Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 20:44   #1
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Angry

Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!


Muszę się wyżalić, bo mnie coś trafi w końcu. Mam dość tych wszytskich wrednych palaczy ze śmierdzącymi fajkami. Jako osoba niepaląca czuję się kompletnie dyskryminowana w naszym społeczeństwie. Nie można nawet przejść ulicą, żeby zewsząd nie dmuchali prosto w twarz wstrętnym śmierdzącym dymem. Pomijając fakt,że ten dym strasznie śmierdzi, to mnie od razu szczypią oczy i gardło i się krztuszę.

Siedząc w parku na ławce-zewsząd dolatują chmury dymu, czekając na zielone światło na przejściu dla pieszych -można się wprost udusić. Czekając na przystanku- podczas wiatru i ulewy to ja muszę stać poza wiatą, gdyż palacze chowają się ze swoimi śmierdzącymi papierosami, żeby im nie zgasły na deszczu.

To jest chore!!!

Dlaczego gdy przychodzą do mnie goście, to ja muszę się im tłumaczyć, że nie pozwalam na palenie w domu. Czy tak trudno zrozumieć, że w domu, w którym nikt nie pali, śmierdzący dym bardzo gryzie i czuć go w dywanie czy kanapie jeszcze przez co najmniej kilka dni

Zwracam się z apelem do wszystkich palaczy - chcecie się truć-ok, wasza sprawa, ale miejcie wzgląd na nas- niepalących

Uff - wygadałam się i trochę mi ulżyło...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:50   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Dzisiaj jechałam z córką autobusem i wsiadla kobieta smierdząca papierochami,smród potworny ,na szczescie nie usiadla obok.

Nie moge tez znieść gdy ktos pali na przystanku,podjeżdza autobus,biorą ostatni dymek ,wyrzucaja peta i wydmuchuja w środku w twarz brrrr co za chamstwo,brak kultury,higieny wszytskiego.

Zaraz odezwą sie papierosnice ,że czuja sie dyskryminowane ,szczerze ,mam to w nosie ,moze dzieki temu zastanowia sie nad sobą ,ze wygladaja z faja okropnie i smierdzą.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:52   #3
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez paula78
Nie moge tez ZNIEŚĆ gdy ktos pali na przystanku,podjeżdza autobus,biorą ostatni dymek ,wyrzucaja peta i wydmuchuja w środku w twarz brrrr co za chamstwo,brak kultury,higieny wszytskiego.
O tak, tego też nienawidzę.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:55   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez paula78
Dzisiaj jechałam z córką autobusem i wsiadla kobieta smierdząca papierochami,smród potworny ,na szczescie nie usiadla obok.
Też mnie krew zalewa Pół biedy jak wyrzucają w ostatniej chwili, ale zdarzyło mi się ze dwa razy jechac autobusem, w którym palacz wsiadł na jeden przystanek i nie opłacało mu się gasić Koszmar, kilka sekund wystarczy by zadymić autobus.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 20:59   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Zgadzam sie z wami .
To co sie dzieje jest naprawde beznadziejne.
Ale najgorsze jest to ze to my - niepalace - mamy problem.
Palacze maja w nosie nasze zdrowie czy komfort.

__________________



Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2006-01-11 o 10:12 Powód: Edytowalam bo niektorych bardzo urazila literka "d". Przepraszam.
Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:01   #6
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez paula78
Zaraz odezwą sie papierosnice ,że czuja sie dyskryminowane ,szczerze ,mam to w nosie ,moze dzieki temu zastanowia sie nad sobą ,ze wygladaja z faja okropnie i smierdzą.
Hehe, ja za to, kiedy jeszcze paliłam, chętnie czytałam takie teksty Żeby się umotywować
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:04   #7
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

dokładnie!! ja najbardziej nie znoszę jak stoję na przystanku a wokół mnie ludzie z fajkami i dmuchają mi prosto w twarz. Kiedyś zrobiłam awanturę jednemu człowiekowi bo byłam na giełdzie, ludzie tłum, że nie ma gdzie łokcia wcisnąć a on papieroska pali i wreszcie przypalił mnie myślałam że się wścieknę.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 21:05   #8
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Jeszcze sie wyżale.
Moj ojciec ma zakaz palenia w domu.
Czasem jednak "po kryjomu" zapali sobie w lazience.

Wyobrazcie sobie jakie to okropne uczucie kiedy np. trzeba wytrzec umytą twarz w recznik przesmierdniety dymem papierosowym
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:06   #9
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Nieprawda, nie wszyscy palacze mają w d.. niepalących. Nigdy nie zapalę w mieszkaniu, w którym się nie pali, albo jest osoba, której by to przeszkadzało. Kiedy są u mnie niepalący goście też wychodzę. Nie palę na przystanku i ani myślę dmuchać komuś dymem w twarz. Samą mnie irytuje kiedy ktoś prosto po zgaszeniu wchodzi do autobusu i wydmuchuje, albo wydycha resztki dymu. To, że śmierdzę papierosami to niestety też mój ból. Staram się rzucić i na pewno to zrobię nie później niż za miesiąc. Może być?
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:07   #10
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ja już czasami nerwowo nie wytrzymuję i jak ktoś idzie przede mną i pali i dmucha mi prosto w twarz, to zwracam uwagę.
Kiedyś też strasznie się zdenerwowałam, gdy przechodziłam przez pasy (wiadomo-tłum) i jakiś facet szedł z zapalonym papierosem i sparzeł mnie nim w rękę. Wiadomo-przez przypadek to było, ale nagadałam mu za to.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:09   #11
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez ahgatta
Staram się rzucić i na pewno to zrobię nie później niż za miesiąc. Może być?
No...niech ci będzie, ale nie myśl sobie, że tak łatwo ci pójdzie - sprawdzimy cię
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 21:10   #12
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez ahgatta
Nieprawda, nie wszyscy palacze mają w d.. niepalących. Nigdy nie zapalę w mieszkaniu, w którym się nie pali, albo jest osoba, której by to przeszkadzało. Kiedy są u mnie niepalący goście też wychodzę. Nie palę na przystanku i ani myślę dmuchać komuś dymem w twarz. Samą mnie irytuje kiedy ktoś prosto po zgaszeniu wchodzi do autobusu i wydmuchuje, albo wydycha resztki dymu. To, że śmierdzę papierosami to niestety też mój ból. Staram się rzucić i na pewno to zrobię nie później niż za miesiąc. Może być?
Oczywiście, że nie wszyscy! Chwała, że istnieją tak porzadni i empatyczni palacze jak Ty Moja mama też na szczęście zalicza się do tej godnej podziwu grupy i co więcej zawsze zwraca uwagę innym, niestosownie zachowującym się palaczom (mimo, że sama pali).
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:14   #13
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez ahgatta
Nieprawda, nie wszyscy palacze mają w d.. niepalących.
O to prawda.
Nalezy sie sprostowanie bo to ja tak uogólniłam.
Piszac "palacze" mialam na mysli tych o ktorych mowa w watku czyli palacych na przystankach itp.
A faktycznie palacz palaczowi nierówny.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:15   #14
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Thumbs down Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Muszę się wyżalić, bo mnie coś trafi w końcu. Mam dość tych wszytskich wrednych palaczy ze śmierdzącymi fajkami. Jako osoba niepaląca czuję się kompletnie dyskryminowana w naszym społeczeństwie. Nie można nawet przejść ulicą, żeby zewsząd nie dmuchali prosto w twarz wstrętnym śmierdzącym dymem. Pomijając fakt,że ten dym strasznie śmierdzi, to mnie od razu szczypią oczy i gardło i się krztuszę.

Siedząc w parku na ławce-zewsząd dolatują chmury dymu, czekając na zielone światło na przejściu dla pieszych -można się wprost udusić. Czekając na przystanku- podczas wiatru i ulewy to ja muszę stać poza wiatą, gdyż palacze chowają się ze swoimi śmierdzącymi papierosami, żeby im nie zgasły na deszczu.

To jest chore!!!

Dlaczego gdy przychodzą do mnie goście, to ja muszę się im tłumaczyć, że nie pozwalam na palenie w domu. Czy tak trudno zrozumieć, że w domu, w którym nikt nie pali, śmierdzący dym bardzo gryzie i czuć go w dywanie czy kanapie jeszcze przez co najmniej kilka dni

Zwracam się z apelem do wszystkich palaczy - chcecie się truć-ok, wasza sprawa, ale miejcie wzgląd na nas- niepalących

Uff - wygadałam się i trochę mi ulżyło...
Primavera, podpisuje się obyudwoma rekami pod tym.

Palacze czują się całkowiecie swobodnie . Wyciagają te śmierdzące papierochy i jarają i mają całkowicie w d**** czy osoba z boku pali czy nie. Ja nie palę - więc nikomu nie przeszkadzam, więc dlaczego ma mnie truć jakis palacz. Niech sam siebie zabija ale nie ludzi w około.
A najbardziej mnie wkurza, jak sąsiedzi schodzą na dwór i juz na klatce musza odpalić faję, a co gorzej w windzie. Komuna jakaś - zero tolerancji.

Dziewczyny, nie palcie. Śmierdzą ciuchy, mieszkanie smierdzi, zęby żółte, nie mówiąc o chorobach i portfelu. Faje powinny kosztowac min z 30 zł.

ps. mi również ulżyło.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:16   #15
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ooo...ja też nie cierpię. Do szału doprowadza mnie, kiedy w lokalach nie ma wydzielonej sali dla palących. Chcę spędzić wieczór w restauracji a wychodzę wściekła bo czuję ten dym wszędzie a najbardziej we włosach. Pomijam już konieczność prania raz założonych ciuszków... Wrrr... doprowdza mnie to do szału. Mówię NIE wszystkim palącym. Powinni zobić u nas zakaz palenia w miejscach publicznych.
P.S. Już pomijam fakt, że w każdym zatłoczonym miejscu martwię się czy ktoś nie wypali mi dziury w ubraniu albo skórze...
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:16   #16
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Też nie znoszę dymu papierosowego Ale to wszystko o czym tu mówicie ja mam w domu Tzn. nie do końca, bo po wieloletnich walkach udało mi się zmusić rodziców do palenia w garażu Ale to wszystko nic. Moja mama paliła nawet kiedy była ze mną w ciąży bo podobno lekarz jej powiedział, że wystarczy jak ograniczy, a zupełne rzucenie palenia będzie zbyt dużym szokiem dla organizmu oboje..
Widze, że jest tu wiele przeciwniczek to dobrze a czy Wasi TŻ palą? Mój naszczęście nie i nie wyobrażam sobie jak moi niepalący znajomi wytrzymują z palaczami
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:17   #17
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ja też tego nienawidzę A najgrorsze jak chodzę np. w lecie po górach, chcę odetchnąć świeżym powietrzem w Zakopanem ale tam też naokoło wszędzie papierochy
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:22   #18
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez yedanna
Do szału doprowadza mnie, kiedy w lokalach nie ma wydzielonej sali dla palących. Chcę spędzić wieczór w restauracji a wychodzę wściekła bo czuję ten dym wszędzie a najbardziej we włosach.
Pamiętam jaki koszmar był w liceum kiedy wszyscy palili w ubikacjach. Wchodziłam na chwilę, a śmierdziałam jakbym wypaliła całą paczkę Nie mówiąc o tym, że prawie nie dało się oddychać.
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:28   #19
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez wredne_slonko
a czy Wasi TŻ palą? Mój naszczęście nie i nie wyobrażam sobie jak moi niepalący znajomi wytrzymują z palaczami
Mój nie pali, nie miałby przy mnie szans, bo ja tępię palaczy, jak tylko mogę. Mój tato kiedyś palił, ale pod naciskiem moim i mamy rzuciłi od kilkunastu lat nie pali.

Wiecie, comnie jeszcze denerwuje?Dosyć często przechodzę koło Caritasu i tam zawsze stoją bezdomni. I wiecie co? Brudni, obszarpani, w rękach reklamówki z całym dobytkiem...a w zębach fajka. No to jak to jest - na chleb nie ma, a na papierosy jest?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 21:44   #20
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Nie lubię papierosów, dymu i smrodu papierosowego!! Mnie również denerwują sytuacje przez Was opisywane - palenie na przystankach itd.

Szkoda że w naszym kochanym kraju nikt nie wpadł na taki pomysł jak bodajże w Japonii - jest zakaz palenia. Dla palaczy ustawiono na ulicach specjalne budki, w których mogą zapalić. W polsce i tak by to nie przeszło

Jeśli ktoś jest palaczem, to jego sprawa, ale niech nie zmusza innych do bycia biernym palaczem!!

Dzisiaj właśnie pewna kobieta na ulicy paliła papierosa i dmuchała mi dymem prosto w twarz...dlatego też postanowiłam odreagowac w tym wątku
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:55   #21
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

hehe ta, zrobic im budki 2m x 2m (bez okien) i niech sobie tam palą i się zabijają wzajemnie. Szybko by się im odechciało jarać
Niestety, w Polsce to chyba tylko cena jest szansą by ludzie zaczynali rzucać
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:56   #22
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Ależ się cieszę, że nie tylko mnie nurtuje ten problem. Od jakiegoś czasu mam obsesję na tym punkcie. Niestety jestem "biernym" palaczem i tak jeszcze pozostanie przez jakiś czas. Białe- żółte, śmierdzące ciuchy, ktoś to zna?
Czasami jak ktoś obcy przechodzi i buchnie takim dymem prosto w twarz, to normalnie miałabym ochotę mu coś zrobić. Chyba wolałabym, żeby ktoś mnie walnął niż zrobił takie coś...ble...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 21:58   #23
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Och z chęcią się podpiszę pod tym wszystkim.

A jeszcze w domu mam 2 kominy, wszystkie ubrania mi śmierdzą, włosy też, prawie jakbym paliła

A nawet do żadnego baru nie można pójść bo tam wędzarnia.
Koszmar!!!
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam

Edytowane przez froggie
Czas edycji: 2006-01-11 o 10:01
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:05   #24
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Jaki słodki wątek nienawiści

Uważajcie może trochę na słowa - "palacze mają w ....", "wszystkich bym wystrzelała" - żenujące.

Jak napiszecie "dziewczyny, nie palcie" to na pewno ktoś rzuci
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:11   #25
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Hmm musze przyznać, że ja palę i zawsze odczuwam pewien dyskomfort palac w miejscach publicznych. Staram się tak trzymać papierosa by dym z niego i mój wydychany nie leciał na nikogo w pobliżu, najczęściej odchodzę kilka kroczków dalej ale niestety wiatr nie jest ode mnie zależny i nie zawsze udaje mi się całkowicie "odizolować" to przykre, że tak jesteśmy postrzegani, nikt nikomu przecież specjalnie w twarz nie dmucha równie dobrze mogłabym się przyczepic, że jakaś pani stojaca obok mnie ma wstretne perfumy i jak ja moge sobie spokojnie poodychać?
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:16   #26
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez primavera
Wiecie, comnie jeszcze denerwuje?Dosyć często przechodzę koło Caritasu i tam zawsze stoją bezdomni. I wiecie co? Brudni, obszarpani, w rękach reklamówki z całym dobytkiem...a w zębach fajka. No to jak to jest - na chleb nie ma, a na papierosy jest?
a wiesz, mnie to też zawsze zastanawia, jak to jest, że ludzie utrzymują się z zasiłku, narzekają, że nie ma kasy itp a na fajki i wino pieniądz się zawsze znajdze...
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:19   #27
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Uważajcie może trochę na słowa - "palacze mają w ....", "wszystkich bym wystrzelała" - żenujące.
ja nie widzę w tym nic żenującego. Poderzewam Złośnico, że Ty palisz i zapewne nie odczuwasz takiego dyskomfortu, a spróbuj rzucić, zobaczysz jak będzie Cię to drażniło...

Może takie sformułowania są troszkę uogólnione, ale każdy wie, że chodzi tu o ludzi, którzy palą i nie zwracają uwagi na osoby, które tego nie robią. Więc nie ma co szukać powodu do zaczepki.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:24   #28
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Podpisuję się obiema rękami (mogę też nogami ) pod waszymi wypowiedziami. Palacze, którzy nie szanuja mojego prawa do oddychania powiertzrem bez dymu tytoniowego, wkurzają mnie maksymalnie.

Mój tata niestety pali - i co gorsza nie zamierza rzucić, ale staram sie jak moge namówić go na rzucenie nałogu W każdym razie, na całkowity zakaz palenia w domu. Ale zapach pappierosowy czuć od taty na kilometr. I stan jego cery (po -suma sumarum- ponad 30 latach palenia) jest dla mnie najlepszym ostrzeżeniem, żeby nigdy nie sięgać po papierosy. Wygląda na 10-15 lat więcej niż ma!!

Ale się rozpisałam . Popieram
kampanię przeciw paleniu w miejscach publiczznych
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:27   #29
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

popieram post Zlosnicy. uwazajcie z takimi okresleniami typu "wstretni palacze" - wrzucacie wszystkich do jednego wora..
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 22:27   #30
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Mam dość wstrętnych palaczy z ich wstrętnymi papierochami!

Był kiedyś tego typu wątek, więc chyba się powtórzę.
Może nie tak ostro? Nie macie żadnych palących znajomych? Ich też najchetniej byście wystrzelały? Rozumiem, że może wkurzać bierne palenie wbrew własnej woli, ale stwierdzenie, że wszyscy palacze są wredni to przesada.
Ja palę okazyjnie Przyzwyczaiłam się do zapachu dymku gdy moja mama paliła.
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.