jak się kocha cytrusy?
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-22 o 13:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:35   #2916
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Nie wiem czy było ZALANDO -10% - kod TOPBRANDSA
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:37   #2917
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4987770 7]Masakra



Dziękuję za chęci, ale jestem już w tym temacie nie wiem jak to ująć...tak zniechęcona, że już mi się nie chce szukać.
Dość powiedzieć, że p. Missala z Quality się poddała po zaproponowaniu mi nie wiem ilu zapachów Ja mam tak, że jak wyczuję nawet najsubtelniejszą nutkę, która mi skrzywia całą kompozycję, to zapach jest out. Zazdroszczę kobietom, które potrafią 'przetrzymać' jakiś nie do końca ulubiony akord, bo wiedzą, że potem jest już pięknie. Ja po prostu szukam ideału

Teraz to już po prostu liczę na farta, tak że wejdę do perfumerii, powącham coś, zakocham się i będzie pięknie Z tym, że rzadko cokolwiek próbuję. I tak to jest.[/QUOTE]

Zawsze da rade znalezc, polecano Ci te z QM albo te popularne z D. czy S. A jest mnostwo innych
Moze podaj przyklad co lubisz bardzo, a czego nie Bo ja mialam okazje poznac setki/tysiace zapachow i uwierz wiele rzeczy moze zaskoczyc Nawet mnie nadal zaskakuje choc tyle juz znam




Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja na tej zasadzie zrezygnowałam z Euphorii.
Początek strasznie mi się podoba, czysty pieprz (jak moje swego czasu ulubione Avonowe 60's mod, "swego czasu" bo wycofali ) jak dla mnie, ale po kilku minut mija i już mi się tak nie podoba.

Bardzo podobają mi się też pierwsze nuty Chloe, ale potem czuję juz zwykłe kwiatki, więc też odpadają.

Często żałuję, że perfumy się rozwijają. W wielu przypadkach wolałabym (m.in. tych dwóch powyższych), aby zapach był płaski
A znasz Cerruti Image albo L'artisana Poivre? W obu czuc pieprz, ciekawe, oryginalne
Ale pieprz czesto ma to do siebie, ze sie ulatnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 13:42   #2918
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Byłam dzisiaj w likwidowanej s w kielach puste pułki ale coś tam znalazlam lakier do paznokci sephory za 3.5 samoopalacz do twarzy sephory za 19.90 i do ciała też za 19.90 wodę benefit bella za 69.90
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:42   #2919
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię Angela, Adicta, Jungle i innych orientów
A z ostatnich śmierdziuszków jakie mi się trafiły to LILT ROUGE BUNNY ROUGE. Z opisu świetna, z zapachu - kaplica cmentarna wypełniona wieńcami pogrzebowymi
To teraz już wiem, że raczej nie opłacę zamówienia z D. z tą próbką - chociaż bardzo mnie intygowała. Złapałam wtedy fajny błyszczyk za 15zł, ale on też chyba nie jest mi niezbędny.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:54   #2920
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
A znasz Cerruti Image albo L'artisana Poivre? W obu czuc pieprz, ciekawe, oryginalne
Ale pieprz czesto ma to do siebie, ze sie ulatnia
Cerrutti Image znam, miałam i poleciało w świat. Za świeży jak dla mnie. Czuję dużo cytrusów.


Ehh no właśnie te pieprzne 60's mod były niezniszczalnie pieprzne I miały coś męskiego w sobie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2015-01-22 o 13:55
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:59   #2921
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
To tak jakby zapytać muzyka, którą nutę lubi najbardziej, albo malarza, który kolor jest najładniejszy.

Wyczuwam różne wonie w otoczeniu: zapach warzyw i owoców na targu, kwiatów, drzew w lesie, aktualnie czytanej książki, ludzi w autobusie, gotowanej zupy, przypraw, świeżo upieczonego chleba z piekarni, porannej kawy...

Mam też perfumy takie jak kawior, o którym wspominała Marilyn Monroe: "Sława jest jak kawior. Bardzo przyjemnie jeść go od czasu do czasu, ale na co dzień jest nie do zniesienia."

Próbuję redukować się zapachowo, ale każde rozstanie okupuję cierpieniem.



To jest tak, że aby utrwalić zapach używane są składniki drażniące. Delikatna kwiatowa woń szybko zniknie bez utrwalaczy. Np. piżmo (obecnie uzyskiwane tylko syntetycznie) w stężeniu ma silny zapach amoniaku, ale rozcieńczone skutecznie utrwala kompozycje zapachowe. Osobiście nie lubię alkoholu w perfumach (i jak tu coś w ogóle kupić?). Ekstrakty w olejach są o wiele ładniejsze, ale esencje naturalne to spory wydatek. W kompozycjach zawsze znajdzie się jakaś nutka, która może drażnić, ale dla mnie najważniejsza jest faza, która najdłużej trwa, czyli głowa. Tylko co tu zrobić, jak się kocha cytrusy?
Pizmo w wiekszosci zapachow jest syntetyczne, ale nie we wszystkich To, ze niestety zapachy tak czesto rozczarowuja wiaze sie z tym, ze popularne mainstreamowe marki inwestuja w otoczki typu reklama, opakowanie, a nie w zapachy (nie w ich jakosc, same np 100ml wyprodukowanego tak zapachu kosztuje grosze) I zapachy robione sa tak, zeby ich "poczatki" byly "chwytliwe" W koncu jak wiele osob kupuje cos po 1 psiku u tescie blotterkowym I tu jest problem
Za to w niszy duzo sie inwestuje w jakosc skladnikow, dobrzy perfumiarze, nietuzinkowe zapachy (Galilu, Quality, Mon Credo ... )

Jak nie lubisz typowego zapachu alkoholu, to moze zapachy L'occitane - tam sie bazuje na alkoholu pozyskiwanym z owocow i nie ma tego ostrego poczatku, ktory jest w wiekszosci poczatkow innych marek
Ale ten alkohol typowy ulatuje w kilka sekund
Choc ja tez tego nie lubie - dlatego po psiknieciu szybko macham dlonmi przy miejscach, na ktore psikam, zeby przyspieszyc ulotnienie sie alkoholu do sekundy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 14:00   #2922
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

A ja chyba jestem mało wymagająca i nie rusza mnie to czy pachnę jak połowa kobiet na ulicy. Ma mi się podobać i nic więcej mnie nie interesuje Dlatego bardzo lubię oklepane Versace Bright Crystal czy Lacoste Pour Femme...amen
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:02   #2923
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

A ja po latach porażek perfumowych odkryłam ,że moja skora nie lubi się z piżmem. I po psiknięciu zapach jest przez jakieś pół godziny w porządku ......a potem zaczyna wychodzić "detergent" na skórze
Jest tyle pięknych zapachów niestety nie mogę ich na dłuższą metę stosować
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:07   #2924
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Cerrutti Image znam, miałam i poleciało w świat. Za świeży jak dla mnie. Czuję dużo cytrusów.


Ehh no właśnie te pieprzne 60's mod były niezniszczalnie pieprzne I miały coś męskiego w sobie.
Cerruti roznie sie uklada, trzeba probowac - raz na mnie zbyt pieprznie (ja akurat nie przepadam za pieprzem), innym razem czuje jesienne liscie i tu jest cudnie, refleksyjnie
W L'artisanie czuc bardzo pieprz

Jak lubisz pieprz, to moze warto by bylo posprawdzac jakies uniseksy albo meskie zapachy (bedace czesto uniseksami), bo w takich zapachach latwiej o nute pieprzu W typowo damskich dosyc tudno o taka nute

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A ja po latach porażek perfumowych odkryłam ,że moja skora nie lubi się z piżmem. I po psiknięciu zapach jest przez jakieś pół godziny w porządku ......a potem zaczyna wychodzić "detergent" na skórze
Jest tyle pięknych zapachów niestety nie mogę ich na dłuższą metę stosować
To nieciekawie To chyba musisz posprawdzac niszowe zapachy, tam bazy sa czesto inne niz w mainstreamie, gdzie sztuczne pizmo jest typowym utrwalaczem zapachu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:11   #2925
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość


To nieciekawie To chyba musisz posprawdzac niszowe zapachy, tam bazy sa czesto inne niz w mainstreamie, gdzie sztuczne pizmo jest typowym utrwalaczem zapachu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A możesz coś fajnego polecić z rasową wanilią ( nie słodkim ulepkiem) , drzewem sandałowym lub tytoniem.....takie zapachy ostatnio za mną chodzą

Czasami zdarzy się wyjątek i piżmo ładnie zachowuje się na skórze. Ale to jest jak 1 na 1000 000
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2015-01-22 o 14:12 Powód: dopisek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:15   #2926
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dziewczyny, czy jak zadzwonie do Dogulasa w Krk kiedy będzie wiosenna kolekcja Clarins to to bedzie dziwne?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:18   #2927
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dla mnie najcudowniejszy pieprz był w Extravagance d'Amarige Givenchy (chyba dobrze napisałam ). Szkoda, że wycofali zanim zrobiłam zapas nie wiem, czym te firmy się kierują wycofując cudne zapachy (np. najwspanialszy męski Gucci Pour Homme )

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak zadzwonie do Dogulasa w Krk kiedy będzie wiosenna kolekcja Clarins to to bedzie dziwne?
Chyba nie ciekawe tylko, czy Panie będą wiedziały
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:19   #2928
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak zadzwonie do Dogulasa w Krk kiedy będzie wiosenna kolekcja Clarins to to bedzie dziwne?
Nie ,dlaczego???? Przecież wiosenna kolekcja Diora ma się podobno pojawić po 28 stycznia
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:19   #2929
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
A ja chyba jestem mało wymagająca i nie rusza mnie to czy pachnę jak połowa kobiet na ulicy. Ma mi się podobać i nic więcej mnie nie interesuje Dlatego bardzo lubię oklepane Versace Bright Crystal czy Lacoste Pour Femme...amen
Też lubię, dla mnie po prostu to naprawdę ładny zapach jest(tylko flakon mi się nie podoba). Tak samo ostatnio bardzo mi się spodobała zielona puma na koledze i przysuwałam się do niego jak jakiś napaleniec ostatni.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 14:23   #2930
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Też lubię, dla mnie po prostu to naprawdę ładny zapach jest(tylko flakon mi się nie podoba). Tak samo ostatnio bardzo mi się spodobała zielona puma na koledze i przysuwałam się do niego jak jakiś napaleniec ostatni.


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Pooglądałam sobie w necie tę wiosenną kolekcję Clarinsa - wspaniała szkoda tylko, że w paletce cieni są zielenie reszta kolorów by mi nawet pasowała, że w zieleniach się nie widzę chyba, że w brudnych - khakowatych
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:24   #2931
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak zadzwonie do Dogulasa w Krk kiedy będzie wiosenna kolekcja Clarins to to bedzie dziwne?
Na FB Clarins odpowiedział, że kolekcja pojawi się w D w połowie lutego.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:24   #2932
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A jeszcze to było przy moim facecie i mówi w końcu do mnie: "Co ty wyprawiasz?!". True story
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:25   #2933
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Dzięki dziewczyny, to drynkne Nigdy tak nie dzowniłam dlatego pytam

A moim zapachem jest Chanel Coco Mademoiselle A ogolnie jestem wybredna co do zapachów, nic mi sie nie podoba hahaha Jeszcze na wiosne lubie kwiat wiśni z Yves Rocher! Pachnie jak podkład Bourjois Heatlhy Mix
W ogole słyszałam o takich perfumach co pachną po prostu czystością albo dopasowują się do naszego pH czy cos Ciekawe!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:26   #2934
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Pooglądałam sobie w necie tę wiosenną kolekcję Clarinsa - wspaniała szkoda tylko, że w paletce cieni są zielenie reszta kolorów by mi nawet pasowała, że w zieleniach się nie widzę chyba, że w brudnych - khakowatych
Jakby był np jakiś ładny fiolecik czy śliweczka....to byłaby to paleta idealna
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:27   #2935
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Pooglądałam sobie w necie tę wiosenną kolekcję Clarinsa - wspaniała szkoda tylko, że w paletce cieni są zielenie reszta kolorów by mi nawet pasowała, że w zieleniach się nie widzę chyba, że w brudnych - khakowatych
Ja hcę na pewno Lip Oli - i miodowy i malinowy i Lip Balm w odcieniu 01

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Na FB Clarins odpowiedział, że kolekcja pojawi się w D w połowie lutego.
Oł noł, dopiero?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:28   #2936
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, to drynkne Nigdy tak nie dzowniłam dlatego pytam
Napisałam wyżej kiedy się pojawi --- Sorry pisałam równolegle z Tobą

Przecież to już niedługo !!!!1
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2015-01-22 o 14:29 Powód: dopisek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:28   #2937
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A możesz coś fajnego polecić z rasową wanilią ( nie słodkim ulepkiem) , drzewem sandałowym lub tytoniem.....takie zapachy ostatnio za mną chodzą

Czasami zdarzy się wyjątek i piżmo ładnie zachowuje się na skórze. Ale to jest jak 1 na 1000 000
Najcudowniejsza drzewna wanilia - Diptyque Tam Dao
I jeszcze Cadjmere Parfumeria Generale, ale TD cudowniejsze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:30   #2938
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
A jeszcze to było przy moim facecie i mówi w końcu do mnie: "Co ty wyprawiasz?!". True story
No ładnie

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja hcę na pewno Lip Oli - i miodowy i malinowy i Lip Balm w odcieniu 01



Oł noł, dopiero?
Właśnie te lip balmy mnie zauroczyły olejki niekoniecznie (ale pewnie kliknę ).

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jakby był np jakiś ładny fiolecik czy śliweczka....to byłaby to paleta idealna
Właśnie ten zielony to tam pasuje jak kij do wiadomo czego
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:31   #2939
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Hahaha teraz zadzwoniłam i babka powiedziała że w połowie marca
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:34   #2940
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Pooglądałam sobie w necie tę wiosenną kolekcję Clarinsa - wspaniała szkoda tylko, że w paletce cieni są zielenie reszta kolorów by mi nawet pasowała, że w zieleniach się nie widzę chyba, że w brudnych - khakowatych
Podasz linka ? bo ja na tel i ciezko szukac a dziecie mi na brzuchu spi niechce budzic
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.