Czy coś ze mną jest nie tak ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 17:05   #1
Maaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 333

Czy coś ze mną jest nie tak ?


Cześć
Długo myślałam czy tu napisać ale w końcu się namyśliłam - weszłam na konto kuzynki i piszę.
Wiem, że takich przypadków jak mój jest tysiąc ale jednak każdy nieco inny. Otóż mam 19 lat (jeszcze nie 20 ) i nigdy nie miałam chłopaka, nie całowałam się ani nawet nie kręciłam tak na poważnie z chłopakiem. Tak, tak to brzmi jak głupia nastolatka, która nie wie co ma zrobić...
Kiedy byłam w liceum tłumaczyłam sobie to tak - ok, jestem z małego miasta, pójdę na studia do duuużego na pewno nie będę sama No i minął rok moich studiów w 'dużym' mieście i nic. Wynajmuje mieszkanie z koleżankami, czasem chodzimy na imprezy ale nie tak znowu bardzo często. Niezbyt lubię kluby, raczej wolę domówki czy coś w tym stylu. Zazwyczaj podobają mi się zajęci... ;/
Zaczęłam się zastanawiać co we mnie jest nie tak skoro raczej nie jestem mega nieśmiała, ok - może czasem się wstydzę ale bez przesady. Brzydka też nie jestem. Często reakcja na to, że nie mam chłopaka - " Cooo nie masz, nie miałaś? na pewno żartujesz... Ty ? " Nawet w tamtym tygodniu moja koleżanka zerwała z chłopakiem i płacząc mi na ramieniu powiedział: "Co ja teraz zrobie? Ty nie masz tego problemu, jesteś śliczna i na pewno musisz się odganiać od chłopaków... każdy za Tobą poleci z jęzorem.." yyyyy..... Zgłupiałam.
Myślałam, że może ja się nie staram, może nie zauważam - ale skąd ! Bo co- z drugiej strony nie będę z jęzorem na wierzchu błagać żeby mnie ktoś zauważył bo taka nie jestem Wstydzę się podejść i zagadać jeśli widzę, że kompletnie koleś na mnie nie zwraca uwagi. Próbowałam to zmienić, żeby być śmielsza ale niestety nie udało się... Bo nie chce też udawać super śmiałej laski bo taką nie jestem. Nie chce udawać kogoś innego... Wiem, że są takie dziewczyny co im nic nie przeszkadza, 'walą jak w dym' ale nie ja.
Generalnie jakbym poznała, jakiegoś chłopaka i widziałabym, że jest mną zainteresowany i zaczęlibyśmy pisać to raczej bym się o niego starała, walczyła. Ale nawet nie ma takiej sytuacji. nic.
Znam dużo bardzo ale to bardzo wstydliwych dziewczyn, które pierwsze nie zagadają ani nic i są szczęśliwe w związkach...

Na dodatek te ciotki i ich komentarze do mnie " a ja w Twoim wieku to już byłam od pięciu lat w związku" " a ja to już sukienki do ślubu oglądałam".
Jeszcze rok temu w sumie mi to nie przeszkadzało, że nie mam nikogo ale teraz jakoś tak mi przykro gdy widzę parę idącą za rękę... Po prostu mi przykro...

Edytowane przez Maaja
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:09
Maaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:29   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:36   #3
Outlanderka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 523
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Cytat:
Napisane przez Maaja Pokaż wiadomość
Cześć
Długo myślałam czy tu napisać ale w końcu się namyśliłam - weszłam na konto kuzynki i piszę.
Wiem, że takich przypadków jak mój jest tysiąc ale jednak każdy nieco inny. Otóż mam 19 lat (jeszcze nie 20 ) i nigdy nie miałam chłopaka, nie całowałam się ani nawet nie kręciłam tak na poważnie z chłopakiem. Tak, tak to brzmi jak głupia nastolatka, która nie wie co ma zrobić...
Kiedy byłam w liceum tłumaczyłam sobie to tak - ok, jestem z małego miasta, pójdę na studia do duuużego na pewno nie będę sama No i minął rok moich studiów w 'dużym' mieście i nic. Wynajmuje mieszkanie z koleżankami, czasem chodzimy na imprezy ale nie tak znowu bardzo często. Niezbyt lubię kluby, raczej wolę domówki czy coś w tym stylu. Zazwyczaj podobają mi się zajęci... ;/
Zaczęłam się zastanawiać co we mnie jest nie tak skoro raczej nie jestem mega nieśmiała, ok - może czasem się wstydzę ale bez przesady. Brzydka też nie jestem. Często reakcja na to, że nie mam chłopaka - " Cooo nie masz, nie miałaś? na pewno żartujesz... Ty ? " Nawet w tamtym tygodniu moja koleżanka zerwała z chłopakiem i płacząc mi na ramieniu powiedział: "Co ja teraz zrobie? Ty nie masz tego problemu, jesteś śliczna i na pewno musisz się odganiać od chłopaków... każdy za Tobą poleci z jęzorem.." yyyyy..... Zgłupiałam.
Myślałam, że może ja się nie staram, może nie zauważam - ale skąd ! Bo co- z drugiej strony nie będę z jęzorem na wierzchu błagać żeby mnie ktoś zauważył bo taka nie jestem Wstydzę się podejść i zagadać jeśli widzę, że kompletnie koleś na mnie nie zwraca uwagi. Próbowałam to zmienić, żeby być śmielsza ale niestety nie udało się... Bo nie chce też udawać super śmiałej laski bo taką nie jestem. Nie chce udawać kogoś innego... Wiem, że są takie dziewczyny co im nic nie przeszkadza, 'walą jak w dym' ale nie ja.
Generalnie jakbym poznała, jakiegoś chłopaka i widziałabym, że jest mną zainteresowany i zaczęlibyśmy pisać to raczej bym się o niego starała, walczyła. Ale nawet nie ma takiej sytuacji. nic.
Znam dużo bardzo ale to bardzo wstydliwych dziewczyn, które pierwsze nie zagadają ani nic i są szczęśliwe w związkach...

Na dodatek te ciotki i ich komentarze do mnie " a ja w Twoim wieku to już byłam od pięciu lat w związku" " a ja to już sukienki do ślubu oglądałam".
Jeszcze rok temu w sumie mi to nie przeszkadzało, że nie mam nikogo ale teraz jakoś tak mi przykro gdy widzę parę idącą za rękę... Po prostu mi przykro...
Kuzynka wie, że weszłaś na jej konto?
Outlanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:36   #4
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Powiem tak: Miałam podobny problem jak Ty - też niebrzydka, kontaktowa, a mimo to, nigdy nikogo na stałe. Pojechałam na studia do innego miasta z taką samą nadzieją jak Ty, postudiowałam 3 lata i nic Po czym na feriach w moim własnym, rodzinnym mieście poznałam mojego TŻ i BUM, strzała amora itepe Od początku byłam sobą, nie udawałam nikogo, zaiskrzyło między nami i to bardzo! Także nie ma się co załamywać, nie szukać nikogo na siłę, bo jeśli ktoś jest Ci pisany, to możesz go spotkać nawet za chwilę

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2013-07-18 o 19:50
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:01   #5
dziennikarka93
Raczkowanie
 
Avatar dziennikarka93
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra i okolice
Wiadomości: 136
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Nie ma sensu się stresować, myśleć o tym, że jeszcze nikogo nie masz i co ciotki na to powiedzą. Niech sobie mówią, a prawda jest taka, że po prostu nie przyszedł na Ciebie jeszcze czas. Zobaczysz, że prawdziwa miłość przychodzi w najmniej spodziewanym momencie Bądź optymistką! Pozdrawiam
__________________
dziennikarka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:44   #6
201612051530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 64
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Dobrze Cię rozumiem, jestem w podobnej sytuacji, 21 lat i żadnego chłopaka . Też nie jestem uważana za brzydką, jednak wiem, że nie jestem tak kontaktową osobą jak bym chciała, ale nie sądzę by to było aż tak ogromną przeszkodą. Również nie zauważam żadnego zainteresowania moją osobą i tak jak u Ciebie rodzina również wierci mi dziurę w brzuchu z tego powodu (i nie, to nie tak, że chciałabym kogoś mieć tylko by ich zadowolić).

Niektórzy mówią, że to widać, że chce się na siłę znaleźć chłopaka, co płeć przeciwna dostrzega z łatwością. Jednak w moim przypadku było tak, że przez długi czas w ogóle nie zaprzątałam sobie głowy chłopakami, a dopiero do myślenia dały mi takie wątki jak ten i niestety ale dalej nic, kompletnie żadnego zainteresowania.

Jak tak dalej pójdzie to się chyba podłamię, bo na wizażu panuje przekonanie, że jeśli się nie miało nikogo przed 30-stką to tej osobie chyba brakuje którejś klepki i jest omijana szerokim łukiem
Dobrze, że mam jeszcze kilka lat do trzydziestki...
201612051530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 20:19   #7
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Nie, nic nie jest z Tobą nie tak. Znam osoby w podobnej sytuacji do Twojej, ale jeszcze starsze. Sama nie miałam nikogo. Ktoś tam się mną interesował, ale nic z tego nie wyszło. Jednak takie postrzeganie, że coś ze mną jest nie tak przeszło mi. Zauważyłam, że kilka naprawdę fajnych, miłych, niezołzowatych, pomocnych i niewrednych koleżanek też jest samotna. Głowa do góry, może na następnym roku kogoś poznasz?? A jeśli chcesz brać sprawy w swoje ręce to może speed dates? Widziałam na różnych wątkach, że dziewczyny chodzą na to i poznają ludzi (może nie od razy TŻ, ale zawsze kogoś). Popracuj nad wiarą i pewnością siebie. Ja cały czas pracuję (są wzloty i upadki, ale nie poddaję się). Ciotkami się nie przejmuj. Zawsze możesz wcisnąć im kit, że najpierw wykształcenie/kariera.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 20:23   #8
ciasteczko0
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczko0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 266
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Ej, głowa do góry. Ja myślałam w tym wieku tak jak Ty. Któregoś dnia doszło do mnie, że za pare lat będę się pewnie z tej mojej desperacji śmiać i będę myśleć o tym jak fajnie było być singlem bez problemów. I po prostu zaczełam się cieszyć z tej mojej wolności póki czas, a potem zanim się obejrzałam spotkałam Tż
ciasteczko0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 20:59   #9
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Ostatnio jakiś wysyp tego typu wątków na wizażu...
Po prostu nie trafiłaś na odpowiednią osobę. W wieku 19 lat to chyba jeszcze staropanieństwo nie puka do drzwi. Żyj swoim życiem, poświęcaj się swoim pasjom, a nie wpędzaj się w podły nastrój z powodu braku chłopaka. I jeszcze jedno - im bardziej jesteś zdesperowana i zadręczasz się myślą "jestem sama" tym mniejsze szanse, że poznasz kogoś fajnego. Nie wiem jak to działa, chyba po prostu ludzie podświadomie bardziej lgną do wyluzowanych, uśmiechniętych osób, a nie do takich, które posępnym wzrokiem wodzą za zakochanymi parami.
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:34   #10
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

z desperackim podejściem chłopaka na pewno nie znajdziesz, a nawet jeśli to będzie to ten pierwszy lepszy, a to już loteria. więc odpowiadając na pytanie zawarte w tytule - nie z tobą coś nie tak, ale z twoim podejściem
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 07:48   #11
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

haha w Twoim wieku bylam 5 lat w związku
CO ZA PARANOJA.

Ludzie wyszukuja sobie problemow.I to chyba maja za duzy dobrobyt po prostu..

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
z desperackim podejściem chłopaka na pewno nie znajdziesz, a nawet jeśli to będzie to ten pierwszy lepszy, a to już loteria. więc odpowiadając na pytanie zawarte w tytule - nie z tobą coś nie tak, ale z twoim podejściem
No dokladnie tak.
Multum wątków- NIE MAM FACETA,a mam 16 lat..
Ludzie,a to nie lepiej JAK SIĘ JESZCZE go nie ma,zająć się sobą?
Nie wiem czemu kasżdy upatruje w facecie cale swoje szczescie,rozwiazanie wszelkich spraw i problemów ?!

Przeciez zycie z kims to tez jest niezłe bambo!
No ale kazdy mysli,ze beda tylko uniesienia i szczęscie a potem przychodzi rynna z zimnym deszczem..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 19:44   #12
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

A ja rozumiem autorkę, która teraz mówi że ma 19lat i jest sama i pewnie ma nadzieję, że niedługo się to zmieni. Otóż tak może być, ale niekoniecznie. Jakoś nie wierzę w wielką strzałę amora, kiedy wyjdę po bułki do sklepu na rogu. Takie coś tylko w filmach. Autorko, może Twoje koleżanki mają jakiś fajnych kumpli? Właśnie przez znajomych można poznać kogoś ciekawego.
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:33   #13
lilo
Raczkowanie
 
Avatar lilo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 403
Dot.: Czy coś ze mną jest nie tak ?

Z doświadczenia wiem że prawdziwa miłość przychodzi w naprawdę najmniej oczekiwanym momencie
lilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.