Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-07, 18:58   #1
Tami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
GG do Tami

Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.


Kochane mamy. Jestem mamą 2 dziewczynek.Agata ma 2,7 miesięcy a Julka ma 7 miesięcy.Okazało się, że po drugim porodzie jestem w takim stanie, że lepiej nie mówić.Szkoda, że nie można kupić części zamiennych i odstawić się na warsztat;-).Czeka mnie kilka zabiegów. Moja lekarka niczego nie zauważyła i wiele razy się pomyliła ale o tym może kiedy indziej.Prosze jak tylko któraś z Was, może mi polecić dobrego ginekologa to bede bardzo wdzięczna.Nie ma znaczenia czy przyjmuje w przychodni czy np.tylko prywatnie.Potrzebuję poprostu dobrego specjalisty.Wielkie dziekuje.Pozdrawiam Tamara
Tami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-12, 22:42   #2
Karmen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 171
Re: Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.

Tamaro, ja znam naprawdę godnego polecenia ginekologa z gdańska. On przyjmuje w przychodni, jest niepunktualny i dość niechlujny a przy tym dość ciapowaty ale... muszę przyznać, że jest znakomitym specjalistą i to nie tylko moja opinia. Zszywał mnie po porodzie a było co zszywać bo miałam popękaną szyjkę i zroił to bardzo fachowo, już następnego dnia niemalże biegałam i jak do tej pory wszystko jest ok a było to jakieś 3 miesiace temu. Nazywa się Jankowski, ale Zbigniew bo jest dwóch albo trzech nawet Jankowskich.
Klarysa
Karmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 13:47   #3
Tami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
GG do Tami
Re: Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.

Dziękuję Ci bardzo za polecenie.Co prawda usmiałam się z tego niechlujstwa. Czy to znaczy,że używa brudnych instrumentów?Nie napisałaś mi kochana w jakiej to przychodni.Napisz proszę.Przy okazji gratuluję dzidziusia.Życzę Ci dużo spokoju, radości i wieeeele cierpliwości;-). Wiem co mówię. Sama mam 2 dzieci, 2 dziewczynki Agata ma 2 lata i 7 m-cy a Jula 7 m-cy.
Tami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 14:28   #4
IkaIna
Raczkowanie
 
Avatar IkaIna
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 138
Re: Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.

Witam
polecam dr Kuźmińska, ktora przyjmuje w Sopocie w przychodni/spoldzielni na ul Grunwaldzkiej ( mozna powiedziec ze tuz przy skrzyzowaniu grunwaldzkiej z szopena). Ja ostatnio placilam 50 zl za wizyte. Pani jest starsza juz nie pracuje w szpitalu (wczesniej na klinicznej, jest poloznikiem) zna sie na rzeczy, robi bardzo dokladny wywiad i w razie zabiegow (jesli taki musi byc wykonany) proponuje asyste. Mojej przyjaciolce wykryla zmiany ktorych zaden inny nie widzial!!! ja nie mialam klopotow ale to najlepszy lekarz gin. u ktorego bylam a bylam u kilku... no i przede wszystkim bez pospiechu, ona ma czas zeby wysluchac i co wiecej sama wszystko chce wiedziec.
pozdrawiam i zycze zdrowka
__________________
"Jedyna godna rzecz na świecie: twórczość, a szczyt twórczości to tworzenie samego siebie" Leopold Staff
IkaIna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 17:53   #5
Karmen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 171
Re: Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.

On sam poprostu wygląda niechlujnie, przyjmuje na Abrachama i na Kartuzkiej
Karmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-14, 18:05   #6
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.

Najlepszy ginekolog (i endokrynolog) z okolic Trójmiasta jakiego znam to p. Muczyńska-Turek. Przyjmuje prywatnie w Gdańsku (Oliwie) przy ul. Bolesława Krzywoustego 15 (ulica równoległa do Piastowskiej). Na pierwszą wizytę z reguły czeka się dość długo, później już nie ma takich problemów. Pan doktor jest kompetentna, dokładna i uważna. Rozmowa podczas pierwszej wizyty trwa około godziny. "Przerobiłam" kilku 'wybitnych specjalistów' trójmiejskich (którzy zalecili m.in. specjalistyczne badania w akademii, które nic nie wykazały) zanim do niej dotarłam. I dopiero ona mi pomogła. Szczerze polecam.

Pozdrawiam
Sabina
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 07:50   #7
Tami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4
GG do Tami
Re: Poszukuję dobrego ginekologa z Trójmiasta lub okolic.

Jak ja Wam bardzo dziękuję za te wszystkie polecenia!!!!To tylko dało mi wiarę w to, ze nie koniecznie człowiek musi być sam i że można jeszcze liczyć na innych ludzi.Napewno skorzystam z tego, co mi poleciłyście.Jak mam się dac kroić to lepiej u kogoś dobrego, prawda?Jeszcze raz bardzo ale to bardzo dziękuję za wszystko.
Tami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.