Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-09, 23:55   #1501
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Rzeczywiście! Już składam zamówienie
3 przepisy z lipoderminą (serum z wit. C i 2 nawilżające) były w newsletterze.
jakis nowy newsletter wyszedl? do mnie nic nie doszlo:/
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 07:22   #1502
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Nie, to stary newsletter:
http://www.mazidla.com/index.php?opt...Itemid=51&id=8
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 11:38   #1503
MO__NIKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam kiedy pojawią się jakieś przepisy na odrost włosów i gdzie zostaną umieszczone???
Pozdrawiam
MO__NIKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 12:02   #1504
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

No właśnie mnie też te przepisy na włosy interesują
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-10, 23:39   #1505
limaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witam,

kolejny, listopadowy nr newslettera jest w trakcie przygotowywania - z powodu choroby dziecka mam małe opóźnienie.
W ciagu przyszłego tygodnia będą się sukcesywnie ukazywały przepisy z lipoderminą. Na początek, z uwagi na Wasze duże zainteresowanie i zapotrzebowanie, będą to wzmacniajace odzywki do włosów. Potem pojawią się przepisy na sera do twarzy.
Zostana też dokładnie opisane roślinne farby do włosów (henna, indygo, amla) + przepisy wykonania. Z tych produktów jestem szczególnie dumna, bo są świetnej jakości, z tegorocznych zbiorów i pochodzą z krajów, w których farbowanie włosów naturalnymi barwnikami ma długowiekową tradycję i są najlepsze plantacje oferujace doskonały surowiec.
I do pełnego kompletu produktów do pielegnacji włosów bedzie keratyna i przepisy na sera z jej wykorzystaniem.
Zapraszam zatem do zagladania do Mazideł, bo codziennie moze się pojawić kolejny przepis. Będę się bardzo starała, aby wszystkie pojawiły się do końca przyszłego tygodnia.

Lidia Kobyłka
limaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 00:01   #1506
limaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witaj perla 1122 ,

pozwolę sobie na Twoje pytanie odpowiedzieć na forum, bo moze te informacje się jeszcze komuś przydzadzą. Pytałaś, cyt. "moja skóra żle znosi alkohol w tonikach. stosuje tonik BHA z biochemii urody. *czy moge kwas salicylowy rozpuscic w 10 ml alkoholu zamiast w 20ml*".

Trudno jest mi odpowiedzieć na tego rodzaju pytanie dot. receptur z Biochemii. Podejrzewam, że osoba tworzaca ten przepis przetestowała go dokładnie i takie stężenie alkoholu musi byc konieczne.

Jest natomiast alternatywa dla alkohulu etylowego i glikolu propylenowego, występujących w przepisach na toniki z BHA, czy to W Biochemii Urody, czy Mazidłach.
Mianowicie te składniki można zastąpić glikolem metylopropanowym i glikolem butylenowym, które są łagodniejsze dla skóry niż propylen i alkohol występujace z konieczności w duzych stężeniach. Wprowadziłam te składniki w Mazidłach z myślą stworzenia toniku z kwasem salicylowym na wzór toniku Pauli Begoun: http://shop.paulaschoice.com/product/225/8
Produkty Pauli z BHA są jednymi z najlepszych jesli nie najlepszymi.
Przepis mam juz wstępnie przetestowany. Nie jest jeszcze doskonały, bo po paru dniach wyrąca sie mały osad i jest to prawdopodobnie polysorbate 80. Będę go też testować z polysorbate 20, które prawdopodobnie powinno sie lepiej w tym toniku sprawować.
Dam znać gdy przepis pojawi się w Receptariuszu.

Lidia Kobyłka
limaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 19:41   #1507
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

ja bym byla bardzo zainteresowana przepisami na emulsje (kremy/sera) z kwasami tak tylko niesmialo daje znac
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 22:46   #1508
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Będzie keratyna
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-12, 09:01   #1509
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Będzie keratyna
Właśnie też ją widziałam i mi się oczy zaświeciły
Ja chyba zbankrutuję...
Czekam z niecierpliwością na pierwsze przepisy
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:37   #1510
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Ja chyba zbankrutuję...
Ja właśnie w zeszłym tyogdniu robiłam w mazidłach zamówienie i o ile kupiłam wszystko co było mi potrzebne, to niestety nadal nie wszystko, co bym chciała!
Ale mam zamówioną lipoderminę, więc świat od razu stał się pięknijeszy
Poza tym, to wzięłam kilka hydrolatów i innych mazidełek, z których stworzę, oby coś genialnego dla siebie. W każdym razie rozpiera mnie energia, chęć tworzenia i inne takie....

Cytat:
Rzeczywiście! Już składam zamówienie
3 przepisy z lipoderminą (serum z wit. C i 2 nawilżające) były w newsletterze.
Zrobiłam sobie serum z wit.C i jest bardzo dobre! Wprawdzie zarówno wit. C, jak i lipodermina nie powalają zapachem, żeby nie użyć mocniejszych słów, ale podoba mi się ich działanie

Jak w ogóle myślicie, czy można bez problemu dodawać sobie alantoniny do serum, aby wzmóc ich regenerujące działanie? W opisie produktu pisze, że dopuszczalne stężenie, to 0.5-2% i tak się zastanawiam, czy ta alantonina z czymś się "gryzie"? Mam fajne i przyjemne do stosowania serum z ekstraktem z pestek winogron i niacynamidem i chcałabym je alantoniną wzbogacić. Chyba nie powinno być przeciwwskazań.
Chyba, że jak dojdzie do mnie już paczuszka, to poeksperymentuję z tym, co tam zastanę
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 10:55   #1511
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Dziękujemy Limario

Jednocześnie zpraszamy na nasz mazidłowy wątek włosowy
o tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Jednocześnie prosze o jakieś dodatkowe informacje na temat N-acetyl cysteiny. Czy to jest ta cysteina na włosy? i jakie powinno być jej stęzenie we wcierkach na porost/ wzmocienie włosów, w czym się rozpuszcza, jeśli w ogóle

Dzięki
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 11:31   #1512
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Wczoraj siedziałam ponad godzinę i klepałam zamówienie na mazidłach , z przepisu, który przesłała mi Limaria, której bardzo dziękuję i podziwiam jako rzetelnego, uczynnego i fachowego sprzedawcę
Jako iż jestem początkująca szło to dość długo, ponieważ jeszcze nie znam poszczególnych kategorii, ale nie w tym problem...jeszcze się nauczę
Problem w tym, że dzisiaj zniknęła mi cała zawartość koszyka
Zdenerwowałam się
Wczoraj robiłam to na zalogowanym koncie, w między czasie zdążyło mnie wylogować, zostawiłam sobie otwartą stronę z tym koszykiem i dzisiaj chciałam dodać jeszcze jedną rzecz i .....koniec nie ma.
Powiedzcie mi co zrobiłam źle? Jak mam to zrobić, żeby było na moim koncie po ponownym zalogowaniu (jest taka możliwość)?

Aha, Limario czy mogłabyś podać cenę keratyny? Kiedy będzie dostępna w sprzedaży?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:50   #1513
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Niestety, mam podobne doświadczenia z wkładaniem produktów do koszyka... Nie działa on jak przechowalnia, trzeba od razu składać zamówienie...
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 11:56   #1514
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Smile Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
wrobelku

hmm ja nie mam doswiadczenia z tym konkretnie olejkiem, moze olej slonecznikowy jest po prostu lzejszy od oleju z orzecha i wiesiolka? jesli dobrze odmierzylas ilosci skladnikow (nie chodzi mi oczywiscie o jakas super precyzje) to powinno teoretycznie byc ok. jesli chcesz mozesz dodac wiecej emulgatorow - powinno byc lepiej. tylko nie przekraczaj zalecanego stezenia (jest podane na karcie produktu, i np. w przypadku polysorbate 80 wynosi max. 20%)

jesli chcesz zawsze mozesz tez wykonac sobie olejek podobny do tego z biochemii urody, czyli z glyceryl cocoate i z jakims maceratem na bazie oleju slonecznikowego.

a co do czegos bardziej do skory tlustej, to mysle, ze od preparatu do mycia nie nalezy za duzo oczekiwac tzn. po prostu powinien dobrze oczyszczac i nie wysuszac i jesli to robi to super, a nalezy sie skupic na tym co nakladamy na twarz i na niej zostaje (bo to glownie na nia oddzialuje )
Dzieki serdeczne za odzew i głos rozsądkuChyba chciałam przedobrzyć.Zreszta moze to kwestia olejku z orzecha , bo zrobiłam sobie na jego bazie serum z algami bioferment i po kilku dniach uzywaniu nieco mnie obsypało niespodziankami. Moze on na mnien działa komedogennie? W sumie faktycznie skoro odpowiada mi olejek słonecznikowy to mozna powinnam przy nim pozostac. No bo jeśli chodzi o samodzielne skręcenie olejku na zasadzie improwizacji bez dokładnego przepisu, to niestey...ja i chemia zawsze baaaardzo sie nie lubiłyśmy. A szkoda wielka bo jak czasem czytam te Wasze posty o tym jak wymieszałyście cos mazidłowych próbek na zasadzie nagłego pomysłu to umieram z zazdrosci. Ja mam dośc sporo próbek które dostałam przy okazji swego zamówienia , ale nie mam pomysłu na ich wykorzystanie z uzyciem tych składników które własnie mam , bez zakupu nowych. A szkoda bo mam na przyklad centella asiatica, która podobno super działa na wypryski. Niestety, zeby zrobic z nia cos wg. przepisów w receptariuszu musiałabym znów zakupic cos nowego, a z tym musze poczekac jescze tydzien , dwa.

Natomiast zadowolona jestem niezmiernie z zakupu maseczki trójalgowejTrudno ja dobrze ukręcic, ale efekt jest cud malina, wspaniała, gładka oczyzszczona i odzywiona buzia. Doskonały produkt. Przymierzam sie jeszcze do zrobienia sobie serum z wit C, do tej pory uzywałam tego z biochemii, dzięki niemu po raz pierwszy od wielu lat przezyłam jesien bez zszarzałej cery, tylko ten alkohol w składzie...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:01   #1515
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Problem w tym, że dzisiaj zniknęła mi cała zawartość koszyka
Zdenerwowałam się
Wczoraj robiłam to na zalogowanym koncie, w między czasie zdążyło mnie wylogować, zostawiłam sobie otwartą stronę z tym koszykiem i dzisiaj chciałam dodać jeszcze jedną rzecz i .....koniec nie ma.
Powiedzcie mi co zrobiłam źle? Jak mam to zrobić, żeby było na moim koncie po ponownym zalogowaniu (jest taka możliwość)?

virko, nic nie robisz źle. Ten koszyk tak źle działa.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:28   #1516
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Unhappy Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Są już przepisy na włosy z Lipoderminą? b ja nie dostałam żadnego newslettera
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 12:53   #1517
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Chya jeszcze nie ma tych przepisów, a newslettera też jeszcze nie dostałam.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-13, 13:28   #1518
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Niestety, mam podobne doświadczenia z wkładaniem produktów do koszyka... Nie działa on jak przechowalnia, trzeba od razu składać zamówienie...
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
virko, nic nie robisz źle. Ten koszyk tak źle działa.

Dziękuję za odpowiedzi
Jedyne pocieszenie, bo już myślałam, że kompletna ze mnie blondynka Czyli dopiero jak będę wszystko miała przemyślane, to będę nad tym siedzieć...
Ale jeśli byłaby taka możliwość, to fajnie by było gdyby usprawnić ten koszyk...Na pewno wielu osobom by się przydało

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Są już przepisy na włosy z Lipoderminą? b ja nie dostałam żadnego newslettera
Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Chya jeszcze nie ma tych przepisów, a newslettera też jeszcze nie dostałam.
Nie ma newslettera, ani nowych przepisów, ja dostałam przepis na maila (bo wcześniej korespondowałam i prosiłam), ale i tak na razie nie mogę kupić składników, bo keratyna nie jest wyceniona, więc czekam
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 08:51   #1519
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Tak, ten koszyk też mnie doprowadził do czarnej rozpaczy w sytuacji wypisz, wymaluj jak Twoja Wirko .

Mam pytanko: czy próbki są płatne, gdzie mogę poprosić o ich przysłanie? w formularzu zamówienia jest takie miejsce?
o rany, ale to głupio brzmi.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 11:21   #1520
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Limario jestem zahcywcona tonikiem z BHA to co zrobił z moimi porami po zaledwie tygodniu jest niesamowite!
Czy mogę zastąpić glicerynę, która mnie zapycha hydromanilem?

Pozdrawiam!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 12:45   #1521
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Mam pytanie do Limarii: zrobiłam serum z trikenolem i różnościami, to: http://mazidla.com/index.php?option=...d=254&Itemid=2
Robiłam je już drugi raz, jestem zachwycona efektami (chyba już to pisałam), ale pine bark nie rozpuszcza mi się całkowicie i zostają takie grudki, które plamią skórę. Czy to może dlatego, że nie dodałam gumy ksantanowej? Kręcę też serum antyoksydacyjne z pine bark na dzień i nie mam tego problemu. Dodam jeszcze, że nie mam miksera (dopiero wczoraj go zamówiłam) i kręciłam serum bagietką. Czy coś innego robię źle? Poprzednio nie miałam takich akcji.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:28   #1522
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Do 19katarina82, a co zrobił z porami?? bo ja mam nos w czarnych kropeczkach, juz nie mam siły. Nie będę ich przeciez codziennie wyciskać. Czy te czarne punkciki znikną po tym toniku?? to są chyba małe wągierki. Jak myślicie BHA właśnie na to jest. Bo ja nie mam pojęcia o tych kwasach. Zetknęłam się z nimi dopiro w sklepie u Limarii.
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 16:39   #1523
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Limario jestem zahcywcona tonikiem z BHA to co zrobił z moimi porami po zaledwie tygodniu jest niesamowite!
Czy możesz napisać konkretnie co zrobił, czy chodzi tu o zwężenie porów?
Czy można ten kwas stosować bez użycia filtrów?
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 17:45   #1524
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Czy możesz napisać konkretnie co zrobił, czy chodzi tu o zwężenie porów?
Czy można ten kwas stosować bez użycia filtrów?
Też jestem ciekawa, szczególnie, że mogłabym zamiast kończącego się kremu z BHA zastosować serum! Virka, filtry są konieczne niezależnie, czy używasz kwasów, czy nieZresztą sama wiesz, jak przeczesujesz wątki .


Cytat:
Mam pytanko: czy próbki są płatne, gdzie mogę poprosić o ich przysłanie? w formularzu zamówienia jest takie miejsce?
o rany, ale to głupio brzmi.
O próbki możesz poprosić przy zamówieniu lub dostaniesz je za darmo w przesyłce. Ja na ogół proszę o coś, jeśli chcę wypróbować. W zamówieniu masz taką rubryczkę, która bodajże dotyczy "uwag".
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:01   #1525
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
O próbki możesz poprosić przy zamówieniu lub dostaniesz je za darmo w przesyłce. Ja na ogół proszę o coś, jeśli chcę wypróbować. W zamówieniu masz taką rubryczkę, która bodajże dotyczy "uwag".
zaraz się zabieram za kompletowanie!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:11   #1526
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Do 19katarina82, a co zrobił z porami?? bo ja mam nos w czarnych kropeczkach, juz nie mam siły. Nie będę ich przeciez codziennie wyciskać. Czy te czarne punkciki znikną po tym toniku?? to są chyba małe wągierki. Jak myślicie BHA właśnie na to jest. Bo ja nie mam pojęcia o tych kwasach. Zetknęłam się z nimi dopiro w sklepie u Limarii.
Już mówię/piszę Normalnie na całym nosie i części czoła miałam wieklie pory i czarne kropki, stan pogarszał się gdy nakładałam podkład bo wtedy wszystkie wągry wychodziły mi na wierzch i wyglądałam jak tredowata Czarne kropeczki jeszcze są, bo za krótko stosuję ale pory sa nieporównywalnie mniejsze są wręcz wklęsłe no i tonik ropuszcza trocha naskórek wiec mam mniejszy problem ze skórkami. Poza tym sparuje tym linie bikini która po goleniu wyglada zawsze jak pole po bitwie a teraz - nic zero podrażnień czy wrastających włosków

virka możesz ale zrobisz sobie kuku więc stosuj filtry codzinnie
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 18:59   #1527
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ja mam malutkie kropeczki tylko na nosie, czyli istnieje szansa, że się ich pozbędę
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 22:40   #1528
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Virka, filtry są konieczne niezależnie, czy używasz kwasów, czy nieZresztą sama wiesz, jak przeczesujesz wątki .
Wiem, wiem, ale jakoś nie mogę się do tego skusić...

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
virka możesz ale zrobisz sobie kuku więc stosuj filtry codzinnie
Czyli ten tonik dla mnie odpada bo nie stosuję filtrów...ech...
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:13   #1529
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Czyli ten tonik dla mnie odpada bo nie stosuję filtrów...ech...
to moze sprobuj toniku z kwasem mlekowym, nie trzeba smarowac sie wtedy filtrami,
ja stosuje go troche ponad tydzien wiec ciezko mowic o konkretnych efektach, ale widze ze skora jest w lepszym stanie, gladsza, i tak jak jest zawarte w opisie ma delikatne dzialanie zluszczajace
__________________


aklat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 23:48   #1530
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez aklat Pokaż wiadomość
to moze sprobuj toniku z kwasem mlekowym, nie trzeba smarowac sie wtedy filtrami,
ja stosuje go troche ponad tydzien wiec ciezko mowic o konkretnych efektach, ale widze ze skora jest w lepszym stanie, gladsza, i tak jak jest zawarte w opisie ma delikatne dzialanie zluszczajace
Jak to nie trzeba, przy wszystkim co zluszcza trzeba, nie wazne jak sie ten kwas nazywa. Np. ja tam nie rozumiem dlaczego przy migdalowym niby nie trzeba skoro tak samo zluszcza, a przeciez wszystko co zluszcza robi skore delikatniejsza, no bo po to sie zluszczam, zeby na wierzch wyszlo to co delikatne, różowiutkie i ładniutkie prawda?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.