Lobbing - zakładanie małych firm, POMOCY :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-17, 14:29   #1
encia
Raczkowanie
 
Avatar encia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118

Lobbing - zakładanie małych firm, POMOCY :)


Cześć

Wizaż już nie raz i nie dwa pomagał mi w najróżniejszych problemach, może i tym razem coś mi pomożecie
Mianowicie - studiuję ekonomię, mam jutro oddać pracę na Lobbing. Jest to praca - plan, w którym trzeba opracować temat jakiejś kampanii.

Mój temat: Lobbing województwa na rzecz wizerunku przyjaznego do zakladania wlasnej firmy

Praca jest podzielona na kilka akapitów:

-OPIS SYTUACJI (Tu opisałam ogólnie działalność gospodarczą, wypisałam jakie są zalety założenia swojej firmy, coś o tym, że woj. Mazowieckie jest dobrym miejscem na realizację takich planów, że dotacje, dofinansowania itp... Takie ogólne przedstawienie problemu.)
-CELE KAMPANII (Zwiększenie samozatrudnienia u ludzi po studiach, zwiększenie atrakcyjności dla zewnętrznych inwestorów)
-STRATEGIA KAMPANII (Ukazanie, że bycie samodzielnym na rynku pracy może się opłacić, że wykorzystywanie pieniędzy z dotacji na realizację planów na własną firmę w czasach kryzysu i bezrobocia jest doskonałą alternatywą dla bycia wykorzystywanym jako praktykant w dużych korporacjach i firmach)
-ARGUMENTACJA
-ETAPY
-REZULTATY



Wypisałam te trzy pierwsze punkty i mam jakiś zastój. Siedzę, patrze w monitor i nie mam pojęcia co dalej napisać, jakby wena uciekła, bardzo daleko

Tutaj proszę Was o pomoc.
Nie oczekuję od Was oczywiście opisu tych punktów pełnymi zdaniami! Jakieś hasła, ogólny zarys co mogłabym tam naskrobać, bo słowo daję, w głowie mam teraz tylko co zrobić na kolację, albo, że muszę wymienić żarówkę w lampie. Jeśli macie jakieś pomysły, cokolwiek - proszę, podzielcie się ze mną

Za późno się za to zabrałam
__________________

encia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 15:29:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.