Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 14:24   #4081
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

miałam George 32dd w kolorze miętowym przez chwilę ale z racji niepełnego na górze biustu miseczki się marszczyły; czy ktoś wie może czy w takim razie opłaca się polować na Brooke? bo boję się znowu tego marszczenia
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 14:37   #4082
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Czy któraś z Was ma może strój jednoczęściowy np. Panache? Bo zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze nie obniżać obwodu, ze względu na ruch klatki piersiowej podczas pływania (nabieranie powietrza) i fajnie by było, jakby wypowiedział się na ten temat ktoś, kto te stroje testował czeka mnie w tym semestrze basen i chciałabym sobie kupić uświadomiony strój
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 14:49   #4083
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
miałam George 32dd w kolorze miętowym przez chwilę ale z racji niepełnego na górze biustu miseczki się marszczyły; czy ktoś wie może czy w takim razie opłaca się polować na Brooke? bo boję się znowu tego marszczenia
Ja mam koralowy (marzy mi się jeszcze turkusowy), ale mnie z kolei trochę wbija się górą, Brooke też mam i też trochę się wbija, ale raczej z tego względu że jest troszkę przymały. Patrzyłaś może na Balkonetce? Z tego co widziałam, to on na ogół ma tendencje do marszczenia się, ale muszę przyznać, że to jeden z lepiej leżących i dopasowanych u mnie staników.
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:00   #4084
soyummy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Witam!
Moje rozmiary staników wahały się od 70D do 75C, nigdy nie mierzyłam obwodu pod piersiami ani w piersiach, kupowałam tak na 'oko'
Nie dawno znalazłam ten wątek i postanowiłam działać, więc proszę o potwierdzenie, ponieważ wg. kalkulatora mój prawidłowy rozmiar stanika wynosi 65A.
obwód pod biustem:71
w biuście:80
z góry dziękuje
soyummy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:13   #4085
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez soyummy Pokaż wiadomość
Witam!
Moje rozmiary staników wahały się od 70D do 75C, nigdy nie mierzyłam obwodu pod piersiami ani w piersiach, kupowałam tak na 'oko'
Nie dawno znalazłam ten wątek i postanowiłam działać, więc proszę o potwierdzenie, ponieważ wg. kalkulatora mój prawidłowy rozmiar stanika wynosi 65A.
obwód pod biustem:71
w biuście:80
z góry dziękuje
Z brytyjczyków 30 (65) B, z polskiej rozmiarówki 65A.
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 19:34   #4086
soyummy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 100
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziękuje
soyummy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 20:49   #4087
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

kupiłam feya Deco,
faktycznie zbiera biust mocno,
ale jkaos źle leży, chyba zostanę przy maskaredkach.

jakby ktos chciał to fraya deco 70c na zbyciu mam.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 23:02   #4088
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może strój jednoczęściowy np. Panache? Bo zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze nie obniżać obwodu, ze względu na ruch klatki piersiowej podczas pływania (nabieranie powietrza) i fajnie by było, jakby wypowiedział się na ten temat ktoś, kto te stroje testował czeka mnie w tym semestrze basen i chciałabym sobie kupić uświadomiony strój
Pytałam już kiedyś w tym wątku właśnie o jednoczęściowe stroje Panache i nikt mi nie odpowiedział jak się czegoś dowiesz, to się podziel
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 23:17   #4089
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez soyummy Pokaż wiadomość
Witam!
Moje rozmiary staników wahały się od 70D do 75C, nigdy nie mierzyłam obwodu pod piersiami ani w piersiach, kupowałam tak na 'oko'
Nie dawno znalazłam ten wątek i postanowiłam działać, więc proszę o potwierdzenie, ponieważ wg. kalkulatora mój prawidłowy rozmiar stanika wynosi 65A.
obwód pod biustem:71
w biuście:80
z góry dziękuje
a te 70D nie było ci za duże ? Troche dziwne, ze powinnaś nosic 65B, a mieściłaś sie w 70D
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 23:37   #4090
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Madaaa ale przy za luźnym obwodzie ciężko ocenić czy miski są za duże czy za małe.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 23:40   #4091
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Pomijając fakt, że "bazarkowe" rozmiary miseczek można sobie o kant tyłka obić
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 12:18   #4092
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

ja zawsze nosiłam 75b a potem zaczęłam się interesować doborem odpowiedniego rozmiaru i na dzień dzisiejszy używam 70D a pozatym w moim miejscu pracy jest także na sprzedarz bielizna w rozmiarach od 60 do 100 i od A do J firmy CHANGE. Jeżeli ktoś ma możliwość zakupu to naprawdę polecam, sama używam, sprzedaję, wiem, że dziewczyny są zadowolone, a bielizna ładna-i to nie jest reklama, poprostu piszę, co myślę pozdrawiam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:22   #4093
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ja zawsze nosiłam 75b a potem zaczęłam się interesować doborem odpowiedniego rozmiaru i na dzień dzisiejszy używam 70D a pozatym w moim miejscu pracy jest także na sprzedarz bielizna w rozmiarach od 60 do 100 i od A do J firmy CHANGE. Jeżeli ktoś ma możliwość zakupu to naprawdę polecam, sama używam, sprzedaję, wiem, że dziewczyny są zadowolone, a bielizna ładna-i to nie jest reklama, poprostu piszę, co myślę pozdrawiam
Zaprezentuj jakiś staniczek, bo ciężko coś konkretnego w googl znaleźć.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:38   #4094
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

jasne, rozumiem
najlepiej podam linka
http://www.change.com/collections/charade/spring2011/
u góry są podane nazwy kolekcji np. change charade, chic, basic,sport,hosiery a jak się już jest w którejś z tych kolekcji to wtedy można zmieniać oglądane modele po prawej, pod napisem lingerie

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

http://www.change.com/view.php?templ...d=4&menu_id=63
tą mam akurat na sobie śliczna
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 12:53   #4095
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jasne, rozumiem
najlepiej podam linka
http://www.change.com/collections/charade/spring2011/
u góry są podane nazwy kolekcji np. change charade, chic, basic,sport,hosiery a jak się już jest w którejś z tych kolekcji to wtedy można zmieniać oglądane modele po prawej, pod napisem lingerie

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

http://www.change.com/view.php?templ...d=4&menu_id=63
tą mam akurat na sobie śliczna
a jak obwody ? Ciasne ?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:00   #4096
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

jak dobierasz zgodnie z zasadami, to baaardzo ciasne ja mam w obwodzie idealnie 75 i używam 70 i na początku wydawało mi się strasznie ciasno, ale się przyzwyczaiłam, ale raczej obwód się nie rozciągnął, to trzeba przyznać tylko ten biały co pokazałam, że mam na sobie to muszę przyznać, że koronka jest idealnie biała, ale miski zżółkły...albo może gąbka prześwituje...? nie wiem, ale ja ogólnie kupuję czarną bieliznę,albo cielistą, albo czerwoną, białą uwielbiam, ale kupuję żadko ze względu, że dość szybko się niszczy,ale kupiłam ten komplet, bo przecież coś białego trzeba mieć, przydaje się
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:35   #4097
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
jak dobierasz zgodnie z zasadami, to baaardzo ciasne ja mam w obwodzie idealnie 75 i używam 70 i na początku wydawało mi się strasznie ciasno, ale się przyzwyczaiłam, ale raczej obwód się nie rozciągnął, to trzeba przyznać tylko ten biały co pokazałam, że mam na sobie to muszę przyznać, że koronka jest idealnie biała, ale miski zżółkły...albo może gąbka prześwituje...? nie wiem, ale ja ogólnie kupuję czarną bieliznę,albo cielistą, albo czerwoną, białą uwielbiam, ale kupuję żadko ze względu, że dość szybko się niszczy,ale kupiłam ten komplet, bo przecież coś białego trzeba mieć, przydaje się
ja nie lubie jak się rozciaga. Tym bardziej, że mam 64 cm pod biustem i jestem czasami skazana na 65 .
Biała bielizna z reguły szybko sie niszczy. Ale zawsze mozna wybielac
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 13:50   #4098
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ja nie lubie jak się rozciaga. Tym bardziej, że mam 64 cm pod biustem i jestem czasami skazana na 65 .
Biała bielizna z reguły szybko sie niszczy. Ale zawsze mozna wybielac

a próbowałaś obwodu 60, skoo masz 64 pod biustem? powinno być w miarę ok
mnie to zawsze szlak trafia jak się obwód rozciąga! pamiętam jeszcze, że zanim dowiedziałam się o takiej metodzie doboru staników i używałam 75,który był mi za duży, a do tego się rozciągał w praniu na przykład, to ja zawsze zszywałam obwód, żeby zrobił się ciaśniejszy
no niestety z bielą to już tak jest, dlatego nie często kupuję, bo wiem, że szybko się zniszczy...wybielacze dość niszczą tkaninę, dlatego zostawiam białą bieliznę raczej na jakieś okazje, kiedy chcę ubrać jasą górę, na codzień kocham czerń, szczególnie, że mój tż uważa, że dla niego mógłby nie istenieć żaden inny kolor bielizny niż właśnie czerń
pozatym wolę prać bieliznę ręcznie, bo szkoda mi drogiego stanika wrzucićdo pralki nawet na delikatne pranie, jak sobie myślę jak się tam obkręca w tym bębnie to mam wrażenie, że wyciągnę go z obwodem już nie 70, tylko conajmniej 90 dlatego zawsze piorę ręcznie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 19:40   #4099
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
a te 70D nie było ci za duże ? Troche dziwne, ze powinnaś nosic 65B, a mieściłaś sie w 70D
tez mnie to zastanowilo

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Madaaa ale przy za luźnym obwodzie ciężko ocenić czy miski są za duże czy za małe.
niby racja, ale z wlasnego doswiadczenia i obserwacji innych przypadkow, zauwazylam, ze co do zasady z rozmiaru 75B, dziewczyny przeskakiwaly w dobrze dobranej rozmiarowce na jakies minimum 30DD - a soyummy nosila dotad wieksze rozmiary. nadto, warto zwrocic uwage, ze soyummy nosila albo 75C, albo 70D - czyli ewidentnie oscylowala wokol konkretnego rozmiaru, a przeciez przy 70 - tce mogla spokojnie nosic miske B (wg kalkulatora - rozmiar nadal za duzy).

soyummy, na pewno sie dobrze scisnelas pod biustem?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-02-20 o 19:42
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 19:48   #4100
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
a próbowałaś obwodu 60, skoo masz 64 pod biustem? powinno być w miarę ok
mnie to zawsze szlak trafia jak się obwód rozciąga! pamiętam jeszcze, że zanim dowiedziałam się o takiej metodzie doboru staników i używałam 75,który był mi za duży, a do tego się rozciągał w praniu na przykład, to ja zawsze zszywałam obwód, żeby zrobił się ciaśniejszy
no niestety z bielą to już tak jest, dlatego nie często kupuję, bo wiem, że szybko się zniszczy...wybielacze dość niszczą tkaninę, dlatego zostawiam białą bieliznę raczej na jakieś okazje, kiedy chcę ubrać jasą górę, na codzień kocham czerń, szczególnie, że mój tż uważa, że dla niego mógłby nie istenieć żaden inny kolor bielizny niż właśnie czerń
pozatym wolę prać bieliznę ręcznie, bo szkoda mi drogiego stanika wrzucićdo pralki nawet na delikatne pranie, jak sobie myślę jak się tam obkręca w tym bębnie to mam wrażenie, że wyciągnę go z obwodem już nie 70, tylko conajmniej 90 dlatego zawsze piorę ręcznie
oczywiscie, ze 60 tez noszę ;-)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:15   #4101
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Hej, jestem na tu pierwszy raz z zamiarem doradzenia się co do dobrze dobranego biustonosza. Pochodzę z dość małego miasta i nie ma u mnie sklepu z dobrą rozmiarówką. Będę jednak we wtorek w Manufakturze i chciałam się zapytać czy jest tam jakiś dobry (i dość tani sklep, ponieważ jestem uczennicą) sklep z pomocną obsługą?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-20, 22:53   #4102
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Niestety na dobry stanik trzeba przeznaczyć około 70 zł wzwyż - ale za to jeden a porządny i starcza na dłuugo.

Dziewczyny mam pytanie - macie jakieś doświadczenie z bielizną Ewy Bień?
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 10:20   #4103
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może strój jednoczęściowy np. Panache? Bo zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze nie obniżać obwodu, ze względu na ruch klatki piersiowej podczas pływania (nabieranie powietrza) i fajnie by było, jakby wypowiedział się na ten temat ktoś, kto te stroje testował czeka mnie w tym semestrze basen i chciałabym sobie kupić uświadomiony strój
mam ten kostium ze zdjęcia, uwielbiam go kostium mam w rozmiarze 70F, a normalne staniki 65 G
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panache-brighton-swimsuit.jpg (57,3 KB, 20 załadowań)
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 11:41   #4104
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
mam ten kostium ze zdjęcia, uwielbiam go kostium mam w rozmiarze 70F, a normalne staniki 65 G
Dzięki za odpowiedź a jeśli mogę spytać, ile masz cm pod biustem? Bo ja mam 71 ale bardzo ciasno mierzone i z wypuszczonym powietrzem, więc nie wiem, czy 70 nie będzie za ciasne?
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:25   #4105
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

ja mam ściśle 71 a luźno 73
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 18:15   #4106
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Dziewczyny zadna z was nie chcialaby sie wymienić/odkupić (moderatorka dopuscila taką możliwość z tego co zrozumialam) komplecik la senzy - lulu lace aqua rozmiar 32A i gatki rozm 8??? (link w podpisie)

Bo przyslali mi go pomyłkowo ze zbiorowego zamowienia z la senzy i nie odpowiadają na mejle i zostawili mnie z kompletnie złym rozmiarem na lodzie
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:06   #4107
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Dziewczyny zadna z was nie chcialaby sie wymienić/odkupić (moderatorka dopuscila taką możliwość z tego co zrozumialam) komplecik la senzy - lulu lace aqua rozmiar 32A i gatki rozm 8??? (link w podpisie)

Bo przyslali mi go pomyłkowo ze zbiorowego zamowienia z la senzy i nie odpowiadają na mejle i zostawili mnie z kompletnie złym rozmiarem na lodzie

kurczę współczuję, troszke niefajną sytuację masz, ale to niestety nie moje rozmiary, nie mogę pomóc
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 23:53   #4108
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dziewczyny, mam rozmiar 65DD (UK) i zastanawiam się jak dobrać staniki z La Senzy. Podobno są małomiseczkowe, a jak z obwodem? Czy się rozciągają?

---------- Dopisano o 00:53 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Aha, moje wymiary: 70 pod biustem, 88 w biuście
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:00   #4109
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Hej dziewczyny, potrzebuję pomocy. Mam staniki freyi, effuniaka itd. i wszystkie materiałowe, a teraz potrzebuję jakiegoś push-upa(na różne okazje, czy coś) Wydaje mi się, że te firmy raczej nie mają PU w swojej ofercie, wiecie może jakie inne firmy mają DOBRE staniki z push-upami? Mój obwód to niestety 65 więc nie będzie łatwo..
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:08   #4110
linka656
Raczkowanie
 
Avatar linka656
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 181
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Poszukaj w dobrych sklepach....ale effuniaki chyba mają jakieś push upy? Czy tylko plunge?
http://moda.allegro.pl/dalia-biuston...454481697.html
Dalia ma śliczne staniki.
No i Ewa Bień - przepiękne staniki z rozmiarem 65 - bez problemu
linka656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.