Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 21:50   #271
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
po prostu denerwuje mnie, ze ciągle pojawiają sie zarzuty (zwłaszcza ze strony palaczek) że wrzucamy wszystkich do jednego "wora", dlatego napisałam tamtego posta.
a ja mam wrazenie, ze na poczatku wszyscy palacze byli wrzucani do jednego wora; dopiero po protescie palaczy kulturalnych, "taktyka" zostala zmieniona
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 23:25   #272
Sandrunia Niepoń
Zadomowienie
 
Avatar Sandrunia Niepoń
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 791
GG do Sandrunia Niepoń Send a message via Skype™ to Sandrunia Niepoń
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Meariel
Też mnie krew zalewa Pół biedy jak wyrzucają w ostatniej chwili, ale zdarzyło mi się ze dwa razy jechac autobusem, w którym palacz wsiadł na jeden przystanek i nie opłacało mu się gasić Koszmar, kilka sekund wystarczy by zadymić autobus.
Na szczescie jezdze autkiem i serdecznie Wam wspolczuje.ez nienawidze smrodu papierochow!!!
__________________
Moje szczęście jest już z Nami FASOLKA

Przyszedł na świat 2009.01.06


Sandrunia Niepoń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 01:31   #273
khtm15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ja nienawidze dymu papierosowego ten smród jest nie do wytrzymania. NAjbardziej wkurza mnie to ze gdy wychodze ze szkoly moja kumpela od razu musi zajarac w szkole nie ale jak wyjdzie to tak skoro nie ciagnie ją to mogła by żucić palenie ale nie ona lubi palic ja za bardzo w to nie wierze bo ona pali raczej dla szpanu niz dlatego ze musi zapalic bo nie wytrzyma bez chmurki
__________________
Smutna...Nie Wiem Co Mam Robić...Pomocy!!!
khtm15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:05   #274
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Germini
a ja mam wrazenie, ze na poczatku wszyscy palacze byli wrzucani do jednego wora; dopiero po protescie palaczy kulturalnych, "taktyka" zostala zmieniona
Uważam, że nie masz racji
Nawet gdybyś miała, to chyba należy się cieszyć, że protest odniósł skutek, no nie?
Każda grupa ma swoje racje, ale przyznajmy szczerze - nie potrafimy, albo nie chcemy nawzajem się zrozumieć. A może sie mylę? Bardzo chciałabym się mylić
Natomiast proszę o zwrócenie uwagi na jeden fakt: po raz kolejny robi się tu gorąco - kto próbuje łagodzić spory? Nie chodzi mi o wskazywanie konkretnych osób
Nabierzmy wszystkie trochę dystansu - mam nadzieję, że o to "wszystkie" nikt mnie nie złaja

Pozdrawiam w ten mroźny, zimowy dzień
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 09:56   #275
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

ok, ja sie juz nie wtykam
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:09   #276
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Nie wtykasz się Zabierasz głos w dyskusji
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:16   #277
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Dziewczyny a może wystarczy już tych ciągłych ataków. Tak można w nieskończoność Każda z Was ma swoje racje. I może warto przyjąć tak po prostu, a bez siłowania się, czyja racja jest lepsza.

Z mojej strony EOT. I proszę Was o to samo.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 10:23   #278
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Aga - to właśnie usiłuję proponować o jakiegoś czasu
Ja znikam
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:37   #279
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Dziewczyny a może wystarczy już tych ciągłych ataków. Tak można w nieskończoność Każda z Was ma swoje racje. I może warto przyjąć tak po prostu, a bez siłowania się, czyja racja jest lepsza.

Z mojej strony EOT. I proszę Was o to samo.
Zgadzam się tu z Agą. Dyskusja jest zupełnie bezcelowa, o czym pisałam już wcześniej, nie służy niczemu, oprócz podsycania wzajemnych animozji. Żadna strona nie przekona tu drugiej, wszystkie zaś się już wypowiedziały, wiemy, kto jest za, kto przeciw i OK, nie ma potrzeby tego wałkować w nieskończoność, zwłaszcza w obecnym kształcie wymiany zdań.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 10:52   #280
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Chyba w każdej sytuacji gdy dochodzi do generalizowania problemu nie obejdzie się bez konfliktu. Jestem nałogowym palaczem i palę już 18 lat. teraz postanowiłam rzucić, ale nie palę dopiero drugi dzień. Nawet wtedy kiedy paliłam, starałam się nie stanowić dla nikogo niepalącego problemu. Ja też wchodząc do windy potrafię odróżnić palacza od osoby niepalącej (czytaj - też mam węch). I też przeszkadza mi chamstwo. Ale do diabła dużo bardziej przeszkadza mi zapach nie dbających o higienę pań i panów wchodzących latem, do autobusu, sklepu, nie wspominając o windzie. A mimo to, nie zakładam nowego wątku o tym, że "mam dość wszystkich wstrętnych brudasów z ich wstrętnym zapachem" Dodatkowo w lokalach jest zakaz palenia dla palaczy, ale z brudnymi nikt niczego nie robi. Jak myślicie czemu???? A może ktoś próbował takiemu zwrócić uwagę?
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 14:14   #281
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

ja pale od 3lat
ale zawsze staram się żeby to nikomu nie przeszkadzało
wynajmuje mieszkanie z koleżanką w wawie, ona nie pali.I kiedy mam ochote na dymka to wychodze na balkon albo ide na spacer...poza tym nie mogłabym zasnąć w zadymionym pokoju mimo że pale
gdy jestem w miejscu publicznym staram się żeby mój dymek na nikogo nie leciał np. na przystanku staje dalej od ludzi żeby nikomu nie przeszkadzać

każdy palacz jest inny niestety jest grupa palaczy która nie zważa na innych ludzi i mi bardzo wstyd za nich
Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 16:11   #282
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

a mial byc koniec...
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 18:14   #283
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez agajot
Chyba w każdej sytuacji gdy dochodzi do generalizowania problemu nie obejdzie się bez konfliktu. Jestem nałogowym palaczem i palę już 18 lat. teraz postanowiłam rzucić, ale nie palę dopiero drugi dzień. Nawet wtedy kiedy paliłam, starałam się nie stanowić dla nikogo niepalącego problemu. Ja też wchodząc do windy potrafię odróżnić palacza od osoby niepalącej (czytaj - też mam węch). I też przeszkadza mi chamstwo. Ale do diabła dużo bardziej przeszkadza mi zapach nie dbających o higienę pań i panów wchodzących latem, do autobusu, sklepu, nie wspominając o windzie. A mimo to, nie zakładam nowego wątku o tym, że "mam dość wszystkich wstrętnych brudasów z ich wstrętnym zapachem" Dodatkowo w lokalach jest zakaz palenia dla palaczy, ale z brudnymi nikt niczego nie robi. Jak myślicie czemu???? A może ktoś próbował takiemu zwrócić uwagę?
Zgadzam się że zapach ludzi nie dbających o higienę nie jest przyjemny, ale raczej nie odbija on się na niczyim zdrowiu w odróżnieniu od zapachu palaczy i przebywania w ich towarzystwie jak palą. Trzymam kciuki żeby udalo Ci się rzucić palenie mam nadzieję, że wytrwasz <cmok>

Ja tylko chciałam powtórzyć (bo mam wrażenie, że każdy to pomijał w poprzednich moich postach), że nie chodziło w tym wątku o nagonkę na WSZYTKICH palaczy a tylko palaczy KTÓRZY np. dmuchają Nam w twarz. No ale WSZYSCY palacze poczuli się wywołani do tablicy, niestety

Chwała tym którzy palą i potrafią uszanować niepalących i chwała niepalącym, którzy potrafią uszanować potrzebę do puszczenia "dymka" przez palaczy. No a teraz chodzmy polepić bałwana... hehe....
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:16   #284
Ewelynka88
Raczkowanie
 
Avatar Ewelynka88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 71
GG do Ewelynka88
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Muszę się wyżalić, bo mnie coś trafi w końcu. Mam dość tych wszytskich wrednych palaczy ze śmierdzącymi fajkami. Jako osoba niepaląca czuję się kompletnie dyskryminowana w naszym społeczeństwie. Nie można nawet przejść ulicą, żeby zewsząd nie dmuchali prosto w twarz wstrętnym śmierdzącym dymem. Pomijając fakt,że ten dym strasznie śmierdzi, to mnie od razu szczypią oczy i gardło i się krztuszę.

Siedząc w parku na ławce-zewsząd dolatują chmury dymu, czekając na zielone światło na przejściu dla pieszych -można się wprost udusić. Czekając na przystanku- podczas wiatru i ulewy to ja muszę stać poza wiatą, gdyż palacze chowają się ze swoimi śmierdzącymi papierosami, żeby im nie zgasły na deszczu.

To jest chore!!!

Dlaczego gdy przychodzą do mnie goście, to ja muszę się im tłumaczyć, że nie pozwalam na palenie w domu. Czy tak trudno zrozumieć, że w domu, w którym nikt nie pali, śmierdzący dym bardzo gryzie i czuć go w dywanie czy kanapie jeszcze przez co najmniej kilka dni

Zwracam się z apelem do wszystkich palaczy - chcecie się truć-ok, wasza sprawa, ale miejcie wzgląd na nas- niepalących

Uff - wygadałam się i trochę mi ulżyło...
Witam Droga Primavero! Otórz jestem jedną z paleczek o których wspominasz tylko że...ja nigdy nie dmucham nikomu w twarz a ktoś musi cię bardzo nie lubić ,aby to robić. Druga sprawa to fakt, iż żalisz się do szklanego ekranu w którym widzisz swojego przyjaciela ,więc ja pytam :gdzie masz takich realnych ,czyżbyś wyprosiła ich z domu kiedy chceli zapalić papierosa?non sens moja droga, nie uciekniesz przed takim środowiskiem ,ponieważ palacze chcą w ten sposób troszkę popuścić nerwon a widocznie twoje problemy ograniczają się do tego jaki kolor lakieru do paznokci wybrać i nie chcesz ich zrozumieć a jedynie zamykasz się w klatce wzoru idealnej kobiety niepalącej więc jeśli nie chcesz mieć więcej takich problemów ZACZNIJ PALIĆ lub napisz na koszulce apel jasnogórski:NIE DMUCHAĆ NA MNIE!!!!Lub zasponsoruj społeczeństwu plastry Nicorette. nara.
Ewelynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:30   #285
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Witam Droga Primavero! Otórz jestem jedną z paleczek o których wspominasz tylko że...ja nigdy nie dmucham nikomu w twarz a ktoś musi cię bardzo nie lubić ,aby to robić. Druga sprawa to fakt, iż żalisz się do szklanego ekranu w którym widzisz swojego przyjaciela ,więc ja pytam :gdzie masz takich realnych ,czyżbyś wyprosiła ich z domu kiedy chceli zapalić papierosa?non sens moja droga, nie uciekniesz przed takim środowiskiem ,ponieważ palacze chcą w ten sposób troszkę popuścić nerwon a widocznie twoje problemy ograniczają się do tego jaki kolor lakieru do paznokci wybrać i nie chcesz ich zrozumieć a jedynie zamykasz się w klatce wzoru idealnej kobiety niepalącej więc jeśli nie chcesz mieć więcej takich problemów ZACZNIJ PALIĆ lub napisz na koszulce apel jasnogórski:NIE DMUCHAĆ NA MNIE!!!!Lub zasponsoruj społeczeństwu plastry Nicorette. nara.
następnym razem jak będziesz chciała się wypowiedzieć to proszę przeczytaj cały wątek. I gratuluję tak szybkiej analizy osobowości Primavery, pewnie niejeden psycholog pozazdrościłby Ci takiego talentu.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:48   #286
Malkesz
Raczkowanie
 
Avatar Malkesz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 73
GG do Malkesz
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Jako, że ja młoda, też mi przeszkadza, ale nigdy nie mam prawa się odezwać, szczególnie do jakiś grubych oblechów z sygnetami na palcach I muszę przeboleć.

Damy radę
__________________
"I kiedy mówisz do mnie słońce,
Traktuję to co nieco opacznie.
Ty jesteś jednym a ja drugim końcem,
daleko nam do siebie... strasznie"
Malkesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:54   #287
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ewelynka, a ile ty masz lat, he?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 21:54   #288
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

proponuje zamknac watek
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 22:01   #289
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Germini
proponuje zamknac watek
Germini wydaje mi się bezcelowe zamykanie wątku jeśli nikt nie łamie regulaminu. Temat owszem jest drażliwy i dlatego wydaje mi się że tym bardziej powinno o nim dyskutowac. Tylko nie na zasadzie, że palacze będą krzyczeli, żeby niepalący nie generalizowali i nie wrzucali palaczy do jednego worka a niepalący zapewniali, że nikt tu nie generalizuje a raczej podawane są konkretne przykłady drażniących zachowań.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-24, 23:42   #290
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Little_Shee
Germini wydaje mi się bezcelowe zamykanie wątku jeśli nikt nie łamie regulaminu. Temat owszem jest drażliwy i dlatego wydaje mi się że tym bardziej powinno o nim dyskutowac. Tylko nie na zasadzie, że palacze będą krzyczeli, żeby niepalący nie generalizowali i nie wrzucali palaczy do jednego worka a niepalący zapewniali, że nikt tu nie generalizuje a raczej podawane są konkretne przykłady drażniących zachowań.
Regulamin został złamany poprzez personalne wycieczki, ale na pewno nie jest to powodem do zamknięcia wątku.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 23:43   #291
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

usunięte AgaZ

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2006-01-25 o 16:33 Powód: pomyłka
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 23:44   #292
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Witam Droga Primavero! Otórz jestem jedną z paleczek o których wspominasz tylko że...ja nigdy nie dmucham nikomu w twarz a ktoś musi cię bardzo nie lubić ,aby to robić. Druga sprawa to fakt, iż żalisz się do szklanego ekranu w którym widzisz swojego przyjaciela ,więc ja pytam :gdzie masz takich realnych ,czyżbyś wyprosiła ich z domu kiedy chceli zapalić papierosa?non sens moja droga, nie uciekniesz przed takim środowiskiem ,ponieważ palacze chcą w ten sposób troszkę popuścić nerwon a widocznie twoje problemy ograniczają się do tego jaki kolor lakieru do paznokci wybrać i nie chcesz ich zrozumieć a jedynie zamykasz się w klatce wzoru idealnej kobiety niepalącej więc jeśli nie chcesz mieć więcej takich problemów ZACZNIJ PALIĆ lub napisz na koszulce apel jasnogórski:NIE DMUCHAĆ NA MNIE!!!!Lub zasponsoruj społeczeństwu plastry Nicorette. nara.
Złamanie regulaminu forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 23:58   #293
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Złamanie regulaminu forum.

Złosiu, a można wiedzieć dlaczego

przeciez Malkesz napisała, że jest młoda i dlatego nie zwraca innym dlatego uwagi (jesli dobrze wywnioskowałam z jej wypowiedzi), a Germini zapytała o wiek - czy to jest zakazane regulaminem ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 00:22   #294
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

No to ja się wypowiem

Otóż jestem niesamowicie podbudowana Niedawno gdy stałam na przystanku, doszedł chłopak (ok. 25 lat), który ZAPYTAŁ czy nie będzie mi przeszkadzało jeśli zapali Moja reakcja była taka Wmurowało mnie i w końcu odpowiedziałam, że może zapalić. A ja nienawidzę smrodu papierochów. No ujął mnie swoją kulturą i nie mogłam mu odmówić Poza tym wiatr mi sprzyjał
Buziak dla takich palaczy

Po raz pierwszy w moim życiu ktoś na przystanku ZAPYTAŁ czy może zapalić! Zawsze po prostu odpalali fajkę, a ja ustawiałam się tak abym nie musiała tego wdychać.
Na przystankach da się to znieść - śmierdzi to fakt, ale nie szczypie w oczy tak jak w lokalach.

Moją zmorą jest winda Często wsiadam do zakopconej i to jest ból
Kiedyś wisiała tabliczka z regulaminem i któryś punkt zawierał ZAKAZ PALENIA W WINDZIE. Od paru lat tabliczki nie ma, a zresztą i tak palący ją ignorowali. Czasami mam ochotę wielkimi literami wypisać markerem NIE PALIĆ W WINDZIE, ale przeca nie chcę być dewastatorem.

Na zakończenie - kiedy chodziłam do ogólniaka pewnego dnia zawisnął na ścianie plakat o papierosach i ich zgubnych skutkach. Przerażący był.
Były na nim płuca zaatakowane rakiem (realne medyczne zdjęcie), a pod nim napis: JUŻ PIERWSZY PAPIEROS MOŻE SPOWODOWAĆ RAKA. Może nie dosłownie tak, ale chodziło o to, że już pierwsza fajka może się źle skończyć.
Także mówienie, że mały dymek nie zaszkodzi niestety mija się z prawdą.

Kiedyś paliłam, ale nie będę. Zbyt dużo osób w mojej rodzinie odczuło lub odczuwa skutki palenia (nowotwory, zawały). Człowiek zaczyna się zastanawiać czy to nie przez ten nałóg i odechciewa się w trymiga
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 01:34   #295
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Germini zapytała o wiek - czy to jest zakazane regulaminem ?
zapomnialam, ze to nietakt - pytac kobiete o wiek
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:25   #296
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Wypraszam sobie takie teksty na mój temat.
Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Witam Droga Primavero! Otórz jestem jedną z paleczek o których wspominasz tylko że...ja nigdy nie dmucham nikomu w twarz a ktoś musi cię bardzo nie lubić ,aby to robić.
Skoro jesteś jedną z palaczek, o których mówiłam-to znaczy, że jesteś z tych chamskich -ponieważ na takie zachowania zwracałam uwagę i o takie mi chodziło. Sama sobie przeczysz swoją wypowiedzią; mogłabyś chociaż przeczytać wątek, w którym się wypowiadasz.
Poza tym-od kiedy małolatom sprzedają papierosy? Twoi rodzice wiedzą, że palisz?
Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
Druga sprawa to fakt, iż żalisz się do szklanego ekranu w którym widzisz swojego przyjaciela ,więc ja pytam :gdzie masz takich realnych ,czyżbyś wyprosiła ich z domu kiedy chceli zapalić papierosa?
Nie żalę się do ekranu, a koputer bynajmniej nie jest moim przyjacielem i kompletnie nie mam pojecia, dlaczego coś takiego przyszło ci do głowy...Według twojej wnikliwej analizy to chyba żadna z wizażanek nie ma przyjaciół,(także ty) ponieważ wypowiada się na fotrum, zamiast z nimi porozmawiać.
Moi przyjaciele rozumieją, że u mnie w domu się nie pali i nie robia mi z tego powodu problemów.

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
non sens moja droga, nie uciekniesz przed takim środowiskiem ,ponieważ palacze chcą w ten sposób troszkę popuścić nerwon a widocznie twoje problemy ograniczają się do tego jaki kolor lakieru do paznokci wybrać
Nie znasz mnie i nie masz pojęcia o moich ewentualnych problemach, więc się na ich temat nie wypowiadaj.

Cytat:
Napisane przez Ewelynka88
jeśli nie chcesz mieć więcej takich problemów ZACZNIJ PALIĆ lub napisz na koszulce apel jasnogórski:NIE DMUCHAĆ NA MNIE!!!!
Palić nie mama zamiaru, a co ma apel jasnogórski do palenia to już całkowicie nie rozumiem?

Wypraszam sobie personalne wycieczki na mój temat; jest to zabronione regulaminem i jeżeli jeszcze raz to zrobisz, powiadomię moderatorów o tym fakcie.

.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:48   #297
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Wypraszam sobie personalne wycieczki na mój temat; jest to zabronione regulaminem i jeżeli jeszcze raz to zrobisz, powiadomię moderatorów o tym fakcie.

.
Moderator śledzi wątek na bieżąco i powoli traci cierpliwość. Ponownie apeluję o wystudzenie emocji (choć poprzedni grzeczny apel wyraźnie trafił w ścianę) i nie stosowanie argumentów ad personam. Kieruję swoje słowa szczególnie do Evelynki88 i Primavery (nie ulegaj prowokacji!). Jeśli wzajemne obrzucanie się inwektywami będzie kontynuowane, obie strony dostaną po oficjalnym ostrzeżeniu.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:58   #298
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez pixie7
Moderator śledzi wątek na bieżąco i powoli traci cierpliwość. Ponownie apeluję o wystudzenie emocji (choć poprzedni grzeczny apel wyraźnie trafił w ścianę) i nie stosowanie argumentów ad personam. Kieruję swoje słowa szczególnie do Evelynki88 i Primavery (nie ulegaj prowokacji!). Jeśli wzajemne obrzucanie się inwektywami będzie kontynuowane, obie strony dostaną po oficjalnym ostrzeżeniu.

Przepraszam za to, że uległam prowokacji i dałam się ponieść emocjom, w zwiążku z czym w mojej wypowiedzi także pojawiły się "personalne wycieczki".
Po prostu oburzył mnie ton wypowiedzi ewelynki, gdyż wydaje mi się (może mylnie- jeśli tak, to proszę o zwrócenie mi uwagi na to) że w moich wypowiedzi nikogo nie obrażałam ani nie generalizowałam.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:35   #299
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Miało nie być wytykania palaczom ale nie mogę się powstrzymać bo mam palaczkę w domu - Moja Mamusia. A więc na jej przykładzie pali paczkę a gdyby mogła ( jak już kiedyś się zdarzało) dwie paczki dziennie. Wszystkie moje ubrania przechodzą tym smrodem muszę często wietrzyć. Nie da się siedzieć w tym samym pomieszczeniu co ona bo ledwo dycham. Nie da się jej powiedzieć "przestań palić" - straszenie rakiem też odpada. Do tego dochodzi jeszcze kaszlenie i tak zwane charkanie które nie jest miłe do słuchania. Cieszę się więc podwyżką papierosów szkoda tylko że będzie stopniowa i modlę się w duchu by to moja mame opamiętało. Dziękuję za wysłuchanie i życzę palaczkom wyjścia z nałogu.
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 14:40   #300
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Apropos może by stworzyć wątek w którym by można było się obrażać na wzajem tak zwany kosz emocji wyżyć sie zostawić i zapomniec, tak by nie zanieczyszczać innych wątków. To taka mała sugestia Pozdrawiam.


P.S. Ja nikogo nie obrzucam obelgami wole ignorować
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.