siano i puch przy prawym policzku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-10, 19:12   #1
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452

siano i puch przy prawym policzku


niedawno obcinałam włosy, a przy grzywce /policzku mam siano, puch , włosy sterczą, przy stylizacji nie da sie ich ogarnąć, muszę je bardziej przylizać kosmetykami, żadne inne tylko te. fryzjerka cieniowała włosy po całości, nie degażowała ich, nie przejechała nożyczkami/brzytwą, normalne cięcia, pod rożnymi kątami. nie wiem co jest przyczyną, ale jak sobie przypomnę to miałam tak nie raz, ale włosy były też degażowane, używana była brzytwa, wtedy przyznam siano aż nie miło

ponieważ mam puszące i falowane włosy używam róznych masek i sprejów wygładzających. ostatnio umyłam włosy, nałożyłam maskę, olejek, i inne płyny do stylizacji. wszędzie włosy gładkie błyszczące tylko te przy grzywce są sianem. nie mam pomysłu jak je ujarzmić. może przeprostować tam keratyną?
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 21:07   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: siano i puch przy prawym policzku

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
niedawno obcinałam włosy, a przy grzywce /policzku mam siano, puch , włosy sterczą, przy stylizacji nie da sie ich ogarnąć, muszę je bardziej przylizać kosmetykami, żadne inne tylko te. fryzjerka cieniowała włosy po całości, nie degażowała ich, nie przejechała nożyczkami/brzytwą, normalne cięcia, pod rożnymi kątami. nie wiem co jest przyczyną, ale jak sobie przypomnę to miałam tak nie raz, ale włosy były też degażowane, używana była brzytwa, wtedy przyznam siano aż nie miło

ponieważ mam puszące i falowane włosy używam róznych masek i sprejów wygładzających. ostatnio umyłam włosy, nałożyłam maskę, olejek, i inne płyny do stylizacji. wszędzie włosy gładkie błyszczące tylko te przy grzywce są sianem. nie mam pomysłu jak je ujarzmić. może przeprostować tam keratyną?
Być może część włosów w danym miejscu głowy wyrasta inna od reszty (z przyczyn wewnętrznych) i uwidacznia się to, jak trochę podrosną. Mam tak samo tyle że z wierzchnią warstwą włosów rosnącą z czubka głowy, co jest widoczne dopiero na długości gdzieś od ucha w dół.
Prostowanie keratynowe uważam za bardzo skuteczne i dość trwałe rozwiązanie. Sama się przed nim długo i niepotrzebnie broniłam, a potem to już tylko żałowałam, że nie sięgnęłam po nie wcześniej zamiast przez kilka lat próbować kolejnych włosomaniaczych metod na walkę z puchem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 22:07:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.