BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-15, 21:15   #1321
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2269327 3]musisz przeczytać cały wątek
ale w sumie część z tych informacji masz w pierwszym poście

edit:
nie ma to jak otworzyć stronę, ale przeczytać ją i odpisać po 30min
desti już mnie wyprzedziła w odp [/QUOTE]

hehe... tez tak czasami mam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 22:26   #1322
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

'Estelle' jaki BB krem będziemy teraz rozbierać?
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-15, 23:50   #1323
Monica123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 842
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
'Estelle' jaki BB krem będziemy teraz rozbierać?
też jestem ciekawa, chociaż jeszcze nie zdążyłam przetestować Lioele
__________________

Monica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 00:38   #1324
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja wlasnie na Lioele mam chec
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 03:22   #1325
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
o matko, czytam zaciekawiona co to za cudo tu opisujecie, ale tyle nazw tu się przewija, ze czytam to wszystko jak po chińsku

czy muszę przeczytać cały wątek, zeby zrozumieć czy jest gdzieś jakiś zbiorczy post, w którym się dowiem czy to kremy czy podkłady, czy cała gama kosmetyków, które oprócz pielęgnacji kolorują

pomózcie
Nieskromnie odeślę Cię na mojego bloga :

http://azjatyckicukier.blogspot.com/...ere-czyli.html
http://azjatyckicukier.blogspot.com/...e-pytania.html
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 07:33   #1326
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
w sumie wystarczy pierwszy post przeczytac ... to sa kremy ... ale swoim dzialaniem przewyzszaja wszystkie znane mi podklady... ogolnie oprocz kremow (ktorych kilka roznych... mnie kryjacych lub bardziej, z polyskiem czy nawilzajacych) pare firm ma tez inne rzeczy... jak korektory czy pudry... ba! ... nawet kulki ...
[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2269327 3]musisz przeczytać cały wątek
ale w sumie część z tych informacji masz w pierwszym poście

edit:
nie ma to jak otworzyć stronę, ale przeczytać ją i odpisać po 30min
desti już mnie wyprzedziła w odp [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
dzięki kochane
pierwszy post oczywiście przeczytałam, ale Wy wymieniacie tu wiele nazw, a tam tylko o BB kremie jest informacja

dzięki za linki - będę czytać

jeszcze tylko chciałam zapytać gdzie kupować to cudo, bo link z pierwszego wątku do sklepu nie działa

EDIT:
już wszystko wiem - wpisy w blogu są bardzo wyczerpujące (bardziej niż pierwszy post ) - idę zgłębiać temat
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2010-10-16 o 07:42
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:23   #1327
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

[QUOTE=desti;22680341]przydalby sie watek na azjatyckie cudenka ...

swietny pomysl, chetnie dowiedzialabym sie o godnych wyprobowania azjatyckich produktach (juz i tak przez blog Shilpy rozszerzyla mi sie lista zakupow) ale co tam poszerzyc horyzonty wiedzy zawsze mozna sama tez z przyjemnoscia podzielilabym sie doswiadczeniami z azjatyckimi mazidlami
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 11:29   #1328
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

mi się strasznie podobają te maseczki w pudełkach o kształcie owoców/warzyw -> http://kimoko.livejournal.com/418070.html (ogólnie polecam ten blog )
tylko, że 100g to koszt prawie 40zł... dlatego na razie sobie odpuściłam
aa i jeszcze żel do mycia twarzy czekoladowy ale to też koło 40zł
http://cgi.ebay.com/MISSHA-Creamy-La...item335c9d406b

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2010-10-16 o 11:32
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 11:36   #1329
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Zrobilam wkoncu zdjecia porownawcze..caly gorny rzad to rozowy Skin79, a dolny to gold caviar marki BRTC. Pierwsze zdjecie bez makijazu, drugie po nalozeniu kremu BB, a trzecie i czwarte efekt koncowy po nalozeniu odrobiny pudru sypkiego i rozu na krem BB. Oba kremy sa swietne i pomimo zupelnie innych kolorow (patrz kilka postow wczesniej zdjecie kolorow na dloni) na twarzy idealnie dopasowuja sie do koloru mojej cery. Tak jak pisalam wczesniej troche bardziej jestem zadowolona z kremu BRTC, daje troche lepsze krycie, jest odrobine gestszy i ma wyzszy filtr przeciwsloneczny, ale ten Skin 79 tez jest fajny. Po latach uzywania mocno kryjacych, gestych, ciezkich podkladow chyba zaczynam sie przekonywac do bardziej naturalnego, zdrowego efektu jaki daja kremu BB. Chociaz nie bede chyba umiala sie ograniczyc tylko do kremow BB. Lubie probowac nowe kosmetyki wiec pewnie tez jeszcze rozne podklady bede kupowala i testowala poza kremami BB.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 12:53   #1330
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
jeszcze tylko chciałam zapytać gdzie kupować to cudo, bo link z pierwszego wątku do sklepu nie działa
ja kupuje na ebayu u sprzedawcow z Korei ...

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
swietny pomysl, chetnie dowiedzialabym sie o godnych wyprobowania azjatyckich produktach (juz i tak przez blog Shilpy rozszerzyla mi sie lista zakupow) ale co tam poszerzyc horyzonty wiedzy zawsze mozna sama tez z przyjemnoscia podzielilabym sie doswiadczeniami z azjatyckimi mazidlami
w sumie Ty i Shilpa to nasze skarbnice wiedzy ... macie dostep bez ograniczen do roznych cudow... my to takie biede zuczki... i jak ktos nas nie popchnie w odpowiednim kierunku to zyjemy w nieswiadomosci ...

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Zrobilam wkoncu zdjecia porownawcze..caly gorny rzad to rozowy Skin79, a dolny to gold caviar marki BRTC. Pierwsze zdjecie bez makijazu, drugie po nalozeniu kremu BB, a trzecie i czwarte efekt koncowy po nalozeniu odrobiny pudru sypkiego i rozu na krem BB. Oba kremy sa swietne i pomimo zupelnie innych kolorow (patrz kilka postow wczesniej zdjecie kolorow na dloni) na twarzy idealnie dopasowuja sie do koloru mojej cery. Tak jak pisalam wczesniej troche bardziej jestem zadowolona z kremu BRTC, daje troche lepsze krycie, jest odrobine gestszy i ma wyzszy filtr przeciwsloneczny, ale ten Skin 79 tez jest fajny. Po latach uzywania mocno kryjacych, gestych, ciezkich podkladow chyba zaczynam sie przekonywac do bardziej naturalnego, zdrowego efektu jaki daja kremu BB. Chociaz nie bede chyba umiala sie ograniczyc tylko do kremow BB. Lubie probowac nowe kosmetyki wiec pewnie tez jeszcze rozne podklady bede kupowala i testowala poza kremami BB.
na wstepie mocno sie zdziwilam, ze z taka ladna cera (opierajac sie na pierwszym zdjeciu) uzywalas kryjacych, ciezkich podkladow ... a tak poweaznie to niesamowicie mi sie podoba u Ciebie efekt BRTC ... cudo ... dokladnie jak z reklamy ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 13:03   #1331
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
...



na wstepie mocno sie zdziwilam, ze z taka ladna cera (opierajac sie na pierwszym zdjeciu) uzywalas kryjacych, ciezkich podkladow ... a tak poweaznie to niesamowicie mi sie podoba u Ciebie efekt BRTC ... cudo ... dokladnie jak z reklamy ...
Pewnie jestem zbyt krytyczna wobec mojej cery, ciagle chce zeby byla gladsza, nieskazitelna i stad te mocno kryjace podklady...ale jak sie na codzien widzi azjatki i te ich gladkie buzie to czlowiek napatrzec sie nie moze i tez chce taka cere
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 13:20   #1332
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Pewnie jestem zbyt krytyczna wobec mojej cery, ciagle chce zeby byla gladsza, nieskazitelna i stad te mocno kryjace podklady...ale jak sie na codzien widzi azjatki i te ich gladkie buzie to czlowiek napatrzec sie nie moze i tez chce taka cere

wiele bym dala zeby miec taka cere ja Ty ... ale coz... trzeba sobie jakos radzic z tym co sie ma ... z BB kremami i tak w koncu wygladam ok ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:15   #1333
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wiele bym dala zeby miec taka cere ja Ty ... ale coz... trzeba sobie jakos radzic z tym co sie ma ... z BB kremami i tak w koncu wygladam ok ...
moja cera tez nie jest taka super, na szczescie czy nie kamera tego nie uchwycila, mam rozszerzone pory, drobne zmarszczki mimiczne ktore pewnie widac bardziej jak twarz jest w ruchu, jak mowie, niz tak jak sie nadstawilam do kamery he he i niejednolity kolory, plamy, pod oczami ciemniejsza, wokol nosa czerwona, na policzkach jest w miare najnormalniejsza..ale wlasnie dzieki za podklady, kremy BB i inne wynalazki i jakos da sie to wszystko zamaskowac.
A Ty jakiego kremu BB teraz uzywasz?
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:20   #1334
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
moja cera tez nie jest taka super, na szczescie czy nie kamera tego nie uchwycila, mam rozszerzone pory, drobne zmarszczki mimiczne ktore pewnie widac bardziej jak twarz jest w ruchu, jak mowie, niz tak jak sie nadstawilam do kamery he he i niejednolity kolory, plamy, pod oczami ciemniejsza, wokol nosa czerwona, na policzkach jest w miare najnormalniejsza..ale wlasnie dzieki za podklady, kremy BB i inne wynalazki i jakos da sie to wszystko zamaskowac.
A Ty jakiego kremu BB teraz uzywasz?
u mnie niestety na zdjeciach wszystko wylazi... i wyglada to jeszcze gorzej jak w rzeczywistosci ...

ja teraz uzywam Missha Perfect Cover No.21 bo dla mnie on jest najlepszy... na zmiane z Missha M Vita ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:30   #1335
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
u mnie niestety na zdjeciach wszystko wylazi... i wyglada to jeszcze gorzej jak w rzeczywistosci ...

ja teraz uzywam Missha Perfect Cover No.21 bo dla mnie on jest najlepszy... na zmiane z Missha M Vita ...
desti az z ciekawsci cofnelam sie kilka stron wczesniej. moja droga mysle ze masz na prawde bardzo ladna cere...i do tego jak ladnie pomalowane oczka
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 14:47   #1336
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
desti az z ciekawsci cofnelam sie kilka stron wczesniej. moja droga mysle ze masz na prawde bardzo ladna cere...i do tego jak ladnie pomalowane oczka
powiedzmy tak, ze w koncu nie mam problemow z wypryskami... ale mam wrazenie, ze po trzydziestce moja skora zaczeby sie troche wysuszac ... nie jest juz tak mieszana jak kiedys ... ale za to pojawiaja sie zaczerwienienia, szczegolnie na policzkach i mam pare brazowych przebarwien, ktore jak dla mnie sa zdecydowanie za duze ...

a reszta to zasluga BB kremu i makijazu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 15:16   #1337
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Mam Kochane do Was pytanie, dzięki uprzejmości Estelle ma dwie próbki Skin79 Pinki i Iope, jestem zachwycona efektem ale mam dylemat, czy mogę stosować BB cream na filtry chemiczne?? np. Anthelios, jestem przyzwyczajona do stosowania filtrów, nic nie nawilża mojej skóry jak Anthelios. Zastanawiam się czy to nie za dużo i czy to ma sens. Nie znam się na biochemii stąd moje pytanie. Będę wdzięczna za odpowiedz
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 16:46   #1338
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Zrobilam wkoncu zdjecia porownawcze..caly gorny rzad to rozowy Skin79, a dolny to gold caviar marki BRTC. Pierwsze zdjecie bez makijazu, drugie po nalozeniu kremu BB, a trzecie i czwarte efekt koncowy po nalozeniu odrobiny pudru sypkiego i rozu na krem BB. Oba kremy sa swietne i pomimo zupelnie innych kolorow (patrz kilka postow wczesniej zdjecie kolorow na dloni) na twarzy idealnie dopasowuja sie do koloru mojej cery. Tak jak pisalam wczesniej troche bardziej jestem zadowolona z kremu BRTC, daje troche lepsze krycie, jest odrobine gestszy i ma wyzszy filtr przeciwsloneczny, ale ten Skin 79 tez jest fajny. Po latach uzywania mocno kryjacych, gestych, ciezkich podkladow chyba zaczynam sie przekonywac do bardziej naturalnego, zdrowego efektu jaki daja kremu BB. Chociaz nie bede chyba umiala sie ograniczyc tylko do kremow BB. Lubie probowac nowe kosmetyki wiec pewnie tez jeszcze rozne podklady bede kupowala i testowala poza kremami BB.
bosko wyglądasz w tym BRTC też tak chcę

porobiłam fotki i nie chcą mi się ładować zatem TU link do zdjęć

dziś mam na sobie Misshę Real Complete na kremie z wit. B z Lure Beauty i jakos to wygląda wreszcie, nie ma tynku i szpachli
ale szukam dalej - ta Missha jest ciut przyjasna, ciężko z wtapianiem, widać, że coś jest na buzi no ale może ja skrzywiona jestem po tych minerałach

wiedziona nadzieją za ciężkie pieniądze popełniłam Misshę Perfect Cover #31 - masakra.. to ma być golden beige toż to ledwie zażółcona pomarańcz jest..

z mniej popularnych marek wynalazłam jeszcze coś takiego; przesyłka do nas ok. 10 zł, myślę, że się skuszę

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2010-10-17 o 07:02
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 18:29   #1339
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
z mniej popularnych marek wynalazłam jeszcze coś takiego; przesyłka do nas ok. 10 zł, myślę, że się skuszę
bardzo ciekawe

edit - nabralam ochoty na L'egere BB cream (czy ja dobrze widze, ze jest bezplatna wysylka?)...
Porownanie L'egere i BRTC
http://www.ebeautyblog.com/search/label/BB%20Creams
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-10-16 o 18:45
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-16, 19:50   #1340
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Zrobilam wkoncu zdjecia porownawcze..caly gorny rzad to rozowy Skin79, a dolny to gold caviar marki BRTC. Pierwsze zdjecie bez makijazu, drugie po nalozeniu kremu BB, a trzecie i czwarte efekt koncowy po nalozeniu odrobiny pudru sypkiego i rozu na krem BB. Oba kremy sa swietne i pomimo zupelnie innych kolorow (patrz kilka postow wczesniej zdjecie kolorow na dloni) na twarzy idealnie dopasowuja sie do koloru mojej cery. Tak jak pisalam wczesniej troche bardziej jestem zadowolona z kremu BRTC, daje troche lepsze krycie, jest odrobine gestszy i ma wyzszy filtr przeciwsloneczny, ale ten Skin 79 tez jest fajny. Po latach uzywania mocno kryjacych, gestych, ciezkich podkladow chyba zaczynam sie przekonywac do bardziej naturalnego, zdrowego efektu jaki daja kremu BB. Chociaz nie bede chyba umiala sie ograniczyc tylko do kremow BB. Lubie probowac nowe kosmetyki wiec pewnie tez jeszcze rozne podklady bede kupowala i testowala poza kremami BB.
A co to za puder i róż, który używasz??
Ja też takie chcę
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 20:09   #1341
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja przed chwilą dorwałam pierwszy raz w swoje ręce pinka skin79 (doszedł w równy tydzień od zamówienia), nałożyłam go już na twarz i jestem bardzo zadowolona, chociaż wiadomo, że w takim żarówkowym świetle to niewiele widać...
aha to jest pierwszy mój BB krem jaki testuję, mam bardzo suchą skórę, blado-żółtą, duże cienie pod oczami i dużo popękanych naczynek na policzkach i nosie
Nakładałam pinka pędzlem do podkładu i jak dla mnie krycie jest rewelacyjne, wszystkie naczynka zakryte, z cieniami trochę gorzej ale z nimi to sobie nawet korektory nie radzą, ładne wtopienie w skórę, nie czuję żadnego ściągnięcia na twarzy, hmmm i co jeszcze? aha zauważyłam, że zaraz po nałożeniu go pod oczy zrobiły się takie yyy smugi, coś w tym stylu jak nie roztarty podkład i nie wyglądało to za dobrze, ale po jakimś czasie gdy spojrzałam w lustro już tego nie było, czyli nawet pod oczami się piękniusio wtopił ( bez żadnego poprawiania). noo jutro będzie chrzest bojowy, w dziennym świetle i cały dzień poza domem, zobaczymy co to będzie.

Dostałam też próbkę misshy PC ale numer 23 czyli na bank za ciemny będzie....
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:30   #1342
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Miętówka Pokaż wiadomość
Mam Kochane do Was pytanie, dzięki uprzejmości Estelle ma dwie próbki Skin79 Pinki i Iope, jestem zachwycona efektem ale mam dylemat, czy mogę stosować BB cream na filtry chemiczne?? np. Anthelios, jestem przyzwyczajona do stosowania filtrów, nic nie nawilża mojej skóry jak Anthelios. Zastanawiam się czy to nie za dużo i czy to ma sens. Nie znam się na biochemii stąd moje pytanie. Będę wdzięczna za odpowiedz
Niestety nie znam składów tych kremów, ale wiem, że azjatki kładą mocniejsze filtry pod BB Creamy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:31   #1343
marryqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

mam male pytanie dziewczyny do was. jestem bladolica (ekstremalna!) i nie wiem jaki BB bylby najlepszy. dodam, ze mam skore mieszana. bardzo, ale to bardzo prosze o odpowiedz, bo chcialabym wkoncu wyprobowac ten slawny juz krem. i jeszcze jedno male pytanko. zamawiacie je na ebayu? juz nie mam pytan ) dzieki wielkie z gory
marryqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 21:54   #1344
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez marryqueen Pokaż wiadomość
mam male pytanie dziewczyny do was. jestem bladolica (ekstremalna!) i nie wiem jaki BB bylby najlepszy. dodam, ze mam skore mieszana. bardzo, ale to bardzo prosze o odpowiedz, bo chcialabym wkoncu wyprobowac ten slawny juz krem. i jeszcze jedno male pytanko. zamawiacie je na ebayu? juz nie mam pytan ) dzieki wielkie z gory
na ebayu najlepiej i najtaniej
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:06   #1345
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez bejbii Pokaż wiadomość
A co to za puder i róż, który używasz??
Ja też takie chcę
Właśnie, ja też bym chciała wiedzieć, jaki puder nakładacie na bb kremy, bo ciężko mi coś dobrać do Misshy PC. Mało, ze już po godzinie się świecę, to nakładanie kolejnej warstwy pudru daje nieładny efekt... Już myślałam, ze Hauscka podoła, ale jednak nie daje rady

Więc proszę, zdradźcie tajemnice swoich makijaży na bazie bb kremów
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:08   #1346
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez marryqueen Pokaż wiadomość
mam male pytanie dziewczyny do was. jestem bladolica (ekstremalna!) i nie wiem jaki BB bylby najlepszy. dodam, ze mam skore mieszana. bardzo, ale to bardzo prosze o odpowiedz, bo chcialabym wkoncu wyprobowac ten slawny juz krem. i jeszcze jedno male pytanko. zamawiacie je na ebayu? juz nie mam pytan ) dzieki wielkie z gory
Co do jasności pewnie Missha 13 [u mnie nawet nieźle matuje] i Elemong [b. jasny, ale pozostawia dość duży glow], z testowanych przeze mnie Lohashill był najjaśniejszy, ale jego akurat nie polecam .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:10   #1347
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez marryqueen Pokaż wiadomość
mam male pytanie dziewczyny do was. jestem bladolica (ekstremalna!) i nie wiem jaki BB bylby najlepszy. dodam, ze mam skore mieszana. bardzo, ale to bardzo prosze o odpowiedz, bo chcialabym wkoncu wyprobowac ten slawny juz krem. i jeszcze jedno male pytanko. zamawiacie je na ebayu? juz nie mam pytan ) dzieki wielkie z gory
zajrzyj na bloga shilpy, wyżej podała adres. Większość bb cremów jest dla tych jaśniejszych pań więc bez problemu można coś znaleźć.
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:18   #1348
marryqueen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dzieki wielkie dziewczeta )
marryqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-16, 22:41   #1349
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
Nakładałam pinka pędzlem do podkładu i jak dla mnie krycie jest rewelacyjne, wszystkie naczynka zakryte, z cieniami trochę gorzej ale z nimi to sobie nawet korektory nie radzą, ładne wtopienie w skórę, nie czuję żadnego ściągnięcia na twarzy, hmmm i co jeszcze? aha zauważyłam, że zaraz po nałożeniu go pod oczy zrobiły się takie yyy smugi, coś w tym stylu jak nie roztarty podkład i nie wyglądało to za dobrze, ale po jakimś czasie gdy spojrzałam w lustro już tego nie było, czyli nawet pod oczami się piękniusio wtopił ( bez żadnego poprawiania). noo jutro będzie chrzest bojowy, w dziennym świetle i cały dzień poza domem, zobaczymy co to będzie.

Dostałam też próbkę misshy PC ale numer 23 czyli na bank za ciemny będzie....
Ja na mojego pinka nadal czekam, ale również rozważałam żeby nakładać go pędzlem do podkładu. Wiem, że to krem, ale skoro ma słabe krycie to można to jakoś obejść właśnie z tym pędzlem, bo wiadomo, że jak nałożymy podkład w ten sposób to jest go więcej, ale bez efektu maski, co o tym sądzicie dziewczyny?
Kung Fu Candy koniecznie napisz jak się sprawdził w dzień.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-17, 05:04   #1350
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

bejbii: na tych zdjeciach mam na twarzy puder supki Anny Sui oraz roz Chanel Joues Contraste w kolorze 64 pink explosion (tylko w gornym rzedzie rozu nalozylam wiecej a w dolnym jak widac znacznie mniej).

ivana: nakladam jakikolwiek puder sypki jaki mam w domu, czasem wspomniany wyzej puder Anny Sui, czasem Chanel, a czasem taki japonskiej firmy Pore Putty. Niestety bez wzgledu na to jaki puder naloze i tak po 2-3h cera mi sie blyszczy, zwlascza w sferze T. Matuje ja wtedy chusteczkami wchlaniajacymi nadmiar sebum (Clear&Clean oil control film, albo jakiekolwiek inne tylko bez zawartosci pudru). I cera jest znowu matowa.

KKZJ:
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.