Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 14:57   #331
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Uuuu czyli diamencik to nie bardzo ?

A nakładałaś go może solo?? Nie pamiętam czy masz perłowy??

A jak Ci się kocanka podoba?? Będziesz chciała się jej pozbyć czy nie?
Pierwsze wrażenie z użycia diamentowego nie bardzo. Zrolował się w połączeniu z bambusowym, położony na filtr. Ale dam mu szansę, może solo będzie lepszy? A może za krótko odczekałam po nałożeniu filtra? (10 min )

Kocanka kocanka... hmm Zapach mi nie przeszkadza - ale zaznaczam, że użyłam dopiero raz. W końcu paczkę wczoraj odebrałam a nie tydz temu Na działanie muszę poczekać, ale póki co nie pozbywam się Odstąpię jeśli po jakimś czasie nie zauważę pozytywnych efektów. Póki co, zostawiam sobie
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.


Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2009-08-02 o 08:27 Powód: literówka grr ;)
Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:20   #332
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja mam takie pytanko z innej beczki do osób, które żelu hialuronowego używają już dłuższy czas Mianowicie zastanawiam mnie fakt na jak długo Wam starcza taka buteleczka pojemności 50ml?? Mam na myśli takie używanie dwa razy dzienne codziennie
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 07:57   #333
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez wiewiora1986 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanko z innej beczki do osób, które żelu hialuronowego używają już dłuższy czas Mianowicie zastanawiam mnie fakt na jak długo Wam starcza taka buteleczka pojemności 50ml?? Mam na myśli takie używanie dwa razy dzienne codziennie
mnie przy takim używaniu (a daję tak ok 2-3 krople rano i tyle samo wieczorem) starcza spokojnie na 2 m-ce (a nawet dłużej, bo gdy po 2 m-cach dostałam kolejną zamówiona paczkę, nadal miałam trochę 'starego' żelu).
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 13:36   #334
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Juz nie mgoe doczekac sie mojego kolejnego zamowienia, ktore zbliza sie wielkimi krokami - zeby ograniczyc swoje zapedy obiecałam sobie, ze zamawiac bede wtedy gdy na wykonczeniu bedzie serum flavo . Mam ogromna ochote wyprobowac puder bambusowy z jedwabiem, olejek kocankowy i kokosowy oraz hydrolat z kocanki, ktorego mialam tylko probke i mnie zachwycil . Jeszcze eclipta mnie kusi i inne hydrolaty... ech to BU... niby wsyztsko tam tanie, ale jak sie czlowiek obkupi to mozna sie wyzbyc troche grosza

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-01 o 13:38
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 15:07   #335
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

A ja ostatnio nie zamówiłam Flavo, bo doszlam do wniosku, że przerzucam się na mazidla i taniej wyjdzie. Po czasie dochodzę do wniosku, że chyba muszę złożyć kolejne zamówienie w BU Bo po pierwsze, nie chce mi się robić tego zamówienia w mazidłach, po drugie, samo mieszanie hialuronu w proszu wyczerpało moje biochemiczne zapasy sił Chyba jednak pozostanę przy łatwiejszej wersji - BU
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 18:48   #336
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Juz nie mgoe doczekac sie mojego kolejnego zamowienia, ktore zbliza sie wielkimi krokami - zeby ograniczyc swoje zapedy obiecałam sobie, ze zamawiac bede wtedy gdy na wykonczeniu bedzie serum flavo . Mam ogromna ochote wyprobowac puder bambusowy z jedwabiem, olejek kocankowy i kokosowy oraz hydrolat z kocanki, ktorego mialam tylko probke i mnie zachwycil . Jeszcze eclipta mnie kusi i inne hydrolaty... ech to BU... niby wsyztsko tam tanie, ale jak sie czlowiek obkupi to mozna sie wyzbyc troche grosza
Ja też się już nie mogę doczekać zakupów . Czaję się na kocankowe cuda (hydrolat i olej), tyle że przeraża mnie pojemność oleju (10 ml zużywam pół roku, to 50-ki w życiu nie zdążę zużyć przed upływem terminu ważności ).
A i muszę podziękować Lenkapumie za odwiedzenie od zakupu pudru diamentowego . Może kiedyś się skuszę, ale na razie wystarczy mi bambus z jedwabiem i perłowy, które już mam. Nie zbankrutuje przynajmniej przy zakupach
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:10   #337
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Talking Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczynki malinki... przetestowalam juz troche kosmetykow i mogę podzielic sie z informacjami! olej tamanu - rewelacja!!!!!! no po prostu moje pryszcze maleja w oczach! dodaje troche do niego panthenolu i jest bosko! co do hydrolatu aloesowego to tez rewelka!!!!!!!!! olej kokosowy na wlosy nalozylam i chodzilam pol dnia i cala noc - ciezko bylo mi go zmyc z wlosow i troche je splatalam a mam do pasa wiec potem godzine rozczesywalam - jednak bylo warto! swieca sie jak psu .... :P co do bambudowego z jedwabiem - hmmmmm nie bardzo jakbym maka sie wysmarowala, to samo ze skrobia! potem musze nakladac mineralny ciemniejszy i w koncu mam tapete ze paznokciem mozna scierac sprobuje ograniczyc go do minimum ale ja mam na buzi taki meszek maly mam problemy z hormonami i stac tez moje krosty i mam wrazenie ze te biale pudry mi sie osadzaja na tych wloskach cco wy na to?
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 22:46   #338
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
co do bambudowego z jedwabiem - hmmmmm nie bardzo jakbym maka sie wysmarowala, to samo ze skrobia! potem musze nakladac mineralny ciemniejszy i w koncu mam tapete ze paznokciem mozna scierac sprobuje ograniczyc go do minimum ale ja mam na buzi taki meszek maly mam problemy z hormonami i stac tez moje krosty i mam wrazenie ze te biale pudry mi sie osadzaja na tych wloskach cco wy na to?
Może z czasem nabierzesz wprawy i uda ci się go mniej nakładać , u mnie go nie widać , ale za to nie lubie w dotyku swojej twarzy - nie ma to jak puder z talkiem - miękość , miękość po trzykroć
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 23:09   #339
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A i muszę podziękować Lenkapumie za odwiedzenie od zakupu pudru diamentowego . Może kiedyś się skuszę, ale na razie wystarczy mi bambus z jedwabiem i perłowy, które już mam. Nie zbankrutuje przynajmniej przy zakupach
Twój portfel będzie ciut pełniejszy
Miałam dziś drugie podejście do diamentowego. Najpierw zrobiłam maseczkę aspirynową, która pięknie mi oczyściła i wygładziła skórę, potem wymieszałam trochę hialuronu z Iwostinem na naczynka i na to puder diamentowy. Efekt był naprawdę fajny Tym razem nic mi się nie zrolowało. Wydaje mi się, że efekt rozświetlenia i wewnętrznego blasku (jednak był ) dało połączenie aspirynki i diamentowego. Obserwacje na chwilę obecną - na tłusty filtr diamentowy się nie nadaje w moim przypadku, na krem, który ładnie wchłania się do matu jak najbardziej

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
co do bambudowego z jedwabiem - hmmmmm nie bardzo jakbym maka sie wysmarowala, to samo ze skrobia! potem musze nakladac mineralny ciemniejszy i w koncu mam tapete ze paznokciem mozna scierac sprobuje ograniczyc go do minimum ale ja mam na buzi taki meszek maly mam problemy z hormonami i stac tez moje krosty i mam wrazenie ze te biale pudry mi sie osadzaja na tych wloskach cco wy na to?
A jak aplikujesz? Wklepujesz ilość pudru nałożoną na puszek czy pędzelkiem rozprowadzasz jak róż? Wklepanie daje lepszy efekt, przynajmniej u mnie - wtedy puder się wchłania. Przy "przesuwaniu" pędzlem faktycznie zostaje go trochę na włoskach. Spróbuj A jeśli dalej będzie niedobrze, to nie ma rady, trzeba szukać dalej.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 23:33   #340
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość


A jak aplikujesz? Wklepujesz ilość pudru nałożoną na puszek czy pędzelkiem rozprowadzasz jak róż? Wklepanie daje lepszy efekt, przynajmniej u mnie - wtedy puder się wchłania. Przy "przesuwaniu" pędzlem faktycznie zostaje go trochę na włoskach. Spróbuj A jeśli dalej będzie niedobrze, to nie ma rady, trzeba szukać dalej.
Ja też tak nakładam , i jest ok.
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 08:09   #341
casjopea5555
Raczkowanie
 
Avatar casjopea5555
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

No doszła do mnie paczka z BU gdzie m.in. zamówiłam tonik PHA 6% i teraz nasuwa się pytanie skoro to jest tonik to mogę go stosować codziennie np na noc ?? I czy się ni pogryzie z tonikiem z octu jabłkowego własnej roboty który chciała bym smarować rano? Kurcze mam za małą łazienkę żeby spokojnie się rozłożyć z moimi miksturkami
casjopea5555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 08:31   #342
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Tonik można stosować stale, co 2 dni lub 1-2 razy w tygodniu lub według uznania. Nie polecamy stosowania toniku codziennie.
Na stronie BU jest zamieszczona instrukcja stosowania. Nie polecają codziennie, więc ja bym się posłuchała.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 09:32   #343
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja stosuję tonik PHA razw tygodniu i widzę rezultaty. Co prawda nie mam cery trądzikowej, tylko naczynkową, ale czasem czuję potrzebę oczyszczenia jej po filtrach itp. Po użyciu toniku wszelkie pryszczyki znikają Tonik działa rewelacyjnie. Ale codienne używanie to byłaby przesada.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 11:32   #344
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

[QUOTE=karolamaria89;13523 104]Dziewczyny mam takie pytanie do tego używania pudru z BU pod filtr : Jeżeli nakładam żel hialuronowy z olejkami to na to puder i potem filtr ? Bo przeczytałam gdzieś tu na forum że stosowanie nawilżających kremów pod filtr ogranicza działanie filtrów, czy żelu h. też to dotyczy
-..................
żel z olejkami,po wchłonięciu filtr,, na to dopiero puder bambusowy lub bambusowy z jedwabiem





---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie wiem, który zamówić: perłowy czy bambusowy.
........
jesli potrzebujesz matowienia zamów bambusowy,a najlepiej bambusowy z jedwabiem... perłowy jest raczej produktem pielęgnacyjnym,a nie pudrem wykonczeniowym
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 14:15   #345
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Ja stosuję tonik PHA razw tygodniu i widzę rezultaty. Co prawda nie mam cery trądzikowej, tylko naczynkową, ale czasem czuję potrzebę oczyszczenia jej po filtrach itp. Po użyciu toniku wszelkie pryszczyki znikają Tonik działa rewelacyjnie. Ale codienne używanie to byłaby przesada.
Potwierdzam. Po pierwszym użyciu twarz mi się trochę zaczerwieniła, a policzki delikatnie szczypały, ale wszystko szybko wróciło do normy, a rano syfki były o wiele mniejsze, przysuszone i już nie bolące. Tak szybkiego działania nie ma ani sudokrem, ani żadne punktowe żele. Wrażenia pozytywne Mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie czasu uzyskam gładką i jednolitą buźkę.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 14:16   #346
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Ja stosuję tonik PHA razw tygodniu i widzę rezultaty. Co prawda nie mam cery trądzikowej, tylko naczynkową, ale czasem czuję potrzebę oczyszczenia jej po filtrach itp. Po użyciu toniku wszelkie pryszczyki znikają Tonik działa rewelacyjnie. Ale codienne używanie to byłaby przesada.
Potwierdzam. Po pierwszym użyciu twarz mi się trochę zaczerwieniła, a policzki delikatnie szczypały, ale wszystko szybko wróciło do normy, a rano syfki były o wiele mniejsze, przysuszone i już nie bolące. Tak szybkiego działania nie ma ani sudokrem, ani żadne punktowe żele. Wrażenia pozytywne Mam nadzieję, że w dłuższej perspektywie czasu uzyskam gładką i jednolitą buźkę.
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:08   #347
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej !
Przymierzam się do zakupów w BU
Moje pytanie dotyczy hydrolatu- a mianowicie, jaki wybrać. Mam cerę mieszaną, zanieszczyszczoną, ale z tendencją do przesuszania. Chcę z pomocą BU zawalczyć z zaskornikami i niedoskonałościami Jaki hydrolat wg. was najlepiej oczyści twarz ? Zastanawiam się między generaniowym a oczarowym.

Ponadto planuję zakup
- toniku BHA 10 proc - ale tu też mam wątpliwości. Może powinnam wziąć 6 proc albo 8 - ten różano mleczny ? Za pomocą tego toniku chcę oczyścić pory i pozbyć się tych okropnych zaskórników :/
- olejek myjący
- LEMON plus żel hialuronowy
-peeling z bromeliną.

Mam nadzieję,że za pomocą tych specyfików chociaż trochę uspokoję cerę i wyleczę z niedoskonałości.
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:29   #348
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej !
Przymierzam się do zakupów w BU
Moje pytanie dotyczy hydrolatu- a mianowicie, jaki wybrać. Mam cerę mieszaną, zanieszczyszczoną, ale z tendencją do przesuszania. Chcę z pomocą BU zawalczyć z zaskornikami i niedoskonałościami Jaki hydrolat wg. was najlepiej oczyści twarz ? Zastanawiam się między generaniowym a oczarowym.

Ponadto planuję zakup
- toniku BHA 10 proc - ale tu też mam wątpliwości. Może powinnam wziąć 6 proc albo 8 - ten różano mleczny ? Za pomocą tego toniku chcę oczyścić pory i pozbyć się tych okropnych zaskórników :/
- olejek myjący
- LEMON plus żel hialuronowy
-peeling z bromeliną.

Mam nadzieję,że za pomocą tych specyfików chociaż trochę uspokoję cerę i wyleczę z niedoskonałości.
Plan zakupów ok. Hydrolatu nie poradze , ale toniki tak . Weź na początek mleczno -różany , lepszy na lato i dobry w działaniu . 10 % AHA i BHA - to siekiera , nie można go używać codziennie , raz- dwa razy na tydzień jest świetny . Ja wzięłam oba na raz - opłaty pocztowe są drogie
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 15:31   #349
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej !
Przymierzam się do zakupów w BU
Moje pytanie dotyczy hydrolatu- a mianowicie, jaki wybrać. Mam cerę mieszaną, zanieszczyszczoną, ale z tendencją do przesuszania. Chcę z pomocą BU zawalczyć z zaskornikami i niedoskonałościami Jaki hydrolat wg. was najlepiej oczyści twarz ? Zastanawiam się między generaniowym a oczarowym.

Ponadto planuję zakup
- toniku BHA 10 proc - ale tu też mam wątpliwości. Może powinnam wziąć 6 proc albo 8 - ten różano mleczny ? Za pomocą tego toniku chcę oczyścić pory i pozbyć się tych okropnych zaskórników :/
- olejek myjący
- LEMON plus żel hialuronowy
-peeling z bromeliną.

Mam nadzieję,że za pomocą tych specyfików chociaż trochę uspokoję cerę i wyleczę z niedoskonałości.
Znaczna część wizażanek wychwala hydrolat oczarowy do cery zanieczyszczonej. Ja do nich należę Oprócz korzystnego działania, przepięknie pachnie (chociaż to kwestia gustu).
CO do toniku, ja też się zastanawiałam, który wybrać. Wybór padł na PHA 6% z dwóch względów - nie jest fotouczulający i można stosować go latem nawet przy braku ochrony przeciwsłonecznej (przy BHA10% musiałabyś się starannie filtrować), a po drugie ma mniejsze stężenie, co wydaje mi się bezpieczniejszą opcją jak na pierwszy raz.
Olejek myjący - popieram zakup, bardzo go sobie chwalę za przyjemność jaką dostarcza jego użycie i za dobry efekt oczyszczania,
Peeling z bromelainą - super oczyszcza, ujednolica i uspokaja cerę. Efekt już po pierwszym użyciu. Może szczypać.
LEMON - mnie najprawdopodobniej zatyka, ale również jest chwalony przez wizażanki. Trzeba samej spróbować
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-02, 19:38   #350
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
A jak aplikujesz? Wklepujesz ilość pudru nałożoną na puszek czy pędzelkiem rozprowadzasz jak róż? Wklepanie daje lepszy efekt, przynajmniej u mnie - wtedy puder się wchłania. Przy "przesuwaniu" pędzlem faktycznie zostaje go trochę na włoskach. Spróbuj A jeśli dalej będzie niedobrze, to nie ma rady, trzeba szukać dalej.
no wlasnie rozprowadzam normalnie albo malymi koleczkami. sprobuje zrobic tak jak radzisz - dzieki. moze jednak jakos sie naucze go stosowac albo po prostu nie ejst dla mnie! pozdr

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

dziewczyny mam pytanie! ktory olej jest lepszy? normalny czy ekologiczny? bo gdzies przeczytalam ze ekologiczny ma lagodniejsze dzialanie .... to prawda? chyba jakas bzdura!
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 22:03   #351
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Znaczna część wizażanek wychwala hydrolat oczarowy do cery zanieczyszczonej. Ja do nich należę Oprócz korzystnego działania, przepięknie pachnie (chociaż to kwestia gustu).
CO do toniku, ja też się zastanawiałam, który wybrać. Wybór padł na PHA 6% z dwóch względów - nie jest fotouczulający i można stosować go latem nawet przy braku ochrony przeciwsłonecznej (przy BHA10% musiałabyś się starannie filtrować), a po drugie ma mniejsze stężenie, co wydaje mi się bezpieczniejszą opcją jak na pierwszy raz.
Olejek myjący - popieram zakup, bardzo go sobie chwalę za przyjemność jaką dostarcza jego użycie i za dobry efekt oczyszczania,
Peeling z bromelainą - super oczyszcza, ujednolica i uspokaja cerę. Efekt już po pierwszym użyciu. Może szczypać.
LEMON - mnie najprawdopodobniej zatyka, ale również jest chwalony przez wizażanki. Trzeba samej spróbować
Dzięki,że odpowiedziałaś Co do filtra to mam zamiar używać regularnie więc nawet przy toniku z niskim stężeniem zaopatrzę się w niego
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 23:05   #352
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny a co dla cery tradzikowej sie sprawdza? (oprocz oleju tamanu)


I oczywiscie oprocz kwasow bo ja sie boje laczyc retoidy, tlenek benzoilu z kwasami jeszcze
tak żeby przeciwdzialalo powstawaniu pryszczy a i oprocz peelingow bo boje sie na podrazniona skore stosowac

(swoja droga juz od roku nie mam tradziku, żadnych pryszczy (nie liczac incydentu z zapychajacym mnie primerem ryzowym) ale to siedzi w czlowieku;/
doradzcie coś dziewczyny, jeśli znacie cos dobrego
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 23:47   #353
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
I oczywiscie oprocz kwasow bo ja sie boje laczyc retoidy, tlenek benzoilu z kwasami jeszcze
tak żeby przeciwdzialalo powstawaniu pryszczy a i oprocz peelingow bo boje sie na podrazniona skore stosowac
(swoja droga juz od roku nie mam tradziku, żadnych pryszczy (nie liczac incydentu z zapychajacym mnie primerem ryzowym) ale to siedzi w czlowieku;/
doradzcie coś dziewczyny, jeśli znacie cos dobrego
ja stosuję retinoidy i nadtlenek benzoilu, a w zamiarze mam jeszcze kwasy (ponownie) włączyć do pielęgnacji
Za dużo? Moze, ale tak jak napisałaś, to siedzi w człowieku :/ Każda najmniejsza kropeczka na mojej twarzy nie daje mi spokoju

Myślałaś o serum lemon? (czy pisząc tamanu miałaś na myśli tamanu z salicylem?) Ja chyba sobie zrobię serum z kwasem salicylowym na oleju z pachnotki (akurat nie z BU, a ZSK, ale podobno ma właściwości przeciwtrądzikowe - ten olej - jakaś Wizażanka gdzieś polecała)
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 12:03   #354
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam pytanie o serum amla-czy ten ekstrakt z amli też Wam się tak trudno i długo rozpuszcza, czy może ja trafiłam na jakiś dziwny?? miał konsystencję takiej jakby grudkowatej żywicy chyba z pół godz. próbowałam go rozpuścić tą bagietką a i tak zostały niewielkie grudki łatwo nie było tym bardziej, że mam obecnie do dyspozycji tylko jedną rękę i to w dodatku lewą prawa nieruchoma po zwichnięciu i złamaniu. pierwszy raz robiłam to serum więc nie wiem czy to normalne z tą trdno rozpuszczalną amlą. poza amlą wszystko inne poszło gładko mimo, że jedną rękę
bosti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 15:53   #355
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja też się już nie mogę doczekać zakupów . Czaję się na kocankowe cuda (hydrolat i olej), tyle że przeraża mnie pojemność oleju (10 ml zużywam pół roku, to 50-ki w życiu nie zdążę zużyć przed upływem terminu ważności ).
A i muszę podziękować Lenkapumie za odwiedzenie od zakupu pudru diamentowego . Może kiedyś się skuszę, ale na razie wystarczy mi bambus z jedwabiem i perłowy, które już mam. Nie zbankrutuje przynajmniej przy zakupach
Z tego co pamietam my zamawiamy wspolnie Ciekawe czy jeszcze jakies Szczecinianki do nas dołacza - trzeba je na naszym watku pomolestowac .
Moze kocankowy olej przyda sie tez na ciało? Jak to ktos keidys trafnie okreslil "neich odwłok też ma coś specjalnego" . Ja oleju bede uzywała z mama, ktora ma duze problemy naczynkowe.
A jak odczucia co do pudru z jedwabiem i perłowego? Na ktoryś z nich sie własnie czaje Diament rowniez sobie daruje
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:40   #356
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam my zamawiamy wspolnie Ciekawe czy jeszcze jakies Szczecinianki do nas dołacza - trzeba je na naszym watku pomolestowac .
Moze kocankowy olej przyda sie tez na ciało? Jak to ktos keidys trafnie okreslil "neich odwłok też ma coś specjalnego" . Ja oleju bede uzywała z mama, ktora ma duze problemy naczynkowe.
A jak odczucia co do pudru z jedwabiem i perłowego? Na ktoryś z nich sie własnie czaje Diament rowniez sobie daruje
Ja też jestem ze Szczecina
Chętnie dołączę do wspólnych zakupów.

pozdrowionka
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 21:52   #357
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Ja też jestem ze Szczecina
Chętnie dołączę do wspólnych zakupów.

pozdrowionka
Swietnie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76533 <-- zapraszam do watku szczecinskiego Obmyslamy tez luzno jakies spotkanie moze wypali...
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-03, 22:57   #358
matte21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: WWa
Wiadomości: 151
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

o ranyyyyy tak sobie mysle o sobie i nie moge sie nadziwic jaka ja jestem !!!! zrobilam kolejne zakupy na BU- w sumie w ciagu ost tyg na 300 zl!!!! zaczelam uzywac wszysktiego naraz! lacznie z aspirynowym tonikiem, mazidlowymi dodatkami - oraz lekkim opalaniem bo akurat bylam nad woda ;] do tego zmienilam tabletki anty!!! przeciez nawet jak cos mi super podpasuje albo i nie to nie bede wiedziala co to!!!!!!
ehhh co za charakter... jak sie juz na cos zjaram to ze skrajnosci w skrajnosc! mam nadzieje ze poprwi to moja cere - juz jest lepsza mimo ze mam guza na brodzie i guza nad brwia ale ogolnie jakos taka ladniejsza! pewnie to zasluga slonca ktore przyspieszylo gojenie sie poprzedniego wysypu! czy ktos na tym forum tez jest takim przyglupkiem jak ja??? aha i dodam ze jak juz robie sobie jakies serum albo cos w tym rodzaju to dodaje wszyskto co mozliwe i co kupilam np zrobilam sobie hialuronowy z tamanu i pantenolem , potem nalozylam na to lemona a na pryszcze i tu uwaga !!!!! panthenol, niacyna, tamanu, glinka zielona, glinka multi cos tam, kaolin, aspiryna, detreomecyna, i wczensiej posmarowalam dawercinem i dalacinem T .... wiem powinnam sie leczyc!!!! mam jakas obsesje!

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

lecze sie na tradzik juz kilkanascie lat jestem po kuracji aknenorminem i nic mam 25 lat i wygladam jak nastolatka - w zlym tego slowa znaczeniu! jestem zdesperowana! jest lato a ja bez makijazu wstydze sie wyjsc! rano jak wstaje to peirwsza mysl czy te krosty z wczoraj sie zagoily, czy naszly ropa spowrotem i czy mam jakies nowe! Od tego zalezy moj humor w ciagu dnia i plany na nastepne dni! mam zniszczona skore wszelakimi antybiotykami, retinoidami i kwasami!!! pielegnacja z BU to moja nadzieja ale boje sie ze znowu zrobie sobie krzywde bo nie znam umiaru! Fajnie by bylo jakby na forum dolaczyla jakas dermatolog, farmaceutka ktora zna sie na robieniu kremow i innych substancji ktore sobie rpzygotowywujemy! pozdrawiam, ide spac! mam dola buzi dziewczyny
matte21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 01:50   #359
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, powiedzcie na jak dlugo wystarcza Wam peeling bromelaninowy?
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:30   #360
Lenkapuma
Zakorzenienie
 
Avatar Lenkapuma
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 050
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
o ranyyyyy tak sobie mysle o sobie i nie moge sie nadziwic jaka ja jestem !!!! zrobilam kolejne zakupy na BU- w sumie w ciagu ost tyg na 300 zl!!!! zaczelam uzywac wszysktiego naraz! lacznie z aspirynowym tonikiem, mazidlowymi dodatkami - oraz lekkim opalaniem bo akurat bylam nad woda ;] do tego zmienilam tabletki anty!!! przeciez nawet jak cos mi super podpasuje albo i nie to nie bede wiedziala co to!!!!!!
ehhh co za charakter... jak sie juz na cos zjaram to ze skrajnosci w skrajnosc! mam nadzieje ze poprwi to moja cere - juz jest lepsza mimo ze mam guza na brodzie i guza nad brwia ale ogolnie jakos taka ladniejsza! pewnie to zasluga slonca ktore przyspieszylo gojenie sie poprzedniego wysypu! czy ktos na tym forum tez jest takim przyglupkiem jak ja??? aha i dodam ze jak juz robie sobie jakies serum albo cos w tym rodzaju to dodaje wszyskto co mozliwe i co kupilam np zrobilam sobie hialuronowy z tamanu i pantenolem , potem nalozylam na to lemona a na pryszcze i tu uwaga !!!!! panthenol, niacyna, tamanu, glinka zielona, glinka multi cos tam, kaolin, aspiryna, detreomecyna, i wczensiej posmarowalam dawercinem i dalacinem T .... wiem powinnam sie leczyc!!!! mam jakas obsesje!

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

lecze sie na tradzik juz kilkanascie lat jestem po kuracji aknenorminem i nic mam 25 lat i wygladam jak nastolatka - w zlym tego slowa znaczeniu! jestem zdesperowana! jest lato a ja bez makijazu wstydze sie wyjsc! rano jak wstaje to peirwsza mysl czy te krosty z wczoraj sie zagoily, czy naszly ropa spowrotem i czy mam jakies nowe! Od tego zalezy moj humor w ciagu dnia i plany na nastepne dni! mam zniszczona skore wszelakimi antybiotykami, retinoidami i kwasami!!! pielegnacja z BU to moja nadzieja ale boje sie ze znowu zrobie sobie krzywde bo nie znam umiaru! Fajnie by bylo jakby na forum dolaczyla jakas dermatolog, farmaceutka ktora zna sie na robieniu kremow i innych substancji ktore sobie rpzygotowywujemy! pozdrawiam, ide spac! mam dola buzi dziewczyny
Opanuj się. W przeciwnym razie nic z nowej pielęgnacji nie będzie. Uwrażliwisz cerę, podrażnisz skórę, być może zapchasz i będzie jeszcze gorzej niż przed BU. Nową pielęgnacje wprowadza się stopniowo, powoli i obserwuje reakcję skóry na poszczególne produkty. Nie każdy może Ci służyć, a skąd będziesz wiedziała, który szkodzi ładując na twarz co-tylko-się-da? Nie widzę tego.. przez ten brak umiaru możesz się szybko zniechęcić do produktów, które w dłuższej perspektywie czasu pomogły wielu wizażankom.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie na jak dlugo wystarcza Wam peeling bromelaninowy?
Jak długo? To zależy od częstotliwości robienia peelingu Lepiej zapytać na ile peelingów
Ja mam za sobą 5, a ubyło mi zaledwie 1/5 proszku. Tak na oko
__________________
Jeśli jest ci źle, mocno przytul kota – I to wszystko.
Teraz źle jest kotu.

Lenkapuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.