Zakup w ciemno - strzał w 10 :) czy porażka? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-07, 14:44   #31
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez alraune
Heh- zobaczymy co będize z Mahorą....
Mahora po przeczytaniu opisu jest...poza granicami mojej perfumowej odwagi
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:31   #32
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
teraz czekam na Cristal Noir Versace i jestem pełna niepokoju
Roz-ter-ko, Crystal Noir to przepiękny zapach, kojarzy mi się z Martini albo ginem z tonikiem
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:38   #33
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez alraune
Heh- zobaczymy co będize z Mahorą....
Na mnie pachnie lekko kokosowo. Lubię ten zapach
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:40   #34
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez malaika7
Roz-ter-ko, Crystal Noir to przepiękny zapach, kojarzy mi się z Martini albo ginem z tonikiem
Matko! Martini może być, ale po ginie mnie mdliło Jak jeszcze czasem uzywałam alkoholu
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:21   #35
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Meriamon jak pachnie Duende?
No własnie Duende ma w sobie zielony akcent, na początku wysuwa się coś świezego,kwiatowego...a później wychodzi na mnie okropnie mydlana nuta ...której znieść nie mogę...jakby tego było mało do zmywania go podchodziłam 3 razy,a on trwał i trwał ...wyobrażałam sobie ten zapach zupełnie inaczej...niestety moje wyobrazenie o Duende rozwiało się z chwilą przystawienia korka do nozdrzy czar prysł jak mydlana bańka...

Wspominałaś,że czekasz na Crystal Noire...to dość specyficzny zapach...ma w sobie coś ciepłego i zarazem ostrego...jedna nuta w nim jest jakby "sztuczna" syntetyczna...ale zapach mi się podoba zdaj relacje jak go otrzymasz
Jestem posiadaczką 30ml i mam wrazenie,że większej ilości nie byłabym wstanie zużyć...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 16:31   #36
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez Meriamon
No własnie Duende ma w sobie zielony akcent, na początku wysuwa się coś świezego,kwiatowego...a później wychodzi na mnie okropnie mydlana nuta ...której znieść nie mogę...jakby tego było mało do zmywania go podchodziłam 3 razy,a on trwał i trwał ...wyobrażałam sobie ten zapach zupełnie inaczej...niestety moje wyobrazenie o Duende rozwiało się z chwilą przystawienia korka do nozdrzy czar prysł jak mydlana bańka...

Wspominałaś,że czekasz na Crystal Noire...to dość specyficzny zapach...ma w sobie coś ciepłego i zarazem ostrego...jedna nuta w nim jest jakby "sztuczna" syntetyczna...ale zapach mi się podoba zdaj relacje jak go otrzymasz
Jestem posiadaczką 30ml i mam wrazenie,że większej ilości nie byłabym wstanie zużyć...
Matko! Kupilam 80 ml , mam nadzieję , że przypadnie mi do gustu, chociaz ten "gin z tonikiem" , o którym pisala malaika mnie nieco wystraszył. Zdam relację, jak przetestuję, jutro poinno dotrzeć

To Duende z zieloną nuta wydaje mi się interesujące.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:02   #37
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Może nie zakup, ale prezent w ciemno, wczoraj dotarła do mnie paczka z prezentami m. in. zażyczyłem sobie damskie Safari, tak po prostu z żądzy posiadania , ale jestem bardzo zawiedziony, flakon owszem przecudny, trwałość powalająca, ale to zupełnie inny zapach niż sobie wyobrażałem...
Gdzie ta namiętność, gdzie ta Afryka?
Myślałem, że to będzie coś na podobnego do Jungle Kenzo, ciężki, zmysłowy zapach, a jak na razie na początku czuję tanią wodę kolońską, a później pachnie mi Jak Laura LB, której serdecznie nie znoszę... i pomyśleć, że dla nich zrezygnowałem z 100ml BC
Na szczęście inne prezenty zapachowe mnie usatysfakcjonowały, a też były „zażyczone w ciemno”
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 18:11   #38
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Może nie zakup, ale prezent w ciemno, wczoraj dotarła do mnie paczka z prezentami m. in. zażyczyłem sobie damskie Safari, tak po prostu z żądzy posiadania , ale jestem bardzo zawiedziony, flakon owszem przecudny, trwałość powalająca, ale to zupełnie inny zapach niż sobie wyobrażałem...
Gdzie ta namiętność, gdzie ta Afryka?
Myślałem, że to będzie coś na podobnego do Jungle Kenzo, ciężki, zmysłowy zapach, a jak na razie na początku czuję tanią wodę kolońską, a później pachnie mi Jak Laura LB, której serdecznie nie znoszę... i pomyśleć, że dla nich zrezygnowałem z 100ml BC
Na szczęście inne prezenty zapachowe mnie usatysfakcjonowały, a też były „zażyczone w ciemno”
Na pewno damskie?
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:17   #39
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

dreamer , bo to taka Afryka trochę savannowa


A ja nabyłam miniaturkę męskiego Safari 11 ml , bez spraya, bo nie popatrzyłam na opis, że męska
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:21   #40
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
A ja nabyłam miniaturkę męskiego Safari 11 ml , bez spraya, bo nie popatrzyłam na opis, że męska
Bardzo Cię proszę, napisz coś więcej o tych perfumach Zastanawiam się nad zakupem dla TŻ-ta.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:33   #41
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez dreamer4
Może nie zakup, ale prezent w ciemno, wczoraj dotarła do mnie paczka z prezentami m. in. zażyczyłem sobie damskie Safari, tak po prostu z żądzy posiadania , ale jestem bardzo zawiedziony, flakon owszem przecudny, trwałość powalająca, ale to zupełnie inny zapach niż sobie wyobrażałem...
Gdzie ta namiętność, gdzie ta Afryka?
Myślałem, że to będzie coś na podobnego do Jungle Kenzo, ciężki, zmysłowy zapach, a jak na razie na początku czuję tanią wodę kolońską, a później pachnie mi Jak Laura LB, której serdecznie nie znoszę... i pomyśleć, że dla nich zrezygnowałem z 100ml BC
Na szczęście inne prezenty zapachowe mnie usatysfakcjonowały, a też były „zażyczone w ciemno”

Moje prezenty zapachowe to w miażdżącej większości...porażki.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 18:55   #42
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez konfitura
Bardzo Cię proszę, napisz coś więcej o tych perfumach Zastanawiam się nad zakupem dla TŻ-ta.
Ja się nie znam na męskich zapachach.
Dla mnie ten zapach to typ świeżo-zielony, z głębią, jak zapach leśnej polany wczesnym rankiem. Elegancki ale nie w sposób poważny, raczej dla eleganckiego luzaka , stonowany ale męski . Kojarzy mi się z mężczyzną spokojnym, pewnym siebie, swobodnym , dającym poczucie bezpieczeństwa. Uff....alem się rozpisała

Ech, fajny zapach, rozmarzyłam się po tym wąchaniu
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:59   #43
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Ja się nie znam na męskich zapachach.
Dla mnie ten zapach to typ świeżo-zielony, z głębią, jak zapach leśnej polany wczesnym rankiem. Elegancki ale nie w sposób poważny, raczej dla eleganckiego luzaka , stonowany ale męski . Kojarzy mi się z mężczyzną spokojnym, pewnym siebie, swobodnym , dającym poczucie bezpieczeństwa. Uff....alem się rozpisała

Ech, fajny zapach, rozmarzyłam się po tym wąchaniu
Superrrr opis, dzięki Kupuję
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 11:53   #44
Toulouse
Raczkowanie
 
Avatar Toulouse
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 46
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez alraune
Heh- zobaczymy co będize z Mahorą....
Mam za sobą dopiero jeden zakup w ciemno i była to właśnie Mahora. Przy rozpakowywaniu zanotowałam oczywiście wzrost poziomu adrenaliny, ale na szczęście, pierwszy psik nie okazał się być przeżyciem traumatycznym, a wręcz przeciwnie. Co więcej, zapach spodobał się nie tylko mnie samej, ale także mojej rodzicielce. W związku z tym, jak narazie odczuwam niezdrowy pociąg do tego typu zakupów, ale pewnie pierwsza porażka (tfu,tfu) nieco ostudziłaby mój zapał.
__________________
La vida es sueno...
Toulouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:37   #45
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Ja mam za sobą niejedne zakupy "w ciemno" z tym, że ich wartość jednorazowo nie przekraczała kwoty 120zł (bałabym się po prostu ryzykować większym wydatkiem ).
Nabyłam w ten sposób Alchimie, Madness, Blv, My Torrente, Python i żaden z nich nie był porażką. Wszystkie lubię (najbardziej kocham seksowny Madness i Blv - moje zapachy wszechczasów) i używam, choć obecnie z wyjątkiem My Torrente, które czeka w szafce na wiosnę, bo jakoś mi do aktualnej aury nie pasuje .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 13:54   #46
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Zdarzało mi się kupować w ciemno/na podstawie opisów z Wizażu/opisów nut zapachowych na Osmoz wielokrotnie. I muszę przyznać, że w ogólnym rozrachunku mam o wiele więcej strzałów celnych, niż pomyłek.
W ciemno kupiła sporo zapachów: NR for Her, żółte Belles (tzn. ja akurat kiedyś wąchałam, ale skleroza zatarła wszelkie wspomnienia), Cherry Fantasy Niny Ricci (z opisu wiedziałam, że mi się spodobają i nie pomyliłam się ), obie Stelle Sheer (bo niby gdzież bym miała je powąchać?), Celine Oriental Summer, czy w końcu Theoremę (Smoczyca namówiła mnie do grzechu i będę jej za to wdzięczna po grób ). To strzały trafione, wszystkie powyższe zapachy zagościły w mojej szafie na dobre.
O porażkach raczej się nie pamięta, ale i tych było kilka - ostatnio kupione na wariata Eternity Love (choć flakonik podobał mi się obłędnie), czy 1000 Jean Patou. Ale w takich wypadkach - od czego mamy gazetowy straganik?
Tych nietrafionych pozbywam się szybko, a proceder kupowania w ciemno uprawiam nadal z namiętnościa recydywisty

p.s. chociaż dzięki "rozpaczliwemu" wątkowi próbki zrobiły się na tyle dostępne, że coraz rzadziej jestem zmuszona do zakupów w ciemno
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 17:30   #47
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Czy mogę prosić o banana???? Przynajmniej na to forum?? Bo jeszcze Mahora nie doszła - a ja już kolejne mini (jako, że moja kieszeń niezasobna, a teraz to już baaardzo niezasobna) kupiłam w ciemno - Byzance Rochas.....
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 18:21   #48
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez hybris
Zdarzało mi się kupować w ciemno/na podstawie opisów z Wizażu/opisów nut zapachowych na Osmoz wielokrotnie. I muszę przyznać, że w ogólnym rozrachunku mam o wiele więcej strzałów celnych, niż pomyłek.
W ciemno kupiła sporo zapachów: NR for Her, żółte Belles (tzn. ja akurat kiedyś wąchałam, ale skleroza zatarła wszelkie wspomnienia), Cherry Fantasy Niny Ricci (z opisu wiedziałam, że mi się spodobają i nie pomyliłam się ), obie Stelle Sheer (bo niby gdzież bym miała je powąchać?), Celine Oriental Summer, czy w końcu Theoremę (Smoczyca namówiła mnie do grzechu i będę jej za to wdzięczna po grób ). To strzały trafione, wszystkie powyższe zapachy zagościły w mojej szafie na dobre.
O porażkach raczej się nie pamięta, ale i tych było kilka - ostatnio kupione na wariata Eternity Love (choć flakonik podobał mi się obłędnie), czy 1000 Jean Patou. Ale w takich wypadkach - od czego mamy gazetowy straganik?
Tych nietrafionych pozbywam się szybko, a proceder kupowania w ciemno uprawiam nadal z namiętnościa recydywisty

p.s. chociaż dzięki "rozpaczliwemu" wątkowi próbki zrobiły się na tyle dostępne, że coraz rzadziej jestem zmuszona do zakupów w ciemno
Lista Twoich trafionych strzałów jest bardzo optymistyczna jak dla mnie i...ośmielająca do zakupów. Opisy Le Feu po prostu nie dawały mi spokoju. Jednocześnie nie mogę wykluczyć, że kiedyś dawno, dawno temu je na kimś wyczułam. Tyle, że totalna amnezja zapachowa na mnie spadła.Na razie już je lubię. Może to głupio zabrzmi, ale oczekiwanie na ten flakonik to...już przyjemność. Teraz gdy sesja za progiem zamiast myśleć smętnie...
za dwa tygodnie egzamin myślę...
za dwa tygodnie będe miała wreszcie Le Feu
I to działa!
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:24   #49
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

A ja mam moralniaka - kurde mol, w domu sie nie przelewa, nagrywarka klękła, najwcześniej następne pieniadze będę miała w połowie lutego, czeka mnie tona wykładów do kserowania - ale nie, kolejnej flaszeczki się zachciało, ech....
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 20:54   #50
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez alraune
Czy mogę prosić o banana???? Przynajmniej na to forum?? Bo jeszcze Mahora nie doszła - a ja już kolejne mini (jako, że moja kieszeń niezasobna, a teraz to już baaardzo niezasobna) kupiłam w ciemno - Byzance Rochas.....
Ja też chce bana Z czynszem zaległam Cristal Noir w drodze.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 17:50   #51
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Lubię strzelać w ciemno W ten sposób ustrzeliłam swego czasu w Pedecie Green Tea, które do dziś darzę ogromną sympatią i zakładam na wiosnę/wczesne lato. Ostatnio ustrzeliłam Magie Noire- co z tego wyszło, chwalę się w odpowiednim wątku Od miesiąca czekam na starą Manię, którą zamówiłam przed świętami (wrrrr, chyba wyślę do tego sklepu granat mailem), umieram z ciekawości, jak pachnie... Ostatni mały strzał miał miejsce wczoraj, bo małemu leniowi (znaczy mnie hihi) nie chciało się poczłapać do Yves Rochera- zamówiłam przez net różane Pur Desir i do kompletu balsam z deo. Tak, tak, to już zakrawa na chorobę Eh, ale czym byłoby życie bez odrobiny ryzyka?
Jednak, żeby nie wyszło, jaka jestem lekkomyślna baba ustaliłam pewne zasady: po pierwsze czytam jak najwięcej recenzji, analizuję nuty i porównuję z ulubionymi, znanymi zapachami. Po drugie nie ryzykuję dużych kwot. Po trzecie staram się odczekać jakiś czas (na tyle długi, na ile pozwala moja wrodzona niecierpliwość) i analizuję upragniony cel jeszcze raz i na wszelkie możliwe sposoby. Jeśli pokonam wszystkie możliwe zasieki to biorę kartę, siadam do kompa i... oddaję się szaleństwu zakupowemu
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 18:23   #52
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Przyszła. Crystal Noir. Flakonik stoi przede mną. Poczekam chwilę żeby się ogrzał i zobaczymy czy strzał w dziesiątkę czy porażka
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 19:38   #53
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Przyszła. Crystal Noir. Flakonik stoi przede mną. Poczekam chwilę żeby się ogrzał i zobaczymy czy strzał w dziesiątkę czy porażka


No i jak ?
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:15   #54
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Przyszła. Crystal Noir. Flakonik stoi przede mną. Poczekam chwilę żeby się ogrzał i zobaczymy czy strzał w dziesiątkę czy porażka
Sukces czy porażka / ?????????????????????/
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:37   #55
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez dreamer4
No i jak ?
Zupełnie nieźle. najpierw pachnie jakąś świeżą nutką i delikatnie gardenią, potem zapach gadenii się pogłębia , a świeżość nieco ulatnia, a jeszcze później zapach gardenii nieco słabnie i pozwala ocieplić się nutą ambry i drzewa sandałowego. I tak pozostaje. Piżma , ktore podobno jest w składzie nie wyczuwam. Niestety nie jest zbyt trwała na mnie, flakonik trzeba będzie nosić ze soba. Chyba ,że to akurat taki dzień że zapachy szybciej ze skóry ulatują, czasem się tak zdarza. W sumie zadowolona jestem z zakupu.

Bedę miała problem czy na piątkową imprezę 'ubrać" Crystal Noir czy Trouble .
Nie miała baba kłopotu, ech .
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:41   #56
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Heh, a ja właśnie dokonałam pierwszego zakupu w ciemno. A to wszystko przez jedną taką współtowarzyszkę perfumowej niedoli ( E ) , co mnie nagabuje i kusi. Czuję, że będzie sukces, ale zdam relację jak dostanę paczkę. Jestem bardzo ciekawa.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 03:06   #57
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Nie tak znowu wiele ich było, tych zakupów w ciemno, ale przyznaję, że lubię ten umiarkowanie ekstremalny sport. Adrenalina jest jak trza, ale porażka nie bywa groźna, bo mamy zawór bezpieczeństwa w postaci "podaj dalej" (targowisko/straganik/Allegro).

Moim pierwszym takim nabytkiem był "Beautiful Sheer" Estee Lauder, który z miejsca pokochałam za bezpretensjonalny bukiet letnich kwiatków w środku mroźnej zimy (wówczas go kupiłam). Rozbestwiona udanym zakupem, bez wahania nabyłam "Tuscany per Donna", też EL, który okazał się wielką porażką, wprostproporcjonalną do oczekiwań, ale i pomógł mi określić jakich zapachów absolutnie nie toleruję. Ostatecznie wyszedł mi na dobre, bo wymieniłam go na cudny "Un Jardin en Meditarranee".
Długo potem bałam się zakupów w ciemno. Aż zamarzyłam o słynnej na forum "Mira Bai", szczególnie po lekturze sugestywnych ocen w KWC. Zamówiłam pakiet próbek na Allegro i...ogromnie się ucieszyłam, że nie dałam się skusić na regularną flaszkę. To zupełnie nie moja bajka. Od tej chwili starałam się zawsze kupić mniejszą pojemność (np. miniaturkę, albo nawet próbkę) nieznanego zapachu, w ten sposób oszczędziłam sobie rozczarowań, np. w przypadku klasycznego Chloe czy Paris Roses Enchantees. A najwięcej oszczędziłam (nie tylko rozczarowań, hehe ) dzięki naszym próbkowym wymianom: grzbiet mi się marszczy na myśl, że mogłabym dać się ponieść fali powszechnego zachwytu dla EC, Belle de Minuit czy Winter Delice i nabyć po flaszce za horrendalne sumy, a później pluć sobie w brodę. Zatem wielkie dla Was, dziewczyny!

W ciemno kupiłam swego czasu So Pretty Rose Verte (niewielką pojemność), która okazała się niezwykle udaną kompozycją, bardzo ją lubię, podobnie jak Rosa Magnifica AA (choć ciągle, z braku atomizera, strasznie ciężko mi ją aplikować, dobrze, że i sezon nie sprzyja ) i Gentianę AA (strzał w 10! ale długo wczytywałam się w opisy nie tylko na KWC). "Tempore Donna" Laury Biagiotti to też zakup inspirowany głównie KWC, którym cieszyłam się ni mniej ni więcej a tydzień, następnie straszliwie mi zbrzydł i nie jestem absolutnie w stanie go nosić. W ciemno weszłam też w posiadanie Cabotine de Gres (wymiana, którą zaliczam do bardzo udanych ).


Ostatni pełnowymiarowy nabytek w ciemno to "Pink Peony" Perlier'a, rzecz, ktora miała odzwierciedlać mój ukochany kwiat, piwonię. I co? I nic. Wielkie, ogromne rozczarowanie. Już pal licho wydane pieniądze, ale najbardziej boli mnie utrata nadziei, że kiedyś spotkam piwonię zabutelkowaną tak doskonale, jak YR uczynili to z bzem i że będę mogła się tym zapachem cieszyć okragły rok.

Korci mnie okrutnie jeszcze jedna rzecz, kompletnie u nas nieznana (próbowałam wielokrotnie i bezskutecznie wywołać jakiś odzew ). Pokusie ulegnę na bank, ale w przyszłym miesiącu.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2006-01-11 o 04:03
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 08:27   #58
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Cytat:
Napisane przez koko
Heh, a ja właśnie dokonałam pierwszego zakupu w ciemno. A to wszystko przez jedną taką współtowarzyszkę perfumowej niedoli ( E ) , co mnie nagabuje i kusi. Czuję, że będzie sukces, ale zdam relację jak dostanę paczkę. Jestem bardzo ciekawa.

Koko, aż się boję... ale z drugiej strony znany ze mnie chomik, więc...

U mnie z zakupami w ciemno bywało różnie - czasem zachwyt, czasem porażka Staram się zbyt mocno nie ryzykować, ale czasem "samo mi się klika"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 09:38   #59
Fatsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 24
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

zdazalo mi sie kupowac w ciemno zapachy dla TZ - nigdy nie bylo reklamacji. Dla siebie kupilam raz i byl to strzal w 10-tke!!! Zaszalalam i bez testowania kupilam od razu 75ml DESNUDY - i zakochalam sie bez pamieci. Na razie jestem totalnie uzalezniona od tego zapachu i juz kombinuje ze trzeba zrobic zapasik!
Fatsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 11:34   #60
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Zakup w ciemno - strzał w 10:) czy porażka????

Byzance dziś doszlo - i jest rzeczywiście niesamowity, przepięknie sie zmienia na skórze - na początku cierpko-świeża bergamotka, która po kilkunastu minutach wygasa i nagle zapach się niesamowicie zmysłowy, slodki, wytworny, leniwy, zobaczymy jak sie będzie zachowywał dalej
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.