Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-12, 23:11   #3151
Wojcieszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale jak można w ogóle nie czesać włosów? Brrr..
Co ja na to poradzę, że o wiele lepiej wyglądam nie uczesany. Dawniej się czesałem ale to wyglądało żałośnie po prostu a owszem rozczesuje przed i po umyciu a potem je "tarmoszę" i tak już zostaje. OK ale nie robię już off-topa bo mnie Pani Admin wyrzuci w forum ;>
Wojcieszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 23:57   #3152
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ale słuchajcie dziewczyny, wyczytałam na wizażu, że dobra na porost włosów jest cebula. Skusiłam się na nią. Codziennie od ponad tygodnia wcierałam we włosy i skórę głowy sok z niej. Efekty naprawdę były, bo nad czołem zauważyłam tak 1,5 cm włoski Ale musiałam z tym skończyć, bo włosy nie mogły od tego niemilego zapachu "ochłonąć" Teraz to ja nie stosuje kuracji na porost włosów, tylko na to, zeby wróciły do "normalnego zapachu"...
jak tak sobie czytam 1,5 cm w ponad tydzień to mam coraz większą ochotę zabrać się za to wcieranie cebuli
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 07:53   #3153
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
jak tak sobie czytam 1,5 cm w ponad tydzień to mam coraz większą ochotę zabrać się za to wcieranie cebuli
To nie jest możliwe
Fizycznie niemożliwe żeby włosy urosły 2 mm na dobe.
Nie aż tak.....
Co do cebuli-to ..nie wiem jak wy ale ja AŻ tak zdesperowana nie jestem by mi szybciej rosły włosy.Zadowolona jestem z efektów jaki uzyskuję teraz.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 08:21   #3154
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A mi w domu nie pozwolą marnować cebuli na włosy... cóż, ja słyszałam, że dobra na porost włosów jest nafta, to kupiłam taką od razu z olejkiem rycynowym, ale głupia dałam do niej jeszcze z mojej butelki olejku, a na dotatek przesadziłam z ilością i... no tak, jestem po ok 4 myciu, tym razem się wkurzyłam i dwa razy pod rząd wyszorowałam włosy mydłem w płynie (dużo nalałam, cała łazienka w pianie była ) i na koniec szampon, oczywiście żadnej odżywki nie dałam, teraz siedzę z mokrymi, dalej mi się wydają tłustawe, ale tym razem dam sobie spokój z umyciem na 2 dni, potem znów umyję bez żadnych odżywek, dam włosom odpocząć, bo w końcu czyste rosną szybciej i może zainwestuję w szampon brzozowy, ponoć oczyszczający i dobry na porost, tylko nie wiem, jaki najlepszy... w końcu muszę coś zrobić, bo rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a ja wyglądam śmiesznie w a'la bobie (hmmm... pazio-bobo-czymśtam) nie mówię, żeby mi do ramion w miesiąc urosły, ale chociaż trochę dłuższe niż teraz...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-08-13 o 08:22 Powód: zapomnialam kilka zdań
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 11:11   #3155
Arletka17
Raczkowanie
 
Avatar Arletka17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 135
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
Dokładnie Ale słuchajcie dziewczyny, wyczytałam na wizażu, że dobra na porost włosów jest cebula. Skusiłam się na nią. Codziennie od ponad tygodnia wcierałam we włosy i skórę głowy sok z niej. Efekty naprawdę były, bo nad czołem zauważyłam tak 1,5 cm włoski Ale musiałam z tym skończyć, bo włosy nie mogły od tego niemilego zapachu "ochłonąć" Teraz to ja nie stosuje kuracji na porost włosów, tylko na to, zeby wróciły do "normalnego zapachu"...
a ja jestem tak zrozpaczona zeby sprobowac tej cebuli bo nie wyobrazam sobie roku szkolnego z takimi wlosami a wiec mam takie pytanie jak wyciskalas ten sok z cebuli albo jak go zrobilas bo niewiem a no i nakladalas to na chwile i splukiwalas czy zostawialas do nastepnego dnia i kolejnego mycia i wcieralas ta cebule po myciu wlosow czy jak???plisss o odpowiedz
Arletka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 12:04   #3156
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Arletka17 , ja to robiłam tak: Tarłam jedną dosyć duża cebulę i 3-4 zabki czosnku. Później odciskałam tą miazgę i sam sok wcierałam we włosy i skóre (suche). Owijałam to folią aluminiową i jeszcze ręcznik na to. Miałam to na głowie przez godzinę. Później zmywałam szmponem i juz
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 12:05   #3157
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Zapomniałam jeszcze powiedzieć jak wyciskała: po prostu przez pieluche tetrowa
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 12:05   #3158
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

a jakby jeść tę cebulę, to też pomoże?
tak na marginesie to dzisiaj zakupiłam sobie H-Pantoten, zobaczymy czy to coś da na razie pochłonęło tylko kasę :/
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 12:10   #3159
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Wiesz co, chciałam jeść ją codziennie (jedna głowke) przez miesiąc, ale czytałam na jakims innym forum (wiele dziewczyny się skarżyło), że po tek całej kuracji miały straszne wypryski i teraz z nimi toczą walke, że tak powiem... Moim zdaniem można ją jeść, ale w rozsądnych ilościach
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 12:13   #3160
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Wiecie, byłam tak w ogóle w sklepie zielarskim i pytałam się po prostu co moze poradzic na ten smród okropny. Facet powiedział, żeby nie stosowac żadnych "pachnących rzeczy" bo to tylko tworzy mieszankę wybuchowa... powiedział, że myc włosy jedynie zwykłym szarym mydłem. Mowił jeszcze o pietruszce, zeby z niej napar zrobić. Działa na brzydki zapach z ust, wiec też moze pomóc... tylko jest mały problem. Czy one od tej płukanki pietruchowej nie zrobią sie zielone? (Oczywiscie chodzi mi o taka zerwaną prosto z ogórkda, a nie suszona). Ja już po prostu zrobię wszystko, zeby nie mieć tego smrodu we włosach... ech... babska próżność...
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 14:09   #3161
Arletka17
Raczkowanie
 
Avatar Arletka17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 135
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
Wiecie, byłam tak w ogóle w sklepie zielarskim i pytałam się po prostu co moze poradzic na ten smród okropny. Facet powiedział, żeby nie stosowac żadnych "pachnących rzeczy" bo to tylko tworzy mieszankę wybuchowa... powiedział, że myc włosy jedynie zwykłym szarym mydłem. Mowił jeszcze o pietruszce, zeby z niej napar zrobić. Działa na brzydki zapach z ust, wiec też moze pomóc... tylko jest mały problem. Czy one od tej płukanki pietruchowej nie zrobią sie zielone? (Oczywiscie chodzi mi o taka zerwaną prosto z ogórkda, a nie suszona). Ja już po prostu zrobię wszystko, zeby nie mieć tego smrodu we włosach... ech... babska próżność...
kurde na prawde tai straszny ten zapach;/ czyli nie doradzasz wcierac tego we wlosy ja juz niewiem co mam robic niedlugo szkola a ja w zalamce:ma d: no coz dzieki za taka szybka odpowiedz a i mam jeszcze jedno pytanko jak wy nakladacie wax??? bo ja niewiem skad mam cieply recznik nagle wziasc a nie grzeje grzejnikiem w domu;/;/;/ no i niewiem moge suszyc suszarka jak sobie go naloze na glowe a jesli tak to nalozyc recznik i suszyc czy raczej bez??
Arletka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 14:30   #3162
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

nie polecam właśnie z powodu tego zapachu... już ponad tydzień z tym walcze, wiec wiesz Jeżeli chodzi o wax, to ja zagrzewalam wode w czajniku, wlewałam to termoforu i owijałam go ręcznikiem. Później owijałam sobie tym ręcznikczkiem głowę z waxem i już
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 14:31   #3163
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

jeżeli nie masz termoforu to wlej do zwykłej butelki plastikowej
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:02   #3164
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
Arletka17 , ja to robiłam tak: Tarłam jedną dosyć duża cebulę i 3-4 zabki czosnku. Później odciskałam tą miazgę i sam sok wcierałam we włosy i skóre (suche). Owijałam to folią aluminiową i jeszcze ręcznik na to. Miałam to na głowie przez godzinę. Później zmywałam szmponem i juz
Ale po co Tyś to dziewczyno we włosy wcierała ? Bo że w skórę głowy to rozumiem.

I rzeczywiście mogę potwierdzić, że sok z cebuli i czosnku stymuluje wzrost włosów. Nawet przeprowadzono badania kliniczne na ten temat .
Ja przyspieszonego porostu doświadczyłam jako skutku ubocznego kuracji przeciwko wypadaniu kudełków.

Co do odoru - nie taki on straszny, ale oczywiście rozumiem że każdy ma inną wrażliwość. U mnie sprawę załatwiała płukanka ziołowa - z mięty z dodatkiem soku z cytryny lub z pokrzywy.
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:21   #3165
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

kurcze, mimo wszystko produkcja tego soku z cebuli jakaś ciężka mi się wydaje pielucha tetrowa i w ogóle? hmm a jakby tak nawalić na głowę drobniutko startą cebulę i na to ręcznik? wiem nieco idiotyczne, ale myślicie, że efekt będzie podobny?
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:33   #3166
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Ale po co Tyś to dziewczyno we włosy wcierała ? Bo że w skórę głowy to rozumiem.

I rzeczywiście mogę potwierdzić, że sok z cebuli i czosnku stymuluje wzrost włosów. Nawet przeprowadzono badania kliniczne na ten temat .
Ja przyspieszonego porostu doświadczyłam jako skutku ubocznego kuracji przeciwko wypadaniu kudełków.

Co do odoru - nie taki on straszny, ale oczywiście rozumiem że każdy ma inną wrażliwość. U mnie sprawę załatwiała płukanka ziołowa - z mięty z dodatkiem soku z cytryny lub z pokrzywy.
No ale i tak czy siak zapach cebuli przejdzie we włosy. Ale nie jestem aż tak zdesperowana. Chociaż może by tak spróbować.
Kupiłam dzisiaj olejek rycynowy i odebrałam wax.

taka_sobie_ja, wtedy będzie mniej soku = mniejsze efekty.
Chyba.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:50   #3167
lookinka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 112
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Ale po co Tyś to dziewczyno we włosy wcierała ? Bo że w skórę głowy to rozumiem.

I rzeczywiście mogę potwierdzić, że sok z cebuli i czosnku stymuluje wzrost włosów. Nawet przeprowadzono badania kliniczne na ten temat .
Ja przyspieszonego porostu doświadczyłam jako skutku ubocznego kuracji przeciwko wypadaniu kudełków.

Co do odoru - nie taki on straszny, ale oczywiście rozumiem że każdy ma inną wrażliwość. U mnie sprawę załatwiała płukanka ziołowa - z mięty z dodatkiem soku z cytryny lub z pokrzywy.
Nie nie, ja wcierałam jedynie w skóre głowy. I własnie stamtąd najbardziej śmierdzi. Wiesz, muszę spróbować tej płukanki. Na razie czekam aż się zaparzy wywar z pietruszki

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
kurcze, mimo wszystko produkcja tego soku z cebuli jakaś ciężka mi się wydaje pielucha tetrowa i w ogóle? hmm a jakby tak nawalić na głowę drobniutko startą cebulę i na to ręcznik? wiem nieco idiotyczne, ale myślicie, że efekt będzie podobny?
No wiesz, czytałam w innym wątku, że przez miesiac jednej dziewczynie zostały te "szczątki" z cebuli no i ten zapach
__________________

lookinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:56   #3168
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
nie polecam właśnie z powodu tego zapachu... już ponad tydzień z tym walcze, wiec wiesz Jeżeli chodzi o wax, to ja zagrzewalam wode w czajniku, wlewałam to termoforu i owijałam go ręcznikiem. Później owijałam sobie tym ręcznikczkiem głowę z waxem i już
Ja nakładam wax na głowe-na to czepek kapielowy-i podgrzewam suszarka..i jest idealnie.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:56   #3169
Arletka17
Raczkowanie
 
Avatar Arletka17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 135
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
jeżeli nie masz termoforu to wlej do zwykłej butelki plastikowej
dziekuje ci bardzo za odp
Arletka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 15:57   #3170
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez lookinka12 Pokaż wiadomość
Nie nie, ja wcierałam jedynie w skóre głowy. I własnie stamtąd najbardziej śmierdzi. Wiesz, muszę spróbować tej płukanki. Na razie czekam aż się zaparzy wywar z pietruszki

No wiesz, czytałam w innym wątku, że przez miesiac jednej dziewczynie zostały te "szczątki" z cebuli no i ten zapach
Matko.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 16:00   #3171
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Ja nakładam wax na głowe-na to czepek kapielowy-i podgrzewam suszarka..i jest idealnie.
Chyba nigdy bym sama na to nie wpadła. Wypróbuję dzisiaj wieczorem.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 16:18   #3172
Arletka17
Raczkowanie
 
Avatar Arletka17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 135
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Ja nakładam wax na głowe-na to czepek kapielowy-i podgrzewam suszarka..i jest idealnie.
a jak sobie po prostu bede suszyc to efekt taki sam czy konieczny ten czepek???
Arletka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 16:51   #3173
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez Arletka17 Pokaż wiadomość
a jak sobie po prostu bede suszyc to efekt taki sam czy konieczny ten czepek???
Lepiej w czepku. Ciepło się dłużej utrzyma.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 22:06   #3174
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

hmm...Nie wiem czy dobrze robię,ale ja nakladam WAX-a potem lekko podsuszam i nakładam worek to podsuszam i nakładam grubą czapkę Brat jak mnie zobaczyl, to się śmiał,że wyglądam jak niedorobiony krasnoludek,ale kicham to
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 15:25   #3175
NaNiby :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

mam jeszcze jedno pytanie, bo widze ze spokojnie mozna was nazwac ekspertami w tej dziedzinie. Mianowicie, czy jedwab do wlosow wplywa jakos na szybszy wzrost wlosa ? Poniewaz uzywalam go dosyc dlugo bo mialam wrazenie ze wlosy "czuja" sie po nim lepiej, i nie widac az tak moich zniszczonych koncówek :P ale ostatnio zauwazylam ze moje wlosy strasznie sie od niego przetluszczaja i nie wiem czy po prostu nie zrezygnowac
NaNiby :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 15:42   #3176
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

A ja podgrzewam WAX tak, że nakładam go na włosy po czym nalewam na niego (i włosy) gorącą oliwę z oliwek, pomieszaną z olejkiem rycynowym. Potem na to ręcznik i jeszcze grzeje suszarką
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 15:44   #3177
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez NaNiby :) Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie, bo widze ze spokojnie mozna was nazwac ekspertami w tej dziedzinie. Mianowicie, czy jedwab do wlosow wplywa jakos na szybszy wzrost wlosa ? Poniewaz uzywalam go dosyc dlugo bo mialam wrazenie ze wlosy "czuja" sie po nim lepiej, i nie widac az tak moich zniszczonych koncówek :P ale ostatnio zauwazylam ze moje wlosy strasznie sie od niego przetluszczaja i nie wiem czy po prostu nie zrezygnowac
Nie słyszałam żeby jedwab wpływał na szybkość wzrostu włosa. Wygładza je, zapobiega elektryzowaniu, nabłyszcza i chyba tyle. Może za dużo go nakładasz przy nasadzie włosów? Albo niedokładnie zmywasz odżywkę (co mi się zdarza bardzo często ).

Wczoraj pierwszy raz nałożyłam na włosy wax. Jak każdą odżywkę pod prysznicem. Może trochę za krótko, ale było już grubo po północy i nie chciałam denerwować domowników suszarką.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 15:51   #3178
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Ja do WAX-a nie używam suszarki. Owijam głowę folią, następnie na to nakładam turban z ręcznika i tak sobie chodzę. Też działa.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 16:06   #3179
gosiaczek94@buziaczek.pl
Zadomowienie
 
Avatar gosiaczek94@buziaczek.pl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 221
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

nie jestem w temacie ,,,czy z WaXu do tego celu uzywacie maseczki czy co...
__________________
gosiaczek94@buziaczek.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 17:14   #3180
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Czy da się przyspieszyć wzrost włosów??

Cytat:
Napisane przez gosiaczek94@buziaczek.pl Pokaż wiadomość
nie jestem w temacie ,,,czy z WaXu do tego celu uzywacie maseczki czy co...
WAX to jest "odżywczy wosk w postaci maseczki" do kupienia w aptece, najbarziej opłaca się opakowanie 240 g. Możesz kupić wersję do ciemnych lub jasnych włosów, albo wersję "neutralną".
Heh a ja zmieniłam nieco taktyke ataku... nie nakładam już waxa co 2 dni :P tylko tak jak na opakowaniu... i chyba zacznę też go podgrzewać suszarką (dotychczas to tylko ręcznik i na to czapka zimowa - myślicie że to też działało?) no i z Cpaivitu A+E przerzuciłam sie na H-pantoten. A teraz siedzę z naftą kosmetyczną na łebku co mi się dotąd nie zdarzało
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.