Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 15:32   #2101
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dodane proszę o komentarze
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 15:43   #2102
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nie ,nie nie!!!!!!: eek:
Moja twarz wydaje mi się jedną wielką raną,wyglądam ŻLE!
Kiedy to się skończy -Biała jak gejsza,każde podrapanie i ranki widoczne mam już dość.U was też tak jest?wydaje mi się że tylko ze mną tak żleNormaln ie wstyd się ludziom pokazać na oczy
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:05   #2103
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
dodane proszę o komentarze
... DLA MNIE JESTEŚ SLICZNOTA
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:12   #2104
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzięki kochana gdyby nie ta skóra a la salamandra też bym się tak czuła.Ale jak nałożę tapetę jest super
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:16   #2105
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
dzięki kochana gdyby nie ta skóra a la salamandra też bym się tak czuła.Ale jak nałożę tapetę jest super
Kochanie moje ... Twoja skóra jest nietuzinkowa, jedyna w swoim rodzaju, nie każdy może mieć taką skórę. Co tam jakieś hładkie lico ... ot własnie, taka klasyczna i piękna salamandra ... to jest to
A kiedy chcesz się cosmelanić SŁoneczko ?
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:23   #2106
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

hm...jakby Ci tu moja droga odpowiedzieć? JESTEM PO DWÓCH ZABIEGACH!!!!!!!!!!!!OSTA TNI W CZERWCU
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:29   #2107
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
hm...jakby Ci tu moja droga odpowiedzieć? JESTEM PO DWÓCH ZABIEGACH!!!!!!!!!!!!OSTA TNI W CZERWCU
...UPSSS ... to dlaczego na czółku przepięknym masz, to co tam masz ?????????? Cholera jasna, to niemożliwe po cosmelnie !!!!!!
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:34   #2108
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

na mem czele wysokim plamska się tak zadomowiły że nie ruszył ich ani pierwszy ani drugi zabieg jedynie trochę zblakły.Mam jeszcze maskę w lodówce i dermatolog kazał jeszcze nałożyć na czółko.Ale to może w przyszłym tyg.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:39   #2109
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
na mem czele wysokim plamska się tak zadomowiły że nie ruszył ich ani pierwszy ani drugi zabieg jedynie trochę zblakły.Mam jeszcze maskę w lodówce i dermatolog kazał jeszcze nałożyć na czółko.Ale to może w przyszłym tyg.
Rozumiem, że stosujesz cosmelan2 non stop ???? Jesli tak, to zdecydowanie na poważnie, zastanowiłabym się nad skutecznością kremu który posiadasz, tym bardziej jeśli pochodzi on z tego samego źródła ... Patrząc na zdjęcie, masz piękną cerę, jedynie z tym problematycznym miejscem, które już po pierwszym zabiegu powinno wyglądac zgoła inaczej ... Nasza buczka, gdy widziałam jej plamy przed zabiegiem zlikwidowała je zupełnie i ma piękną alabastrową cerę tam, gdzie jeszcze kiedyś widniały plamki. Tak samo masimka ... no skóra niemowlaka i to prawie niedawno po zabiegu, a też widizłam jej lico przed.
... No to się Tobą zmartwiłam
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:49   #2110
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ane120 od kiedy walczysz z plamami ? to znaczy kiedy ci one wyskoczyły, skoro jest problem żeby je cosmelan ruszył. Czy one są już bardzo zadawnione ? Moje były dwuletnie
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:50   #2111
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

oczywiście cos2 non stop ten którego aktualnie używam kupiłam u dermatologa nie powiem za ile..
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 16:53   #2112
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ane120 od kiedy walczysz z plamami ? to znaczy kiedy ci one wyskoczyły, skoro jest problem żeby je cosmelan ruszył. Czy one są już bardzo zadawnione ? Moje były dwuletnie
Masiunta : powiedz, że to cholera aż niemożliwe po cosmelanie ... i to jeszcze dwukrotnym ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:53   #2113
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

zaczęły wyłazić ok 5 lat temu
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 16:58   #2114
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
zaczęły wyłazić ok 5 lat temu
A jak długo trzymałaś za każdym razem maskę ????
Poza tym 5 lat - to jeszcze nie są mocno "zakorzenione" plamki cholera jasna...
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-09-14 o 17:01 Powód: korekta, bo się wkurzyłam :(
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:01   #2115
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

za pierwszym razem 8 a za drugim 9 godz.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:07   #2116
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem 8 a za drugim 9 godz.
Zmartwiłaś mnie jak cholera, ale będzie dobrze, zobaczysz, a najwazniejsze, ze i tak śliczna jesteś ... muszę się pożegnać do wieczora buziaki Kochana
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:12   #2117
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

nie przejmuj się kochana u ciebie na pewno bedzie dobrze a u mnie i tak jest dużo lepiej niż było (szkoda ze nie mam zdjecia) -poprawił się stan skóry ogólnie a na czole i tak zawsze mam grzywę
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:12   #2118
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
za pierwszym razem 8 a za drugim 9 godz.
Ane a może nie wytrzymałaś tych 2 miesięcy i tapetę kładłaś.Mogę to zrozumieć,bo mam od jutra ochotę to samo zrobić(2 tyg po masce)Trochę powstrzymują mnie te parasole,co się o nich naczytałam.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:21   #2119
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

kładłam ale sporadycznie bo na codzień uzywam filtra z kolorem poza tym moja dermatolog nic o tym nie wspominała że nie można
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 17:23   #2120
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
zaczęły wyłazić ok 5 lat temu
Ja też mam kilkuletnie,ale po nałożeniu maski nie widać ich było już po 5 dniu,teraz tylko problem mam z buzią jak gejsza,Zajady,i małe ranki .Wszystko to bardzo rzuca się w oczy ,ale plam nie ma.
ANE widocznie masz taki rodzaj skóry,jak położysz znowu maskę,to cos 2 smaruj grubiej i naprawdę tylko cetHapil MD nic poza tym ,Kładąc inne rzeczy cos2 żle się wchłania.BĘDZIE DOBRZE trzymam kciuki
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:27   #2121
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dzięki kochana
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:32   #2122
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
zaczęły wyłazić ok 5 lat temu
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
kładłam ale sporadycznie bo na codzień uzywam filtra z kolorem poza tym moja dermatolog nic o tym nie wspominała że nie można
ANE do du...ta twoja dermatolog.Nic nie można.Instrukcja jest prosta:
-Po masce cos2 rano i wieczorem przez 2 tyg-w między czasie cethapil MD lub wazelina do natłuszczania ale dopiero po 1-2 godz.aż cos się wchłonie
-po 2 tyg.cos2 tylko na noc.Ranoo hydravitalK(dołączony do zestawu) i filtr50+
ŻADNYCH PUDRÓW I INNYCH KOSMETYKÓW.Tylko tusz na rzęsy i błyszczyk na usta żeby do ludzi się upodobnić.
_kosmetyki kolorowe po 2 miesiącach
Musiałaś chyba złamać którąś z tych zasad
Ale jak kładziesz znowu to tak zrób a wszystko ci zginie: jupi:
Pozdrawiam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:32   #2123
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
nie przejmuj się kochana u ciebie na pewno bedzie dobrze a u mnie i tak jest dużo lepiej niż było (szkoda ze nie mam zdjecia) -poprawił się stan skóry ogólnie a na czole i tak zawsze mam grzywę

Ane przykra sprawa. Ale jak mówisz że jest i tak dużó lepiej i że makijaż ci je przykryje to już faktycznie co innego. U mnie makijaż nie przykrywał plamisk.
A powiedz jeszcze czy plamy ci znikały i wyłaziły po jakims czasie ponownie od cosmelanu 1, czy po prostu one nigdy nie znikły tylko są dużó jaśniejsze niż były ?

Na twoim miejscu bym tą maskę sobie zrobiła skoro masz cosmelan i potrzymała 12 godzin. Tak dziewczyny też trzymały. Może twoje plamiska są w głębszych warstwach skóry i potrzebne jest konkretne złuszczanie.
Napisz jeszcze kiedy miałam pierwszy cos, bo drugi teraz w czerwcu. I jakie były efekty po pierwszy a jakie po drugim.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 17:44   #2124
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

przed zabiegiem nic mi plam nie było w stanie przykryć.Pierwszy zabieg robiłam w grudniu 2007 u dermatolog plamy wyszły w wiosną bo przestałam używać cos2 nie wiedziałam że trzeba ciągle.Po zabiegach byłam również jak wy pełna euforii bo cera była super bez plam oprócz czoła gdzie zostały cienie.Nawrót zauważyłam ok 2 tyg.temu.Na razie smaruje się grubiej cos2 i lekko się złuszczam.Zobaczymy co będzie dalejpomyliłam się ostatni zabieg miałam w maju a nie w czerwcu.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:09   #2125
Alesjaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 82
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ane śliczna blondaska z Ciebie i masz szczęście że makijaż ukrywał Twoje plamki bo mój za nic a do tego miałam wrażenie ze jeszcze bardziej plamy były widoczne. Mialam dużą plamę na srodku czoła i po bokach nosa przechodzące pod oczy i robiące jakby podkówkę pod nimi. Ile ja sie codzien nakombinowalam żeby je zatuszować a i tak wylazily Teraz jestem 16 dzien po masce, plamy znikaja, czolo musialam troche odstawic od cos2 bo mam na nim dwie ranki ktore na szczescie juz prawie sie zagoiły. Masimko nie znalazlam w zadnej aptece probki Cicaplastu wiec powiekszylam wydatki cosmelanowe i kupilam cala tubke Ale co tam 50 zeta w ta czy w tamtą
Ane rób znow maskę jak dziewczyny radzą i pozniej trzymaj sie scisle wskazowek, wazelina i zero makijazu!!! Jest to trudne bo ja tez mam ochotę chociaż posmarować sie filtrami kolorowymi bo strasznie ta bladosc a w niektorych miejscach rozowosc mi przeszkadza. A na dodatek bardzo jeszcze sie luszcze.. Jutro jade pierwszy dzien do pracy i nie wiem jak to zniose a raczej jak inni moj widok No nic tyle przeszlam to i to wytrzymac musze
Alesjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:24   #2126
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

przed zabiegiem nnic nie było wstanie przykryc moich plam.To zdjęcie zrobiłam rano po myciu jestem na nim surowa.Przy lekkim makijazu jest ok.Alesjaa dzięki za miłe słowa.Wrzucę jeszcze zdjęcie normalne nie surowe ale to może jutro Pozdro .A.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:26   #2127
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Ane śliczna blondaska z Ciebie i masz szczęście że makijaż ukrywał Twoje plamki bo mój za nic a do tego miałam wrażenie ze jeszcze bardziej plamy były widoczne. Mialam dużą plamę na srodku czoła i po bokach nosa przechodzące pod oczy i robiące jakby podkówkę pod nimi. Ile ja sie codzien nakombinowalam żeby je zatuszować a i tak wylazily Teraz jestem 16 dzien po masce, plamy znikaja, czolo musialam troche odstawic od cos2 bo mam na nim dwie ranki ktore na szczescie juz prawie sie zagoiły. Masimko nie znalazlam w zadnej aptece probki Cicaplastu wiec powiekszylam wydatki cosmelanowe i kupilam cala tubke Ale co tam 50 zeta w ta czy w tamtą
Ane rób znow maskę jak dziewczyny radzą i pozniej trzymaj sie scisle wskazowek, wazelina i zero makijazu!!! Jest to trudne bo ja tez mam ochotę chociaż posmarować sie filtrami kolorowymi bo strasznie ta bladosc a w niektorych miejscach rozowosc mi przeszkadza. A na dodatek bardzo jeszcze sie luszcze.. Jutro jade pierwszy dzien do pracy i nie wiem jak to zniose a raczej jak inni moj widok No nic tyle przeszlam to i to wytrzymac musze
Alesija nie przejmuj się ja do roboty chodzę i wszyscy mnie się pytają ci mi się stało.Po 20-tym takim zapytaniu wchodzi się w rutynę i mówi takie tam uczulenie niedługo zniknie.Ale gorsze od tego jest uczucie dla samej siebie że,wygląda się nieatrakcyjnie ze zmasakrowaną twarzą(bladość zmieszana ze świńskim różem i zwisającymi skórkami).
Ane -jak robiłaś w grudniu to kiedy odstawiłaś cos2? I po jakim czasie od maski używałaś kolorowanki?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:33   #2128
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dokładnie nie pamiętam myślę ze słoiczek skończył się w lutym.Co do kolorówki to był grudzień :sylwester świeta myślę że zaraz jak przestały mi zwisać skórki
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:47   #2129
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Teraz jestem 16 dzien po masce, plamy znikaja, czolo musialam troche odstawic od cos2 bo mam na nim dwie ranki ktore na szczescie juz prawie sie zagoiły. Masimko nie znalazlam w zadnej aptece probki Cicaplastu wiec powiekszylam wydatki cosmelanowe i kupilam cala tubke Ale co tam 50 zeta w ta czy w tamtą
Alesjaa uważam że nie powinnaś przerywać cosmelanu ze wzgledu na ranki, po prostu je omijaj. punktowo cicaplastem potraktuj, a dookoła normalnie cosmelan. Ja tak robiłam.
Wyobrażasz sobie ze ja mam rane na uchu, wyglada jakby było naderwane. Boli jak nie wiem.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 18:49   #2130
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Alesjaa Pokaż wiadomość
Ane śliczna blondaska z Ciebie i masz szczęście że makijaż ukrywał Twoje plamki bo mój za nic a do tego miałam wrażenie ze jeszcze bardziej plamy były widoczne. Mialam dużą plamę na srodku czoła i po bokach nosa przechodzące pod oczy i robiące jakby podkówkę pod nimi. Ile ja sie codzien nakombinowalam żeby je zatuszować a i tak wylazily Teraz jestem 16 dzien po masce, plamy znikaja, czolo musialam troche odstawic od cos2 bo mam na nim dwie ranki ktore na szczescie juz prawie sie zagoiły. Masimko nie znalazlam w zadnej aptece probki Cicaplastu wiec powiekszylam wydatki cosmelanowe i kupilam cala tubke Ale co tam 50 zeta w ta czy w tamtą
Ane rób znow maskę jak dziewczyny radzą i pozniej trzymaj sie scisle wskazowek, wazelina i zero makijazu!!! Jest to trudne bo ja tez mam ochotę chociaż posmarować sie filtrami kolorowymi bo strasznie ta bladosc a w niektorych miejscach rozowosc mi przeszkadza. A na dodatek bardzo jeszcze sie luszcze.. Jutro jade pierwszy dzien do pracy i nie wiem jak to zniose a raczej jak inni moj widok No nic tyle przeszlam to i to wytrzymac musze
A w maju jak robiłaś to Póżniej cały czas cos 2 Używałaś?Proszę opisz jak to wszystko stosowałaś i w którym momencie weszła kolorówka
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Dokładnie nie pamiętam myślę ze słoiczek skończył się w lutym.Co do kolorówki to był grudzień :sylwester świeta myślę że zaraz jak przestały mi zwisać skórki
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.