Modne brazy !!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-25, 18:08   #1
aga31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 27

Modne brazy !!!!


Poleccie jakies farby w odcieniach brazu tylko zeby nie wychodzily na glowie czarne. Z jakiej firmy polecacie i ktory odcien ? Brazy ostatnio w modzie, ja z natury jestem ciemna szatynka i takie kolory przypadly mi do gustu . Boje sie tylko zeby mi czarny kolor nie wyszedl.Pozdrawiam i czekam na wpisy
aga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 18:11   #2
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: Modne brazy !!!!

Ładne brązy ma L'oreal..
polecam Ci również Garniera nutrise,moja mama stosuje taki brąz ze złotymi refleksami..niestety,nie znam numeru,ale spytam..
Pozdrawiam.
Jednak najśliczniejsze brązy to moim zdaniem l'oreal. i chociaż porządne farby nie to co wypalające pallete czy londa. (z palette mialam nie przyjemna wpadkę-kupiłam jasny brąz a włosy stały się czarne )
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 18:29   #3
aga31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 27
Re: Modne brazy !!!!

No i wlasnie takiej wpadki chcialabym uniknac Bo wiem ze potem z czarnego ciezko rozjasnic To zapytaj mame o numerek farby i czekam na odpowiedz
aga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 22:58   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Modne brazy !!!!

Z tanszych ladne kolory ma joanna (jedna z niewielu farb ktora wyszla taka jak na opakowaniu ), ladny kolorek byl tez po Ferii (z doswiadczenia mojej mamy) . Odradzam palette (a konkretnie kolor ciemna czekolada czy jakos tak, murowana czern).
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 09:03   #5
aga31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 27
Re: Modne brazy !!!!

A mozecie podac jakies konkretne numery farb ? Najlepiej juz wyprobowane na wlasnej glowie Pozdrawiam
aga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 10:43   #6
dusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 31
Re: Modne brazy !!!!

Czesc mialam ten sam problem co TY.
Tez szukalam ladnego brazu, zeby nie byl za ciemny - i tez jestem ciemna szatynka. Szukalam jakiegos zimnego odcienia, kupilam z loreala Preference M3 Toscane-jasny kasztan opalizujacy. Myslalam jeszcze o jasnym bursztynie z tej samej serii-kolor jest jasniejszy, ale juz go mialam jak robilam wlosy Castingiem z tej samej firmy i byl mi troche za rudawy.
Niestety nie powiem Ci czy z tej Toscane jestem zadowolona bo farba jest jeszcze w pudelku. Czarna nie "wyjdzie" tego jestem pewna. Jak znajdziesz inne fajne odcienie to napisz tez jestem zainteresowana pozdrawiam i udanych eksperymentow na glowie
dusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 13:10   #7
aga31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 27
Re: Modne brazy !!!!

Dzieki za odpowiedz Jak juz zrobisz tym kasztankiem to daj znac Ja zakupilam dzisiaj Nutrisse zloty jasny szatyn bo jest to kolor zblizony do tego z Naturals co Brodzikowa robila .Jak naloze na lepetyne to tez sie odezwe Mam nadzieje ze bedzie dobrze :0
aga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.