strach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 13:49   #1
Mysiakk26
Raczkowanie
 
Avatar Mysiakk26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39

strach


WITAM,jestem w bardzo wczesnej ciazy tzn,gdzies czwarty tydzien,bylam u lekarza,zrobil mi usg i bylo juz cos widac,kazal przyjsc za 2 tygodnie,a ja tak strasznie nie moge sie doczekac ponownej wizyty,tyle sie naczytalam o poronieniu!!!!!!!!!!! i tak bardzo sie boje pobolewa mnie momentami w podbrzuszu ale lekarz powiedzial ze to jest normalne bo macica sie przygotowuje,a ja strasznie sie stresuje,poza tym dopiero co zmienilam prace i nie moge sie przyznac,mam do konca marca umowe,prosze napiszcie cos,bo ja ciagle widze wszystko w ciemnych barwach,pozdrawiam was dziewczyny
Mysiakk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:28   #2
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: strach

Cytat:
Napisane przez Mysiakk26 Pokaż wiadomość
WITAM,jestem w bardzo wczesnej ciazy tzn,gdzies czwarty tydzien,bylam u lekarza,zrobil mi usg i bylo juz cos widac,kazal przyjsc za 2 tygodnie,a ja tak strasznie nie moge sie doczekac ponownej wizyty,tyle sie naczytalam o poronieniu!!!!!!!!!!! i tak bardzo sie boje pobolewa mnie momentami w podbrzuszu ale lekarz powiedzial ze to jest normalne bo macica sie przygotowuje,a ja strasznie sie stresuje,poza tym dopiero co zmienilam prace i nie moge sie przyznac,mam do konca marca umowe,prosze napiszcie cos,bo ja ciagle widze wszystko w ciemnych barwach,pozdrawiam was dziewczyny
Kochana zamiast myśleć o najgorszym pomyśl o tym, że za parę miesięcy będziesz mieć ślicznego bobaska. Nie czytaj o poronieniu, tylko o macierzyństwie.

Gratulacje i głowa do góry
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 14:35   #3
Mysiakk26
Raczkowanie
 
Avatar Mysiakk26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39
Dot.: strach

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Kochana zamiast myśleć o najgorszym pomyśl o tym, że za parę miesięcy będziesz mieć ślicznego bobaska. Nie czytaj o poronieniu, tylko o macierzyństwie.

Gratulacje i głowa do góry
dziekuje ci bardzo,teraz jest mi to bardzo potrzebne,bo jestem zbyt wielka pesymistka
Mysiakk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 19:20   #4
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: strach

Cytat:
Napisane przez Mysiakk26 Pokaż wiadomość
WITAM,jestem w bardzo wczesnej ciazy tzn,gdzies czwarty tydzien,bylam u lekarza,zrobil mi usg i bylo juz cos widac,kazal przyjsc za 2 tygodnie,a ja tak strasznie nie moge sie doczekac ponownej wizyty,tyle sie naczytalam o poronieniu!!!!!!!!!!! i tak bardzo sie boje pobolewa mnie momentami w podbrzuszu ale lekarz powiedzial ze to jest normalne bo macica sie przygotowuje,a ja strasznie sie stresuje,poza tym dopiero co zmienilam prace i nie moge sie przyznac,mam do konca marca umowe,prosze napiszcie cos,bo ja ciagle widze wszystko w ciemnych barwach,pozdrawiam was dziewczyny
1. Pierwszy błąd jaki robisz to czytanie internetu. Polecam kompletnie omijać wszelkie artykuły i wypowiedzi dotyczace ciazy z problemami.
2. Drugi błąd to stres i nerwy, które szkodzą dziecku.
3. Pobolewanie w podbrzuszu jest normalne. Szybko zgłoś się do lekarza w momencie jak będą to mocniejsze skurcze.
4. Spokojnie i bez nerwów. Stresy w sprawie dziecka i pracy na pewno Wam nie pomogą a jedynie mogą zaszkodzić. Wszystko zależy od tego jaka masz umowę. Czy po marcu dostaniesz stała? Wcześniej czy później i tak będziesz musiała zgłosić do pracodawcy fakt bycia z ciąży. Chocby ze wzgladu na fakt ze w ciazy nalezy ograniczyć wysiłek fizyczny czy siedzenie przed komputerem.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 21:19   #5
maluszka22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 467
Dot.: strach

Kochana ja tez jestem na poczatku drugiej ciazy,ktora tak samo jak pierwsza przechodze (jak na razie) okropnie...potwornie boli mnie brzuch,mam mdlosci ,zawroty glowy i teraz do tego wszystkiego zapalenie pecherza....Tymi bólami faktycznie nie ma sie co przejmowac,bo to normalne,zwlaszcza w tych pierwszych tygodniach.Potem dolegliwosci powinny ustąpic,wiec nic sie nie martw.W internecie ludzie rozne glupoty pisza,wiec rowniez radze nie czytac.No i praca tez bym sie nie przejmowala,bo nie masz obowiazku informowac pracodawcy o ciazy,do marca jeszcze nie powinno byc widac brzuszka,wiec zawsze mozesz poinformowac dopiero jak bedzie widac,lub jak umowe juz przedluza
maluszka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:15   #6
tirli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: strach

Witam ja tez jestem we wczesnej ciazy ok 6 tydzien dzis mam wizyte aby to potwierdzic na 100% tez sie denerwuje co bedzie bo mialam problemy z prolaktyna a poza tym jestem na stazu ktory konczy sie ok dwa miesiace przed terminem porodu mam nadzieje ze jakos to bedzie...
tirli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.