kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 17:18   #2491
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Kasia pisała o Healthy na swoim blogu http://mineralnekosmetyki.pl/2010/03/zakupy-2/
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:07   #2492
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny potrzebuje swatche podkładów creamy bisque, creamy olive, golden medium i medium olive. Były na tym watku ale się straciły. Pomożecie?
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:15   #2493
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje swatche podkładów creamy bisque, creamy olive, golden medium i medium olive. Były na tym watku ale się straciły. Pomożecie?
Już szukam linków, zaraz edytuję.
edit:
blog Adusiadu klik!
blog Cathy klik! i też się przyda- klik!

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2010-12-28 o 23:18
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 23:31   #2494
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja kiedyś też szukałam podobnych swatchy i oto na co natrafiłam w Internecie Adres strony masz podany na zdjęciu, więc chyba mogę go tu wstawić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050350_wm.jpg (45,0 KB, 162 załadowań)
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:12   #2495
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Przymierzam się do zamówienia. Możecie napisać, czy sample Lucy są w pudełeczkach czy w woreczkac? Jaka jest ich pojemność?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:48   #2496
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

do Polski sample podkładów wysyłają w woreczkach , proszku jest więcej niż w samplach np.Lumiere gdzie sypią 1/4 łyżeczki do herbaty
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:34   #2497
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzieki dziewczyny Blog Cathy znam i tam mi brakowało do porównania ciemniejszych oliwek. Teraz jak widze to one niewiele się różnią od żółtków... bo na stronie lucy to tragedia= zieleń jak dla nieboszczyka
I teraz będę mieć dylemat co lepsze- zółtki czy oliwki. na ta chwile testowałam tylko cream i poza tym że stanowczo za jasny to taki trochę kremowo-rózowawy wychodził. nie myslałam, że takie żółteczko może na twarzy dawać różowy efekt Oczywiscie bardzo delikatny ale widać, że to nie mój odcień. Stąd moje rozmyslania nad oliwkami.

Mam problem z określeniem odcienia skóry bo kazdy mówi, że ciepła (ja też żółć widzę) ale ogólnie moim zdaniem jestem zimnym typem a z tego co mi wiadomo to nie ma mieszanek- jesli włosy i oczy w chłodnej tonacji to cera też... wiec moze to oliwka lekko kurczakowata i stad przypuszczenia ze żółtek? Jak rozpoznać czy oliwkowa czy żółta?
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 12:07   #2498
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dzięki alunialunia, wyczytałam gdzieś między wierszami, że teraz sample w słoiczkach, ale widocznie coś mi się pomyliło. Ja testowałam na razie cream bisque i light medium i oba świetnie wyglądają. Mam formułę orginal. Czy formuła Light też tak świetnie wygląda?
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 15:54   #2499
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Blog Cathy znam i tam mi brakowało do porównania ciemniejszych oliwek. Teraz jak widze to one niewiele się różnią od żółtków... bo na stronie lucy to tragedia= zieleń jak dla nieboszczyka
I teraz będę mieć dylemat co lepsze- zółtki czy oliwki. na ta chwile testowałam tylko cream i poza tym że stanowczo za jasny to taki trochę kremowo-rózowawy wychodził. nie myslałam, że takie żółteczko może na twarzy dawać różowy efekt Oczywiscie bardzo delikatny ale widać, że to nie mój odcień. Stąd moje rozmyslania nad oliwkami.

Mam problem z określeniem odcienia skóry bo kazdy mówi, że ciepła (ja też żółć widzę) ale ogólnie moim zdaniem jestem zimnym typem a z tego co mi wiadomo to nie ma mieszanek- jesli włosy i oczy w chłodnej tonacji to cera też... wiec moze to oliwka lekko kurczakowata i stad przypuszczenia ze żółtek? Jak rozpoznać czy oliwkowa czy żółta?
Są dwie wersje oliwek:
-żółty + szary
-żółty +zielony

Co do lucy u mnie cream zawsze wybijał pomarańczowe tony, pale olive - wbrew nazwie nie jest oliwką tylko takim żółtym beżem. Ale jeśli cream był dla Ciebie za jasny to pale olive też takie będzie, bo to podobny stopień jasności. Creamy olive jest już ciemniejszą żółcią i rzeczywiście ma w sobie nutkę zieleni, która u mnie dawała niezdrowy wygląd. Zawsze można poprosić o mieszankę pale i creamy olive wtedy zielone tony trochę się gubią
Jeżeli wolisz odcienie żółto-szare to zapraszam do meow
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:10   #2500
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny Blog Cathy znam i tam mi brakowało do porównania ciemniejszych oliwek. Teraz jak widze to one niewiele się różnią od żółtków... bo na stronie lucy to tragedia= zieleń jak dla nieboszczyka
I teraz będę mieć dylemat co lepsze- zółtki czy oliwki. na ta chwile testowałam tylko cream i poza tym że stanowczo za jasny to taki trochę kremowo-rózowawy wychodził. nie myslałam, że takie żółteczko może na twarzy dawać różowy efekt Oczywiscie bardzo delikatny ale widać, że to nie mój odcień. Stąd moje rozmyslania nad oliwkami.

Mam problem z określeniem odcienia skóry bo kazdy mówi, że ciepła (ja też żółć widzę) ale ogólnie moim zdaniem jestem zimnym typem a z tego co mi wiadomo to nie ma mieszanek- jesli włosy i oczy w chłodnej tonacji to cera też... wiec moze to oliwka lekko kurczakowata i stad przypuszczenia ze żółtek? Jak rozpoznać czy oliwkowa czy żółta?

tez slyszalam o tej zasadzie ( z reszta tu na wizazu przeczytalam), ze nie ma mieszanek itp, ale ja jestem latem czyli chlodym typem, a mam wyraznie zolte tony cery, w wiekszosci firm jesli nie ma zlotych oliwek to uzywam kategorii Golden i pasuja
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 19:56   #2501
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Są dwie wersje oliwek:
-żółty + szary
-żółty +zielony

Co do lucy u mnie cream zawsze wybijał pomarańczowe tony, pale olive - wbrew nazwie nie jest oliwką tylko takim żółtym beżem. Ale jeśli cream był dla Ciebie za jasny to pale olive też takie będzie, bo to podobny stopień jasności. Creamy olive jest już ciemniejszą żółcią i rzeczywiście ma w sobie nutkę zieleni, która u mnie dawała niezdrowy wygląd. Zawsze można poprosić o mieszankę pale i creamy olive wtedy zielone tony trochę się gubią
Jeżeli wolisz odcienie żółto-szare to zapraszam do meow
Na twarzy wychodzi mi zółty-żółty ale już przedramię zółto-zielone (żyły tez zielonkawe wychodzą)
Ale właśnie nie mam pewności co do tej oliwki bo testowałam shaylee z pixie i w świetle dziennym super ale w sztucznym własnie taki niezdrowy wygląd. Z pixie podeszło blossom które żółtawe jest i z oliwką nie ma nic wspólnego.

Natomiast z EDM pasuje zarówno winged butter, light golden jak i light olive, które chyba najlepiej się prezentuje

chyba pozostaje mi zaczekać na zamówione próbki goldenów z lucy a jesli będą zbyt pomarańczowe to zamówie próbki oliwek.

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
tez slyszalam o tej zasadzie ( z reszta tu na wizazu przeczytalam), ze nie ma mieszanek itp, ale ja jestem latem czyli chlodym typem, a mam wyraznie zolte tony cery, w wiekszosci firm jesli nie ma zlotych oliwek to uzywam kategorii Golden i pasuja
Tez mi lato pasuje, oprócz tej cery... stad przypuszczenia, że może coś z oliwki.

O ile mi wiadomo Cathy deklarowałą się jako oliwka a creamy bisque uzywa więc może to będzie to...

Edytowane przez koza71
Czas edycji: 2010-12-29 o 19:57
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 21:17   #2502
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Na twarzy wychodzi mi zółty-żółty ale już przedramię zółto-zielone (żyły tez zielonkawe wychodzą)
Ale właśnie nie mam pewności co do tej oliwki bo testowałam shaylee z pixie i w świetle dziennym super ale w sztucznym własnie taki niezdrowy wygląd. Z pixie podeszło blossom które żółtawe jest i z oliwką nie ma nic wspólnego.

Natomiast z EDM pasuje zarówno winged butter, light golden jak i light olive, które chyba najlepiej się prezentuje

chyba pozostaje mi zaczekać na zamówione próbki goldenów z lucy a jesli będą zbyt pomarańczowe to zamówie próbki oliwek.

Tez mi lato pasuje, oprócz tej cery... stad przypuszczenia, że może coś z oliwki.

O ile mi wiadomo Cathy deklarowałą się jako oliwka a creamy bisque uzywa więc może to będzie to...
E tam przedramię jak szyja?
Ale w takim razie ty czysty żółtek jesteś. Co do innych podkładów Pixie i EDM nie są takimi kameleonami jak Lucy, ale też nie wymagajmy cudów
Obawiam się, że goldeny będą dla ciebie zbyt pomarańczowe, moja koleżanka używa Creamy Bisque a z EDMu Multi-tasking neutral.
A tu są odcienie jakie użwa Cathy http://mineralnekosmetyki.pl/2010/11...-siebie-dumna/
Ale dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 21:44   #2503
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
E tam przedramię jak szyja?
Ale w takim razie ty czysty żółtek jesteś. Co do innych podkładów Pixie i EDM nie są takimi kameleonami jak Lucy, ale też nie wymagajmy cudów
Obawiam się, że goldeny będą dla ciebie zbyt pomarańczowe, moja koleżanka używa Creamy Bisque a z EDMu Multi-tasking neutral.
A tu są odcienie jakie użwa Cathy http://mineralnekosmetyki.pl/2010/11...-siebie-dumna/
Ale dopóki nie spróbujesz to się nie przekonasz
Szyja jasniejsza niz twarz i niby żółtawa ale z odrobinką zieleni- taki cytrynowy żółtek Wypróbuję i zobaczę bo chyba innego wyjscia nie ma.
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:26   #2504
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Szyja jasniejsza niz twarz i niby żółtawa ale z odrobinką zieleni- taki cytrynowy żółtek Wypróbuję i zobaczę bo chyba innego wyjscia nie ma.
To jesteś podobna do mnietzn karnacjąmnie pasuje Creamy ale będę też inne testować
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 22:36   #2505
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To jesteś podobna do mnietzn karnacjąmnie pasuje Creamy ale będę też inne testować
Kolorystyka może podobna (wierzę na słowo) ale dla mnie creamy jest stanowczo za jasny. Przetestuję creamy bisque i medium bo szukam też czegoś na większą opaleniznę.
Ale musze przyznać, że jestem zachwycona konsystencją lucy- jest bardzo drobna, kremowa i baaardzo kryjąca. Mam sucha skórę więc to wybawienie. Ale też bezlitośnie uwidacznia suche skórki więc musze sie zabrać za ambitniejsze nawilżanie. Jesli tylko znajdę odpowiedni odcień to typuję lucy na ulubiony podkład
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:20   #2506
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dziewczyny jak zamawiam z Lucy i przysługuje gratis jakiś tam liner cień czy coś ,to kolor wybierają jakoś losowo czy się wpisuje gdzieś pod koniec zamówienia?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:23   #2507
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Jak płacisz paypalem to masz okienko wiadomość dla sprzedającego - tam wpisujesz co chcesz. Jak przegapisz to piszesz maila.
__________________
I'm on tequila diet so far I've lost 3 days.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:43   #2508
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Kolorystyka może podobna (wierzę na słowo) ale dla mnie creamy jest stanowczo za jasny. Przetestuję creamy bisque i medium bo szukam też czegoś na większą opaleniznę.
Ale musze przyznać, że jestem zachwycona konsystencją lucy- jest bardzo drobna, kremowa i baaardzo kryjąca. Mam sucha skórę więc to wybawienie. Ale też bezlitośnie uwidacznia suche skórki więc musze sie zabrać za ambitniejsze nawilżanie. Jesli tylko znajdę odpowiedni odcień to typuję lucy na ulubiony podkład
Właśnie czekam na sample z Lucy ze wspólnego.Zamówiłam:
orginal formula:
Creamy Bisque
Medium
Pale Olive- to do rozjaśniania,gdyby któryś podkład był za ciemny
oil control foundations:
Creamy Bisque
Medium
Ja Lucy nie wcieram tylko stempluje i żadne skórki nie odstają i się nie świecę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 14:43   #2509
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Jak płacisz paypalem to masz okienko wiadomość dla sprzedającego - tam wpisujesz co chcesz. Jak przegapisz to piszesz maila.
Dziękuję
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 19:57   #2510
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Właśnie czekam na sample z Lucy ze wspólnego.Zamówiłam:
orginal formula:
Creamy Bisque
Medium
Pale Olive- to do rozjaśniania,gdyby któryś podkład był za ciemny
oil control foundations:
Creamy Bisque
Medium
Ja Lucy nie wcieram tylko stempluje i żadne skórki nie odstają i się nie świecę
Ja jakoś nie potrafie tak stemplować co bym nie wygladała jak pudernica. Wcieram dłuuugo flat topem i to najchetniej hakuro h51 bo zwarty i można sobie od razu peeling zrobić przy makijażu
Ja ze świeceniem nie mam najmniejszych problemów. Poza tym nie jestem fanką matu w makijażu Pod tym względem wielbię o-glo EDMu
Ale skórki to faktycznie problem...tzn już był bo zmieniłam krem na mocno treściwy i tłustawy i problem skórek zniknął
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:04   #2511
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie potrafie tak stemplować co bym nie wygladała jak pudernica. Wcieram dłuuugo flat topem i to najchetniej hakuro h51 bo zwarty i można sobie od razu peeling zrobić przy makijażu
Ja ze świeceniem nie mam najmniejszych problemów. Poza tym nie jestem fanką matu w makijażu Pod tym względem wielbię o-glo EDMu
Ale skórki to faktycznie problem...tzn już był bo zmieniłam krem na mocno treściwy i tłustawy i problem skórek zniknął
Ja daję minimum Lucy dlatego nawet przy stemplowaniu nic nie widać na twarzy ale inne minerały już wcieram,tylko Lucy mi wcierana nie lezy
Kupiłam FT Pixie ale nie jest za bardzo zwarty
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 19:56   #2512
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Witam,
Nie jestem na bierząco z wątkiem ale właśnie zakupiłam 3 probki podkładu LM i przesyłka NIE JEST BEZPŁATNADo uk dodalo mi 2$.

Zauważylam tez na ich glównej stronie zdjęcie Kasi.Gratuluję
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:32   #2513
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam,
Nie jestem na bierząco z wątkiem ale właśnie zakupiłam 3 probki podkładu LM i przesyłka NIE JEST BEZPŁATNADo uk dodalo mi 2$.

Zauważylam tez na ich glównej stronie zdjęcie Kasi.Gratuluję
Bo była bezpłatna chyba do nowego roku.

Dziewczyny jestem w szoku lekkim. 29 grudnia zamówiłam podkłady i pedzel z lucy, przesyłka nadana 30.12 i dzisiaj dostałam Nie spodziewałam się, że tak szybko dojdzie. I doszły podkłady zanim dostanę próbki zamówione wczesniej na wspólnym. Trochę na ślepo zamówiłam, jutro zobaczę co z tego wyszło Ale wydaje mi się, że chyba będę musiała jeszcze jeden creamy olive zamówić co by troche pomarańczki zabić
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 20:33   #2514
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
Bo była bezpłatna chyba do nowego roku.

Dziewczyny jestem w szoku lekkim. 29 grudnia zamówiłam podkłady i pedzel z lucy, przesyłka nadana 30.12 i dzisiaj dostałam Nie spodziewałam się, że tak szybko dojdzie. I doszły podkłady zanim dostanę próbki zamówione wczesniej na wspólnym. Trochę na ślepo zamówiłam, jutro zobaczę co z tego wyszło Ale wydaje mi się, że chyba będę musiała jeszcze jeden creamy olive zamówić co by troche pomarańczki zabić
a jaki kolor kupiłaś kozo?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 21:09   #2515
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

creamy bisque i golden medium. Ale własnie sie wysmarowałam i w sztucznym świetle po nałozeniu na pysk wcale takie pomarańczowe nie są. I do tego duzo jaśniejsze na twarzy niż na opakowaniu. Kupiłam golden medium z myslą o lecie a tu sie może okazać dobry na teraz... ale cięzko ocenić w łazience przy sztucznym świetle więc jutro zobaczę jak to naprawdę wyglada.
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:46   #2516
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez koza71 Pokaż wiadomość
creamy bisque i golden medium. Ale własnie sie wysmarowałam i w sztucznym świetle po nałozeniu na pysk wcale takie pomarańczowe nie są. I do tego duzo jaśniejsze na twarzy niż na opakowaniu. Kupiłam golden medium z myslą o lecie a tu sie może okazać dobry na teraz... ale cięzko ocenić w łazience przy sztucznym świetle więc jutro zobaczę jak to naprawdę wyglada.
taaa,przy żarówach to całkiem inaczej...jest szansa że w świetle naturalnym będziesz sporo bledsza niż myślisz,ten golden wydaje Ci się za żółty? a creamy bisque beżowy jest czy ma jakieś różowe albo brzoskwiniowe tony?
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 10:46   #2517
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

hej,
dziewczyny od jakiegos czasu nie sledze tego watku i nie wiem, czy nadal mozna poprosić Annie, żeby wymieszała dwa odcienie podkładu w jednym opakowaniu? pamiętam, że kiedyś było to możliwe, ale nie wiem, może już eldorado minęło...
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 13:25   #2518
celofyz
Raczkowanie
 
Avatar celofyz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 47
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

nie spodziewałam się, że dostanę tak szybko odpowiedź z samego źródła...
wklejam więc:

Hi Joanna!

We will be glad to do a custom mix for you in one jar. Just put a note with your shades and proportions when you check out. If you miss the box, just email us after you order.

Thanks!

Annie
celofyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:49   #2519
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
taaa,przy żarówach to całkiem inaczej...jest szansa że w świetle naturalnym będziesz sporo bledsza niż myślisz,ten golden wydaje Ci się za żółty? a creamy bisque beżowy jest czy ma jakieś różowe albo brzoskwiniowe tony?
No wlasnie ten Golden Medium jest bardziej pomaranczowy niz zolty
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 20:19   #2520
koza71
Przyczajenie
 
Avatar koza71
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
taaa,przy żarówach to całkiem inaczej...jest szansa że w świetle naturalnym będziesz sporo bledsza niż myślisz,ten golden wydaje Ci się za żółty? a creamy bisque beżowy jest czy ma jakieś różowe albo brzoskwiniowe tony?
Sprawdziłam w świetle dziennym. Creamy bisque troszkę za jasny ale ładnie się dopasowuje więc efekt był ok. Golden medium jutro nałożę na pyska i zobaczę...ale wydaje mi się, że może być na teraz za ciemny.
Jak dla mnie to creamy bisque jest taki zółto-kremowy. W opakowaniu zalatuje troche pomarańczą ale po nałożeniu na twarz robi sie stanowczo jaśniejszy i wyłazi z niego właśnie ten kremowy odcień. Golden jest duzo bardziej zółto-pomarańczowy ale na razie oceniam w opakowaniu, jak jutro przetestuję to napisze jak się zachowuje po nałożeniu. I w obu zdecydowanie nie widzę rózu (gdyby był to kolor byłby nie dla mnie) ani brzoskwini. Klasyczny żółtek
koza71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.