Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-22, 12:08   #4231
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

komtesa wstaw zdjęcia golasków to ocenimy i zobaczymy czy nie przesadzasz przypadkiem.....

A u kogo Ty robilas wogóle???? wstaw info w stopke u kogo robilas i ile ml ......
unikniesz zbednych pytan.....
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-06-22 o 12:11
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 12:13   #4232
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez nadasana Pokaż wiadomość
komtesa wstaw zdjęcia golasków to ocenimy i zobaczymy czy nie przesadzasz przypadkiem.....

A u kogo Ty robilas wogóle???? wstaw info w stopke u kogo robilas i ile ml ......
unikniesz zbednych pytan.....
Dobrze gada Nadasana polać jej!!! :-D :-D :-D
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 12:23   #4233
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Kometsa jak to możliwe,że wyszły brzydkie? Może jesteś zbyt krytyczna wobec siebie? Nie smutaj się, dawaj foty. Zaraz ci poprawiny samoocenę.
__________________
Plan - A.K. ,335cc.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 13:17   #4234
WhiteOrchidea
Przyczajenie
 
Avatar WhiteOrchidea
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Czesc Dziewczyny, od razu przepraszam, ze wścibiam się w Wasz watek, uważam jednak, ze zapytać zawsze można
Do sedna-przyjaciolka miała implanty wkładane 5 lat temu. Niestety pojawiły się bliznowce, efekt doubel bouble. zdecydowala jakiś czas temu o wymianie. Swiadomie-wiedzac ze zechce wkrótce być matka, jednak efekt poprzedniej operacji był nie do końca do zaakceptowania.
Po jakim czasie od operacji może zajść w ciaze? ze względów medycznych, żeby wszytsko było już wygojone. Lekarz zdaje się nie odpowiada wprost na jej pytanie, a tylko ze z medycznego pkt widzenia nie ma zadnych pwskazan
Proszę Was o odp jeśli macie na ten temat wiedze

Edytowane przez WhiteOrchidea
Czas edycji: 2016-06-22 o 14:18
WhiteOrchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 14:39   #4235
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez WhiteOrchidea Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, od razu przepraszam, ze wścibiam się w Wasz watek, uważam jednak, ze zapytać zawsze można
Do sedna-przyjaciolka miała implanty wkładane 5 lat temu. Niestety pojawiły się bliznowce, efekt doubel bouble. zdecydowala jakiś czas temu o wymianie. Swiadomie-wiedzac ze zechce wkrótce być matka, jednak efekt poprzedniej operacji był nie do końca do zaakceptowania.
Po jakim czasie od operacji może zajść w ciaze? ze względów medycznych, żeby wszytsko było już wygojone. Lekarz zdaje się nie odpowiada wprost na jej pytanie, a tylko ze z medycznego pkt widzenia nie ma zadnych pwskazan
Proszę Was o odp jeśli macie na ten temat wiedze
Po 5 latach jej się pojawiło?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 14:42   #4236
WhiteOrchidea
Przyczajenie
 
Avatar WhiteOrchidea
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Po 5 latach jej się pojawiło?
Bliznowce czy double bouble?Bliznowce od razu, oczywiście. Wiele zabiegów laserowych dało poprawe ale to nadal były blizny przerosłe.
Double bouble po ok 2 latach, nie dopytywałam. Jednak zawsze było jakies ale żeby nie poprawiac piersi. Zawsze cos innego ważniejszego. Stąd decyzja teraz. I moje pytanie do Was.
WhiteOrchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 15:06   #4237
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Oj zmniejszył się, ale piersi wyszły naprawdę brzydko. Pocieszałam się, że przy takiej małej wyjściówce to normalne, ale jak zobaczyłam dzisiaj nowe nabytki Emmanuelle, to aż się popłakałam. (Przepraszam E.) Są piękne! I to tak od razu. Moje z czasem na pewno będą lepsze, ale nigdy nie tak piękne, jak Wasze. Zaczynam żałować, że się pospieszyłam i poszłam do mojego lekarza. Może gdybym pojechała do AK do Katowic, też miałabym takie ładne. Nie wiem już, czy to wina lekarza, czy taka wyjściówka? Nie wiem.




Super!

Super!


Jak już pisałam, są PIĘKNE!

Odpoczywaj i ogromne gratulacje!!!!!! Oczywiście czekam na zdjęcia.


A u mnie plus taki, że pozbyłam się w końcu tego stanu podgorączkowego. Mam nadzieję, że już ostatecznie.
Komteska nie smutaj. Ja szczerze nienawidzilam swoich piersi do czasu zakupu pierwszego biustonosza. Same mnie tu pocieszałyście. Pamiętasz? Trzeba do nich nabrać dystansu. I chyba żadna z nas nie powie ze jej piersi są idealne. Ja w swoich potrafię znaleźć milion wad robie zdjęcie żeby unaocznic wadę i jej nie widać. To siedzi w naszych głowach. Jesteś bardzo wrażliwa osóbka i może stąd to wszystko tak przeżywasz. A co na to bliscy?
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 15:09   #4238
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez WhiteOrchidea Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, od razu przepraszam, ze wścibiam się w Wasz watek, uważam jednak, ze zapytać zawsze można
Do sedna-przyjaciolka miała implanty wkładane 5 lat temu. Niestety pojawiły się bliznowce, efekt doubel bouble. zdecydowala jakiś czas temu o wymianie. Swiadomie-wiedzac ze zechce wkrótce być matka, jednak efekt poprzedniej operacji był nie do końca do zaakceptowania.
Po jakim czasie od operacji może zajść w ciaze? ze względów medycznych, żeby wszytsko było już wygojone. Lekarz zdaje się nie odpowiada wprost na jej pytanie, a tylko ze z medycznego pkt widzenia nie ma zadnych pwskazan
Proszę Was o odp jeśli macie na ten temat wiedze
O retys same komplikacje. Biedna dziewczyna. Ja czytalam na innym forum że niektóre dziewczyny już po roku się decydowały na dziecko (albo wpadka). Generalnie po roku już powinno wszystko być wygojone, tu wchodzi kwestia ponownego rozciagniecia skory itp. Ale skoro koleżanka już od 5 lat ma implanty to skóra jest przyzwyczajona.
__________________
Plan - A.K. ,335cc.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 15:13   #4239
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
DOMINIKA tez mam stringi do kompletu. hehe tersz napieram z przysiadow żeby tylek w nich jakoś wygladal
Mnie chyba nie splaszcza. ..mam wrażenie ze jest ok

Dlugienogi noooo. .. mnie też czasem trudno uwierzyć

emanuelle89 piękne piersi i wcale nie male !
Pokaż się koniecznie
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 15:18   #4240
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez WhiteOrchidea Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, od razu przepraszam, ze wścibiam się w Wasz watek, uważam jednak, ze zapytać zawsze można
Do sedna-przyjaciolka miała implanty wkładane 5 lat temu. Niestety pojawiły się bliznowce, efekt doubel bouble. zdecydowala jakiś czas temu o wymianie. Swiadomie-wiedzac ze zechce wkrótce być matka, jednak efekt poprzedniej operacji był nie do końca do zaakceptowania.
Po jakim czasie od operacji może zajść w ciaze? ze względów medycznych, żeby wszytsko było już wygojone. Lekarz zdaje się nie odpowiada wprost na jej pytanie, a tylko ze z medycznego pkt widzenia nie ma zadnych pwskazan
Proszę Was o odp jeśli macie na ten temat wiedze
Ojjjj bidula.... Nie dość ,że bliznowce to jeszcze double bouble :-( :'( :O no,ale zdarza się niestety takie ryzyko.... no mi T.K powiedział,że miał pacjentki,które miesiąc po operce były już w ciąży (chcący i niechcący) i wszystko było w porządku więc pewnie tak jest... ciężko stwierdzić jak się samemu nie było w takiej sytuacji... najlepiej to pewnie poczekać z pół roku... no nie wiem :-/ ;-)
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 15:37   #4241
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Czesc kochane witam sie wyliczanka




beauty and smart - 11.07 - 19





manka1807 - 18.07 - 26






kamila2805 - 10.08 - 49






szann - 16.09 - 86






balonoowa - 16.09 - 86
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 16:19   #4242
WhiteOrchidea
Przyczajenie
 
Avatar WhiteOrchidea
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

No niestety. Bliznowce były brzydkie i nie do końca w faldzie. Leczone kilka lat zabiegami poprawiły się o ok 50÷. Implanty były duże okrągłe. I tak po 2 latach ten efekt drugiej piersi się pokazał. Choc od razu po op było to widać. Generalnie zawsze było jakieś ale naprzeciw operacji. I teraz juz zdecydowała. Wg lekarzy nie wszystkie piers sie zmieniają podczas ciąży. Ta op byla teraz wrecz ze wskazań medycznych jak innych. Jeszcze cos by się stało właśnie podczas ciąży z implantami..
Po mcu od op ciąża? Szybko, ale skoro nie było komplikacji. Zresztą tutaj chyba ciężko o komplikacje jako takie w kwestii ciąża implanty?
WhiteOrchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 16:29   #4243
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez WhiteOrchidea Pokaż wiadomość
No niestety. Bliznowce były brzydkie i nie do końca w faldzie. Leczone kilka lat zabiegami poprawiły się o ok 50÷. Implanty były duże okrągłe. I tak po 2 latach ten efekt drugiej piersi się pokazał. Choc od razu po op było to widać. Generalnie zawsze było jakieś ale naprzeciw operacji. I teraz juz zdecydowała. Wg lekarzy nie wszystkie piers sie zmieniają podczas ciąży. Ta op byla teraz wrecz ze wskazań medycznych jak innych. Jeszcze cos by się stało właśnie podczas ciąży z implantami..
Po mcu od op ciąża? Szybko, ale skoro nie było komplikacji. Zresztą tutaj chyba ciężko o komplikacje jako takie w kwestii ciąża implanty?
Wymieniła je na mniejsze żeby nie było tego efektu podwójnej piersi,dobrze rozumiem?
__________________
Plan - A.K. ,335cc.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 17:23   #4244
WhiteOrchidea
Przyczajenie
 
Avatar WhiteOrchidea
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 26
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez wiccanka Pokaż wiadomość
Wymieniła je na mniejsze żeby nie było tego efektu podwójnej piersi,dobrze rozumiem?
Dokładnie tak. I na inny rodzaj implantów z tego co się orientuje.
WhiteOrchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 17:41   #4245
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez WhiteOrchidea Pokaż wiadomość
Bliznowce czy double bouble?Bliznowce od razu, oczywiście. Wiele zabiegów laserowych dało poprawe ale to nadal były blizny przerosłe.
Double bouble po ok 2 latach, nie dopytywałam. Jednak zawsze było jakies ale żeby nie poprawiac piersi. Zawsze cos innego ważniejszego. Stąd decyzja teraz. I moje pytanie do Was.
Najbardziej mnie to przeraża w tej op, że komplikacje mogą się pojawić ileś lat po zabiegu.

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Ojjjj bidula.... Nie dość ,że bliznowce to jeszcze double bouble :-( :'( :O no,ale zdarza się niestety takie ryzyko.... no mi T.K powiedział,że miał pacjentki,które miesiąc po operce były już w ciąży (chcący i niechcący) i wszystko było w porządku więc pewnie tak jest... ciężko stwierdzić jak się samemu nie było w takiej sytuacji... najlepiej to pewnie poczekać z pół roku... no nie wiem :-/ ;-)
Po miesiącu? Trochę nieodpowiedzialne, nawet jeśli skończyło się dobrze. Ja bym odczekała rok
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 19:46   #4246
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dwa pytania:

1. To w końcu można po op chodzić bez stanika? Obiło mi się kiedyś o uszy że najlepiej do końca życia chodzić w sportowcach

2. Jak to jest z wymianą implantów? Trzeba/nie trzeba? Kiedy?
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 20:24   #4247
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Dwa pytania:

1. To w końcu można po op chodzić bez stanika? Obiło mi się kiedyś o uszy że najlepiej do końca życia chodzić w sportowcach

2. Jak to jest z wymianą implantów? Trzeba/nie trzeba? Kiedy?
Ad. 1 Można chodzić bez biustonosza Co jednak może się wiązać z szybszym opadnięciem piersi :P Robisz to na swoją odpowiedzialność!

ad. 2 Nic nie trzeba, może zajść potrzeba wymiany implantu, przez np. zużycie i pęknięcie materiału, możesz wymienić żeby zmienić rozmiar, zalecane - ale absolutnie niepotwierdzone ok. 10 lat

Ot cała prawda
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 20:33   #4248
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez hschick Pokaż wiadomość
Ad. 1 Można chodzić bez biustonosza Co jednak może się wiązać z szybszym opadnięciem piersi :P Robisz to na swoją odpowiedzialność!

ad. 2 Nic nie trzeba, może zajść potrzeba wymiany implantu, przez np. zużycie i pęknięcie materiału, możesz wymienić żeby zmienić rozmiar, zalecane - ale absolutnie niepotwierdzone ok. 10 lat

Ot cała prawda
Ajj ja tak lubię chodzić bez stanika! Tzn lubiłam jak były jędrne, teraz non stop w staniku, dalej nie mogę uwierzyć że mam takie zwisy

Ale skąd te zalecenia, tak się ciąć z zaleceń co 10 lat..

Swoją drogą super biust hschick! Gratuluję wszystkim dziewczynom, czasem wpadam na wątek żeby być mniej więcej na bieżąco
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 20:33   #4249
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Dwa pytania:

1. To w końcu można po op chodzić bez stanika? Obiło mi się kiedyś o uszy że najlepiej do końca życia chodzić w sportowcach

2. Jak to jest z wymianą implantów? Trzeba/nie trzeba? Kiedy?
Ja się ostatnio interesowalam tą wymianą. Lekarz twierdzi,ze nie trzeba jeśli nie czuje się żadnych niedogodności. Jednak po 10 latach wzrasta powoli ryzyko pękniecia. Generalnie jest to rzecz więc ulega starzeniu. Ale czytałam na realself ,że babeczka dopiero po 20 latach wymieniała bo stwierdzila,ze faktycznie już trochę zużyte mogą być 😉
__________________
Plan - A.K. ,335cc.
wiccanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-22, 21:39   #4250
Delilahh1
Raczkowanie
 
Avatar Delilahh1
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Dzień dobry Dziewczyny

Ja zbieram się do umówienia się na konsultacje dopiero. Mam kilka watpliwości i mam nadzieje ze po zdecyduje się na pewno.

Jak miałyście robione nacięcie?
Kilka znajomych miało na sutku i bardzo to sobie chwaliły wiem ze A.Ś i A.D tak robi.

No i druga najważniejsza rzecz - nie czulyscie się jakoś dziwnie wiedząc ze macie coś sztucznego?
Czy wasze życie mocno się zmieniło?
Mam kilka koleżanek które były super dziewczynami aż do operacji - zrobiły się gwiazdy,odwaliło na głowę,wszędzie zdjęcia gołych prawie piersi,dekolty do pępka...
Czy to kwestia wielkiego kompleksu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Delilahh1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 06:27   #4251
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny

Ja zbieram się do umówienia się na konsultacje dopiero. Mam kilka watpliwości i mam nadzieje ze po zdecyduje się na pewno.

Jak miałyście robione nacięcie?
Kilka znajomych miało na sutku i bardzo to sobie chwaliły wiem ze A.Ś i A.D tak robi.

No i druga najważniejsza rzecz - nie czulyscie się jakoś dziwnie wiedząc ze macie coś sztucznego?
Czy wasze życie mocno się zmieniło?
Mam kilka koleżanek które były super dziewczynami aż do operacji - zrobiły się gwiazdy,odwaliło na głowę,wszędzie zdjęcia gołych prawie piersi,dekolty do pępka...
Czy to kwestia wielkiego kompleksu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moje zycie zdecydowanie zmienilo sie na plus. Podniosla sie moja samoocena, a mimo to nie chodze w wydekoldowanych bluzkach i nie wstawiam fotek na fejsie i nie mam zamiaru bo zrobilam to dla siebie. Moj maz ktory cale zycie mowil ze lubi male piersi non stop chce mnie macac hehe wiec wszystko na plus kupowanie bielizny i bikini jest teraz przyjemnoscia a nie stresujaca koniecznoscia. A to uczucie kiedy mierzysz stanik 70D i stwierdzasz ze miska jest za mała? Bezcenne!!!

---------- Dopisano o 06:27 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Co do ciecia to ja mam pod piersia, moj dr nie kroi wokol sutka. Jestem 6 tyg po operacji i juz w 90% czuje ze piersi sa moje
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 06:55   #4252
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Witam się z samego rana, bo nie mogę spać

O ile pierwsza doba po operacji była OK, to teraz niestety nie jest już tak kolorowo Jednak te przeciwbólowe dożylne lepiej działają. Biorę Ketonal i Doreta doraźnie, trochę pomaga, ale nie ma w ogóle porównania do tego co było w klinice... tam to praktycznie sama się podnosiłam z łóżka, a teraz muszę mieć drugą osobę do pomocy. W sumie przespałam może ze 3 h, reszta to był taki półsen. Na dodatek obudziłam się z bólem w nadbrzuszu i mdłościami, czułam się jakbym czymś się zatruła wypiłam sporo wody z sokiem i na szczęście przeszło, prawdopodobnie to od leków.

I szwy mnie strasznie ciągną, opuchlizna też się chyba powiększyła. Jednym słowem mam kryzys... Proszę powiedzcie, że to niedługo minie

EDIT: Komtesa, mój doktor dał mi taką kartę informacyjną po operacji i tam było o wahaniach nastroju po operce. On to zalicza do skutków ubocznych Że może się pojawić niezadowolenie, częste jest wyszukiwanie mankamentów piersi, których potem się nie dostrzega... według mnie to taki chwilowy spadek nastroju, musisz uzbroić się w cierpliwość. U niektórych efekt od początku jest super, a u innych dziewczyn piersi się kształtują kilka tygodni. Na razie nie ma co wyrokować, bo wszystko się pozmienia, zobaczysz. Dużo zależy od Twojej budowy anatomicznej, wyjściówki, implantu... głowa do góry
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc

Edytowane przez Peg
Czas edycji: 2016-06-23 o 07:03
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 07:08   #4253
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Witam się z samego rana, bo nie mogę spać

O ile pierwsza doba po operacji była OK, to teraz niestety nie jest już tak kolorowo Jednak te przeciwbólowe dożylne lepiej działają. Biorę Ketonal i Doreta doraźnie, trochę pomaga, ale nie ma w ogóle porównania do tego co było w klinice... tam to praktycznie sama się podnosiłam z łóżka, a teraz muszę mieć drugą osobę do pomocy. W sumie przespałam może ze 3 h, reszta to był taki półsen. Na dodatek obudziłam się z bólem w nadbrzuszu i mdłościami, czułam się jakbym czymś się zatruła wypiłam sporo wody z sokiem i na szczęście przeszło, prawdopodobnie to od leków.

I szwy mnie strasznie ciągną, opuchlizna też się chyba powiększyła. Jednym słowem mam kryzys... Proszę powiedzcie, że to niedługo minie
Kochana wszystko mija pozostają tylko piękne piersi juz niedługo te najdotkliwsze objawy powinny minąć i będzie juz tylko lepiej. Staraj się relaksować oglądaniem tego co lubisz. Zajęcie głowy pomaga w mniejszym odczuwaniu bólu. Ja dużo czytałam ale fakt książki się czyta z trudnością; )
I może zmień ten ketonal na coś innego bo on pustoszy organizm. Dziewczyny zaraz Ci podpowiedzą co stosowały i co działało bo ja w tej kwestii laik jestem bo nic nie brałam.
I korzystaj z pomocy teraz ci się to należy i wykorzystuj ta sytuacje jak najdłużej
Trzymam kciuki za to żeby to było przejściowe załamanie. Dasz rade
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 07:20   #4254
Peg
Raczkowanie
 
Avatar Peg
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 294
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
Kochana wszystko mija pozostają tylko piękne piersi juz niedługo te najdotkliwsze objawy powinny minąć i będzie juz tylko lepiej. Staraj się relaksować oglądaniem tego co lubisz. Zajęcie głowy pomaga w mniejszym odczuwaniu bólu. Ja dużo czytałam ale fakt książki się czyta z trudnością; )
I może zmień ten ketonal na coś innego bo on pustoszy organizm. Dziewczyny zaraz Ci podpowiedzą co stosowały i co działało bo ja w tej kwestii laik jestem bo nic nie brałam.
I korzystaj z pomocy teraz ci się to należy i wykorzystuj ta sytuacje jak najdłużej
Trzymam kciuki za to żeby to było przejściowe załamanie. Dasz rade
Dziękuję kochana, uspokoiłaś mnie trochę
Idę dziś na zmianę opatrunku to zapytam doktora o inny lek przeciwbólowy. Ale jeśli macie jakieś do polecenia to piszcie, bo ten ketonal mi raczej nie służy.

Faktycznie, jak coś czytam albo oglądam to zapominam o bólu. Zaraz odpalę sobie jakiś film
__________________
27.01.16 konsultacja u A.B. Warszawa
06.05.16 konsultacja u J.J. Wrocław > operacja! 21.06.16 Mentor CPG 332 305cc
Peg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 08:03   #4255
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny

Ja zbieram się do umówienia się na konsultacje dopiero. Mam kilka watpliwości i mam nadzieje ze po zdecyduje się na pewno.

Jak miałyście robione nacięcie?
Kilka znajomych miało na sutku i bardzo to sobie chwaliły wiem ze A.Ś i A.D tak robi.

No i druga najważniejsza rzecz - nie czulyscie się jakoś dziwnie wiedząc ze macie coś sztucznego?
Czy wasze życie mocno się zmieniło?
Mam kilka koleżanek które były super dziewczynami aż do operacji - zrobiły się gwiazdy,odwaliło na głowę,wszędzie zdjęcia gołych prawie piersi,dekolty do pępka...
Czy to kwestia wielkiego kompleksu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzień dobry! Witaj
Cięcie miałam pod piersią, bardzo sobie chwalę
Czy moje życie się mocno zmieniło - nie, bo priorytety mam w życiu inne, ale operacja podniosła moją samoocenę, swoboda większa, pozbycie się kompleksu. Także pod tym względem sie zmieniło, czuję się lepiej w swoim ciele
Nie czuję się dziwnie mając coś sztucznego w sobie, to ciekawe może, ale mam wrażenie po prostu jakby mi piersi urosły i tyle. chociaż wiadomo, że czuć dotykowo , że tam implanty są
A co do Twoich koleżanek... no każdy jest inny, na pewno to siedzi w głowie kim się jest. Zależy po co robi się te piersi. Jeśli im sprawia radochę "chwalenie się" swiatu to niech to robią, ich sprawa, ich życie. Widocznie tego potrzebują.
Ja piersi zrobilam dla siebie, nie wywalam im na wierzch ( zresztą nie są wielkie ), nikt się nawet nie zorientował. Nie jestem inną osobą.
Chwalę się nimi tylko przed mężem, bo lubię jak mu się oczy świecą na ich widok

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

peg, kochana, no miałam tak samo Najgorsze były dla mnie peirwsze 4 doby, ale całe 2 tygodnie były męczarnią. Potem z każdym dniem lepiej już. Trzymaj się, lekko nie jest, ale będzie dobrze. Ja już o bólu nie pamiętam , cieszę sie z cycków

Komtesa, oj, zdecydowanie masz jakiś dołek. Pokaż piersi, my ocenimy. Ja swoich też nie lubiłam, jak zmieniałąm opatrunki czy brałam prysznic to nawet nie chciałam na nie patrzeć, były takie brzydkie, niekształtne, opuchnięte i każdy inny. Dłuuugo mi się układały. Mają ponad 10 tygodni a nadal się układają. Twoje na pewno będą śliczne!
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 09:05   #4256
nadasana
Zadomowienie
 
Avatar nadasana
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 840
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez Peg Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana, uspokoiłaś mnie trochę
Idę dziś na zmianę opatrunku to zapytam doktora o inny lek przeciwbólowy. Ale jeśli macie jakieś do polecenia to piszcie, bo ten ketonal mi raczej nie służy.

Faktycznie, jak coś czytam albo oglądam to zapominam o bólu. Zaraz odpalę sobie jakiś film

Peg a bierzesz coś na osłonę żołądka np Dicoflor 60. Ketonal jest bardzo szkodliwyyyyy.
Ja np bralam Ibuprofen 400 na zmianę z Solpadeina i mialam luzzzz

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Delilahh1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Dziewczyny

Ja zbieram się do umówienia się na konsultacje dopiero. Mam kilka watpliwości i mam nadzieje ze po zdecyduje się na pewno.

Jak miałyście robione nacięcie?
Kilka znajomych miało na sutku i bardzo to sobie chwaliły wiem ze A.Ś i A.D tak robi.

No i druga najważniejsza rzecz - nie czulyscie się jakoś dziwnie wiedząc ze macie coś sztucznego?
Czy wasze życie mocno się zmieniło?
Mam kilka koleżanek które były super dziewczynami aż do operacji - zrobiły się gwiazdy,odwaliło na głowę,wszędzie zdjęcia gołych prawie piersi,dekolty do pępka...
Czy to kwestia wielkiego kompleksu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Witaj,

Jeżeli chodzi o cięcie w brodawce to ono potem super jak sie wygoi wogole nie widać bliznnnnn i to jest jego najwieksza zaleta!!!
Wadą jest to że najprawdopodobniej podczas cięć uszkadza sie te kanaliki i jezeli zdecydowalabyś sie na ciąże to nie bedziesz mogla karmić piersiąąąąą......
Dlatego nie proponuje sie tego cięcia dziewczynom ktore nigdy nie rodzilyyyyy....
Mi np ten typ cięcia zaproponował Bromek jak bylam u niego na konsultacji....Spytal czy mam dzieci i czy planuje mieć wiecej i jak odpowiedzialam ze nie to wlasnie takie ciecie chcial mi zrobić, tylko ja sie w końcu u niego nie operwolam i mam normalne w faldzie pod piersi8ami.....



Czy moje życie sie zmienilo po operce .....o czywiscieeeeeeeeeeeee

wreście zmienialm biustonosze z megggggggga push upów na miękkkie sportowceeeeee i nabralam wiekszej pewności siebie, ogólnie jeśli myślisz o operce to nie zwlekaj nie czekaj tylko dzialaj bo NA PRAWDE WARTOOOOOO!!!!!!!!!!!
__________________
11.04.2016
Mentor CPG323 390cc/12/11,3/6.0

Edytowane przez nadasana
Czas edycji: 2016-06-23 o 09:08
nadasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:04   #4257
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

byłam wczoraj w Cubusie, pomierzyłam sobie kilka usztywnianych biustonoszy 70E, wszystkie idealnie leżały. Cena od 40 do 60 zł za biustonosz, więc... super
Nie kupiłam nic, bo i tak na razie w sportowcach biegam, ale dobrze wiedzieć , że leżą ok. Ani razu jeszcze w fiszbinach nie wyszłam z domu, ciekawe jak długo bym wytrzymała. Póki co tak bardzo mi wygodnie w topach i sportowcach, że ciężko z tego zrezygnować , nawet na rzecz pięknych koronek na fiszbinach.
Zamówiłam on line 1 biustonosz Ewy Bien i 2 balkonetki koronkowe na fiszbinach z Wiesmann. zobaczę jak przyjdą jak to będzie
ALe w takim usztywnianym z cubusa cyc wydawał się no...sporawy nawet
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:08   #4258
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
Ajj ja tak lubię chodzić bez stanika! Tzn lubiłam jak były jędrne, teraz non stop w staniku, dalej nie mogę uwierzyć że mam takie zwisy

Ale skąd te zalecenia, tak się ciąć z zaleceń co 10 lat..

Swoją drogą super biust hschick! Gratuluję wszystkim dziewczynom, czasem wpadam na wątek żeby być mniej więcej na bieżąco
Dziękuję
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:18   #4259
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

hschick, zmienił Ci się rozmiar stanika jeszcze? Jaki masz obwód w biuście?

Upalny weekend się zapowiada
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 10:20   #4260
hschick
Zadomowienie
 
Avatar hschick
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 196
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 26

Czy życie zmienia się po op? OCZYWISCIE czy chwalę się piersiami i pięknym dekoltem? Oczywiście! Ale tylko tam gdzie mogę sobie na to pozwolić i z głową pokochałam siebie na nowo i nabrałam dużo więcej pewności siebie
__________________
29.02.2016 D. F Czechy. Już są Mentor, 450cc HP szer. 12,7 proj. 5,2
hschick jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-10 13:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.