Bułgaria - OBOZY, terminy wyjazdów,miejsca, biura - wątek zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 20:51   #31
andrew_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
GG do andrew_90
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

jade w tym roku własnie do horyzonta miedzy 7 a 20 sierpnia mam nadzieje ze nie bd zawiedzony tymi pokojami, w szczegolność "tą dziurką na środku łazienki"
andrew_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:02   #32
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez andrew_90 Pokaż wiadomość
jade w tym roku własnie do horyzonta miedzy 7 a 20 sierpnia mam nadzieje ze nie bd zawiedzony tymi pokojami, w szczegolność "tą dziurką na środku łazienki"
Ta 'dziurka' to niezła beka my tu wiesz,biedna Polska,a oni wydają się pod tym względem jeszcze bardziej zacofani;p nie no niezłe udogodnienie w gruncie rzeczy - nie trzeba myć kabiny przysznicowej ani wycierać po każdym użyciu,wystarczy raz na jakiś czas zmyć podłogę...co jednak zmusza do użycia klapek pod prysznicem =] zazdroszcze,dobrej zabawy!
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 14:30   #33
001Justyna
Raczkowanie
 
Avatar 001Justyna
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 104
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Zlote Piaski.....to bylo tak dawno Wybralismy sie na taki spontan na 3 samochody, bez hotelu , zupelnie w ciemno przez Rumunie (przecudne ,niezapomniane Karpaty)do Blugarii i w sumie po drodze zadecydowalismy ze to beda Zlote Piaski Mieszkalismy na kempingu w domkach, nic specialnego, ale to nie bylo wazne. Straszna byla wedrowka z plazy, szlo sie chyba z 15 min pod gore Jesli ktos jedzie tam zeby dobrze poimprezowac to kluby nie zrobily na mnie dobrego wrazenia, zupelnie mi nie podeszly.Takie typowe DYSKOTEKI dla turystow. Ale plaza i klimat ogolnie super Bylam w tym samym czasie na jednodniowej wycieczce w miasteczku Sloneczny Brzeg i musze przyznac , ze zrobilo na mnie duzo lepsze wrazenie!!!Gdybym mogla wybrac jeszcze raz byl by to Sloneczny Brzeg.
__________________
Czy pamiętasz jak się idzie? Trzeba minąć cały świa...
001Justyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 14:00   #34
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Mam pytanie. 7 lipca wylatuję właśnie do Sofii. PLN na którą walutę mam wymienić, na Euro czy na Lewe (chyba na to drugie, bo jeszcze tam euro nie ma, nie?) Słyszałam, że oszukują w kantorkach, czy to prawda. Czy moge wymienic PLN na Lewe na Okeciu?
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 14:11   #35
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. 7 lipca wylatuję właśnie do Sofii. PLN na którą walutę mam wymienić, na Euro czy na Lewe (chyba na to drugie, bo jeszcze tam euro nie ma, nie?) Słyszałam, że oszukują w kantorkach, czy to prawda. Czy moge wymienic PLN na Lewe na Okeciu?
Po pierwsze - zazdroszcze i życzę dobrej zabawy
Hmm...o ile dobrze pamiętam,to ja brałam pół na pół - trochę w lewach,trochę w EURO(które tam wymieniłam)w każdym razie obowiązującą walutą są lewe.
Nie we wszystkich kantorkach oszukują,jednak na mieście możesz spotkać 'koników',którzy chcą Cię naciągnąć.Mnie ani razu nie oszukano proponuję wziąć podręczny kalkulatorek i przed okienkiem samemu najpierw sobie wyliczyć ile powinno się dostać,porównać pare kantorków,a jest ich sporo.
Pozdrawiam
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 14:13   #36
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Po pierwsze - zazdroszcze i życzę dobrej zabawy
Hmm...o ile dobrze pamiętam,to ja brałam pół na pół - trochę w lewach,trochę w EURO(które tam wymieniłam)w każdym razie obowiązującą walutą są lewe.
Nie we wszystkich kantorkach oszukują,jednak na mieście możesz spotkać 'koników',którzy chcą Cię naciągnąć.Mnie ani razu nie oszukano proponuję wziąć podręczny kalkulatorek i przed okienkiem samemu najpierw sobie wyliczyć ile powinno się dostać,porównać pare kantorków,a jest ich sporo.
Pozdrawiam
A na Okeciu nie da się wymienic na Lewe?
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 15:08   #37
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

moge sie wypowiedzieć bo tydzien temu wrocilam z bulgarii. bylo suuuper. co pradwa nie bylam w zlotych piaskach, ale w sw.wlasie (4,5 km od sloneczneog brzegu) i bylo fantastycznie. co do kantorow-najlepiej wymieniac w banku. nas w kantorze raz probowanooszukac na 10 lewa (ok. 20 zl), ale jak wymienialismy to chodzilismy z komorkami i na kalkulatorze wczesniej liczylismy i wiedzielismy ile dostaniemy.
co do lazienki, tez nie mielismy brodzika, dzien w dzien jednak sprzataczka myla nam lazienke i pokoj oraz balkon, wiec naprawde nie bylo na co narzekac. zadnej grzybicy itp nie przywiezlismy.
nie wiem jak jest w piaskach bo to troszke mniejsze od sl. brzegu ale ja jestem zadowolona ze nie pojechalam do brzegu tylko do wlasu. w brzegu to na plazy lezak przy lezaku, zero prywatnosci. u nas bylo duzo miejsca na plazy i jak nie chcialam to nie musialam sluchac krzyczacych do siebie anglikow, niemcow czy tez placzacych przez cale lezakowanie dzieci.
zalacze zdjecie z plazy w sl. brzegu jakby ktos byl zainteresowany.
jakby ktos mial jakies pytania - sluze pomoca bo tak jak mowie, jestem na swiezo po...
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 15:14   #38
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

przepraszam, nie dam rady teraz wyslac, bo cos kompurter mi wariuje i strasznie wolno chodzi, jutro jak moj brat przyjedzie i cos z tym zrobi to zalacze
pozdrawiam
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-04, 13:27   #39
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
A na Okeciu nie da się wymienic na Lewe?
Sportsmenko - da się, ale to się nie opłaca! Nie wymieniaj też w kantorach na lotnisku w Sofii.

Najlepiej wziąć euro i wymienić na miejscu np. w banku. W kantorach też można, jeśli będziesz uważać, dobrze policzysz i sprawdzisz czy w środku kantoru nie ma innej tabliczki niż na zewnątrz, to powinno być ok. Ale w Sofii przecież banków nie brak!

Możesz też wybierać pieniądze z bankomatów, z tego co pamiętam przy większych sumach jest to opłacalne w przeciwieństwie do kupowania lewów w Polsce
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 14:24   #40
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

W Złotych Piaskach najlepiej wymieniać w kantorach oddalonych od deptaka, gdzieś na obrzeżach.

Wystrzegajcie się akntorów, gdzie jest podana tylko jedna cena - napewno dużo na tym starcicie.
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 21:23   #41
tymonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

W Złotych Piaskach naljepiej wymieniać pieniążki w dwóch bankach, które znajdują się koło posterunku policji. Znajduje się tam także w podwórzu tani sklep. Posterunek znajduje się opodal skrzyżowania ze światłami.
tymonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-08, 13:41   #42
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

O co do tego sklepu to sie zgodze - jest tam bardzo tanio, tylko on wygląda trochę niepozornie, ale zakupy w nim robić warto
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-08, 17:19   #43
ola_23
Raczkowanie
 
Avatar ola_23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: blue sky
Wiadomości: 40
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

A był ktoś w hotelu Temida? Jakie warunki i jedzenie ?
__________________
szukam zabójczo dobrego tuszu do krótkich rzęs
ola_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 07:32   #44
tymonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Niestety nie byłam w tym hotelu. My byliśmy w Excelsiorze. Na www.wakacje.pl wejdż na stronie głównej w hotele. Kliknij Bułgarię, potem poszukaj Złote Piaski i tam znajdziesz w spisie hoteli Temidę oraz 23 opinie ludzi, którzy w nim byli.
tymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 19:58   #45
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

A ja dzis wrocilam wlasnei z bulgarii... bylam w hotelu horyzont jak jakies pytania macie to prosze na priv
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 13:33   #46
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Ja bylam w hotelu Silver.Jakby ktos sie wybieral.
Najmilej z calego urlopu wspominamy nasz apartament z widokiem na morze za ktory musielismy doplacic az 200 Euro .Jednak wspomnienia zostana na cale zycie.
Wczesniej pokoj przydzielony nam katastrofalny. Na parterze , ciemny , wilgotny , zero prywatnosci bo inni goscie hotelowi spacerowali waskim chodniczkiem zagladajc nam do pokoju.Widok na wysoki mur.
Inne pokoje , te z widokiem na morze podobno sa ladne , podobne do tych w katalogu.
Ja wiem , ze do Bulgarii juz nie wroce , odradzamy ja tez naszym znajomym ,tym ktorzy sa dosyc wymagajacy.Jedni pojechali mimo to i tez rozczarowani.
Natomiast kazdego kto jedzie przestrzegamy przed oszustami i zlodziejami.
To wazne , bo jak ktos straci wszystkie pieniadze zamiast wypoczywac bedzie sie smucic.
Nas chciano oszukac , okrasc tez nas chciano kilka razy a raz(kobieta z dzieckiem) i najpiekniejsze bylo to ,ze moj maz wyczul jej reke w swojej kieszeni i zrobil krok do przodu , ze tamta sie o malo nie wywrocila .Udala zaskoczona o co chodzi ? po czym uciekla.
Znajomi zgodnie potwierdzaja , ze kradna tam na potege , najlepiej pieniadze nosic w kilku miejscach ,by miec za co wrocic do hotelu.
Najgorsze targi i sztuczny tlok.Kobiety zachwycajace sie jakims towarze ,tez sa lakomym kaskiem , bo w tejze chwili zapominaja o calym swiecie.
Ostatnio zapytalismy z mezem jednych znajomych ,dlaczego oni jezdza non stop do Zlotych Piaskow , skoro tam tak brzydko i brudno ...A oni na to , tylko i wylacznie przez sentyment , bo tam przezyli najlepsze wczasy w mlodosci .Mysle , ze wiekszosc ludzi wraca tam wlasnie przez sentyment .
Moim zdaniem Turcja jest bardziej ciekawym i egzotycznym krajem niz Bulgaria.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 21:54   #47
olkaa2000
Przyczajenie
 
Avatar olkaa2000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

o właśnie hotel szans*** (;
też sie tam wybieram w tym roku ;p
może któraś z szanownych wizażanek wie coś na temat tego hotelu?
czekam na odpowiedź

ps. kaaSkaa a kiedy jedziesz? to może sie spotkamy )
__________________
być kobieta, być kobieta (;
'should be illegal to deceive a woman's heart'
olkaa2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:47   #48
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Dziewczyny, ja lece do Złotych Piasków 12 sierpnia, w tym czasie to chyba najgorętszy moment. Chcialabym sie was zapytac jakich tam najlepiej filtrów uzywac? Mam ciemna karnacje, myslalam o SPF 10, ale czy to nie za mało jak na non stopowe wygrzewanie sie na plazy? ( o ile nie bedzie padać :P). Dodam ze juz mam opaloną skóre (foto sprzed miesiaca..).
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6130058BEZ FOTO.jpg (50,3 KB, 98 załadowań)
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 16:56   #49
nextmini
Raczkowanie
 
Avatar nextmini
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 113
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

trzeba odżywic ten wątek hih ;D wkoncu jeszcze tylko kilka miesięcy i wakacje heheh ;D

w tamtym roku byłam w hotelu Horizont. warunki może nie najlepsze.
ale wyjazd był świetny ;D w tym roku również tam sie wybieram.
i własnie zastanawiam sie do którego hotelu. moze wy mi doradzicie z którego hotelu byłyscie najbardziej zadowolone ? chodzi mi o obóz
__________________
'...Przepraszam,ze nie pasuje Ci do butów... wybacz,
ze nie jestem Tobie pod kolor...
przepraszam ,ze odstaje od Twojej normy...'


;**


Słów na które już za późno jest...
nextmini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 19:42   #50
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

ach Złote Piaski są cudne

mieszkałam w hotelu Zora hmm luksus to nie był, za duzo schodów szczególnie w tym hotelu, jedzenie zależy kto co lubi tylko nie podobało mi się jak szło się do promenady szło się schodami w dół ( wszędzie schody hotel i po drodze ) szło się nie wiem czy to był las czy jak ale strasznie zasyfione po drodze było śmieci pełno

ale warto tam pojechać te baseny nad brzegiem, wieczorem atmosfere
kurortu

Tinka ja miałam filtr 25 choć zastanawiałam się po co taki wysoki bo trudno się opalam a tu raz zapomniałam się posmarować i 3 dni chodziłam czerwona jak rak więc weź najlepiej dwa różne filtry

i jak pojedziesz do Warny na zakupy uważaj na złodzieji gdyż podczas jednego dnia próbowano okraść mnie 3 razy i to nawet 2 razy przez dzieci
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 15:59   #51
magunia38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Thumbs up Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja z kolei mam bardzo złe wspomnienia z Bułgarii...
*po pierwsze okradziono mnie już pierwszego dnia - po wyjściu z kantoru rozpętała się nagle burza i ktoś wyjął mi portfel z plecaka (nie wiem jakim cudem na prawdę, ale wiedziałam kto) o przez tą ulewę nie mogłam znaleźć złodziejaszka...całe szczęscie, że pieniążki miałam rozdzielone w dwóch portfelach i spokojnie starczyło mi do końca pobytu...
*wszędzie jest brudno, jak tylko wyjdzie się poza teren hotelu, okazuje się, że całe złote piaski to śmietnik:| dla mnie było to odrażające...
*mój hotel (nie pamiętam niestety nazwy) również nie należał do najlepszych, ale w sumie niczego się nie spodziewałam, bo byłam na obozie młodzieżowym i to nie było aż takie ważne...jednak mimo wszystko hotel nie był dobry (postaram się przypomnieć sobie nazwę), łazienki niezbyt przyjemne (najważniejsze dla mnie), oczywiście z kratą w ziemi zamiast kabiny prysznicowej, co czasami miało również plusy (np obmycie się po powrocie z plaży w kilka osób w krótkim czasie)...jedzenie było przeokropne, nigdzie jeszcze nie miałam okazji jeść podobnie okropnych rzeczy, na szczęście w samych złotych piaskach nie było bardzo drogo, więc stołowaliśmy się "na mieście", żadnego basenu, klimatyzacji, gorąco i brudno...
*wspomniana już tutaj dyskoteka Malibu - również okropna:/ może podobać się 14latkom szukającym przygody, ale na pewno nie jest to miejsce, w którym można się kulturalnie pobawić...po pierwsze niesamowity tłok i zaduch, nie można było normalnie przejść przez dyskotekę, napaleni faceci bardzo lubili ocierać się o młode dziewczyny, zaczepiać i wogole lepiej nie mówic...okropieństwo - pijani faceci, zboczeńcy wręcz! dużo Polaków (nie mówie wcale, że to wada) przez co (oprócz tych napaleńców) panowała czasami miła atmosfera, muzyka też w miarę ok..
*w kantorach oszukują prawie za każdym razem, dobrze, że z liczeniem nie mam problemów...
*plaża publiczna również okropna, od hotelu na plażę było daleko, szło się uliczkami i schodami w dół, a spowrotem niestety w górę, plaża brudna i tłoczna, w dodatku w czasie, kiedy tam byłam, był jakiś wysyp okropnych gryzących muszek/meszek, po których całe ciało miałam w kropki...ostatecznie zrezygnowałam z plażowania (które bardzo lubię) na rzecz kąpieli w basenie w hotelu obok (oczywiście płatne)...na plus można zaliczyć klimatyczne parasole na plaży
*na plus całego wyjazdu: smaczne i tanie owoce, ogólnie całkiem niezłe jedzenie i tani alkohol; jeżeli jedzie się ze znajomymi to nawet w najgorszych warunkach można spędzić miłe wakacje (jednak chyba nie o to chodzi)

tak więc szczerze nie polecam pobytu w Bułgarii w hotelu o niskim standardzie, z dala od centrum, bo na pewno wspomnienia nie będą zbyt dobre...jeżeli chce się wypocząć w przyzwoitych warunkach należy wybrać hotel przy centrum (jest dużo czyściej), z prywatną plażą, bo inaczej można się mocno zawieść...

dodam tylko, że to niejedyny obóz zagraniczny, na którym byłam, ale z pewnością najmniej udany...


edit.: nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego hotelu, ale był pomiędzy (i bardziej pod górkę) hotelami VEŻEN i SILVER

Mia, wspołczuje koszmarnych wakacji, ale nie narzekaj na brud - kraje arabskie sa pod tym wzgledem znacznie bardziej szokujace. Na smietnikach mozna znalezc odpady z rzeźni, ktorymi karmią się nie tylko zwierzęta.

Ja wspoominam Bułgarię jako wspaniałe miejsce, gdzie ludzie są niezwykle życzliwi i sympatyczni, a mężczyźni podnoszą samoocenę i poprawiają samopoczucie każdej kobiecie.

Właczając się w dyskusję o miejsach - Złote Piaski są fajne, ale jeśli chcecie odpocząć w naprawdę spokojnym miejscu to wybierajcie ofertę w Primorsku.
Mam zaprzyjaźnione biuro, które tam właśnie ma miejsca, więc zparaszam na priv.

Sozopol też jest fajny, i Neseber.
Ja osobiście lubię też Rodopy, bo tam oddycha się pełną piersią. Jest kilka fajnych klasztorów w górach, które tak uruchamiają wyobraźnię, że trudno z nich wyjść, tak fascynują. Polecam też Hatvan i Sofię - stolicę, która bardzo się zmienia.
Oj, mogłabym długo na ten temat, jak macie pytania, piszcie na priv.

Powodzenia
magunia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 11:53   #52
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Hahahahah Bułgaria. prosze was wszedzie tylko nie tam !!!

moj tato tam pojechal i jedyne co powiedzial to nigdy wiecej , wiekszego syfu i biedy nie widzial a widoczki... zadne !

moj wojek pojechal z cala rodzina do 4gwiazdkowego hotelu.. hotel byl starszny, brod smrod.

a pod hotelem zebrajacy ludzie, przez caly pobyt bali sie z pokoi wychodzic a jak juz wychodzili to ne mile to wspominaja

Ja bułgarii nawet nie rozwazam, faktycznie wycieczki sa praktycznie za darmo ale sensu nie ma am jechac,

Lepiej wybrac wyspy Hiszpanskie jest niedrogo ale pieknie !!
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 15:44   #53
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
Hahahahah Bułgaria. prosze was wszedzie tylko nie tam !!!

moj tato tam pojechal i jedyne co powiedzial to nigdy wiecej , wiekszego syfu i biedy nie widzial a widoczki... zadne !

moj wojek pojechal z cala rodzina do 4gwiazdkowego hotelu.. hotel byl starszny, brod smrod.

a pod hotelem zebrajacy ludzie, przez caly pobyt bali sie z pokoi wychodzic a jak juz wychodzili to ne mile to wspominaja

Ja bułgarii nawet nie rozwazam, faktycznie wycieczki sa praktycznie za darmo ale sensu nie ma am jechac,

Lepiej wybrac wyspy Hiszpanskie jest niedrogo ale pieknie !!
Widocznie Twój wujek miał pecha.

Ja Bułgarię wspominam bardzo miło i jak widać dużo dziewczyn w tym wątku także. Brudu i smrodu większość z nas w hotelach też nie miała, myślę, że niepotrzebnie straszysz osoby, które tam się wybierają.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 15:48   #54
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

starszyc nie mialam zamiaru ale za kazdym razem jak slysze o bułgarii to przypomina mi sie jak oni starsznie przezywali jak tam jest starsznie

Byc moze tak trafili ale ja i tak juz jesem na Anty
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 08:47   #55
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Napisane przez EveMW Pokaż wiadomość
Hahahahah Bułgaria. prosze was wszedzie tylko nie tam !!!

moj tato tam pojechal i jedyne co powiedzial to nigdy wiecej , wiekszego syfu i biedy nie widzial a widoczki... zadne !

moj wojek pojechal z cala rodzina do 4gwiazdkowego hotelu.. hotel byl starszny, brod smrod.

a pod hotelem zebrajacy ludzie, przez caly pobyt bali sie z pokoi wychodzic a jak juz wychodzili to ne mile to wspominaja

Ja bułgarii nawet nie rozwazam, faktycznie wycieczki sa praktycznie za darmo ale sensu nie ma am jechac,

Lepiej wybrac wyspy Hiszpanskie jest niedrogo ale pieknie !!

nie ma to jak wypowiadac sie o czyms o czym nie ma sie zielonego pojecia .

najgorszy klient to nowobogaccy bez odrobiny wiedzy na temat kraju do jakiego jada bo jada tylko aby ponarzekac i szukac dziury w calym i z obrzydzeniam wypowiadac sie o wycieczce a jak sie cos nie podoba to trzeba zalatwic to z rezydentem a nie tylko po przylocie dziobem kłapac i opluwac.

zapytaj gdzie i kiedy byli a pozniej opisuj cala bulgarie.

wysypy hiszpanskie niedrogie hmm pierwsze slysze ,bulgaria jest cudowna i tania (ceny na miejscu podobne do naszych ),przecudne jedzenie,ludzie ,widoki,morze.

nie wiem gdzie i kiedy byl twoj tata i wujek ale chyba malo wiedziecli dokad jada i jaka jest kultura bulgarii.

szlag mnie trafia jak czytam takie opinie ale to takie polskie narzekac,narzekac...


czytaja co brudzie mam wrazenie ze polskie plaze sa jakies przecudnie czyste tw stosy petow, pozostawione buteliki,plywajace butelki,brak sanitariatow na plazy.rowne dobrze mozna ponarzekac na polske a ceny wyjazdow sa bardzo powornywalne a grwarancji pogody nie ma sie zadnej wiec chocby dlatego zagraniczne wycieczki zasluguja na odrobine szacunku.

a balagan robia ludzie i prosze sobie przypomniec czy nie zdarzylo sie wam wyrzucic cos niekoniecznie do smietnika.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 12:34   #56
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Tez mnie szlag trafia jak ktos wypowiada sie o rzeczach , o ktorych nie ma pojecia a tylko slyszal od kogos tam...Przeciez ludzie sa rozni i jesli komus sie cos nie podoba to nie znaczy , ze innym takze.
Ja sama bylam w Bulgarii i mi sie nie podobalo , wiec innym nie polece .Jednak szanuje zdania innych i z tego co widze , wiekszosc z Was jest zachwycona . To dobrze .O to chodzi.
Ja sama jestem niezwykle wymagajaca i choc nie lubie narzekac to to lubie poczytac jak ktos narzeka. Bo na forum powinno sie pisac o wszystkim i o syfie i o zlodziejach ...jak i o wspanialych miejscach gdzie warto isc.Wtedy nie ma niespodzianek.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 20:34   #57
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Zgadzam sie ale w polsce tez jest syf i zlodzieje dlatego warto pisac o tym co samemu sie przezylo i gdzie i kiedy sie bylo ,wymieniac hotele ,przewoznikow a nie wrzucac ze wszytsko i wszyscy sa be.

co znaczy wymagajaca?
jelsi ktos ma wymagania jak z kosmosu to niech sie nie decyduje na wycieczke za 3 tys tylko za 10 a i tam moze mu sie nie podobac.

dla mnie najwazniejsze jest aby bylo czysto,ciepla biezaca woda,wc ze dzialajac spluczka ,dobre jedzenie i mila obsluga i uczciwy przewoznik i organizator -to jest dla mnie podstawa wyjazdow ,dla jednych to wymagania jak z kosmosu dla innych nic.

bylam w bulgarii i moglabym narzekac na to ze aby dostac swiezy recznik trzeba bylo dac w łape ale nie narzekam ,ci ludzie zyja z napiwkow taka tradycja,kultura w miejscach z wysoko rozwinieta turystyką ,moglabym narzekac ze jedzenie be ale trudno aby podczas pobytu 2 tyg. robili na sniadanie nie wiadomo co,w domu tez jedzenie sie powtarza ,i wiele takich dupereli ale nie narzekam bo byla fantastyczna pogoda, bylam z rodzina ,woda,fajni ludzie ,dobra kuchnia,ladne widoczki -wrocilismy cali ,zdrowi i opaleni a w polsce bylo wtedy 15 stopni :-D
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 21:36   #58
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

Cytat:
Zgadzam sie ale w polsce tez jest syf i zlodzieje(..)
A no prawda , tylko tutaj nie mowimy o kraju , w ktorym sie zyje tylko o kraju , w ktorym sie chce leciec spedzic wakacje , za ciezko zarobione pieniadze .Mala odskocznia od zycia codziennego.Jak dla mnie to byloby dosyc syfu na codzien.

Cytat:
co znaczy wymagajaca?
jelsi ktos ma wymagania jak z kosmosu to niech sie nie decyduje na wycieczke za 3 tys tylko za 10 a i tam moze mu sie nie podobac.
Tez sie zgadzam . Dlatego od jakiegos czasu spedzamy wakacje w Tajlandii.
Kto naprawde lubi podroze i zwiedza wiele miejsc ( zamiast jednego a tego samego ) szybko znajdzie swoje miejsce na ziemi , niekoniecznie za 10 tysiecy...To jest kwestia gustu .
Nie kazdego jednak stac i nie kazdemu chce sie tak dlugo leciec i woli wypoczywac gdzies blizej .
Majorka na przyklad wyszla nas prawie tyle samo co Bulgaria a byla o niebo czystsza i bardziej cywlizowana od Bulgarii.
Po prostu trzeba przegladac oferty i polowac na okazje .

Cytujac moja wypowiedz o wymaganiach , mam wrazenie , ze sobie ze mnie drwisz ..
Nie dam sie zbyc byle czym i bynajmniej czystosc nie jest dla mnie kosmicznym wymaganiem a podstawowa sprawa .
Jesli w katalogu widze hotel jak ze snu, z opisem wprost wymarzonym a przyjezdzam do brudnej nory z materacem na ziemi ...to mam prawo wiecej wymagac .
Inni byc moze przeboleja i beda sie cieszyc z samego faktu , ze sa na urlopie a inni niestety nie.
Tak wiec co kraj to obyczaj a jesli chodzi o ludzi , kazdy ma inne wymagania i kazdemu sie podoba co innego.
Dla mnie Bulgaria traci , natomiast o wiele bardziej podobala mi sie ( znienawidzona przez wielu ) tez tania Turcja...Dziwne ,prawda?
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-19, 22:06   #59
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

jakies dziwne wzburzenie tu powstalo na moja wypowiedz

i w sumie ne wiem dlaczego opowiedzialam tylko jak to czasy z bulgarii wspomina moj tatus i wojek

hehe w kazdym razie widze ze kazdy ma prawo teoretycznie pisac czy mu sie podobalo czy nie ale jak ktos skrytykuje to jest zle

podsumowujac ..
wciaz bede miec mieszane uczucia co do bulgarii bo kojarzy mi sie z bardzo ciekawymi przygodami rodzinki

no i nie odwiedze tego miejsca bo jakos szczegolnie mnie ne kreci (zwlaszcza ze z tego co widze na fotkach wyglada jak plaza w Blackpool) wole sie oderwac od kontynentu i lezec pod palemka


Oczywiscie rozumiem ludzi ktorzy tam jezdza i sie zachwycaja, w sumie kazdy z nas ma inny charakter jednym sie cos podoba drugim ne
------------------------------------------------------------------------------
a co do pewnej wypowiedzi wylot na wyspy Hiszpani jest bardzo tani np . za 2 tyg holidaya na Majorce- 200f od osoby albo Ibiza 250f.
w sumie moge to porownac do Mauritiusa za 1300f /pp (hotel 4g. posilki dojazdy, drinki i imprezy na free)

Ale Mauritiusa goraco polecam sama lece na Christmas w tym roku ( oczywiscie nie za taka cene, mam nadzieje ze tak max 800f bez tych wszystkich bajerow wyjdzie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mauritius07.jpg (113,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mauritius beach 2.jpg (49,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mauritius_1105-05.jpg (118,9 KB, 32 załadowań)
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 08:32   #60
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: Bułgaria - Złote Piaski

eveMW coś mi "smierdzi" kłąmstewkiem ta twoja ostatnia wypowiedz.Mówisz ze lecisz na Christmas na Mauritius...zapodajesz foty sciagniete z netu.O co ci dziewcze chodziło wchodząc na wątek o Bułgarii?-pewnie chodziło ci o to,żeby wzbudzić zazdrość pośród tych nas wg ciebie "biedniejszych" ,które zadowolić się muszą Bułgarią zamiast wyspami Oceanu Indyjskiego.
hahaha rozwalają mnie takie wypowoedzi jak twoja.
Ja wybieram się do BUłgarii,kilkoro moich znajomych jezdzi tam od lat-widziałam zdjęcia-piękny kraj,dobre warunki.

o jaka to ja "biedna" nie stać mnie na Muritius chyba sie zastrzele z tego powodu jak reszta dziewczyn
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.