Rossmann - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 19:11   #2581
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Dziewczyny jesli kosmetyki wlosowe Yung nagle znikna to nie panikujcie ( jesli ktos je lubi), wroca pod nowa nazwa Isana Hair czy jakos tak. Odzywki czy maski maja miec zmienione INCI, poza tym beda chyba te same rzeczy i kilka nowych.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:16   #2582
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

W niedzielę z okazji dnia Kobiet jest 10% zniżki na kartę Rossman - to się nie skończy dobrze
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:19   #2583
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli kosmetyki wlosowe Yung nagle znikna to nie panikujcie ( jesli ktos je lubi), wroca pod nowa nazwa Isana Hair czy jakos tak. Odzywki czy maski maja miec zmienione INCI, poza tym beda chyba te same rzeczy i kilka nowych.

Łatwo powiedzieć : nie panikujcie! A ja juz panikuję! Dopiero zaczęłam myć odzywką i Yung mi baaardzo odpowiada. A jak zmienią skład? Co ja wtedy biedna pocznę?!?
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:23   #2584
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

To nie panikuj tylko rób zapasy
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 19:30   #2585
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

hihihi sklady beda napewno zmienione w odzywkach co to sie po niemiecku Kur nazywaja. na niemieckim watku o kosmetykach Yung wypowiada sie osoba ktora pracuje dla Rossmanna i mamy wiadomosci z pierwszej reki. W prospekcie nie ma skladu INCI , pisze tylko o zmianie skladu w Kur i reszta rzeczy ma miec nowa szate graficzna i przejsc pod nazwe Isana( mysle ze tak robia bo w Dm ichnie rzeczy to Balea, wszystko jedno czy to twarzowa pielegnacja, wlosowa, cielesna , wszystko balea, a w Rossmannie to kazda z ich serii inaczej sie nazywa, mysle ze chca to ujednolicic, zeby odrazu bylo wiadomo co jest ich marka). ma byc tez kilka nowych rezczy jak lakier do wlosow seisitive i jakas odzywka Intensivpflege czy cos takiego. U mnie wszystko co Yung jest bardzo ale to bardzi zredukowane. Normalnie szampony kosztuja 66centow, jak jest promocja to za 55 centow idzie kupic, a teraz to nawet na 34centy zredukowali.
ja sie tylko boje ze nie daj boze wsadza silikony do szamponow albo tych odzywek co to jak szampon wygladal tylko stoja do gory nogami. W Kur i tych psikanych odzywkach sa silikony i one mnie nie interesuja. Poza tym, te zwykle odzywki calkiem sie dobrze u mnie spisuja( nie mialam wszystkich, ale znazlam co nie co fajnego do moich wlosow) i bylo by bardzo zle jak by silikony wsadzili, nie dlatego ze by sie do mycia nie nadawaly, ale ogole moje wlosy nie przepadaja za silikonami. Czasami i tylko odrobinke to ok, ale nie na uzywanie non stop.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:10   #2586
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: rossmann

A jakże! Zapasy mam na dłuuugoooo.... bo w Krk promo w Rossmanie i Yungi za 3,99 Chociaż tylko różowy i babassu, ale nie wybrzydzam ;-)
__________________
voodoodoll@op.pl
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:30   #2587
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Czy aktualnie R. ma jakies kremy tonujące? kiedyś wydawało mi się, że były z RdL, ale ostatnio wpatrywałam się w półkę i nie widzę.
Chciałabym porzucić Ziaję Nuno, bo wcale składu fajnego nie ma i nie mam pomysłu na co zamienić
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 21:23   #2588
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
hihihi sklady beda napewno zmienione w odzywkach co to sie po niemiecku Kur nazywaja. na niemieckim watku o kosmetykach Yung wypowiada sie osoba ktora pracuje dla Rossmanna i mamy wiadomosci z pierwszej reki. W prospekcie nie ma skladu INCI , pisze tylko o zmianie skladu w Kur i reszta rzeczy ma miec nowa szate graficzna i przejsc pod nazwe Isana( mysle ze tak robia bo w Dm ichnie rzeczy to Balea, wszystko jedno czy to twarzowa pielegnacja, wlosowa, cielesna , wszystko balea, a w Rossmannie to kazda z ich serii inaczej sie nazywa, mysle ze chca to ujednolicic, zeby odrazu bylo wiadomo co jest ich marka). ma byc tez kilka nowych rezczy jak lakier do wlosow seisitive i jakas odzywka Intensivpflege czy cos takiego. U mnie wszystko co Yung jest bardzo ale to bardzi zredukowane. Normalnie szampony kosztuja 66centow, jak jest promocja to za 55 centow idzie kupic, a teraz to nawet na 34centy zredukowali.
ja sie tylko boje ze nie daj boze wsadza silikony do szamponow albo tych odzywek co to jak szampon wygladal tylko stoja do gory nogami. W Kur i tych psikanych odzywkach sa silikony i one mnie nie interesuja. Poza tym, te zwykle odzywki calkiem sie dobrze u mnie spisuja( nie mialam wszystkich, ale znazlam co nie co fajnego do moich wlosow) i bylo by bardzo zle jak by silikony wsadzili, nie dlatego ze by sie do mycia nie nadawaly, ale ogole moje wlosy nie przepadaja za silikonami. Czasami i tylko odrobinke to ok, ale nie na uzywanie non stop.
Byle tylko nie ruszali składów Yungów, są fajne proste. A ten z babassu to moja najulubieńsza odżywka do mycia (też kupiłam ostatnio z 3,99zł.). Jakbyś miała jakieś nowe informacje na ten temat - pisz
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:12   #2589
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Oczywiwscie jak cos bede wiedziec albo juz te nowe rzeczy sie u mnie pojawia to dam znac.

A co do kremu tonujacego to seria RdL ma jeden ktory tez ma samoopalacz w sobie. Poza tym seria synergen czy jak jej tam, oprocz kryjacego podkladu ktory jest w KWC w kremach tonujacych( nie wiem co za slamazara go tam wlozyla, bo pisze wyraznie ze to podklad, a nie krem tonujacy) to jest jeszcze krem tonujacy

to jest podklad
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=62808&id=753

a to krem tonujacy
http://www.codecheck.info/kosmetisch...Tagescreme.pro
to stara wersja nowa ma taki design jak podklad tylko tubka jest niebieska.

sklad nowej wersji
Wasser, Cetaryl, Alkohol, Sesamum Indicum Öl, Simmondsia Chinesis Öl, Ethylhexyl, Thyl-Hexanoate, Zea Maiys Germ Öl, Glycerin, CI 77891, Cetearyl Glucoside, Talc, Tocopheryl, Acetate, Farnesol, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Xanthan Gum, Parfum, Sodium Cetearyl, Sulfate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Dimethicone, Magnesium Aluminium Silicate, Pantolactone, Glyceril Stearate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Sodium, Dehydroacetate, Potassium Sorbate, CI 77491, CI 77499.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:20   #2590
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

moni, a czy u Was są kremy brazujace Sun Ozon w tubce? Tutaj wygineła najpierw wersja do ciemnej karnacji, potem jakis czas byla tylko do jasnej, a obecnie widze, ze w ogóle przestali sprowadzac albo wycofali .
Jest tylko mleczko z tej serii ( które notabene bardzo łubie, ale poręczna tubka kremu tez by się przydała )

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2010-03-06 o 11:23
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:39   #2591
Peggys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: rossmann

Już długo nie widzę tej odżywki w rossmanie:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-15649-opis-Rossmann-Super-hair-repair-balsam-drydamaged-hair-Regeneracyjny-balsam-do-wlosow-suchych-i-zniszczonych.htm

Wycofali ją?
Peggys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 11:50   #2592
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

MonikaPogrzeba,
w takim razie tego RdL muszę znów poszukać i tego Synergen, choć wydaje mi się, że u nas nie ma Ten podkład widziałam i testowałam-ewidentnie podkład, więc też mnie zdziwiło jego miejsce w KWC. Widziałam Twoją recenzję Nivei nowej (też jeszcze nie wiem czy u nas jest) i jest bardzo zachęcająca. Testowałas któreś rossmanowe i możesz porównać? Dzięki wielkie za skład.
Za miesiąc będę w Niemczech więc ewentualnie tam zakupię.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:59   #2593
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Chyba tak, bo też ostatnio się za nią rozglądałam i nie było, a szukałam w kilku Rossmannach.
Kupiłam za to różową odżywkę Yung i jest bardzo fajna, zobaczymy czy na dłuższą metę spodoba mi się tak bardzo jak ta biała.

Od kilku dni używam też płynu do demakijażu z ginko i ogórkiem - jest absolutnie cudowny. Szybko zmywa makijaż oczu (baza, cienie, kredka/eyeliner, dużo tuszu), nie muszę pocierać oka, ani zużywać tysiąca wacików.
Będę mu wierna.

Z innych rossmannowych produktów zakupiłam jeszcze żel do mycia twarzy Synergen (wersja dla cery wrażliwej), maseczki oczyszczające w saszetkach Synergen, różowy peeling Synergen (jednak dla mnie lepszy od niebieskiego) - te kosmetyki znam i lubię.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:10   #2594
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam też płynu do demakijażu z ginko i ogórkiem - jest absolutnie cudowny. Szybko zmywa makijaż oczu (baza, cienie, kredka/eyeliner, dużo tuszu), nie muszę pocierać oka, ani zużywać tysiąca wacików.
Będę mu wierna.
to moje absolutne kwc! zero podraznienia, rozpuszcza najmocniejszy makijaz! zadna ziajka czy bielenda nie rowna sie temu plynowi i ta cena smieszna

a maski synergen uwielbiam, szczegolnie z glinka w sumie chyba wszystkie maja glinke w skladzie

nawet niech yunga nie zmieniaja, to moje jedyne odzywki do mycia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:36   #2595
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Ewelka, ja myję jeszcze Glorią czasem.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:09   #2596
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
moni, a czy u Was są kremy brazujace Sun Ozon w tubce? Tutaj wygineła najpierw wersja do ciemnej karnacji, potem jakis czas byla tylko do jasnej, a obecnie widze, ze w ogóle przestali sprowadzac albo wycofali .
Jest tylko mleczko z tej serii ( które notabene bardzo łubie, ale poręczna tubka kremu tez by się przydała )

Bylam dzis przed poludniej w Rossmannie, bo musialam pojechac po bulki do piekarni i weszlam do Rossmanna po plyn do plukania zebow. zeby pytanie padlo wcczesniej tobym zernela, a ak nie mam pojecia. jak nie zapomne to przy kolejnej wizycie sprawdze.


Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba,
w takim razie tego RdL muszę znów poszukać i tego Synergen, choć wydaje mi się, że u nas nie ma Ten podkład widziałam i testowałam-ewidentnie podkład, więc też mnie zdziwiło jego miejsce w KWC. Widziałam Twoją recenzję Nivei nowej (też jeszcze nie wiem czy u nas jest) i jest bardzo zachęcająca. Testowałas któreś rossmanowe i możesz porównać? Dzięki wielkie za skład.
Za miesiąc będę w Niemczech więc ewentualnie tam zakupię.
Ten Nivea to nie jest wcale taki nowy. Sklad zmieniono juz dawno, ale na KWC go nie ma, kazdy wpisuje sie do starej wersji i dlatego wrzucilam ta niby nowa, zeby nie krzywdzic kremu albo nie chwalic kremu ktory juz nie istnieje, a ma teraz inny sklad. Na ten synergen sie napalalam, ale mam nowiutki krem tonujacy Alterra(raz uzyty) i nawet nie zuzyta w polowie tubke Nivea( przyjdzie cieplo to znow go bede pod filtr uzywac). Niestety nie umiem porownac, ale na niemieckim forum kobitki chwala Synergen( nie ma tam zdjecia dlatego nie dalam wczesniej linka do tego forum), tani i jak spotkasz lub w DE bedziesz to zakup. kolor Vanilia podobno jasny jest.


Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Z innych rossmannowych produktów zakupiłam jeszcze żel do mycia twarzy Synergen (wersja dla cery wrażliwej), maseczki oczyszczające w saszetkach Synergen, różowy peeling Synergen (jednak dla mnie lepszy od niebieskiego) - te kosmetyki znam i lubię.
Wlasnie patrzylam kilka razy na ten rozowy peeling. zalecaja go do wrazliwej cery, ale ze ma drobinki to ja nie wiem czy ona taki deikatny. Mozesz cos o nim wiecej napisac? jest naprawde delikatny? W DE nie ma peelingow emzymatycznych poza drogim Art Deco i jeszcze drozszym z naturalnej firmy. W drogeriach w przyzwoitych cenach nic sie nie uswiadczy, dlatego tak sobie myslalam, ze moze jakis drobinkowy mialby bardzo delikatne drobinki i jednak cos by zdzialal nie podrazniajac mi cery. Nie musi byc jakis super , ot lekko pomasowac skore, za to bede mogla czesciej uzyc i uzyskam efekt jak po moim ulubiencu do cery naczynkowej Flos Leku
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:18   #2597
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wlasnie patrzylam kilka razy na ten rozowy peeling. zalecaja go do wrazliwej cery, ale ze ma drobinki to ja nie wiem czy ona taki deikatny. Mozesz cos o nim wiecej napisac? jest naprawde delikatny? W DE nie ma peelingow emzymatycznych poza drogim Art Deco i jeszcze drozszym z naturalnej firmy. W drogeriach w przyzwoitych cenach nic sie nie uswiadczy, dlatego tak sobie myslalam, ze moze jakis drobinkowy mialby bardzo delikatne drobinki i jednak cos by zdzialal nie podrazniajac mi cery. Nie musi byc jakis super , ot lekko pomasowac skore, za to bede mogla czesciej uzyc i uzyskam efekt jak po moim ulubiencu do cery naczynkowej Flos Leku
On ma drobinki i z tego co pamiętam to nie są takie mega delikatne - dziś wieczorem go użyję to dokładnie Ci napiszę. Na pewno są delikatniejsze niż w tym niebieskim.
Ja jestem z niego bardzo zadowolona, bo nie podrażnia mi skóry (ale nie mam też bardzo wrażliwej i naczynkowej), dobrze oczyszcza i świetnie wygładza.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:43   #2598
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Na ten synergen sie napalalam, ale mam nowiutki krem tonujacy Alterra(raz uzyty) i nawet nie zuzyta w polowie tubke Nivea( przyjdzie cieplo to znow go bede pod filtr uzywac).
O to jak potestujesz więcej Alterrę to daj koniecznie znać - może ten w de kupię. Pewnie tańszy od Nivei? a składowo?
Też potrzebuję na filtry (aaa w szoku byłam, że Ty POD dajesz, musze spróbować), chciałabym coś najprostszego w składzie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 13:46   #2599
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ewelka, ja myję jeszcze Glorią czasem.
moich poczochranych wlosow to gloria nie rozczesze do konca, bo ja podczas mycia rozczesuje palcami
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 14:23   #2600
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

MonikaPogrzeba jak dobrze pamiętam to masz trochę naczynkową cerę? bo ja bym ci peelingu synergen nie polecała, jest całkiem niedelikatny
drobinki są duze, plastkiowe takie
super oczyszcza twarz, owszem, ale na moje lekko naczynkowe policzki się nie nadaje, bardzo je podrażniał
uzywam tylko na czoło i nos, bo tam mam skórę tłustawą i grubszą, lubiącą mocne mechaniczne zdzieranie
dla porównania, dla mnie różowy synergen jest trochę mocniejszy niż stIves, jeśli piszecie że niebieski jest jeszcze mocniejszy, to kupię go chyba do ciała
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:32   #2601
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: rossmann

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:56   #2602
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: rossmann

Dziewczyny mam do was pytanie, chciałam kupić zachwalany balsam do ciała z wit. E, ale i tu moje zdziwienie, jest on dwóch wersjach ; są opakowania w tonacji jasnego niebieskiego i ciemnego niebieskiego koloru. Różnica jest pewnie w składzie, który jest z nich korzystniejszy, lepszy składowo?
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:10   #2603
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

O, ja niedawno zakupiłam ten balsam, w wersji chyba jasnej..bo białe opakowanie. Tez mnie to ciekawi
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:38   #2604
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
O to jak potestujesz więcej Alterrę to daj koniecznie znać - może ten w de kupię. Pewnie tańszy od Nivei? a składowo?
Też potrzebuję na filtry (aaa w szoku byłam, że Ty POD dajesz, musze spróbować), chciałabym coś najprostszego w składzie.
Ja probowalam i na filtr i pod. Jako ze NIvea ma maly i dobrze sie skory trzyma to nakladam pod filtr, zeby miec porzadna ochrone. Wogole sie nie przemieszcza ten krem jak sie filtrem smaruje.


Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
MonikaPogrzeba jak dobrze pamiętam to masz trochę naczynkową cerę? bo ja bym ci peelingu synergen nie polecała, jest całkiem niedelikatny
drobinki są duze, plastkiowe takie
super oczyszcza twarz, owszem, ale na moje lekko naczynkowe policzki się nie nadaje, bardzo je podrażniał
uzywam tylko na czoło i nos, bo tam mam skórę tłustawą i grubszą, lubiącą mocne mechaniczne zdzieranie
dla porównania, dla mnie różowy synergen jest trochę mocniejszy niż stIves, jeśli piszecie że niebieski jest jeszcze mocniejszy, to kupię go chyba do ciała
Czyli jak prztypuszczalam, musze sobie go darowac.


Cytat:
Napisane przez saliimalii Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do was pytanie, chciałam kupić zachwalany balsam do ciała z wit. E, ale i tu moje zdziwienie, jest on dwóch wersjach ; są opakowania w tonacji jasnego niebieskiego i ciemnego niebieskiego koloru. Różnica jest pewnie w składzie, który jest z nich korzystniejszy, lepszy składowo?
Roznica jest taka ze jeden jest lezjeszy a drugi ciezszy i lepszy do skory suchej
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 18:37   #2605
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: rossmann

A czy może tym cięższym jest ten w tonacji niebieskiej ciemniejszej ???
Interesuje mnie do suchej skóry .
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 21:19   #2606
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez saliimalii Pokaż wiadomość
A czy może tym cięższym jest ten w tonacji niebieskiej ciemniejszej ???
Interesuje mnie do suchej skóry .
Wydaje mi się, że tak. Co prawda jaśniejszego nie miałam, ale zużywam już 3 butle ciemniejszego i jest gęsty i tłuściutki. Ostatnio dodaję do niego d-pantenolu to juz w ogóle miodzio
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 06:29   #2607
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: rossmann

Hmm, czyli ja mam ten lżejszy. Ale w sumie wolę balsamy o lekkiej konsystencji
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:30   #2608
saliimalii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 106
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że tak. Co prawda jaśniejszego nie miałam, ale zużywam już 3 butle ciemniejszego i jest gęsty i tłuściutki. Ostatnio dodaję do niego d-pantenolu to juz w ogóle miodzio
Dziękuję, tak też myślałam, że to w tym ciemniejszym kosystencja będzie gęstrza i bardziej treściwa .
__________________
Nic tutaj nie rozprasza. Ani zapach, ani wygląd, ani to, że piersi są zbyt małe. W sieci obraz siebie kreuje się słowami. Własnymi słowami.
... zawsze można wyciągnąć wtyczkę z gniazdka.
J. L. Wiśniewski
saliimalii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:32   #2609
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Tak zadje sie nawet pisze na jednym ze do normnalnej a na drugim ze do suchej skory i jesli dobrze pmaietam to tan ciemno niebieski jest ten ciezki.
Ja mialam tylko miniaturke i dobrze ze nie kupilam calej butki. Zapach z butelki ladny , delikatny, ale na mojej skorze to sie w taki zajzajer rozwijal... noe nie moglam. Zuzylam polowe miniturki i wywalilam reszte. Ale pielegnowal super
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 10:17   #2610
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Tak zadje sie nawet pisze na jednym ze do normnalnej a na drugim ze do suchej skory i jesli dobrze pmaietam to tan ciemno niebieski jest ten ciezki.
Ja mialam tylko miniaturke i dobrze ze nie kupilam calej butki. Zapach z butelki ladny , delikatny, ale na mojej skorze to sie w taki zajzajer rozwijal... noe nie moglam. Zuzylam polowe miniturki i wywalilam reszte. Ale pielegnowal super
Mi się jego zapach bardzo podoba, na skórze się na szczęście nie zmienia ale wiadomo, że na każdym będzie pachniał trochę inaczej.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.