Pytania i porady fryzjerskie - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-03-05, 21:00   #3181
MaRtHaW
Przyczajenie
 
Avatar MaRtHaW
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez elusial Poka¿ wiadomo¶æ
ok. My¶lê, ¿e zacznê od kolestona. Wezmê 12.61 czy mo¿e lepiej 12.11 skoro mam takie rude sk³onno¶ci ?
Na moim miejscu po³o¿y³yby¶cie j± na starej farbie na 6% wodzie czy tylko malaks ?
My¶licie, ¿e mogê u¿yæ wody firmy Alfaparf ?
najlepiej by by³o oba te odcienie zmieszaæ pó³ na pó³ na 6 %,mo¿esz u¿yæ wody Alfaparf albo jakiej chcesz.
MaRtHaW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-06, 12:56   #3182
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziêki Ratujecie mi ... w³osy Mam ju¿ co testowaæ. Za jaki¶ czas odezwê siê z rezultatem. Je¶li uda mi siê cykn±æ jakie¶ przyzwoite zdjêcia to poka¿ê. Mo¿e siê komu¶ przyda.
Tymczasem ¶ci±gnê³am szary barwnik przy jednym myciu przy pomocy szamponu przeciw³upie¿owego i witaminy C. Super sprawa Teraz mam mocno staro z³ote w³osy ale przynajmniej kolor jest równomierny. Po³o¿ê farbê na 3% oxy na parê minut w celach eksperymentu i zobaczymy co wyjdzie najwy¿ej jeszcze raz bêdê szorowaæ
elusial jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-07, 04:36   #3183
Nela_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomo¶ci: 2
Pomocy z ciemnych na jasne

Pomocy wiem ¿e by³o wiele w±tków odno¶nie rozja¶niania w³osów ale ¶rednio mi pomagaj± . By³am wczoraj u fryzjerki, na³o¿y³a mi farbê wszystko by³o okej ale wysz³a za ciemna naturalnie kolor mam mniej wiêcej taki jak w za³±czniku, a wyszed³ ciemniejszy o jakie¶ 3 tony. Co teraz zrobiæ, a boje sie ¿e jak zacznê wyp³ukiwaæ go szamponem przeciw³upie¿owym to wyjdzie mi rudy. Co radzicie?
Nela_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-07, 07:05   #3184
MaRtHaW
Przyczajenie
 
Avatar MaRtHaW
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez elusial Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Ratujecie mi ... w³osy Mam ju¿ co testowaæ. Za jaki¶ czas odezwê siê z rezultatem. Je¶li uda mi siê cykn±æ jakie¶ przyzwoite zdjêcia to poka¿ê. Mo¿e siê komu¶ przyda.
Tymczasem ¶ci±gnê³am szary barwnik przy jednym myciu przy pomocy szamponu przeciw³upie¿owego i witaminy C. Super sprawa Teraz mam mocno staro z³ote w³osy ale przynajmniej kolor jest równomierny. Po³o¿ê farbê na 3% oxy na parê minut w celach eksperymentu i zobaczymy co wyjdzie najwy¿ej jeszcze raz bêdê szorowaæ
Je¿eli masz teraz kolor starego z³ota na g³owie to mo¿e lepiej nie k³ad¼ 12.11 tylko samo 12.61, obawia³abym siê glona... Na 3 % wodzie w³osy tonujesz a nie rozja¶niasz, ju¿ lepiej 6%. Pierwsza my¶l najlepsza bierz 12.61, najbezpieczniejsza opcja
MaRtHaW jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-07, 08:46   #3185
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Tak tak. Po³o¿ê koleston 12.61 na 9% i 6% za miesi±c. Chyba nieprecyzyjnie opisa³am swoje plany. Teraz chcê tylko stonowaæ te co mam nie niszcz±c ich zbytnio mocn± wod±. Tak tylko ¿eby nie straszyæ ludzi tymczasowo zgasiæ lekko ten kolor s³oñca. i wykorzystaæ te farby, które mi zosta³y. Dlatego napisa³am, ¿e na wodzie 3%
elusial jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-07, 10:29   #3186
roccoshifredi
Przyczajenie
 
Avatar roccoshifredi
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A mo¿e warto w tego typu tematach doradziæ siê znajomych? Moim zdaniem to jest do¶æ dobra opcja
__________________
¯ycie okaza³o siê byæ lepsze, gdy zaczê³am dopuszczaæ do siebie ludzi, ale by³o znacznie prostsze, gdy by³am sama.
roccoshifredi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-07, 15:18   #3187
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez elusial Poka¿ wiadomo¶æ
ok. My¶lê, ¿e zacznê od kolestona. Wezmê 12.61 czy mo¿e lepiej 12.11 skoro mam takie rude sk³onno¶ci ?
Na moim miejscu po³o¿y³yby¶cie j± na starej farbie na 6% wodzie czy tylko malaks ?
My¶licie, ¿e mogê u¿yæ wody firmy Alfaparf ?
U¿y³abym innej wody. Oryginalna woda Alfaparf jest s³aba.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-03-09, 07:53   #3188
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pomocy z ciemnych na jasne

Cytat:
Napisane przez Nela_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy wiem ¿e by³o wiele w±tków odno¶nie rozja¶niania w³osów ale ¶rednio mi pomagaj± . By³am wczoraj u fryzjerki, na³o¿y³a mi farbê wszystko by³o okej ale wysz³a za ciemna naturalnie kolor mam mniej wiêcej taki jak w za³±czniku, a wyszed³ ciemniejszy o jakie¶ 3 tony. Co teraz zrobiæ, a boje sie ¿e jak zacznê wyp³ukiwaæ go szamponem przeciw³upie¿owym to wyjdzie mi rudy. Co radzicie?
Szampony przeciw³upie¿owe a tak¿e i oczyszczaj±ce a za jaki¶ miesi±c zmiana u innego fryzjera.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-09, 10:04   #3189
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pomocy z ciemnych na jasne

Cytat:
Napisane przez Nela_1 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy wiem ¿e by³o wiele w±tków odno¶nie rozja¶niania w³osów ale ¶rednio mi pomagaj± . By³am wczoraj u fryzjerki, na³o¿y³a mi farbê wszystko by³o okej ale wysz³a za ciemna naturalnie kolor mam mniej wiêcej taki jak w za³±czniku, a wyszed³ ciemniejszy o jakie¶ 3 tony. Co teraz zrobiæ, a boje sie ¿e jak zacznê wyp³ukiwaæ go szamponem przeciw³upie¿owym to wyjdzie mi rudy. Co radzicie?
Nie za³±czy³a¶ zdjêcia. Co prawda ja nie jestem specjalistk± ale mi kolor zawsze ja¶nia³ po czasie tylko, ¿e ja farbowa³am siê na rudo wiêc rude tony by³y po¿±dane. Mo¿e spróbuj wyp³ukaæ kolor szamponem z witamin± C (musi byæ zmia¿d¿ona i na³o¿yæ tak± papkê trzeba na kilka minut) i zobacz co wyjdzie. Je¿eli wyjdzie Ci jasno ale z niepo¿±danym odcieniem to mo¿esz zapieniæ na kilka minut farb± w odpowiednim ch³odnym kolorze albo szamponetk± itp. a jak bêdzie ciemno wci±¿ to jeszcze mo¿na spróbowaæ z sod± a jak to nie pomo¿e to chyba tylko k±piel rozja¶niaj±ca, ale to na pewno wyci±gnie ciep³e kolory i mo¿e zniszczyæ w³osy.
elusial jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-09, 10:32   #3190
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Tak jak obieca³am pokazujê zdjêcia. Dwa pierwsze przed farbowaniem alfaparf z moim naturalnym odrostem, dwa po farbowaniu, wyp³ukaniu koloru i po³o¿eniu mixu 11.21 i 11.11 na 5%wodzie na 5 minut. W³osy na d³ugo¶ci szybko z³apa³y szare tony, pasemka s± srebrno-grafitowe. Nawet mi siê podoba taki efekt ale mog³oby byæ ja¶niej. Na pewno siê sporo wyp³ucze z czasem. Niestety jak widaæ na ostatnim zdjeciu odrost jest rudawy. Z tym bêdê walczyæ za miesi±c.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180211_080358.jpg (90,0 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180211_080437.jpg (77,3 KB, 22 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180308_141426.jpg (85,3 KB, 27 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180308_141338.jpg (85,3 KB, 30 za³adowañ)
elusial jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-10, 23:07   #3191
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez morelle Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³abym innej wody. Oryginalna woda Alfaparf jest s³aba.
Mo¿esz dok³adniej napisaæ co masz na my¶li pisz±c s³aba? To znaczy, ¿e s³abiej dzia³a ni¿ na przyk³ad woda Scandica albo Stapiz? U¿ywam farby Alfaparu ale z wod± w³asnie z firmy Stapiz i planujê zmieniæ farbê min. ze wzglêdu na z³y stan w³osów ale mo¿e powinnam zmieniæ tylko wodê? My¶lisz, ¿e to utleniacz mo¿e powodowaæ zniszczenia i wysuszenia i ¿e powinnam przestawiæ siê na ten Alfaparfu, który byæ mo¿e przez to ze jest s³abszy a¿ tak ich nie niszczy?
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-11, 10:19   #3192
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród s³owiañski
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez maiia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz dok³adniej napisaæ co masz na my¶li pisz±c s³aba? To znaczy, ¿e s³abiej dzia³a ni¿ na przyk³ad woda Scandica albo Stapiz? U¿ywam farby Alfaparu ale z wod± w³asnie z firmy Stapiz i planujê zmieniæ farbê min. ze wzglêdu na z³y stan w³osów ale mo¿e powinnam zmieniæ tylko wodê? My¶lisz, ¿e to utleniacz mo¿e powodowaæ zniszczenia i wysuszenia i ¿e powinnam przestawiæ siê na ten Alfaparfu, który byæ mo¿e przez to ze jest s³abszy a¿ tak ich nie niszczy?
Tak, w³a¶nie to mia³am na my¶li. Je¶li nie zale¿y ci na lepszym rozja¶nieniu, a raczej ochronie w³osów, to oksydant Alfaparfu bêdzie dobry.
__________________
„Cz³owiek my¶li, ¿e wa¿ne jest by mieæ i nie wie, ¿e wa¿niejsze jest by byæ”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczê¶cie niewiele kosztuje; je¶li jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-11, 12:48   #3193
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez morelle Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, w³a¶nie to mia³am na my¶li. Je¶li nie zale¿y ci na lepszym rozja¶nieniu, a raczej ochronie w³osów, to oksydant Alfaparfu bêdzie dobry.
Dziêkujê Ci za tê poradê
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-12, 08:10   #3194
Gosiaku12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez elusial Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak obieca³am pokazujê zdjêcia. Dwa pierwsze przed farbowaniem alfaparf z moim naturalnym odrostem, dwa po farbowaniu, wyp³ukaniu koloru i po³o¿eniu mixu 11.21 i 11.11 na 5%wodzie na 5 minut. W³osy na d³ugo¶ci szybko z³apa³y szare tony, pasemka s± srebrno-grafitowe. Nawet mi siê podoba taki efekt ale mog³oby byæ ja¶niej. Na pewno siê sporo wyp³ucze z czasem. Niestety jak widaæ na ostatnim zdjeciu odrost jest rudawy. Z tym bêdê walczyæ za miesi±c.
Mnie siê efekt podoba. Ale jak chcesz ja¶niej, to pewnie jeszcze siê trochê natrudzisz. mam kole¿ankê, która podobnie kombinowa³a jak Ty. Jak ju¿ by³o tak jak chcia³a, to chcia³a jeszcze ja¶niej. Pewnie Twoja walka trochê potrwa.
Gosiaku12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-12, 20:10   #3195
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 499
Dot.: ¯ó³ty blond- jak sie go pozbyæ?

#Chyba napisa³am w z³ym w±tku, je¶li siê da to proszê o przeniesienie do w±tku porady i pytania fryzjerskie. Dziêkujê#
Cze¶æ 😊 przychodzê z problemem. Moje naturalne w³osy ch³odny br±z, dwa miesi±ce temu co¶ mnie naszlo i po³o¿y³am szamponetke czerwona, która siê nie zmy³a wiêc po³o¿y³am miedziany blond. Nie wiem co mia³am wtedy w g³owie. Kolor wyszed³ ³adny, ciep³y ale ja jestem ch³odnym typem i kompletnie to do mnie nie pasuje. Dzisiaj po³o¿y³am zimny blond z Joanny i wysz³y mi ¿ó³te pasma, czerwien te¿ siê trzyma mocno. Pytanie: jest sens k³a¶æ go³êbi popiel na tak ciemne w³osy? Ch³odzi mi g³ównie o och³odzenie koloru, bardzo nie chcia³abym rozja¶niaæ rozja¶niaczem. Fioletowy szampon i pukanke mam. Jak my¶licie, ile odczekaæ do nastêpnego zabiegu? Dbam o w³osy, s± w dobrym stanie. Dodaj zdjêcia z teraz, choæ nie oddaj± za bardzo koloru, a jutro zrobiê zdjêcia w ¶wietle dziennym received_1746037732144691.jpg

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez navioe
Czas edycji: 2018-03-12 o 20:20
navioe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-13, 07:30   #3196
elusial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Gosiaku mi ju¿ nawet nie chodzi o to ¿eby je jeszcze rozja¶niæ bo moje w³osy s± ju¿ "zmêczone". Pogodzi³am siê z tym poziomem Mnie by satysfakcjonowa³ sam odrost tak samo jasny jak reszta i w ch³odniejszej barwie To niestety ciê¿ko na moich w³osach osi±gn±æ sam± farb±, a rozja¶niacza nie chcê ju¿ tykaæ, ale jeszcze siê nie podda³am
elusial jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-13, 16:02   #3197
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez elusial Poka¿ wiadomo¶æ
Gosiaku mi ju¿ nawet nie chodzi o to ¿eby je jeszcze rozja¶niæ bo moje w³osy s± ju¿ "zmêczone". Pogodzi³am siê z tym poziomem Mnie by satysfakcjonowa³ sam odrost tak samo jasny jak reszta i w ch³odniejszej barwie To niestety ciê¿ko na moich w³osach osi±gn±æ sam± farb±, a rozja¶niacza nie chcê ju¿ tykaæ, ale jeszcze siê nie podda³am
Ch³odny odcien niezwykle trudno otrzymaæ i utrzymaæ. Widze to po swoich w³osach. Nawet jesli mi stosnuje ³adnie ch³odnym odcieniem, to po praru myciach i tak przebija ciep³a zolc, musia³abym co miesiac chodziæ na tonowanie, a to bez sensu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-14, 13:01   #3198
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 499
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ, oto moje w³osy w ¶wietle dziennym. Czy farbowanie ich popielem co¶ da? Albo spienienie ? I co z wod±, czy nie bêdzie dla moich w³osów za mocna? My¶la³am, ¿eby popiel pomieszac z tym zimnym blondem ale siê bojê, ¿e znowu sobie nie poradzi. Mro¼ny br±z nie wiem czy za ciemny nie bêdzie. Pofarbowa³am zimnym blondem z joanny, ale nie poradzi³ sobie. W³osy, jakie ostatecznie bym chcia³a mieæ to co¶ ch³odnego, mo¿e wyj¶æ nawet siwo, szaro. To najlepsze zdjêcia jakie uda³o mi siê zrobiæ. Je¶li chodzi o farby to najchêtniej Joanna, je¶li profesjonalne to musz± byæ naprawdê super sprawdzone, okazyjnie mogê kupiæ co¶ innego z drogerii, chocia¿ bardzo zale¿y mi na tym, ¿eby kosmetyki nie by³y testowane na zwierzêtach 😶 przez co odpada mi prawie wszystko drogeryjne i z profesjonalnymi te¿ jest problem.
Przeczyta³am prawie wszystkie w±tki o podobnej tematyce, plucze w³osy w niebieskiej p³ukance i myje szamponem, ale efekt zerowy.
Ja widzê w tych w³osach czerwony jeszcze ale nie znalaz³am zielonej p³ukanki.
Z góry dziêkujê za wszystkie odpowiedzi. received_1747691938645937.jpgreceived_1747692118645919.jpegreceived_1747843771964087.jpegreceived_1747692111979253.jpg

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-15, 05:28   #3199
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 2 919
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Spróbuj dodaæ do od¿ywki malutka ilo¶æ pianki venity zielonej. Mro¼ny braz wychodzi prawie czarny.
diabliczka66 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 17:30   #3200
Luiza101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 1
Odrosty

Hej.

Mam problem otó¿ rozja¶nia³am w³osy uzyska³am odpowiedni kolor, ale teraz po kolejnym farbowaniu, farba wogole nie z³apa³a mi odrostów. Powinnam jeszcze raz je rozja¶niæ?
Luiza101 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-15, 18:56   #3201
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomo¶ci: 68 534
Dot.: Odrosty

Cytat:
Napisane przez Luiza101 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.

Mam problem otó¿ rozja¶nia³am w³osy uzyska³am odpowiedni kolor, ale teraz po kolejnym farbowaniu, farba wogole nie z³apa³a mi odrostów. Powinnam jeszcze raz je rozja¶niæ?
Farba nie rozja¶ni ciemnych odrostów, tylko rozja¶niacz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-16, 08:43   #3202
ania_tabaka
Przyczajenie
 
Avatar ania_tabaka
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomo¶ci: 1
Question Upiêcie na osiemnastkê

Witam.
Jutro mam wykonaæ znajomej upiêcie w³osów na Jej 18 i mam ju¿ nawet pewien pomys³. Zakupi³am dodatki do w³osów i teraz zastanawiam siê ile mog³abym wzi±æ za zrobienie Jej w³osów .

Planujê zrobiæ Jej proste, ale eleganckie upiêcie na opasce, dodaæ do tego kwiaty lub jakie¶ ozdoby do w³osów. 50 z³ bêdzie zbyt du¿± cen± ?
ania_tabaka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-18, 19:53   #3203
nata1898
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 13
Smile W³osowa metamorfoza

Hej! Chcia³abym siê Was poradziæ, jak widaæ, mam krêcone w³osy, my¶lê nad skróceniem ich o jakie¶ 10 cm. Tylko nie wiem czy warto? Zazwyczaj ¿a³ujê swoich decyzji, dlatego wolê zapytaæ innych. 28383233_1630702740328237_846114639_n.jpg
nata1898 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-20, 07:16   #3204
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Upiêcie na osiemnastkê

Cytat:
Napisane przez ania_tabaka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam.
Jutro mam wykonaæ znajomej upiêcie w³osów na Jej 18 i mam ju¿ nawet pewien pomys³. Zakupi³am dodatki do w³osów i teraz zastanawiam siê ile mog³abym wzi±æ za zrobienie Jej w³osów .

Planujê zrobiæ Jej proste, ale eleganckie upiêcie na opasce, dodaæ do tego kwiaty lub jakie¶ ozdoby do w³osów. 50 z³ bêdzie zbyt du¿± cen± ?
Zbyt nisk± raczej. Dolicz te¿ za ozdoby.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez maiia Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿esz dok³adniej napisaæ co masz na my¶li pisz±c s³aba? To znaczy, ¿e s³abiej dzia³a ni¿ na przyk³ad woda Scandica albo Stapiz? U¿ywam farby Alfaparu ale z wod± w³asnie z firmy Stapiz i planujê zmieniæ farbê min. ze wzglêdu na z³y stan w³osów ale mo¿e powinnam zmieniæ tylko wodê? My¶lisz, ¿e to utleniacz mo¿e powodowaæ zniszczenia i wysuszenia i ¿e powinnam przestawiæ siê na ten Alfaparfu, który byæ mo¿e przez to ze jest s³abszy a¿ tak ich nie niszczy?
Hm... Ale przecie¿ ka¿dy oxy powinien mieæ taki sam sk³ad.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-20, 13:03   #3205
bebe3322
Przyczajenie
 
Avatar bebe3322
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

My¶lê, ¿e s± to naprawdê bardzo przydatne porady Dziêki wielkie Z ca³± pewno¶c± mi siê przydadz±
__________________
Za darmo dostaje siê tylko to, czego nikt inny nie chce. I ¶mieræ. ¦mieræ te¿ jest za darmo.
bebe3322 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-20, 14:11   #3206
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: W³osowa metamorfoza

Cytat:
Napisane przez nata1898 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej! Chcia³abym siê Was poradziæ, jak widaæ, mam krêcone w³osy, my¶lê nad skróceniem ich o jakie¶ 10 cm. Tylko nie wiem czy warto? Zazwyczaj ¿a³ujê swoich decyzji, dlatego wolê zapytaæ innych. Za³±cznik 7477156
nie scinaaaac
98801a4949b6e7be72628005159534798f7205e7_60b418f2c2c00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-20, 18:10   #3207
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 607
Dot.: Upiêcie na osiemnastkê

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]Hm... Ale przecie¿ ka¿dy oxy powinien mieæ taki sam sk³ad.

Wys³ane z mojego G3212 przy u¿yciu Tapatalka
W³a¶nie ka¿dy ma inny
maiia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-20, 20:08   #3208
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 884
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Czy kto¶ móg³by poradziæ i odpowiedzieæ mi na pytanie, dlaczego moje w³osy od po³owy ich d³ugo¶ci s± przerzedzone a ich objêto¶æ w porównaniu do w³osów przy uchu jest dwukrotnie mniejsza? Dzieje siê tak praktycznie od zawsze, ale kiedy¶ w³osy rozja¶nia³am i taki stan rzeczy zwala³am na karb zniszczenia.
Od 8 lat w³osów nie farbujê w ogóle, od¿ywiam, dbam, czeszê szczotk± z w³osia, a one nadal zachowuj± siê tak samo, czyli od po³owa d³ugo¶æ robi± siê bardzo przerzedzone, mimo ¿e nie s± zniszczone. Mam cienkie w³osy i jedyne moje wyt³umaczenie to takie ¿e one po prostu siê ¶cieraj±, ale to chyba ma³o prawdopodobne
__________________
Gdy odzywa siê do Ciebie przesz³o¶æ - nie odbieraj.
Ona nie ma Ci nic nowego do powiedzenia.
patycek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-26, 12:23   #3209
Ewelinka491
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ uwa¿am, ¿e nie ma sensu k³a¶æ go³êbiego popielu, bo i tak nic ci to nie da. Fioletowy szampon raczej ci nic nie da, p³ukanka równie¿. My¶lê, ¿e powinna¶ i¶æ do salonu, gdzie ci doradz± co zrobiæ i pomog± doj¶æ do koloru, którego oczekujesz. Moja fryzjera u¿ywa farb revlon z hologramem i kolor zawsze jest taki jaki oczekujê. Z farbowaniem to tak w³a¶nie jest, cie¿ko trafiæ w punkt.
Ewelinka491 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-26, 16:21   #3210
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 9 451
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Chcê podarowaæ bon bliskiej osobie bon na "zabieg" pielêgnacyjny w³osów. Czy mo¿ecie co¶ poleciæ, macie jakie¶ do¶wiadczenia? Czyta³am o olaplexie, Nashi, ale nie wiem, w któr± stronê pój¶æ.
ville jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.