jak się ubierać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 09:32   #1
Apple_x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2

jak się ubierać?


Mam problem z doborem ubrań. Kompletnie nie mam pomysłu na siebie, nie wiem jaki styl wybrać, i który do mnie pasuje prócz tego, że lubię trampki. Mam 14 lat i dodam, że ograniczony budżet. Może coś byście mi poleciły? Proszę o porady. ; )
Apple_x3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 09:34   #2
fangora81
Rozeznanie
 
Avatar fangora81
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 676
Dot.: jak się ubierać?

Gratuluje, podałaś nam wszystkie dane potrzebne do stworzenia świetnej stylizacji dla 14 latki. Szczególnie Twój typ urody i figura mnie zaintrygowały
__________________
fangora81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:23   #3
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez fangora81 Pokaż wiadomość
gratuluje, podałaś nam wszystkie dane potrzebne do stworzenia świetnej stylizacji dla 14 latki. Szczególnie twój typ urody i figura mnie zaintrygowały
:d
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:57   #4
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez fangora81 Pokaż wiadomość
Gratuluje, podałaś nam wszystkie dane potrzebne do stworzenia świetnej stylizacji dla 14 latki. Szczególnie Twój typ urody i figura mnie zaintrygowały

Fangora mogłabyś być milsza, jak widzisz jest to pierwszy wątek tej dziewczyny... Jeśli nie chcesz jej pomóc to nie odpisuj, bo Twoja ironia wcale nie jest zabawna. Gdybyś miała dobre intencje, to po prostu byś o to zapytała w inny sposób.
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:58   #5
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Apple_x3 Pokaż wiadomość
Mam problem z doborem ubrań. Kompletnie nie mam pomysłu na siebie, nie wiem jaki styl wybrać, i który do mnie pasuje prócz tego, że lubię trampki. Mam 14 lat i dodam, że ograniczony budżet. Może coś byście mi poleciły? Proszę o porady. ; )
Jak nie wiesz w czym się dobrze czujesz to się ubieraj jak najprościej, inaczej wybrany styl może wyglądać jak przebranie. Trampki, super, też bardzo lubię To do nich styl luźny i sportowy pasuje: dżinsy, różnego rodzaju koszulki z nadrukami, proste sweterki, torebka - chlebak. Urozmaicaj paskami do spodni i kolorowymi sznurówkami
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 10:59   #6
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Apple_x3 Pokaż wiadomość
Mam problem z doborem ubrań. Kompletnie nie mam pomysłu na siebie, nie wiem jaki styl wybrać, i który do mnie pasuje prócz tego, że lubię trampki. Mam 14 lat i dodam, że ograniczony budżet. Może coś byście mi poleciły? Proszę o porady. ; )


Musisz napisać nam coś więcej, wkleić aktualne zdjęcie z codziennym ubiorem. Mieszkasz w małym mieście/dużym? Gdzie kupujesz ubrania, itd.

Wtedy dziewczyny na pewno Ci pomogą
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 15:49   #7
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: jak się ubierać?

prosimy o zdjecie!
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 17:01   #8
Apple_x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: jak się ubierać?

Dziękuję za wyrozumiałość. Mam 165 wzrostu, figurę zbliżoną do gruszki, mieszkam w Krakowie. Ubrania kupuję w sieciówkach, a do mojego codziennego ubioru należą: bluza, koszulka, spodnie i trampki. Mam jeszcze problem bo nie wiem jaką kurtkę kupić na jesień, skórzaną czy może płaszczyk? I jakie buty do tego?
Apple_x3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:42   #9
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: jak się ubierać?

Miałam taki problem jak ty przez 10 lat ( odkąd byłam świadoma swojego ubioru) nie martw się sytuacja nie jest bez wyjścia. Spójrz na swoje atuty - wiek i wzrost jest super. Ja też mam gruszkę ale nie jestem aż tak wysoka. poparz co masz w szafie, jakie kolory lubisz łączyć ( gruszka musi unikać jasnych dołów) Ciemne spodnie granatowe jeansy i jasna góra fajnie wyglądają , pasek tez fajnie podkresli talię, rurek unikaj jesli dodatkowo trochę ważysz ale jak jetes szczupla to rurki, koszula jasna i pasek i super! do płaszcza baletki lub obcas... jak do szkoly to baletki POmyśl ku jakimu stylowi sie skłaniasz? elegancja codzienna? czy raczej sportowo? Z doświadczenia_ super mieć w szafie 2 sweterki rozpinane czarny i biały połączysz go z każdą bluzką lepiej inwestować w rzeczy sprawdzone i takie które połaczysz. Jeansy, kolory stonowane ( bluzki jednokolorwe) mozesz zaszalec z jakimś szalem ( teraz w biedronce sa jakies nie drogie) i lumpeksy na wage opłaca się i warto. Pomyśl co lubisz w czym czujesz sie dobrze powodzenia! a propos płaszczyka do czego go będziesz chciała nosić? i do szkoły i na jakieś wyjścia? czy tyko raczej szkoła? do szkoly czasem chce się ubrać adidasy wiec wtedy płaszcz odpada a do kurtki to i baletki ubierzesz i spódniczkę i spodnie bardziej chyba kurtka ale to co wolisz...( kurtka tez może mieć elegancki w miarę krój
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 20:22   #10
Mila 23
Rozeznanie
 
Avatar Mila 23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: K.....
Wiadomości: 728
Dot.: jak się ubierać?

Cytat:
Napisane przez Lillian_ Pokaż wiadomość
Ciemne spodnie granatowe jeansy i jasna góra fajnie wyglądają , pasek tez fajnie podkresli talię, rurek unikaj jesli dodatkowo trochę ważysz ale jak jetes szczupla to rurki, koszula jasna i pasek i super! do płaszcza baletki lub obcas... jak do szkoly to baletki POmyśl ku jakimu stylowi sie skłaniasz? elegancja codzienna? czy raczej sportowo? Z doświadczenia_ super mieć w szafie 2 sweterki rozpinane czarny i biały połączysz go z każdą bluzką lepiej inwestować w rzeczy sprawdzone i takie które połaczysz. Jeansy, kolory stonowane ( bluzki jednokolorwe) mozesz zaszalec z jakimś szalem ( teraz w biedronce sa jakies nie drogie) i lumpeksy na wage opłaca się i warto. Pomyśl co lubisz w czym czujesz sie dobrze powodzenia! a propos płaszczyka do czego go będziesz chciała nosić? i do szkoły i na jakieś wyjścia? czy tyko raczej szkoła? do szkoly czasem chce się ubrać adidasy wiec wtedy płaszcz odpada a do kurtki to i baletki ubierzesz i spódniczkę i spodnie bardziej chyba kurtka ale to co wolisz...( kurtka tez może mieć elegancki w miarę krój
Dobre
pomyysl tez ile kasy chcesz wydawac. nalepiej poogladaj sobie pare stylizacji ale nie tych ,,kosmicznych" jak ja je nazywam ( czyli wygladaja dobrze tylko na modelkach na sesji a nigdze tego nie wlozysz) tylko na forum podpatruj jak ubieraja sie inne dziewczyny moze cos ci wpadnie. a moze tez byc tak ze u kogos cos jakis styl ci sie spodoba ale sama nie bedziesz sie w tym czula dobrze. powodzenia!
Mila 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.