tae bo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-09, 10:36   #1
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko

tae bo?


dziewczyny czy tae bo moze posluzyc jako rozgrzewka przed 6 weidera? narazie mam 4 dzien i w sumie robilam to bez rozgrzewki a dzisiaj sciagnelam z netu tae bo ktore trwa 8 minut i moze to posluzyc wlasnie jako rozgrzewka? teraz staram sie sciagnac troche dluzsze zeby tluszczyk mogl sie spalac 20-30 minut co o tym myslicie? cwiczyla ktoras z was wogole tae bo? daje jakies rezultaty? ja postanowilam sie ostro za siebie wziac i cwicze wszystko co mi wpadnie w okoheh a wy napiszcie prosze czy sa rezultaty po tae bo i 6 weidera?

Edytowane przez ma.ko
Czas edycji: 2005-06-09 o 10:39
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 07:48   #2
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: tae bo?

hej kobitki czy zadna z was nie cwiczy tae bo? a moze widzicie rezultaty po 6 weidera? niech sie ktoras odezwie bo ja mam 5 dzien szóstki i dieta i czuje sie lepiej i widze powoli efekty a jak to jest u was??
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:33   #3
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Thumbs up Dot.: tae bo?

Nie wiem czy posłuży ci to jako rozgrzewka, bo do samych ćwiczeń tae bo też potrzebna jest rozgrzewka (trzeba dobrze rozciągnąc mięsnie bo o kontuzję nie trudno). Ja ćwicze ponad rok tae bo, swietnie dziala na wszystkie partie ciała, rece, nogi, plecy i brzuch. Dla tych ktorzy chcą zgubic zbedny tluszczyk to te cwiczenia dzialaja lepiej od fat-burningu. Skakanie i wykonywanie ciosów przez godzinke nawet raz w tygodniu daje niesamowite efekty, no i nieźle się dzieki nim rozciagnęłam, polecam każdemu, naprawde warto.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:50   #4
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: tae bo?

dzieki Athenka za odpowiedz tae bo zeczywiscie jest za bardzo meczoce jak na rozgrzewke. teraz robie tak:jakies 5-10 minut tancze i skacze sobie do muzyki poznije robie 6weidera a poznije znow troche poskacze i 8minutowe tae bo. staram sie teraz sciagnac troche dluzsze ale cos nie moge ale ok. a po tae bo uda mi sie zrzucic zbedne 3kilo? i z 4-5cm w pasie? i moge cwiczyc codziennie czy to za duze obciazenie dla miesni??
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 17:09   #5
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: tae bo?

Ćwicząc tae bo po 6 weidera to dobry pomysł, gdyż faktycznie jako rozgrzewka jest zbyt intensywne. Wykopy natomiast dodatkowa wzmocnią Twoje mięśnie brzucha. Nie musisz martwic się o te 3 kg(tylko!),napewno je zrzucisz, możesz ćwiczyć nawet codziennie, ale pamiętaj o zmianie intensywności tzn. jednego dnia ćwicz na maxa, zrób sobie walke z cieniem, natomiast drugiego zmniejsz intenstwność.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.