ave maryja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-10, 12:33   #1
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291

ave maryja


hej dziewczyny nie wiem czy ktoras z was ma albo wie ale chodzi mi o piesc ave maryja ale nie o slowa tylko o to zeby jej posluchac moze ktoras z was wie gdzie to posluchac na jakiejs stronce albo cos plis dajcie znac
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 13:04   #2
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: ave maryja

Sparwdze w domku zdaje sie ze moj narzeczony kiedys sciagal do przesluchania, moze jest ejszcze w kompie.. Z tym ze nei wiem ktora wersja bo sa dwie
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 13:13   #3
Bogna99
Przyczajenie
 
Avatar Bogna99
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
Dot.: ave maryja

jak narazie mam tylko takie stronki moze Ci sie przydadza

http://www.mtj.pl/index.php?adm=exte...pozycja_id=146

http://www.religijne.axt.pl/?a=u&i=80

http://www.wmu.pl/piesni/04eli/kaseta04_piesn04.htm

jak bede miala cos jeszcze dam znac
pozdrawiam
__________________
Bogna99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 13:18   #4
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: ave maryja

super dziekuje wama swoja droga ciekawe ile kosztuje zamowienie skrzypaczki i spiewaczki
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 20:16   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez kulbit
Sparwdze w domku zdaje sie ze moj narzeczony kiedys sciagal do przesluchania, moze jest ejszcze w kompie.. Z tym ze nei wiem ktora wersja bo sa dwie
więcej niż dwie
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 20:24   #6
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: ave maryja

proponuje zajrzec tutaj
http://www.admal.pl/strony/repertuar.html
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 21:18   #7
AHaa
Raczkowanie
 
Avatar AHaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 128
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez asienka22
super dziekuje wama swoja droga ciekawe ile kosztuje zamowienie skrzypaczki i spiewaczki
witam jesli chodzi o cene, to mysle ze jest to uzaleznione od miasta, np. w kielcach mozna juz zlatwic za 100 zlmy bierzemy slub w bardzo pieknym, drewnianym kosciolku i wlasnie bedziemy mieli skrzypaczke i oczywiscie bez tej piesni sie nie obejdzie!!!! juz nie moge sie doczekac.... pozdrawiam
AHaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 22:45   #8
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: ave maryja

Tak Elu? A ile? Ja słyszałam tylko dwie - Bacha i Schuberta..
Chetnie uslysze inne z tych dwoch wybralam wersje Bacha, nei wiedzialam ze sa jeszcze inne

Asienka sory moj narzeczony był uprzejmy wyrzucic ten utwor z kompa
Mam andzeije ze stronki od dziewczyn ci pomoga... Pozdrawiam
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 07:23   #9
asienka22
Raczkowanie
 
Avatar asienka22
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 291
Dot.: ave maryja

jestescie kochane ,chce to puscic mojemu facetowi,bo pewnie tego nawet nie slyszal hehe,on w sprawach kosciola to troche lewy ,a piesc jest sliczna bez tego nie wyobrazam sobie slubu,slicznie do tego pasuje trabka ale skad ja weznie kogos kto mi zagra na trabce buhaha zreszta do slubu pewnie dalekoi ale juz mozna sobie pomarzycbuzka wam
asienka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 08:22   #10
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: ave maryja

asienka-ja wlasnie mam trabke na ave!!! chlopak z zespolu na wesele zaoferowal sie zagrac! nie wiem, skad kjestes, ale u nas czasami na Starowce ludzie graja na skrzypcahch, trabce i mozna sie z nimi dogadac. no i pozostaje jakas szkola muzyczna, tam na pewno kogos maja/znaja
buziaki
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-03, 22:54   #11
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: ave maryja

Wersji jest wiecej niż dwie. Mi najbardziej sie podoba Cacciniego i właśnie to chciałabym mieć kiedyś w przyszłości na swoim śluibe
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 10:23   #12
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: ave maryja

nam na ślubie gra orkiestra z akademi muzycznej w której kiedyś się uczyłam i z tego co się orientuje skrzypek bierze orientacyjnie od 50 do 200 zł ale to zalezy od maista, skrzypka a przedewsztstkim od terminu ślubu bo to tez jest ważne, trabka natomiast do 120zł na pewno sie zmieści Wszystko tez zalezy czy dany instrumentalista jest amatorem czy profesjonalistąosobisci e radze torche dołozyć i być pewnym za to co sie usłyszy na własnym slubie niż zaoszczędzić 50 zł a żałowac :P
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 11:28   #13
nucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 64
Dot.: ave maryja

Czesc! Przy okazji witam sie serdecznie na forum gdyz to moj pierwszy post
Studiuje na Akademi Muzycznej wokalistyke, wiec moge cos wiecej powiedziec na ten temat, gdyz juz spiewalam na slubach. Oczywiscie repertuar zalezy od upodobania spiewaka/spiewaczki i co zyczy sobie Mloda Para, w koncu to ich najwazniejszy dzien w zyciu. Moge Wam powiedziec jak to z mojej strony wyglada. Szlagierem na ceremoniach slubnych jest oczywiscie Ave Maria. Tu mozliwosci jest wiele m.in. Mozart, Mascagni, Bach - Gounod, Schubert, Verdi itd. itp. Czyli do wyboru do koloru Ja oprocz Ave... wykonuje Panis Angelicus C. Francka i Caro mio ben G. Giordani. Dodatkowo piesni maryjne. Oczywiscie wczesniej musza byc pproby z organista - nigdy na zywiol z podejsciem "a nuz sie uda"! Oczywiscie trzeba brac pod uwage umiejetnosci organisty. Co z tego ze bedzie ladnie zaspiewane skoro w tle bedzie blizej nieokreslona "kakofonia"
A'propos cen... to sprawa indywidualna. Plasuja sie mniej wiecej od 100 - 200zl (mowa oczywiscie o calym slubie). Wszystko zalezy czy to duze miasto czy male, jaki jest termin slubu, no i od tego jak dana osoba ceni swoje umiejetnosci

Pozdrawiam serdecznie

nucia
nucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 11:36   #14
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: ave maryja

no to witaj w klubie
z tym że studiowałam na 2 keirunkach jednoczesie co w pewnym momecie wykluczyło mozliwoeśc śpiewania na slubach moze dlatego nasze posty sa prawie idealne pod wzgledem treści chciałam nawet sama sobie zaśpiewać ale koelżanki wybiły mi to z głowy przesadem ze panna młoda na własnym weselu nie moze spiewać hehehe no cóż, pozostaje mi zdac się na orkeistre złozona z przyjaciół a co organisty oprócz czesci stałych nic nie gra wiec ćwiczyć nie trzeba pozdro
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 11:45   #15
nucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 64
Dot.: ave maryja

Kasiunia26... no to prawie po jednym fachu jestesmy zobaczymy czy mi sie uda skonczyc :P jak na razie polmetek! Natomiast co do organisty... wiesz z roznymi mialam okazje wspolpracowac... jednemu mowisz prosze to, to i to - i to masz! Wiec spotykamy sie juz w dniu ceremonii, natomiast drugiemu tlumaczysz, on sobie NAWET zapisze uwagi w nutkach ... a potem gra jak sie przyzwyczail od wielu lat. Wiec z doswiadczenia wiem, ze lepsza ta proba przed slubem niz klapa w trakcie Hmm Panna Mloda spiewajaca sobie sama Ave na slubie to by moglo byc ciekawe... hihi ..

Pozdrawiam

nucia
nucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 11:50   #16
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: ave maryja

tak! w 100% sie zgadzam tylko ze u mnei 100% repertuaru to sama orkiestra! wolałam nie ryzykowac bo nasz organista to jak napisałaś... no wiesz;p a co tego Ave to nawet mi sie śniło ale naturalnie żartowałam boje sie że zapomne 20 słów przysiegi a co dopiero jeszcze dawac solówe! o nie!!!! juz powoli sikam ze strachu hahah !
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:18   #17
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez malgosg
dziekuje za ta stronke Jetem, zauroczona, prawie sie popłakałam przy Zimie Vivaldiego, takie to piękne. Zastanawiem sie czy w mojej mieścinie udało by sie kogoś wynajać zeby zaśpiewał mi tak cudnie, i zagrał
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 22:14   #18
Kasiunia26
Raczkowanie
 
Avatar Kasiunia26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 60
GG do Kasiunia26
Dot.: ave maryja

no powiem Ci szczerze o ile sie w tym temacie obracam to moze być cieżko..
ale poszukaj w szkołach muzycznych i akademiach tam mozna znaleźć młody narybek który dużo nierząda a umiejetności ma dużo
Kasiunia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 13:43   #19
k&m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez nucia Pokaż wiadomość
Czesc! Przy okazji witam sie serdecznie na forum gdyz to moj pierwszy post
Studiuje na Akademi Muzycznej wokalistyke, wiec moge cos wiecej powiedziec na ten temat, gdyz juz spiewalam na slubach. Oczywiscie repertuar zalezy od upodobania spiewaka/spiewaczki i co zyczy sobie Mloda Para, w koncu to ich najwazniejszy dzien w zyciu. Moge Wam powiedziec jak to z mojej strony wyglada. Szlagierem na ceremoniach slubnych jest oczywiscie Ave Maria. Tu mozliwosci jest wiele m.in. Mozart, Mascagni, Bach - Gounod, Schubert, Verdi itd. itp. Czyli do wyboru do koloru Ja oprocz Ave... wykonuje Panis Angelicus C. Francka i Caro mio ben G. Giordani. Dodatkowo piesni maryjne. Oczywiscie wczesniej musza byc pproby z organista - nigdy na zywiol z podejsciem "a nuz sie uda"! Oczywiscie trzeba brac pod uwage umiejetnosci organisty. Co z tego ze bedzie ladnie zaspiewane skoro w tle bedzie blizej nieokreslona "kakofonia"
A'propos cen... to sprawa indywidualna. Plasuja sie mniej wiecej od 100 - 200zl (mowa oczywiscie o calym slubie). Wszystko zalezy czy to duze miasto czy male, jaki jest termin slubu, no i od tego jak dana osoba ceni swoje umiejetnosci

Pozdrawiam serdecznie

nucia
a w Lubline jak to wyglada cenowo?
k&m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 17:59   #20
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez nucia Pokaż wiadomość
Czesc! Przy okazji witam sie serdecznie na forum gdyz to moj pierwszy post
Studiuje na Akademi Muzycznej wokalistyke, wiec moge cos wiecej powiedziec na ten temat, gdyz juz spiewalam na slubach. Oczywiscie repertuar zalezy od upodobania spiewaka/spiewaczki i co zyczy sobie Mloda Para, w koncu to ich najwazniejszy dzien w zyciu. Moge Wam powiedziec jak to z mojej strony wyglada. Szlagierem na ceremoniach slubnych jest oczywiscie Ave Maria. Tu mozliwosci jest wiele m.in. Mozart, Mascagni, Bach - Gounod, Schubert, Verdi itd. itp. Czyli do wyboru do koloru Ja oprocz Ave... wykonuje Panis Angelicus C. Francka i Caro mio ben G. Giordani. Dodatkowo piesni maryjne. Oczywiscie wczesniej musza byc pproby z organista - nigdy na zywiol z podejsciem "a nuz sie uda"! Oczywiscie trzeba brac pod uwage umiejetnosci organisty. Co z tego ze bedzie ladnie zaspiewane skoro w tle bedzie blizej nieokreslona "kakofonia"
A'propos cen... to sprawa indywidualna. Plasuja sie mniej wiecej od 100 - 200zl (mowa oczywiscie o calym slubie). Wszystko zalezy czy to duze miasto czy male, jaki jest termin slubu, no i od tego jak dana osoba ceni swoje umiejetnosci

Pozdrawiam serdecznie

nucia
nucia skąd jesteś?
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 16:10   #21
nucia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 64
Dot.: ave maryja

Hej, ja jestem dostępna albo w Katowicach, albo w Warszawie. Oczywiscie znam wokalistki z innych miast, wiec moge popytac czy ktos byłby dostepny.

Pozdrawiam
nucia

Edytowane przez nucia
Czas edycji: 2007-03-27 o 19:53
nucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 08:16   #22
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: ave maryja

ja szukam kogos w okolicach Bielska-Białej, dokładnie Czechowice-Dziedzice
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 16:22   #23
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez asienka22 Pokaż wiadomość
super dziekuje wama swoja droga ciekawe ile kosztuje zamowienie skrzypaczki i spiewaczki
witajcie!!!
ja na swoim ślubie 17 czerwca 2006 też miałam solistke z chóru, która bardzo pięknie zaśpiewała AVE MARIA i musze poweidziec, że jak słuchałam jak śpiewała to chciało mi sie płakać, ale jestem zła , bo firma która montowała mi film z wesela wycięła jej śpiew i podłożyli mi jedynie muzykę w tle. Moja kosztowała 100zł plus usługa organisty na cała msze 150zł.
pozdrawiam
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 11:58   #24
k&m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: ave maryja

Witam,
a moge prosic o kontakt do tej śpiewazki? a nie wiesz czy spiewa w Lublinie? najbardziej chcialabym zeby ktos zagrał n askrzypacach ale nie mam k\kontaktu do nikogo
pozdr, kz
k&m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 07:01   #25
_Iguana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 116
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez k&m Pokaż wiadomość
Witam,
a moge prosic o kontakt do tej śpiewazki? a nie wiesz czy spiewa w Lublinie? najbardziej chcialabym zeby ktos zagrał n askrzypacach ale nie mam k\kontaktu do nikogo
pozdr, kz

ona jest ze Szczecina, więc jesli Ci to pasuje dam kontakt
__________________
Iga

Jestem żonką!!! http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006061700300330.png
Już mgr inż
_Iguana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 11:25   #26
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: ave maryja

Witam!
Ja osobiście gram na skrzypcach na ceremonii ślubnej. Był przypadek gdzie to Proboszcz mówił gdzie mogę zagrać a gdzie gra sam organista, ale to był tylko jeden taki przypadek. Ja osobiście gram na wejście pary młodej Marsza Weselnego Mendelsohna, na ofiarę gram Ave Maria Schuberta lub Bacha, na komunię gram Largo Haendla lub Marzenie Schumana i na wyjście pary młodej Marsz weselny Wagnera. Zależy też również od tonacji jaką ma dany organista w swoich nutach Ale zawsze jak coś to można grać solo Ja zawsze biorę 50zł jeśli jest to w danej miejscowości i 100zł jeśli muszę dojechać
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:45   #27
k&m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: ave maryja

Witaj,
potrzebuje ukochane Ave Maria w Lublinie )) bo zapowiedziłam, ze slubu bez tego nie bedzie )
prosze o kontakt Wykonawców tego pięknego utworu!!!
pozdrawiam , Kasia
k&m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 13:11   #28
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Witam!
Ja osobiście gram na skrzypcach na ceremonii ślubnej. Był przypadek gdzie to Proboszcz mówił gdzie mogę zagrać a gdzie gra sam organista, ale to był tylko jeden taki przypadek. Ja osobiście gram na wejście pary młodej Marsza Weselnego Mendelsohna, na ofiarę gram Ave Maria Schuberta lub Bacha, na komunię gram Largo Haendla lub Marzenie Schumana i na wyjście pary młodej Marsz weselny Wagnera. Zależy też również od tonacji jaką ma dany organista w swoich nutach Ale zawsze jak coś to można grać solo Ja zawsze biorę 50zł jeśli jest to w danej miejscowości i 100zł jeśli muszę dojechać
a do Czechowic-Dziedzic dojedziesz?
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 16:24   #29
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez evellina1980 Pokaż wiadomość
a do Czechowic-Dziedzic dojedziesz?

Jasne że mogłabym dojechać do Czechowic- Dziedzic A kiedy ma być ślub?? Pozdrawiam
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 07:22   #30
evellina1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: nothingness
Wiadomości: 209
Dot.: ave maryja

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Jasne że mogłabym dojechać do Czechowic- Dziedzic A kiedy ma być ślub?? Pozdrawiam
07.07.07 a jaki byłby koszt tej usługi, czy w najblizszym czasie mozna Cie gdzies posłuchac?
evellina1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.