Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 11:53   #4261
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
okazało się, że rozsyłają dwa rodzaje, pierwsze były sms do 6.09 -20% na pielęgnacje i makijaż, a ja dziś dostałam innego sma na cały asortyment do 9.09
ach, to te do 9 lepsze, bo powoli ulegam pokusie na perfumy... choć może to i lepiej, bo portfel płacze
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 12:21   #4262
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ja też dostałam dzisiaj sms -20% na cały asortyment w terminie 2-9 września
gosica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 13:40   #4263
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
ale się uśmiałam, właśnie dostałam sms od Sephory mam napisane dni VIP na cały asortyment do 9.09, chyba nas podczytują No to cienie chanel nadchodzę
Jak dostanę tego sms, to zaraz popędzę po Miss Dior Cherie Ale ja dostałam już tego bez zapachów, więc na drugiego nie mogę już liczyć.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 13:50   #4264
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak dostanę tego sms, to zaraz popędzę po Miss Dior Cherie Ale ja dostałam już tego bez zapachów, więc na drugiego nie mogę już liczyć.
możesz ja dostałam oba
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 14:01   #4265
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Z jednej strony cieszę się, a z drugiej strony smutno mi... Nie lubi rozstawać się z moimi pieniążkami
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:11   #4266
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

jezeli ktos nie zamierza skorzystac z tych znizek -20 i chcialby sie podzielic kodem promocyjnym, to ja jestem chetna jezeli to oczywiscie mozliwe...
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:16   #4267
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Z jednej strony cieszę się, a z drugiej strony smutno mi... Nie lubi rozstawać się z moimi pieniążkami
Bo,jak mówi stare wizazowe hasło:pieniądze biorą się z ich niewydawania

Damonku oddaj mi Opika
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 15:19   #4268
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Bo,jak mówi stare wizazowe hasło:pieniądze biorą się z ich niewydawania

Damonku oddaj mi Opika
He he Skubane zawsze znajdą jakąś dziurkę w porfelu i tyle je widziałam

A dobra Jak tak chcesz, to ok.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:24   #4269
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
He he Skubane zawsze znajdą jakąś dziurkę w porfelu i tyle je widziałam

A dobra Jak tak chcesz, to ok.
No chcę chcę chcę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:26   #4270
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Powiem wam o dzisiejszym beznadziejnym zachowaniu Pani Sephoranki z katowickich 3 stawów. Po tym jak przeczytałam tutaj że dyfuzory są za 19 zł to dzisiaj wybrałam się tam z przyjaciółką. Na wstępie zapytałam Pani czy kod -20% wiąże się z przecenionymi promocyjnymi produktami to powiedziała że nie. Myślę sobie okey, w sumie 19 zł to grosze za taki pędzel i złapałam dwa, przyjaciółka jeden i idziemy z uśmiechamy do kasy. Aga płaciła pierwsza, trzymała w dłoni 20 zł. Pani popatrzyła na nią z wyraźną pogardą! na twarzy i z wyższością powiedziała 99zł. Mówimy jej że nie, pędzle w promocji są za 19zł. Ona podeszła do tego słoiczka i mówi władczym głosem : Nooo, taaaak, promocja była ale ... w sumie to już się skończyła. I zaczęła zrywać naklejkę z ceną. Jak pytałam o to -20% to wtedy jakoś nie mówiła że promocji już nie ma ... Zaczęłyśmy się kłócić że musi nam sprzedać za cenę podaną na produkcie itd na co ona powiedziała że albo bierzemy za 99zł albo nam za 19zł nie sprzeda bo to po prostu ceny jeszcze nie były zmienione wrrrr!
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-09-02 o 15:27
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:29   #4271
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Powiem wam o dzisiejszym beznadziejnym zachowaniu Pani Sephoranki z katowickich 3 stawów. Po tym jak przeczytałam tutaj że dyfuzory są za 19 zł to dzisiaj wybrałam się tam z przyjaciółką. Na wstępie zapytałam Pani czy kod -20% wiąże się z przecenionymi promocyjnymi produktami to powiedziała że nie. Myślę sobie okey, w sumie 19 zł to grosze za taki pędzel i złapałam dwa, przyjaciółka jeden i idziemy z uśmiechamy do kasy. Aga płaciła pierwsza, trzymała w dłoni 20 zł. Pani popatrzyła na nią z wyraźną pogardą! na twarzy i z wyższością powiedziała 99zł. Mówimy jej że nie, pędzle w promocji są za 19zł. Ona podeszła do tego słoiczka i mówi władczym głosem : Nooo, taaaak, promocja była ale ... w sumie to już się skończyła. I zaczęła zrywać naklejkę z ceną. Jak pytałam o to -20% to wtedy jakoś nie mówiła że promocji już nie ma ... Zaczęłyśmy się kłócić że musi nam sprzedać za cenę podaną na produkcie itd na co ona powiedziała że albo bierzemy za 99zł albo nam za 19zł nie sprzeda bo to po prostu ceny jeszcze nie były zmienione wrrrr!
No i trzeba było zawołać kierowniczkę sklepu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 15:33   #4272
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No i trzeba było zawołać kierowniczkę sklepu
Trzeba było ale już nie chciałyśmy się kłócić ... W każdym bądź razie Pani była beznadziejna, z taką sprzedawczynią dawno się nie spotkałam. Gdyby była miła to okey, ale zachowywała się w stosunku do nas jakby miała nas w d**ie.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:37   #4273
agnessa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Tak , obsługa baardzo profesjonalna ) Potraktowała nas jak śmieci , więc Bardzo "Serdecznie " wszystkim polecam Sephorę w Katowickich 3 stawach
agnessa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:42   #4274
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Powiem wam o dzisiejszym beznadziejnym zachowaniu Pani Sephoranki z katowickich 3 stawów. Po tym jak przeczytałam tutaj że dyfuzory są za 19 zł to dzisiaj wybrałam się tam z przyjaciółką. Na wstępie zapytałam Pani czy kod -20% wiąże się z przecenionymi promocyjnymi produktami to powiedziała że nie. Myślę sobie okey, w sumie 19 zł to grosze za taki pędzel i złapałam dwa, przyjaciółka jeden i idziemy z uśmiechamy do kasy. Aga płaciła pierwsza, trzymała w dłoni 20 zł. Pani popatrzyła na nią z wyraźną pogardą! na twarzy i z wyższością powiedziała 99zł. Mówimy jej że nie, pędzle w promocji są za 19zł. Ona podeszła do tego słoiczka i mówi władczym głosem : Nooo, taaaak, promocja była ale ... w sumie to już się skończyła. I zaczęła zrywać naklejkę z ceną. Jak pytałam o to -20% to wtedy jakoś nie mówiła że promocji już nie ma ... Zaczęłyśmy się kłócić że musi nam sprzedać za cenę podaną na produkcie itd na co ona powiedziała że albo bierzemy za 99zł albo nam za 19zł nie sprzeda bo to po prostu ceny jeszcze nie były zmienione wrrrr!
O matko, jak ja bym tam była, to dziewczę by w traume wpadło po rozmowie ze mną. Jak to czytałam, to krew mi się zagotowała!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No chcę chcę chcę
Zapraszam na PV
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:45   #4275
agnessa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
O matko, jak ja bym tam była, to dziewczę by w traume wpadło po rozmowie ze mną. Jak to czytałam, to krew mi się zagotowała!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------



Zapraszam na PV
Ojj nam też się krew zagotowała , ale w sumie byłyśmy w lekkim szoku , a jak nerwy powróciły to już po fakcie , bo zaraz po odejściu od Kasy Pani cene odkleiła ;|
agnessa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:12   #4276
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez agnessa93 Pokaż wiadomość
Ojj nam też się krew zagotowała , ale w sumie byłyśmy w lekkim szoku , a jak nerwy powróciły to już po fakcie , bo zaraz po odejściu od Kasy Pani cene odkleiła ;|
Dokładnie, i potem gdybyśmy tam wróciły to bym nam wmawiała pewnie że "Ale o co chodzi, cena ciągle była 99zł, przecież Pani widzi cenę na opakowaniu" ...
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:15   #4277
agnessa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 6
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Dokładnie, i potem gdybyśmy tam wróciły to bym nam wmawiała pewnie że "Ale o co chodzi, cena ciągle była 99zł, przecież Pani widzi cenę na opakowaniu" ...
Noo tak , ale już trudno Wiemy , że Sephora w 3 stawach - Nie ! ;p
agnessa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:32   #4278
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

czy któraś Łodzianka dostała może -20%?
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 16:59   #4279
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez agnessa93 Pokaż wiadomość
Tak , obsługa baardzo profesjonalna ) Potraktowała nas jak śmieci , więc Bardzo "Serdecznie " wszystkim polecam Sephorę w Katowickich 3 stawach
tą sephore powinny tam zamknąć a te wszystkie baby z tego sklepu powinny stracic pracę. nie cierpie tam robić zakupów, wczoraj byłam zmuszona, bo nie miałam możliwości jechać do innej sephory ;/ wchodzisz, ochroniarz się uśmiecha, mówi dzień dobry, oglądasz sobie wszystko, mozesz tam siedzieć 2h i nikt do ciebie nie podejdzie;/;/ jak prosisz o coś - radę czy wyciągnięcie z półki kosmetyku, który chcesz kupić to wieeeeeeeeeeeeelka łaska;/ próbki Ci nie dają, a skąąąd, musisz się prosić o wszystko... jeszcze rozumię gdybym robiła zakupy za 50zl, ale jak zostawiam tam 500zl to coś mogłyby od siebie dać, chociaż odrobinę uśmiechu;/
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 17:19   #4280
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
tą sephore powinny tam zamknąć a te wszystkie baby z tego sklepu powinny stracic pracę. nie cierpie tam robić zakupów, wczoraj byłam zmuszona, bo nie miałam możliwości jechać do innej sephory ;/ wchodzisz, ochroniarz się uśmiecha, mówi dzień dobry, oglądasz sobie wszystko, mozesz tam siedzieć 2h i nikt do ciebie nie podejdzie;/;/ jak prosisz o coś - radę czy wyciągnięcie z półki kosmetyku, który chcesz kupić to wieeeeeeeeeeeeelka łaska;/ próbki Ci nie dają, a skąąąd, musisz się prosić o wszystko... jeszcze rozumię gdybym robiła zakupy za 50zl, ale jak zostawiam tam 500zl to coś mogłyby od siebie dać, chociaż odrobinę uśmiechu;/
Zupelnie sie nie zgadzam.
Uwazam, ze powinny z uprzejmoscia (taka sama) podchodzic do klienta , ktory kupuje waciki jak i do tego, ktory kupuje karton perfum Chanel.
Nie rozumiem takiego podejscia pt "traktujcie mnie lepiej bo wydaje duzo pieniedzy". Klient to klient a taki podzial finansowy dzieli na "lepszego klienta" i "gorszego klienta".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 17:46   #4281
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29165101]Zupelnie sie nie zgadzam.
Uwazam, ze powinny z uprzejmoscia (taka sama) podchodzic do klienta , ktory kupuje waciki jak i do tego, ktory kupuje karton perfum Chanel.
Nie rozumiem takiego podejscia pt "traktujcie mnie lepiej bo wydaje duzo pieniedzy". Klient to klient a taki podzial finansowy dzieli na "lepszego klienta" i "gorszego klienta".[/QUOTE]

Dokładnie Moja córcia czasem kupuje w moim Douglasie jakieś tam pierdółki z Essence i zawsze jest grzecznie obsługiwana. ( Wiem, bo zawsze mam na oku sytuację przy kasie. Żeby zareagować, gdyby coś było nie tak )
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:28   #4282
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Osobiście wychodzę z założenia, że jeżeli w sklepie są produkty za 2 zł i za 200 zł, to ich zakup powinien być dla klienta i obsługi dokładnie tym samym. Jeśli, przykładowo w Douglasie obok siebie stoi stand Diora i Essence, to jest to jednoznaczne z demokracją zakupów, finito. Wchodze i kupuję krem za 150 zł, fajnie, wchodzę i kupuje lakier za 7 zł, też dobrze.
A niemiłą obsługę należy uświadamiać stanowczo i konkretnie, przychodzimy tam wydawać nasze pieniądze, przecież nie będziemy ich zostawiać ludziom, którzy ich najwyraźniej nie chcą, siłą wpychac też nie To nie PRL, obok "niemiłego" sklepu jest pięćset innych, w których chętnie przyjmą nas i nasze pieniądze traktując jak klienta, a nie natręta.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 18:48   #4283
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Powiem wam o dzisiejszym beznadziejnym zachowaniu Pani Sephoranki z katowickich 3 stawów. Po tym jak przeczytałam tutaj że dyfuzory są za 19 zł to dzisiaj wybrałam się tam z przyjaciółką. Na wstępie zapytałam Pani czy kod -20% wiąże się z przecenionymi promocyjnymi produktami to powiedziała że nie. Myślę sobie okey, w sumie 19 zł to grosze za taki pędzel i złapałam dwa, przyjaciółka jeden i idziemy z uśmiechamy do kasy. Aga płaciła pierwsza, trzymała w dłoni 20 zł. Pani popatrzyła na nią z wyraźną pogardą! na twarzy i z wyższością powiedziała 99zł. Mówimy jej że nie, pędzle w promocji są za 19zł. Ona podeszła do tego słoiczka i mówi władczym głosem : Nooo, taaaak, promocja była ale ... w sumie to już się skończyła. I zaczęła zrywać naklejkę z ceną. Jak pytałam o to -20% to wtedy jakoś nie mówiła że promocji już nie ma ... Zaczęłyśmy się kłócić że musi nam sprzedać za cenę podaną na produkcie itd na co ona powiedziała że albo bierzemy za 99zł albo nam za 19zł nie sprzeda bo to po prostu ceny jeszcze nie były zmienione wrrrr!
oj, ja bym sie wyklocila
kilka lat temu mialam taka sytuacje wlasnie w S. przy pedzlach...i kupilam moj ulubiony do tej pory pedzelek za grosze (taki z okragla koncowka - juz ich dawno nie ma) - staly sobie w sloiczku (cale mnostwo) a na sloiczku cena (nie pamietam jaka, ale niewielka)...wiec ja za 1 sztuke i do kasy, a tam inna cena (wyzsza) wyskakuje, wiec prosze pania do sloiczka z perelkami i pedzlami w srodku...a ona, ze to pewnie klient cene przelozyl popatrzylam jak na ufo i poprosilam, zeby zawolala kierowniczke...ta przyszla i jej mowie, ze mam prawo kupic za cene jaka widnieje przy produkcie (a jak maja balagan, to nie moja wina - pomyslalam) i to niemozliwe, zeby ktos przelozyl wszystkie pedzle tego samego rodzaju wlasnie do sloiczka z ta cena...pani popatrzyla i stwierdzila, ze oczywiscie sprzeda mi ten pedzel za cene z pojemniczka...no laski to mi nie robila, takie prawa ma konsument i panna na kasie musiala zmienic cene...wiec takie rzeczy sa mozliwe i to nie jest ich widzi-mi-sie tylko nasze prawo

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29165101]Zupelnie sie nie zgadzam.
Uwazam, ze powinny z uprzejmoscia (taka sama) podchodzic do klienta , ktory kupuje waciki jak i do tego, ktory kupuje karton perfum Chanel.
Nie rozumiem takiego podejscia pt "traktujcie mnie lepiej bo wydaje duzo pieniedzy". Klient to klient a taki podzial finansowy dzieli na "lepszego klienta" i "gorszego klienta".[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Osobiście wychodzę z założenia, że jeżeli w sklepie są produkty za 2 zł i za 200 zł, to ich zakup powinien być dla klienta i obsługi dokładnie tym samym. Jeśli, przykładowo w Douglasie obok siebie stoi stand Diora i Essence, to jest to jednoznaczne z demokracją zakupów, finito. Wchodze i kupuję krem za 150 zł, fajnie, wchodzę i kupuje lakier za 7 zł, też dobrze.
A niemiłą obsługę należy uświadamiać stanowczo i konkretnie, przychodzimy tam wydawać nasze pieniądze, przecież nie będziemy ich zostawiać ludziom, którzy ich najwyraźniej nie chcą, siłą wpychac też nie To nie PRL, obok "niemiłego" sklepu jest pięćset innych, w których chętnie przyjmą nas i nasze pieniądze traktując jak klienta, a nie natręta.
dokladnie tak
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:18   #4284
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny ja bym pisala skargę:

-po pierwsze: macie obowiązek kupić produkt za cene jaka przy nim widnieje wszem napewno po wyprzedażach trudno jest dojśc do ładu z cenami-ale Was to nie obchodzi,zaobserwowałyści e inną cena niż ta z kasy i sklep ma OBOWIĄZEK sprzedaży za ta cene.
Ja któregoś razu wlasnie w ten sposob kupilam źle ometkowane spodnie ( z 150zł za 49 )
-po drugie:zachowanie personelu. Mysle,że nawet już nie chodzi o cene ,ale o to jak zostalyscie potrafkowane. Jeśli do centrali napływałoby coraz więcej skarg na tą placówkę to "góra"musiałaby zareagować
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:24   #4285
Catalina_
Przyczajenie
 
Avatar Catalina_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Czy ktoras uzywala Estee Lauder Iluminator wyrownujacy koloryt? Bo zastanawiam sie nad zakupem, a cena jest niemala.
Catalina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:33   #4286
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja bym pisala skargę:

-po pierwsze: macie obowiązek kupić produkt za cene jaka przy nim widnieje wszem napewno po wyprzedażach trudno jest dojśc do ładu z cenami-ale Was to nie obchodzi,zaobserwowałyści e inną cena niż ta z kasy i sklep ma OBOWIĄZEK sprzedaży za ta cene.
Ja któregoś razu wlasnie w ten sposob kupilam źle ometkowane spodnie ( z 150zł za 49 )
-po drugie:zachowanie personelu. Mysle,że nawet już nie chodzi o cene ,ale o to jak zostalyscie potrafkowane. Jeśli do centrali napływałoby coraz więcej skarg na tą placówkę to "góra"musiałaby zareagować
Ja kupiłam tak marynarkę za 49 zamiast 129. Przy kasie spokojnie zarządałam sprzedaży w cenie na towarze, a nie na kasie. To, że sklep popełnia błędy nas nie obchodzi.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:51   #4287
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tak marynarkę za 49 zamiast 129. Przy kasie spokojnie zarządałam sprzedaży w cenie na towarze, a nie na kasie. To, że sklep popełnia błędy nas nie obchodzi.
ja z ciuchami nie mialam tyle szczescia w promod znalazlam calkiem fajna sukienke za 99 zl (oryginalna metka z cena taka byla) a na kaasie wyskoczylo 199...tradycyjnie poprosilam z kierowniczka, a panna mi na to, ze nic nie moze zrobic i doplacac nie bedzie...a ze czasu na wyklocanie nie mialam powiedzialam co o tym mysle i ten sklep od tamtej pory omijam szerokim lukiem...i chocby mieli za...biste sukienki za zlotowke to juz u nich nic nie kupie
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:52   #4288
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewczyny przyszło mi zamówienie ze sklepu online douglasa. Zamówiłam mn lakier opi. I ja nie wiem czy mam jakiś felerny czy może ten kolor tak ma, ale dosłownie jeszcze tego samego dnia (po jakiś 3 godz od pomalowania) starł mi się na końcówkach paznokci. No szok! Lakier za 3 zł nigdy mi czegoś takiego nie odwalił...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 20:58   #4289
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie kupuj tego serum - miałam, zużyłam, nie działa, szkoda kasy. Skuteczniejsze są kremy z retinolem (tylko te apteczne, nie drogeryjne raczej, z prawdziwym retinolem), preparaty na receptę lub kwasy - ale to walka na lata, nie ma parę miesięcy, no i filtry 50 SPF zapobiegawczo na całe życie. W sumie ponoć pomaga na dłużej tylko bardziej inwazyjny zabieg z kwasami (czy też seria), robiony przez dermatologa.
Dziękuję za odpowiedz
nie kupiłam ale wybrałam się do dermatologa i taką też kurację retinolem zaproponował mi lekarka. Przepisała receptę na preparat robiony z vit c i retinolem jak również poradziła zakupic krem NeoStrata HQ no i przykazała stosować filty


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też walczę z przebarwieniami,kilka lat i zawsze po lecie,mimo wysokich filtrów coś tam mi się w tym temacie pogorszy U mnie rozjaśniająco (oprócz złuszczania) działa tylko wit. C (pod filtrami). Ale nie należy się spodziewać szybkich efektów.
właśnie tak dzisiaj mnie uświadomiła dermatolog i poradziła uzbroić się w cierpliwość -a ja bardzo nie cierpliwa jestem


Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
że się tak wtrącę świetne efekty daje dermamelan, tylko kuracja męcząca strasznie
lubię jak dzielicie sie info i jak się wtracacie
słyszałam że skuteczna ale i droga niestety spróbuje coś tańszego chociaż jak mówią co tanie to drogie


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;29165101]Zupelnie sie nie zgadzam.
Uwazam, ze powinny z uprzejmoscia (taka sama) podchodzic do klienta , ktory kupuje waciki jak i do tego, ktory kupuje karton perfum Chanel.
Nie rozumiem takiego podejscia pt "traktujcie mnie lepiej bo wydaje duzo pieniedzy". Klient to klient a taki podzial finansowy dzieli na "lepszego klienta" i "gorszego klienta".[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Osobiście wychodzę z założenia, że jeżeli w sklepie są produkty za 2 zł i za 200 zł, to ich zakup powinien być dla klienta i obsługi dokładnie tym samym. Jeśli, przykładowo w Douglasie obok siebie stoi stand Diora i Essence, to jest to jednoznaczne z demokracją zakupów, finito. Wchodze i kupuję krem za 150 zł, fajnie, wchodzę i kupuje lakier za 7 zł, też dobrze.
A niemiłą obsługę należy uświadamiać stanowczo i konkretnie, przychodzimy tam wydawać nasze pieniądze, przecież nie będziemy ich zostawiać ludziom, którzy ich najwyraźniej nie chcą, siłą wpychac też nie To nie PRL, obok "niemiłego" sklepu jest pięćset innych, w których chętnie przyjmą nas i nasze pieniądze traktując jak klienta, a nie natręta.
podpisuje sie obiema rencami

Dziś skorzystałam z vipka a że na razie stopuje z pielęgnacją drogeryjną musiałam się pocieszyć kolorówką i nabyłam bronzer chanel soleil tan de - efekt jaki daje jest obłędny tak jak i rozświetlacz z nowej kolekcji estte lauder można go nakładać według słów wizażystki estee również na mokro i jako cień
zaniechałam zakupu cieni chanelowskich bo nowe cienie z shiseido są równie cudne a troszkę mniej się świecą są wodoodporne i w większej gamie kolorystycznej w poniedziałek wybieram sie na testy
no i w końcu skusiłam się na róż Chanel Joues Contraste w kolorze Reflex a mój portfel piszczy a ja cieszę sie jak dziecko

Edytowane przez dejona
Czas edycji: 2011-09-02 o 21:29
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 21:04   #4290
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przyszło mi zamówienie ze sklepu online douglasa. Zamówiłam mn lakier opi. I ja nie wiem czy mam jakiś felerny czy może ten kolor tak ma, ale dosłownie jeszcze tego samego dnia (po jakiś 3 godz od pomalowania) starł mi się na końcówkach paznokci. No szok! Lakier za 3 zł nigdy mi czegoś takiego nie odwalił...
Niestety Opi się ścierają. Że tego samego dnia,to trochę dziwne,ale może dużo pracowałaś akurat... u mnie też się szybko ściera,ale z Top Coatem na bazie z Nail Teka wytrzymuje 10-14 dni.
Z tym,że to jakiś rekord jest chyba,nawet jeśli wziąć pod uwaę,że naczyń nie zmywam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.