moderatorzy - zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-04, 08:38   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

moderatorzy - zmiany


Ponieważ decyzje o moderatorach i moderatorów dotyczą również Was Userów, postanowiłam do końca wyjaśnić przyczynę moich decyzji.

Do Moderatorów femineus:
Moim zdaniem czas najwyższy na ostateczne rozwiązanie pewnych problemów. Zapewne już czytałyście wątek Brzydkie słowo, jeśli nie, to zapoznajcie się z nim, bo nie chcę się powtarzać.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ewpost&t=96555

Dla mnie jest to ogromny policzek. Zawiodłam się na Was, jak na nikim do tej pory na wizażu. Tym bardziej mi przykro, że niektóre z Was poznałam osobiście i naprawdę szczerze polubiłam.
Tworzyłam ten serwis od samego początku kierując się uczciwością, rzetelnością. Wasze zachowanie całkowicie zachwiało moje poczucie bezpieczeństwa. Nie u
fam Wam.

Jutro wieczorem zdejmę Was z funkcji moderatorów. Nie jest to z mojej strony decyzja pochopna i robię ją z ogromnym bólem serca, ale niestety nie widzę innej możliwości rozwiąz
ania tego problemu.

Dziękuję za dotychczasową współpracę.

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 09:33   #2
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: moderatorzy - zmiany

Rozumiem, że Moderatorki założyły inne forum, konkurencyjne dla Wizażu. Można wiedzieć które Moderatorki?
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 09:42   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Rozumiem, że Moderatorki założyły inne forum, konkurencyjne dla Wizażu. Można wiedzieć które Moderatorki?
Tak, oczywiście macie prawo to wiedzieć. Smoczyca, Pixie7, Svenja, Vanilla_Sky i Nan, która na początku tygodnia sama zrezygnowała z moderowania forum wizaz.pl;
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 09:50   #4
brzozka
Rozeznanie
 
Avatar brzozka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 671
Dot.: moderatorzy - zmiany

To się zdziwiłam...
brzozka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 09:59   #5
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: moderatorzy - zmiany


w pewnym wątku byłam po ich stronie, ale chyba jzu troche przesadzają
przykro mi ze tak postanowiły rozwiązac sprawe
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:09   #6
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: moderatorzy - zmiany

szczerze mówiąc to ja się im nie dziwię, że założyły swoje forum i nie widzę w tym przesady.
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:17   #7
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: moderatorzy - zmiany

owszem, miały prawo załozyc nowe forum, ale po tym jak same namawiały do rozmów w celu polepszenia wizazu, widaje mi sie to.. no dziwne no

chociaz co ja moge wiedziec, taki postronny obserwator moze byla jakas nowa kłotnia na BO?
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 10:23   #8
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Tak, oczywiście macie prawo to wiedzieć. Smoczyca, Pixie7, Svenja, Vanilla_Sky i Nan, która na początku tygodnia sama zrezygnowała z moderowania forum wizaz.pl;
Naprawdę już nic nie zdziwi mnie odnośnie jednej wymienionej tu Moderatorki....


Cytat:
Napisane przez Little_Shee
szczerze mówiąc to ja się im nie dziwię, że założyły swoje forum i nie widzę w tym przesady.
Wiesz Little jest jednak różnica między założeniem forum a założeniem forum... Niby to samo a jednak....
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:31   #9
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez k-n
Wiesz Little jest jednak różnica między założeniem forum a założeniem forum... Niby to samo a jednak....
yyy... chyba jeszcze dla mnie za rano bo nie rozumiem chuda w sumie może i masz rację, nie znam sytuacji, to nie będe wnikała...
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:44   #10
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: moderatorzy - zmiany

..mnie już nic nie zdziwi na wizażu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:04   #11
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: moderatorzy - zmiany

Bardzo szkoda, że żadna z Wizażanek wypowiadających się w tym wątku nie ma możliwości oceny, czy forum jest konkurencyjne, czy nie jest, bo podanie jego nazwy nie wchodzi w rachubę.

To jest TYLKO forum. Identyczne, jak setki innych, skromne i założone na darmowym serwerze. Nie rozumiem, dlaczego akurat to założone przez nas miało by być szczególnie grożne dla wizażu? Chyba tylko dlatego, że przez nas założone. Nie ukrywam, że mnie również jest przykro, nigdy nie miałam zamiaru wizażu opuszczać, jeśli czasem tu nie zaglądałam, to nie przyświecała mi myśl o "wielkim odejściu", każdy czasem ma prawo poczuć się zniechęcony i po prostu odsunąć od źródła owego zniechęcenia, prawda?
Nie jestem aktywną użytkowniczką wielu for, właściwie oprócz wizażu bywałam do tej pory na jednym, ale wiem, że wiele z nas udziela się na bardzo podobnych w profilu forach, co więcej: moderuje je! Nie zauważyłam, żeby stanowiło to jakiś problem. Widać jeśli chce się awantury, to i pretekst się znajdzie.

Nasze forum ma charakter towarzyski, jest małe i niszowe, użytkownicy to często osoby, które w życiu o wizażu nie słyszały. NIE DĄŻYMY do rozrostu forum, a na pewno nie kosztem wizażu - jakby to miało się odbywać? Żądamy od naszych użytkowniczek deklaracji "albo-albo"?? Tymczasem ze zdumieniem obserwuję, że coś takiego właśnie odbywa się tutaj. Albo-albo. Przykre to i smutne, a także odrobinę patetyczne. Na naszym forum NIKT nie oczerniał wizażu, nie wiem gdzie tego się, Aga, doczytałaś. I kolejny raz żałuję, że cała reszta postronnych dyskutantów nie będzie mogła tego zweryfikować w żaden sposób. Gadamy tam o tym, co nas interesuje, zakrawa na wielką pychę podejrzenie, że naszym głównym tematem jest wizaż (bo nie jest).

No i ostatnia sprawa: to jest forum, a nie portal.

Nie chciałam rezygnować z moderowania "dusznego", ale jeżeli Wy rezygnujecie ze mnie, przyjmuję to bez żalu. Wszyscy wiemy, że nie ma ludzi niezastąpionych. Natomiast nie rozumiem w którym miejscu moja funkcja weszła w kolizję z moim pobytem na innym forum? Czy w jakikolwiek sposób wykorzystałam ją do "podbierania" użytkowniczek? Czy nie dopełniłam swoich obowiązków? NIE. Wizaż to dla mnie wizaż, a "drugie forum" to "drugie forum". Tak jak trzecie, czwarte czy dziesiąte. I kropka. Jakoś na żadnym dotychczasowym nie wymagano, bym zrezygnowała z uczestnictwa w innym, nawet jeśli faktycznie należą do konkurencyjnych portali - proponuję zerknąć ile jest portali i doklejonych do nich forów o... skokach narciarskich! Co najmniej dwa poważne. Na żadnym nie jest zakazana nazwa drugiego. A my nie jesteśmy nawet portalem! Mamy skalę zbliżoną do prywatnego, hobbystycznego forum na gazecie.

Z resztą po co ja się tłumaczę? Ani to potrzebne, ani skuteczne... Przykro mi, bo naprawdę lubiłam wizaż. I w najśmielszych koszmarach nie sądziłam, że zostanę potraktowana jak "persona non grata". Po setkach rzetelnych recenzji (bez obawy, nie edytuję, KWC jest cenne i pożyteczne także dla mnie), po cierpliwym wklepaniu setek składów, po bezinteresownej pomocy wielu, wielu wizażankom.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 11:18   #12
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez k-n
Wiesz Little jest jednak różnica między założeniem forum a założeniem forum... Niby to samo a jednak....
Właśnie, coś w tym jest skoro gdy weszłam tam jako osoba nie zamieszana w cały konflikt, poczułam się dziwnie... nie wiem jak to określić, zażenowana to zbyt mocne słowo, ale jakoś podobnie. I zdecydowałam się jednak nie logować.
Pewnie wydarzenia, działania wydają się zupełnie neutralne, póki nie weźmie się pod uwagę kontekstu.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:30   #13
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moderatorzy - zmiany

Przepraszam - inni moderatorzy udzielają i się modują jeszcze inne fora i portale i nikt nie robi im z tego problemów, podawane są linki, wymieniane nazwy... Czy muszę podawać przykłady?

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i jeżeli mamy ochotę porozmawiać w innej niż tu atmosferze - mamy prawo to robić. Na naszym forum nie wszystkie osoby związane są z wizażem i nasza "grupa docelowa" jest inna. Poza tym forum z założenia miało być niewielkie, nie jest też tajne, bo i po co? Nie oczerniamy też nikogo ani niczego, mamy ciekawsze tematy.

Bardzo to dziwne, problemem dla redakcji są chyba osoby moderatorek i szukano na nie "haka", bo inni moderatorzy nie mieli takich problemów zajmując się jednocześnie innymi miejscami w internecie.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:48   #14
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: moderatorzy - zmiany

Mam nadzieje, że rezygnacja dotyczy tylko wyżej wymienionych moderatorek i że nadal Maga będzie Magą, aJelonek Jelonkiem ?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:52   #15
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Dorixx
Mam nadzieje, że rezygnacja dotyczy tylko wyżej wymienionych moderatorek i że nadal Maga będzie Magą, aJelonek Jelonkiem ?
Oczywiście, że tak
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:57   #16
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez cattt
..mnie już nic nie zdziwi na wizażu
mnie też nie ..........
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:58   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Przepraszam - inni moderatorzy udzielają i się modują jeszcze inne fora i portale i nikt nie robi im z tego problemów, podawane są linki, wymieniane nazwy... Czy muszę podawać przykłady?

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i jeżeli mamy ochotę porozmawiać w innej niż tu atmosferze - mamy prawo to robić. Na naszym forum nie wszystkie osoby związane są z wizażem i nasza "grupa docelowa" jest inna. Poza tym forum z założenia miało być niewielkie, nie jest też tajne, bo i po co? Nie oczerniamy też nikogo ani niczego, mamy ciekawsze tematy.

Bardzo to dziwne, problemem dla redakcji są chyba osoby moderatorek i szukano na nie "haka", bo inni moderatorzy nie mieli takich problemów zajmując się jednocześnie innymi miejscami w internecie.
Nie masz Złośnico dostępu do BO, więc zacytuję swoją odpowiedź na identycznie postawiony zarzut przez Svenję i Pixie7.

"Svenju dla mnie to bardzo przykra sprawa. Wy nie widzicie niczego złego w moderowaniu forum, gdzie panuje przekonanie o "wizareżimie", gdzie głupia właścicielka zamiast ad personam, napisała ad person, gdzie wysyłacie zaproszenia na "lepsze niż wizaż" forum itd...itp...
Może jestem głupia, ale nie ślepa.

I proszę się nie wybielać, czy porównywać do Agi czy Nutki. Bo ja od samego początku wiedziałam, że Aga jest moderatorem na innym konkurencyjnym forum, a Nutka nigdy nie wykorzystywała platformy wizażu dla swojej prywaty.
Wy owszem.
Jeśli nie podobał Ci się post Piti, to czego nie reagowałaś? Widziałam, że czytałaś ten wątek."

I powtarzam jeszcze raz. Proszę mi do tego wątku nie wciskać reklam innych portali, stron, blogów itp..., że inni tak robią i jest OK. Ja nigdy tego nie zwalczałam.
Doskonale wiecie, że nie w tym tkwi problem. Problem Drogie Panie tkwi w słowach lojalność, zaufanie, wzajemny szacunek.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:59   #18
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Dorixx
Mam nadzieje, że rezygnacja dotyczy tylko wyżej wymienionych moderatorek i że nadal Maga będzie Magą, aJelonek Jelonkiem ?
No co jak co ale bez Ma(g)tuzalema wizażu to ja sobie tej strony nie wyobrażam.
Cześć Dorrix milo ci eznow widziec

Maga

ps: a poza tym, że się tak wyraże - cyrk na kółkach ja proponuje sprzedać scenariusz "zycia wizazu" do jakiejs telenoweli - to byłby HIT
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 12:23   #19
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Nie masz Złośnico dostępu do BO, więc zacytuję swoją odpowiedź na identycznie postawiony zarzut przez Svenję i Pixie7.

"Svenju dla mnie to bardzo przykra sprawa. Wy nie widzicie niczego złego w moderowaniu forum, gdzie panuje przekonanie o "wizareżimie", gdzie głupia właścicielka zamiast ad personam, napisała ad person, gdzie wysyłacie zaproszenia na "lepsze niż wizaż" forum itd...itp...
Może jestem głupia, ale nie ślepa.

I proszę się nie wybielać, czy porównywać do Agi czy Nutki. Bo ja od samego początku wiedziałam, że Aga jest moderatorem na innym konkurencyjnym forum, a Nutka nigdy nie wykorzystywała platformy wizażu dla swojej prywaty.
Wy owszem.
Jeśli nie podobał Ci się post Piti, to czego nie reagowałaś? Widziałam, że czytałaś ten wątek."

I powtarzam jeszcze raz. Proszę mi do tego wątku nie wciskać reklam innych portali, stron, blogów itp..., że inni tak robią i jest OK. Ja nigdy tego nie zwalczałam.
Doskonale wiecie, że nie w tym tkwi problem. Problem Drogie Panie tkwi w słowach lojalność, zaufanie, wzajemny szacunek.


O wizareżimie nie pisała żadna z nas. A nawet gdyby - każdemu wolno tak myśleć, nie można nikogo karać za to, jak ocenia niektóre działania na forum. Mają się one prawo nie podobać. Jakiekolwiek obraźliwe posty byłyby u nas usunięte i gdyby ktoś chamsko atakował osobę z wizażu na pewno byśmy zareagowały. Jednak dopuszczamy większą wolność słowa niż tu i nie uważam tego za zbrodnię.
O wizażu - jak już pisałam, na naszym forum nie piszemy, dyskutujemy na inne tematy. Inne są fora, inny jest klimat. Nic mi nie wiadomo o zaproszeniach "na lepsze forum". Nic mi też nie wiadomo o wykorzystywaniu funkcji dla swojej prywaty.
Pitipel jest dorosłą osobą i ma prawo pytać, czemu traktujecie jak wroga akurat nasze forum, inne nie. Nasze stanowisko wyraziła w tamtym wątku Mag.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 12:29   #20
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez palomino
No co jak co ale bez Ma(g)tuzalema wizażu to ja sobie tej strony nie wyobrażam.
Wszystko można sobie wyobrazić

A co do zmian (to do Złośka ! )

Prosiłam Cię o zmianę koloru nicka (uzasadnienie już było, nie będę się powtarzać .
Mam nadzieję że wreszcie znajdziesz czas żeby to zrobić bo spodziewam się rychłego wywalenia za nieróbstwo

Też się nisko kłaniam Dawno Niewidzianym no i wszystkim oczywiście
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 12:36   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
O wizareżimie nie pisała żadna z nas. A nawet gdyby - każdemu wolno tak myśleć, nie można nikogo karać za to, jak ocenia niektóre działania na forum. Mają się one prawo nie podobać. Jakiekolwiek obraźliwe posty byłyby u nas usunięte i gdyby ktoś chamsko atakował osobę z wizażu na pewno byśmy zareagowały. Jednak dopuszczamy większą wolność słowa niż tu i nie uważam tego za zbrodnię.
Więc zacytuję Ci zdanko. I Złośnico, sama udzielałaś się w tym watku i już nie pamiętasz? I nie stawałaś w niczyjej obronie, zapewniam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg forum_scr.jpg (14,2 KB, 1065 załadowań)
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 12:37   #22
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Maga
Wszystko można sobie wyobrazić
a ja tam swojej wyobraźni nie wypuszczam w niktore rejony
i żadnych aluzji nie przyjmuje

Cytat:
A co do zmian (to do Złośka ! )

Prosiłam Cię o zmianę koloru nicka (uzasadnienie już było, nie będę się powtarzać .
Mam nadzieję że wreszcie znajdziesz czas żeby to zrobić bo spodziewam się rychłego wywalenia za nieróbstwo
A ja tam bym ją Zlo zostawila z tym kolorkiem - skoro już mało robi to chociaz niech ma wyrzuty sumienia No a po drugie kolor bys miala honorowo - jako Stara Mentorka i Pudernica Wizazu

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 12:52   #23
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Więc zacytuję Ci zdanko. I Złośnico, sama udzielałaś się w tym watku i już nie pamiętasz? I nie stawałaś w niczyjej obronie, zapewniam.

Udzielam się prawie we wszystkich wątkach.
Ta wypowiedź nie jest personalnym atakiem, nie jest wulgarna, nie są to słowa żadnej z moderatorek, czemu miała być wykasowana? Wolno mieć takie zdanie - sama jestem zdania, że w niektórych kwestiach reżim jest przesadny, w innych panuje nadmierna wolność i każdy ma prawo do takiej oceny. Swoją drogą to chyba jedyna wypowiedź o wizażu na całym forum.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 12:54   #24
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez palomino
No co jak co ale bez Ma(g)tuzalema wizażu to ja sobie tej strony nie wyobrażam.
Cześć Dorrix milo ci eznow widziec

Maga

ps: a poza tym, że się tak wyraże - cyrk na kółkach ja proponuje sprzedać scenariusz "zycia wizazu" do jakiejs telenoweli - to byłby HIT
jak miło, że choć Gadzina mnie pamięta jeszcze
Ciebie też nie widze, pod jakimś kamieniem zimujesz?
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:10   #25
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: moderatorzy - zmiany

Nie jestem moderatorem żadnego z for, ale napiszę.
Przeniesienie się na inne forum, bardziej zamknięte, z ludzmi, ktorzy mogą się w większości określić jako "pokrewne dusze" czy też "nadające na tych samych falach" jak kto chce, jest naturalną - przynajmniej dla mnie - konsekwencją rozrostu potralu i tego, w jakim kierunku on podąża. PaniKota zadała Ci Agnieszko pytanie jaki charakter ma mieć wizaz? To Twoj potral, Ty decydujesz. Odpowiedzi zdaje się niedoczekano... Nie podoba mi się to w jaki sposób ( chodzi nie o sam fakt a kierunek zmian) rozwija się wizaz, na którym spędziłam wiele, wiele godzin. Nie chcę być identyfikowana z potralem, gdzie ilość przważa nad jakością. Nie zrezygnuję z wiazażu, nadal jest dla mnie cennym źródłem informacji, ale zwyczajnie nie ma juz tu miejsca na dyskusje. Rzeczowe, na poziomie...
Wiżaż służy mi już do czytania ( i recenzowania )KWC, przejrzenia plotkowego, choć bez zachwytów Wpadam również pośmiać się na ginekologię... Tak to niestety wygląda z mojego punktu widzenia

Forum, o którym mowa nie jest moim zdaniem żadną konkurencją. Jest odpowiedzią na nasze potrzeby, których tu już nie da się zaspokajać. Prosta relacja przyczyna => skutek...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:11   #26
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Udzielam się prawie we wszystkich wątkach.
Ta wypowiedź nie jest personalnym atakiem, nie jest wulgarna, nie są to słowa żadnej z moderatorek, czemu miała być wykasowana? Wolno mieć takie zdanie - sama jestem zdania, że w niektórych kwestiach reżim jest przesadny, w innych panuje nadmierna wolność i każdy ma prawo do takiej oceny. Swoją drogą to chyba jedyna wypowiedź o wizażu na całym forum.
Złośnico podziwiam Twoją umiejętność postrzegania rzeczywistości w sposób jaki jest Ci na rękę. Zło jak dobrze pamiętam, też personalnie Cię nie zaatakował, nie był wulgarny, a wygodnie Ci było rozdmuchać problem do granic absurdu.
Teraz piszesz, "to chyba tylko jedna". Nie, nie tylko jedna.
Ale nie mam zamiaru drążyć tego tematu, bo nie treść waszego forum jest dla mnie istotna.
Podjęłam decyzję, że nie chcę współpracować z niektórymi moderatorami. Decyzja ta nie jest powodowana moimi personalnymi sympatiami czy antypatiami, ale oparłam ją na faktach.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:12   #27
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Wpadam również pośmiać się na ginekologię...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:15   #28
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Przykro mi, ale to prawda...już nie raz wyrażałam swoje zdanie na temat poziomu tego podforum. Z poważnych rzeczy się nie śmieję, bez obaw.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:31   #29
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: moderatorzy - zmiany

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nie jestem moderatorem żadnego z for, ale napiszę.
Przeniesienie się na inne forum, bardziej zamknięte, z ludzmi, ktorzy mogą się w większości określić jako "pokrewne dusze" czy też "nadające na tych samych falach" jak kto chce, jest naturalną - przynajmniej dla mnie - konsekwencją rozrostu potralu i tego, w jakim kierunku on podąża. PaniKota zadała Ci Agnieszko pytanie jaki charakter ma mieć wizaz? To Twoj potral, Ty decydujesz. Odpowiedzi zdaje się niedoczekano... Nie podoba mi się to w jaki sposób ( chodzi nie o sam fakt a kierunek zmian) rozwija się wizaz, na którym spędziłam wiele, wiele godzin. Nie chcę być identyfikowana z potralem, gdzie ilość przważa nad jakością. Nie zrezygnuję z wiazażu, nadal jest dla mnie cennym źródłem informacji, ale zwyczajnie nie ma juz tu miejsca na dyskusje. Rzeczowe, na poziomie...
Wiżaż służy mi już do czytania ( i recenzowania )KWC, przejrzenia plotkowego, choć bez zachwytów Wpadam również pośmiać się na ginekologię... Tak to niestety wygląda z mojego punktu widzenia

Forum, o którym mowa nie jest moim zdaniem żadną konkurencją. Jest odpowiedzią na nasze potrzeby, których tu już nie da się zaspokajać. Prosta relacja przyczyna => skutek...
Nie podoba Ci się sposób w jaki rozwija się wizaż? Mi też się wiele rzeczy nie podoba. Wiesz między innymi co? Że niektórym osobom wydaje się, że są lepsze od pozostałych użytkowników. Bardziej wykształcone, bardziej elokwentne, nie robią błędów ortograficznych, no i oczywiście są starsze, a to automatycznie stawia je ponad. I tak jak pisałam wcześniej, ale wyraźnie jak widzę, nie chcesz tego przyjąć za fakt, naprawdę NIE CZUJĘ SIĘ ZAGROŻONA przez Wasze forum i życzę powodzenia w jego rozwoju.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 13:34   #30
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Dot.: moderatorzy - zmiany

A ja uważam , że zdjęcie tych moderatorek to pierwsza dobra i odważna decyzja od jakiegoś czasu.Nie mogłam nadziwić się elastyczności AgiZ, gdy to jej jako właścicielce portalu dyktowano warunki, niemal szantażowano odejściem. Przez chwilę nie wiedziałam kto tu rządzi...
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.