Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładzenie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 12:22   #1
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902

Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładzenie)


Witam, moje pytanie skierowane jest do dziewczyn, których cera wymaga pielęgnacji wieloaspektowej i radzenia sobie z różnymi problemami jednocześnie. W moim przypadku są to jednocześnie naczynka i rumień, strefa T, problem bardzo jasnej karnacji plus zmarszczki mimiczne, które chciałabym w jakiś sposób zniwelować. Podobno jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego , ale nie bardzo wyobrażam sobie stosowanie 5 różnych kremów jednocześnie . ostatnio kupowałam głównie kosmetyki naturalne, biochemię itp, ale efekty były różne. na pewno nie sprawdziły się u mnie żadne kosmetyki w postaci oleju (argan, kocanka itp) oraz serum olejowego, ponieważ bardzo mnie zapchały, a jednocześnie miałam wrażenie odwodnienia. zauważyłam też, że kremy z witaminą C (w większej ilości) mnie uczulają. Czy macie jakieś dobre rady dotyczące kremów, które:

- chronią przed słońcem, mają wysokie filtry, ale nie zapychają i nie powodują silnego świecenia się cery
- wygładzają zmarszczki, ale nie podrażniają delikatnej, naczynkowej cery, a jednocześnie nie zapychają?

oczywiście każda cera jest inna, ale może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby pielęgnacji, kremy itp?
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406

Edytowane przez yumei
Czas edycji: 2013-03-09 o 12:25
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 12:54   #2
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Rozpisałam się na miliard słów i zamknęłam przeglądarkę...

Mam ten sam problem. Naczynka, mieszana cera, pełno wyprysków i zmarchy, pomimo młodego wieku. Kremy w większości mnie zapychają. To tak w skrócie.

Również zaczęłam używać półproduktów. Ostatnio ukręciłam serum składające się z kwasu HA, oleju jojoba, który ma zerową komedogenność i mnie nie zapycha w tym serum, wody, ekstraktu z owoców granatu i konserwantu. Działa świetnie, nie zapycha, wygładza i nawilża. Oczywiście używam na noc pod krem, bo na dzień jest zbyt tłuste, chyba, że siedzimy w domu. Ostatnio wykończyłam krem Fitomed, krem nawilżający tradycyjny. Pomimo, że był tłustawy, to nałożony cienką warstwą nie zapychał mnie. Początkowo używałam za dużo, za grubo i zapchał. Niestety już mi się skończył, ale planuję zamówienie go drugi raz.

W kremach unikaj składników komedogennych, to już pewnie wiesz. Do filtrów się nie wypowiem, bo dopiero zaczynam z nimi przygodę.

Zmarszczki mogą być także spowodowane wysuszeniem cery. U mnie po dobrym nawilżaniu stają się mniej widoczne i np. gdy się uśmiecham nie zostają widoczne na tak długo jak wcześniej.
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:57   #3
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez yumei Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie skierowane jest do dziewczyn, których cera wymaga pielęgnacji wieloaspektowej i radzenia sobie z różnymi problemami jednocześnie. W moim przypadku są to jednocześnie naczynka i rumień, strefa T, problem bardzo jasnej karnacji plus zmarszczki mimiczne, które chciałabym w jakiś sposób zniwelować. Podobno jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego , ale nie bardzo wyobrażam sobie stosowanie 5 różnych kremów jednocześnie . ostatnio kupowałam głównie kosmetyki naturalne, biochemię itp, ale efekty były różne. na pewno nie sprawdziły się u mnie żadne kosmetyki w postaci oleju (argan, kocanka itp) oraz serum olejowego, ponieważ bardzo mnie zapchały, a jednocześnie miałam wrażenie odwodnienia. zauważyłam też, że kremy z witaminą C (w większej ilości) mnie uczulają. Czy macie jakieś dobre rady dotyczące kremów, które:

- chronią przed słońcem, mają wysokie filtry, ale nie zapychają i nie powodują silnego świecenia się cery
- wygładzają zmarszczki, ale nie podrażniają delikatnej, naczynkowej cery, a jednocześnie nie zapychają?

oczywiście każda cera jest inna, ale może macie jakieś swoje sprawdzone sposoby pielęgnacji, kremy itp?
A czy stosowałaś azjatyckie kremy BB? One mają wysokie filtry, mają pigment, który właśnie maskuje naczynka a ponadto można wśród nich znaleźć te, które pochłaniają nadmiar sebum ale nie wysuszają buzi
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:12   #4
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez wypad Pokaż wiadomość
Rozpisałam się na miliard słów i zamknęłam przeglądarkę...
(...)
o, dzięki za polecenie fitomedu mi z kolei na wygładzenie cery dobrze działa inositol YvesRocher, ale nie jestem pewna, czy dobrze wpływa na naczynka O.o co d filtrów, to stosuję w lecie, ale nie lbuię bo sa bardzo tłuste

Cytat:
Napisane przez Magdalena5555555 Pokaż wiadomość
Witam,
Mam problem z moimi piersiami: tutaj moje zdjęcia piersi

http://kfd.pl/s/fotka_magdalena18
wtf
to chyba nie ten wątek

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
A czy stosowałaś azjatyckie kremy BB? One mają wysokie filtry, mają pigment, który właśnie maskuje naczynka a ponadto można wśród nich znaleźć te, które pochłaniają nadmiar sebum ale nie wysuszają buzi
subiektywna Vero, miałam dwie próbki i stosowałam, za krótko i za mało by wypowiedzieć się na temat walorów pielęgnacyjnych. czy filtry w bb są stabilne? ogólnie nie stosowałam raczej w przeszłości fluidów i podkładów (tylko puder), po zaaplikowaniu bb miałam poczucie, że kolor jest nienaturalny (pewnie to też kwestia doboru odcienia, chociaż wybrałam dwa najbardziej pasujące u dziewczyny sprzedającej bb i posiadającej wiele kolorów). może potrafisz jakieś konkretne typy, marki i odcienie dla jasnej cery polecić ?
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 08:18   #5
santa_evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 87
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
A czy stosowałaś azjatyckie kremy BB? One mają wysokie filtry, mają pigment, który właśnie maskuje naczynka a ponadto można wśród nich znaleźć te, które pochłaniają nadmiar sebum ale nie wysuszają buzi
coraz częściej słyszę o tych kremach, chyba też będę musiała wypróbować.
santa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 12:11   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

....
o rany.... jakbym czytała o sobie
o ile skóre generalnie udaje mi się mniej więcej unormowac to problem z filtrami nadal pozostaje....totalnie podrazniają mi naczynka...i nie wymyśliłam póki co jak to rozwiązać...do tego dochodzi problem filtrów chemicznych i mineralnych ,przenikających i nieprzenikających...mam wrażenie,że zastosowanie jednej metody wyklucza zupełnie stosowanie innych i odwrotnie...tak więc świadoma ochrona przeciwsłoneczna schodzi u mnie na plan drugi<oczywiście bardzo konsekwentnie staram sie unikac słońca,nie ma u mnie w słowniku pojęcia'' opalania się''>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-18 o 12:16
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:03   #7
Nylony
Raczkowanie
 
Avatar Nylony
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 42
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cześć,

mogę od siebie jeszcze dodać jeden problem - blizny, przebarwienia.

Wiele problemów rozwiązały azjatyckie kremy BB, które nie tylko zapobiegają zmarszczkom ale i podkreślają piękno jasnej karnacji. Przetestowałam różowy Skin79, kilka dni temu kupiłam Skin79 ze śluzem ślimaka i byłabym nim zachwycona, gdyby nie fakt, że matowi cerę. On ma filtr 45 i PA+++, pięknie pachnie i strasznie żałuję, że będziemy musieli się rozstać ale... szukam "mokrego" efektu i znalazłam go w próbce Skin79 Diamonds

Naczynka chyba zamknę w końcu laserem, a rumień... bardzo pomogło wyeliminowanie alergenów (zrobiłam test z krwi). Na strefę T polecam maseczkę z Yves Rocher Pure System - jest naprawdę super!
Nylony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 13:09   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Naczynka chyba zamknę w końcu laserem, a rumień... bardzo pomogło wyeliminowanie alergenów (zrobiłam test z krwi). Na strefę T polecam maseczkę z Yves Rocher Pure System - jest naprawdę super![/QUOTE]
...
a jaki konkretnie test robiłaś i co Ci z niego wyszło?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:35   #9
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
o rany.... jakbym czytała o sobie
nie wiem, czy jest się z czego cieszyć ale widzę, że o filtrach wiesz więcej, czym różnią się przenikające od nieprzenikających? ja wiem tylko tyle, że powinnam mieć, jak najwyższy i najlepiej takie z apteki sprawdzonych dermofirm . na lato zwykle używam, ale nie są zbyt komfortowe, bo strasznie tłuste. więc myślę, że jeden bb krem to dobry pomysł, jeśli faktycznie działa

Cytat:
Napisane przez Nylony Pokaż wiadomość

Wiele problemów rozwiązały azjatyckie kremy BB
sprawdzę te odcienie, które poleciłaś, Twój opis jest zachęcający a efekt wygładzenia i dobrze odżywionej cery zw z BB też zauważyłaś po dłuższym używaniu?

co do zamykania laserem, robiłam to raz - tzn seria trzech zabiegów co 3 tygodnie bodajże, cera faktycznie się uspokoiła, ale efekt był krótkotrwały. ale myślę, że mimo wszystko warto, spróbuję na pewno jeszcze raz, ale może serię większej ilości zabiegów lub w innym gabinecie. po zabiegu trzeba tylko używać filtrów i unikać kremów z retinoidami. zamykałam też naczynka u kosmetyczki metodą elektrokoagulacji - po zabiegu trzeba przez tydzień robić różne hocki klocki, najlepiej się nie malować, uważać bardzo przy myciu bo pozostają mikrostrupki które powinny same odpaść. jest z tym więc niestety trochę zabawy.

ostatnio znalazłam na grouponie kupon na mezoterapię bezigłową na naczynka, czy któraś z Was stosowała? albo wie, jak efekt ma się do usuwania elektrokoagulacją lub laserowego?
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406

Edytowane przez yumei
Czas edycji: 2013-03-19 o 10:36
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:48   #10
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

[QUOTE=yumei;39852088]nie wiem, czy jest się z czego cieszyć ale widzę, że o filtrach wiesz więcej, czym różnią się przenikające od nieprzenikających? ja wiem tylko tyle, że powinnam mieć, jak najwyższy i najlepiej takie z apteki sprawdzonych dermofirm . na lato zwykle używam, ale nie są zbyt komfortowe, bo strasznie tłuste. więc myślę, że jeden bb krem to dobry pomysł, jeśli faktycznie działa
...
o nie ma się z czego cieszyć generalnie,baardzo trudna pielęgnacja...ale przynajmniej jest ktos kto mnie rozumie
po bb kremach nie spodziewaj się cudów,co do ochrony przeciwsłonecznej równiez...najwiekszy problem stanowią odcienie,przeważnie buro-szaro-ziemiste,więc jak masz cieplejszą cere....to ciężko dopasować.... no z filtrami to faktycznie,o wiele bardziej skomplikowane niż piszesz,że z apteki to niczego nie gwarantuje
Moja P.Doktor poleca np filtr z rossmana dla alergików,w białej butelce,ochrona 50...więc sama widzisz....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 17:26   #11
Nylony
Raczkowanie
 
Avatar Nylony
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 42
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Dostałam skierowanie od alergologa, pobrali mi krew. Dostałam wyniki na takiej dużej kartce i okazało się, że najbardziej uczulona jestem na... soję! Teraz bardzo pilnuję, żeby nie było jej w niczym co jem i skutkuje.

A co do kremów BB - nie zgadzam się, że mają ziemiste kolory. Mój świeży nabytek Skin79 ze ślimakiem jest różowy. Wydaje mi się, że jak się aplikuje cienką warstwę kremu BB (a nie jak np. podkład) to dopasowują się całkiem nieźle. Może ziemisty odcień wynika raczej z cery?
__________________
Sprzedam Skin79 Snail Nutrition Cream SPF 45 PA +++. Ewentualnie wymienię na Skin79 Luminous Diamonds!
Nylony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 17:38   #12
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez Nylony Pokaż wiadomość
Dostałam skierowanie od alergologa, pobrali mi krew. Dostałam wyniki na takiej dużej kartce i okazało się, że najbardziej uczulona jestem na... soję! Teraz bardzo pilnuję, żeby nie było jej w niczym co jem i skutkuje.

A co do kremów BB - nie zgadzam się, że mają ziemiste kolory. Mój świeży nabytek Skin79 ze ślimakiem jest różowy. Wydaje mi się, że jak się aplikuje cienką warstwę kremu BB (a nie jak np. podkład) to dopasowują się całkiem nieźle. Może ziemisty odcień wynika raczej z cery?
...
właśnie o to mi chodziło,że 90procent bbkremów jest w chłodnej/a nawet zimnej szarawej tonacji.....a jednak większośc kobiet ma skóre w kierunku ciepłej,nawet jak jest baardzo jasna.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 10:45   #13
yumei
Zadomowienie
 
Avatar yumei
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 902
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez Nylony Pokaż wiadomość
Dostałam skierowanie od alergologa, pobrali mi krew. A co do kremów BB - nie zgadzam się, że mają ziemiste kolory. Może ziemisty odcień wynika raczej z cery?
ja miałam tylko dwa i miały ziemisty kolor, co można było ocenić nawet patrząc na próbkę. ale ten rózowy chętnie wypróbuję
a co do tego alergologa, to mialaś tez inne objawy alergii, czy dostałaś od dermatologa z racji problemów skórnych? czy takie badanie jest drogie?
__________________
wymiana kosmetyków, minerałów, kolorówki i perfum niszowych:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1266247

wymiana ciuchów
(boho, etno, klasyka, znane marki i vintage)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post49267406
yumei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 11:27   #14
serafinekk
Przyczajenie
 
Avatar serafinekk
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

To prawda, że każda cera reaguje inaczej. Ja mam naczynka głównie na policzkach, ale jak tak was czytam, to się zastanawiam, czy to oby na pewno naczynka... Bo jak poznać, że ma się do czynienia z rumieniem, a nie z pajączkami?
Kremy typu flos lek zupełnie mi nie podchodzą, długo się wchłaniają itp. Kiedyś, dawno temu, stosowałam kremik z oriflame (taki niebieski) i naprawdę obgasił mi zaczerwienienia, ale już go od długiego czasu nie ma w ofercie. Pharmaceris - jest ok, choć spektakularnych efektów też nie zauważyłam. Chyba wybiorę się do alergologa na testy, żeby mieć pewność, że w ogóle dobrze zdiagnozowałam problem :/
serafinekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 08:49   #15
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Mam bardzo podobną cerę.
Strefa T, łatwo się podrażnia, suche policzki, naczynka, zaczerwienienia. Przy oczach, a raczej pod, drobne linie, które mam od zawsze.
Dodatkowo jestem blada.
A zima się zbliża, więc wielki bunt mojej skóry, co roku staje się przesuszona, skórki odstają gdzie tylko mogą, czerwienię się itd. Ale broda i nos muszą się świecić...

Lubię krem z Eucerin do cery trądzikowej z filtrem 30, bo to kilka działań w jednym. Ale to tak na miejskie lato. Na zimę często używam maseczek łagodzących, wodę różaną lub tonik oczarowy, krem Avene Hydrance.

Ktoś coś może jeszcze polecić?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 09:27   #16
serafinekk
Przyczajenie
 
Avatar serafinekk
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 8
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Ja generalnie stosuję inny krem na strefę T i inny na policzki, bo jeden kremik raczej nigdy nie ogarnie tak odmiennych potrzeb skóry w 100%
serafinekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 14:58   #17
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Kremy, filtry a cera wieloproblemowa (mieszana + naczynka + bladość + wygładze

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobną cerę.
Strefa T, łatwo się podrażnia, suche policzki, naczynka, zaczerwienienia. Przy oczach, a raczej pod, drobne linie, które mam od zawsze.
Dodatkowo jestem blada.
A zima się zbliża, więc wielki bunt mojej skóry, co roku staje się przesuszona, skórki odstają gdzie tylko mogą, czerwienię się itd. Ale broda i nos muszą się świecić...

Lubię krem z Eucerin do cery trądzikowej z filtrem 30, bo to kilka działań w jednym. Ale to tak na miejskie lato. Na zimę często używam maseczek łagodzących, wodę różaną lub tonik oczarowy, krem Avene Hydrance.

Ktoś coś może jeszcze polecić?
...
kremy Sylveco,ich lekkie formuły fanie nadają się na cała buzie przy cerze mieszanej i tłustej..brzozowy i rokitnikowy...natomiast formuły w słoiku są super na zime i gdy cera wymaga dodatkowej pielegnacji...nie polecam tylko nagietkowego,bo nagietek b.czesto uczula
no i APIS,BIODERMIC
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-12-04 o 15:03
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.