mąż pracuje na zmiany- mam dość - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-23, 09:15   #91
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

a nie przyszło Ci do głowy że dla dziecka które ma inne rozrywki przedstawienie w przedszkolu jest zwyczajnie nieistotne? Wiem ze są dzieci które emocjonują się przedszkolnymi balami,teatrzykami itp szopkami. Moją córkę mało to interesuje,zwłaszcza kiedy są to wystepy zespołowe. Za to ostatnio była zachwycona kiedy w przedszkolu było spotkanie ze strazakami a dzieci mogły wchodzić na wóz strażacki. Innymi słowy - konkrety. A dla rodziców ( mówię tu o męzu i o sobie) takie przedszkolne przedstawienie to strata czasu i irytacja na byle jaką organizację, brak kontroli nad dziećmi , zachowania innych rodziców itd.

Argument ze ,,na amerykanskich filmach" bardzo mnie rozbawił - nie zyjemy w Ameryce, zyjemy w kraju w którym kobieta przypisana jest do garów i dzieci, gdzie kobieta bez męza uważana jest za cos gorszego, gdzie powołuje się pełnomocnika do spraw kobiet, w kraju gdzie planuje się zakaz handlu w weekendy,gdzie akceptuje się wrzeszczące dzieci w miejscach publicznych i promuje również publiczne karmienie piersią.
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:23   #92
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
Argument ze ,,na amerykanskich filmach" bardzo mnie rozbawił - nie zyjemy w Ameryce, zyjemy w kraju w którym kobieta przypisana jest do garów i dzieci, gdzie kobieta bez męza uważana jest za cos gorszego, gdzie powołuje się pełnomocnika do spraw kobiet, w kraju gdzie planuje się zakaz handlu w weekendy,gdzie akceptuje się wrzeszczące dzieci w miejscach publicznych i promuje również publiczne karmienie piersią.
A mnie nie bawi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem ,po raz kolejny powtarzam,że był to kolokwialny przykład robienia kariery a pogodzenia opieki nad dzieckiem i mieć na wszystko czas.
O czym wcześniej pisały dziewczyny tylko innymi słowami.
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:31   #93
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Po prostu niektórzy ludzie nie powinni się rozmnażać. Przecież to nie jest obowiązkowe.


Nigdzie nie twierdziłam, że trzeba dzieciom poświecić cały swój czas i nadal tego nie twierdzę. Sama nie spędzam ze swoimi dziećmi całej doby.
Ale ile czasem mniej kłopotów i problemów byłoby, gdyby nie bezmyślnie rozmnażanie się ludzi, którzy potem nie wiedzą co z tym dzieckiem zrobić.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2010-02-23 o 09:38
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:42   #94
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
a nie przyszło Ci do głowy że dla dziecka które ma inne rozrywki przedstawienie w przedszkolu jest zwyczajnie nieistotne? Wiem ze są dzieci które emocjonują się przedszkolnymi balami,teatrzykami itp szopkami. Moją córkę mało to interesuje,zwłaszcza kiedy są to wystepy zespołowe. Za to ostatnio była zachwycona kiedy w przedszkolu było spotkanie ze strazakami a dzieci mogły wchodzić na wóz strażacki. Innymi słowy - konkrety. A dla rodziców ( mówię tu o męzu i o sobie) takie przedszkolne przedstawienie to strata czasu i irytacja na byle jaką organizację, brak kontroli nad dziećmi , zachowania innych rodziców itd.

Argument ze ,,na amerykanskich filmach" bardzo mnie rozbawił - nie zyjemy w Ameryce, zyjemy w kraju w którym kobieta przypisana jest do garów i dzieci, gdzie kobieta bez męza uważana jest za cos gorszego, gdzie powołuje się pełnomocnika do spraw kobiet, w kraju gdzie planuje się zakaz handlu w weekendy,gdzie akceptuje się wrzeszczące dzieci w miejscach publicznych i promuje również publiczne karmienie piersią.
Dziecko uczy sie rywalizowac, chce pokazac rodzicom, czego sie nauczyło, chce, zeby ktos je pochwalil za osiagniecia,za prace i skupił na nim uwage. Dlatego uwazam, ze przedstawienie w którym dzieci biora udział i chca to pokazac rodzicom, to nigdy nie jest strata czasu i w zyciu bym nie zawiodła dziecka nie pojawiajac sie u jego boku w tak waznej chwili, wiedzac na dodatek, ze inni rodzice sa obecni przy dzieciach. Nie pomyslałas, ze córka przejmuje twoj wzorzec i moze powtarzac to, co ty uwazasz. Nie wierze, ze dla dziecka nie jest wazna obecnosc rodzica na jakiejkolwiek uroczystosci z rodzicami.
Skupiasz sie tylko na sobie i na tym, co dla ciebie najwygodniejsze. Nawet dziecka na wakacje nie bierzesz, myslisz, ze tez jest szczesliwe z tego powodu?
Ktos, kto sie postarał o dzieci musi czasami zrezygnowac ze swojej wygody, ty tego nie chcesz i nie akceptujesz, wiec nigdy nie bedziesz dobrą matką, poki tego nie pojmiesz.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 09:46   #95
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

A propos pojawiania się rodzica na przedstawieniu - mam w klasie 12-13 latki, i nawet w tym wieku, kiedy wkraczają w dojrzewanie - kiedy przygotowujemy imprezę i rodzic nie przyjdzie - one są cholernie zawiedzione. To widać. A zdarza się, że i łza poleci. I to u obu płci.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:31   #96
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

[QUOTE=Gwiazdeczka1978;173 85735]Dziecko uczy sie rywalizowac, chce pokazac rodzicom, czego sie nauczyło, chce, zeby ktos je pochwalil za osiagniecia,za prace i skupił na nim uwage. Dlatego uwazam, ze przedstawienie w którym dzieci biora udział i chca to pokazac rodzicom, to nigdy nie jest strata czasu i w zyciu bym nie zawiodła dziecka nie pojawiajac sie u jego boku w tak waznej chwili, wiedzac na dodatek, ze inni rodzice sa obecni przy dzieciach. Nie pomyslałas, ze córka przejmuje twoj wzorzec i moze powtarzac to, co ty uwazasz. Nie wierze, ze dla dziecka nie jest wazna obecnosc rodzica na jakiejkolwiek uroczystosci z rodzicami.

Rywalizowac? śpiewanie bzdurnych piosenek w grupie to nie jest rywalizacja tylko równanie w dół tym bardziej ze moja córka jest raczej indywidualistką i takie zbiorowe występy jej nie pociągają do tego stopnia ze jak w przedszkolu był teatrzyk z okazji dnia babci i dziadka to pytała czy musi iść bonie ma swojej roli. po namowach ze babcia i dziadek przyjdą oglądac ten pozal się Boże zbiorowy występ dała się przekonać ale nie była zadowolona. Pozatym to chyba naturalne ze dziecko przyjmuje skalę wartości i punkt widzenia rodziców.
Moja córka już dzisiaj zauważa ze ktoś ma nieładne ubranie, ze nie pachnie itd.

W wyjeżdzaniu na wczasy bez dziecka nie widzę niczego złego- raz że samolot dla alergika nie jest najlepszym miejscem, dwa - moim zdaniem jest trochę za mała na wyjazdy w ciepłe kraje. Tym bardziej ze pojedzie na 3 tygodnie nad morze z ukochanymi dziadkami- była w zeszłym roku i była bardzo zadowolona ( rozpieszczona niestety też ).

I nie mam ambicji na bycie idealną matką za cenę własnego życia. A szczęśliwa,spełniona matka to szczęsliwe dziecko. Poświęcenie wywołuje frustrację która pózniej taka mamusia przelewa na dziecko.
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:47   #97
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

blondchimera - Tak naprawde, to Twoje dziecko za xxx lat bedzie moglo powiedziec, czy mialo szczesliwe dziecinstwo. Zycze Ci, aby w przyszlosci potwierdzilo Twoje obecne przypuszczenia.


OYE - Nie wnikam w to, czy robisz kariere itd. Jedna rzecz mnie uderzyla. Wiele osob, ktore spotkalam, i ktore robily duze miedzynarodowe kariery, nie chwalilo sie tym wszem i wobec. Wbrew pozorom, byla w nich jakas klasa, wyciszenie. Taka pani Rosana Lovato na przyklad - wlascicielka jednej z wiekszych firm we Wloszech. Kobieta nie udowadniala innym na kazdym kroku, ze jest wielka pani.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Hvid
Czas edycji: 2010-02-23 o 11:11
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 10:56   #98
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Blondchimero, rozczaruję cię - Twoje dziecko w swoim zauważaniu ubrania czy smrodku nie jest dzieckiem wyjątkowym - ot, każde przechodzi taki etap walenia prawdy w oczy
I absolutnie zgadzam się, że zabieranie malucha w daleki lot czy do ciepłych krajów niekoniecznie będzie rozsądne, ale przecież to nie oznacza rezygnacji ze wspólnych wakacji Co, mamuni korona spadnie, jak pojedzie nad polskie morze a nie nad Śródziemne? Wakacje z dziadkami to nie to samo, co z mamą.

Piszesz, że nie masz ambicji być matką idealną. No i super, ale po Twoich postach to niestety mam wrażenie, że jesteś Ty, potem dłuuuuuugo długo nic, potem praca, a gdzieś tam na końcu - dziecko. Smutne.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 10:56   #99
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość


Moja córka już dzisiaj zauważa ze ktoś ma nieładne ubranie, ze nie pachnie itd.
fakt,jest wybitną indywidualistką

szkoda,że nie masz ambicji,zachowujesz sie tak jakby dla Ciebie najważniejsze w życiu było latanie po sklepach w celu zakupu super ciuchów,fryzura od fryzjera,najlepiej platyna(sorry,jeśli ktoś ma ale nie lubię kobiet w tym odcieniu włosów,zresztą podobno są już nie modne),zabiegi kosmetyczne najlepiej botox,spędzanie wolnego czasu czyli urlopu bez dziecka,wysyłanie na noc dziecka na weekendy do dziadków to jest dla ciebie szczęscie,które ma widzieć Twoja córka?
Ale wzorzec
Zgadzam sie w tej sytuacji z Lubą co do posiadania potomstwa
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:17   #100
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość

Rywalizowac? śpiewanie bzdurnych piosenek w grupie to nie jest rywalizacja tylko równanie w dół tym bardziej ze moja córka jest raczej indywidualistką i takie zbiorowe występy jej nie pociągają do tego stopnia ze jak w przedszkolu był teatrzyk z okazji dnia babci i dziadka to pytała czy musi iść bonie ma swojej roli. po namowach ze babcia i dziadek przyjdą oglądac ten pozal się Boże zbiorowy występ dała się przekonać ale nie była zadowolona. Pozatym to chyba naturalne ze dziecko przyjmuje skalę wartości i punkt widzenia rodziców.
To jest też okazja aby pokazac ,że praca w grupie tez jest ważna i swoja obecnoscia moze zawieśc grupe.
A skoro nie jestes zadowolona z przedszkola to co stoi na przeszkodzie je zmienić ?lub pomoc w organizacji przedstawienia na wyższym poziomie ?

Co do niechęci do przedstawien i braku zainteresowania nimi ze strony dziecka ,to ja idąc na przestawienie nie do knca ide tam dla dziecka ale dla siebie ,moze jakas dziwna jestem ale sprawia mi przyjemnośc patrzenie jak moje dziecko recytuje wierszyk czy chociażby zobaczyc jak zachowuje sie w grupie .

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
Moja córka już dzisiaj zauważa ze ktoś ma nieładne ubranie, ze nie pachnie itd.
no i co z tego ?moze warto uczyc aby nie oceniac po wyglądzie ?

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
W wyjeżdzaniu na wczasy bez dziecka nie widzę niczego złego- raz że samolot dla alergika nie jest najlepszym miejscem, dwa - moim zdaniem jest trochę za mała na wyjazdy w ciepłe kraje. Tym bardziej ze pojedzie na 3 tygodnie nad morze z ukochanymi dziadkami- była w zeszłym roku i była bardzo zadowolona ( rozpieszczona niestety też ).

.
A ja widzę bo po to mam urlop aby spędzić czas z rodziną wspólnie bez obowiązków i pracy tym bardziej ,ze czas szybko płynie.

Nie ma obowiazku wyjazdow samolotowych czy tropikalnych a dla dziecka to tym bardziej nie ma różnicy gdzie jest tylko z kim.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-02-23 o 11:19
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:22   #101
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

gratuluję poczytania moich wpisów i profilu a ze platyna nie jest modna? mnie się podoba i to wystarczy. niestety, krytyka mojego dbania o siebie nasuwa mi tylko jedno skojarzenie - kobieta mająca dziecko i na dodatek mająca ponad 30 lat nie moze być sexowna/zadbana/zrobiona. Znowu wzorzeć matki - polki z 20 kg nadwagi,znaiedbanymi włosami i byle jakimi ciuchami. Ja się w ten wzorzec nigdy nie wpiszę.

A co do oceny po latach - kiedy się urodziłam moja mama była na II roku studiów. Zajmowała się mną babcia, rodziców miałam w weekendy.Moje dzieciństwo było fajne- niczego mi nie brakowało, miałam duzo swobody,zwiedziłam trochę świata. Mam bardzo dobry kontakt z rodzicami,podziwiam ich postawy życiowe, zaangazowanie,pasje, skalę wartości. Czy gdyby moja matka rzuciała studia i zajmowała się mną byłoby ( jeszcze ) lepiej? Mysłe że nie bo każda rezygnacja - zwłaszcza z rzeczy priorytetowych budzi gniew i frustrację.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
To jest też okazja aby pokazac ,że praca w grupie tez jest ważna i swoja obecnoscia moze zawieśc grupe.
A skoro nie jestes zadowolona z przedszkola to co stoi na przeszkodzie je zmienić ?lub pomoc w organizacji przedstawienia na wyższym poziomie ?



no i co z tego ?moze warto uczyc aby nie oceniac po wyglądzie ?



A ja widzę bo po to mam urlop aby spędzić czas z rodziną wspólnie bez obowiązków i pracy tym bardziej ,ze czas szybko płynie.

Nie ma obowiazku wyjazdow samolotowych czy tropikalnych a dla dziecka to tym bardziej nie ma różnicy gdzie jest tylko z kim.

Z przedszkola jestem zadowolona a na zabawy w przedszkolankę czasu nie mam. Niestety obserwuję ze obecnie kładzie się nacisk na grupę a nie docenia jednostkę.Smutne.
Co do wyjazdów- sorry, ale to gdzie spędzam urlop to moja sprawa. Nie lubię gór, nie bawi mnie paskudna pogoda nad polskim morzem, mazury są nudne. Ciekawe ze tyle osób wyjeżdza w ciepłe chociaż ,,nie ma takiego obowiazku". Życie nie składa się tylko z obowiązków.

A co do oceny po wyglądzie - co w tym złego? Nie od dzisiaj wiadomo ze ,,jak cię widzą tak cie piszą" i im szybcie j dziecko ( zwłaszcza dziewczynka) ten fakt zaalceptuje tym lepiej.
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 11:34   #102
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
gratuluję poczytania moich wpisów i profilu a ze platyna nie jest modna? mnie się podoba i to wystarczy. niestety, krytyka mojego dbania o siebie nasuwa mi tylko jedno skojarzenie - kobieta mająca dziecko i na dodatek mająca ponad 30 lat nie moze być sexowna/zadbana/zrobiona. Znowu wzorzeć matki - polki z 20 kg nadwagi,znaiedbanymi włosami i byle jakimi ciuchami. Ja się w ten wzorzec nigdy nie wpiszę.

no tak bo miedzy blond pindzią a grubą zapuszczona krowa nic nie ma ,studnia.



---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------




Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
Z przedszkola jestem zadowolona a na zabawy w przedszkolankę czasu nie mam. Niestety obserwuję ze obecnie kładzie się nacisk na grupę a nie docenia jednostkę.Smutne.
Co do wyjazdów- sorry, ale to gdzie spędzam urlop to moja sprawa. Nie lubię gór, nie bawi mnie paskudna pogoda nad polskim morzem, mazury są nudne. Ciekawe ze tyle osób wyjeżdza w ciepłe chociaż ,,nie ma takiego obowiazku". Życie nie składa się tylko z obowiązków.

A co do oceny po wyglądzie - co w tym złego? Nie od dzisiaj wiadomo ze ,,jak cię widzą tak cie piszą" i im szybcie j dziecko ( zwłaszcza dziewczynka) ten fakt zaalceptuje tym lepiej.

Myślę ,że ci sie w d... poprzewracało i nie mam więcej pytań.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-02-23 o 11:37
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:35   #103
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

No i znów JA JA JA Twoja sprawa, ale po co wątek zakładasz i na męża narzekasz, skoro sama jesteś nie lepsza?

A skojarzenie odnośnie wyglądu - kiepskie 30 skończona, 3 trymestr ciąży i NIGDY chyba jeszcze tak ładnie nie wyglądałam, tak seksownie (hehe, samozachwyt ). Ocenianie po wyglądzie jest PŁYTKIE, niestety. Owszem, nie można w skrajność popadać i stawiać tylko na przymioty duszy, ale piękna, zadbana lalka będzie tylko piękną, zadbaną lalką.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:44   #104
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
gratuluję poczytania moich wpisów i profilu
naprawdę trafiłam??
nie zaglądałam do Twojego profilu co możesz zresztą sprawdzić a posty zaraz lecę poczytać bo nie mogę uwierzyć,że po wpisach tylko na tym wątku prawidłowo Ciebie oceniłam

Blondchimero, oczywiście,że to Twoja sprawa gdzie spędzasz wakacje.Tylko jako matka wiem,że urlop z dzieckiem to dla niego super sprawa.
Raz,dawno temu, pojechaliśmy z mężem na urlop bez dzieci i do dzisiaj tego żałuję

Dla mnie urlop bez rodziny to nie urlop,cały rok gdzieś gonimy,mało czasu spędzamy razem, dlatego urlop z rodziną.
Teraz trochę mnie bo jedno dziecko jest dorosłe ale z drugim jeszcze tak.

Spotykam sytuacje ,że małżeństwa spędzają osobno urlop ,co dla mnie w mojej rodzinie jest nie do pomyślenia,ale jeśli tak wolą to ich sprawa.
Dziecko to zupełnie co innego.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no tak bo miedzy blond pindzią a grubą zapuszczona krowa nic nie ma ,studnia.


-
.
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:46   #105
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
Rywalizowac? śpiewanie bzdurnych piosenek w grupie to nie jest rywalizacja tylko równanie w dół tym bardziej ze moja córka jest raczej indywidualistką i takie zbiorowe występy jej nie pociągają do tego stopnia ze jak w przedszkolu był teatrzyk z okazji dnia babci i dziadka to pytała czy musi iść bonie ma swojej roli. po namowach ze babcia i dziadek przyjdą oglądac ten pozal się Boże zbiorowy występ dała się przekonać ale nie była zadowolona. Pozatym to chyba naturalne ze dziecko przyjmuje skalę wartości i punkt widzenia rodziców.
Moja córka już dzisiaj zauważa ze ktoś ma nieładne ubranie, ze nie pachnie itd.

W wyjeżdzaniu na wczasy bez dziecka nie widzę niczego złego- raz że samolot dla alergika nie jest najlepszym miejscem, dwa - moim zdaniem jest trochę za mała na wyjazdy w ciepłe kraje. Tym bardziej ze pojedzie na 3 tygodnie nad morze z ukochanymi dziadkami- była w zeszłym roku i była bardzo zadowolona ( rozpieszczona niestety też ).

I nie mam ambicji na bycie idealną matką za cenę własnego życia. A szczęśliwa,spełniona matka to szczęsliwe dziecko. Poświęcenie wywołuje frustrację która pózniej taka mamusia przelewa na dziecko.
Miej choc marne ambicje bycia matką jako taką Nie widzisz nic zenujacego w tym, co piszesz? Dziecko w wieku 5 lat nie jest za małe na wyjazdy w ciepłe kraje. 2 godz lot to nie jest jakas trauma dla alergika . Wakacje z dziadkami to to samo, co z rodzicami? Naprawde zaczyna mi byc zal tego biednego dziecka. Poza tym uczysz dziecko snobstwa, a nie indywidualnosci. Ot kolejna pusta blondi, która musi miec lektora, co by sie jezyka obcego nauczyc
Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
gratuluję poczytania moich wpisów i profilu a ze platyna nie jest modna? mnie się podoba i to wystarczy. niestety, krytyka mojego dbania o siebie nasuwa mi tylko jedno skojarzenie - kobieta mająca dziecko i na dodatek mająca ponad 30 lat nie moze być sexowna/zadbana/zrobiona. Znowu wzorzeć matki - polki z 20 kg nadwagi,znaiedbanymi włosami i byle jakimi ciuchami. Ja się w ten wzorzec nigdy nie wpiszę.

A co do oceny po latach - kiedy się urodziłam moja mama była na II roku studiów. Zajmowała się mną babcia, rodziców miałam w weekendy.Moje dzieciństwo było fajne- niczego mi nie brakowało, miałam duzo swobody,zwiedziłam trochę świata. Mam bardzo dobry kontakt z rodzicami,podziwiam ich postawy życiowe, zaangazowanie,pasje, skalę wartości. Czy gdyby moja matka rzuciała studia i zajmowała się mną byłoby ( jeszcze ) lepiej? Mysłe że nie bo każda rezygnacja - zwłaszcza z rzeczy priorytetowych budzi gniew i frustrację.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------




Z przedszkola jestem zadowolona a na zabawy w przedszkolankę czasu nie mam. Niestety obserwuję ze obecnie kładzie się nacisk na grupę a nie docenia jednostkę.Smutne.
Co do wyjazdów- sorry, ale to gdzie spędzam urlop to moja sprawa. Nie lubię gór, nie bawi mnie paskudna pogoda nad polskim morzem, mazury są nudne. Ciekawe ze tyle osób wyjeżdza w ciepłe chociaż ,,nie ma takiego obowiazku". Życie nie składa się tylko z obowiązków.

A co do oceny po wyglądzie - co w tym złego? Nie od dzisiaj wiadomo ze ,,jak cię widzą tak cie piszą" i im szybcie j dziecko ( zwłaszcza dziewczynka) ten fakt zaalceptuje tym lepiej.
Ty ty ty ty ty, szok, to, co mozna wyczytac, to to, ze masz generalnie kazdego w doopie oprocz jednej wymienionej osoby. Maz pewnie sie przydaje, ale córka, co tam, nie warto sie przejmowac. Praca w grupie uczy i rozwija i jest kolejnym etapem rozwoju dziecka.
Poza tym nikt nie mowi o nie dbaniu o siebie, mozna zadbac niekoniecznie kosztem rodziny.
A co do tego "jak cie widza tak cie pisza" ciebie widac jako typowy przykład stereotypowej blondynki, która tydzien płacze po złamanym tipsie
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:47   #106
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
...A co do oceny po wyglądzie - co w tym złego? Nie od dzisiaj wiadomo ze ,,jak cię widzą tak cie piszą" ....
I nie od dziś wiadomo,że to nie szata zdobi człowieka,ale człowiek szatę.
__________________
Monika
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:50   #107
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
no tak bo miedzy blond pindzią a grubą zapuszczona krowa nic nie ma ,studnia.


---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ---

Myślę ,że ci sie w d... poprzewracało i nie mam więcej pytań.
padłam. No najwyrazniej nie ma.
Ja tam sie czuje atrakcyjna. Mam niezla twarz, niezły biust fajne nogi, długie ciemne (nie blond))proste włosy, nie narzekam. Nie musze zaniedbywac dzieci, zeby sie wystylizowac na lalę.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 11:52   #108
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
gratuluję poczytania moich wpisów i profilu a ze platyna nie jest modna? mnie się podoba i to wystarczy.
Mało ważne co się tobie podoba, powinnas zadbac o to, zeby wyglądac modnie, ponieważ:

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
A co do oceny po wyglądzie - co w tym złego? Nie od dzisiaj wiadomo ze ,,jak cię widzą tak cie piszą" i im szybcie j dziecko ( zwłaszcza dziewczynka) ten fakt zaalceptuje tym lepiej.
Niedługo córka cię podsumuje stwierdzeniem, że masz na głowie jakies niemodne siano więc lepiej zacznij ładnie wyglądać. A, nie zapomnij tez o ładnym zapachu.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:21   #109
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Nic oczywiście nie mam do blondynek ale do "blond pindż" juz tak
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 12:30   #110
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Przeczytałam cały wątek i...masakra.

Wychodzi na to, ze powinniśmy w Polsce pomyślec o szkołach z internatem na wzór np. brytyjskiego Eaton - gdzie odsyłało by się dzieci, widywało tylko w czasie ferii na jakiś tydzień.... a co najważniejsze towarzystwo w tej szkole byłoby jak- nasza latorośl conajmniej na odpowiednim poziomie......
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:49   #111
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Mało ważne co się tobie podoba, powinnas zadbac o to, zeby wyglądac modnie, ponieważ:



Niedługo córka cię podsumuje stwierdzeniem, że masz na głowie jakies niemodne siano więc lepiej zacznij ładnie wyglądać. A, nie zapomnij tez o ładnym zapachu.

Rozczaruję CięMoja córka- brunetka - chce byc blondynka jak ja
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:57   #112
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Rozczaruję cię KAŻDA dziewczynka w wieku przedszkolnym chce być IDENTYCZNA jak mamunia. Jakbyś była łysa, to mała też by chciała taka być.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:12   #113
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
Rozczaruję CięMoja córka- brunetka - chce byc blondynka jak ja
Ja tez cie rozczaruje, ty nas nie mozesz rozczarowac, mozesz rozczarowac za to swoje dziecko, kiedy zrozumie,ze mamusia to plastykowa egoistka.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 13:27   #114
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Rywalizowac? śpiewanie bzdurnych piosenek w grupie to nie jest rywalizacja tylko równanie w dół tym bardziej ze moja córka jest raczej indywidualistką i takie zbiorowe występy jej nie pociągają do tego stopnia ze jak w przedszkolu był teatrzyk z okazji dnia babci i dziadka to pytała czy musi iść bonie ma swojej roli. po namowach ze babcia i dziadek przyjdą oglądac ten pozal się Boże zbiorowy występ dała się przekonać ale nie była zadowolona. Pozatym to chyba naturalne ze dziecko przyjmuje skalę wartości i punkt widzenia rodziców.
Moja córka już dzisiaj zauważa ze ktoś ma nieładne ubranie, ze nie pachnie itd.

W wyjeżdzaniu na wczasy bez dziecka nie widzę niczego złego- raz że samolot dla alergika nie jest najlepszym miejscem, dwa - moim zdaniem jest trochę za mała na wyjazdy w ciepłe kraje. Tym bardziej ze pojedzie na 3 tygodnie nad morze z ukochanymi dziadkami- była w zeszłym roku i była bardzo zadowolona ( rozpieszczona niestety też ).

I nie mam ambicji na bycie idealną matką za cenę własnego życia. A szczęśliwa,spełniona matka to szczęsliwe dziecko. Poświęcenie wywołuje frustrację która pózniej taka mamusia przelewa na dziecko.[/QUOTE]

Czyli mam rozumieć, ze pozostałe dzieci w grupie to jakieś półgłówki, rodzice też, a nauczyciele również - bo wymyślają jakieś przedstawienia, na których dzieci wybijające sie są zmuszane do integracji z "pospolitym ruszeniem"??
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:03   #115
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez Ratatuj Pokaż wiadomość
Raz,dawno temu, pojechaliśmy z mężem na urlop bez dzieci i do dzisiaj tego żałuję

Dla mnie urlop bez rodziny to nie urlop,cały rok gdzieś gonimy,mało czasu spędzamy razem, dlatego urlop z rodziną.
Teraz trochę mnie bo jedno dziecko jest dorosłe ale z drugim jeszcze tak.

Spotykam sytuacje ,że małżeństwa spędzają osobno urlop ,co dla mnie w mojej rodzinie jest nie do pomyślenia,ale jeśli tak wolą to ich sprawa.
Dziecko to zupełnie co innego.
ja też uważam że wakacje fajnie jest spedzić z dzieckim. rozumiem cheż małżonków do samotnego spędzenia czasu ale chyba wystarczy im kilka dni? weekend?
gdy janie widze cały dzień mojej córy i przyjdę gdy juz spi to mi szkoda i mnie i jej... bo wiele tracimy...
za chwile one (dzieci) bedą duze i nei bedą juz ans tak bardzo potrzebowaly. Wakacje beda oddzielne
ja na razie nie spełniam sie tak jak bym chcala nie rezygnuję z siebie...
ale uważam ze priorytetem jest dziecko.
to nie ma być wizytówka zachcianka...
to człowiek którym chcę spędzać czas...
bo ją kocham...


Cytat:
Napisane przez niro Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, ze powinniśmy w Polsce pomyślec o szkołach z internatem na wzór np. brytyjskiego Eaton - gdzie odsyłało by się dzieci, widywało tylko w czasie ferii na jakiś tydzień.... a co najważniejsze towarzystwo w tej szkole byłoby jak- nasza latorośl conajmniej na odpowiednim poziomie......
wiesz a moze znalazłoby sie tam wiecej dzieci niz nam się wydaje?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:26   #116
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
j




wiesz a moze znalazłoby sie tam wiecej dzieci niz nam się wydaje?
tez mi sie tak wydaje
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:29   #117
blondchimera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

niro napisała: ,,Czyli mam rozumieć, ze pozostałe dzieci w grupie to jakieś półgłówki, rodzice też, a nauczyciele również - bo wymyślają jakieś przedstawienia, na których dzieci wybijające sie są zmuszane do integracji z "pospolitym ruszeniem"??

Co do dzieci nie mam zdania. Co do rodziców-oczywiście nie wszystkich -z oberwacji wynikają mało fajne wnioski. Moja mama - osoba dosć łagodna -po zebraniu w przedszkolu powiedziała ze miała wrażenie ze siedzi ze stadem potakujących baranów kótrzy dyrektora przedszkola uważają za bóstwo a to co mówi za swięte. Zero uwag, zero pytań. Ja oczywiście wyszłam na pieniaczkę bo zadaję pytania, lubię znać podstawy prawne decyzji, interesuje mnie na co są wydatkowane moje pieniądze itd.

Ale podsumowując - zakładając ten wątek miałam jasny cel i wszystko zmierza w dobrym kierunku - moje argumenty przemówiły do męża.
Przy okazji dowiedziałam się jaką to złą i samolubną matką jestem
Tyle ze takich jak ja jest całkiem sporo a najbliższe mi osoby mają o mnie zdecydowanie inne zdanie
blondchimera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 14:42   #118
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez Ratatuj Pokaż wiadomość
Podałam Ci kolokwialny przykład ale tak jak napisała Gwiazdeczka nie zrozumiałaś tego.
Dziewczyny ,i Gwiazdeczka,Luba,Szajajab a,Paula wcześniej tłumaczyły na wszystkie sposoby,że kariera to coś zupełnie innego niż wykonywanie pracy,i satysfakcja z wykonywanego zawodu.

Kariera na Twoich szczeblu o którym mówisz to 80% czasu poświęconego firmie,to czas na współpracę ze współpracownikami,kontrah entami,jeśli posiadasz wysokie kompetencje interpersonalne i jeszcze do tego uważasz,że da sie to wszystko pogodzić z wychowaniem dziecka, wizyty u lekarza,dentysty,przedsta wienia w przedszkolu,spacer,gra w chińczyka czy cokolwiek innego to nie mam więcej pytań
Po pierwsze jakie sa wasze kwalifikacje ze ze dajecie sobie prawo mowic co to kariera i ile czasu ma zajac i jak ona wyglada? z filmu wiecie?
Po drugie skad mzoesz miec pojecie jak wyglada moja kariera?
Po trzecie osoba ktora poswieca 80% karierze to pracoholik i powinna sie leczyc bo to nie jest zdrowe.
W filmach duzo sie nie dowiesz polecam ci dobre ksiazki albo nawet google poczytaj troche na temat kariery to moze wtedy bedziesz miala chodz malutkie pojecie jak to wyglada

I na koniec tak uwazam ze da sie to wszystko pogodzic z macierzynstwem bo jak jestes na wyzszym szczeblu to masz ta wolonosc ze mozesz sobie organizowac dzien by to wszystko pogodzic.

Cytat:
a nie przyszło Ci do głowy że dla dziecka które ma inne rozrywki przedstawienie w przedszkolu jest zwyczajnie nieistotne? Wiem ze są dzieci które emocjonują się przedszkolnymi balami,teatrzykami itp szopkami.
masz racije dzieci ktore maja wiele waznych rzeczy w swoim zyciu nie zalamia sie tym jak rodzic opuscie od czasu do czasu cos w jegu zyciu, zrozumie to jak sie im wytlumaczy
ale jak widac na tym watku dla wielu ludzi przedstawienie w przedszkolu to szczyt szczescia dziecka i rodzicow ----jakie to smutne, takze nie przejmuj sie tymz e taki nalot na ciebie zrobily dla nich to wydarzenie roku po poristu nic innego nie ma

Cytat:
A szczęśliwa,spełniona matka to szczęsliwe dziecko. Poświęcenie wywołuje frustrację która pózniej taka mamusia przelewa na dziecko.
zgadza sie albo na inne kobiety na forum
takie kobiety ktore nie maja pasij ani wiele w zyciu nie osiagnely zamieniaja sie w takie zmije co nic nie robia tylko sycza jadem

Cytat:
W wyjeżdzaniu na wczasy bez dziecka nie widzę niczego złego- raz że samolot dla alergika nie jest najlepszym miejscem, dwa - moim zdaniem jest trochę za mała na wyjazdy w ciepłe kraje. Tym bardziej ze pojedzie na 3 tygodnie nad morze z ukochanymi dziadkami- była w zeszłym roku i była bardzo zadowolona ( rozpieszczona niestety też ).
Ja rozumiem rodzicow co chca wyjechac bez dziecka by odpoczac ale przemysl to. Twoja coreczka napewno by sie ucieszyla jadac z wami w cieple kraje. Nasz gwiazda jezdzi z nami na kazde wakcije i sa one w cieple kraje, smolotem, naprawde nie ma sie czego obawiac. Nasza coreczka uwilebia ocean i bialy piasek. Z ostatnich wakacij to tylko ciagle malpy i jaszurki z plazy wspomina. Naprawde oplaca sie zabrac dziecko.
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 15:00   #119
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Po pierwsze jakie sa wasze kwalifikacje ze ze dajecie sobie prawo mowic co to kariera i ile czasu ma zajac i jak ona wyglada? z filmu wiecie?
Po drugie skad mzoesz miec pojecie jak wyglada moja kariera?
Po trzecie osoba ktora poswieca 80% karierze to pracoholik i powinna sie leczyc bo to nie jest zdrowe.
W filmach duzo sie nie dowiesz polecam ci dobre ksiazki albo nawet google poczytaj troche na temat kariery to moze wtedy bedziesz miala chodz malutkie pojecie jak to wyglada
Ale sie uparłaś na ten film,jak grochem o ścianę
Chwilami mam wrazenie,że przebywajac za granicą,nie myślisz po polsku,nie rozumiesz co piszę?,klapki na oczy i swoje.

Proponuję abyś sama sobie kliknęła w google kariera zawodowa a potem się wymądrzała.Ktoś kto pracuje i w pełni spełnia się jako matko jak Ty to twierdzisz, wykonuje normalną pracę jak my wszystkie.

pracocholik najczęsciej robi karierę ale na pracuje 80% on śpi w biurze

Cytat:
zgadza sie albo na inne kobiety na forum
takie kobiety ktore nie maja pasij ani wiele w zyciu nie osiagnely zamieniaja sie w takie zmije co nic nie robia tylko sycza jadem
błyskotliwa myśl

Edytowane przez Ratatuj
Czas edycji: 2010-02-23 o 15:02
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 17:05   #120
majkar
Raczkowanie
 
Avatar majkar
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 145
Dot.: mąż pracuje na zmiany- mam dość

Cytat:
Napisane przez blondchimera Pokaż wiadomość
niro napisała: ,,Czyli mam rozumieć, ze pozostałe dzieci w grupie to jakieś półgłówki, rodzice też, a nauczyciele również - bo wymyślają jakieś przedstawienia, na których dzieci wybijające sie są zmuszane do integracji z "pospolitym ruszeniem"??

Co do dzieci nie mam zdania. Co do rodziców-oczywiście nie wszystkich -z oberwacji wynikają mało fajne wnioski. Moja mama - osoba dosć łagodna -po zebraniu w przedszkolu powiedziała ze miała wrażenie ze siedzi ze stadem potakujących baranów kótrzy dyrektora przedszkola uważają za bóstwo a to co mówi za swięte. Zero uwag, zero pytań. Ja oczywiście wyszłam na pieniaczkę bo zadaję pytania, lubię znać podstawy prawne decyzji, interesuje mnie na co są wydatkowane moje pieniądze itd.

Ale podsumowując - zakładając ten wątek miałam jasny cel i wszystko zmierza w dobrym kierunku - moje argumenty przemówiły do męża.
Przy okazji dowiedziałam się jaką to złą i samolubną matką jestem
Tyle ze takich jak ja jest całkiem sporo a najbliższe mi osoby mają o mnie zdecydowanie inne zdanie
gratuluję kompromisu z mężem!!!
swoją drogą nie mogę się oprzeć skomentowaniu:
dziewczyno pomyśl nad dobrym , niepublicznym przedszkolem a potem faktycznie o oddalonej, najlepszej ze wszystkich szkole z internatem. Żal żeby TWOJE WYJĄTKOWE dziecko się męczyło w towarzystwie śmierdzących pospolitych, nieujarzmionych dzieciaków
Twoje nerwy wobec krytyki na tym forum są oczywiste, bo należy Ci się czas bez tego dziecka, tylko dla Ciebie. Rozumiem że myślałaś iż po zrobieniu specjalizacji mąż będzie niańczył dziecko, a pacjenci z sympatii będą napełniać wasze konto on-line.
blondchimera
Za wcześnie na dziecko, za dużo tasiemców made in America !!!! Na jakim świecie ty żyjesz????????????
Ja mam dziecko, Tż wyjeżdża co rusz na 6-7 miesięcy, jeśli jest w kraju to nigdy nie wiem kiedy będzie w domu i ile czasu!!!!!! Mimo wszystko wychowałam córkę pracując, ucząc się, biegając z nią na zajęcia dodatkowe, jeszcze zdążyłam ukończyć kilka kursów i zrobić prawko. Znajomych nie ubyło, czas na przyjemności też mam,na wczasy bez dziecka nigdy się nie ruszę. Grunt to ustalić priorytety i mieć dziecko w odpowiednim czasie - w czasie dojrzałości emocjonalnej!!!!!!!!
__________________
..czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy ważniejsze niż spokój..
majkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.