Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-11, 09:13   #31
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12723
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 10:44   #32
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Smile Pianka zwiększająca objętość , bez alkoholu i z filtrami uv - prosze o radę

Witam Chciałam kupić piankę do włosów zwiększającą objętość bez alkoholu i z filtrami uv i nie wiem która jest najlepsza. Proszę Was o radę. Szukałam w internecie i wypatrzyłam taką :

Kadus Slalom, Magnify styling foam-pianka do włosów, profesjonalna formuła z pantenolem i ochroną uv, bez alkoholu. Do delikatnej stylizacji pełnej energii i objętości. Szczególnie do włosów zniszczonych i poddanych zabiegom chemicznym. Normalne utrwalenie. 300 ml,


i nie wiem , czy warto w nią inwestować Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu piankami to proszę o odp .
Od razu piszę, że w kwc jej nie ma
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:13   #33
JaAgathaKa
Rozeznanie
 
Avatar JaAgathaKa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 656
GG do JaAgathaKa
Dot.: Pianka zwiększająca objętość , bez alkoholu i z filtrami uv - prosze o radę

naprawdę nikt ? buuuuu
JaAgathaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:32   #34
monia3223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Objętośc włosków :(

Witam wszystkich!



Mam gęste,ciemne,długie(prawi e do pasa) i u dołu lekko falowane włosy.Bardzo o nie dbam i ogólnie jestem zadowolona.Jest jedna rzecz ,która nie daje mi spokoju.Niestety,są oklapnięte.Chciałabym aby były "wyższe".Próbowałam tapirować,ale jednak nie daje mi to pełnej satysfakcji.Wyglądają jakby były rozczochrane lub zwichrzone i czuję się jak Baba Jaga.Co mogę zrobić aby je "podwyższyć" i nadać im objętości?Jakieś szampony?Domowe sposoby?O trwałej ,która podnosi włosy u nasady nie ma mowy .Dziękuję
monia3223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 22:38   #35
zuzuska95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 13
GG do zuzuska95
Dot.: Objętośc włosków :(

Ja również mam taki problem, nie używam żadnych pianek. Moje włosy to dla nich za duże wyzwanie :P Codziennie je myje i tyle. Hm,może twoje będą bardziej łaskawe dla różnych pianek,żeli,odżywek itp.? Idź do drogerii i rozejrzyj się za czymś co będzie dla ciebie ok. Pozdrawiam
zuzuska95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 23:45   #36
monia3223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Objętośc włosków :(

Zuzuska95<--- czy po piankach i żelach włosy nie będą wyglądały na mokre i nie będą się lepić ?
monia3223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 11:17   #37
zuzuska95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 13
GG do zuzuska95
Dot.: Objętośc włosków :(

Moje włosy właśnie tak wyglądają, dlatego ich nie używam. Ale to oczywiście zależy od rodzaju włosów. Ostatnio szperałam w necie na ten temat i znalazłam sprawdzone domowe sposoby na objętość włosów, sama ich wypróbuję. Mam nadzieje ,że będą skuteczne.

"Na kondycje włosów i ich porost wspaniale wpływa pokrzywa, stosowana jako napar bądź świeży sok do picia i płukania . Ale minusem dla blondynek jest to,ze przyciemnia wlosy."

"Wprowadzamy kontrolowany nieład
To prosty sposób, by fryzura nabrała witalności i puszystości. Najlepsze rezultaty uzyskamy na włosach krótkich i półdługich. Lekko wilgotne kosmyki, pasemko po pasemku, spryskujemy modelującym sprayem, okręcamy wokół palca i przypinamy wsuwkami tuż przy skórze. Po wysuszeniu suszarką bez dyfuzora ściągamy spinki i roztrzepujemy pasma palcami. Możemy rozetrzeć w dłoniach odrobinę żelu i usztywnić pojedyncze kosmyki, kierując je w różne strony.

Regularnie myjemy włosy
Jeśli mają skłonność do przetłuszczania, szybko tracą puszystość. W takim wypadku dobrą formę i witalność przywróci im jedynie mycie. Możemy je powtarzać nawet codziennie. Jeśli będziemy wybierały szampony, które działają łagodnie i nie podrażniają skóry głowy (przeznaczone do częstego mycia lub do włosów przetłuszczających się), na pewno im to nie zaszkodzi. Produkty te zawierają delikatne substancje myjące i naturalne wyciągi roślinne, które odżywiają włosy. Mają też w składzie polimery i proteiny, wbudowujące się w ich zniszczoną strukturę. Dzięki temu nie tylko oczyszczają, ale też wzmacniają i pogrubiają pasma.

Używamy suszarki z dyfuzorem
Podczas suszenia włosów dyfuzor, czyli specjalna nakładka z miękkimi plastikowymi wypustkami, lekko unosi kosmyki. Dzięki temu stają się bardziej puszyste i nie przylegają do głowy. Jeśli nie mamy suszarki z dyfuzorem, możemy dodać włosom puszystości, stosując specjalną technikę suszenia. Po wmasowaniu pianki pochylamy głowę i kierujemy na włosy strumień powietrza. Krótkie fryzury suszymy, roztrzepując kosmyki palcami. Wilgotne, długie pasma przeczesujemy grzebieniem lub dłońmi, kierując ciepły podmuch najpierw na ich nasadę. Kiedy nieco przeschną, wcieramy jeszcze odrobinę pianki i suszymy włosy w normalnej pozycji, roztrzepując je palcami.

Wybieramy odpowiednie balsamy i odżywki
Niezbyt gęste, delikatne włosy nie lubią odżywek bogatych w oleje roślinne i silikony, bo zbyt je obciążają. Nie służą im również regeneracyjne maski (po nich pasma staną się jeszcze mniej puszyste). Wdzięczne natomiast będą za produkty przeznaczone specjalnie do włosów pozbawionych objętości. Są to kosmetyki lekkie, a zarazem bogate w składniki pielęgnacyjne: witaminy B5 i H, ekstrakty z owoców. Mają też w składzie polimery, które tworzą na powierzchni włosa wzmacniającą warstwę, dzięki której staje się on sprężysty. Balsamy i odżywki mają zwykle postać delikatnych emulsji, pianek lub sprayów, pomagających też wymodelować fryzurę.

Modelujemy włosy szczotką
Powinna być gruba, okrągła lub półokrągła, najlepiej z naturalnego włosia. Nawijając na nią i susząc pojedyn-cze pasma, dodamy fryzurze objętości. Gęste kosmyki możemy wywijać na zewnątrz, ale jeśli włosy są cienkie, lepiej będą się prezentowały podkręcone pod spód.

Starannie dobieramy strzyżenie
Cieniowanie pasm i strzępienie końcówek sprawi, że optycznie włosów będzie więcej. Wybierzmy też dla nich fryzurę. Cienkie i delikatne lubią uczesania krótkie, z pazurkami i asymetrycznie obciętą grzywką. Jeśli zdecydujemy się na włosy sięgające ramion, zapuśćmy dłuższą grzywkę i zaczesujmy ją na bok (reszta pasm może być obcięta równo lub wycieniowana). Włosy gęste i miękkie wyglądają dobrze, nawet gdy sięgają do pasa - jednak powinny być wycieniowane na całej długości.

Robimy trwałą ondulację
Nie chodzi tu, rzecz jasna, o znaną nam z dawnych czasów fryzurę á la "wielkanocny baranek". Obecnie salony fryzjerskie oferują bardzo delikatne trwałe ondulacje, które tylko lekko unoszą włosy, bez nadmiernego ich skręcania. Uzyskany w ten sposób efekt nosi fachową nazwę "delikatnego odbicia". Zarówno urządzenia i wałki, jak i kosmetyki utrwalające nie mają wiele wspólnego z tradycyjną trwałą ondulacją. Dlatego takim zabiegom możemy poddać również włosy delikatne i cienkie.

Zmieniamy przedziałek
Jeśli przez dłuższy czas czeszemy włosy w ten sam sposób, tracą sprężystość u nasady i płasko układają się na głowie. Dotyczy to zwłaszcza okolic przedziałka. Dlatego co jakiś czas zmieniajmy uczesanie. Jeśli do tej pory robiłyśmy przedziałek z lewej strony, przenieśmy go na środek głowy lub na prawo. Możemy też całkowicie z niego zrezygnować.

Tapirujemy pasma
Fryzura zyska na objętości, jeśli lekko podtapirujemy włosy u nasady. Najlepiej zrobić to gęstym grzebieniem. Pasma tapirujmy bardzo delikatnie, by ich nie uszkodzić. Jeśli włosy są długie, zamiast grzebienia możemy użyć szerokiej, płaskiej szczotki. Potem układamy fryzurę. By efekt puszystości utrzymał się dłużej, spryskajmy włosy sprayem utrwalającym lub delikatnym lakierem.

Rozświetlamy balejażem
Jasne pasemka dają wrażenie, że włosów jest znacznie więcej niż w rzeczywistości. Dobrze prezentują się zarówno na krótkich, jak i długich fryzurach. Pamiętajmy jednak, by rozjaśnione pasemka były liczne i cieniutkie, wtedy dodadzą uczesaniu objętości. Balejaż kontrastowy lub zrobiony na grubych pasmach nie da takiego efektu.

Używamy lekkich produktów do stylizacji
Wszystkie kosmetyki do układania włosów powinny być delikatne. Jeśli chcemy mieć puszystą fryzurę, unikajmy produktów 2 w 1, wosków i past modelujących, sięgajmy za to po lekkie pianki i spraye oraz preparaty typu "włos w płynie", które utrwalają uczesanie i optycznie je powiększają. Pamiętajmy też, że pozbawione puszystości włosy nie lubią mocnych lakierów, powodujących przetłuszczanie i "siadanie" fryzury.

Korzystamy z lokówek i termoloków
Loki lub fale optycznie zwiększają objętość fryzury. Warto zatem sięgnąć po lokówkę elektryczną czy karbownicę. Nagrzewają się do wysokiej temperatury, bez obaw więc mogą z nich korzystać jedynie właścicielki mocnych i zdrowych włosów. Dla cienkich i słabych bezpieczniejsze są zwykłe wałki lub papiloty oraz termoloki, które najpierw się rozgrzewa (na elektrycznej podstawce lub w gorącej wodzie), a potem nakręca na włosy i pozostawia na 20 minut. O ile zwykłe wałki nakładamy na pasma wilgotne, o tyle lokówkę czy termoloki możemy z powodzeniem stosować także na suche kosmyki."

Troche tego jest, ale warto przeczytać .
zuzuska95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 15:57   #38
monia3223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Objętośc włosków :(

No,no trochę tego jest,ale czego się nie robi dla pięknych włosów
monia3223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 16:01   #39
monia3223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: Objętośc włosków :(

Zuzuska95 <---- Bardzo dziękuję Ci za rady.Przeczytałam i dowiedziałam się bardzo dużo użytecznych informacji Na pewno kilka z nich wypróbuję.Zaraz zabieram się do roboty,ale najpierw muszę wybrać się do sklepu
monia3223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 16:37   #40
zuzuska95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 13
GG do zuzuska95
Dot.: Objętośc włosków :(

Nie ma sprawy Jeżeli jakiś sposób będzie skuteczny to daj znać Pozdrawiam
zuzuska95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 14:58   #41
S.rykiel
Raczkowanie
 
Avatar S.rykiel
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Cz�stochowa
Wiadomości: 40
jak zwiększyc objętosc włosów?

Dziewczyny mam cieniowane włosy, ale jakies takie sianowate, jakie szmpony polecacie w celu zwiększeni objętosci, podrubienia ich. O ile to możliwe
__________________
rykiel

Edytowane przez S.rykiel
Czas edycji: 2008-10-30 o 15:18
S.rykiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 19:38   #42
JadowitaBiedronka
Raczkowanie
 
Avatar JadowitaBiedronka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 90
Dot.: jak zwiększyc objętosc włosów?

Cytat:
Napisane przez S.rykiel Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam cieniowane włosy, ale jakies takie sianowate, jakie szmpony polecacie w celu zwiększeni objętosci, podrubienia ich. O ile to możliwe
Ja uzywalam Pantene Pro-V 'geste i mocne' nawet niezly szampon ale wlosy sa po nim strasznie suche
__________________
Zapuszczam wlosy
Jest - 42 cm
Bedzie - 59 cm
JadowitaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 22:20   #43
bizu90
Raczkowanie
 
Avatar bizu90
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 216
Dot.: jak zwiększyc objętosc włosów?

polecam ! Biosilk , a jeśli chodzi o poprawe kondycji to najlepiej kupić jakąś maskę do włosów
__________________
18.12.2010 narzeczona
bizu90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:34   #44
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: jak zwiększyc objętosc włosów?

tez chętnie się dowiem, jak zwiększyć objętość
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 08:37   #45
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: jak zwiększyc objętosc włosów?

Polecam taką piankę czerwoną do włosów z Avonu zwiększającą objętośc- wypróbowałam i z efektów jestem zadowolona. Z domowych sposobów to masowanie skóry głowy z głową w doł jakieś 5 min. Kiedy tak robię, aż domownicy się smmieją, że włosów dostałam
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 06:49   #46
juchaa
Raczkowanie
 
Avatar juchaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Zwięszkenie objętości włosów

Chciałabym zwiększyć objętość swoich włosów.Mam fryzurkę ta Boba i codziennie rano muszę wcześnie wstać i modelować te włoski.Są one puszyste tylko przez parę godzin a potem "opadają".Używam pianki do włosów ale ona niepomaga.Pomocy!:rolleye s:
juchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 07:02   #47
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Zwięszkenie objętości włosów

Mnie pomaga pianka Wella dwudniowa objętość - jest rewelacyjna.
Po umyciu suszę włosy suszarką głową w dół i mofdeluję na okręgłej szczotce.
Rano tylko lekko poprawiam i spryskuję lakierem.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 23:09   #48
magdamlynek
Raczkowanie
 
Avatar magdamlynek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 93
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

No moja znajoma miała nie lada problem z gęstością i w końcu ostatnio nerwy jej puściły, wzięła pieniażki i na przedłużanie do fryzjera. Wygląda świetnie- ale trzeba tez umiejętnie o nie dbać! Można również używać najzwyklejszych metod- szamponów, odżywek, tylko nie na każdego to działa! NIestety
magdamlynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 18:33   #49
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
ja uzywam odzywki i jest taka sobie,służy mi jedynie do tego zeby włosy sie lepiej rozczesywały,ale napewno nie sprawia ze sa wizualnie grubsze tudzież gęściejsze.
Zastanawiam sie jeszcze nad maska z tej serii,bo ma niezłe opinie na KWC
Ja mam maskę, więc mogę co nieco powiedziec bo uzywam jej już długo po każdym myciu. Na pewno jest efekt dobrego rozczesywania, włosy może są troszkę grubsze, na pewno bardziej lśniące i mocniejsze, ale może obciążać. Efektu rewelacyjnego nie ma, ale uzywanie jej to sama przyjemnośc-super zapach i konsystencja, jest bardzo wydajna. Warto spróbować, ale cudo to żadne nie jest
Jeśli chodzi o dobry efekt to polecam udać się do salonu fryzjerskiego i zakupić żel z serii Tecni Art zwiększający objętość wlosów-takie biale opakowanie. kosztuje 60 zl, ale jest wydajny bo wystarczy niewielka ilość, a wlosy stają się sztywniejsze, grubsze i dają wrażenie gęstszych. Naprawdę polecam
__________________
blog
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 18:41   #50
chocklad
Raczkowanie
 
Avatar chocklad
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ze szwecji
Wiadomości: 40
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Witajcie ja uzywalam maski do wlosow z apteki nie pamietam nazwy ale jak powiecie ,,maske do wlosow Henna" to powinny wiedziec.Jest super po miesiacu juz widac roznice a duze opakowanie kosztuje ok 40 zl i starcza na ok 6 miesiecy!!
chocklad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:46   #51
Sol Freya Angelica
Raczkowanie
 
Avatar Sol Freya Angelica
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 68
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Moje wlosy staly sie gesciejsze i jakby grubsze po tabletkach Inneov. Zazywam je juz pol roku i widze pelno nowych wloskow
__________________

Tamilee Webb: 3 razy w tygodniu...
Sol Freya Angelica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:49   #52
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Możecie mi odpowiedzieć bo już zgłupiałam
Jeśli chcę mieć większą objętość włosów - to mam je mieć proste czy pocieniowane??

Bo czytałam w gaziecie, tutaj na forum - i wychodzi na to żeby NIE CIENIOWAĆ jeśli chce się mieć większą objętość

ja wczoraj poszłam do fryzjerki - i mówię że chcę mieć objętość większą (a miałam długie włosy, i cieniowane dawno były) a ona mi na to że trzeba pocieniować na całej długości wtedy będą miały objętość
to ja już nie wiem..


Na większą objętość polecam to co sprawdziłam z kosmetyków:
- Garnier Fructis (bez silikonu) wzmacniający, do włosów cienkich, bez objętości, osłabionych
- odżywka MATRIX zwiększająca objętość (dostępna tylko w salonach fryzjerskich)
- pianka do włosów WELLAFLEX (2-dniowa objętość) w umyte włosy wetrzeć u nasady i suszyć włosy z głową opuszczoną w dół
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:39   #53
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Możecie mi odpowiedzieć bo już zgłupiałam
Jeśli chcę mieć większą objętość włosów - to mam je mieć proste czy pocieniowane??

Bo czytałam w gaziecie, tutaj na forum - i wychodzi na to żeby NIE CIENIOWAĆ jeśli chce się mieć większą objętość

ja wczoraj poszłam do fryzjerki - i mówię że chcę mieć objętość większą (a miałam długie włosy, i cieniowane dawno były) a ona mi na to że trzeba pocieniować na całej długości wtedy będą miały objętość
to ja już nie wiem..


Na większą objętość polecam to co sprawdziłam z kosmetyków:
- Garnier Fructis (bez silikonu) wzmacniający, do włosów cienkich, bez objętości, osłabionych
- odżywka MATRIX zwiększająca objętość (dostępna tylko w salonach fryzjerskich)
- pianka do włosów WELLAFLEX (2-dniowa objętość) w umyte włosy wetrzeć u nasady i suszyć włosy z głową opuszczoną w dół

Ja też zawsze się z tym borykam, znam doskonale swoje włosy, mam takie jak ty i z doświadczenia wiem że mocne cieniowanie nie wpływa korzystnie na cienkie włosy, bo trzeba je układać na szczotce, używać wielu kosmetyków do stylizacji a i tak za chwile tracą objętość. wyglądają jak piórka, przy najmniejszej wilgoci skręcają si i robi się siano i taki perz.

Z kolei jak są zbyt ciężki - bo cienkie włosy też takie mogą być to smętnie oklapują i są wiecznie jak przylizane.
Dlatego tak ważne w przypadku tego typu włosów jest dobre cięcie, kiedyś chodziłam do fryzjera płaciłam 10 zł za wizytę i efekt był opłakany.
Teraz wolę dać więcej ale wolę profesjonalnych fachowców którzy tak operują nożyczkami że włosy praktycznie same się układają. ścinam je prosto bez cieniowania na całej długości, jedynie na końcach, żeby lepiej się układały, ewentualnie jakieś postrzępieni delikatne przy twarzy.

Ja sobie bardzo chwalę piankę Wella dwudniowa objętość, przetestowałam już wiele pianek i ta jest najlepsza.
Dobra jest odżywka nadająca objętość Herbal Essences,w pomarańczowym opaowaniu, również szampon z tej serii. Efekty są widoczne.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:56   #54
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja sobie bardzo chwalę piankę Wella dwudniowa objętość, przetestowałam już wiele pianek i ta jest najlepsza.
Jak najbardziej jestem za! też próbowałam różnych, ale ta jest świetna, nie skleja, utrzymuje objętość i jest wydajna
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:58   #55
Capilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Piaseczno / Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Co do zwiększenia objętości, to sprawdzone są lakiery, ale bez zawartości wody. Nie ma tego za dużo. Jeśli już to dostępne u fryzjerów, ale szczerze robią różnicę zwłaszcza przy delikatnych włosach. Jest jeden Sebastiana i Glamour Queen. Brak wody powoduje, że fryzura jest utrwalona, a włosy się nie sklejają.
Capilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 10:43   #56
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

A próbował ktoś Avon Techniques "Volume & Texture"? na KWC jest dużo pozytywnych opinii. Sama spróbowałam na własnych włosach i całkiem działa, choć nie wiem czy mi jest potrzebny, bo nie mam zbyt cienkich włosów.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 20:47   #57
pasjonarka
Raczkowanie
 
Avatar pasjonarka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 53
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Ja polecam najpierw użyć pianki L'oreal Professionnel - objętość u nasady, następnie nakręcenie włosów na grube wałki na rzepy. Jak się nabierze wprawy to nakręcenie włosów na wałki zajmuje dosłownie chwilę, a efekt jest naprawdę fajny.
pasjonarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:05   #58
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Też mam problem z cienkimi włosami, w dodatku są ciężkie, więc jak mam długie włosy to rozpuszczone po jakimś czasie stają się oklapłe Od paru miesięcy mam włosy długości za ucho plus prosta grzywka, jak ułożę na szczotce i wysuszę to nawet fajnie to wygląda.
Ostatni fryzjer u jakiego byłam mówił że przy cienkich włosach cieniowanie może nawet pogorszyć wygląd fryzurki.

Niestety to że są cienkie nadal jest moją zmorą i bolączką Z kosmetyków mogę polecić szampon Kerastase Bain VolumActive. Ja zużyłam całą taką dużą (chyba litrową) butlę i włosy faktycznie wydawały się pogrubione. Ale ciężko się po nim rozczesywały. Polecam też odżywkę Matrix Biolage na objętość i grubość. Po niej również włosy wydawały sie grubsze i jakby ich było więcej. Cały czas jednak nie są to takie efekty o jakich marzę Ale takich chyba nie osiągnę, taka moja uroda i tego akurat za bardzo zmienić się nie da

Z preparatów doustnych przetestowałam mnóstwo. Natomiast faktyczne zmniejszenie wypadania i wzmocnienie włosów zauważyłam po Revalidzie i Merz Special. Teraz myslę o Inneov - myślicie że ten preparat wart jest swojej ceny?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:11   #59
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Jak zwiększyć gęstość,objętośc włosów???

Haaallo, nikt już tu nie zagląda?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 14:17   #60
normalnienienormalna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 444
GG do normalnienienormalna
Najlepsza pianka zwiększająca objętość włosów.

Potrzebuję szybko się dowiedzieć jaka pianka jest według Was najlepsza. Wiem, że dla każdego coś innego jest dobre, ale potzrebuje teraz skuteczną pianke zwieksząjącą objetość mam nadzieje, że pomożecie.
normalnienienormalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-09 13:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.