Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-05, 15:13   #3781
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

A weszłam dzisiaj jeszcze na chwilę do Rossmanna i niestety nie było tych odżywek Nie wiem, czy w ogóle, bo tylko trzy rodzaje wystawione, czy im się skończyły. Do 9 maja ta promocja, tak? Może w weekend wyślę gdzieś jeszcze TŻ W końcu i tak robi wtedy zakupy
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:16   #3782
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Melduje ze mam wrażenie, że podkład lepiej się trzyma po dwóch uzyciach luny przypadek? Nie sądzę; )
Przyszły maseczki, wiec jutro wstanę juz nieprzyzwoicie piekna;p
Co się działo w ciągu dnia?
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:18   #3783
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Poważnie??? Gdzie sprawdziłaś datę? Masakra!
Z tego, co kojarzę, to ktoś już o tym pisał...

Bardzo dobrze zrobiłaś Trzymam kciuki za fajną babkę. I jeszcze fajniejszy makijaż



Też tak właśnie pomyślałam A nie mam jeszcze prezentu od teściowej zamówionego Sprawdzę tonik, ostatnio właśnie szukam takich produktów, bo dotychczasowe pousuwali albo pozmieniali i mi nie pasują







Dziękuję
Wyjęłam szminkę z torebki i przypadkiem, ot tak z głupoty sprawdziłam datę, kod jest na spodzie opakowania: 5E1...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:21   #3784
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez ajsikorska Pokaż wiadomość
Melduje ze mam wrażenie, że podkład lepiej się trzyma po dwóch uzyciach luny przypadek? Nie sądzę; )
Przyszły maseczki, wiec jutro wstanę juz nieprzyzwoicie piekna;p
Co się działo w ciągu dnia?
Pozytywne nastawienie jest najważniejsze
Ja przez ostatni tydzień wojowałam z cerą, ale chyba wreszcie się uspokaja. Nie wiem, co się porobiło, ale często tak mam przed ważnym/stresującym wydarzeniem. Może stres? Ale żeby prawie zawsze?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:23   #3785
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A Arkadii wystawili właśnie Angel Muse!!!! W innych S w Warszawie nie ma. Szkoda, że zniżka nie od dzisiaj
Testowałaś już?? Jestem strasznie ciekawa, póki co wczoraj przyszło Sucree Muse już nawet na dolce.pl jest a w S. brak.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:30   #3786
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Gratuluje denek i zakupów
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
przesyłam Ci pozytywną energię, choć sama mam jej ostatnio niewieleNiestety ani teściowa ani matka nie są mi bliskie, nic do nich nie czuję poza całkowitą obojętnością. Szkoda tylko, że zatruwanie mi życia obie uważają za swój obowiązek.
Współczuję braku zrozumienia i pomocy od wydawałoby się najbliższych osób, może kiedyś odczują ten brak więzi na własnej skórze przecież nikt nie jest wiecznie młody i zdrowy wtedy zbiorą to co posiały
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Kosmetyki to moja mała przyjemność nie odmawiam sobie
Ne ma co sobie odmawiać jak sprawia to przyjemność tym bardziej jak stać po co siebie karać
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja wychodziłam za mąż w 2005 roku, chyba wtedy nikt nie robił nic próbnego. Nie miałam ani próbnej fryzury ani próbnego makijażu.
Wyszło ok
Ja w 2009 o próbach wiedziałam, ale makijaż robiłam sobie sama, bo jeszcze żadna makijażystka nie wymalowała mnie dobrze sama umiem to najlepiej ( wiem jestem nieskromna, ale taka jest prawda) Zawsze jak wracam z jakiegoś makijażu to mój Tż stwierdza, rób to lepiej sama, po co tam poszłam, bo wyglądam No , ale ja lubię doświadczenia i testowanie.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedy lepiej iść do stacjo S., żeby dostać wypaśne gratisy? rano - zaraz po otwarciu, czy przed zamknięciem? opracowuję plan akcji na zakup lotiona
U mnie nie ważna jest pora, ale jak jest dużo ludzi to one wtedy nie przykładają do tego większej uwagi na zasadzie następny proszę i mam takie konsultantki do których nie podejdę- księżniczki, jak są na kasie tym bardziej
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
to kiepsko
ale tak jeszcze jeżeli moge doradzić, to z mojego doświadczenia wynika że najlepsze gratisy dają kierowniczki sali one zawsze mi najfajniejsze rzeczy z zaplecza przynosily więc jak masz wybór to szukaj kierowniczki
U mnie przyznam, że najlepsze gifty mam od niej
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
ja ciągle słyszę, jaką to jestem złą matką, wszystko robię źle, dzieci takie niewychowane, jak do babci przyjadą to nie siedzą grzecznie przed tv i seriali nie oglądają, tylko rozrabiają
Nie przejmuj się dzieci to nie kukły, że posadzisz je bez ruchu A co do złej matki, Ty sama wiesz, że tak nie jest.
A ich zachowanie, gdy miałaś chorego synka i zero pomocy tym bardziej, że byłaś w ciąży mówi samo za siebie, kto jest tą złą
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa upolowałam w V. szpile limonkowe za 99zł korinka, te Twoje ale super taki miły akcent na koniec dnia pracy

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wszystkim trzymającym kciuki serdecznie dziękuję!!!
Znowu się udało I do końca maja mam luz

Dziękuję też za uwagi o EL, mam jeszcze jakąś próbkę, to przetestuję. Zawsze testuję przed zakupem, ale byłam, że już mam to wypróbowane. Okaże się wkrótce.

Donoszę też, że dostałam dzisiaj katalog ze złotą wkładką. A więc jednak w dalszym ciągu mnie losują

Mam dwa pytanka zakupowe:
1. sephorowe peeling w pudrze i maseczka oczyszczająco-dotleniająca są teraz w promo w S.?
2. dlaczego korektor givenchy jest taki fajny?

A co do tych perfum Flowerbomb, o których pisałam, to do 100 ml jest dodawane 20 ml, a do min. 50 ml - lusterko
Tak są na promocji te w starych opakowaniach
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:31   #3787
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Foreo ma jakaś nową lune
https://www.foreo.com/luna-play
tylko z tego co widzę jest malusia, ale cena za to mniejsza, ciekawe czy w D. będą
Oooo tylko to jak, na jakieś 3 miesiące starcza? To już lepiej mini 2

Every LUNA play face brush provides up to 100 full cleansing routines and is non rechargeable.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 15:40   #3788
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pamiętacie rzodkiewy Too Faced i szminkę Naked Dolly? Sprawdziłam datę produkcji, 2011...

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------



Odmówiłam tamtej, która kazała mi przyjechać...
OMG to moje pewnie też starocie. : Wszystkiego się odechciewa ciągłe użeranie się z S.
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:42   #3789
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Tylko nie wąchaj pomarańczowej jeśli jako dziecko chorowałaś na anginy


będę łowić na VIPach



Uuu, a powiedzcie, czy ta z Originsa pachnie różano , czy tylko tak się nazywa? Bo tak bardzo perfidnie nie znoszę różanego zapachu

A co do odpowiedników, to niebieską GG można stawiać obok tej białej nawilżającej 10-minutowej obie nawilżające i dla mnie efekt praktycznie taki sam
Nie, to nie jest maska z różą tylko maska z różową glinką. Nie pachnie w ogóle.
Widzę, że dzisiaj na wątku zbiór nieszczęść, więc proszę pamiętać, że ja też tu jestem. Chodzące nieszczęście ze złamanym sercem Zasnąć zasnę, ale śpię po 4-5h na dobę, żołądek ścisnięty, nie mam siły ani pracować, ani niczym się zająć. Zakupy nie cieszą, od jedzenia mnie odrzuca więc czekolady nie tknę. I tak jakoś wegetuję od tygodnia.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:43   #3790
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Czy to maseczka z bąbelkami jest jeszcze do dostania stacjonarnie? Czy już nie ma po co jechać...
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:53   #3791
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że nie kupiłam zielonej GG - muszę inne przetestować, bo oczekiwałam efektu jak po błotnej masce S albo lepszego, a nie było żadnego lepiej kupię sobie żel jabłkowy
no bo zielona GG to najgorsza z tych masek tego nie należy kupować należy za to kliknąć białą
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 15:54   #3792
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie, to nie jest maska z różą tylko maska z różową glinką. Nie pachnie w ogóle.
Widzę, że dzisiaj na wątku zbiór nieszczęść, więc proszę pamiętać, że ja też tu jestem. Chodzące nieszczęście ze złamanym sercem Zasnąć zasnę, ale śpię po 4-5h na dobę, żołądek ścisnięty, nie mam siły ani pracować, ani niczym się zająć. Zakupy nie cieszą, od jedzenia mnie odrzuca więc czekolady nie tknę. I tak jakoś wegetuję od tygodnia.
Uff, to może lecieć do koszyczka z jakimiś warzywami

Coś się stało? chyba przeoczyłam...

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czy to maseczka z bąbelkami jest jeszcze do dostania stacjonarnie? Czy już nie ma po co jechać...
Ja widziałam wczoraj jakieś 5 sztuk
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 15:59   #3793
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Chyba muszę w to uderzać następnym razem mają serum na odlewki?

To wczoraj mówiły z kwaśną miną, że mają tylko żel micelarny , babka przede mną wzięła i od razu było pytanie "co by pani chciała przetestować, żebym mogła zrobić próbki " posucha na Śląsku
bo to też od perfumerii zależy. w niektórych zawsze dostaję odlewki wszystkiego co mi w oko wpadnie, nigdy mi nikt nie powiedział że nie ma testera albo pojemniczków (kraków - Bonarka i M1) a w innych zwykle jest brak testera albo jak poprosi się o próbkę to dostaje sie ilość starczającą na czubek nosa (np Galeria Krakowska). Więc ostatnio chodzę tylko tam gdzie mnie lepiej traktują

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa upolowałam w V. szpile limonkowe za 99zł korinka, te Twoje ale super taki miły akcent na koniec dnia pracy
no i brawo

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Już ich nie ma, to są ostatnie sztuki
Wstawię fotkę, jak dojdą pewnie dopiero w poniedziałek

Kurczaki, teraz mam mnóstwo butów, a sukienki żadnej chyba pójdę w dresie

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



Uuuu, to musi mieć naprawdę ciemna karnację




może w dresie ale za to na szpilkach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:02   #3794
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wszystkim trzymającym kciuki serdecznie dziękuję!!!
Znowu się udało I do końca maja mam luz

Dziękuję też za uwagi o EL, mam jeszcze jakąś próbkę, to przetestuję. Zawsze testuję przed zakupem, ale byłam, że już mam to wypróbowane. Okaże się wkrótce.

Donoszę też, że dostałam dzisiaj katalog ze złotą wkładką. A więc jednak w dalszym ciągu mnie losują

Mam dwa pytanka zakupowe:
1. sephorowe peeling w pudrze i maseczka oczyszczająco-dotleniająca są teraz w promo w S.?
2. dlaczego korektor givenchy jest taki fajny?

A co do tych perfum Flowerbomb, o których pisałam, to do 100 ml jest dodawane 20 ml, a do min. 50 ml - lusterko
klask i: gratulacje!

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zabije... zaszalałam w S. Później wrzucę foty
no i po altance na działce........ za zakupy i czekam z niecierpliwością
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:02   #3795
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

[QUOTE=XminorXlosX;5993798 1Ja widziałam wczoraj jakieś 5 sztuk [/QUOTE]

To mam nadzieje, ze u mnie też coś zostało.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:02   #3796
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wszystkim trzymającym kciuki serdecznie dziękuję!!!
Znowu się udało I do końca maja mam luz

Dziękuję też za uwagi o EL, mam jeszcze jakąś próbkę, to przetestuję. Zawsze testuję przed zakupem, ale byłam, że już mam to wypróbowane. Okaże się wkrótce.

Donoszę też, że dostałam dzisiaj katalog ze złotą wkładką. A więc jednak w dalszym ciągu mnie losują

Mam dwa pytanka zakupowe:
1. sephorowe peeling w pudrze i maseczka oczyszczająco-dotleniająca są teraz w promo w S.?
2. dlaczego korektor givenchy jest taki fajny?

A co do tych perfum Flowerbomb, o których pisałam, to do 100 ml jest dodawane 20 ml, a do min. 50 ml - lusterko
klask i:
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:03   #3797
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Melduję się po wizycie u dentysty - miała być niby kontrola, a okazało się, że 4?! zęby muszę wyleczyć
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:10   #3798
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
ja ciągle słyszę, jaką to jestem złą matką, wszystko robię źle, dzieci takie niewychowane, jak do babci przyjadą to nie siedzą grzecznie przed tv i seriali nie oglądają, tylko rozrabiają


Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa upolowałam w V. szpile limonkowe za 99zł ::
klask i:

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59934561]Treść usunięta[/QUOTE]

Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:11   #3799
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Uff, nadaję z autobusu Jakoś żyję, choć żołądek boli dalej, ech...

Współczuję dziewczyny problemów rodzinnych Na pewno macie wspaniałe dzieciaki Jeszcze nie mam swoich (oby udało się je zmajstrować w swoim czasie), ale mam nadzieję, że najbliższa rodzina się na mnie nie wypnie

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


Ja widziałam wczoraj jakieś 5 sztuk
Ja dziś kupiłam (Katowice, GK) peeling w proszku i bąbelkową maseczkę z % i trochę ich jeszcze zostało



Chcę podziękować (wstyd mi, że nie pamiętam komu) za polecenie sutkowej maści z Ziaji Usta może nie są jak nowe, ale widzę dużą poprawę. Mogłam wczoraj nawet nałożyć matową pomadkę Tymczasem myślę cały czas jak tu jeszcze nawilżyć skórę...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-05, 16:12   #3800
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

buuu. w Zielonej Górze nie ma Sephory?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:13   #3801
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie u dentysty - miała być niby kontrola, a okazało się, że 4?! zęby muszę wyleczyć
obosz


uświadomiłam sobie, ze mama dentystę 4 dni po permanentnym ust
chyba to nie będzie dobry czas


musze się zebrać i wsadzić kwiatki, które mi debilny kundel powykopywał
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:14   #3802
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Na pewno będą; sprawdziłam i w ubiegłym roku była bransoletka i czekoladki prócz tygodniowego giftu .

Cena mikro Luny przyjazna, ale jeśli ma być na 100 użyć, to kiepsko. Jeśli dobrze pamiętam masz oba dotychczasowe modele? Możesz coś napisać o funkcji masażu?

Wracając do tematyki dziecięcej - ja sobie zaklepałam codzienną, długą kąpiel, by odetchnąć. TŻ kąpał i usypiał córcię w tym czasie. Także miałam wieczory na podładowanie akumulatorów. Jednak przy dwójce maluchów wyobrażam sobie jak Ci ciężko. Ale nie martw się, troszkę podrosną i same się sobą zajmą, będziesz miała trochę luzu.
Dzieki ciekawe, co w tym roku wymysla

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
Gratuluje denek i zakupów

Współczuję braku zrozumienia i pomocy od wydawałoby się najbliższych osób, może kiedyś odczują ten brak więzi na własnej skórze przecież nikt nie jest wiecznie młody i zdrowy wtedy zbiorą to co posiały

Ne ma co sobie odmawiać jak sprawia to przyjemność tym bardziej jak stać po co siebie karać

Ja w 2009 o próbach wiedziałam, ale makijaż robiłam sobie sama, bo jeszcze żadna makijażystka nie wymalowała mnie dobrze sama umiem to najlepiej ( wiem jestem nieskromna, ale taka jest prawda) Zawsze jak wracam z jakiegoś makijażu to mój Tż stwierdza, rób to lepiej sama, po co tam poszłam, bo wyglądam No , ale ja lubię doświadczenia i testowanie.


U mnie nie ważna jest pora, ale jak jest dużo ludzi to one wtedy nie przykładają do tego większej uwagi na zasadzie następny proszę i mam takie konsultantki do których nie podejdę- księżniczki, jak są na kasie tym bardziej

U mnie przyznam, że najlepsze gifty mam od niej

Nie przejmuj się dzieci to nie kukły, że posadzisz je bez ruchu A co do złej matki, Ty sama wiesz, że tak nie jest.
A ich zachowanie, gdy miałaś chorego synka i zero pomocy tym bardziej, że byłaś w ciąży mówi samo za siebie, kto jest tą złą




Tak są na promocji te w starych opakowaniach
Dzieki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:14   #3803
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

your Angel podpowiedz mi jak skontaktowałaś się z Astray? Widzę, że ma usunięte konto, jak tutaj teraz zapytać
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:14   #3804
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uff, nadaję z autobusu Jakoś żyję, choć żołądek boli dalej, ech...

Współczuję dziewczyny problemów rodzinnych Na pewno macie wspaniałe dzieciaki Jeszcze nie mam swoich (oby udało się je zmajstrować w swoim czasie), ale mam nadzieję, że najbliższa rodzina się na mnie nie wypnie



Ja dziś kupiłam (Katowice, GK) peeling w proszku i bąbelkową maseczkę z % i trochę ich jeszcze zostało



Chcę podziękować (wstyd mi, że nie pamiętam komu) za polecenie sutkowej maści z Ziaji Usta może nie są jak nowe, ale widzę dużą poprawę. Mogłam wczoraj nawet nałożyć matową pomadkę Tymczasem myślę cały czas jak tu jeszcze nawilżyć skórę...
możliwe, ze Marudzie
żałuję, ze sutkową wycofali z rossmanna, była świetna.


aleś się załatwiła z tym brzuchem
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:15   #3805
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
bo to też od perfumerii zależy. w niektórych zawsze dostaję odlewki wszystkiego co mi w oko wpadnie, nigdy mi nikt nie powiedział że nie ma testera albo pojemniczków (kraków - Bonarka i M1) a w innych zwykle jest brak testera albo jak poprosi się o próbkę to dostaje sie ilość starczającą na czubek nosa (np Galeria Krakowska). Więc ostatnio chodzę tylko tam gdzie mnie lepiej traktują

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------



no i brawo

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------




może w dresie ale za to na szpilkach
Dzieki

w koncu buty robia stylizacje

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość




klask i:















Dzieki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:15   #3806
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie u dentysty - miała być niby kontrola, a okazało się, że 4?! zęby muszę wyleczyć
ojć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:16   #3807
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie u dentysty - miała być niby kontrola, a okazało się, że 4?! zęby muszę wyleczyć
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:16   #3808
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja obstawiam, że trzeba poczekać aż będą pierwsze promki po okresie suszy Jak były VIPy od 1.04 to dostałam kilka fajnych rzeczy, wcześniej nie było wyprzedaży, -40%, VIPów
To fakt. Teraz prawie nic z gotowych próbek nie mają. Dlatego konsultantka od razu się mńie pytała co chcę przetestować.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Odpowiednik białej GG to ta:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...eczka/P2387056

A z czarną to już nie pamiętam Dziewczyny, pomożecie?
Dla mnie to jest bardziej odpowiednik czarnej GG. Ma zdzierające drobinki i ładnie rozświetla twarz
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja się jakiś czas temu zmusiłam do zużycia wszystkich próbek saszetkowych i mam spokój nie znoszę saszetek
A murzyńskie podkłady może komuś oddaj? Ja tak zrobiłam, i tak bym tego nie zużyła, bom bladzioch a wyrzucać nie lubię

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------



Chyba Malinum ma tą maskę różaną? może się wypowie
Dzięki za cynka o tej 10-minutowej
Mam, mam i polecam nie pachnie różami, tylko tak limonkowo-kremowo. Nawet kilka dziewczyn kupiło ją później, mam nadzieję, że są zadowolone i kopa w nie dostanę
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zabije... zaszalałam w S. Później wrzucę foty

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Wszystkim trzymającym kciuki serdecznie dziękuję!!!
Znowu się udało I do końca maja mam luz

Dziękuję też za uwagi o EL, mam jeszcze jakąś próbkę, to przetestuję. Zawsze testuję przed zakupem, ale byłam, że już mam to wypróbowane. Okaże się wkrótce.

Donoszę też, że dostałam dzisiaj katalog ze złotą wkładką. A więc jednak w dalszym ciągu mnie losują

Mam dwa pytanka zakupowe:
1. sephorowe peeling w pudrze i maseczka oczyszczająco-dotleniająca są teraz w promo w S.?
2. dlaczego korektor givenchy jest taki fajny?

A co do tych perfum Flowerbomb, o których pisałam, to do 100 ml jest dodawane 20 ml, a do min. 50 ml - lusterko
1. Tak są w promo, ale w starych opakowaniach i trzeba szukac, bo babeczki do końca nie ogarniają co gdzie mają
2. Tez się chętnie dowiem
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:16   #3809
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Uff, nadaję z autobusu Jakoś żyję, choć żołądek boli dalej, ech...

Współczuję dziewczyny problemów rodzinnych Na pewno macie wspaniałe dzieciaki Jeszcze nie mam swoich (oby udało się je zmajstrować w swoim czasie), ale mam nadzieję, że najbliższa rodzina się na mnie nie wypnie



Ja dziś kupiłam (Katowice, GK) peeling w proszku i bąbelkową maseczkę z % i trochę ich jeszcze zostało



Chcę podziękować (wstyd mi, że nie pamiętam komu) za polecenie sutkowej maści z Ziaji Usta może nie są jak nowe, ale widzę dużą poprawę. Mogłam wczoraj nawet nałożyć matową pomadkę Tymczasem myślę cały czas jak tu jeszcze nawilżyć skórę...
U mnie na usta najlepiej się sprawdza balsam w słoiczku z Nuxe, na ciało olejek teraz rozpoczęłam z Orientany i jest ok oraz Erisy , na twarz woda termalna, toniki z Orientany
Toniki z Orientany dobrze mi się wkomponowały teraz w pielęgnację twarzy, używam żelu i toniku z Norela z kwasem migdałowym i zaczął mi się nieładny przesusz, tonik uregulował sytuację
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-05, 16:17   #3810
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
To fakt. Teraz prawie nic z gotowych próbek nie mają. Dlatego konsultantka od razu się mńie pytała co chcę przetestować.

Dla mnie to jest bardziej odpowiednik czarnej GG. Ma zdzierające drobinki i ładnie rozświetla twarz

Mam, mam i polecam nie pachnie różami, tylko tak limonkowo-kremowo. Nawet kilka dziewczyn kupiło ją później, mam nadzieję, że są zadowolone i kopa w nie dostanę




1. Tak są w promo, ale w starych opakowaniach i trzeba szukac, bo babeczki do końca nie ogarniają co gdzie mają
2. Tez się chętnie dowiem
Dzieki za wyjasnienie znowu pokrecilam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-09 13:17:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.