BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 15:40   #751
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Czytaj uważnie - napisałam "stosować po 15 min. od mycia twarzy"
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:43   #752
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

sama czytaj uważnie bo ja sie do Twojej wypowiedzi nie odnosilam, tlyko do tego:
Cytat:
nie trzymajcie Brevoxilu długo na twarzy grunt do przed jego nałozeniem dobrze schłodzić skore twarzy kostkę lodu po czym go nałozyć na miejsca wystepowania tradziku na ok 15 minut (brevoxil takze trzymac w lodowce) po czym spłukac zimną wodą. krem ten można nakładać na noc ale tylko miejscowo na duze syfki zeby je "wyciągnął". nie wolno na cała twazr na tyle godzin bo wam ją zerzre i zaczną sie problemy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 19:17   #753
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
sama czytaj uważnie bo ja sie do Twojej wypowiedzi nie odnosilam, tlyko do tego:


No bo nie było cytatu i tak to właśnie jest.

Brevoxylu nie trzyma się tak krótko i broń Was Panie Boże nie spłukuje!
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 19:19   #754
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

wystarczy przeczytać wcześniejszy post, po co mam cytować całą wypowiedź?
jak ktoś będzie czytał posty po kolei to wiadomo o co chodzi "rolleyes:
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 11:42   #755
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Zadałam pytanie w innym wątku ale nikt mi nie odpowiedział więc zapytam tutaj Możecie mi powiedzieć czy jest jakaś różnica w składzie żelu Duac i Brevoxylu? Czy działają na takie same bakterie? Chciałam przez dwa miesiące stosować Brevoxyl, później przerwa, zastosować Duac, znowu przerwa i później zacząć kurację kwasami. Czy to dobry pomysł?




Cytat:
Napisane przez ag21 Pokaż wiadomość
nie trzymajcie Brevoxilu długo na twarzy grunt do przed jego nałozeniem dobrze schłodzić skore twarzy kostkę lodu po czym go nałozyć na miejsca wystepowania tradziku na ok 15 minut (brevoxil takze trzymac w lodowce) po czym spłukac zimną wodą. krem ten można nakładać na noc ale tylko miejscowo na duze syfki zeby je "wyciągnął". nie wolno na cała twazr na tyle godzin bo wam ją zerzre i zaczną sie problemy

Znalazła się znawczyni stosowania Brevoxylu
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 11:56   #756
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Znalazła się znawczyni stosowania Brevoxylu

Dokładnie .
__________________
Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil.. ;-)


Edytowane przez kamilaa1993
Czas edycji: 2010-08-22 o 11:59
kamilaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 13:19   #757
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

z tego co kojarzę to Duac jest na receptę i zawiera jakiś antybiotyk, a Brevoxyl nie więc róznica w składzie jest na pewno.
Twój pomysł jest dobry, bo kurację kwasami powinno sie robić jesień/zima, no zależy też jaki kwas, ale większośc jednak jest fotouczulająca.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 14:27   #758
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
z tego co kojarzę to Duac jest na receptę i zawiera jakiś antybiotyk, a Brevoxyl nie więc róznica w składzie jest na pewno.
Twój pomysł jest dobry, bo kurację kwasami powinno sie robić jesień/zima, no zależy też jaki kwas, ale większośc jednak jest fotouczulająca.
Tak Duac jest na receptę i już go kiedyś stosowałam, tak samo Brevoxyl. Kremów z kwsasami jeszcze nie. Myślałam o Lysalpha Active ale podobno jest bardzo mocny także na początek spróbuję Effaclar K.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 17:01   #759
ag21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Posłuchajcie ja tego sama nie wymyśliłam wiem to z pewnej ksiązki znanego lekarza amerykańskiego o trądziku . po pierwsze moze i zaden lek nie bedzie działal w czasie 15 minut jeśli wczesniej nie schłodzi sie lodem bardzo mocno skory twarzy wtedy to ochłodzenie pozwala wniknac głęboko nadtlenkowi benzoilu czyli sustancji czynnej tego środka. a jest takze inna wielka zaleta trzymania tego tyle własnie czasu na twrazy nie ma mowy wtedy o wysuszeniu . Stosujesz dwa razy dziennie tak jak pisałam wczesniej i nawet nie jest sciagnieta twarz nic kompletnie złego sie nie dzieje z nia nie ma mowy o łuszczeniu . a i jeszcze po zmyciu tej masci zimna wodą nie wycierac twarzy ręcznikiem pozwolic aby sama wyschła
ag21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 19:35   #760
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ag21 Pokaż wiadomość
Posłuchajcie ja tego sama nie wymyśliłam wiem to z pewnej ksiązki znanego lekarza amerykańskiego o trądziku . po pierwsze moze i zaden lek nie bedzie działal w czasie 15 minut jeśli wczesniej nie schłodzi sie lodem bardzo mocno skory twarzy wtedy to ochłodzenie pozwala wniknac głęboko nadtlenkowi benzoilu czyli sustancji czynnej tego środka. a jest takze inna wielka zaleta trzymania tego tyle własnie czasu na twrazy nie ma mowy wtedy o wysuszeniu . Stosujesz dwa razy dziennie tak jak pisałam wczesniej i nawet nie jest sciagnieta twarz nic kompletnie złego sie nie dzieje z nia nie ma mowy o łuszczeniu . a i jeszcze po zmyciu tej masci zimna wodą nie wycierac twarzy ręcznikiem pozwolic aby sama wyschła
ale przecież wsiąkająca w skórę woda ją wysusza.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 19:48   #761
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam.
Brevoxylu uzywam miesiąc, smaruje raz dziennie - wieczorem. Moim problemem były już raczej pozostałości po trądziku - wągry, podskórne grudki i małe krostki, które były szczególnie widoczne pod światło. Już po tygodniu zauważyłam zadowalające efekty. Wtedy też zaczęły się pojawiać pierwsze skutki uboczne. Mianowicie mimo nawilżania po każdej aplikacji brevoxylem moja skóra stała się bardzo napięta, swędziała mnie. W pewnym momencie wyglądała jak poparzenie słoneczne. Wówczas odstawiłam na dwa dni lekarstwo i używałam jedynie intensywnie nawilżającego kremu. Skóra trochę się złuszczyła, szybko doszła do siebie. Mimo, że jestem bardzo zadowolona z efektów kuracji mam zamiar jeszcze jakiś czas używać brevo, boję się, że po odstawieniu moje problemy wrócą ;/
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 20:02   #762
ag21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

nie stosujcie brevoxylu na suchą skóre tylko na chociażby zwilżona wodą bo 1. wysuszenie macie gwarantowane 2 . uczulenie bardzo możliwe. he zalezy jakiej sie używa wody
ag21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 08:06   #763
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez ag21 Pokaż wiadomość
Posłuchajcie ja tego sama nie wymyśliłam wiem to z pewnej ksiązki znanego lekarza amerykańskiego o trądziku . po pierwsze moze i zaden lek nie bedzie działal w czasie 15 minut jeśli wczesniej nie schłodzi sie lodem bardzo mocno skory twarzy wtedy to ochłodzenie pozwala wniknac głęboko nadtlenkowi benzoilu czyli sustancji czynnej tego środka. a jest takze inna wielka zaleta trzymania tego tyle własnie czasu na twrazy nie ma mowy wtedy o wysuszeniu . Stosujesz dwa razy dziennie tak jak pisałam wczesniej i nawet nie jest sciagnieta twarz nic kompletnie złego sie nie dzieje z nia nie ma mowy o łuszczeniu . a i jeszcze po zmyciu tej masci zimna wodą nie wycierac twarzy ręcznikiem pozwolic aby sama wyschła
a Ty zamiast wierzyć jakimś głupim amerykańskim lekarzom zacznij czytać ulotki zanim cokolwiek nałożysz na twarz. Inaczej się trądziku nie pozbędziesz

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ag21 Pokaż wiadomość
nie stosujcie brevoxylu na suchą skóre tylko na chociażby zwilżona wodą bo 1. wysuszenie macie gwarantowane 2 . uczulenie bardzo możliwe. he zalezy jakiej sie używa wody
po to wymyślili kremy nawilżające żeby uniknąć wysuszenia
Brevoxyl się nakłada na chorobowo zmienione miejsca na noc i idzie się z tym spać, rano zmywasz i nawilżasz twarz kremem. Oto cała filozofia, prostsza i bardziej skuteczna niż metody amerykańskich pseudo-lekarzy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 11:15   #764
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Ja stosuję Brevoxyl od dwóch dni i dopiero teraz jak jestem wypudrowana zauważyłam jak bardzo mam przesuszoną cerę. Po pracy będę musiała nałożyć sporą warstwę kremu nawilżającego. W ruch pójdzie Humektan i mam nadzieję że się sprawdzi. Jeszcze nigdy go nie używałam. Jakoś nie lubię używać kremów pod makijaż.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:13   #765
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Humektan pod makijaż sprawdza się rewelacyjnie :tak:
ja sobie nie wyobrażam nie posmarować buźki przed nałożeniem makijażu :P
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:30   #766
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Humektan pod makijaż sprawdza się rewelacyjnie :tak:
ja sobie nie wyobrażam nie posmarować buźki przed nałożeniem makijażu :P

Nie używam kremu bo jeszcze nie znalazłam idealnego pd podkład czy puder. Zresztą szybciej mi się buzia świeci nawet jak jest to krem matujący.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:35   #767
ag21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ja nie mogę nawilżać twarzy kremem bo jakikolwiek bym użyła wszystkie mnie zapychają albo uczulają i tp przed używaniem Brevoxylu mialam straszne problemy z przetluszczaniem cery a teraz po używaniu go prawie 2 tyg znacznie zmniejszylo sie przetluszczanie nie mam zadnych zaskórników trądzik sie jakos cofa tj wieksze ropne zmiany tez na poczatku jak zaczelam go stosowac to mi wydzoilo całkiem sporo stanów zapalnych ktore smarowalam punktowo żelem clindacne i jeste pprawa teraz o jakieś 70%

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

przetestowałam juz tykle kremów do watzry ,że w nie kompletnie zwątpiłam
ag21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 17:19   #768
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Humektan ma bardzo prosty skład, może on Cię nie zapcha
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:06   #769
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

ojojoj ile nowych postow

tak, ja tez polecam Humektan!

super pod makijaz...
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-11, 21:07   #770
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Znów stosuje Brevoxyl. Tylko na policzki i bordę bo ostatnio tam mam pryszcze. Chociaż i z czołem coś się dzieje niedobrego. Kiedy pierwszy raz stosowałam to wysuszyłam twarz i zaszkodziłam sobie. Teraz nawilżam żelem z aloesu Gorvity ( cudo! ) i mam nadzieję, że trochę mi wygładzi twarz.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 21:42   #771
midnight12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Mnie Brevoxyl dosłownie uratował życie . Miałam okropne problemy z cerą... Zaczęłam stosować Brevoxyl i moja cera od razu się poprawiła niebywale . Byłam zachwycona rezultatami . Na początku co prawda skóra się łuszczyła, ale szybko to przeszło i teraz już jest ok. Stosowałam Brevoxyl, a na niego Tointex, żeby mi skóry nie spaliło. Potem wycofali Tointex, więc przerzuciłam się na połączenie Brevoxyl + Vichy Normaderm krem nawilżający zwalczający niedoskonałości skóry. Te dwa kremy w połączeniu działają super świetnie . A, na początku przez jakiś czas stosowałam Brevoxyl i na dzień, i na noc, później i teraz już tylko na dzień, a na noc Soraya krem aktywnie normalizujący. Chyba że robię peeling, to wtedy i na noc daję Brevoxyl + Vichy. Na początku stosowania Brevoxylu, a później też jak przeszłam z Tointexu na Vichy, to skóra była trochę ściągnięta, ale szybko to przechodziło. Z tego, co wiem, mam cerę mieszaną . Dla mnie połączenie Brevoxylu i Vichy jest świetne , tylko czasem, głównie przed okresem, wyskoczy jakaś "niespodzianka", ale to malutkie drobiazgi, które praktycznie nie przeszkadzają. No i krem jest niesamowicie wydajny, jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy, a Vichy - tak około na 3 miesiące.
midnight12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 11:33   #772
grey44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Smile Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cześć!
Postanowiłam się zalogować i opisać moje doświadczenia związane z brevoxylem. Otóż próbowałam już wielu różnych specyfików- ziaja nuno, garnier pure active, garnier czysta skóra A, maści cynkowych, tormentiolu, itp. Mam cerę mieszaną, która latem się lekko błyszczy- zwłaszcza nos i broda (czoło o dziwo nie), natomiast zimą jest przesuszona- skóra łuszczy się na czole, policzkach i w okolicy ust- koszmar!!! Mam młodzieńczy trądzik o umiarkowanym nasileniu w okolicy T- zwłaszcza czoło. Chciałam trądzik zwalczyć sama, ale pewnego dnia poszłam po rozum do głowy i zapisałam się do dermatologa, nie licząc na cuda- bo na nfz. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że 3 miesiące czekania na wizytę zaowocowały!!! Pani przepisała mi brevoksyl, oraz aknicare cleanser. Słuchajcie- juz po pierwszym nałożeniu zaobserwowałam wyraźną różniecę!!!! Tylko oczywiście stałam się nadgorliwa i zaczęłam nakładać brevoksyl dwa razy dziennie i dośc grubo... To był mój błąd, bo skóra zaczęła mnie niemiłosiernie piec przy nakładaniu, była naciągnięta, aż w końcu zaczęła się marszczyć jak u 80-letniej kobiety i zaczęła schodzić ;/ Wyglądało to fatalnie!! jak łuszczyca!! ;/ Teraz nakładam brevoxyl co 2 dzień i stosuję aknicare- to dość drogie ponieważ krem i żel razem kosztują koło 80-100 zł;/ ale wiem że nie kupię już nic innego, bo nic innego mi nie pomaga utrzymać cery w takiej kondycji jak ten zestaw... Co do brevoxylu- WAŻNE!!! nie można wyciskać niczego- wągrów, syfków, zaskórników stosując brevoxyl!!!!!! przekonałam się na własnej skórze- po wyciśnięciu zostają okropne, czerwone plamy, które bardzo długo się goją, nie chcą schodzić i jest problem z ich wybieleniem.. Do brevoxylu trzeba niestety mieć silna wolę.. A! jeszcze jedna rzecz- polecem kupić ziaję kozie mleko krem 1 do twarzy- kosztuje ok 7.5zł w rossmanie i nakładam go ok, 15 minut po nałożeniu na noc brevoxylu jest świetny!! wydaje się być dość tłusty ten kremik, ale błyskawicznie się wchłania i do raza buzia jest cudna!! Oczywiście nie idealizujmy- mój problem z trądzikiem nie zniknął i dalej walczę z nim, ale dzięki temu zestawowi- nie wstydzę się chodzić bez makijażu i nie myślę ciąglę o tym, ze każdy patrzy na moje czoło i trądzik ;] BREVOXYL+AKNICARE KREM I CLEANSER+ ZIAJA KOZIE MLEKO! Spróbujcie!!! Powodzenia!!!
grey44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 16:25   #773
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Czy stosując brevoxyl można się opalać? Myślę, że nie, ale chcę potwierdzenia.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 18:55   #774
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

niby można... nadtlenek benzoilu nie jest fotouczulający...
ale popatrz na to z drugiej strony,złuszcza się od B. skóra,jest ona uwrażliwiona... więc lepiej unikać słońca :P
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:02   #775
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
niby można... nadtlenek benzoilu nie jest fotouczulający...
ale popatrz na to z drugiej strony,złuszcza się od B. skóra,jest ona uwrażliwiona... więc lepiej unikać słońca :P
Jesteś 100% pewna?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:26   #776
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

na 100 % nie,ale na 95% tak... wydaje mi się,że nie było na ulotce nic o fotouczulaniu.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 19:36   #777
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

w przypadku środków złuszczających, jakim jest też brvoxyl nie nalezy się opalać, a juz w ogóle gdy nastąpił wysyp, lub jestesmy bezpośrednio po nim.

fotouczulający nei jest, ale gdy "zejdzie" nam wierzchnia warstwa naskórka,skora jest chlonna i barszo reaktywna!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:33   #778
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
w przypadku środków złuszczających, jakim jest też brvoxyl nie nalezy się opalać, a juz w ogóle gdy nastąpił wysyp, lub jestesmy bezpośrednio po nim.

fotouczulający nei jest, ale gdy "zejdzie" nam wierzchnia warstwa naskórka,skora jest chlonna i barszo reaktywna!
dziękuję
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 15:24   #779
piotr3339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Witam

Czy peeling usunie łuszczenie się twarzy po brevoxylu? Mam na myśli maske + peeling aspirynowy
Czy mam przerwać kurację jeżeli skóra jest zaczerwieniona i się łuszczy?

Edytowane przez piotr3339
Czas edycji: 2010-10-05 o 15:26
piotr3339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:37   #780
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

a czego używasz do nawilżania twarzy?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-13 15:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.