jak mu niechcacy.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-09, 19:11   #1
happy_woman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17

jak mu niechcacy....


moze to sie wydac wam glupie pytanie, ale ja serio nie jestem jeszcze na tyle doswiadczona w tych sprawach
wiec, czasami zdaza sie nam z moim chlopakiem w miejscach publicznych troszke mhmmmm...popiescic nie robimy zadnych wielkich rzeczy, ale sie dotykamy tu i tam...u mnie nie ma problemu, bo sie troszke mokro zrobi (albo nawet bardzo ) ale sie zastanawiam jak mam zareagowac jesli mojemu chlopakowi "stanie" :/ boje sie ze to moze sie zdarzyc jesli go podotykam przez spodnie nawet troszke i komplenie nie wiem jak zareagowac :/ nie uprawialismy jeszcze sexu a ja jestemd dziewica wiec naprawde mało wiem :/

ps. dlaczego piszecie na Waszych facetow "TŻ" ?
happy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:23   #2
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
skrot TŻ oznacza towarzysz życiowy
co do Twojego pytania to sie nie krepuj to normalnejesli juz go podniecisz to pownnas byc z siebie dumnaa ze mezczyzni nie nosza obcislych spodni to tego zbytnio nie widac.a on napewno bedzie zadowolony z Twoich postepowto normalna rzecz i nie ma sieczeg wstydzic

a jak zareagowac?kontynuowac: ):
__________________
Laura
4.01.2007


Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-09 o 19:28 Powód: Post po poscie!!
marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 19:34   #3
happy_woman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: jak mu niechcacy....

no nie widac ale czuc w kazdym razie wlasnie ja pytam co zrobic, bo w takich miejscach troche glupio doprowadzic go do wytrysku :/ to by bylo nieco krepujace, chyba bym spanikowala i zostawila go w tym stanie
happy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 20:03   #4
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: jak mu niechcacy....

to udajcie sie w zaciszne miejsce
Nie zostawiaj go w takim stanie, bo sie chlopak bolu jader nabawi :P
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 22:16   #5
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez happy_woman
no nie widac ale czuc w kazdym razie wlasnie ja pytam co zrobic, bo w takich miejscach troche glupio doprowadzic go do wytrysku :/ to by bylo nieco krepujace, chyba bym spanikowala i zostawila go w tym stanie
nie sadzilam ze az o takich pieszczotach mowa....nonono takie pieszczoty to prosze zostawic na czas odosobnienia bo tak ....niewypada....
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 22:26   #6
misiolinka20
Raczkowanie
 
Avatar misiolinka20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Boat City :o)
Wiadomości: 429
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez happy_woman
no nie widac ale czuc w kazdym razie wlasnie ja pytam co zrobic, bo w takich miejscach troche glupio doprowadzic go do wytrysku :/ to by bylo nieco krepujace, chyba bym spanikowala i zostawila go w tym stanie
to co Wy robicie w tych miejscach publicznych i co to niby sa za miejsca??
misiolinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 23:05   #7
majka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Dot.: jak mu niechcacy....

Moge sobie wyobrazic co to za pieszczoty bo sama takie lubie a im bardziej publiczne miejsce tym wieksza zabawa. Ale musisz uwazac, jezeli naprawde zalezy ci na swoim chlopaku to skorao podczas takich igraszek umiesz doprowadzic go do wytrysku to nie mozesz uciekac. Facet Ci ufa i nie powinnas w tykich sytuacjach robic go w konia. Poza tym nie ma wiekszej tragedi dla faceta jak podniecenie do granic mozliwosci i nici z wytrysku.
I nie masz sie czego wstydzic to piekne ze tak na siebie dzialacie!!!
majka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 01:27   #8
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: jak mu niechcacy....

Happy_woman, kontynuacja Waszych pieszczot jest sensowna tylko w zacisznym miejscu, nie w publicznym (dopiero chłopak mógłby mieć problem! ). I nie zgodzę się, że rzecz musi zostać doprowadzona do końca, tu i teraz. Erekcja nie jest niczym innym niż sygnałem gotowości organizmu (męskiego) do odbycia stosunku, widocznym objawem podniecenia (tak jak u Ciebie wilgoć w intymnych miejscach). Naprawdę nie jest tak, że jeśli facet nie będzie miał wytrysku za każdym razem, kiedy tylko doświadcza erekcji to się pochoruje (czuwa nad tym chociażby biologiczny zawór bezpieczeństwa, jakim są samoistne wytryski pojawiające się podczas snu), co najwyżej może być nieco sfrustrowany. Jeśli Ty nie czujesz się gotowa na nic więcej, to po prostu niczego więcej nie rób. A przede wszystkim spróbuj pogadać o wszystkim ze swoim chłopakiem. Jak masz zareagować? Cieszyć się, że tak na niego działasz. Powiedzieć mu o tym w jakiś czuły sposób, zapewnić, że i on na Ciebie działa podobnie (będzie wniebowzięty!). A jeśli chcesz dać bardziej entuzjastyczny wyraz swojej reakcji, to miejsce publiczne nie najlepiej się do tego nadaje, zwłaszcza dla niedoświadczonej pary.

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2006-01-11 o 04:02
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 23:07   #9
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Exclamation Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez misiolinka20
to co Wy robicie w tych miejscach publicznych i co to niby sa za miejsca??
dobre pytanie!!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 08:42   #10
happy_woman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17
Dot.: jak mu niechcacy....

dzieki za wszystkie rady :P jesli chodzi o to co to sa a miejsca to np pub...czasami masuje stopami jego miejsca ergogenne zaznaczam ze nigdy sie nie zdarzyl omawiany "wypadek" ale zapytalam o to tak na wszelki wypadek
happy_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:27   #11
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: jak mu niechcacy....

A teraz trochę z innej beczki i nie na temat... Autorka tego postu - happy_woman - jest oszustką, żeby nie powiedzieć złodziejką. Swego czsu działała na targowisku kosmetyki (tu na wizażu) i miałyśmy się zymienić na kosmetyki. Wysłałam jej puder Chanel, krem na noc Avon i pomadkę ochronną Avon - ona swojej paczki nie wysłała, unika mnie, nie odpowiada na prośby, groźby.... to oszustka!!! lepiej jej unikajcie, przecież nie potrzebujemy na wizażu oszustów, prawda??
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 13:49   #12
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez Tereskaa
A teraz trochę z innej beczki i nie na temat... Autorka tego postu - happy_woman - jest oszustką, żeby nie powiedzieć złodziejką. Swego czsu działała na targowisku kosmetyki (tu na wizażu) i miałyśmy się zymienić na kosmetyki. Wysłałam jej puder Chanel, krem na noc Avon i pomadkę ochronną Avon - ona swojej paczki nie wysłała, unika mnie, nie odpowiada na prośby, groźby.... to oszustka!!! lepiej jej unikajcie, przecież nie potrzebujemy na wizażu oszustów, prawda??
Eeee...a co to ma być???
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:19   #13
She's Electric
BAN stały
 
Avatar She's Electric
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 41
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez Madia
Eeee...a co to ma być???
no wlasnie, co to?
She's Electric jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:52   #14
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez She's Electric
no wlasnie, co to?
Dziewczyny, jak to co..... stygmatyzacja oszustow !!!!!!
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:21   #15
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez Tereskaa
A teraz trochę z innej beczki i nie na temat... Autorka tego postu - happy_woman - jest oszustką, żeby nie powiedzieć złodziejką. Swego czsu działała na targowisku kosmetyki (tu na wizażu) i miałyśmy się zymienić na kosmetyki. Wysłałam jej puder Chanel, krem na noc Avon i pomadkę ochronną Avon - ona swojej paczki nie wysłała, unika mnie, nie odpowiada na prośby, groźby.... to oszustka!!! lepiej jej unikajcie, przecież nie potrzebujemy na wizażu oszustów, prawda??
A co to w ogóle jest??? To chyba nie jest odpowiednie miejsce na to
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 21:54   #16
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Exclamation Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez Tereskaa
A teraz trochę z innej beczki i nie na temat... Autorka tego postu - happy_woman - jest oszustką, żeby nie powiedzieć złodziejką. Swego czsu działała na targowisku kosmetyki (tu na wizażu) i miałyśmy się zymienić na kosmetyki. Wysłałam jej puder Chanel, krem na noc Avon i pomadkę ochronną Avon - ona swojej paczki nie wysłała, unika mnie, nie odpowiada na prośby, groźby.... to oszustka!!! lepiej jej unikajcie, przecież nie potrzebujemy na wizażu oszustów, prawda??
Uważasz, że ja będziesz wyciągać wszystkie stare wątki założone przez Happy_Women i pisać to co wyżej na każdym forum, to w czymś CI to pomoże?

I proszę zmień kolor czcionki, nikt nie jest ślepy każdy przeczyta, bo tę informację zamieściłaś już w każdmy miejscu...

Kolejna sprawa, jeśli Cię oszukała, to zgłoś tę sprawę na Policję.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 20:49   #17
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: jak mu niechcacy....

Nie bardzo rozumiem tego komitetu obronnego oszustów... moim celem było naznaczenie tego nicka jako budzącego podejrzenia i niegodnego zaufania, przez to ta dziewczyna moze juz tu wiecej sie nie pojawi bo byćmoże po prostu będzie jej wstyd już tu cokolwiek pisać!!! Ale rozumiem, że tu szanuje się oszystów i ich poczynania... trudno, najwidoczniej źle trafiłam. Róbcie jak chcecie ale to mógłby być nienajgorszy pomysł piętnowania oszustów
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:00   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: jak mu niechcacy....

Cytat:
Napisane przez Tereskaa
Nie bardzo rozumiem tego komitetu obronnego oszustów... moim celem było naznaczenie tego nicka jako budzącego podejrzenia i niegodnego zaufania, przez to ta dziewczyna moze juz tu wiecej sie nie pojawi bo byćmoże po prostu będzie jej wstyd już tu cokolwiek pisać!!! Ale rozumiem, że tu szanuje się oszystów i ich poczynania... trudno, najwidoczniej źle trafiłam. Róbcie jak chcecie ale to mógłby być nienajgorszy pomysł piętnowania oszustów
TO NIE jest komitet obrony oszyustów! Rozumiem twoją gorycz, bo zostałaś oszukana, poniosłaś straty, ale w ten sposób nic nie zyskasz, ani nie odzyskasz.
Happy Women nie po to CIę oszukała, żeby teraz dawać kontrę twoim zarzutom i odpowiadać na ataki.

Zrobiłas coś w tej sprawie, poza pisaniem o Happy Women na wizażu jako oszustce?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.