Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 12:15   #4741
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
tak - ostatnio farbowałam Londą z wodą 12%

I chyba faktycznie włosy z przodu rosną wolniej, bo u mnie przy czole i skroniach to mam normalnie blondaski
Albo może te z przodu są z natury jasniejsze, a te z tyłu ciemniejsze ?

Wiem, że już herezje opowiadam, ale sama nie wiem o co chodzi
Ja mam dokładnie tak samo i na sobie bynajmniej zaobserwowałam, że przy samej twarzy mam te meszkowate włoski zawsze koloru jasny blond, pasma okalające twarz też takie puchate są hmm jasny/średni blond, a reszta ciemny blond/jasny brąz. I zdecydowanie z przodu rosną wolniej.
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:16   #4742
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nooo ja to mialam wczoraj na zajeciach tak ze miałam ochote podejść i powiedzieć "wykąp sie dziewczyno". Z dwojga złego, wole juz te z sianem na głowie, przynajmniej nie zatruwają mi środowiska i nie musze wtrzymywać powietrza
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:22   #4743
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Witam Laleczki
piszecie jak szalooone

ahh wiosna idzie, pięknie jest

Mysia-Twój porost jest niesamowity, gratulacje
a zapuszczasz dalej czy już definitywny koniec?

musze Wam powiedzieć, że odkryłam duet doskonały-szampon czerwony Gliss kur ten nasz polecany na wątku plus odżywka John Frieda Go Blonder
efekt-lśniące na maxaaa włosy, mega miękkie i super układające się..
polecam

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



ja wczoraj na ćwiczeniach siedziałam za laską, która miała masakre na głowie...odrosty swoje ciemne, brązowe, jakieś 4 cm, potem rude pasma połączone z platynowymi o grubości ok 0,5 cm dodam, że miała wycieniowane a raczej wyszarpane te pasemka, nooo aż serce bolało miałam ochotę jej fotkę zrobić i Wam pokazac

oo tak, faceci co chwilę chcieli by żebyśmy im prezenty i niespodzianki robiły
dzięki
kusi mnie taka fryzurka, ze tył krótsyz niz przód i zostawic falujace włosy, to sie mi wtedy taka megaobjetosc zrobi. Tył do ramion a przod dłuzszy. A na razie mam na odwrót, wiec tak czy siak musz ejeszcze pozapuszczac. Ale z drugiej strony zapuszcam pół roku, to jeszcze pół wytrzymam. I wtedy zobacze.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U mnie wszystko działa

Ścinaj scinaj... a potem wyslij zebym sobie doczepiła
Super rosną Podobną długosc mam teraz, ciut dłuzsze chyba. A w sierpniu startowałam z dłuzszych niz twoje, bo mi z tyłu jednak szyje zakrywały. tak do konca szyi je miałam.


No kupiłam Vikinga Porównywałam sobie opakowania z Garnierem i kolor prawie identyczny na tym pasku co widać kolory. Ale nie było akurat próbników wiec wziełam Vikinga bo jak czytałam opinie to wiekszosci wychodzi ładny chłodno beżowy, i na rozjaśnieniową kupe nadaje sie idealnie Wydaje mi sie ze wyjdzie ładnie Powinno góre przyciemnić lekko, te ciapy wychłodzić. Jak sobie poprzykładałam z opakowaniem to są ciut ciemniejsze, ale niewiele naprawde. Więc powinno byc ok
Tylko teraz musze pomyslec co z odrostem.
I czym to nalozyc Bo przecie pędzelek sie połamał


Nooo ja to mialam wczoraj na zajeciach tak ze miałam ochote podejść i powiedzieć "wykąp sie dziewczyno". Z dwojga złego, wole juz te z sianem na głowie, przynajmniej nie zatruwają mi środowiska i nie musze wtrzymywać powietrza
ihhihi jestes bardzo miła

moze te tłuste włosy to do farby hodowała?

mnie juz po głowie chodzi jasny blond chodzi. W słoncu dzis ten moj 800 jakis rudawy. Mysle, ze zrobie jakas mieszanke. Moze wellaton 9 z 8/1 ?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:22   #4744
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to cieszę się że znalazłaś dla siebie farbkę idealną
ja też
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

No kupiłam Vikinga Porównywałam sobie opakowania z Garnierem i kolor prawie identyczny na tym pasku co widać kolory. Ale nie było akurat próbników wiec wziełam Vikinga bo jak czytałam opinie to wiekszosci wychodzi ładny chłodno beżowy, i na rozjaśnieniową kupe nadaje sie idealnie Wydaje mi sie ze wyjdzie ładnie Powinno góre przyciemnić lekko, te ciapy wychłodzić. Jak sobie poprzykładałam z opakowaniem to są ciut ciemniejsze, ale niewiele naprawde. Więc powinno byc ok
Tylko teraz musze pomyslec co z odrostem.
I czym to nalozyc Bo przecie pędzelek sie połamał
no to trzymam kciuki
a pedzelek lepiej kup
niektorzy farbuja szczoteczka do zebow
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:28   #4745
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nooo ja to mialam wczoraj na zajeciach tak ze miałam ochote podejść i powiedzieć "wykąp sie dziewczyno". Z dwojga złego, wole juz te z sianem na głowie, przynajmniej nie zatruwają mi środowiska i nie musze wtrzymywać powietrza


---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Co myślicie o tych tabletkach REVALID http://www.revalid.pl/index.php?art_id=237
koleżanka bierze wczoraj się dowiedziałam i włosy jej bardzo szybko rosną do tego ma je gęste i błyszczące przepisał je lekarz ale nie potrzeba na nie recepty do kupienia w aptece normalnie albo przez internet na all nie widziałam są tylko szampony itp.
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:30   #4746
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dzięki
kusi mnie taka fryzurka, ze tył krótsyz niz przód i zostawic falujace włosy, to sie mi wtedy taka megaobjetosc zrobi. Tył do ramion a przod dłuzszy. A na razie mam na odwrót, wiec tak czy siak musz ejeszcze pozapuszczac. Ale z drugiej strony zapuszcam pół roku, to jeszcze pół wytrzymam. I wtedy zobacze.



ihhihi jestes bardzo miła

moze te tłuste włosy to do farby hodowała?

mnie juz po głowie chodzi jasny blond chodzi. W słoncu dzis ten moj 800 jakis rudawy. Mysle, ze zrobie jakas mieszanke. Moze wellaton 9 z 8/1 ?
Nie no... ona nie ma tłustych włosów, bardziej chodziło mi o taka ogolną kąpiel

A wellaton mozesz spróbować, tylko ja nie wiem czy 8/1 nie wychodzi za ciemno. To jest niby jasny blond? Bo pamiętam że jak chcialam do naturalek wracać to zwróciłam uwage na średni blond 7/0. I czytalam ze wychodzi strasznie ciemno. Jak brąz. Więc 8.1 pewnie jak sredni blond wyjdzie. Także może samym 9 zrobić? Albo pomieszac z czyms jasniejszym ten 8.1.
Nie wiem nie znam sie
Chyba że dasz np całą tubke 9, i 8.1 np 1/3. Na pewno nie rob tak zeby dawac 8.1 cala tubke i troche 9. Bo wyjdzie ciemno ...
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja też


no to trzymam kciuki
a pedzelek lepiej kup
niektorzy farbuja szczoteczka do zebow
No pędzelek mam zamówiony, ale dopiero w przyszlym tygodniu bedzie bo przyjdzie razem z kosmetykami dla dziewczyn. Dałam liste kumpeli i chyba w 6 czy 7 osob zamowienie robimy
No właśnie o szczoteczce wiem, tylko mi sie ona jakos z wyrywaniem wlosow kojarzy
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Ej ej.. to nie jest smieszne. Ja mówie poważnie. Od laski momentami wali jak od ulicznego żula
Najgorzej jest z rana. Nie wiem czy zebow nie myje czy co ale jak podejdzie i otworzy gepe to taki nieświeży oddech + faje
Mówie wam - tragedia! Raz nawet widzialam jej brudna szyje
Co jest najsmnieszniejsze - pełen make up jest, ależ oczywiście.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-09 o 12:34
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:30   #4747
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

dzień doberek
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no właśnie tak myślę że już dwa razy kładłam na 9% i w sumie mi odpowiada kolorek ,ale korci mnie żeby spróbować na 10,5% może wyjdzie jeszcze jaśniej
a ja chyba jeszcze przy niej zostanę, przynajmniej do kwietnia, później może coś wykombinuję, bo teraz się boję, że spapram
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Nie mialam neta 2 dni, popsul nam sie komp
ale wczoraj w nocy TŻ naprawił i moge juz spokojnie z wami siedzieć

teraz robie kawke i lece nadrabiac,bo mam 10 stron
hehehe no to kawa się przyda przy takim nadrabianiu
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka
odrościk lekko cieplejszy,ale w sumie mi to nie przeszkadza
ostatni odrost mialam bardziej rudy i Stockholm go zakryl
leeekko ciepły odrost, ale jeszcze troszkę się z nią przemęczę, jutro albo w piątek pokryję ten odrost
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 12:33   #4748
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

jestem i widze ze czeka mnie nadrabianko
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:36   #4749
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
jestem i widze ze czeka mnie nadrabianko
hehehe to jest jedyna pewna rzecz każdego dnia
logujesz się i wiesz, że czeka Cię nadrabianie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:48   #4750
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Caskada i Blondyneczki które zażywają jakieś suplementy na włoski proszę spójrzcie na ten skład
Jedna kapsułka zawiera jako substancje czynne:
DL-metioninę 100 mg;
L-cystynę 50 mg;
wapnia D–pantotenian 50 mg;
witaminę B1 (tiaminy chlorowodorek) 1,5 mg;
witaminę B6 (pirydoksyny chlorowodorek) 10 mg;
kwas p-aminobenzoesowy 20 mg;
żelazo 2 mg;
cynk 2,2 mg;
miedź 0,5 mg;
wyciąg z prosa 50 mg;
wyciąg z kiełków pszenicy 50 mg;
drożdże piwne 50 mg.
Inne składniki leku to:
krzemionka koloidalna,
żelatyna,
indygokarmina (E 132),
żółcień chinolinowa (E 104).

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hehehe to jest jedyna pewna rzecz każdego dnia
logujesz się i wiesz, że czeka Cię nadrabianie
ja dzisiaj nadrabiałam 4 strony skrobiecie szybko czuję że lada dzień może być nowy wątek
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:50   #4751
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Co myślicie o tych tabletkach REVALID http://www.revalid.pl/index.php?art_id=237
koleżanka bierze wczoraj się dowiedziałam i włosy jej bardzo szybko rosną do tego ma je gęste i błyszczące przepisał je lekarz ale nie potrzeba na nie recepty do kupienia w aptece normalnie albo przez internet na all nie widziałam są tylko szampony itp.
maja aminokwasy swietne mozna sprobowac
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Coś duży ten odrost po tych pasemkach został. To mnie zniechęca ale chciałabym spróbować pasemka
Ale włosy jak zwykle śliczne
ja niewiem czemu walsnie niektore dziewczyny jak maja robione pasemka to tak to widac ze to "pasemka" u mnie nic nie widac i kazdy mysli ze farbuje calosc w dodatku te pasemka u niektorych sa takie biale wlasnie co rzuca sie w oczy nawet u snow jak miala te pasemka to bylo widac ze to pasemka a czemu u mnie nie widac i nosilam tez proste wloski co mozesz zobaczyc w galerii i nie widac ze to sa pasemka pasma nigdy bym sie raczej nie zdecydowala na takie paski biale na glowie zebym wiedziala ze u mnie takie wyjda
moze nie ma czym sie zniechecac moze jesli beda zrobione bardzo cienko i nie beda biale bedzie dobrze



nadrobilam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 12:50   #4752
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ej ej.. to nie jest smieszne. Ja mówie poważnie. Od laski momentami wali jak od ulicznego żula
Najgorzej jest z rana. Nie wiem czy zebow nie myje czy co ale jak podejdzie i otworzy gepe to taki nieświeży oddech + faje
Mówie wam - tragedia! Raz nawet widzialam jej brudna szyje
Co jest najsmnieszniejsze - pełen make up jest, ależ oczywiście.
miałam taką koleżankę w średniej szkole zawsze rano częstowałam ją gumą
szyja brudna zdarzyła się też, oddech wiadomo fajek nie paliła ale podkładem zawsze wysmarowana do polowy brodystrasznie nie równo w łatki była
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:57   #4753
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mnie juz po głowie chodzi jasny blond chodzi. W słoncu dzis ten moj 800 jakis rudawy. Mysle, ze zrobie jakas mieszanke. Moze wellaton 9 z 8/1 ?
zgadzam się z czekoladowoo, jak mieszałam wellaton 8/1 z 12/1 wyszedł mi ciepły średni blond, jak na taki kolor poszło 9/1 to trochę schłodziło i ten już średni blond rozjaśniło, ale nie jakoś mocno, więc samiutkie 8/1 wyjdzie ciemno...
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:57   #4754
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
maja aminokwasy swietne mozna sprobowac

ja niewiem czemu walsnie niektore dziewczyny jak maja robione pasemka to tak to widac ze to "pasemka" u mnie nic nie widac i kazdy mysli ze farbuje calosc w dodatku te pasemka u niektorych sa takie biale wlasnie co rzuca sie w oczy nawet u snow jak miala te pasemka to bylo widac ze to pasemka a czemu u mnie nie widac i nosilam tez proste wloski co mozesz zobaczyc w galerii i nie widac ze to sa pasemka pasma nigdy bym sie raczej nie zdecydowala na takie paski biale na glowie zebym wiedziala ze u mnie takie wyjda
moze nie ma czym sie zniechecac moze jesli beda zrobione bardzo cienko i nie beda biale bedzie dobrze



nadrobilam
szybko nadrobiłaś

dziękuję też myślę że skład całkiem całkiem czytałam opinie dobre są i w ogóle włosy koleżanki kupię sobie to tylko chciałabym brać od pełnego miesiąca więc myślę że zastosuję tą kurację KWIECIEŃ-MAJ-CZERWIEC

u Ciebie kolorek wygląda na jednolity przy prostych i kręconych też ale masz takie swoje refleksy jakby tak naturalnie wygląda i ten blond nie jest ani bardzo biały ani żółty na fotach nie wiem jak w realu bo to wiadomo na foto ciężko uchwycić kolorek w cyfrówce a w komórce to też takie fotki nie są najlepszej jakości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:08   #4755
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

u mnie na początku wyglądały włosy jakbym miała właśnie pasemka, a później już całość albo i na zmianę zależy jak zrobiła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:11   #4756
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:13   #4757
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja niewiem czemu walsnie niektore dziewczyny jak maja robione pasemka to tak to widac ze to "pasemka" u mnie nic nie widac i kazdy mysli ze farbuje calosc w dodatku te pasemka u niektorych sa takie biale wlasnie co rzuca sie w oczy nawet u snow jak miala te pasemka to bylo widac ze to pasemka a czemu u mnie nie widac i nosilam tez proste wloski co mozesz zobaczyc w galerii i nie widac ze to sa pasemka pasma nigdy bym sie raczej nie zdecydowala na takie paski biale na glowie zebym wiedziala ze u mnie takie wyjda
moze nie ma czym sie zniechecac moze jesli beda zrobione bardzo cienko i nie beda biale bedzie dobrze
Bo właśnie na tym polegają pasemka (pasemko swoich włosów i pasemko farbowanych - nie ma siły by nie było widać różnicy w kolorze ) A to czy białe czy bardziej żółte jak u Ciebie to zależy od rodzaju rozjaśniacza co Bunny ostatnio mi wyjaśniała To raczej należałoby się zastanowić dlaczego u Ciebie pasemka wychodzą jakby była cała farba nakładana Być może ona robi Ci bardzo gęsto pasemka (tzn. więcej włosów bierze do rozjasniania niż zostawia naturali) i dlatego to wygląda jak jednolite farbowanie ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:14   #4758
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u mnie na początku wyglądały włosy jakbym miała właśnie pasemka, a później już całość albo i na zmianę zależy jak zrobiła
ja jak miałam pasemka, to gdy były drobno zrobione w dużej ilości, gdy rozczesałam je szczotką do włosów, to włosy wyglądały na farbowane po całości, a gdy grzebieniem, to widać było pasemka. Ale gdy inna fryzjerka zrobiła mi pasemka nie tak drobno to niezależnie szczotka czy grzebień - było je widać...
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:16   #4759
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no... ona nie ma tłustych włosów, bardziej chodziło mi o taka ogolną kąpiel

A wellaton mozesz spróbować, tylko ja nie wiem czy 8/1 nie wychodzi za ciemno. To jest niby jasny blond? Bo pamiętam że jak chcialam do naturalek wracać to zwróciłam uwage na średni blond 7/0. I czytalam ze wychodzi strasznie ciemno. Jak brąz. Więc 8.1 pewnie jak sredni blond wyjdzie. Także może samym 9 zrobić? Albo pomieszac z czyms jasniejszym ten 8.1.
Nie wiem nie znam sie
Chyba że dasz np całą tubke 9, i 8.1 np 1/3. Na pewno nie rob tak zeby dawac 8.1 cala tubke i troche 9. Bo wyjdzie ciemno ...

No pędzelek mam zamówiony, ale dopiero w przyszlym tygodniu bedzie bo przyjdzie razem z kosmetykami dla dziewczyn. Dałam liste kumpeli i chyba w 6 czy 7 osob zamowienie robimy
No właśnie o szczoteczce wiem, tylko mi sie ona jakos z wyrywaniem wlosow kojarzy


Ej ej.. to nie jest smieszne. Ja mówie poważnie. Od laski momentami wali jak od ulicznego żula
Najgorzej jest z rana. Nie wiem czy zebow nie myje czy co ale jak podejdzie i otworzy gepe to taki nieświeży oddech + faje
Mówie wam - tragedia! Raz nawet widzialam jej brudna szyje
Co jest najsmnieszniejsze - pełen make up jest, ależ oczywiście.
oglądałam na próbnikach i chce kolor pośredni miedzy 8 a 9 włąsnie, bo 9 jest za jasny a 8 za ciemny, dlatego zmieszam pół na pół. A żeby za ciepło nie było, to własnie wybieram 8/1. Nie chce miec łatek, wiec chce tylko poziom wyzej.
Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
zgadzam się z czekoladowoo, jak mieszałam wellaton 8/1 z 12/1 wyszedł mi ciepły średni blond, jak na taki kolor poszło 9/1 to trochę schłodziło i ten już średni blond rozjaśniło, ale nie jakoś mocno, więc samiutkie 8/1 wyjdzie ciemno...
to jeszcze zależy an co kąłdałas. Ja mam średni blond teraz, ale juz spłukany, wiec bardziej pod 7,5-8 podchodzi. Mnie tam wystarczy poziom 8, bo słonce bardzo mi rozjasnia włosy i bede miała za chwile 9. Tylko chce troche ujednolicic włoski, bo na czubku są żołtawe po piance 950 a konce chłodniejsze. 800 na odrostahc troche zrudziała.. czas na normalna farbe. Jak cos, to zrobie sprawdzonego nutrissa. Oczywiscie mieszanego np80 i 91 w proporcji 3:1.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 13:18   #4760
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
Super jest
Nieraz to takie klitki są nie ładne - a to bardzo fajnie ktoś pomyślał z umeblowaniem bo jest wszystko a jednocześnie nie jest naćkane.. I wygląda na przytulne Super, bardzo sie ciesze


EDIT:

I oczywiście na monitorze komputera wizaż

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-09 o 13:22
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:19   #4761
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
opłacało się w sam raz dla dwójki dzieci jeszcze nie macie to ok
i bardzo słoneczne i niezagracone
chociaż ja bym nie mogła w jednym pokoju cały czas z Tżtem
więc podziwiam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:24   #4762
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Super jest
Nieraz to takie klitki są nie ładne - a to bardzo fajnie ktoś pomyślał z umeblowaniem bo jest wszystko a jednocześnie nie jest naćkane.. I wygląda na przytulne Super, bardzo sie ciesze


EDIT:

I oczywiście na monitorze komputera wizaż
a no wizaż,wizaż
jeszcze musze biurko przywiezc,bo ten komp stoi na stole do jedzenia
ja tez sie ciesze
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
opłacało się w sam raz dla dwójki dzieci jeszcze nie macie to ok
i bardzo słoneczne i niezagracone
chociaż ja bym nie mogła w jednym pokoju cały czas z Tżtem
więc podziwiam
dzieki
jego to i tak nie ma do 17 wiec mam chate dla siebie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:25   #4763
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
to jeszcze zależy an co kąłdałas. Ja mam średni blond teraz, ale juz spłukany, wiec bardziej pod 7,5-8 podchodzi. Mnie tam wystarczy poziom 8, bo słonce bardzo mi rozjasnia włosy i bede miała za chwile 9. Tylko chce troche ujednolicic włoski, bo na czubku są żołtawe po piance 950 a konce chłodniejsze. 800 na odrostahc troche zrudziała.. czas na normalna farbe. Jak cos, to zrobie sprawdzonego nutrissa. Oczywiscie mieszanego np80 i 91 w proporcji 3:1.
no co fakt to fakt, ja wtedy kładłam na bardzo interesującą mieszankę, która opisałam tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24812076
...więc w sumie na włosy ciemniejsze od Twoich..
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:28   #4764
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo właśnie na tym polegają pasemka (pasemko swoich włosów i pasemko farbowanych - nie ma siły by nie było widać różnicy w kolorze ) A to czy białe czy bardziej żółte jak u Ciebie to zależy od rodzaju rozjaśniacza co Bunny ostatnio mi wyjaśniała To raczej należałoby się zastanowić dlaczego u Ciebie pasemka wychodzą jakby była cała farba nakładana Być może ona robi Ci bardzo gęsto pasemka (tzn. więcej włosów bierze do rozjasniania niż zostawia naturali) i dlatego to wygląda jak jednolite farbowanie ?
a wiesz ze moze masz racje bo moje wloski ktore zostawia bez rozjasniania to doslownie po kilka wloskow ze mozna zliczyc ale nigdy jakies pasemko wlosow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:28   #4765
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
ale fajowe super że już umeblowane bo tutaj gdzie mieszkam to dają łyse
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:34   #4766
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczynki wstawiłam do albumu zdjęcia mieszkania
o już pędzę
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
chociaż ja bym nie mogła w jednym pokoju cały czas z Tżtem
więc podziwiam
hahaha ja chyba też nie
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
jego to i tak nie ma do 17 wiec mam chate dla siebie
o to co, mówisz impreza?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:35   #4767
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ej ej.. to nie jest smieszne. Ja mówie poważnie. Od laski momentami wali jak od ulicznego żula
Najgorzej jest z rana. Nie wiem czy zebow nie myje czy co ale jak podejdzie i otworzy gepe to taki nieświeży oddech + faje
Mówie wam - tragedia! Raz nawet widzialam jej brudna szyje
Co jest najsmnieszniejsze - pełen make up jest, ależ oczywiście.
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
miałam taką koleżankę w średniej szkole zawsze rano częstowałam ją gumą
szyja brudna zdarzyła się też, oddech wiadomo fajek nie paliła ale podkładem zawsze wysmarowana do polowy brodystrasznie nie równo w łatki była
ajjj tez miałam taką dziewczyne w liceum zreszta teraz tez taka jest jak tak mozna o siebie nie dbac

Showhitee jednka nie zostajesz przy matrixie?

czekoladowo mam nadzieje, ze juz teraz Ci wyjda dobrze wloski i bedziesz zadowolona


jest słoneczko i cieplutko
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:36   #4768
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Princesska
opłacało się, tak myślę. Mieszkanko jest naprawdę ładne, umeblowane, słoneczne, przestronne chociaż ma jeden pokoik
ale naprawdę super, ładne, czyste
i ważne, że na swoim w spokoju
oby Wam się dobrze mieszkało

królika macie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:40   #4769
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
a no wizaż,wizaż
jeszcze musze biurko przywiezc,bo ten komp stoi na stole do jedzenia
ja tez sie ciesze


dzieki
jego to i tak nie ma do 17 wiec mam chate dla siebie
to jeszcze luzik gratuluję

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hahaha ja chyba też nie
to nie jestem sama

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
ajjj tez miałam taką dziewczyne w liceum zreszta teraz tez taka jest jak tak mozna o siebie nie dbac
jak widać można można
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:46   #4770
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jak widać można można
nooo u mnie w liceum była dziewczyna śmierdziuszka wiecznie śmierdziało od niej potem

a druga ciągle chodziła w chyba jednych gaciach, bo jak siadało to wiecznie było je widać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.