rozregulowana przemiana materii - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 11:59   #31
jakasx
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 59
Dot.: rozregulowana przemiana materii

[quote=Lady-Fit]Jakasx moim zdaniem powinnas podjac jakas deczje, uzalanie sie nad soba nic nie pomoze. Odpowiedz jest prosta, albo chcesz byc gruba albo szczupla. Sukces nie przyjdzie szybko, ale mysle ze przy racjonalnej diecei w 2 mieisace schudniesz nawet 15 kg. Wiadome, ze ludzie ktorzy waza ponad 70 kg szybciej chudna niz ludzie wazacy 50 kg. Jesli chcesz moge Ci napisac jakas diete dchudzajaca, bo troche sie natym znam. Aha lubisz cwiczyc? To tez jest wazne Ja lubie, wiec inaczej uklada sie diete. To zejestes w pierwzej grupie oceniam na plus, bo zalsne jest wpieprzac ile wejdzie i byc coraz grubszym. w koncu zycie jest jedno i warto go godnie przezyc.

wszystko dobrze ale ja jescze aż tak otyła nie jestem waże 55 kg przy 162 cm to podobno ok a diete mam od dietetyka wiec w sumie wiem co mam robić żeby utrzymac wage tylko że jest ciężko sie do tego zastosować(schudłam 30 kg):/
jakasx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:00.