Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 17:55   #451
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanko odnoście żelu hialuronowego: jeśli używa się go solo to trzeba na zwilżoną skórę, ja psikam ją hydrolatem i potem nakładam ale mam poczekac az ten hydrolat wsiąknie w skórę czy nakładac odrazu po spsikaniu i wtedy zel zmiesza sie z nim
bo z kolei jak przecieram wacikiem z hydrolatem buzie to tak mi sie wydaje ze to nie jest wilgotna skóra
i czy ten zel na pewno bedzie nawilzał? bo zawsze po nim mam napietą skórę i tak zawsze mi sie wydawało ze napięta skóra=wysuszanie. nie wiem sama zreszta
jak nakladasz na sucha (prawie sucha skore) to czujesz sciagniecie

Musisz na wyraznie mokra nakladac, albo pomieszac troche zel HA z tym hydrolatem
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 19:30   #452
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
witam czy używała któraś z Was może maseczki morskiej albo różanej? wyszukiwarka odmawia mi posłuszeństwa...

Eeeee... Działa:
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=18068596
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=18068687

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2009-08-09 o 19:34
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:34   #453
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
witam czy używała któraś z Was może maseczki morskiej albo różanej? wyszukiwarka odmawia mi posłuszeństwa...
Używałam morskiej raz. Nic specjalnego, żadnych spektakularnych efektów jak przy maseczce aspirynowej. Ale dam szansę perłom jeszcze Nie będę skreślać po jednym razie.

__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:47   #454
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a więc czekam na relacje, będę śledzić wątek
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 20:56   #455
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no więc zauważyłam, że po całonocnym trzymaniu na głowie oleju monoi moje włosy są bardziej elastyczne i giętkie - bardziej podatne naukładanie. poza tym sa tez jakby bardziej puszyste, czyli - efekt pozytywny. tylko że na systematyczną, np cotygodniową maskę to olej monoi jest trochę za drogipokombinuj ę tak np z olejem kokosowym lub masłem karite
no to fajnie, że efekty pozytywne a jakie masz włosy?? zastanawiam się, czy moje mega cienkie i delikatne też by dobrze na coś takiego zareagowały

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez samotna w sieciiiiiii Pokaż wiadomość
ja mam takie pytanko odnoście żelu hialuronowego: jeśli używa się go solo to trzeba na zwilżoną skórę, ja psikam ją hydrolatem i potem nakładam ale mam poczekac az ten hydrolat wsiąknie w skórę czy nakładac odrazu po spsikaniu i wtedy zel zmiesza sie z nim
bo z kolei jak przecieram wacikiem z hydrolatem buzie to tak mi sie wydaje ze to nie jest wilgotna skóra
i czy ten zel na pewno bedzie nawilzał? bo zawsze po nim mam napietą skórę i tak zawsze mi sie wydawało ze napięta skóra=wysuszanie. nie wiem sama zreszta
im bardziej mokra, tym lepiej. żel tylko napina, a nie wysusza. to taki jakby krótkotrwały lifting a najlepiej coś nałożyć przed zastosowaniem żelu np. jakieś serum, a po chwili, jak się trochę wchłonie, żel. wtedy troszkę mniej napina
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 21:00   #456
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
no to fajnie, że efekty pozytywne a jakie masz włosy?? zastanawiam się, czy moje mega cienkie i delikatne też by dobrze na coś takiego zareagowały
wiesz co - od razu po zmyciu były takie splątane, ale nałożyłam jeszcze maskę i muszę powiedzieć, że teraz - wieczorem jestem jeszcze bardziej zadowolona, bo normalnie po ułożeniu włosy oklapują mi tak po ok 2h a po tym oleju nadal mam puszyste włosy(a mam takie jak ty - cienkie i delikatne). dlatego zaczęłam się zastanawiać nad wprowadzeniem olei (olejów?) do pielęgnacji włosówmyślę, że też byłabyś zadowolona
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 21:08   #457
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiesz co - od razu po zmyciu były takie splątane, ale nałożyłam jeszcze maskę i muszę powiedzieć, że teraz - wieczorem jestem jeszcze bardziej zadowolona, bo normalnie po ułożeniu włosy oklapują mi tak po ok 2h a po tym oleju nadal mam puszyste włosy(a mam takie jak ty - cienkie i delikatne). dlatego zaczęłam się zastanawiać nad wprowadzeniem olei (olejów?) do pielęgnacji włosówmyślę, że też byłabyś zadowolona
hmmm to pewnie sprawdzę a właśnie olej monoi jest na mojej liście kolejnego zamówienia, miałam zamiar używać go do ciała ze względu na zapach
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-09, 21:26   #458
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nikt mi nie odpowiedział, czy lepiej wziąć olejek myjący czy płyn micelarny na wakacje?

Mam jeszcze pytanie odnośnie toniku mleczno-różanego (wiem że to nie pora na jego używanie), czy on pomaga usunąć blizny i zaskórniki? Męczą mnie takie gulki tuż przy uszach, które mogę wycisnąć, ale potem one wracają i mam koło uszu brzydkie przebarwienia przez to

I po jakim czasie mniej więcej zaczyna działać i czy łuszczenie jest bardzo intensywne?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 21:52   #459
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wiesz co - od razu po zmyciu były takie splątane, ale nałożyłam jeszcze maskę i muszę powiedzieć, że teraz - wieczorem jestem jeszcze bardziej zadowolona, bo normalnie po ułożeniu włosy oklapują mi tak po ok 2h a po tym oleju nadal mam puszyste włosy(a mam takie jak ty - cienkie i delikatne). dlatego zaczęłam się zastanawiać nad wprowadzeniem olei (olejów?) do pielęgnacji włosówmyślę, że też byłabyś zadowolona

a jak tam zapach? Utrzymuje się na włosach?

Myślisz, że warto kupować ten olejek ze względu na zapach, do uzywania na spotkania z chlopakiem itd?
naprawde kobiecy zapaszek?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 09:43   #460
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

bosti, inc0rrect - ten który nałożyłam na włosy w pt to monoi tiare - ten tańszy olej monoi, zmówiłam go w swoim pierwszym zamówieniu na BU, sądząc iż jest to ten olej monoi, którego szukałam (ten z nuty zapachowej starego szamponu timotei z miodem i kwiatem monoi, do włosów suchych), ale to nie był ten zapach - okazało się, że był nim monoi frangipani, ten droższy olej (też go mam). monoi tiare stał sobie na półce, bo do niczego go nie używałam no i w pt robiąc porządki (dostałam kolejną paczkę i już trochę brakło mi miejsca) postanowiłam spożytkować te pół słoiczka które mi zostało. jak już pisałam - zapach tiare nie za bardzo mi się podoba, dlatego nie żałowałam że nie utrzymał się na włosach po zmyciu oleju. za to zapach frangipani - ubóstwiam, używam go też jako perfum, dodaję na noc kropelkę do masła karite i smaruję tym całe ciało - pachnie do rana.olej monoi frangipani polecam bardzo:jak najbardziej nadaje się do używania jako perfumy, na randkę - idealne, baardzo wydajny. i co najważniejsze - nie robi krzywdy mojej alergicznej skórze (a wiele perfum mnie uczula). także kupujcie, dziewczyny
edytuję, bo zapomniałam dopisać - dzisiaj, dzień po myciu mam włosy IDEALNE - mięciutkie, sypkie, puszyste takie jak po ułożeniu, a nic z nimi nie robiłam.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2009-08-10 o 09:46
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 14:00   #461
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja kupilam monoi tanszy na BU i jak dla mnie to strasznie delikatnie pachnie czuc jak dopiero rpzyloze nosa do skory - a co najgorsze moj chlopak powiedzial ze nie za ladnie a on lubi kobiece zapachy wiec bylam w szoku. moze popelnilam blad oszczedzajac i kupujac tanszy myslalam ze ten drozszy to to samo tylko z certyfikatem!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

ostatnio zrobilam maseczke z glinki multani mitti i rewelacja!!! na koniec zrobilam sobie nia delikatny peeling i moja buzia byla gladka i oczyszczona! polecam. potem posmarowalam ja hydrolatem oczarowym a na to olej z pachnotki i mam piekna matowa buziunie : wszystko byloby ok gdyby nie 5 kraterów na mojej brodzie na to juz nie ma chyba zadnej pomocy !!!!! helllllllllppppppppppppp: mur:

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

aha i jeszcze jedno - wiem, ze tu sa same zwolenniczki nieopalania i filtrow ale ja cialo lubie opalone . zrobilam taka miksture - maslo kakaowe rozpuscilam.... dodalam maceratu z marchwii i do tego olejku monoi i jakiegos slonecznikowego chyba zeby nie zasychalo na kamien tylko bylo plynne. i na taka miksture poszlam sie opalac!!!! nigdy nie bylam taka opalona!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest boskooooo
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 14:24   #462
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
bosti, inc0rrect - ten który nałożyłam na włosy w pt to monoi tiare - ten tańszy olej monoi, zmówiłam go w swoim pierwszym zamówieniu na BU, sądząc iż jest to ten olej monoi, którego szukałam (ten z nuty zapachowej starego szamponu timotei z miodem i kwiatem monoi, do włosów suchych), ale to nie był ten zapach - okazało się, że był nim monoi frangipani, ten droższy olej (też go mam). monoi tiare stał sobie na półce, bo do niczego go nie używałam no i w pt robiąc porządki (dostałam kolejną paczkę i już trochę brakło mi miejsca) postanowiłam spożytkować te pół słoiczka które mi zostało. jak już pisałam - zapach tiare nie za bardzo mi się podoba, dlatego nie żałowałam że nie utrzymał się na włosach po zmyciu oleju. za to zapach frangipani - ubóstwiam, używam go też jako perfum, dodaję na noc kropelkę do masła karite i smaruję tym całe ciało - pachnie do rana.olej monoi frangipani polecam bardzo:jak najbardziej nadaje się do używania jako perfumy, na randkę - idealne, baardzo wydajny. i co najważniejsze - nie robi krzywdy mojej alergicznej skórze (a wiele perfum mnie uczula). także kupujcie, dziewczyny
edytuję, bo zapomniałam dopisać - dzisiaj, dzień po myciu mam włosy IDEALNE - mięciutkie, sypkie, puszyste takie jak po ułożeniu, a nic z nimi nie robiłam.
dzięki loss_l za uświadomienie w sprawie monoi
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 15:48   #463
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czyli lepiej kupić ten droższy, za 20-coś złotych?

Ech, opis tak mnie zachęcił, że chyba JEDNAK szykują się kolejne zakupy na BU
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 16:45   #464
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno - wiem, ze tu sa same zwolenniczki nieopalania i filtrow ale ja cialo lubie opalone . zrobilam taka miksture - maslo kakaowe rozpuscilam.... dodalam maceratu z marchwii i do tego olejku monoi i jakiegos slonecznikowego chyba zeby nie zasychalo na kamien tylko bylo plynne. i na taka miksture poszlam sie opalac!!!! nigdy nie bylam taka opalona!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii jest boskooooo
Wiesz co, tu nie chodzi o filtry i nieopalanie(każdy robi, jak lubi), tylko o ochronę skóry. Słońce nasila objawy trądziku. Więc radziłabym Ci zaopatrzyć się w jakiś odpowiedni dla Twojej karnacji filtr- chociażby spf15- nie uniemożliwi Ci to opalania, a skóra będzie chroniona. Masło kakaowe też chroni, ale za słabo(jakieś spf 2-4).

Jak przeczytałam o Monoi to zaplanowałam od razu całą listę zakupową na wrzesień hyhy.
I mam w związku z tym pytania:
- czy tonik z kwasem BHA 2% będzie odpowiedni na początek przygody z kwasami? Chciałabym się złuszczyć trochę i poprawić stan cery ale nigdy nie bawiłam się w takie rzeczy i boję się silnieszych np. tego mleczno- różanego?

- jaki hydrolat uważacie za najlepszy (do cery z niedoskonałościami, nawet można powiedzieć, że z trądzikiem)? Mialam do tej pory z kadzdłowca (ecospa) i różany (BU). Myślałam nad cytrynowym ?

- czy opłaca się brać sam olej tamanu do smarowania buźki na noc czy lepiej od razu wziąć serum lemon?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2009-08-10 o 16:51
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:04   #465
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
- jaki hydrolat uważacie za najlepszy (do cery z niedoskonałościami, nawet można powiedzieć, że z trądzikiem)? Mialam do tej pory z kadzdłowca (ecospa) i różany (BU). Myślałam nad cytrynowym ?
Wiele osób poleci zapewne oczarowy i kocankę Sama mam oba, ale od niedawna używam takich cudów i ciężko mi ocenić czy widać jakieś efekty...

A ja mam pytanko z innej beczki...planuje kupić żel hialuronowy 2% tylko mam pytanie czy można go stosować codziennie? znaczy rano i wieczorem
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:09   #466
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja mam hialuronowy i używam codziennie bez przeszkód, nic się nie dzieje, tylko muszę mieszać z hydrolatem a na to jeszcze olej bo ściąga niezbyt przyjemnie.

EDIT: nie doczytałam, że chcesz 2% a ja mam 1%, wiec wyrwałam się jak filip z konopii

a ten oczarowy i kocanka pachną raczej ładnie czy raczej brzydko?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2009-08-10 o 17:16
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:34   #467
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość

A ja mam pytanko z innej beczki...planuje kupić żel hialuronowy 2% tylko mam pytanie czy można go stosować codziennie? znaczy rano i wieczorem
Miałam wszystkie rodzaje hialuronu i własnie najbardziej odpowiada mi 2%. Osobiście stosuję rano i wieczorem i nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
- czy tonik z kwasem BHA 2% będzie odpowiedni na początek przygody z kwasami? Chciałabym się złuszczyć trochę i poprawić stan cery ale nigdy nie bawiłam się w takie rzeczy i boję się silnieszych np. tego mleczno- różanego?
Poszłam na żywiol i od razu kupiłam 1)% Uwielbiam go, zdecydowanie pomógł mojej buźce. I wcale się mocno nie złuszczam. Mam wrażenie, że prawie wogóle się nie złuszczam (noo czasem tylko na nosie). Ale stosuję też żel hialuronowy po każdym przetarciu twarzy kwasem. i krem z filtrem (ale nie ejstem ortodoksyjna jeśli chodzi o filtry)

Cytat:
- jaki hydrolat uważacie za najlepszy (do cery z niedoskonałościami, nawet można powiedzieć, że z trądzikiem)? Mialam do tej pory z kadzdłowca (ecospa) i różany (BU). Myślałam nad cytrynowym ?
Ja bym wzięła aloesowy (goi)albo lawendowy (odkaża). Cytryna tez pewnie bedzie Ok (rozjaśnia przebarwienia) ale nie przepadam za cytrusowymi zapachami.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:47   #468
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
- czy tonik z kwasem BHA 2% będzie odpowiedni na początek przygody z kwasami? Chciałabym się złuszczyć trochę i poprawić stan cery ale nigdy nie bawiłam się w takie rzeczy i boję się silnieszych np. tego mleczno- różanego?
- jaki hydrolat uważacie za najlepszy (do cery z niedoskonałościami, nawet można powiedzieć, że z trądzikiem)? Mialam do tej pory z kadzdłowca (ecospa) i różany (BU). Myślałam nad cytrynowym ?
- czy opłaca się brać sam olej tamanu do smarowania buźki na noc czy lepiej od razu wziąć serum lemon?
1. Ja podobnie jak Susanna zaczełam kwaszenie od razu od 10%, i był to bardzo dobry wybór. Ten tonik naprawdę nie jest jakimś killerem, powiedziałabym nawet, że jest przyjemny w użyciu
2. IMO najlepszy jest oczarowy Miałam też aloesowy, miętowy, mam kocankę, testowalam też jeszcze jakieś, ale nie pamiętam jakie. Jednak oczar u mnie bije wszystkie na głowę.
3. Tutaj to zalezy, miałam i serum Lemon, i stosuję samo tamanu. Powiem tak - dla mnie Lemon był świetny, uwielbiałam to serum, tyle że podobno nie każdemu służy. Tamanu też bardzo lubię, świetnie sprawdza się na mą wymaltretowaną twarz.

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a ten oczarowy i kocanka pachną raczej ładnie czy raczej brzydko?
oczar pachnie pięknie, tak świeżo, leśnie, natomiast kocanka jak jakies ziółko czy przyprawa, mi osobiście nie podoba się ten zapach. Zresztą na mnie kocanka w ogóle nie dziala
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:49   #469
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
a ten oczarowy i kocanka pachną raczej ładnie czy raczej brzydko?
Mnie osobiście oba śmierdziały na samym początku (przy powąchaniu kocanki miałam odruch wymiotny...). Teraz wprost kocham zapach oczaru taki świeży, przyjemny dla nosa, a kocanki już tak bardzo mnie nie drażni, praktycznie nie zwracam na niego uwagi smarując się, a ma zapach taki niby ziołowy niby jakiegoś chwasta wyrwanego po plewieniu grządki
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 17:57   #470
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja uważam, że oczar śmierdzi, a kocanka pięknie pachnie
co nos, to opinia

Ja właśnie zamówiłam tonik różano-mleczny, bo BHA 2% był dla mnie słabiakiem niestety...

Z kolei tamanu solo, często zapycha, ja używałam serum Lemon z dodatkiem tamanu i było super

A jeśli chodzi o trądzikową cerę, to chyba najlepiej łagodzić, właśnie na wątku o olejach i hydrolatach polecono mi hydrolat różany albo lawendowy, dla mnie dobry na pryszcze jest jeszcze geraniowy
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 17:58   #471
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
oczar pachnie pięknie, tak świeżo, leśnie, natomiast kocanka jak jakies ziółko czy przyprawa, mi osobiście nie podoba się ten zapach. Zresztą na mnie kocanka w ogóle nie dziala
No właśnie niby kocanka ma łagodzić zaczerwienienia a mam wrażenie, że krostki są jeszcze bardziej czerwone:| nie wspomnę już o lekko zaczerwienionych policzkach tuz przy nosie

Może faktycznie spróbuję teraz aloesu skoro ma wszechstronne właściwości wg BU
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 18:53   #472
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Złożyłam dziś czwarte zamowienie, ale dla siebie nic nie wzięłam oprócz pudełeczka na puder sypki. Kupiłam za to prezent urodzinowy dla mamy: żel hialuronowy (faktycznie w proszku już nie ma ), olej kameliowy i hydrolat aloesowy. Tym samym wykorzystałam kupon rabatowy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:24   #473
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Złożyłam dziś czwarte zamowienie, ale dla siebie nic nie wzięłam oprócz pudełeczka na puder sypki. Kupiłam za to prezent urodzinowy dla mamy: żel hialuronowy (faktycznie w proszku już nie ma ), olej kameliowy i hydrolat aloesowy. Tym samym wykorzystałam kupon rabatowy.
oświeć mnie Hosenko jak można zdobyć ten kupon??
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 19:36   #474
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
dzięki loss_l za uświadomienie w sprawie monoi
nie ma za co
Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Czyli lepiej kupić ten droższy, za 20-coś złotych?

Ech, opis tak mnie zachęcił, że chyba JEDNAK szykują się kolejne zakupy na BU
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:25   #475
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
oświeć mnie Hosenko jak można zdobyć ten kupon??
Poprostu się go dostaje Tzn w specjalnym mail od BU jest kod, który wpisuje się pod danymi w zamówieniu. Dostałam po trzecim zamówieniu, ale dziewczyny tu pisały że różnie z tym jest.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:31   #476
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też złożyłam przedwyjazdowe zamówionko

1 x Butelka 50 ml z atomizerem (2.35 zł) = 2.35 zł
1 x Hydrolat aloesowy - 130 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
1 x Hydrolat lawendowy - 130 ml (8.00 zł) = 8.00 zł
1 x Hydrolat różany - 300 ml (16.95 zł) = 16.95 zł
1 x Hydrolat z kwiatu kocanki EKOLOGICZNY - 300 ml (30.30 zł) = 30.30 zł
1 x Olej z owoców rokitnika - 15 ml (9.95 zł) = 9.95 zł
1 x Olej z pestek malin - 15 ml (11.50 zł) = 11.50 zł
1 x Olejek myjący - drzewko różane - 120 ml (9.50 zł) = 9.50 zł
1 x Pudełko na puder sypki - 7 g (3.95 zł) = 3.95 zł
1 x Tonik różano-mleczny AHA 8% - 105 g (16.50 zł) = 16.50 zł
1 x Żel hialuronowy podwójny 2% - 50 ml (19.95 zł) = 19.95 zł
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:40   #477
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki wszystkim za wyczerpujące informacje
Teraz to się napaliłam na te zakupy na BU ale mogę dopiero realizować po 9 września bo wcześniej jadę na wakacje i nie wiem ile kasy mi zostanie mam nadzieję, że minimum 100zł patrząc na rzeczy, które zamierzam zamówić

Szkoda, że nie mają olejku jojoba bo to jeden z moich ulubionych jeśli chodzi o paszczę

Co do zapachu oczaru czy kocanki (chyba wezmę oczar i cytrynowy)to pewnie będę miała jakieś własne odczucia na ten temat bo czytając wasze wypowiedzi i recenzje na kwc widzę, że różnie to bywa.
Jas na przykład nie znoszę zapachu oleju awokado z ecospa, kiedyś posmarowałam twarz i musiałam lecieć umyć bo mi się źle zrobiło (jakiś taki zapach czegoś skwaśniałego ze spaloną gumą czy plastikiem) a moja mama się nim namiętnie mazia, już drugą butlę wykańcza. I jej to nie przeszkadza.

A jeszcze chciałam się spytać o masło shea- jak ono wygląda? Bo na kwc się nie doczytałam dokładnie, jedynie tyle, ze jest twarde. Ale chodzi mi o to, czy jest bardziej stwardniałą mazią, czy czymś co się kruszy i jest w kawałkach?
Miałam masło kakaowe z ecospa i ono było właśnie w kawałkach, średnio to wygodne.
Za to masło shea z firmy patyka było miękką mazią (bez żadnych dodatków typu emulgatory), trochę ciężką w rozsmarowywaniu ale jednak mazią- tylko cena odstrasza, bo za 90 gramów jakieś 40 zł.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 20:59   #478
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Poprostu się go dostaje Tzn w specjalnym mail od BU jest kod, który wpisuje się pod danymi w zamówieniu. Dostałam po trzecim zamówieniu, ale dziewczyny tu pisały że różnie z tym jest.
dzięki za info
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 21:52   #479
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Poprostu się go dostaje Tzn w specjalnym mail od BU jest kod, który wpisuje się pod danymi w zamówieniu. Dostałam po trzecim zamówieniu, ale dziewczyny tu pisały że różnie z tym jest.
Ja dostałam rabat po drugim zamówieniu.

Dziś po raz pierwszy nałożyłam na włosy amlę. Rozrobiłam ją z wodą termalną Avene, olejkiem myjącym i rycynowym (dla lepszego trzymania). Trzymałam ok 50 min. Sama aplikacja papki na włosy nie należała do najprzyjemniejszych. Właściwie udało mi się "położyć" maź tylko na przód głowy Nie dało rady tego rozsmarować ani nawet wetrzeć w skórę. Po spłukaniu pozostawiłam włosy by naturalnie wyschły.
Efekt końcowy - minimalnie gładsze, tłuste w miejscach, w których nałożyłam papkę, do ponownego mycia jutro Czyli klapa. Cóż, jak to się mówi - pierwsze śliwki robaczywki Może kolejne podejścia będą bardziej udane.

Pytanie do bio-wizażanek , które stosują olej kokosowy z BU na włosy - jak kondycja włosów? Poprawia się? Warto kupić i spróbować?
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-10, 22:17   #480
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Pytanie do bio-wizażanek , które stosują olej kokosowy z BU na włosy - jak kondycja włosów? Poprawia się? Warto kupić i spróbować?
Warto
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.