Uzależniona od solarium... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-13, 12:58   #1
gosiakrakow1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 13
Unhappy

Uzależniona od solarium...


Dziewczyny!

Czy któraś z Was ma podobny problem jak ja?

Chodzę na solarium już 5 lat.Wiadomo jaki był powód tego,że zaczełam chodzić-chciałam mieć fajny,brązowy kolor skóry.Chodziłam raz w tygodniu,potem dwa.Doprowadziłam do tego,że kilka lat temu miałam bardzo poważny problem z cerą-wyskakiwały mi krostki.Mimo to chodziłam nadal,bo chciałam je ukryć,zamaskować.Potem była kuracja antybiotykiem -pomogło.Odstawiłam opalanie na kilka miesięcy ale nie wytrzymałam i mimo to zaczełam chodzić na nowo.Raz w tygodniu na 15 minut.Rok temu latem,byłam cała brązowa.Miałam świadomość tego że ,,fajnie,,wyglądam.Proble mów z cerą nie było żadnych.Ale miesiąc temu zaczeły mi wyskakiwać na plecach,klatce piersiowej,szy,ijramionac h małe krotki,coś jakby wągry.Niektóre z niech zmieniały się w okropne,bolące guzki.Wiedziałam że to od solarium i odstawiłam.Poszłam w czwartek do dermatolog-w chwili obecnej jestem znowu na antybiotyku.Mam nadzieje że znowu będę miała ,,normalne,, ciało i ubranie bluzki na ramiączkach nie będzie problemem.Antybiotyk działa i widze że jest lepiej.Faktem jest to,że do tego wszystkiego doprowadziła moja głupota i sama sobie jestem winna.Tak jak wspominałam,od tygodnia na solarium nie byłam ale boję się że jak tylko będzie znaczna poprawa mojego stanu skóry to na nowo je odwiedze Pije kubusie,zażywam beta karoten w kapsułkach,bo nadal mam w mojej głowie tą myśl żeby,nie być bladą.Wiem,to nie jest normalne.Boję się samej siebie bo to uzależnienie od solarium,brązowej skóry jest naprawde zgubne.Czy któraś z Was ma podobnie?
gosiakrakow1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.