Puzzle - wątek zbiórczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 13:01   #31
pasjonautka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 77
Dot.: Puzzle - wątek zbiórczy!

Układanie puzzli to zawsze była świetna zabawa na zimowe lub deszczowe wieczory, fajnie do tego wrócić raz na jakiś czas myślę, że w przyszłości będę je również układała z moimi dziećmi
__________________
Lubię kosmetyki i inne "babruchy" Ostatnio zaczęłam prowadzić bloga, ale jakoś kiepsko mi idzie... :P Zapraszam - http://pasjonautka.wordpress.com
pasjonautka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 19:41   #32
daro06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Puzzle - wątek zbiórczy!

Ja mam w planach kupić takie sobie w najbliższym czasie, puzzle te układa się w ośmiu etapach po 4.000 elementów, a później się składa w całość aktualnie układam puzzle firmy Clementoni 13.200 elementów, fajna zabawa

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

A co do dekoracji to śmiało można je powiesić na ścianie oczywiście odpowiednio przygotowane, a jeśli nam ściany zabraknie można układankę rozłożyć na dwie części i efekt nie będzie w cale gorszy
daro06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 20:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.