Capivit piękne włosy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 21:59   #121
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: capivit piekne włosy

nie zauważyłam żadnego wpływu capivitu na włosy, pewnie za krótko używałam (zużyłam do końca 1 opakowanie), za to bardzo ładnie wygładziła i nawilżyła mi się cera.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 14:01   #122
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: capivit piekne włosy

dacie się zaprosić na fajny profil o włosach???
Zapraszam Was serdecznie do
Piekne Włosy
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 07:40   #123
Blondie993
Raczkowanie
 
Avatar Blondie993
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 95
Dot.: capivit piekne włosy

Hmm to może i ja sie skuszę Aktualnie mam popalone końcówki (tydzień temu byłam u fryzjera i moja nowa fryzura wymagała prostowania tak wiec...) ale na razie prostownica na bok, kucyk no i odżywiamy czuprynę jutro polecę po capivit
__________________
Studing semestr VII/XII


Zrzucamy tluszczyk!


71 --70 -- 69 --68 -- 67 -- 66 -- 65 -- 64-- 63 --60 -- 58
Blondie993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:24   #124
alekiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: capivit piekne włosy

wyjadlam 3 opakowania i zero poprawy,a nawet wrecz przeciwnie pod koniec trzeciego wlosy zaczely wypadac garsciami.moje wlosy byly wszedzie, a coraz mniej na glowie.to co jest w reklamach to jest do niczego.odratowalam je vitapilem!po tygodniu przestaly wypadac-rewelacja!!!
alekiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 19:11   #125
Jasminum26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: capivit piekne włosy

Witajcie.Szukalam wlasnie po necie jakis info na temat tego specyfiku poniewaz moja kolezanka z pracy go stosuje.Bardzo zachwalala sobie wlasnie CAPIVIT PIĘKNE WŁOSY ,tylko zastrzegla ze nie zadziala on gdy stosuje sie go miesiac.Ona zauwazyla potezna roznice we wlosach po oloko 4- 5 miesiacach codziennego stosowania.Powiem Wam,ze zazdroszcze jej wlosow teraz Pozdrawiam
Jasminum26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 14:48   #126
SaJaNa
Raczkowanie
 
Avatar SaJaNa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 58
Dot.: capivit piekne włosy

Jaka jest najlepsza witamina z rodziny B na włosy. Czytałam że B7 ale chyba w aptekach nie ma . Może by kupić zwykłą witaminę B , jakiej używacie ???
SaJaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 18:34   #127
happymassive
Przyczajenie
 
Avatar happymassive
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 6
GG do happymassive
Dot.: capivit piekne włosy

Przeczytałam niemalże wszystkie strony i mam mieszane odczucia. Na jedna Wizażanki Capivit działał, na inne nie. Jednak skuszę się na tabletki - a nuż pomoże. Od jutra zaczynam brać tabletki.
__________________
Włosomaniaczka.
Aktualnie włosy do łopatek.



Stosuję:
- szampon i maskę Henna WAX Treatment.
- tabletki Capivit Piękne Włosy.

Avatar.
happymassive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 12:15   #128
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: capivit piekne włosy

Może ktoś jeszcze wypowie się na temat Capivitu?
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 21:59   #129
KoffanaKasiula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: capivit piekne włosy

Więc powiem wam tak:jestem po polrocznej praktyce w aptece i nieco sie orientuje w tych preparatach przede wszystkim wszystkie preparaty capivit, revalit czy inne trzeba stosowac minimum 3msc! jezeli ktos stosuje 1msc i nie widzi rezultatow to nic dziwnego poniewaz organizm nie zdazyl sie jeszcze nasycic tym preparatem) tak że po prostu trzeba je naprawde stosowac troszke zeby widziec efekty, coz ja powiem tak ze sporo ludzi chwalilo ten Capivit, ale wiecie to tez zalezy od organizmu, ja dopiero go zakupilam wiec na razie ie nie wypowiadam, ale po prostu na niektorych dzialaja inne preparaty, a na nietorych zadne;ppp w każdym razie jezeli ktos chce sie przekonac o skutecznosci tego preparatu, musi go troche postosowac niestety.
KoffanaKasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:16   #130
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: capivit piekne włosy

Ja kupiłam,jak skończę Silicę(stosuję od stycznia,skończy się za gdzies tydzień)zaczynam Capivit piekne włosy(już mam kupiony).Na opakowaniu nawet jest napisane,że na efekty trzeba czekać 2-3 miesiące od rozpoczęcia stosowania przy codziennym łykaniu po 1 tabletce.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:54   #131
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: capivit piekne włosy

A może wypowie się jakaś dziewczyna, która stosuje już dłuższy czas, czy są jakieś efekty?
smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 15:19   #132
Eweninka
Raczkowanie
 
Avatar Eweninka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 122
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
A może wypowie się jakaś dziewczyna, która stosuje już dłuższy czas, czy są jakieś efekty?
Wystarczy przejrzeć strony wcześniej.
__________________
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy.

[ Dante Alighieri ]
Eweninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 07:24   #133
SaJaNa
Raczkowanie
 
Avatar SaJaNa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 58
Thumbs up Dot.: capivit piekne włosy

Tabletki ze skrzypem zażywam doraźne . Znajoma poleciła mi szampon do włosów Neril ( tylko w aptekach za 20 zł ) przyznam się wypada mniej włosów ale trzeba stosować dodatkowo odżywkę do rozczesywania włosów. Szampom jest wydajny choć trochę nieprzyjemny w zapachu ale to - pal pikuś. Fakt trzeba go zostawić we włosach na 5 min a późiej spłukać. Ja myję włosy zwykłym szamponem - drugi raz już nanoszę neril
wystarczy już odrobinkę bo się pieni ( chcę żeby starczył mi na dłużej ) i jeszcze podbieram bracikowi head&shoulders dla mężczyzn - przeciw wypadaniu włosów ten to jest rewelacyjny - zakupiłam go - teraz używam dwa
SaJaNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 06:45   #134
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: capivit piekne włosy

up
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 11:12   #135
Anulkaa6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 176
Dot.: capivit piekne włosy

Używałam go rok temu w wakacje i włosy mi nie wypadały tak jak wczesniej, potem przeszlam na nic nie warta belisse, potem na naturalne szampony. Wlosy mi rosna baaardzo wolno, mam je za lopatki i tak jakby sie zahamowaly. Ostatnio kupilam znowu ten capivit przez promocje w superpharmie (10 zl za 2 opakowania) i mam go na 3 miesiace, zobaczymy co bedzie
Anulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 12:04   #136
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: capivit piekne włosy

'jadłam' Capivit 5 miesięcy i wogóle nie widziałam efektów wróciłam więc do Skrzypovity i włosy sa rewelacyjne
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 06:59   #137
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: capivit piekne włosy

Hej. Osobiście łykam capivit piękne włosy z uwagi na witaminy B. Biorę leki na tarczycę i lekarz zalecał mi branie B compositum, tyle,że tego się łyka 5 tabletek dziennie. A capivit jedną. Zauważyłam mniejsze wypadanie włosów, ale myślę, że właśnie mogły wypadać od braku witamin z grupy B.
Jak dla mnie jako produkt na włosy ma jeszcze jedną zaletę : brak wyciągu ze skrzypu, na który jestem uczulona.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:39   #138
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
Hej. Osobiście łykam capivit piękne włosy z uwagi na witaminy B. Biorę leki na tarczycę i lekarz zalecał mi branie B compositum, tyle,że tego się łyka 5 tabletek dziennie. A capivit jedną. Zauważyłam mniejsze wypadanie włosów, ale myślę, że właśnie mogły wypadać od braku witamin z grupy B.
Jak dla mnie jako produkt na włosy ma jeszcze jedną zaletę : brak wyciągu ze skrzypu, na który jestem uczulona.
Na capivit piękne włosy szkoda pieniędzy - porównywałaś składy B compositium i capivitu i ilość witamin w jednej tabletce? Jak nie to porównaj. Zapewne dlatego do wycofali.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:11   #139
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Na capivit piękne włosy szkoda pieniędzy - porównywałaś składy B compositium i capivitu i ilość witamin w jednej tabletce? Jak nie to porównaj. Zapewne dlatego do wycofali.
Hmm... A możesz polecić inny preparat zawierający komplet witamin
B, taki którego nie łyka się 5 razy dziennie? (2 razy to jeszcze jakoś przetrwam) .
Albo taki na włosy bez skrzypu? Kiedyś brałam Merz Special, ale jak dobrze pamiętam trzeba robić przerwy co 3 m-ce, czyli wtedy kiedy zaczynał działać...
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 12:38   #140
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
Hmm... A możesz polecić inny preparat zawierający komplet witamin
B, taki którego nie łyka się 5 razy dziennie? (2 razy to jeszcze jakoś przetrwam) .
Albo taki na włosy bez skrzypu? Kiedyś brałam Merz Special, ale jak dobrze pamiętam trzeba robić przerwy co 3 m-ce, czyli wtedy kiedy zaczynał działać...
To, że coś się łyka raz dziennie, a inny preparat 5 razy dziennie, nie oznacza, że ten pierwszy ma większą dawkę witamin. Kupując B complex i zażywając dwie tabletki, dostarczasz generalnie więcej witamin niż dostarcza ich capivit - preparaty B complex się różnią między sobą zawartościami witamin, ale i tak opłaca się bardziej je kupić i łykać chociażby 2 tabletki niż jedną capivit. Patrz na składy i porównuj, tylko uważaj bo wiele witamin ma synonimy.
Bardzo dobrym preparatem z gotowych jest Vitapil - zawiera też cynk i wyciąg z drożdży, ale nie ma skrzypu.

Edytowane przez Limone
Czas edycji: 2011-08-26 o 12:40
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 01:01   #141
makowa137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu:))
Wiadomości: 4
Dot.: capivit piekne włosy

Jakiś rok temu, zażywałam Capivit piękne włosy przez ok. 4 miesiące i muszę powiedzieć, że bardzo szybko po tym urosły mi włosy, dodam, że miałam dosyć zniszczone ponieważ w tym czasie uczyłam się w szkole fryzjerskiej i wszytskie eksperymenty wykonywałyśmy na swoich włosach Nawet podczas praktyk z zakładzie fryzjerskim klientki bardzo chwaliły te kapsułki Mogę polecić
makowa137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:23   #142
redblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: capivit piekne włosy

Mi capivit nie pomógł w ogóle a po jego odstawieniu włosy zaczęły wypadać jeszcze bardziej. Wtedy uratował mnie szampon i odżywka Dermena chociaż też rewelacji nie było. Aktualnie używam szamponu z Pharmaceris do włosów ze skłonnością do wypadania i tabletki Vitapil z biotyną. Jestem zadowolona. Po niecałym miesiącu zauważyłam poprawę a po szamponie włosy są błyszczące i miękkie w dotyku
redblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 08:17   #143
ayaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4
Dot.: capivit piekne włosy

Odkopuję temat.

ktoś zażywał/zażywa? Jest warty polecenia? Czy naprawdę redukuję wypadanie włosów i przyśpiesza porost nowych ?

CZEKAM NA NOWE OPINIE
ayaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 09:54   #144
smutna_dziewczyna
Zadomowienie
 
Avatar smutna_dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraina szczęścia :)
Wiadomości: 1 247
Dot.: capivit piekne włosy

Cytat:
Napisane przez ayaaa Pokaż wiadomość
Odkopuję temat.

ktoś zażywał/zażywa? Jest warty polecenia? Czy naprawdę redukuję wypadanie włosów i przyśpiesza porost nowych ?

CZEKAM NA NOWE OPINIE

Ja zażywałam, zjadłam 3 opakowania Jakiś spektakularnych efektów nie widziałam Na wypadanie i przyspieszenie porostu polecam picie drożdży.
__________________
01.06.2011 - dbam o włoski.


smutna_dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 22:00   #145
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Capivit piękne włosy

Witam
Mam problem z wypadaniem włosów... I w końcu muszę coś zacząć łykać, bo co miesięczne podcinanie końcówek i szampon + maska Shwarzkopf (czarne) na mało się zdają... :/
A wpadłam na ten produkt (opinie są najróżniejsze co prawda...), bo jest wyprzedaż, po 6 zł. (nie wiem ile kosztuje normalnie...), ale termin ważności jest do 31.07.2012r. ... I tak sobie pomyślałam, że zamówię 2 opakowania i zobaczę, jak będzie jakaś poprawa to dokupię jeszcze. Tylko tu jest moje pytanie... - czy to, że data jest tak mała nie ma wpływu na jakość produktu? Nie będzie on słabszy??
Z góry dzięki za odpowiedź i przy okazji podnoszę wątek
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 20:22   #146
Werenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: Capivit piękne włosy

Hej. Już 5 dzień biorę Capivit piękne włosy. Po pierwszej tabletce czułam się jak naćpana ale może to tylko taki efekt uboczny myślenia jak zadziała ta witaminka zobaczymy. pozdro
Werenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 23:21   #147
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Capivit piękne włosy

Suplementy na włosy zażywam od dobrych kilku lat, będzie już ponad 5 lat na pewno.

Łykałam już chyba wszystkie dostępne na rynku, zaczynając od skrzypowity (przerobiłam wszystkie rodzaje), tabletek na włosy z doppelhertz, skrzyp w tabletkach, wyciag ze skrzypu polnego z witaminami, teraz zjadam już 5 opakowanie capivitu total action (wlosy, skóra, paznokcie), wcześniej capivit piękne włosy, belissa, megakrzem, skrzypkomplex i wiele, wiele innych. Zawsze jak jest promocja w aptece, lub drogerii to robię mega zapas (np. teraz zaopatrzyłam się w capivit total action na pół roku).

Odnośnie tego czy działa, przytoczę pewien fakt:

W zeszłym roku wyjechałam na dłuższe wakacje, podczas pobytu skończyło mi się opakowanie i nie miałam ze sobą kolejnego.. oczywiście odzwyczaiłam się od brania tabletek przez kolejne 2 tygodnie podytu poza domem. Po powrocie z wakacji na śmierć zapomniałam o ich systematycznym zażywaniu, w sumie miałam gdzieś ok. 1,5miesięczną przerwę. Zauważyłam, że coś jest nie tak, bo włosy zaczęły mi się strasznie łamać, plątać i wypadać, a ich ilość na szczotce po myciu mnie przeraziła\!!! codziennie ściągałam ze szczotki dobrze zbity kłębek..

Mówcie co chcecie, ale ja na własnej skórze doświadczyłam, że takie suplementy działają i to cuda. Podczas stsowania nie widziałam różnicy, ale po tym "zapomnieniu" widziałam wielgaśną różnicę! przepaść! Teraz do końca życia łykać będę
Nie wiem co polecić, ja łykam jak leci, (jedno się kończy, drugie zaczyna) nie lubię tylko doppelhertza bo ma duże tablety, jest jeszcze jedna firma, ale nazwy nie pamiętam, ma takie pudrowe tabletki, które ciężko się łyka - nie cierpię ich! nie przypadła mi też ta podwójna forma tabletek skrzypovity, którą zażywa się rano i wieczorem (wolę raz przy śniadaniu łyknąć i mieć z głowy - opakowanie trzymam zawsze przy chlebaku i nie ma mowy o zapominaniu ).

btw zainsteresował mnie koljeny suplement, którego do tej pory nie stosowałam - inneov, jakaś nowość podobno, ehh pewnie prędzej czy później się skuszę!

Zażywał ktoś może?
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***

Edytowane przez madzioha
Czas edycji: 2012-06-18 o 23:29
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 15:02   #148
Werenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 72
Dot.: Capivit piękne włosy

o matko...czyli te witaminy powinno brać się do końca życia???????????
Werenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:50.