POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 16:34   #1
Emilcia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 28

POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać?


Witam wszystkie wizażanki .... i jednocześnie proszę o pomoc w doborze kosmetyków do twarzy...

Otóż mam cerę mieszaną, w strefie T mam mnóstwo zaskórników ale twarz jest także sucha. Bowiem często na nosie czy na policzkach skóra się łuszczy

Przejrzałam KWC i zastanawiam się nad kosmetykami La Roche Posay... Wybrałam jak narazie krem LRP Effaclar Duo i Tonik zwężający pory .
może któraś z Was je używała i może podpowiedzieć czy skóra jeszcze bardziej nie będzie przesuszona....

A może znacie dobre kremy i toniki do takiej cery....

Proszę o pomoc.
Emilcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:22   #2
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać?

Witaj! Ja rowniez mam cere mieszana i na dodatek naczynkowa. Przetluszcza mi sie twarz w strefie T podczas gdy policzki potrzebuja nawilzenia dlatego na dzien uzywam na cala buzie krem nawilzajacy Vichy Aqualia a na strefe T Thalgo nawilzajaco-matujacy. Pomaga, bo nie przesusza skory tylko delikatnie niweluje swiecenie.
Generalnie odradzalabym Ci wszelkie wysuszajace kosmetyki bo to moze tylko pogorszyc problem swiecenia.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 13:37   #3
ladybalbina90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: POMOCY.....jakie kosmetyki wybrać?

Cytat:
Napisane przez Emilcia25 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki .... i jednocześnie proszę o pomoc w doborze kosmetyków do twarzy...

Otóż mam cerę mieszaną, w strefie T mam mnóstwo zaskórników ale twarz jest także sucha. Bowiem często na nosie czy na policzkach skóra się łuszczy

Przejrzałam KWC i zastanawiam się nad kosmetykami La Roche Posay... Wybrałam jak narazie krem LRP Effaclar Duo i Tonik zwężający pory .
może któraś z Was je używała i może podpowiedzieć czy skóra jeszcze bardziej nie będzie przesuszona....

A może znacie dobre kremy i toniki do takiej cery....

Proszę o pomoc.
Ten tonik to lepiej odstaw, bo nasilisz problem. Krem moze byc. Sprawdz sobie firme Lavera . Mysle, ze to bylby najlepszy pomysl. Wpisz jej nazwe w googlach, bo w drogeri jej nie znajdziesz, ale kosmetyki suuuuper!!!! polecam
ladybalbina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.