Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! ! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 15:47   #391
Sempervirent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

oczywiście że może pomóc na niewyciśnięte. cała filozofia tkwi w tym że maść cynkowa bardzo osusza, więc jeżeli się go już pozbędziesz to raczej nie będzie czego wysuszyć, ew. skórę dookoła co zbyt rozsądnym pomysłem nie jest, bo ciężko potem punktowo te miejsce nawilżyć jeżeli miałoby się złuszczyć.
Sempervirent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:54   #392
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Ja co prawda trądziku nie mam, tylko przed okresem jakiś pryszcz się zdarzy, ale po wosku (na wąsik) zapalenie mieszków włosowych mam. W tym tygodniu kupiłam i smarowałam całą twarz bambino i wyskoczyły mi obok ust dwa małe pryszcze, które zaraz się zagoiły. Ten krem jest świetny, lepszy niż Sudocrem dla mnie
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 10:16   #393
Aniaaa87
Rozeznanie
 
Avatar Aniaaa87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mrągowo\Dublin
Wiadomości: 839
GG do Aniaaa87
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Kremik Bambino poleciła mi koleżanka i powiem Wam drogie Wizażanki,że jest rewelacyjny dla trądzikowej cery.Na początku bałam sie go użyć,bo tłusty,zapcha cere itp.Nic z tych rzeczy krem jest dla mnie idealny,moja cera jest 100 razy ładniejsza,nawilżona,gład ka.A już tyle wynalazków miałam,że aż głowa boli i każdy okazywał sie niewypałem.Także z czystym sumieniem polecam chociaż raz wypróbować
Aniaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 19:05   #394
maartuchaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 119
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Mnie niestety wysypało po tym kremie
maartuchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 08:42   #395
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Ja się skusiłam i zastosowałam na twarz i mnie niestety zapchał. Mam jeszcze więcej pryszczy niż wcześniej.
Może do rąk go zużyję.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 16:28   #396
Nieodwzajemniona
Raczkowanie
 
Avatar Nieodwzajemniona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 111
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Właśnie zastanawiałam się nad kupnem tego kremiku, bo słyszałam że jest dobry właśnie na wypryski, no i widzę że warto spróbować. Więc jutro pobiegnę do Rossmanna i zobaczymy.
Nieodwzajemniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 08:06   #397
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Nieodwzajemniona
Widzisz zależy jak na kogo zadziała, ja się strasznie napaliłam, że mi pomoże, mam tłustą cerę z niedoskonałościami, potrzebowałam nawilżenia, a że bambino ma dobre opinie i jest niedrogi, postanowiłam spróbować, a teraz niezmiernie żałuję. Nie wiem ile czasu będę się pozbywać tego co mi nayskakiwało na twarzy po tym okropnym kremie;(
Chociaż Tobie może pomóc.
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 08:07   #398
Sempervirent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Ja się skusiłam i zastosowałam na twarz i mnie niestety zapchał. Mam jeszcze więcej pryszczy niż wcześniej.
Może do rąk go zużyję.
jak najbardziej, do ciała jest rewelacyjny. na twarz jak mówiłam, raz na jakiś czas cieniutką warstwą też się przydaje.
Sempervirent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 09:29   #399
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Nieodwzajemniona
Widzisz zależy jak na kogo zadziała, ja się strasznie napaliłam, że mi pomoże, mam tłustą cerę z niedoskonałościami, potrzebowałam nawilżenia, a że bambino ma dobre opinie i jest niedrogi, postanowiłam spróbować, a teraz niezmiernie żałuję. Nie wiem ile czasu będę się pozbywać tego co mi nayskakiwało na twarzy po tym okropnym kremie;(
Chociaż Tobie może pomóc.
dlatego lepiej kupować kremy nawilżające o prostym skłądzie, a nie Bambino który ma kilka zapychaczy i ciężką konsystencję. Lepiej nawilży Humektan i na 99% nie zapcha
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 22:23   #400
Nieodwzajemniona
Raczkowanie
 
Avatar Nieodwzajemniona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 111
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Nieodwzajemniona
Widzisz zależy jak na kogo zadziała, ja się strasznie napaliłam, że mi pomoże, mam tłustą cerę z niedoskonałościami, potrzebowałam nawilżenia, a że bambino ma dobre opinie i jest niedrogi, postanowiłam spróbować, a teraz niezmiernie żałuję. Nie wiem ile czasu będę się pozbywać tego co mi nayskakiwało na twarzy po tym okropnym kremie;(
Chociaż Tobie może pomóc.
Racja, no ale wydaje mi się, że za taką cenę to jednak warto zaryzykować i sprawdzić no ale dla ostrożności, na początek nałożę go minimalnie.. i się zobaczy..
Nieodwzajemniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 10:55   #401
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Życzę Ci,żeby Cię nie zapchał
Dzisiaj chciałam kupić w aptece humektan, ale akurat nie mieli, więc pani aptekarka zamówiła mi i na jutro będę miała. Podobno ma dużo lżejszą konsystencję i ogólnie ma b. dobre opinie. Oby był dobry...
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 17:56   #402
Nieodwzajemniona
Raczkowanie
 
Avatar Nieodwzajemniona
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 111
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Zapchać nie zapchał, ale pomóc jakoś tak szczególnie też nie pomaga, trochę nawilża i tyle, jak dla mojej skóry nic szczególnego.
Nieodwzajemniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 12:46   #403
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez MadziA2010 Pokaż wiadomość
Staram się nie wyciskać, a mówisz że jak się wyciska to pasta cynkowa pomoże?
Tzn. ja tak zawsze robię... i działa, pryszcze szybko się goją.
Cytat:
Napisane przez Sempervirent Pokaż wiadomość
oczywiście że może pomóc na niewyciśnięte. cała filozofia tkwi w tym że maść cynkowa bardzo osusza, więc jeżeli się go już pozbędziesz to raczej nie będzie czego wysuszyć, ew. skórę dookoła co zbyt rozsądnym pomysłem nie jest, bo ciężko potem punktowo te miejsce nawilżyć jeżeli miałoby się złuszczyć.
Ja to inaczej rozumiem - jeśli pozbędę się pryszcza własnoręcznie, to właśnie będzie co wysuszać - strupka, który po nim został.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:31   #404
lollipop_
Przyczajenie
 
Avatar lollipop_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 3
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Witam Was, wizażystki.

Ja osobiście od niedawna stosuję ten krem i powiem szczerze, że efekty są już dostrzegalne gołym okiem.
Może zacznę od początku.
Kilka lat temu popaliłam sobie skórę na twarzy żelami punktowymi do pryszczy. Przestałam go używać jak zauważyłam, że moja twarz staje się po nim czerwona... a stosowałam tak, jak stosować trzeba - nakładałam punktatorem odrobinkę żelu na biały czubek pryszcza.
Teraz męczy mnie to niesamowicie. Mimo, że od tego momentu minęły już dobre trzy lata, mój nos jak i większość twarzy pozostała czerwona (Tutaj muszę wspomnieć, że żel punktowy był z firmy Garniera).
Od stycznia bieżącego roku zaprzestałam używania żelów i toników do twarzy. Zaczęłam myć twarz trzy razy dziennie (Czasem częściej) mydłem i wodą, a następnie smarowałam ją dokładnie rzekomym kremem - Bambino. Muszę Wam powiedzieć, że efekty są powalające : ) Twarz zrobiła się gładziutka i nabrała koloru po tej całej chemii. Nie jest blada, tylko dopasowana do koloru całej skóry. Pryszcze pojawiają się w mniejszych ilościach, a wągry zaczęły stopniowo znikać. Jednak to nie oznacza, że nie potrzeba już wizyt u kosmetyczki! Comiesięczny zabieg oczyszczający buzię wspomaga "kurację". Domowe maseczki, takie jak z drożdży, czy cukru i cytryny, również dają świetny efekt.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z takiego efektu po tak krótkim czasie stosowania. Polecam dla wszystkich, którzy chcieliby skutecznie zmniejszyć ilość pryszczów na twarzy oraz zredukować zaczerwienienia powstałe na wskutek całej tej chemii.
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca"
-Paulo Coelho
lollipop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 17:08   #405
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

co ja bym dala zeby i mnie bambino pomagal

niestety mnie zapycha wszystko, po wszystkim mam szara zmeczona cere, i na wszystko moja buzia zle reaguje

czy to na chemie, czy na silikony, czy na kremy dla dzieci, czy na naturalne kremy ktore ostatnio nabylam..

eh juz mi brak pmyslow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:18   #406
bombonierka654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Ja od zawsze używam tego kremiku i powiem że jest świetny! Nie mam ani jednego syfka na twarzy
__________________
'Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne'
bombonierka654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:37   #407
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez lollipop_ Pokaż wiadomość
Witam Was, wizażystki.

Ja osobiście od niedawna stosuję ten krem i powiem szczerze, że efekty są już dostrzegalne gołym okiem.
Może zacznę od początku.
Kilka lat temu popaliłam sobie skórę na twarzy żelami punktowymi do pryszczy. Przestałam go używać jak zauważyłam, że moja twarz staje się po nim czerwona... a stosowałam tak, jak stosować trzeba - nakładałam punktatorem odrobinkę żelu na biały czubek pryszcza.
Teraz męczy mnie to niesamowicie. Mimo, że od tego momentu minęły już dobre trzy lata, mój nos jak i większość twarzy pozostała czerwona (Tutaj muszę wspomnieć, że żel punktowy był z firmy Garniera).
Od stycznia bieżącego roku zaprzestałam używania żelów i toników do twarzy. Zaczęłam myć twarz trzy razy dziennie (Czasem częściej) mydłem i wodą, a następnie smarowałam ją dokładnie rzekomym kremem - Bambino. Muszę Wam powiedzieć, że efekty są powalające : ) Twarz zrobiła się gładziutka i nabrała koloru po tej całej chemii. Nie jest blada, tylko dopasowana do koloru całej skóry. Pryszcze pojawiają się w mniejszych ilościach, a wągry zaczęły stopniowo znikać. Jednak to nie oznacza, że nie potrzeba już wizyt u kosmetyczki! Comiesięczny zabieg oczyszczający buzię wspomaga "kurację". Domowe maseczki, takie jak z drożdży, czy cukru i cytryny, również dają świetny efekt.

Osobiście jestem bardzo zadowolona z takiego efektu po tak krótkim czasie stosowania. Polecam dla wszystkich, którzy chcieliby skutecznie zmniejszyć ilość pryszczów na twarzy oraz zredukować zaczerwienienia powstałe na wskutek całej tej chemii.
hej
piszesz o maseczce z cukru i cytryny, mogłabyś napisać coś więcej? ona działa trochę jak peeling [ziarenka cukru] ?

dziś pierwszy raz nałożyłam na twarz Bambino, mam nadzieję że mnie nie zapcha
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:46   #408
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

oooo, o moim kochanym bambino mowa używam tego kremu już 6 lat i jest rewelacyjny smaruję nim buzię na noc grubszą warstwą, rano skóra niesamowita poprostu ja nie mam trądziku, ale ten krem łagodzi i koi, oprócz na twarz używam go także regularnie w miejscach intymnych po goleniu-zero podrażnień, żadnej wysypki, poprostu jst to krem, który zawsze muszę mieć,nie miałabym czym go zastąpić!
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:56   #409
patka090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Witam od 3 lat męcze się z trądzikiem, mam wiele zaskórników których ciężko się wyzbyć, bywają dni kiedy stają się zaczerwienione i wdaje się w nie stan zapalny, naj częściej nasila się to przed miesiączką. Zaczełam stosować krem BAMBINO i objawy nasilenia ustąpiły, leczy zaczerwienioną skóre, zmniejsza stan zapalny, skóra staje się gładsza i miekka w dotyku w szczególności gdy posmaruje wieczorem gróbszą warstwą Kremu BAMBINO rano twarz jest matowa, nie świeci się a wszelkiego rodzaju wypryski stają się mniej widoczne, nie są zaczerienione, a w regularnym dziennym stosowani stan zapalny znika, BAMBINO posiada w swoim składzie maść cynkową co delikatnie wysusza miejsca gdzie pojawiają się wypryski, przewarzają się w "strupki" które podczas mycia delikanie twarzy same odpadają, nie pozostawiając żadnych bliz- OCZYWIŚCIE NIE MOŻNA WYCISKA, bo wtedy na pewno sie ukarzą trudne do pozbycia blizny. Uważam, że krem BAMBINO jest świetny! bez niego nie poradziła bym sobie z trądzkiem, - nie wyleczył się całkiem, ale na pewno twarz wygląda lepiej, czyściej i bardziej zdrowo, łagodzi objawy. POLECAM !!! na prawde warto co dla dzieci to naj bezpieczniejsze, i naj łagodniejsze dla naszej skóry naj lepiej stosować rano i wieczorem; dobrze się wchłania więc nie pozostaje świecąc. pozdr!
patka090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 12:47   #410
carmen_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Witam !
Tak czytam to forum i coraz bardziej jestem przekonana do tego kremu. Ja również mam problem z trądzikiem. Gdyby policzyć wszyskie preparaty oraz pieniądze, które na nie wydałam uzbierała by się dość duża sumka. Do tej pory używałam tylko oliwki z Bambino, która świetnie nawilża mi skórę, ale w życiu bym nie pomyślała, że krem przeznaczony dla dzieci może pomóc w walce z trądzikiem. Jutro polecę do sklepu i wejdę w posiadanie tego kremu
carmen_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 17:21   #411
MissWeroniqa
Przyczajenie
 
Avatar MissWeroniqa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Ja jestem posiadaczką cery suchej i bardzo wrażliwej, ale jednak coraz częściej pojawiają się na niej coraz więcej wyprysków Jutro polecę do sklepu po krem bambino i na pewno napiszę jak się sprawuje
MissWeroniqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 05:05   #412
Majcia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Dziewczyny, jedno pytanie Krem Bambino ochronny, pielegnacyjny czy jaki? :P Mieszkam w NY i nawet nie wiem czy dostane ale jesli, to czego mam szukac? Mam cere mieszana-tlusta i w tej chwili probuje mydelko siarkowe ale na nie musze krem nakladac wiec moze akurat ten zeby wzmocnic walke skoro tyle dobrych recenzji jest na jego temat hehe ;] Pzdr.
Majcia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 17:31   #413
aagnieszkaa9
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszkaa9
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 295
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez Majcia13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jedno pytanie Krem Bambino ochronny, pielegnacyjny czy jaki? :P Mieszkam w NY i nawet nie wiem czy dostane ale jesli, to czego mam szukac? Mam cere mieszana-tlusta i w tej chwili probuje mydelko siarkowe ale na nie musze krem nakladac wiec moze akurat ten zeby wzmocnic walke skoro tyle dobrych recenzji jest na jego temat hehe ;] Pzdr.
Ja używam pielęgnacyjnego
aagnieszkaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 12:03   #414
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

No tak bo są 2 ( tyle mi wiadomo :P ) rodzaje PIELĘGNACYJNY jest w takim plastikowym opakowaniu i OCHRONNY w takim żelaznym.
Ten pielęgnacyjny jest bardziej lekki od ochronnego, rzadszy. Ochronny jest bardziej zwarty , ma konsystencję wręcz pasty.
Ja bardziej polecam ochronny

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Uzywałam już kiedyś kremu Bambino na twarz, ale nie pamiętam jak to się skończyło. Chyba wypróbuję jeszcze raz, chociaż boje się ,że mnie zapcha. A co do kremów nawilżających , polecam emulsje do twarzy ( i ciała) Cethapil , nie zapycha. Można kupić w aptece , koszt ok. 30 zł.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 20:04   #415
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cześć Dziewczyny

Właśnie tak czytam wasze posty i się napaliłam na ten kremik.

Tylko nie wiem który... Pielęgnacyjny czy ochronny?

Moja cera jest mieszana, nieraz wyskakują pojedyncze (nieraz troszkę więcej) pryszcze, mam małą skłonność do zaskórników -troszkę białych na nosku i odrobina na brodzie.

Co możecie doradzić?

Najbardziej boję się, że może mnie zapchać i jeszcze jakiś wysyp będę mieć....
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 01:10   #416
mangogirl
Raczkowanie
 
Avatar mangogirl
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 97
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

mi tez kiedys pomogl ten slynny krem.. chyba wroce do niego, tym bardziej ze mam w domu duze opakowanie..
__________________
MangoMetamorfoza

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-50!
+ 88/58/88!

mangogirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 02:46   #417
Majcia13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Właśnie tak czytam wasze posty i się napaliłam na ten kremik.

Tylko nie wiem który... Pielęgnacyjny czy ochronny?

Moja cera jest mieszana, nieraz wyskakują pojedyncze (nieraz troszkę więcej) pryszcze, mam małą skłonność do zaskórników -troszkę białych na nosku i odrobina na brodzie.

Co możecie doradzić?

Najbardziej boję się, że może mnie zapchać i jeszcze jakiś wysyp będę mieć....

Ja mam podobnie, juz jakis czas temu chcialam sie tego podjac ale postanowailam poczekac az tata poleci do Polski i tam mi kupi Ja wyprobuje osobiscie obydwa
Majcia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 08:44   #418
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

No właśnie chcę kupić na dniach, bo akurat jest przecena w Rossmannie
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:19   #419
marylisek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Właśnie tak czytam wasze posty i się napaliłam na ten kremik.

Tylko nie wiem który... Pielęgnacyjny czy ochronny?

Moja cera jest mieszana, nieraz wyskakują pojedyncze (nieraz troszkę więcej) pryszcze, mam małą skłonność do zaskórników -troszkę białych na nosku i odrobina na brodzie.

Co możecie doradzić?

Najbardziej boję się, że może mnie zapchać i jeszcze jakiś wysyp będę mieć....
Do cer nie suchych to tylko ten w blaszanym płaskim pudełeczku, ten w plastikowym (pielęgnujący bodajże) może zapychać. Mam cerę mieszaną, zanieczyszczoną i sprawdza się tylko ochronny.
marylisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 10:32   #420
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Mniejszy trądzik..kremem..BAMBINO! !

Cytat:
Napisane przez marylisek Pokaż wiadomość
Do cer nie suchych to tylko ten w blaszanym płaskim pudełeczku, ten w plastikowym (pielęgnujący bodajże) może zapychać. Mam cerę mieszaną, zanieczyszczoną i sprawdza się tylko ochronny.
Dziękuję Ci bardzo

To dziś albo w środę polecę do Rossmanna

Akurat przecena jest
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-20 17:24:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.