Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 09:39   #1591
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam ranne ptaszyny, ja dołączam z kawą dopiero jak mała idzie spać...i mogę chwile dupsko popłaszczyć.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 10:01   #1592
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkich dzisiaj i całuję !
Agam, dzięki za odpowiedź, strasznie długo złuszcza ci się twoja twarz.
Miałaś dośc ciemne plamy moze dlatego je jeszcze widac , myślę, że zaczną u ciebie jaśniec jak się całkiem złuszczysz po tej masce i bedziesz smarowała cieniutko cos 2 raz dziennie. W internecie widziałam zdjęcia kobiet, które miały znacznie ciemniejsze przebarwienia i po całej kuracji wszystko zeszło. (przynajmniej nie było widac plam przez parę miesięcy - tak było u mnie )
Pozdrawiam i czekam na dalsze opisy.
Monika
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 11:15   #1593
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Halo Halo Miszka wstawaj, kto to widział tyle spać?
Wiinnii a Ty gdzie zaginęłaś?
oj dziewczynki smutasio tu tak samej siedzieć
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 14:24   #1594
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Nusia kurczę od rana w rozjazdach jestemzaczyna mi sie pieklo pracy i galimatias do entej potegi..a tak dobrze było,spiuchnac długo,pić z Wami poranna kawe,dzielić sie nowinkami...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 08:38   #1595
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
Halo Halo Miszka wstawaj, kto to widział tyle spać?
Wiinnii a Ty gdzie zaginęłaś?
oj dziewczynki smutasio tu tak samej siedzieć
hej hej jestem jestem

co u Ciebie?


Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Nusia kurczę od rana w rozjazdach jestemzaczyna mi sie pieklo pracy i galimatias do entej potegi..a tak dobrze było,spiuchnac długo,pić z Wami poranna kawe,dzielić sie nowinkami...

czesc czesc
jak sie masz?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:53   #1596
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
hej hej jestem jestem

co u Ciebie?





czesc czesc
jak sie masz?
Hej Winii kawe przyniosłam jest ktoś chętny?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

sama mam pic? Gdzie są wszyscy to piję..a mam davidofka..i jest pyszniutki ooooo...wychlapie wszystko
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:58   #1597
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Winii kawe przyniosłam jest ktoś chętny?

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

sama mam pic? Gdzie są wszyscy to piję..a mam davidofka..i jest pyszniutki ooooo...wychlapie wszystko
haj haj ja jestem

a dobry ten davidoffek bo jeszcze ni probowałam

co u CIEBIE?
SKONCZYŁAM 1 OP PYCNOGENOL
SKONCZYŁAM WIESIOŁKA
WCZORAJ OEPAROL KUPIŁAM


ostatnio pomalowałam sie revlonem natural beige za jasny i jakos dziwnie krotko sie trzymał , nie wiem dlaczego
este lauder jednak mam za***isty kolor
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 10:07   #1598
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
haj haj ja jestem

a dobry ten davidoffek bo jeszcze ni probowałam

co u CIEBIE?
SKONCZYŁAM 1 OP PYCNOGENOL
SKONCZYŁAM WIESIOŁKA
WCZORAJ OEPAROL KUPIŁAM


ostatnio pomalowałam sie revlonem natural beige za jasny i jakos dziwnie krotko sie trzymał , nie wiem dlaczego
este lauder jednak mam za***isty kolor
Dobry dobry białego lubię ale akurat mam brązowego..Pycnogenolu koncze drugie opakowanie..Ten Estee Laudre Ty masz jaki kolor?i nazwa ten Double coś tam???jak dzieci?doszły do siebie?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 10:43   #1599
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Plamki Oj coś cicho ostatnio na forum - każdy zapracowany? ja mam roboty po pachy, jutro jeszcze szkolenie, nie wiem za co się zabrać
Co do revlona - dla mnie natural beige jest ok, ale wiosną pewnie trochę za blady będzie.
No właśnie - napisz Winnii jaki masz dokładnie kolor tego EL DW, bo chyba jednak go sobie kupię - revlon jest ok, ale chyba EL (na tyle co z próbek się zorientowałam) lepiej matuje - revlon troszkę ma problemy przy stosowaniu filtra.
A co ogólnie u Was?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 10:55   #1600
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Hej Plamki Oj coś cicho ostatnio na forum - każdy zapracowany? ja mam roboty po pachy, jutro jeszcze szkolenie, nie wiem za co się zabrać
Co do revlona - dla mnie natural beige jest ok, ale wiosną pewnie trochę za blady będzie.
No właśnie - napisz Winnii jaki masz dokładnie kolor tego EL DW, bo chyba jednak go sobie kupię - revlon jest ok, ale chyba EL (na tyle co z próbek się zorientowałam) lepiej matuje - revlon troszkę ma problemy przy stosowaniu filtra.
A co ogólnie u Was?
Maluś teraz Ty na szkolenie Nuśka zobacz poszkolila sie i przepadła w robocie Musze jeszcze raz tego EL przetestowac bo mialam probaska bardzo jasnego stad nie wzbudzil we mnie zachwytu..za jasne daja trupi efekt,za ciemne tez sa do bani,bo ja sie nie czuję z afrykanskim makeup Tylko Winni podaj nazwe i kolor Estee Lauderka mnie sie tez zaczyna pracowity okres wiec mniej,mnie..ale co wejde to cisza taka za siersc staje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 11:16   #1601
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Maluś teraz Ty na szkolenie Nuśka zobacz poszkolila sie i przepadła w robocie Musze jeszcze raz tego EL przetestowac bo mialam probaska bardzo jasnego stad nie wzbudzil we mnie zachwytu..za jasne daja trupi efekt,za ciemne tez sa do bani,bo ja sie nie czuję z afrykanskim makeup Tylko Winni podaj nazwe i kolor Estee Lauderka mnie sie tez zaczyna pracowity okres wiec mniej,mnie..ale co wejde to cisza taka za siersc staje
Ale ja tylko takie 1-dniowe szkolenie, może roboty nie zawalę Ja też chyba jeszcze raz spróbuję tego EL - dziś chyba będę w stolicy to może coś wysępię Ale czekam na odp Winniii to wezmę i ten kolorek.
A z ciekawości - jak Ci pasował ten revlon ?za jasny dla Ciebie?
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 11:34   #1602
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ale ja tylko takie 1-dniowe szkolenie, może roboty nie zawalę Ja też chyba jeszcze raz spróbuję tego EL - dziś chyba będę w stolicy to może coś wysępię Ale czekam na odp Winniii to wezmę i ten kolorek.
A z ciekawości - jak Ci pasował ten revlon ?za jasny dla Ciebie?
Pasował,chodz ciut lancoma mojego dodałam..ale ogólnie oki..Stwierdzam ze te z wyzszych polek nie zawsze są WOW..jak np mineralny dior to takowego podkladu trzeba miec lico nieskazitelne wtedy moze i ma pokrycie niewidoczne,spelnia swoją role..Mnie potrzeba podkladu..primo:lekko kryjacego..lecz nie efektem maski ..sekundo;kolorek ozywiajacy i nawilzajacy jakos buzie bo matujace w ogole sie u mnie nie sprawdzaja..Metoda prob i bledow po prostu mieszam czasami podklad i wtedy jest okiNie ma lepszego natomiast korektora niz covermark...lekki a dobrze kryje...no i oddycham przy nimTeraz Roca sosuje..matoda Magdy(a gdzież Ona)..posmaruje ..mnia śniadanko..i reszte nakladam..Napewno 2 łyzeczki to nie są..ale staram sie wetrzec jak najwięcej

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

MADZIA gdzie Ty jesteś??????????????????? ????????????????????????? ????????
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 11:41   #1603
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Pasował,chodz ciut lancoma mojego dodałam..ale ogólnie oki..Stwierdzam ze te z wyzszych polek nie zawsze są WOW..jak np mineralny dior to takowego podkladu trzeba miec lico nieskazitelne wtedy moze i ma pokrycie niewidoczne,spelnia swoją role..Mnie potrzeba podkladu..primo:lekko kryjacego..lecz nie efektem maski ..sekundo;kolorek ozywiajacy i nawilzajacy jakos buzie bo matujace w ogole sie u mnie nie sprawdzaja..Metoda prob i bledow po prostu mieszam czasami podklad i wtedy jest okiNie ma lepszego natomiast korektora niz covermark...lekki a dobrze kryje...no i oddycham przy nimTeraz Roca sosuje..matoda Magdy(a gdzież Ona)..posmaruje ..mnia śniadanko..i reszte nakladam..Napewno 2 łyzeczki to nie są..ale staram sie wetrzec jak najwięcej

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

MADZIA gdzie Ty jesteś??????????????????? ????????????????????????? ????????
Ja to nie wiem czy nawet 1 łyżeczkę Iwostinu wcieram - a już mordka tłusta
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 11:49   #1604
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem czy nawet 1 łyżeczkę Iwostinu wcieram - a już mordka tłusta
Mam zamiar w najblizszym czasie zacząc sie pigm..ale nie moge sie wstrzelic w dni wolne od wyjazdów,czy waznych spotkan no i masz babo placek Thiospotuje sie narazie na noc..czólko tylko efektów nie widze a Ty?drgneło coś?plamka sie zmniejszyła?zbladła?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:16   #1605
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Mam zamiar w najblizszym czasie zacząc sie pigm..ale nie moge sie wstrzelic w dni wolne od wyjazdów,czy waznych spotkan no i masz babo placek Thiospotuje sie narazie na noc..czólko tylko efektów nie widze a Ty?drgneło coś?plamka sie zmniejszyła?zbladła?
Sama nie wiem, czasami mi się wydaje, że może rzeczywiście się trochę rozproszyła, kontury nie są już takie wyraźne, ale to tylko czasami...
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:28   #1606
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, czasami mi się wydaje, że może rzeczywiście się trochę rozproszyła, kontury nie są już takie wyraźne, ale to tylko czasami...
Wiara czyni cuda Malus uciekam..bo Tz zaraz wraca i jedziemy zaopatrzyc lodówke..Buziaki..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:43   #1607
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkich !
Oj chyba nikogo juz nie ma !!!

Agam, jak tam twoja buzia ? , czy są jakieś zmiany ?

Podkładzików takich jak wy nie używam za dużo byłoby tego wszystkiego na buzi, smaruję tylko kremikiem nawilżającym + 50+ Biodermy z kolorkiem i na to troszkę korektorka - na moje plamki no i na koniec troszkę puderku sypkiego - tak troszeczkę.
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:48   #1608
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !
Oj chyba nikogo juz nie ma !!!

Agam, jak tam twoja buzia ? , czy są jakieś zmiany ?

Podkładzików takich jak wy nie używam za dużo byłoby tego wszystkiego na buzi, smaruję tylko kremikiem nawilżającym + 50+ Biodermy z kolorkiem i na to troszkę korektorka - na moje plamki no i na koniec troszkę puderku sypkiego - tak troszeczkę.
Cześć Ja nie mogłabym nie użyć podkładu - poza plamami cera taki nierównomierny koloryt ma, że nie wyszłabym z domu bez fluidu - pozazdrościć cery
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:00   #1609
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

uzywam estelauder double wear 04
jest boski
naprawde
wczesniej kochałm revlonka bo z revlonka 3 kolory
natural beige
natural tan i cos jeszcze
i teraz dwa dni malowałam sie revlonkiem specjalnie by przypomniec sobie ze jest dobre
ale zdecydowanie uwazam za lEpszy EL
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 15:05   #1610
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
uzywam estelauder double wear 04
jest boski
naprawde
wczesniej kochałm revlonka bo z revlonka 3 kolory
natural beige
natural tan i cos jeszcze
i teraz dwa dni malowałam sie revlonkiem specjalnie by przypomniec sobie ze jest dobre
ale zdecydowanie uwazam za lEpszy EL

w terenie byłam, ale gorący okres wrrrrrr
ja bez podkałdu tez nie mogę
niedawno pisała Agam o takiej maści excipial - tez ją mam jasny kolorek - ona zapobiega wysypowi pryszczy i ładnie wyrównuje koloryt, czasami tylko ta maścią sie posmaryje np na basen i wyglądam całkiem całkiem
dobra koniec tej skromności hi hi
lece troche nadgodzin zrobić buuuuu
Miszka nie mam dobrych wiesci - nie doszedł do mnie pigmanorm, wyslała koleżanka na mój adres a nas nie było w domku 10 dni i chyba odesłali
bo nie ma
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 16:28   #1611
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki,

Nie używam podkładu bo ten kremik 50 + Biodermy ma juz dośc ciemny kolor, ( cery nie mam najpiekniejszej bo jak to może byc z plamami ? )kiedyś smarowałam LRP bez kolorytu + na to podkład ale to wszystko było jakieś cholernie tłuste. Póżniej uzywałam SVR z kolorkiem ale jakis nijaki dla mnie ni to beż ni brąz ? szlak to wie, rozprowadzał sie dorze ale jakoś dziwnie pachniał bo to mineralny to chyba dlatego no i pozostałam na Biodermie. Ostatnio chciałam kupic Avene z kolorkiem ale nie mają nigdzie próbek, czy któraś z was go używała ? interesowałoby mnie jaki ma odcień ? Myślę też aby spróbowac LRP ale z kolorytem, nie wiem również jaki ma odcień, czy może któraś wie ?

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Kurcze blade coś Agam nic nie pisze jak tam buzia ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:19   #1612
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość

w terenie byłam, ale gorący okres wrrrrrr
ja bez podkałdu tez nie mogę
niedawno pisała Agam o takiej maści excipial - tez ją mam jasny kolorek - ona zapobiega wysypowi pryszczy i ładnie wyrównuje koloryt, czasami tylko ta maścią sie posmaryje np na basen i wyglądam całkiem całkiem
dobra koniec tej skromności hi hi
lece troche nadgodzin zrobić buuuuu
Miszka nie mam dobrych wiesci - nie doszedł do mnie pigmanorm, wyslała koleżanka na mój adres a nas nie było w domku 10 dni i chyba odesłali
bo nie ma
jedynusia
ta masc jest na recepte?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:36   #1613
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Nuśka juz mam pigm..Madzia mnie podratowała(kochana kobitka) i Buczus wspaniała- mi załatwia tylko was całować..takie jesteście kochane wszystkie no to jutro,jak nic pada..tyle całusów..Co za maść?dlaczego ja o niej nie wiem Winni wezme probaska i sprawdze tgo Twojego EL..pisałas kiedyś ze uzywasz rozświetlającego chanela..i co dobry? teraz maziam sie kremikiem owej firmy i mam luksusowe poczucie piekna hi hi...Dzisiaj na noc mazne czólko leciutko pigm..zobaczymy co bedzie juz sie boim Rano przytuptam z kawą i jak Was nie będzie..Jak dostane paczuszkę to dam Ci Nusia troche pigm..Razem sie odbarwimy
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 06:38   #1614
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Nuśka juz mam pigm..Madzia mnie podratowała(kochana kobitka) i Buczus wspaniała- mi załatwia tylko was całować..takie jesteście kochane wszystkie no to jutro,jak nic pada..tyle całusów..Co za maść?dlaczego ja o niej nie wiem Winni wezme probaska i sprawdze tgo Twojego EL..pisałas kiedyś ze uzywasz rozświetlającego chanela..i co dobry? teraz maziam sie kremikiem owej firmy i mam luksusowe poczucie piekna hi hi...Dzisiaj na noc mazne czólko leciutko pigm..zobaczymy co bedzie juz sie boim Rano przytuptam z kawą i jak Was nie będzie..Jak dostane paczuszkę to dam Ci Nusia troche pigm..Razem sie odbarwimy

Witam Was


dla mnie super ten rozswietlajacy chanelek
ładnie wygładza i ozywia twarz
byłam napalona na este lauder rozswietlajacy bo podobno extra ale miał duzo drobinek złotych a ja na codzien chciałam sie rozswetlac i za bardzo bym se swieciła na złoto
a co do tej masci to sa rózne opinie
ona kosztuje 20 zł
jest jakas kryjace w dwóch kolorach

buziaki
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:26   #1615
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
Witam Was


dla mnie super ten rozswietlajacy chanelek
ładnie wygładza i ozywia twarz
byłam napalona na este lauder rozswietlajacy bo podobno extra ale miał duzo drobinek złotych a ja na codzien chciałam sie rozswetlac i za bardzo bym se swieciła na złoto
a co do tej masci to sa rózne opinie
ona kosztuje 20 zł
jest jakas kryjace w dwóch kolorach

buziaki
cześć kobitki
maść nie jest na recepte, kosztuje ok 20 zł i fajnie kryje, niby latem nie powinno się smarować ja najczęściej używam jak wlasnie na basen jade
kawkę pije jest ktoś?
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 07:43   #1616
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
cześć kobitki
maść nie jest na recepte, kosztuje ok 20 zł i fajnie kryje, niby latem nie powinno się smarować ja najczęściej używam jak wlasnie na basen jade
kawkę pije jest ktoś?
Jestem Pijemy

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Posmarowałam czoło pigm..i nic..nie jestem czerwona??? zaskoczenie!!! Nusia tu mam resztke w tej tubce,ale jak przyjdzie cała(juz nie długo)to dam Ci, oki?! Winni podaj nazwe tego chanelka..tez wezme probaska
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 08:07   #1617
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

http://konsumpcja.bloblo.pl/pokaz/13...al-czynic-cuda
rózne sa opinie
mi odpowiada
nie pamietam jaki mam kolor nr ale napewno almond
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 09:58   #1618
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
http://konsumpcja.bloblo.pl/pokaz/13...al-czynic-cuda
rózne sa opinie
mi odpowiada
nie pamietam jaki mam kolor nr ale napewno almond
Maca tez z drobinkami złota jest fajny..ale nie moge trafic na odcien NC400..i przetestowac na buzi..Nie mialabym nic przeciwko,zeby tu gdzie mieszkam zamiast kolejnego marketu wybudowali dużą Sephore Ostatnio we wrocku pani spytała czy chce byc twarza chanela na pokazie ich malowania no chcesz ..ale specjalnie jechac tyle kilometrów by połechtać swoje ego to odmowiłam z żalem..patrząc na cuda jakie maja w zasiegu mojego wzroku to jest dopiero frajda sprawdzac bezposrednio na licu co pasuje a co nie...Wymaziałam sobie rzęsy maskarą HR..i tak z efektem taaaaakich rzęsisków łaziłam i kokietowałam TZ-a..a na koncu sie poplakalam ze smiechu w kinie..i diabli wzieli uwodzenie i rzęski no to jakby koniec dziwnej historii Gdzie są wszyscy?hmmmmmmmm???????? ????//

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

nie ma Was..to se idę zażywać uciech typowo kuchennych
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 10:58   #1619
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Maca tez z drobinkami złota jest fajny..ale nie moge trafic na odcien NC400..i przetestowac na buzi..Nie mialabym nic przeciwko,zeby tu gdzie mieszkam zamiast kolejnego marketu wybudowali dużą Sephore Ostatnio we wrocku pani spytała czy chce byc twarza chanela na pokazie ich malowania no chcesz ..ale specjalnie jechac tyle kilometrów by połechtać swoje ego to odmowiłam z żalem..patrząc na cuda jakie maja w zasiegu mojego wzroku to jest dopiero frajda sprawdzac bezposrednio na licu co pasuje a co nie...Wymaziałam sobie rzęsy maskarą HR..i tak z efektem taaaaakich rzęsisków łaziłam i kokietowałam TZ-a..a na koncu sie poplakalam ze smiechu w kinie..i diabli wzieli uwodzenie i rzęski no to jakby koniec dziwnej historii Gdzie są wszyscy?hmmmmmmmm???????? ????//

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

nie ma Was..to se idę zażywać uciech typowo kuchennych
jestem, Miszka jak moglaś odmówić?????
popjechałabym te troche kilometrów żeby być królikiem doświadczalnym
a jeszcze Ty z twoją śliczną buźką, oj źle zrobiłas kobieto
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 11:12   #1620
agam1977
Raczkowanie
 
Avatar agam1977
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Maca tez z drobinkami złota jest fajny..ale nie moge trafic na odcien NC400..i przetestowac na buzi..Nie mialabym nic przeciwko,zeby tu gdzie mieszkam zamiast kolejnego marketu wybudowali dużą Sephore Ostatnio we wrocku pani spytała czy chce byc twarza chanela na pokazie ich malowania no chcesz ..ale specjalnie jechac tyle kilometrów by połechtać swoje ego to odmowiłam z żalem..patrząc na cuda jakie maja w zasiegu mojego wzroku to jest dopiero frajda sprawdzac bezposrednio na licu co pasuje a co nie...Wymaziałam sobie rzęsy maskarą HR..i tak z efektem taaaaakich rzęsisków łaziłam i kokietowałam TZ-a..a na koncu sie poplakalam ze smiechu w kinie..i diabli wzieli uwodzenie i rzęski no to jakby koniec dziwnej historii Gdzie są wszyscy?hmmmmmmmm???????? ????//

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

nie ma Was..to se idę zażywać uciech typowo kuchennych
Właśnie skończyłam jazde na odkurzaczu.
Michell72 to z Ciebie musi być niezły kociak jak chcieli Cie zrobić twarzą Chanela. W mojej okolicy Sephory żadnej nie ma, do najbliższej jakieś 70 km
Nie wiem co jest ale to moje odplamianie jak krew z nosa idzie, cały czas plamy widze są może jakby bledsze ale to wszystko)a powinny już zniknąć, w końcu będzie teraz 17 doba po masce. Jeżu jak juz cosmelan na mnie nie działa to co ja mam zrobić? Oczywiście najbardziej łuszcze się w okolicach ust.
agam1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.