Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-09, 14:11   #1351
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Dzis o 8.05 urodzilam Jagodke. 2750g 47 cm.
Wszystko poszlo sprawnie, szybko, dostalam mala n s godzinke, troszke pociumkala. Cudna kruszynka, jestem przeszczesliwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje. Jaka kruszynka.

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
15 minut ssania co za radość 😁😁😁

Joasiala ja właśnie też się zastanawiam kiedy wyjść na spacer, dziś była ze mną w szpitalu ale to tylko tak od klatki do auta 100m, jutro mamy lekarza pediatrę a później tego doradcę laktacyjnego. A tak to nie wiem kiedy wyjść na taki spacer prawdziwy.
Ja mam chęć w tym tygodniu trochę ją już wystawić na taras jak pogoda będzie znosna. Tylko nie wiem czy nie za wczesnie.
Starszą córkę rodziłam zimą, więc jakoś
dopiero po 2 tygodniach zaczelismy ją werandowac.
A tak mi się marzy wyjść na dłuższy spacer ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:22   #1352
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

My byliśmy dzisiaj na spacerze, koło 40 minut. Mała urodzona w środę. Mieliśmy iść wczoraj, ale padało. Dzisiaj piękne słońce i zimny wiatr i spokojnie daliśmy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:25   #1353
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Gratulacje. Jaka kruszynka.



Ja mam chęć w tym tygodniu trochę ją już wystawić na taras jak pogoda będzie znosna. Tylko nie wiem czy nie za wczesnie.
Starszą córkę rodziłam zimą, więc jakoś
dopiero po 2 tygodniach zaczelismy ją werandowac.
A tak mi się marzy wyjść na dłuższy spacer ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My się werandujemy, w sobotę mała skończyła 2 tygodnie.Ale to też dlatego, że brała antybiotyk i trochę strach teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:43   #1354
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dominikowa gratulacje!

Migifigi trzymam kciuki za kp, ale nie daj sobie tak myśleć, jesteś najlepszą mamą dla Ulki, a kp do wcale nie jest taka prosta sprawa!
Nie wiem jak będzie u mnie, ale czytałam dość sporo na majowkach jak dziewczyny walczą i staram się myśleć ciągle o tym, że na początku jest trudno, i dziecko i mama muszą ogarnąć ta sytuację, starać się wierzyć że się uda i nie mieć wyrzutów podając mm


A na fb też praktycznie cisza, mamusie walczą z kp a reszta wywołuje porody
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥




Edytowane przez Cherry_Muffin
Czas edycji: 2017-10-09 o 14:49
Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 14:58   #1355
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, trzeba walczyć i dokładnie jak Alla mówiła dawać cyca tyle ile dziecko potrzebuje, nawet co 10 minut na 2 lub 3 godziny.. to musi zaprocentować 😊

Powodzenia dla wszystkich rodzących😊
Szkoda, że tu taka cisza, wszystkie na fb wywiało .. 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może nie na fb tylko dużo mamusiek już, ja wchodzę gdy młody właśnie a cycu siedzi i jestem uziemiona. Po za tym masę prania codziennie i prasowania. Dziś mamy 14 dni tz. Michał i pepuszek prawie odpadł. I byliśmy na pierwszym spacerku, krótki bo 20 min,ale młody śpi jak zabity.
Nocki takie sobie, co 2 h czy godzinę muszę wstawać. Mąż mnie budzi jak już nie chce wstać. Dobrze,że on ogarnia pieluchy i odbijanie. Ja karmienie i usypianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Migi a próbowałeś mocniej jej główkę przytrzymać tz.ukierunkowac. Ja widzę,że jak moj się rzuca biorę główkę i ustawiam i zalapuje.
Ja też nie przypuszczałam,że karmienie to taka ciężka robota. Tak, Alla, powinnaś dostac medal,bo tylko dzięki Tobie jeszcze nie dałam mm.
I siostrze...Mówi bym walczyła, a dziecko nie będzie książkowe i bym robiła swoje.
Migi Podobno na leniuszka może działać smoczek. Ja już od jakiegoś tygodnia daje, ale na odruch ssania mocny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Migi na pewno nie jest za późno, dobrze że się umowilas.

Dziewczyny z niedoczynnościa tarczycy czy po porodzie macie brać jod ? A jak z dawką leku?

Obudzilam się że nie mam czapki grubszej na dwor dla dzidziola. Dominikowa i jak tam ?
Fajne czapy w Pepco są. Już kupiłam. A grubsze, grubsze w hm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Jutro o 14.30 mam wizytę u doradcy laktacyjnego ponoć świetna babka, jedna z lepszych w Polsce. No zobaczymy, bo pokladam duże nadzieje w tym spotkaniu.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno 😥
I będzie dobrze
Ja nie będę mieć. A jutro będzie ważenie i zdecyduj co robię dalej czy tylko kp czy mm na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

A masz laktator, ja mam lovi prolactiv i co prawda nie mam z sutkami problemu,ale laktator strasznie wyciąga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:05   #1356
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Buzn ja mam laktator lakta mila i mi wyciąga tylko na chwilę i z powrotem płaska, wyciągam też ręcznie i tez tylko na chwilę, nawet jak młoda mi ssie to może siedzieć godzinę a po wyjęciu on w trybie natychmiastowym robi się płaski. chyba taki już ich urok niestety.

Główkę próbowałam ukierunkować, to chyba jedyne co mi na razie w ogóle pomogło jeżeli chodzi o jej przystawianie 😉 no nic, zobaczymy jutro co powie doradca i jaki wskaże problem 😊
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:14   #1357
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Gratuluje nowym mamom.

Ja czytam Was ale jakas jestem wewnątrznie rozbita i pisanie tez mi nie idzie 😒
Dzis same sms dostaje czemu to ja nie urodzilam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 15:15   #1358
weenie
Raczkowanie
 
Avatar weenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Jutro o 14.30 mam wizytę u doradcy laktacyjnego ponoć świetna babka, jedna z lepszych w Polsce. No zobaczymy, bo pokladam duże nadzieje w tym spotkaniu.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno 😥
Ja tez zdecydowalam sie na doradcę i jutro ma byc o 10. Bo juz sama nie wiem co robic, caly czas dokarmiam mm poza tym chyba źle dostawiam bo mała nie ma dolnej wargi wywinietej i za chiny nie chce złapać calego sutka tylko ciumka końcówkę ale jak próbuję ją nadziać to sie rzuca i wypluwa i kwiczy.
Ale mam duze.nadzieje co do jutrzejszej wizyty.

My jeszcze nie bylismy na spacerze. Teraz ladne słońce się zrobiło w Krakowie ale wieje okropnie. Poza tym nie mam w czym wyjść... spodnie ciążowe już sie nie nadają a mam jeszcze szwy wiec normalnych spodni nie założę. Caly czas chodzę w dresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
weenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:34   #1359
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Migi mi tak niby dobrze szło, a wczoraj się zalamalam i dokarmilam.Caly dzień przy cycu i głodna i głodna. Cycki wydawały mi się puste, plakalysmy obie...
Dziś nowy problem, bo kupy dawno nie było...
Także niestety początki bywają bardzo trudne Jesteśmy z Tobą 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po mm długo kupy może nie byc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Ja tez zdecydowalam sie na doradcę i jutro ma byc o 10. Bo juz sama nie wiem co robic, caly czas dokarmiam mm poza tym chyba źle dostawiam bo mała nie ma dolnej wargi wywinietej i za chiny nie chce złapać calego sutka tylko ciumka końcówkę ale jak próbuję ją nadziać to sie rzuca i wypluwa i kwiczy.
Ale mam duze.nadzieje co do jutrzejszej wizyty.

My jeszcze nie bylismy na spacerze. Teraz ladne słońce się zrobiło w Krakowie ale wieje okropnie. Poza tym nie mam w czym wyjść... spodnie ciążowe już sie nie nadają a mam jeszcze szwy wiec normalnych spodni nie założę. Caly czas chodzę w dresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja też przymierzałam wszystkie spodnie i w ani jednego się nie mieszczę, tylko leginsy, ale w nich moje nóżki wyglądają jak serdleki. Pojechałam szybko do Pepco i kupiłam jeansy, np przecież nie będę chodzi w ciążowych. I jak wyszłam w czoraj w nowych jeansach i w sweterku z to od razu lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:47   #1360
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja nawet nie wiem czy bym się zapięła w normalne spodnie ale na razie nie mogę bo mam szwy 😆
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 15:48   #1361
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Powiem Wam, że nawał już mi powoli mija, ale mam problem, bo mała nie przepada za prawą piersią. Łapie bez problemu, ale później nie chce ssać. Z lewą nie ma żadnego problemu. Jak mi położna środowiskowa nie pomoże to też będę po doradcę dzwonić. Miałam nadzieję, że dzisiaj położna zadzwoni i przyjdzie, ale ciągle cisza. Jak się jutro nie odezwie to będę do przychodni dzwonić, bo chciałabym wiedzieć czy mała przybiera i czy wszystko jest w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 16:03   #1362
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Najlepiej chodzi mi się w samych majtkach 😜, bo cokolwiek więcej zakładam na dupsko to ciągną mnie szwy po cięciu krocza 😨
A u mnie mały sukces, bo młoda od rana na samym cycu i nie musiałam dokarmiac mm ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 16:06   #1363
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja chodzę w majtkach i w szlafroku cały dzień 😀
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 17:07   #1364
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ehh po wizycie szaleńcze rozwarcie na 2cm!!! I pierwsze słowa położnej że przecież mogę już rodzić! No spoko. A lekarka że pani chyba nie chce rodzić co? Masakra. No i mówi że za tydzień wizyta i 20 wywołanie w szpitalu jak nic się nie zadzieje i skierowanie na ktg dostanę. Więc mówię jej że mam poszpitalne zalecenie ktg to nie trzeba i że myślę że nigdy nie urodzę a już bym naprawdę chciała.... Po badaniu i USG mówi że przyjdę za tydzień i mi da od razu skierowanie na oddział. to będzie 16 więc wcześniej. Może się zlitowała nad jęczącym sloniem? Mały waży 34 iles, wg mnie będzie wciąż mały jak się urodzi chyba, że urodzę za rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 17:21   #1365
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja też już po wizycie. Mój gin ma urlop 😕 na ktg piękne skurcze na 80-100, co 6-8 minut ale co z tego jak szyjka niedojrzała, mocno trzyma. Następne ktg w czwartek. Idę skakać na piłce, może to coś da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 17:28   #1366
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez anulka_l7 Pokaż wiadomość
Ja też już po wizycie. Mój gin ma urlop 😕 na ktg piękne skurcze na 80-100, co 6-8 minut ale co z tego jak szyjka niedojrzała, mocno trzyma. Następne ktg w czwartek. Idę skakać na piłce, może to coś da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To potężne skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 17:33   #1367
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Może nie na fb tylko dużo mamusiek już, ja wchodzę gdy młody właśnie a cycu siedzi i jestem uziemiona. Po za tym masę prania codziennie i prasowania. Dziś mamy 14 dni tz. Michał i pepuszek prawie odpadł. I byliśmy na pierwszym spacerku, krótki bo 20 min,ale młody śpi jak zabity.
Nocki takie sobie, co 2 h czy godzinę muszę wstawać. Mąż mnie budzi jak już nie chce wstać. Dobrze,że on ogarnia pieluchy i odbijanie. Ja karmienie i usypianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Migi a próbowałeś mocniej jej główkę przytrzymać tz.ukierunkowac. Ja widzę,że jak moj się rzuca biorę główkę i ustawiam i zalapuje.
Ja też nie przypuszczałam,że karmienie to taka ciężka robota. Tak, Alla, powinnaś dostac medal,bo tylko dzięki Tobie jeszcze nie dałam mm.
I siostrze...Mówi bym walczyła, a dziecko nie będzie książkowe i bym robiła swoje.
Migi Podobno na leniuszka może działać smoczek. Ja już od jakiegoś tygodnia daje, ale na odruch ssania mocny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------


Fajne czapy w Pepco są. Już kupiłam. A grubsze, grubsze w hm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------


I będzie dobrze
Ja nie będę mieć. A jutro będzie ważenie i zdecyduj co robię dalej czy tylko kp czy mm na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

A masz laktator, ja mam lovi prolactiv i co prawda nie mam z sutkami problemu,ale laktator strasznie wyciąga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Buzn...a nie jest już trochę lepiej?
14 dni to już kawałek czasu żeby zweryfikować wagę.

Uwierz mi że jak młody ma gorszy dzień i ja tak z jednego cycka na drugi ...a te cycole już takie miękkie że czasami sobie myślę.... dam radę czy nie ? A potem on z nienacka zasypia na kilka godzin i cyce cudownie się napelniaja i jest mi lepiej na duchu

Jutro do mnie przychodzi położna..z9baczymy ile młody waży

Sama już czekam aż on tak zacznie przyglądać się światu bo ona razie całym jego światem jest mój cyc. Jakby nie było to jeszcze noworodki.....nie zapominajmy

Daj mu czas sobie i im...wierzcie że u mnie też nie jest kolorowo....ale daje radę....zasada jest jedna przystawiac 😁

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez weenie Pokaż wiadomość
Ja tez zdecydowalam sie na doradcę i jutro ma byc o 10. Bo juz sama nie wiem co robic, caly czas dokarmiam mm poza tym chyba źle dostawiam bo mała nie ma dolnej wargi wywinietej i za chiny nie chce złapać calego sutka tylko ciumka końcówkę ale jak próbuję ją nadziać to sie rzuca i wypluwa i kwiczy.
Ale mam duze.nadzieje co do jutrzejszej wizyty.

My jeszcze nie bylismy na spacerze. Teraz ladne słońce się zrobiło w Krakowie ale wieje okropnie. Poza tym nie mam w czym wyjść... spodnie ciążowe już sie nie nadają a mam jeszcze szwy wiec normalnych spodni nie założę. Caly czas chodzę w dresie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój czasami też otwiera bardzo wąsko buzie...i ja wkurzam się na niego...robi raki wąski lejek i myśli że jest fajny.....
Jak zassie to ja mu tak delikatnie wywijam tą dolną warge
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 17:54   #1368
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Alla powinnyśmy mianowac cię watkowym doradcą laktacyjnym 😉, takim dobrym duszkiem kp ☺.
U mnie dzisiaj jest lepiej, tak jak pisałam młoda od rana na cycku i nawet ładnie przesypiala pomiedzy karmieniami. Teraz znowu się cyckujemy 😁. Zobaczymy jak będzie w nocy, może uda się bez dokarmiania mm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 18:21   #1369
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

A u mnie już drugie karmienie pod rząd z piersi!! Za pierwszym razem tylko 15 minut a teraz ssała 1h 🙆
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 19:06   #1370
anulka_l7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 318
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
A u mnie już drugie karmienie pod rząd z piersi!! Za pierwszym razem tylko 15 minut a teraz ssała 1h 🙆
Brawa dla Uli i dzielnej mamy ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulka_l7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:08   #1371
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
A u mnie już drugie karmienie pod rząd z piersi!! Za pierwszym razem tylko 15 minut a teraz ssała 1h 🙆
Małe sukcesy, Wielka radość 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:12   #1372
Packa4097
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 6
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny czy szyjka 1,6 cm na 36tc5d to naprawdę króciutka szyjka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Packa4097 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:13   #1373
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
A u mnie już drugie karmienie pod rząd z piersi!! Za pierwszym razem tylko 15 minut a teraz ssała 1h 🙆
Super!

U mnie na szczęście koniec nawału i w końcu mogę w miarę normalnie funkcjonować. Jeszcze tylko szwy dokuczają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 19:36   #1374
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

A mnie wlasnie pionizuja, teraz siedze, nie wiem j a k wstane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 20:18   #1375
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

A u mnie nadal cisza 2 dni po terminie. Nie mam skurczy tylko czasem cos mnie w macicy zakluje na sekunde ale ból bardzo silny. Co to moze byc??? W środę wizyta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 20:44   #1376
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
A mnie wlasnie pionizuja, teraz siedze, nie wiem j a k wstane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam ten ból. Dasz radę. Z czasem będzie lepiej.


Ja idę spać. Doła mam a jest wszystko ok. Cięcie 20. 10. Już mnie stres łapie, bo doskonale wiem co mnie czeka. Mały waży ok 3300 3400. Mąż w pracy na nocce.


Ciekawe czy któraś urodziła. Powodzenia dziewczyny. Co do KP to ciężki kawałek chleba. Też będę doradcę jak coś wzywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 20:58   #1377
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dominikowa jutro bedzie lepiej masz Jagodke to najwazniejsze.

Aneu cos Ci dawno chyba nie bylo słychać, tez mam dola. Ty znasz chociaz termin porodu wiec zazdroszczę.. Ja jutro mam lekarza ale pewnie to nic nowego nie wniesie.. Idziemy z synulkiem spac .. Mezu ma nocke a my zasmarkani.. Jeszcze tego mi bylo trzeba..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 21:07   #1378
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Prawie godzine wstawalam, ale nagrodą byl prysznic i to mnie zmobilizowalo.
Jagodka ladnie ciumka, tylko ulewa, ale nie mam jej jak narazie odbijac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 21:58   #1379
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
Prawie godzine wstawalam, ale nagrodą byl prysznic i to mnie zmobilizowalo.
Jagodka ladnie ciumka, tylko ulewa, ale nie mam jej jak narazie odbijac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ulewała tylko pierwszego dnia. Teraz nawet nie chce się odbić.

migifigi Tobie założyli szwy rozpuszczalne? Jeśli tak to teoretycznie kiedy mają się rozpuścić? Bo mi żadnej informacji na ten temat nie dali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 22:45   #1380
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7783926 6]Moja ulewała tylko pierwszego dnia. Teraz nawet nie chce się odbić.

migifigi Tobie założyli szwy rozpuszczalne? Jeśli tak to teoretycznie kiedy mają się rozpuścić? Bo mi żadnej informacji na ten temat nie dali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Mi gin powiedział, że szwy powinny rozpuścić się po ok. 2-3 tygodniach, zależy jak będzie się wszystko goic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.