Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-29, 10:53   #31
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zauwa¿y³am jedn± bardzo niepokoj±c± rzecz u siebie i nie bardzo wiem, gdzie le¿y przyczyna: po 5 miesi±cach odstawi³am Yaz, w tym samym czasie odstawi³am Loxon. Miesi±c po zaczê³am pic wierzbownicê. Pijê j± kubek dziennie z jednej ³y¿eczki. Ju¿ ponad miesi±c. W ³eb wcieram od nieca³ego miesi±ca ampu³ki seboradin. I nic wiêcej. I rosn± mi k³aki pod nosem, du¿o wiêksze ni¿ mi uros³y jak stosowa³am Loxon. W³a¶ciwie mogê z pe³nym przekonaniem powiedzieæ, ze nigdy takich k³aków pod nosem nie mia³am, i nie wiem, jako¶ ciê¿ko mi upatrywaæ tego w wierzbownicy? No chyba nie?


A mo¿e jest to spowodowane odstawieniem tabletek anty? Wzrós³ poziom testosteronu?
__________________





MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:10   #32
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e jest to spowodowane odstawieniem tabletek anty? Wzrós³ poziom testosteronu?
Te¿ siê nad tym zastanawia³am. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego pojawi³o siê u mnie co¶ czego nigdy nie mia³am i dlaczego a¿ tak szybko By³am pewna, ¿e jak zacznê piæ wierzbownicê, to efekt odstawienia tabsów bêdzie zmniejszony, a teraz jest tak, ¿e tabsy nie do¶æ, ¿e nie pomog³y to jeszcze wygl±da na to, ¿e mi "zaszkodzi³y". Szuka³am czy wierzbownica mo¿e mieæ "takie" skutki uboczne, chocia¿ to by³oby chyba raczej dziwne, ale nie znalaz³am nic takiego. Innych podejrzanych oprócz nie mam
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:28   #33
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ siê nad tym zastanawia³am. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego pojawi³o siê u mnie co¶ czego nigdy nie mia³am i dlaczego a¿ tak szybko By³am pewna, ¿e jak zacznê piæ wierzbownicê, to efekt odstawienia tabsów bêdzie zmniejszony, a teraz jest tak, ¿e tabsy nie do¶æ, ¿e nie pomog³y to jeszcze wygl±da na to, ¿e mi "zaszkodzi³y". Szuka³am czy wierzbownica mo¿e mieæ "takie" skutki uboczne, chocia¿ to by³oby chyba raczej dziwne, ale nie znalaz³am nic takiego. Innych podejrzanych oprócz nie mam

Nie wiem za wiele na temat wierzbowicy, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, pierwsze co mi przysz³o9 na my¶l to w³a¶nie wzrost testosteronu po odstawieniu antyków mo¿e mia³a¶ wcze¶niej problem z testosteronem tylko tabletki anty go "u¶pi³y" na czas brania?
__________________





MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:36   #34
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem za wiele na temat wierzbowicy, ale po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, pierwsze co mi przysz³o9 na my¶l to w³a¶nie wzrost testosteronu po odstawieniu antyków mo¿e mia³a¶ wcze¶niej problem z testosteronem tylko tabletki anty go "u¶pi³y" na czas brania?
Z androstendionem, ale nie jako¶ bardzo. No i tabsów nie bra³am d³ugo bo 5 miesiêcy, ale ¿e w³osy nadal lecia³y i mia³am ro¿niaste skutki uboczne to odstawi³am. Bez sensu to wszystko. Ale jakby komu¶ wyros³y nagle w±sy to niech daje znaæ Ty nie
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:38   #35
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez mastiff Poka¿ wiadomo¶æ
Z androstendionem, ale nie jako¶ bardzo. No i tabsów nie bra³am d³ugo bo 5 miesiêcy, ale ¿e w³osy nadal lecia³y i mia³am ro¿niaste skutki uboczne to odstawi³am. Bez sensu to wszystko. Ale jakby komu¶ wyros³y nagle w±sy to niech daje znaæ Ty nie

No dziêki
__________________





MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 11:53   #36
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomo¶ci: 1 272
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka¿ wiadomo¶æ
No dziêki
heheheh to jest Neo
mastiff jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 12:05   #37
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

No to jedziemy

Antuanetta --> u mnie nuzeniec zacz±³ siê od rzutów buraka na twarzy, nigdy wcze¶niej nie mia³am niczego takiego, niestety doprowadfzi³, ¿e mam cerê b. delikatn± i do tego naczynkow±, na szczê¶cie nie jest ¼le. Twarz mo¿e te¿ swêdziec od nu¿eñcai mieæ wyprysk. Po prostu obserwuj.

Susse --> no ja wiem, ¿e Ty jeste¶ zaromianaczk±, podczytujê czasami w±tek. Nied³ugo te¿ siê wybieram na zakupy, co¶ mi siê wydaje, ¿e znów gotówkê zostawiê w... zarze

Neo --> mi³o, ¿e jeste¶

Brakuje jeszcze tylko maszkowej, mam nadziejê, ¿e testuje nowe naw³osowe dopalacze i zjawi siê z poka¼n± porcj± nowo¶ci.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 12:51   #38
paradise_city
Raczkowanie
 
Avatar paradise_city
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ja pijam pokrzywkê. Jakich¶ spektakularnych efektów nie widzê, poza tym, ¿e mam ³adn± twarz i w³oski jakby mocniejsze (nie wypada tyle przy czesaniu). Co jeszcze mogê piæ takiego??
paradise_city jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:09   #39
milkamm
Przyczajenie
 
Avatar milkamm
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mam niedoczynno¶æ tarczycy co prawda w³osy nie wypadaj± mi w jakiej¶ ogromnej ilo¶ci (gorzej by³o przed przyjmowaniem Euthyroxu, wtedy w³osy faktycznie wypada³y z 2x bardziej ni¿ teraz), no ale chcia³abym ¿eby wypada³o ich mniej i przede wszystkim chcia³abym odzyskaæ te w³osy, które wypad³y mi w tamtym roku

Je¶li mia³abym Ci co¶ poleciæ to tak:

+ REVALID - drogie ale skuteczne! Wyros³o mi po nich bardzo du¿o baby hair i w³osy ros³y szybciej najlepiej zamówiæ na allegro

+ ampu³ki Radical - te¿ trochê drogie, ale na allegro wychodzi taniej i polecam stosowaæ siê do zaleceñ producenta (1 ampu³ka 1x dziennie), najlepiej stosowaæ tak± kuracjê przez miesi±c

+ lekkie, nieobci±¿aj±ce w³osy od¿ywki,

+ olejek rycynowy 2x na tydzieñ na skalp (przynajmniej na 2h, a najlepiej na ca³a noc),

Teraz testujê te¿ szampon Biovax Med. stymuluj±cy odrost w³osów i pok³adam w nim spore nadzieje, bo recenzje na KWC s± obiecuj±ce Chcia³abym go stosowaæ przynajmniej pó³ roku, a potem przerzucê siê na BIOXSINE - to te¿ jest szampon przeciw wypadaniu

A hormony masz na pewno dobrze ustawione?
Dziekuje serdecznie za szczegolowe porady Przyjmuje eutyrox dopiero od 4 miesiecy, czyli od momentu kiedy okazalo sie, ze i na mnie przyszedl czas czy Ty zauwazylas efekty od razu? czy tez zajelo to kilka miesiecy zanim sytuacja z wlosami sie uspokoila?
Musze jutro koniecznie kupic Revalid o ktorym wspominasz, oraz szapomon, mam nadzieje, ze pomoga

Z Radical'em zaprzyjaznilam sie okolo roku temu(okolo 4 kuracji), uzywalam tez ampulek Sebordin, ale mam niestety duze watpliwosci co do ich realnej skutecznosci.. nowe wlosy rzeczywiscie wygladaja po nich lepiej, jako, ze zawarte w nich ekstrakt odzywiaja cebulki wlosow, ale co do ilosci wypadajacych wlosow niestety nie zauwazylam poprawy..
A powiedz mi prosze, jak sie sprawa ma z olejkiem rycynowym..do tej pory uzywam arganowego oleju oraz kokosowego, plus olejek Moroccan oil, i z Sebony, ktory rowniez zawiera olej arganowy..wiec roznorodnosc tu nie ma..:} Natomiast olejku rycynowego uzywalam kilka lat temu jedynie do odzywienia rzes i brwii; czy mam go stosowac na skalp jedynie czy tez klasc na dlugosc? zmywasz go odzywka lub maska czy tez samym szamponem i zostawiasz do wyschniecia?
Aha, jedna z forumowiczek w innym watku poradzila mi rowniez siemie lniane, podobno naprawde sie sprawdza, sprobuje tym bardziej, ze podobno dobrze wplywa na cere jezeli nie mialas okazji to moze tez bedziesz miala chec sprobowac
milkamm jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:45   #40
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez milkamm Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje serdecznie za szczegolowe porady Przyjmuje eutyrox dopiero od 4 miesiecy, czyli od momentu kiedy okazalo sie, ze i na mnie przyszedl czas czy Ty zauwazylas efekty od razu? czy tez zajelo to kilka miesiecy zanim sytuacja z wlosami sie uspokoila?
Musze jutro koniecznie kupic Revalid o ktorym wspominasz, oraz szapomon, mam nadzieje, ze pomoga

Z Radical'em zaprzyjaznilam sie okolo roku temu(okolo 4 kuracji), uzywalam tez ampulek Sebordin, ale mam niestety duze watpliwosci co do ich realnej skutecznosci.. nowe wlosy rzeczywiscie wygladaja po nich lepiej, jako, ze zawarte w nich ekstrakt odzywiaja cebulki wlosow, ale co do ilosci wypadajacych wlosow niestety nie zauwazylam poprawy..
A powiedz mi prosze, jak sie sprawa ma z olejkiem rycynowym..do tej pory uzywam arganowego oleju oraz kokosowego, plus olejek Moroccan oil, i z Sebony, ktory rowniez zawiera olej arganowy..wiec roznorodnosc tu nie ma..:} Natomiast olejku rycynowego uzywalam kilka lat temu jedynie do odzywienia rzes i brwii; czy mam go stosowac na skalp jedynie czy tez klasc na dlugosc? zmywasz go odzywka lub maska czy tez samym szamponem i zostawiasz do wyschniecia?
Aha, jedna z forumowiczek w innym watku poradzila mi rowniez siemie lniane, podobno naprawde sie sprawdza, sprobuje tym bardziej, ze podobno dobrze wplywa na cere jezeli nie mialas okazji to moze tez bedziesz miala chec sprobowac

Ja biorê Euthyrox od stycznia tego roku poprawê zauwa¿y³am po jaki¶ 2-3 miesi±cach, ale w tym czasie (jako¶ od lutego chyba) zaczê³am te¿ braæ w³a¶nie Revalid i tak teraz my¶lê, czy poprawa nie by³a bardziej zas³ug± Revalidu, bo teraz nie biorê go ju¿ pare miesiêcy i od wrze¶nia znwou nasili³ siê lekko problem wypadaj±cych w³osów A wyniki mam ca³y czas dobre, bo bada³am ostatnio

A jaki mia³a¶ wynik TSH przed leczeniem?

Ampu³ek z seboradinu osobi¶cie nie polecam :/ Zu¿y³am 3 opakowania tych czerwonych i powiem Ci, ¿e podczas tej "kuracji" wypada³o mi 2x wiêcej w³osów ni¿ po odstawieniu ampu³ek :/ Moje k³aki ich nie toleruj±...

Ja olejek rycynowy nak³adam tylko na skalp, w³osy myjê codziennie rano, wiêc olejek nak³adam na noc zmywam go normalnie szamponem - u mnie nie ma problemu z jego zmyciem, wystarczy 1x
Olejek nak³adaj max 2x w tygodniu. Na efekty trzeba d³ugo czekaæ, ale wspomaga odrastanie baby hair. Na d³ugo¶ci mo¿e przesuszaæ w³osy i ¶ci±gaæ farbê, wiêc nie polecam.

Siemiê lniane pi³am w tamtym roku przez 3 miesi±ce i efekty by³y fajne (zalewa³am 3 ³y¿ki ca³ych ziarenek zimn± woda i pi³am po 5-6 godzinach na noc). W³osy na pewno szybciej ros³y, pojawi³y siê baby hair (ale w sumie tylko po pierwszym miesi±cu), wyd³u¿y³y mi siê te¿ rzêsy i mimo, ¿e nie bra³am wtedy jeszcze euthyroxu to wyregulowa³ mi siê okres i nawet po zakoñczeniu picia lnu by³ regularny jeszcze przez 2-3 miesi±ce, potem siê pochrzani³ znowu i sytuacja siê unormowa³a po przepisaniu hormonów :P Skóra na ciele by³a te¿ znacznie bardziej nawil¿ona, ale poprawy cery nie zauwa¿y³am (mam problem z zaskórnikami g³ównie ). 2 razy w tym roku próbowa³am wróciæ do picia lnu, ale jako¶ nie mogê siê zmobilizowaæ do takiej systematyczno¶ci jak rok temu i zapomina³am po paru dniach :/ Ale jak mi o tym przypomnia³a¶ to mo¿e te¿ zacznê
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2013-11-29 o 13:47
MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-29, 17:01   #41
milkamm
Przyczajenie
 
Avatar milkamm
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka¿ wiadomo¶æ
Ja biorê Euthyrox od stycznia tego roku poprawê zauwa¿y³am po jaki¶ 2-3 miesi±cach, ale w tym czasie (jako¶ od lutego chyba) zaczê³am te¿ braæ w³a¶nie Revalid i tak teraz my¶lê, czy poprawa nie by³a bardziej zas³ug± Revalidu, bo teraz nie biorê go ju¿ pare miesiêcy i od wrze¶nia znwou nasili³ siê lekko problem wypadaj±cych w³osów A wyniki mam ca³y czas dobre, bo bada³am ostatnio

A jaki mia³a¶ wynik TSH przed leczeniem?

Ampu³ek z seboradinu osobi¶cie nie polecam :/ Zu¿y³am 3 opakowania tych czerwonych i powiem Ci, ¿e podczas tej "kuracji" wypada³o mi 2x wiêcej w³osów ni¿ po odstawieniu ampu³ek :/ Moje k³aki ich nie toleruj±...

Ja olejek rycynowy nak³adam tylko na skalp, w³osy myjê codziennie rano, wiêc olejek nak³adam na noc zmywam go normalnie szamponem - u mnie nie ma problemu z jego zmyciem, wystarczy 1x
Olejek nak³adaj max 2x w tygodniu. Na efekty trzeba d³ugo czekaæ, ale wspomaga odrastanie baby hair. Na d³ugo¶ci mo¿e przesuszaæ w³osy i ¶ci±gaæ farbê, wiêc nie polecam.

Siemiê lniane pi³am w tamtym roku przez 3 miesi±ce i efekty by³y fajne (zalewa³am 3 ³y¿ki ca³ych ziarenek zimn± woda i pi³am po 5-6 godzinach na noc). W³osy na pewno szybciej ros³y, pojawi³y siê baby hair (ale w sumie tylko po pierwszym miesi±cu), wyd³u¿y³y mi siê te¿ rzêsy i mimo, ¿e nie bra³am wtedy jeszcze euthyroxu to wyregulowa³ mi siê okres i nawet po zakoñczeniu picia lnu by³ regularny jeszcze przez 2-3 miesi±ce, potem siê pochrzani³ znowu i sytuacja siê unormowa³a po przepisaniu hormonów :P Skóra na ciele by³a te¿ znacznie bardziej nawil¿ona, ale poprawy cery nie zauwa¿y³am (mam problem z zaskórnikami g³ównie ). 2 razy w tym roku próbowa³am wróciæ do picia lnu, ale jako¶ nie mogê siê zmobilizowaæ do takiej systematyczno¶ci jak rok temu i zapomina³am po paru dniach :/ Ale jak mi o tym przypomnia³a¶ to mo¿e te¿ zacznê
Jutro kupuje Revalid, to juz przesadzone a przyjmowalas moze Priorin? znalazlam go u siebie w drogerii i mocno sie nad nim zastanawiam. Tym bardziej, ze czytalam sporo o nim w sieci i ma liczne, pozytywne opinie..moze warto sprobowac..? Ja stostuje do tej pory Merz spezial haar-activ oraz przyjmuje selen (jak to wiekszosc z nas przy niedoczynnosci) ale jakichs specjalnych efektow, jak wiadomo, nie zauwazylam

A propo Sebordin, nie wiem czy stosowalas ich odzywke, do wlosow farbowanych i zniszczonych..czesto polecana na blogach u wlosomaniaczek. Przyznam, ze ja kupilam i poza awaryjnymi sytuacjami, kiedy nie mam czasu, typu wychodze z basenu, nie uzywam jej wcale, bo to nic innego jak jedna wielka silikonowa bomba..:/ wiec nie rozumiem wcale zachwytu nad nia..ale moge sie mylic bo specjalista w temacie nie jestem

Ja mam autoimmunologiczna niedoczynnosc, z TSH przed rozpoczeciem przyjmowania euthyroxu 5.1(przy normie 0.55-4.78) i po pierwszych 3 miesiacach 3.0 (przy normie 0.27-4.2), wiec stale jest podwyzszone, ale na szczescie nieznacznie

Kupie tez siemie lniane oraz olej rycynowy i zastosuje sie do Twoich wskazowek ! Zobaczymy co z tego wyjdzie

Jezeli jestescie zainteresowane to od siebie moge dodatkowo polecic odzywki i maski phyto, ktore naprawde sa genialne, z masek najlepsza wydaje mi sie maska intensywnie nawilzajaca z olejem z jojoba, oraz produkty Moroccan Oil; z nimi zwiazana juz od ponad 3lat, przy czym na dobre zaczelam ich uzywac 1.5 roku temu, maja genialne maski warte swojej ceny. Przetestowalam chyba wszystkie ich produkty(nie ma ich za wiele) i musze przyznac, ze swietnie wplywaja na poprawe stanu wlosow, lecz nie przeciwdzialaja ich wypadaniu niestety, no ale wg zasady, jak do wszystkiego to jest do niczego

[B]MassieDran/B] dopiero zauwazylam, ze i Ty jestes i w drugim watku ;D w takim razie tym bardziej juz wiem, ze na pewno nic nowego Ci tu nie przekazalam odnosnie siemienia l. :P

Edytowane przez milkamm
Czas edycji: 2013-11-29 o 17:09
milkamm jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 14:08   #42
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor dlaczego idziesz na oddzia³? jakie¶ badania czy co? mam nadziejê, ¿e czujesz siê ju¿ lepiej i dasz radê tm siê jutro zjawiæ.
Ja ju¿ nie mogê doczekaæ siê jutra- nowy lekrz, nowe nadzieje oby by³ tym w³a¶ciwym!
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 18:53   #43
kociajapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

OSTRZE¯ENIE ;-)

Dla dziewczyn bior±cych palmê saba³ow±.

Jak wiecie palma reguluje poziom hormonów. Poprawia siê dziêki temu cera i rosn± w³osy.

Ja bra³am ¶rednie dawki i tak mi uregulowa³a hormony, ¿e jestem w ci±¿y
Starli¶my siê jakie¶ 5 lat temu, bez skutku, mimo badania i prawid³owych wyników, w tym równie¿ hormonów. A tu nagle... ¦wiêcie jestem przekonana, ¿e to zas³uga palmy i dowitaminizowania(VITABOL IC) i mnie i mê¿a(bo jemu dawa³am extra witaminki, bo jak ja ³ykam to on te¿;-)

Wiêc ostrzegam- jak palma to antykoncepcja, chyba ze chcecie dzidziê
__________________
Dbam o w³osy i æwiczê

Edytowane przez kociajapa
Czas edycji: 2013-12-01 o 19:06
kociajapa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 19:23   #44
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

nie strasz dziewczyno !

ja 4, 5 miesiaca temu urodzilam druga córunie i jestem od jakiegos czasu na palmie wiec 3-ego brzdaca bym nie chciala


ps. Mam nadzieje ze wiesz ze musisz zrezygnowac z palmy skoro jestes w ciazy ??
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:44   #45
_wieloryb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziewczyny,

Jako ciekawostka: od pewnego czasu biorê pigu³y z ektraktem z czerwonej koniczyny i zdaje siê,¿e byæ mo¿e nie¼le dzia³aæ na w³osy..jednak w moich przypadku s± efekty uboczne: jêdrniejsze cycki(wiadomo-to plus), wzmo¿ony apetyt(wrêcz nieustannie chce mi siê je¶æ) i dra¿liwo¶æ niestety..
Nie daje wiêc ju¿ czerwonej koniczynie szansy-odstawiam.

Oprócz tego po wynikach ze szpitala(wkleje niebawem) dosta³am na uregulowanie jajników lek: Glucophage XR 500mg (notabene lek dla cukrzyków O_o ), czy która¶ z Was mo¿e to bra³a?

Niedlugo lecê na ponowne badania do szpitala-ju¿ na do¶æ konkretne badania bo pod k±tem 'sprawno¶ci' przysadki (bo zdaje siê,¿e z ni± jest co¶ nie tak [o¶ przysadkowo-gonadalna ] no i chyba równie¿ z jajnikami...).

Dziewczyny-która z Was mia³a zaburzenia od¿ywiania?
Antuanetta czy to Ty??
Kolamara chyba te¿?

Wklejam link do ciekawego artyku³u o problemach hormonalnych w nastêpstwie ED: (u mnie siê to zgadza w 100%)

http://wiadomoscilekarskie.pl/pl/art...wym_laknieniem
_wieloryb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-01, 21:49   #46
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez kociajapa Poka¿ wiadomo¶æ
OSTRZE¯ENIE ;-)

Dla dziewczyn bior±cych palmê saba³ow±.

Jak wiecie palma reguluje poziom hormonów. Poprawia siê dziêki temu cera i rosn± w³osy.

Ja bra³am ¶rednie dawki i tak mi uregulowa³a hormony, ¿e jestem w ci±¿y
Starli¶my siê jakie¶ 5 lat temu, bez skutku, mimo badania i prawid³owych wyników, w tym równie¿ hormonów. A tu nagle... ¦wiêcie jestem przekonana, ¿e to zas³uga palmy i dowitaminizowania(VITABOL IC) i mnie i mê¿a(bo jemu dawa³am extra witaminki, bo jak ja ³ykam to on te¿;-)

Wiêc ostrzegam- jak palma to antykoncepcja, chyba ze chcecie dzidziê
Palma cacy, anty be. Brawo dzidzia.
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 08:48   #47
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez milkamm Poka¿ wiadomo¶æ
J

A propo Sebordin, nie wiem czy stosowalas ich odzywke, do wlosow farbowanych i zniszczonych..czesto polecana na blogach u wlosomaniaczek. Przyznam, ze ja kupilam i poza awaryjnymi sytuacjami, kiedy nie mam czasu, typu wychodze z basenu, nie uzywam jej wcale, bo to nic innego jak jedna wielka silikonowa bomba..:/ wiec nie rozumiem wcale zachwytu nad nia..ale moge sie mylic bo specjalista w temacie nie jestem
Jesli mowisz o balsamie z ¿eñ-szeniem to ona nie ma silkonów

hej, przywiatam siê, podczytujê Was troszkê.

Mam pytanie do dziewczyn stosujacych palmê saba³ow± - czy zauwa¿y³y¶cie wzrost wagi????

Kociajapa - gratulacje, fajnie ¿e siê uda³o!
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-12-02 o 08:49
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:39   #48
motylleq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 6
Cool Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Hej wszystkim
W³osy wypadaj± mi od zawsze tak jak mojej mamie. Ona od lat my¶li o peruce, a dla mnie niestety zawsze by³o co¶ wa¿niejszego "na g³owie". Brat równie¿ w wieku 20-stu pary lat wy³ysia³ jak kolano.
W ka¿dym razie od miesi±ca dzieñ i noc czytam wszystko o w³osach i zaczê³am "kuracjê" . Do pielêgnacji u¿ywam ca³ej serii waxa do wypadaj±cych w³osów, a jak zaczê³am kompletowaæ "witaminy" to pewnego dnia mia³am ich dos³ownie gar¶æ do ³ykniêcia. Szczerze to przerazi³o mnie to, bo nigdy nie bra³am takiej ilo¶ci suplementów. Zaczê³am wiêc je ograniczaæ, a na to miejsce jak wiele z Was pijê herbatki
z pokrzywy
z wierzbownicy
zielon± (pijê od lat, ale efektów na w³osach nie widzê - wypadaj± gar¶ciami, a nawet gorzej)
i wczoraj w necie natknê³am siê na co¶ takiego jak
palma-sabalowa-saw-palmetto(sabal-serrulata)-rozdrobniona
w sklepie jiaogulan.pl
Przeszuka³am forum w tym kierunku i nic nie znalaz³am na temat. Kto¶ u¿ywa³ co¶ takiego?
Ja w ka¿dym razie zamówi³am i zamierzam z tego piæ herbatkê oraz robiæ p³ukanki i mo¿e wcierki. Czekam, a¿ przyjdzie.
Badañ nie robi³am , czy mam ³ysienie androgenne, ale patrz±c na moj± rodzinê w zasadzie nie mam w±tpliwo¶ci.
Liczê, ¿e to mi pomo¿e. Jak przyjdzie opiszê lepiej co to jest i jak smakuje.
motylleq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 09:50   #49
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Wielorybku, ja nie mam zaburzeñ od¿ywiania. Fakt faktem, gdy odstawi³am sterydy schud³am 5 kg w miesi±c, spad³ mi bardzo apetyt, ju¿ nie szukam s³odyczy w szafkach.

Je¶li kto¶ ma problemy ze skór± g³owy, jaki¶ ³upie¿, swêdzenie, polecam emulsjê Zoxi derm. Szkoda, ¿e nie jest szamponem ale da siê przyzwyczaiæ, ³agodzi te¿ podra¿nienia.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 11:02   #50
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

ehh od 2 tygodni znów lec± mi w³osy, mimo, ¿e biorê androcur : ( nie wiem ju¿ od czego, czy to przesilinie, tarczyca, hashimoto czy co¶ innego.. mam dosyæ... codziennie ¶ciagam po kilkadziesi±t w³osów z moich ubrañ, jak je czesze to g³ow± w dó³ nad miejscem, gdzie nie widaæ, ile w³osów spadnie, a pod prysznicem, to muszê siê myæ z w³osów, bo mam ich sporo na plecach... tzn. takich wypadniêtych, które tam sobie le¿± <lol>

nie wiem ju¿ co robiæ... zawsze pomaga³ mi spectral, ale teraz ¿al mi pieniêdzy na niego i chyba spróbujê jakiej¶ prostej metody jak olej rycynowy, ¿eby je trochê wzmocniæ : (

mam ju¿ tego dosyæ, na prawdê kolejny raz mocno siê za³amujê... (wypadaj± mi od 4 lat, mam 20) mo¿e to od niepodcinania koñcówek? <lol> nieby³am 1,5 roku u fryzjera, bo mam dosyæ fryzjerek, które s± przera¿one jak mi w³osy wypadaj± poza tym w³osy rosn± mi z 2 mm na miesi±c chyba... (farbuje henn±)

i chyba sobie doczepie w³osy jak±¶ super metod± jak naoszczêdzam i nie bêdê siê przejmowaæ ¿adnymi skutkami ubocznymi
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:17   #51
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Doczepic ?? Ale co masz na mysli ?? Bo jesli peruka to ok , bo nie bedziesz miec swoich wlosow ale jesli masz zamiar zageszczac , przedluzac to wybij sobie to z glowy bo zrobisz sobie jeszcze gorsze kuku . Do tego trzeba miec zdrowe i przedewszystkim zdrowe wlosiska a Tobie jak leca garsciami to ta metoda nu nu
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 11:57   #52
kociajapa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Blackbejbe Poka¿ wiadomo¶æ
nie strasz dziewczyno !

ja 4, 5 miesiaca temu urodzilam druga córunie i jestem od jakiegos czasu na palmie wiec 3-ego brzdaca bym nie chciala


ps. Mam nadzieje ze wiesz ze musisz zrezygnowac z palmy skoro jestes w ciazy ??
Wiem
Teraz zdrowe jedzonko, kwas foliowy i odpoczynek.
W³osy nadal od¿ywiane, ale zewnêtrznie: kozieradka, oleje.
__________________
Dbam o w³osy i æwiczê
kociajapa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:13   #53
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez milkamm Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro kupuje Revalid, to juz przesadzone a przyjmowalas moze Priorin? znalazlam go u siebie w drogerii i mocno sie nad nim zastanawiam. Tym bardziej, ze czytalam sporo o nim w sieci i ma liczne, pozytywne opinie..moze warto sprobowac..? Ja stostuje do tej pory Merz spezial haar-activ oraz przyjmuje selen (jak to wiekszosc z nas przy niedoczynnosci) ale jakichs specjalnych efektow, jak wiadomo, nie zauwazylam

A propo Sebordin, nie wiem czy stosowalas ich odzywke, do wlosow farbowanych i zniszczonych..czesto polecana na blogach u wlosomaniaczek. Przyznam, ze ja kupilam i poza awaryjnymi sytuacjami, kiedy nie mam czasu, typu wychodze z basenu, nie uzywam jej wcale, bo to nic innego jak jedna wielka silikonowa bomba..:/ wiec nie rozumiem wcale zachwytu nad nia..ale moge sie mylic bo specjalista w temacie nie jestem

Ja mam autoimmunologiczna niedoczynnosc, z TSH przed rozpoczeciem przyjmowania euthyroxu 5.1(przy normie 0.55-4.78) i po pierwszych 3 miesiacach 3.0 (przy normie 0.27-4.2), wiec stale jest podwyzszone, ale na szczescie nieznacznie

Kupie tez siemie lniane oraz olej rycynowy i zastosuje sie do Twoich wskazowek ! Zobaczymy co z tego wyjdzie

Jezeli jestescie zainteresowane to od siebie moge dodatkowo polecic odzywki i maski phyto, ktore naprawde sa genialne, z masek najlepsza wydaje mi sie maska intensywnie nawilzajaca z olejem z jojoba, oraz produkty Moroccan Oil; z nimi zwiazana juz od ponad 3lat, przy czym na dobre zaczelam ich uzywac 1.5 roku temu, maja genialne maski warte swojej ceny. Przetestowalam chyba wszystkie ich produkty(nie ma ich za wiele) i musze przyznac, ze swietnie wplywaja na poprawe stanu wlosow, lecz nie przeciwdzialaja ich wypadaniu niestety, no ale wg zasady, jak do wszystkiego to jest do niczego

[B]MassieDran/B] dopiero zauwazylam, ze i Ty jestes i w drugim watku ;D w takim razie tym bardziej juz wiem, ze na pewno nic nowego Ci tu nie przekazalam odnosnie siemienia l. :P


Priorin - hmmm nie s³ysza³am o tym jeszcze, ale na pewno poszperam info w necie na jego temat, mnie nie trzeba namawiaæ Na razie wczoraj, pod wp³ywem impulsu (chyba widzê, ¿e ten szampon z Biovaxa zaczyna dzia³aæ, a to mnie motywuje ) zamówi³am 5 opakowañ Revalidu (op³aca³o siê ) i zamierzam go braæ przez ca³e 5 miesiêcy 3x dziennie, jeeeaaaa

Te¿ u mnie lekarz podejrzewa³ Hashi, mia³am lekko podwy¿szone przeciwcia³a (133) ale po roku brania selenu (2tabl.) spad³y do 20 (norma 0-40), no ale selen biorê nadal, choæ teraz lekarz kaza³ mi braæ 1 tabl. - oby i u Ciebie selen zadzia³a³!

Kupi³am parê m-cy temu ten os³awiony Seboradin, ale dla mnie to totalna pora¿ka. Nie do¶æ, ¿e ¶mierdzi, to jeszcze nie zauwa¿y³am jakiego¶ superhipermega dzia³ania. Ot zwyk³a od¿ywka, a ¿e zapachu nie mog³am znie¶æ (no sorry, wola³abym nie capiæ ) to ja wyrzuci³am i wiêcej po ni± nie siêgnê. Ale powiem Ci, ¿e na mnie wiêkszo¶æ blogerowych hitów nie robi wra¿enia

Dobrze, gdyby Twoje TSH by³o w granicach 1 - wtedy powinna¶ zauwa¿yæ ró¿nicê Ja przy braniu leków mam wyniki 0,7-0,8

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez illegale Poka¿ wiadomo¶æ
ehh od 2 tygodni znów lec± mi w³osy, mimo, ¿e biorê androcur : ( nie wiem ju¿ od czego, czy to przesilinie, tarczyca, hashimoto czy co¶ innego.. mam dosyæ... codziennie ¶ciagam po kilkadziesi±t w³osów z moich ubrañ, jak je czesze to g³ow± w dó³ nad miejscem, gdzie nie widaæ, ile w³osów spadnie, a pod prysznicem, to muszê siê myæ z w³osów, bo mam ich sporo na plecach... tzn. takich wypadniêtych, które tam sobie le¿± <lol>

nie wiem ju¿ co robiæ... zawsze pomaga³ mi spectral, ale teraz ¿al mi pieniêdzy na niego i chyba spróbujê jakiej¶ prostej metody jak olej rycynowy, ¿eby je trochê wzmocniæ : (

mam ju¿ tego dosyæ, na prawdê kolejny raz mocno siê za³amujê... (wypadaj± mi od 4 lat, mam 20) mo¿e to od niepodcinania koñcówek? <lol> nieby³am 1,5 roku u fryzjera, bo mam dosyæ fryzjerek, które s± przera¿one jak mi w³osy wypadaj± poza tym w³osy rosn± mi z 2 mm na miesi±c chyba... (farbuje henn±)

i chyba sobie doczepie w³osy jak±¶ super metod± jak naoszczêdzam i nie bêdê siê przejmowaæ ¿adnymi skutkami ubocznymi


Skoro znowu zaczê³y wypadaæ Ci w³osy, a wiesz, ¿e masz problemy z tarczyc±, to mo¿e znak, ¿e nale¿y bardziej o siebie zadbaæ? Ponów badania, zbadaj dodatkowo prolaktynê i testosteron Tak jak ju¿ pisa³am, polecam te¿ Revalid
__________________





MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 12:36   #54
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 464
GG do illegale
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

ehh no w³a¶nie podwy¿szy³am dawkê eutyroxu : ) zamierzaæ zmieniæ na naturalny armour, a na luty mam umówiona wizytê z dobrym endo, i dopiero wtedy zamierzam zrobiæ badnia, czyli za jaki¶ miesi±c i to dosyæ spory komplet, na który zbieram pieni±dze ;p

póki co pokrzywa i rycyna... no i wit D3, selen, milk thistle w kapsu³kach
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynno¶æ tarczycy zaburzenia od¿ywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu od¿ywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 17:56   #55
marchefkowa
Raczkowanie
 
Avatar marchefkowa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 61
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

to ja te¿ siê do Was przy³±czê

mam d³ugie, cieniutkie blond w³osy, nigdy nie farbowa³am, ale zauwa¿y³am, ¿e po prawie dwóch latach olejowania zaczê³y siê o wiele bardziej pl±taæ i przez to je o wiele bardziej ci±gnê przy rozczesywaniu - niedawno mia³am ¶lub i rozczesuj±c wieczorem natapirowane w³osy prawie p³aka³am, bo generalnie sporo ich wypada, a tego dnia by³a po prostu masakra mam pe³no takich "u³amanych" w³osów, które nie poprawiaj± mi samopoczucia, bo po ka¿dym prysznicu i tak wypada mi ca³kiem sporo w³osów - nie wiem wiêc do koñca czy wiêcej w³osów mi wypada czy wiêcej sama mechanicznie uszkadzam...

kupi³am drewniany grzebieñ z szeroko rozstawionymi z±bkami, mam Tangle Teezera a i tak lipa

chwilowo nie ma nie wiadomo jakiej tragedii, my¶lê, ¿e zwracam uwagê na te w³osy, bo nigdy tak d³ugich nie mia³am, ale my¶lê, ¿e nie zaszkodzi, je¶li siê nimi jako¶ dodatkowo zaopiekujê
__________________
moje polsko-tureckie przygody kosmetyczne

http://www.7hillsofbeauty.com
marchefkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 18:06   #56
Blackbejbe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Athlone / Irlandia
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez kociajapa Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem
Teraz zdrowe jedzonko, kwas foliowy i odpoczynek.
W³osy nadal od¿ywiane, ale zewnêtrznie: kozieradka, oleje.
a mozesz mi zdradzic co to dajesz na skalp ??
cantella asiatica

có¿ to jest ??
__________________
WEWNÊTRZNIE :
- olej lniany
- olej z pestek dyni
- reszta dojdzie

ZEWNÊTRZNIE :
- olej z pestek dyni
- olej musztardowy z papryczka
- szampon cebulowy

- i tutaj te¿ bêdzie wiêcej


== ODZYSKAÆ W£OSISKA==


Blackbejbe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-02, 19:32   #57
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor dlaczego idziesz na oddzia³? jakie¶ badania czy co? mam nadziejê, ¿e czujesz siê ju¿ lepiej i dasz radê tm siê jutro zjawiæ.
Ja ju¿ nie mogê doczekaæ siê jutra- nowy lekrz, nowe nadzieje oby by³ tym w³a¶ciwym!
Dzwoni³am dzisiaj, jutro idê na szczê¶cie wszystko siê uda³o i nie bêdê d³u¿ej czekaæ.
Idê dowiedzieæ siê co powoduje u mnie androgenizacjê, wpn czy inne ¶wiñstwo. Pielêgniarka oddzia³owa mówi³a mi, ¿e minimum 4 dni pole¿ê sobie jak dobrze pójdzie.

No i jak tam z tym lekarzem? zdaj relacje koniecznie



kociajapa
gratuluje

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-02 o 19:34
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 08:49   #58
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez marchefkowa Poka¿ wiadomo¶æ
to ja te¿ siê do Was przy³±czê

mam d³ugie, cieniutkie blond w³osy, nigdy nie farbowa³am, ale zauwa¿y³am, ¿e po prawie dwóch latach olejowania zaczê³y siê o wiele bardziej pl±taæ i przez to je o wiele bardziej ci±gnê przy rozczesywaniu - niedawno mia³am ¶lub i rozczesuj±c wieczorem natapirowane w³osy prawie p³aka³am, bo generalnie sporo ich wypada, a tego dnia by³a po prostu masakra mam pe³no takich "u³amanych" w³osów, które nie poprawiaj± mi samopoczucia, bo po ka¿dym prysznicu i tak wypada mi ca³kiem sporo w³osów - nie wiem wiêc do koñca czy wiêcej w³osów mi wypada czy wiêcej sama mechanicznie uszkadzam...

kupi³am drewniany grzebieñ z szeroko rozstawionymi z±bkami, mam Tangle Teezera a i tak lipa

chwilowo nie ma nie wiadomo jakiej tragedii, my¶lê, ¿e zwracam uwagê na te w³osy, bo nigdy tak d³ugich nie mia³am, ale my¶lê, ¿e nie zaszkodzi, je¶li siê nimi jako¶ dodatkowo zaopiekujê

Mogê poleciæ Ci szapon z Biovax Med stymuluj±cy porost w³osów, trochê drogi, ale kurcze, u mnie chyba zaczyna dzia³aæ, bo z dnia na dzieñ w³osów mniej wypada!! Dodatkowym plusem jest fakt, ¿e od¿ywia w³osy (moje lekko obci±¿a, ale da siê prze¿yæ )

__________________





MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 09:10   #59
motylleq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MassieDran Poka¿ wiadomo¶æ
Mogê poleciæ Ci szapon z Biovax Med stymuluj±cy porost w³osów, trochê drogi, ale kurcze, u mnie chyba zaczyna dzia³aæ, bo z dnia na dzieñ w³osów mniej wypada!! Dodatkowym plusem jest fakt, ¿e od¿ywia w³osy (moje lekko obci±¿a, ale da siê prze¿yæ )

A czy rosn± Ci po nim szybciej w³osy?
motylleq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-03, 09:24   #60
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 8 095
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez motylleq Poka¿ wiadomo¶æ
A czy rosn± Ci po nim szybciej w³osy?

Na razie u¿ywam go zdecydowanie za krótko (ponad tydzieñ), ¿eby móc to stwierziæ, ale dziewczyny na KWC pisa³y, ¿e wlosy po tym szamponie rosn± szybciej i pojawiaj± siê baby hair Mnie na razie stopniowo ogranicza wypadanie - wypada mi teraz 1/2 w³osów przy myciu z tego co wypada³o mi przed jego u¿ywaniem
__________________





MassieDran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.