Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-19, 15:15   #2431
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

moja koleżanka go stosowała (brunetka z 'normalnym' kolorem cery) i faktycznie trochę przyciemnił jej skórę. obawiam się, że przy jasnej cerze efekt byłby dużo mocniejszy...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 15:41   #2432
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
moja koleżanka go stosowała (brunetka z 'normalnym' kolorem cery) i faktycznie trochę przyciemnił jej skórę. obawiam się, że przy jasnej cerze efekt byłby dużo mocniejszy...
albo - o zgrozo - pomarańczowy ja się właśnie tego najbardziej boje, dlatego dawno przeszła mi ochota na łykanie tego typu specyfików
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 15:57   #2433
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzieki za odpowiedzi Wlasnie czytalam, ze na pomaranczowy kolor skory nie ma co liczyc(na szczescie), no ale to pewnie indywidualna kwestia. Ja mam zoltawa tonacje, wiec opalona nabieram 'azjatyckiego' koloru, tylko moze bardziej zlocistego niz szarawego. I chyba zazryzykuje Bo mnie bardzo korci. Mam nadzieje, ze nie przeistocze sie w mulatke.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:03   #2434
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Tulipanno, moze zamiast tabletek lepiej pic soki warzywne z kartonu? pyszne, zdrowe zerknij http://samozdrowie.interia.pl/dietet...?inf=100046516

mysle, ze powinnas postawic na pomidorki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:28   #2435
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Tulipanno, moze zamiast tabletek lepiej pic soki warzywne z kartonu? pyszne, zdrowe zerknij http://samozdrowie.interia.pl/dietet...?inf=100046516

mysle, ze powinnas postawic na pomidorki
No prosze Moje ukochane pomidory, ktore uwazam za owoc i wcinam jak jablka - nie wiedzialam, ze maja takie fantastyczne wlasciwosci. Jedyne, czego bylam pewna, to ze zawieraja zelazo, ktorego mi na pewno brak. Dziekuje Ci za link I masz racje odnosnie sokow warzywnych. Tyle, ze np. za marchewą srednio przepadam i latwiej wrzucic "pigulke" niz katowac sie szklanka soku...Kubusia najbardziej lubie w wersji banan + jablko Ale moze sie przemoge...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 18:34   #2436
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
No prosze Moje ukochane pomidory, ktore uwazam za owoc i wcinam jak jablka - nie wiedzialam, ze maja takie fantastyczne wlasciwosci. Jedyne, czego bylam pewna, to ze zawieraja zelazo, ktorego mi na pewno brak. Dziekuje Ci za link I masz racje odnosnie sokow warzywnych. Tyle, ze np. za marchewą srednio przepadam i latwiej wrzucic "pigulke" niz katowac sie szklanka soku...Kubusia najbardziej lubie w wersji banan + jablko Ale moze sie przemoge...
ale skoro nie lubisz marchwi to po co sie zmuszac przeciez pomidorki to zrodlo betakarotenu tak jak marchew

mozesz dokupic szpinak, brokuly i inne warzywa i wrzucic do sokowirowki. wygodniej kupic soczek w kartonie, ja tam marchewki nie czuje, glownie pomidory i brokuly, sa takie pyszne z Tymbarku, pol litra kosztuje 2zl z groszami sok jest nieskokaloryczny w przeciwienstwie do kubusiow i raczej zdrowszy

przepraszam za offtopa, ale ostatnio zakochalam sie w soczkach warzywnych i musialam sie z tą wiedza podzielic

nie zauwazylam aby mi skora jakos sciemniala
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 19:16   #2437
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
ale skoro nie lubisz marchwi to po co sie zmuszac przeciez pomidorki to zrodlo betakarotenu tak jak marchew

mozesz dokupic szpinak, brokuly i inne warzywa i wrzucic do sokowirowki. wygodniej kupic soczek w kartonie, ja tam marchewki nie czuje, glownie pomidory i brokuly, sa takie pyszne z Tymbarku, pol litra kosztuje 2zl z groszami sok jest nieskokaloryczny w przeciwienstwie do kubusiow i raczej zdrowszy

przepraszam za offtopa, ale ostatnio zakochalam sie w soczkach warzywnych i musialam sie z tą wiedza podzielic

nie zauwazylam aby mi skora jakos sciemniala
Dziekuje, jutro lece po soczki do hipermarketu
Chyba wiem dlaczego nie zauwazylas, zeby sciemniala Ci skora - zakochalas sie "ostatnio". Czytalam, ze najwczesniej po miesiacu regularnego stosowania widac efekty. Ale byc moze to bledne info
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-19, 20:54   #2438
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Dziekuje, jutro lece po soczki do hipermarketu
Chyba wiem dlaczego nie zauwazylas, zeby sciemniala Ci skora - zakochalas sie "ostatnio". Czytalam, ze najwczesniej po miesiacu regularnego stosowania widac efekty. Ale byc moze to bledne info
jezeli nie masz nic do kupowania produktow Biedronkowych, to polecam soczek Figurella, kosztuje 2,45/litr. przed chwila pilam i jest chyba nawet smaczniejszy od tymbarkowych. a beta-karotenu ma 1,2mg na 100ml w Belissie 10mg na drazetke, wiec chyba sciemniec/zzolknac tak latwo sie chyba nie da, nawet przy regularnym piciu

z tym czasem potrzebnym na zmiane odcienia skory chyba masz racje, od razu sie nie da. ale soczki i pomidorki z puszki wchlaniam od ponad miesiaca, co prawda nieregularnie, ale zażywam tez Belisse klasyczna ona ma 0,9mg betakarotenu.

mysle, ze od takiej dawki raczej nie sciemniejemy, najwyzej wypiekniejemy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 21:02   #2439
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
jezeli nie masz nic do kupowania produktow Biedronkowych, to polecam soczek Figurella, kosztuje 2,45/litr. przed chwila pilam i jest chyba nawet smaczniejszy od tymbarkowych. a beta-karotenu ma 1,2mg na 100ml w Belissie 10mg na drazetke, wiec chyba sciemniec/zzolknac tak latwo sie chyba nie da, nawet przy regularnym piciu

z tym czasem potrzebnym na zmiane odcienia skory chyba masz racje, od razu sie nie da. ale soczki i pomidorki z puszki wchlaniam od ponad miesiaca, co prawda nieregularnie, ale zażywam tez Belisse klasyczna ona ma 0,9mg betakarotenu.

mysle, ze od takiej dawki raczej nie sciemniejemy, najwyzej wypiekniejemy
W takim razie piekniejmy zdrowo Juz mam liste sokow tymbarku do kupienia Dziekuje Ci bardzo
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:28   #2440
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja biorę m.in. beta karoten od ok. 8 m-cy, odrobinę przyciemnił mi skórę, ale tylko na ciele o jakiś ton, ale w żadnym wypadku nie jestem pomarańczowa Pierwszy raz od lat nie miałam dzięki temu uczulenia na słońce

Poza tym będę kusić W końcu znalazłam odpowiednio jasny podkład Bengal 0 z Meow http://www.meowcosmetics.com/
Zakachałam się w minerałkach i nie wrócę więcej do płynnych podkładów. Są niezwykle trwałe, naturalne, błyskawicznie się je nakłada. Sprawiają wrażenie, że moja skóra jest idealna sama z siebie i nie mam grama makijażu No i te odcienie
Dla mnie podkłady idealne
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:47   #2441
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Widzę że tu rozprawiacie o beta karotenie, to ja powiem wam, że codziennie jem ser Mimolette (czy jakoś tak się pisze) bo go uwielbiam i widać jak ściemniała mi skóra To jest ser zabarwiany beta karotenem jest taki intensywnie pomarańczowy. Słyszałam niestety że te ciemnienie skóry nie jest zdrowe, bo to objaw zbyt wysokiej dawki beta karotenu
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 08:11   #2442
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria, wieści z MACa

Pani ekspedientka powiedziała mi, że tej bazy już nie ma, a kosztuje 110zł.

Powiedzcie mi tylko, jak w końcu z tymi odcieniami? NW to chłodne, czy ciepłe...?


Hanneke, świetne te minerałki
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 09:03   #2443
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Ja biorę m.in. beta karoten od ok. 8 m-cy, odrobinę przyciemnił mi skórę, ale tylko na ciele o jakiś ton, ale w żadnym wypadku nie jestem pomarańczowa Pierwszy raz od lat nie miałam dzięki temu uczulenia na słońce

Poza tym będę kusić W końcu znalazłam odpowiednio jasny podkład Bengal 0 z Meow http://www.meowcosmetics.com/
Zakachałam się w minerałkach i nie wrócę więcej do płynnych podkładów. Są niezwykle trwałe, naturalne, błyskawicznie się je nakłada. Sprawiają wrażenie, że moja skóra jest idealna sama z siebie i nie mam grama makijażu No i te odcienie
Dla mnie podkłady idealne
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 09:21   #2444
MArtusia000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 139
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

sorki że tu pisze...ale nie mam pojęcia jak założyć nowy wątek. Jak to sie robi?
__________________
MArtusia

"Piękna jak tęcza, gorąca jak promień słońca..."
MArtusia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 09:54   #2445
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Daria, wieści z MACa

Pani ekspedientka powiedziała mi, że tej bazy już nie ma, a kosztuje 110zł.

Powiedzcie mi tylko, jak w końcu z tymi odcieniami? NW to chłodne, czy ciepłe...?


Hanneke, świetne te minerałki
NW- neutral to warm- ciepłe
NC- neutral to cold- chłodne
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 09:59   #2446
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
NW- neutral to warm- ciepłe
NC- neutral to cold- chłodne
Dzięki

Wcześniej któraś pisała, że właśnie NW to chłodne (not warm...)
Widziałam wczoraj w MACu bodajże NW15 i miał ciepły odcień, dlatego się zastanawiałam
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 10:36   #2447
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Daria, wieści z MACa

Pani ekspedientka powiedziała mi, że tej bazy już nie ma, a kosztuje 110zł.
dzięki

jej JUŻ nie ma odkąd tylko o nią pytam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 10:39   #2448
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
dzięki

jej JUŻ nie ma odkąd tylko o nią pytam

Może przy następnej wizycie w Wwie skuszę się na tę bazę
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 12:14   #2449
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość

Może przy następnej wizycie w Wwie skuszę się na tę bazę
a kiedy będziesz?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 12:22   #2450
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Oto jest pytanie

Jak tylko uzbieram pieniądze, wczorajszy wyjazd był finansowany przez mamę, pojechałam spotkać się z przyjaciółką i na zakupy... 500zł zniknęło z portfela...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 15:19   #2451
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
NW- neutral to warm- ciepłe
NC- neutral to cold- chłodne
Jest na odwrot NC to cieple odcienie, a NW chlodne Jak powatpiewacie zapytajcie Pan w MACu Albo przylozcie sloiczki do siebie. Ja mam zolty podton skory i NC lezy na mnie idealnie, nie zawiera ani odrobiny rozowego, nie jest tez neutralny - ot, zoltawy. NW sa rozowawe.

Truskawkowawiosno kupilam sobie 4 smaki soczkow Vega Tymbarku, tych warzywnych i jeden marchwiowy. Na pierwszy ogien wrzucilam, a wlasciwie probowalam wrzucic ten pikantny srodziemnomorski. FUJ! Nie trafil w moje kubki smakowe, czuje sie jakbym pila zimna zupe I tak zamierzam go skonczyc, w koncu zawsze zrodlo witamin. Sadze, ze bardziej podejda mi te oslodzone gruszka i czymstamjeszcze owocowym

Na wszelki wypadek kupilam tez Capivit I olejek rycynowy na swoje rzesiska(w koncu).
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 16:41   #2452
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Jest na odwrot NC to cieple odcienie, a NW chlodne Jak powatpiewacie zapytajcie Pan w MACu Albo przylozcie sloiczki do siebie. Ja mam zolty podton skory i NC lezy na mnie idealnie, nie zawiera ani odrobiny rozowego, nie jest tez neutralny - ot, zoltawy. NW sa rozowawe.

Truskawkowawiosno kupilam sobie 4 smaki soczkow Vega Tymbarku, tych warzywnych i jeden marchwiowy. Na pierwszy ogien wrzucilam, a wlasciwie probowalam wrzucic ten pikantny srodziemnomorski. FUJ! Nie trafil w moje kubki smakowe, czuje sie jakbym pila zimna zupe I tak zamierzam go skonczyc, w koncu zawsze zrodlo witamin. Sadze, ze bardziej podejda mi te oslodzone gruszka i czymstamjeszcze owocowym

Na wszelki wypadek kupilam tez Capivit I olejek rycynowy na swoje rzesiska(w koncu).
Cóż, nie wiem jak jest w MAC'u, ale to jest powszechnie przyjęta nomenklatura.Zresztą wystarczy porównać na żywo odcienie podkładów, np. L'Oreal lub Revlon.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:56   #2453
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cóż, nie wiem jak jest w MAC'u, ale to jest powszechnie przyjęta nomenklatura.Zresztą wystarczy porównać na żywo odcienie podkładów, np. L'Oreal lub Revlon.
To jak nie wiesz, to co wprowadzasz w blad paskudo
ja nie pojmuje dlaczego i jak, ale wiem, ze nie moze byc mowy o bledzie. w sumie o dopasowaniu odcieni mozna poczytac na stronie MACa
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 08:04   #2454
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Daria, fioletowy błyszczyk do ust


Pure Carlo di Roma Lip Gloss - Błyszczyk do ust Superstar nr 21

Seria:Pure Carlo di Roma Lip Gloss albo ciemniejszy

Pure Carlo di Roma Lip Gloss - Błyszczyk do ust Iridiscent Purple nr 24

Seria:Pure Carlo di Roma Lip Gloss
niestety Loreal o którym wcześniej wspominałam właśnie reorganizuje swoją kolorówkę i poprzednie szminki błyszczykowe zostają wycofane, z tej serii był też kolor fioletowy, może jest jeszcze gdzieś do dostania
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 10:27   #2455
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
NC to cieple odcienie, a NW chlodne
Czyli mialam racje pisza o tym pare stron temu, to mnie balamucono, ze zle

Tulipanna, ty jestes obeznana w azjatycich specyfikach i tamtejszych wynalazkach - slyszalas\uzywalas moze cos z HABA, DHC lub Fencl? Chodzi mi glownie o peelingo-pianki oczyszczaace w granulacie a'la jedwabny peeling pudrowy Kanebo.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:54   #2456
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
Daria, fioletowy błyszczyk do ust


Pure Carlo di Roma Lip Gloss - Błyszczyk do ust Superstar nr 21

Seria:Pure Carlo di Roma Lip Gloss albo ciemniejszy

Pure Carlo di Roma Lip Gloss - Błyszczyk do ust Iridiscent Purple nr 24

Seria:Pure Carlo di Roma Lip Gloss
niestety Loreal o którym wcześniej wspominałam właśnie reorganizuje swoją kolorówkę i poprzednie szminki błyszczykowe zostają wycofane, z tej serii był też kolor fioletowy, może jest jeszcze gdzieś do dostania
dziękuję a gdzie można dorwać te błyszczyki? ja ich jeszcze nigdzie nie widziałam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 19:39   #2457
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Mam dosyć jasną karnację, ciemne duże oczy,mały nos i dość wydatne usta, pyzate policzki. Jak twierdzą znajomi, niczym postacie z Mangi i Anime Chodziłam na solarium, ale coś szybko mi opalenizna schodzi :P Wychodzi na to, że muszę zostać przy jasnej karnacji.
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:09   #2458
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Czyli mialam racje pisza o tym pare stron temu, to mnie balamucono, ze zle

Tulipanna, ty jestes obeznana w azjatycich specyfikach i tamtejszych wynalazkach - slyszalas\uzywalas moze cos z HABA, DHC lub Fencl? Chodzi mi glownie o peelingo-pianki oczyszczaace w granulacie a'la jedwabny peeling pudrowy Kanebo.
Ja nie balamucilam! Potwierdzilam Twoje zdanie

Musze Cie rozczarowac, ale nie mam bladego pojecia o tych peelingo-piankach. Sama poszukuje jakiegos kosmetyku pelniacego taka funkcje - odpowiednika na polskim rynku, ale cos sie producenci nie popisuja Jak tylko odsapne poszukam na paru azjatyckich stronach. Bedzie z tego podwojna korzysc, bo w koncu sie zmotywuje, zeby znalezc i dla siebie. Jak tylko znajde - dam znac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:12   #2459
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zajrzyj tutaj - potwierdzili wysylke do Polski
http://www.bobodave.com/index.php?ma...roducts_id=290

A z odpowiednikow na naszym rynku moze to...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16264
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 20:14   #2460
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
A z odpowiednikow na naszym rynku moze to...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16264
Nadaje się jako enzymatyczny (proszek zmieszany z wodą na twarz), albo jako mechaniczny wtedy część drobinek się rozpuszcza (efekt dużo lepszy).
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.